OPRUIMING Behangsel- papieren F. BII1IIIS, Schilder BIJWIHLEHT Broedselioen fornuizen Linoleum Balafum Walton Inlaid-Linol aunt J. C RAMING 2 daags kuikens en 8-weeksche hennetjes. Peter Hendrix Het Groene Kruis" Algem. Vergadering De Notaris Brabers Tandarts Kruytzer CONCERT Profiteert van deze gelegenheid Banden en alle Onderdeelem nette Dienstbode Broedseizoen 1930. Broedeieren en Kuikens partij beste biggen een partij biggen 11 Kachelkunstmoeders P. DÏÏYCmS. Schoor Bascules en Gewichten, Gebr. Lucassen, Leunen Zondag 26 Januari Notaris Pluymaekers Houtverkooping. Notaris Pluymaekers Notaris Esser Huizen, bouw-en weiland èn dannenbosch. Notaris Esser Bouw- en Weiland te Venray. Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Huis, wind- en zuiggas- molen en bouwland. Notaris Esser 300 slagen gekapt dennenhout Handboogschuiterij Oe Eendracht, Veulen. en Tooneeluitvoering Zondag 26 en Maan. dag 27 Januari De Verloren Zoon Alle nog voorradige Behangselpapieren worden aan SPOTPRIJZEN opgeruimd. Gazelle en Burgers E.N.R. Electr. Lantaarns, Carbid Lantaarns, Zaklampen. Pertrix en Oda Batterijen, Solar Carbid los en in bussen, Stuurtasschen Jasbeschermers Handwarmers, Spatlappen. Kdp Vollemasenberg tb koop Te Koop dekrijpe Beer zeug met biggen enkele gem. zeugjes Kachelkunstmoeders Droogvoederbakken Puntdraad Vlechtwerk, Gebr. Lucassen, Leunen Wit en zwart geëmailleerde Electro en Handkracht WASCHMACHSNES Paiersstraat 9 De Speciale Tapijfmagazijnen van R. K. Vereenigïng Afd. VENRAY. te 6 uur nam., in de bovenzaal van het Patronaat. AGENDA 1. Notulen algem. vergadering. 2. Verkiezing Bestuursleden, van Dijck te Ysselsteyn en Poels te Oostrum, wegens periodiek af treden, deze zijn herkiesbaar. Wegens vertrek de heeren Jaspars te Merselo en de Haen te Leunen. 3. Algemeen verslag over het ^fgeloopen jaar van den Secre taris. 4. Finantieel verslag van den Penningmeester. 5. Verslag controle-commissie over de rekening en verantwoord. 6. Begrooting 1930. 7. Benoeming nieuwe controle commissie. 8. Contributieverhooging. 9. Rondvraag. 50 IIET BESTUUR. te VENRAY zal op Maandag 27 Januari 1930 nam. 2 uur ter plaatse publiek verkoopen voor de Heeren Stoot en Verbeek te Venrayongeveer 100 slagen boonenstaken, gelintstaken, palen latten en brandhout in het bosch aan den Smaklerweg Spurkt. le VENRAY zal op Maandag 27 Januari 1930, voor den WelEd. Heer J. A. Poels te Venray publiek verkoopen A. Nam. 3 uur, 70 slagen boonen staken en brandhout in zijn bosch aan de Maasheesche grintweg. B. Nam. 4 uur, in het café van Seb. Rutten te Venray-Heide, 60 slagen zeer zwaar dunsel, dienstig voor boonenstaken, latten, palen en brandhout in zijn bosch aan 't Kustert nabij Huisman. te HORST zal op Vrijdag 31 Januari 1930, des nam. half drie in café Willems a. d. Nachtigaal, ten verzoeke van den Heer Joh. Claes, te Weverslo, publiek verkoopen Circa 90 nrs. boonenstaken, lat ten en brandhout, grootendeels gelegen in zijn bosch nabij Swin- kels a. d. grintweg naar Deurne en de rest in zijn bosch bij de boerderij van Mej. de Wed. Janssen (de Keijzer). te HORST zal op Vrijdag 31 Januari 1930, des nam. 4 uur in café Manders te Venray aan het Veulen, ten verzoeke van den heer Ant. Jen- niskens, publiek verkoopen Circa 90 nrs. boonenstaken, zware staken en gelinlpalen, ge legen in zijn bosch aan het Veulensch Veld aan den wegnaar Horst-America. te HORST zal op Vrijdag 7 Februari 1930, des nam. 4 uur in café Gossens te Venray, publiek verkoopen De navolgende aan den heer H. Maassen en kinderen toebehooren- de onroerende goederen als 1. Perceel bouwland in den Brabander, groot 83.80 A., belend Hendr. Derks,Stevens, M.Janssen en Ant. Janssen. 2. Weiland aldaar groot 49.80 A belend Hendr. Derks en den weg. 3. Weiland langs de Beek, gr. 39.30 A., afkomstig van de fam. Gossens, belend Jan v. Osch en den weg. 4. Weiland aldaar groot 24.50 A belend Jan v. Osch, Math. Michels en den weg. Alles dadelijk te aanvaarden. te HORST zal op Vrijdag 7 Februari 1930, des nam. 5 uur in café Janssen- Wijnhoven te Venray, ten verzoeke van de erven van wijlen den Heer W. Wijnhoven, publiek verkoopen 1. Huis en tuin aan de Kruis straat te Venray, bewoond door Linders, groot 3.20 A. 2. Huis en tuin aldaar, bewoond door Ant. Derks, groot 2.65 A. 3. Bouwland op de Kemp, groot 21A. Aanvaardingstoppelbloot 1931 4. Bouwland in Venray,s Veld groot 22.70 A. 5. Weiland aan de Leunsche Molen, groot 18.80 A. 6. Dennenbosch in den Berg, groot 27.10 A., waarvan het hout geschikt voor mijnhout, ook af~ ;onderlijk geveild wordt. Aanvaarding van alle perceelen op 1 Mei 1930. Eventueele huren vanaf dien datum voor koopers. Betaling 1 Mei 1930. Onmiddellijk daarna voor den Heer H. Janssen-Wijnhoven aldaar Zijn zeer gunstig gelegen en drukbeklant café-, winkel- en woonhuis met beugelbaan, groote schuur en stalling aan de Lang straat en hoek Paterslaan. Aanvaarding en betaling 1 Mei 1930. te HORST zal op Woensdag 5 Februari 1930, te Sevenum, publiek verkoopen A. Des nam. 3 uur in café Leysten, ten verzoeke van Mej. Chr. Nellen: Den ondergrond van een dennen bosch, gelegen In den Brand te Sevenum, groot 55.50 A. B. Des nam. 4 uur in café v. d. Beuken, Kronenberg, ten ver zoeke van den Heer G. Michels- Jacobs 30 nrs. boonenstaken, ruiter- staken en latten, gelegen in zijn bosch a. d. Kronenberg. te HORST zal op Woensdag 12 Februari 1930, des nam. 4 uur in café Baltussen te Venray—Leunen, ten verzoeke van Mej. de Wed. Koonings en kinderen, publiek verkoopen 1. Solied gebouwd en geriefe lijk ingericht woonhuis, gelegen te Leunen-Venray,met stal,schuur, erf en tuin, groot 25.15 A. 2. Een goed beklante en goed onderhouden wind- en zuiggas- molen en erf aldaar, groot 3.15 A. 3. Massa van 1 en 2. 4. Bouwland in het Leunsche Veld, groot 44.45 A., in pacht bij Boom. 5. Bouwland aldaar, groot 27 A. in pacht bij Boom. 6. Bouwland aldaar, groot 57.60 A. in pacht bij YfJ"Vuurt- 7. Bouwland.f.-.^aar. groot 43.20 A. in eigen gebruik. te VIERLINGSBEEK zal op Donderdag 30 Januari 1930 is middags prompt half twee publiek verkoopen voor de Gemeente Maashees en Overloon ter plaatse Overloon aan de Stoomsteenfabriek en nabij het Jagershuis als circa als lange slieten, opleggers, palen boonstaken en brandhout aan de Stoomsteenfabriek en 6 slagen tophout nabij het Ja gershuis. Bijeenkomst, bij No. 1 nabij Lamb, van Mil te Overloon. houdt spreekuur ten huize van den Heer van Aarssen, Paters- straat 26 te VENRAY dagelijks vm. 9-10 uur nin. 2-3 uur. 's Zaterdags alleen 9-11 uur. in het lokaal van den Heer H. Manders, Veulen. Met welwillende medewerking der Tienraysche Orkestvereni ging, Dir. J. Driessen. Opgevoerd wordt Drama in 3 bedrijven, en Een half uur in t café van Greet 'Blijspel in 1 bedrijf. Aanv. 6 uur. Zondag enlrée 75 ct. Maandag uitsluitend voor Hon. leden met een familielid. 36 Aanbevelend, 80 Groote Straat 21 Arco SolutieDunlop Ventiehlavg. Gevraagd tegen 1 Maart a.s. bij J. Coenen, Hofstraat. 10 Verkrijgbaar Foktoom C.V.V. Asp.lid ANPV Valnestconlrole en bloedonder zoek over alle dieren, twee positief van 330. Wij broeden uitsluitend van hennen met eene productie van 9 tot 14 K.G. eerste legjaar, gemiddeld ge wicht 60 gram per ei. Kempweg 6, Venray 26 TE KOOP bij P. v. d. Boomen, Veulen. bij H. Janssen, K 39, Leunen oud 6 maanden, le prijs tentoonstelling's Bosch, van verschillende leeftijd, allen V.D.L. M. Deriet, Overloon. 17 TE KOOP 3 gem. zeugjes en 1 gem. dekrijpe beer V D. L., oud 45 maand, waar van de moeder bekroond is met le prijs. L. van Mil, Overloon. van 200 tot 600 kuikens. verstoppen onmogelijk. Afrasteringpalen, Hekken, Draadnagels, Krammen, enz. Lage prijzen. le kwaliteit. Beleefd aanbevelend, Smederij. Wie helpt zijn ambtgenoo- ten, medewerkers, collega's, em ployés, vrienden en bloedver wanten herinneren aan de voor treffelijkheid der Big-Ben Pijpen van f 2. Big-Ben, de beste en mooiste pijp van f 2.— Grootste keuze bij P. SCHAEFFERS-Derksen, Patersstraat 30, Venray. 13 Dit jaar af te geven 11 welke in 1928 de beste waren op de Wereld-Broedtentoon- stelling te Hannover. Deze in gewone modellen' met machinale keerinrichting en mtt electrische verwarming. Alles aan concurreerende prijzen. Aanbevelend, 380 Huishoudelijke artikelen in emaille en gegalvaniseerd, Vleesehsnijmsehines, Worstmaehines, enz. Lage prijzen. Beleefd aanbevelend, Prima kwaliteit. Smederij. voor kippenhok- en stalverlichting, en alle or.derdeelen. Telefoon 108 De meest hygiënische vloerbedekking die er bestaat is zeker wet het linoleum. Vandaar dat Linoleum, behalve in gewone woonvertrekken, ook gebruikt wordt in vele groote inrichtin gen als: ziekenhuizen, sanatoria,'seminaria, herstellingsoorden, restaurants, hotels, kloosters, groote winkelhuizen enz. Voor linoleum komt het er maar op aan om de juiste kwaliteit te leggen, naar gelang de localiteit waarvoor het is bestemd- Zoo kan voor huiskamer, keuken, kantoor, slaapkamer en meer andere vertrekken zeer goed bedrukt linoleum wor den gelegd. Echter voor groote inrichtingen is dit af te raden en alleen aan te bevelen Walton is effen linoleum, wordt in verschillende dikten ge maakt en in verschillende kleuren. Inlaid is doorgedrukt linoleum, dat wil zeggen, het dessin zit door de dikte heen tot op den rug. Het linoleum kan dus wel dunner worden door gebruik, doch het dessin slijt nooit af. Het leggen van linoleum, en de behandeling van linoleum, zijn factoren die de duurzaamheid van linoleum beïn vloeden. Koopt daarom het artikel linoleum altijd in vertrouw bare magazijnen en vooral daar waar vakmenschen U met kennis van zaken kunnen inlichten en de werklieden vakkundig het artikel 'kunnen behandelen. In iedere woning zijn echter ook vertrekken, die menigeen graag belegd ziet en waarvoor linoleum nog wat kostbaar is. Daarvoor hebben wij een mooi remplacant artikel gekregen in Op 't oogenblik is Balatum schitterend in zijn dessins De .qualiteit wordt op verlangen door de Balatumfabriek^n met schriftelijke garantie verkocht. De prijs is zeer laag en kost slechts fl. 1.19 per el. In iedere woning zijn eenige vertrekken aan te wijzen waarin Balatum gerust kan worden aanbevolen. Heeft U dus eenige kamers, of een heel huis of een groote inrichting van vloerbedekking te voorzien, kom dan fot ons. Zonder verplichting tot koopen geven wij U gratis advies hoe U in de bepaalde vertrekken het juiste Linoleum of Balatum moet leggen. Wij bezoeken U gaarne met onze uitgebreide staal-collectiën en geven U gaarne een begrooting of prijsop gaaf van de kosten alvorens U gaat bestellen. Wij houden een geregelden voorraad van circa 75 rollen. Uw keuze is dus gemakkelijk te maken en alles direct uit voorraad leverbaar.

Peel en Maas | 1930 | | pagina 4