p. sr Bijo Boioi 2 ruime berg plaatsen Jongen flinke Dienstbode Tuinb.vereeDigiog H. Donders Algem. Vergadericg Tuiüb.ve^een. Leunen Algem. Vergadering Tuinb vereen, Heyde Schuit t. Maarden en Kachelplaten hakken en diverse pasgekalfde maal een best maalkalf Mi N. V. Vulkaan, Gemengde Berichten Dr. Emile D. Struben Augusta J. A.Reinders Venray-Dorp Woeusdag 2 October eerste Fruitveiling. Zondag 6 October Zondag 29 Sept. Jaarmarkt te Venray Dari Leugn CursiHe tjr, PRIJijE Te koop of te huur ONTVANGEN uitgebreide collectie nieuwste dessins Zijden Kappen, Kronen, Schemer lampen, enz. Zeer lage prijzen. Zie Etalage VENRAY In de Donderdag gehouden vergadering van de Kamer van Koophandel te Venlo werd aan den Handelscursus te Venray eene sub sidie toegekend van f 100.- Schietwedstryrten. Uitslag der gehouden schietwed strijden op het St. Annapark alhier. Ie prijs W. Mulder, 2e prijs A, Janssen, 3e prijs J. Grubben, allen uit Holthees4e prijs A. Gerrits, Over- loon. De Schutterij „St. Anna" te Venray is voornemens om in de loop van Mei 1930 groote Schutters- en Gildefeesten te houden. Wegens jachtwetovertreding werd door de gemeentepolitie tegen W. V, alhier proces-verbaal opge maakt, benevens werden deze week weer 6 verbalen opgemaakt wegens overtreding maximum snelheid. GEVONDEN een rijwielplaatje. Inlichtingen Gemeentepolitie. Uitslag van den Zondag ge houden wedvlucht door de Post- duivenvereeniging „de Zwaluw" vanaf Namèche (B.) afstand 137 K.M. De prijzen werden behaald als volgt oude duiven le en 3e W. Manders; 2e J.Boom 4e P. Janssen. Overduif G. v. Dijk. Duiven los half 9. Aankomst eerste duif 10 uur 25 min. 36 sec. Laatste duif 10 uur 35 min 37 sec. jonge duiven le en 8e G. v. Dijk; 2e W. Thijsen; 3e en 4e J. Kusters 5e P, Janssen 6e en 9e J. Vollebergh; 7e W. Lor- mans. Overduif P. Janssen. Duiven los 8 uur. Aankomst eerste duif 10 uur 26 min. 15 sec. Laatste duif 10 uur 40 min. 47 sec. Voetbal. Morgen speelt D.S.O. Ieenvriend- schappelijken wedstrijd tegen Boxmeer I. Twee oude tegenstanders, die elkaar in kracht zeer weinig verschillen. Aan spanning zal het dus niet ontbreken, Op naar de Hoop LEUNEN, Door de fanfare „St. Catharina" alhier zal op 24 en 25 November a.s. het jaarlijks concert met tooneeluitvoering gegeven wor den. HORST. Donderdag 3 Oct. a.s wordt alhier de jaarlijksche Veulen dag gehouden van de Hengsten- houderij Venray—Horst—Sevenum. Een 100-tal afstammelingen zullen alsdan worden aangevoerd. Dinsdag 1 Oct. a.s. hopen de echtelieden Peter Wijnhoven en Anna Maria Verheyen alhier hnnne 50-jarige echtvereeniging te herdenken. GRIENDTSVEEN. Th. Daelen, onderwijzer aan de openbare school te Griendtsveen, is aangesteld om te worden uitgezonden naar Ned. Indië, teneinde aldaar werkzaam te worden gesteld, bij het Europeesch onderwijs. VENLO. Woensdagavond is te Kaldenkirchen de 56-jarige zadelmaker Holla uit- Venlo door een auto aan gereden en eenige uren daarna over leden. H. bekwam een zware schedelbreuk en werd in 't ziekenhuis te Kalden kirchen opgenomen. Hij kon nog van de laatste H. Sacramenten worden voorzien. De chauffeur reed door. HOLTHEES. Dinsdag had hier de eerste keuring van pelskonijnen plaats, door de Heeren K. Steenhuis te Stadskanaal en C. van Nes te Middelbeers. Aangevoerd waren tien nesten van genoemde soort, en wel een nest van 4 maanden en een nest van 6 maanden. Van de 10 voedsters werden er slechts 2 afgekeurd. De aardappelen zijn hier weer grootendeels gerooid en over de op brengst is men over 't algemeen zeer goed tevreden. De prijzen die er voor besteed worden zijn echter zeer laag; er wordt slechts f 2.40 per 100 K.G. betaald, Zondag jl. had de 65-jarige Mej. R. Zeegers, terwijl ze in den kelder stapte, het ongeluk dat ze kwam te vallen en ernstige verwon dingen aan het hoofd opliep, zoodat spoedig geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. De Zondagswet, de Venlosche politieverordeningen de bioscoop. Venlo, Conform de eischen van den officier van justitie, heeft de Rechtbank den exploitatiechef C. van het Grand Theater, alhier vrijgespro ken Inbreker te Tegelen aangehouden Zaterdagnacht werd door de gemeente-politie te Tegelen aange houden de Duitscher B. K. uit Duisburg, die in 't bezit bleek te zijn van een volledig stel inbrekers werktuigen en blijkens de op hem gevonden papieren, reeds menige tuchthuisstraf wegens inbraak achter den rug heeft. De politie schijnt met deze aan houding een goede vangst te hebben gedaan. Minister Reymer naar Zuid Limburg. De Minister van Waterstaat begaf zich Woensdagavond, vergezeld van mrSilvergieter Hoogstad, administra teur bij zijn departement op reis voor een ambtelijk bezoek van enkele dagen aan Zuid Limburg. Uit het programma vermelden wij, dat o. m. bezichtigd zullen worden, staatsmijn Maurits de mijn Oranje Nassau, enkele provinciale wegen, plaatsen, waar mijnschade en beek- vervuiling blijkt, spoorwegwerken te Kerkrade, verschillende Rijks-water- staatwerken, Met autoriteiten en belanghebben den zullen te Maastricht, Heerlen en Kerkrade besprekingen over Limburgsche belangen gehouden worden, Mr. Reymer stelt zich voor in den avond van Zaterdag 28 Sept, weder in de residentie terug keeren. Karei I te Maastricht. Naar 't „Huisgezin" verneemt zal Karei I over 2 a 3 weken een sigarenfabriek openen in Maastricht, Een groot graanpakhuis aan de Haven wordt voorloopig tot fabriek omgebouwd. Er is voor 300 man plaats. Karei I is hiertoe gedwongen, daar zij in Eindhoven geen personeel meer krijgen kan, wijl alles naar Philips gaat. Moord. Woensdag heeft in het St. Anto- nius gesticht te Echt de gerechte lijke lijkschouwing plaats gehad van den dood langs den weg gevonden J. uit Susteren. Naar wij vernemen, heeft het onderzoek uitgewezen dat J aan een geweldadigen dood gestorven is. De schedel was geheel ingedrukt. Aangereden. Te Meyel werd Donderdag de knecht van den landbouwer Op V. die met een motor van een dorschmachine de tramlijn wilde passeeren, door de tram aangereden. De motor werd verbrijzeld, ook de tram werd eenigzins beschadigd Knecht en paard kwamen er heel- hnids af, Op vrye voeten gesteld. De postbode S. uit Afferden (L.) gearresteerd verdacht van verduiste ring van gelden, is weer op vrije voeten gesteld, KERKRADE, Alhier is overleden H. Grond, mijnwerker, werkzaam op de Domaniale mijn alhier, oud 59 die Maandagmorgen j. 1. 5, 40 ure langs den Kaalheidersteenweg werd gevonden, liggende naast zijn rijwiel en met een bloedige wonde aan het hoofd. De man die vermoedelijk van het rijwiel is gevallen, is niet meer tot bewustzijn gekomen, en is ook niet door de politie kunnen worden gehoord. De man was gehuwd. Aan de gevolgen overleden Aan de gevolgen der bekomen verwondingen is overleden de 85-j. E. uit Margraten, die dezer dagen door een auto werd aangereden. Zonder tot bewustzijn te zijn gekomen is in het hospitaal te Kerkrade overleden de mijnwerker J, G. uit Simpelveld, die Maandag te half zes, op den Kaalheidersteen- meg bewusteloos werd gevonden met een zware hoofdwoude, Het rijwiel lag vlak naast hem, het was in het geringste niet beschadigd. Broeders van Liefde. Van het klooster der Eerw broeders yan Liefde te Eikenburg is thans tot overste benoemd. Father Nathaniel uit het klooster te Noordwijkerhout, De vroegere functionaris, Father Disingnatus is als zoodanig henoemd in het klooster te Tilburg. Het bioscoopconllict in liet Zuiden, Naar wij vernemen heeft een 6-tal raadsleden van de gemeente Ooster hout bij den raad een voorstel inge diend om uit te treden als lid van de Vereeniging van Noord-Brabant- sche en Limburgsche gemeenten voor gemeenschappelijke filmkeuring. Misdaad in het spel. Het onderzoek in verband met het feit, dat j.l. Maandag de arbeider J. nabij Echt met een gapende hoofd wonde dood langs den weg werd gevonden, heeft aangetoond, dat J. iet slachtoffer moet zijn geweest van een laffen overval. Alles wijst op, dat hier van een aanrijding l neater, aimer ynjgespro- geen ^prake kan zijn. Dr. Huist uit de hem ten laste ge eg e j Leicjen Za\ de sectie op het lijk ver overtreding der Zondagswet, ontslagen van rechtsvervolging wegens de hem ten laste gelegde overtreding der gemeentelijke politie verordening. Zooals bekend geldt het hier, het vertoonen van bioscoop en variété voorstellingen in gemelde bioscoop zonder de vereischte ver gunningen van het gemeentebestuur. richten. Onder een spoorwagen geraakt. Dinsdagmiddag is bij het rangeeren op het emplacement te Simpelveld, de remmer rangeerder v. v. H. onder een der wagens geraakt. Hem werd het rechterbeen boven den enkel en bovendien den rechterarm afgereden. Wcor zigeuners aan de grens. De gemeente Chaam (nabij de Ned. Belg. grens) werd Dinsdag weer „verblijd" met het bezoek van een 40-tal zigeuners, die in negen woonwagens de grens waren over gekomen. Direct waren Rijks- en gemeentepolitie bij de hand, die de zigeuners sommeerden het land te verlaten. Dezen verklaarden echter, dat hun paarden te vermoeid waren, om nog een lange reis te maken. De politie requireerde toen wijselijk een paar paarden bij de boeren aldaar, en onder haar geleide werd het ongewenschte volkje weer de Ned, Belg, grens overgebracht. Nu wordt de grens overal bijzon der streng bewaakt, daar maar al te zeer bekend is, hoezeer de Belgische gendarmes erop gesteld zijn, dit lastige volkje naar ons land te ex- pedieeren, Verduistering van f 25.000 Donderdag is te Wormerveer, naar de „N, R. Ct. meldt, gearres teerd de directeur van de coöperatieve maalderij „De Vooruitgang". Hij zou zich hebben schuldig gemaakt aan verduistering van f 25.000, ten nadeele van die coöperatie. Gebleken moet zijn dat hij in granen heeft gespeculeerd. Om zijn verliezen te dekken had hij geld van-de coöpe ratie aangewend. Gemengde liuwelyken. In Den Haag is het euvel de: gemengde huwelijken bijzonder groot. In 1928 werden er 3353 huwe lijken voltrokken, waarvan 43.3 pCt met en 56.7 pCt zonder kerke lijke inzegening. Het aantal huwelijken tusschen partijen van één geloof of over tuiging was 2176 of 65.02 pCt., de gemengde huwelijken waren 1116 of 34.8 pCt. in aantal. Van de Ned. Hervormden huw den 46.1 pCt met andersdenkenden van de Katholieken 49.1 pCt. van de Gereformeerden 50 en van de Lutherschen 93.6 pCt. Bij de laatsten is het gemengde huwelijk dus 't sterkte. Slechts 13 huwden met Lutherschen, 191 met anderen. Van de Katholieken trouwden 698 met Katholieken, 88 met godsdienstloozen, 46 met Luter- schen, 17 met Gereformeerden, 13 met Israëlieten enz. Twee kinderen door een auto overreden. Te Moordrecht is Donderdagmid dag een ernstig ongeluk gebeurd. Een zwaarbeladen vrachtauto van Van M., uit Zegwaard, kwam de bocht van de Kerkstraat om en reed de helling af, waarbij twee jeugdige meisjes, die het voertuig tegemoet liepen, werden gegrepen. De kleinen kregen de wielen over het lichaampje en kwamen onder den auto te liggen, Toen men de kinderen had bevrijd, bleek het eene, een 5-jarig dochtertje van den heer J. van Vliet, uit de Kerkstraat, te zijn gedood, terwijl 't andere, het even oude kind van den heer C. Boogaart, uit dezelfde straat, eenige lichte kwetsuren had opge- loopen. Verbetering veerpont. Sedert eenige dagen is aan het pontveer te Vierlingsbeek een motor aangebracht, zoodat het overzetten geregeld en in betrekkelijk korten tijd kan geschieden. Tengevolge van de geringe stroomsterkte der Maas moest in de laatste weken het ver voer der pont door middel van een kabel en op de ouderwetsche trek schuitmethode geschieden, hetgeen voor de betrokkenen nog al tijd en arbeid vorderde. Thans is hier door gemelde motorkracht een mooie ver betering aangebracht en is men in een paar minuten aan den „over kant". De knechtjes van het circus. Drie minderjarige jongens uit Nijmegen, van 14 tot 15 jaar oud verlieten Zondag j. 1, het ouderlijk huis, om plattelandskermissen te bezoeken. Te Uden kaapten zij twee fietsen, waarmee zij verder op avontuur gingen. De diefstal werd evenwel per radio bekend gemaakt, tegelijk met de signalementen van det veelbelovend drietal, Toen de politie te Schalkwijk (II) de gesignaleerde rijwielen vond, werd het zwervende trio ook spoedig ont dekt en wel in een circustentje, waar ze „werk" gevonden hadden, Ze werden naar Nijmegen gebracht, na verhoor ter beschikking van hun ouders gesteld. Alastrim. Weer twee sterfgevallen. In het ziekenhuis te Rotterdam zijn twee alastrimpatienten, een man en een vrouw, overleden. Het aantal sterfgevallen is hiermede tot veertien gestegen. Alastrim. Naar wij vernemen, wordt thans het Wilhelmina-Ziekenhuis te Nijmegen een tweede patiënt, lijdend aan alastrim verpleegd, Het betreft hier een verpleger uit Herveld, die daar een lijder aan die ziekte had verzorgd. Deze patiënt, echter wordt eveneens in het Wilhelmina-zieken- huis verpleegd. In Eindhoven heeft zich een tweede geval van alastrim voorgedaan bij een werkman, uit Rotterdam, die zich pas aldaar gevestigd had. Onder een maalsteen. Op de papierfabriek „De Een dracht" der firma van Gelder en Zonen te middag de 57-jarige arbeider Piet Hollenkamp, onder een drieduizend kilogram zware maalsteen geraakt. In deerniswekkende toestand heb ben mede-arbeiders den man onder den steen vandaan gehaald. Na voorloopig te zijn behandeld, is hij naar het gemeente-ziekenhuis te Zaandam overgebracht, waar hij kort na aankomst is overleden. Door een molenwiek getroffen. Een 5-jarig dochtertje van het echtpaar Alfing te Wolderdorp heeft een slag gekregen van een der wieken van een molen. De kleine was op slag dood. Lyk opgevischt. Uit de Waal voor Nijmegen is Woensdag het lijk opgevischt van een man, dat reeds in verregaanden staat van ontbinding verkeerde. De toename der Alastrim. In de week van 15 tot en met 21 September '29 zijn in de gemeente Rotterdam waargenomen 27 ziekte gevallen en 2 sterfgevallen. Sedert het eerste waarnemen der ziekte te Rotterdam zijn aldaar gemeld 278 ziekte- met 11 sterfgevallen, waarbij nog een twaalfde sterfgeval moet worden gevoegd, n.l. dat van het kind, dat aanleiding heeft gegeven tot de epidemie in het ziekenhuis. fn de gemeente Delft breidt de ziekte zich nog verder uit. Er werden vermeld 83 gevallen, zoodat het aantal sedert 1 September 1929 waar genomen gevallen 132 bedraagt zonder sterfgevallen. Voorts zijn in dezelfde week de volgende gevallen in andere gemeente waargenomen Almelo 2, Amsterdam 1, Velsen 1, Abcoude-Proostdij 1, Amersfoort 1, Maassluis 1, Pernis 1, Piershil 1, Schiedam 1, Stompwijk 1, Poortvliet 1, Tholen 2, Barneveld 1, Valburg 2, totaal 17 ziektegevallen. Totaal generaal voor de maand September 1929 ziekte- met 7 sterf gevallen. In genoemde week werden acht gevallen van encephalitis na inenting ter kennis van het Staatstoezicht op de Volksgezondheid gebracht. De Alastrim woekert in Delft immer voort. Het aantal patiënten bedraagt thans 150, waarvan er 107 thuis werden verpleegd. De overigen zijn in ziekeninrichtingen op barakken ondergebracht. Door deze toename is het aantal lijders aan Alastrim deze week reeds boven de 2000 gestegen. Vreeselyk ongeluk op een onbewaakten overweg. Men meldt uit Princenhage Woensdagmiddag heeft op den onbewaakten overweg onder Beek bij Princenhage een vreeselijk ongeluk plaats gehad. Twee jongetjes van ongeveer 7 jaar, van de familie Rom- bouts en de familie Mutsaërs, reden een hondenkar, welke bestuurd werd door een ouderen jongen. De moeder van een der knapen was bij familie te Beek op bezoek en had de kinderen meegenomen. Juist op het moment, dat de sneltrein van Breda Roosendaal den onbewaakten overweg passeerde bij Beek, was de hondenkar met de kinderen bij den overweg gekomen. De grootere jon gen kon den hond niet houden, het wagentje met beide kinderen door den trein gegrepen en totaal versplinterd. De kinderen werden op slag ge dood en de zeer verminkte lijkjes werden langs den spoorweg terug gevonden. De hond scheen juist over den spoorweg geweest te zijn, want het dier was alleen de staart afgereden. Het kind van de familie Mutsaers was een eenig kind. In Princenhage heerscht als gevolg van dit droevig ongeluk, groote consternatie. Henri P. A. Odenhoven, Overl.weg Leo G. M. Groetelaars, Veulen Johannes P. M. Muskens, Schoolstr. Wilhelmina J. Reynders, Smakt CEHUWD: G. J. W. Hagelaar, 24 jaar, slager te Asten en H. Chr. L. Hoedemae- maekers, 21 jaar, te Venray. Ingekomen en vertrokken personen van 20 tot 27 Sept. INGEKOMEN: A. A. Potten, dienstknecht, Heide L 30 van Wanssum. E. II. Rutten, z.b. Lull G 70 a, van Horst. A. G. A. M. Buwalda, chemicus Patersstraat 21 van Amsterdam. J. W. Josten, dienstknecht Brukske C. 75 van Bergen (L.) G. A. Keiler, dienstbode Over- loonscheweg 2 van Nijmegen. G.M. L. Bouvy, z.b. Eindstraat 10, van Berkel. J. H. M. Terwindt z.b. idem van Ubbergen. J. Reijnen z.b. Leunscheweg 2 van Meerlo. VERTROKKEN: J. P. H. Dasaul, verpleger naar Maastricht, Elisabethl. J. F M. Molkenboer, z.b. naar Leiden, Marschweg 6. H. L. Hoedemaeckers z.b. naar Aarle-Rixtel Dorpsstraat. G. M. M. Gielens, dienstbode naar Meerlo A 93. P. van Galen z.b. naar Eind hoven. M. W. A. Meiten, dienstbode, naar Helmond Molenstr. 200. Getrouwd Arts en (Wed. Louis Swagemakers) De Heer en Mevrouw Dr. E. STRUBEN-REINDERS danken, mede namens wederzijdsche fa milie, voor de belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Tilburg, 24 Sept. 1929. 18 Om 9 uur moet alles aan het veilingsgebouw afgeleverd zijn. 16 Het Bestuur. KS&mHSS BIIHSïlff Parochiekerk De Maasbrug by Grayo. De officieele opening van de eerste stuwbrug over de Maas bij Grave, oorspronkelijk bepaald op 28 Sept. is uitgesteld tot 5 October a.s. Als men te goedkoop is... Een warenhuis in Brooklijn had geannonceerd, dat het een uitverkoop van costuums, jassen en mantels zou hebben tegen een eenheidsprijs van een dollar per stuk. Het gevolg daarvan was, dat een ontzaglijke menigte kwam opdagen. De aandrang was zoo sterk, dat degenen, die vooraan stonden, door de uitstal ramen werden gedrukt, waarbij meer dan 30 vrouwen en kinderen ernstig gewond werden. Uitvoer. In Augustus hebben wij voor maar 16i/i ton aardappelen uitgevoerd, tegen voor 2t/« millioen in dezelfde maand van 1928. Onze bloembollenuitvoer in Augus tus had een waarde van 8 millioen en bijna 9 ton. In Augustus van het vorig jaar was die 14 millioen en ruim 9 ton. In Augustus hebben wij voor 81/4 milloen aan boter uitgevoerd, tegen voor nog geen 8 millioen in Augus tus van het vorig jaar. Onze kaasuitvoer had een waarde van 7 millioen 7 ton, tegen 8 millioen en bijna 8 ton in Augustus van het vorig jaar. Morgen Zondag zal het Sobriëtas- bloempje worden verkocht. Om 2 uur kleine Congregatie; half 3 Herhalingscatechismus, 3 uur Lof. Maandag half 8 besteld Jaarg. voor Peter Johannes Claessens en Echt- genoote, 8 uur leesmis, 6 uur Lof. Dinsdag half 8 gezongen H. Mis tot dankzegging, 8 uur leesmis, 6 uur Lof en rozenkrans. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor de Weleerw. Heeren Peter Jan en Jacob Gerard Holthui- zen, 6 uur Lof en rozenkrans. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 en 8 uur leesmis, 6 uur Lof en rozenkrans. Vrijdag eerste der maand en ver eering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 gestichte leesmis, 8 uur leesmis, 6 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. Zaterdag komen de jongens der 4e en 5e klas en de meisjes der 4e klas te biechten. 6 uur Lof en rozenkrans, A.s. Zondag O. L. Vrouw Rozen krans, vanaf Zaterdag 12 uur tot Zondagavond te verdienen een volle aflaat, zoo dikwijls men de kerk be zoekt, voor allen die waardig ge biecht en gecommuniceerd hebben en bidden tot intentie van Z. H. den Paus. In alle H. Missen collecte ten bate der kerk. Zaterdag 5 October wordt wederom de klok een uur terug gezet. Paterskerk. Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek. Kwart over 9 H, Mis en Vergadering Derde Orde, Mannen- afdeeling. Half 3 Vergadering Derde Orde Vrouwenafdeeling, kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag 8 uur plechtige Hoogmis uit dankbaarheid, 6 uur plechtig Lof en Rozenhoedje. Donderdag Vigilie van het feest van O. H. Vader Franciscus, vasten onthoudingsdag voor de leden der Derde Orde. Half 5 plechtige gezongen Metten en Lauden, 6 uur Lof en Rozenhoedje. Vrijdag eerste der maand, toege wijd aan het H. Hart van Jezus. Hoogfeest van onzen H. Vader Fran ciscus. Gen. Absolutie voor de Derde Orde. Volle aflaat o.g.v. 8 uur plechtige Hoogmis waarna Processie, kwart over 4 plechtige Vespers, 5 uur plechtig Lof, Rozenhoedje, waarna de gedachtenis van het zalig afsterven van den H. Vader. Maandagavond 6 uur Lof opening van den Octobermaand. Gedurende deze maand iederen avond Lof en Rozenhoedje. In de week om 6 uur, Zondags en op feestdagen om 5 uur. St. Antonius-Patronaat. Klein- en Middenpatronaat half 4, Grootpatronaat half 6, Jongelingen- vereeniging half 8. Op deze aange geven tijden zullen verscheidene mededeelingen worden gedaan. Genadekapel Oostrum. Om 7 uur en half 9 de H. Mis voor de inwoners van het Rectoraat. Om half tien afhalen van de H. Familie van Blerick. Bij aankomst plechtige H. Mis. 's Namiddags om 3 uur plechtig Lof, waaronder predicatie en omme gang over den Vlasakker. Na den Zegen vereering der relikwie van O. L. Vrouw. BÜSGE&LIJKE STAHD VSXBAY van 20 tot 27 Sept. GEBOREN: Gerardus H. Wijnhoven, Langstraat Maria G. Emonts, Merselo Wormer, is Woensdag- Gerard Ch. A. Arts, Kruitweg Oogarts, VENLO 10 afwezig van 30 Sept. tot en met 5 Oct. van de na de Hoogmis, in het Bonds- lokaal. BesprekingFruitvei ling Oostrum. 217 Het Bestuur. van de nam. 5 uur, bij L. WILLEMS, Nachtegaal. Trouwe opkomst verzoekt 17 Het Bestuur. op Maandag 14 October. mijnti Bij zefsgesticl hartgrond Bestuur 1 Vereenigii Papier dervondei sl Bestuur die de op gezin in lijkten. h iren aa loe we: Wo tei L mi I it De ledfi noodigde afhalen in Boerenhof De prij: Per opz 7s Kilo. betaald w !g h ;r zijr en. \$nt mei oe Dn. ES Degenei :h i schen op:n te geven t H School, doers na dit morgei mis opge iet kaal. IES' MOI stek voor Iederiedei St. A in ruime sorteering voori Degelijke fabrikaten. 34 Aanbevelend, Coi nde TE KOOP O. 3altussen-Poeis, Overloon TE KOOP bij P. J. Aarts, C 45, Oostrum TE ZOOP beste pootaardappels bij O. In 't Hulst, Veltum. TE KOOP Petkuser Zaairogge origineele, le nabouw, dubbel gereinigd en gesorteerd, bij Math. Goumans, Lult. dicht bij het Station te Oostrum Te bevragen bij Wed. J. van der Linden. GEVRAAGD een flinke, eenisgzins ontwikkelde voor kantoor- en magazijnwerk- zaamheden. Adres L. van Haren 8i Co. Markt. 12 Gevraagd tegen 1 October a.s. Maison „La Femme Chic", Steenstraat 19, Venlo. li

Peel en Maas | 1929 | | pagina 2