het R' u UNIGRO" r^c f J. 11! BEZOT een ee Zie vi id U a UvW RADIO IN.V. Vulkaan, Venrayl Provinciaal Nieuws loeders W>e.bben t^rM<Koest weet. Oeef Ku.r» Kek aerate koeltje d.ad.eUjk toy AKKef-s Abdijsiroop. Gemengde Berichten. Ingezonden. mmuKs Dimïiv ra OQI Gevestis TAM Oude VD IT! t o N t d ?0®l Heerlijl m Or Wat de keur is voor het goud I is de naam voor Uw hevenheid van het Priesterschap. Hel koor zong op verdienstelijke wijze d6 drie slemmige Missa in honorem Ssncla Maria de Lourdes, van Siehle Na het hoogtij sprak de Neomist een hartelijk dankwoord tot allen, die aan de voor bereiding tot zijn H. Priesterschap deelgenomen hadden en tot allen die door 't aanbrengen van de fraaie versieringen, door de heerlijke muziek of anderszins aan den feestdag luister hadden bijgezet. Onder de vroolijke tonen der fanfare toog men in optocht huiswaarts, waar door een tweetal schoolkinderen een keurig gedichije werd voorgedragen en de jeugdige Priester en zijn geachte familie door honderden aanwezigen werden gefeliciteerd. Na den middag brachten fanfare en kerkgangers een serenade, waarbij zich weer tal vsn vrienden en bekenden aansloten Onder de bekwame leiding van directeur Welling werden door de jeugdige fanfare eenige,zij 'teenvoudige, doch keurige nummers ten beste ge» geven. De heer Th. Peters hield nog namens fanfare en aanwezigen een hartelijke toespraak. Eer en hulde werd gebracht aan het H Priesterschap, en daarnaast geluk» wenschen en waardeering aan de familie de Ponti, die thans haar tweeden en laatsten zoon schonk aan den dienst v&n God en daarmede aan het heil van den naaste. VENRAY, 20 Juli 1929. Tot leeraar in c'e schei- en natuurkunde aan het R. K, Gymnasium alhier, is benoemd drs. A. Buwalda te Breda. Waarschuwing Nog steeds blijkt, dal er verschillende wielrijders zijn, die, rijdend op den openbaren weg, hun rijwielbelasting- merken in de zak of in de porlemonnaie bergen, inplaats van dat merk goed zichtbaar te bevestigen aan de bal hoofdbuis, of een der buizen van het stuur van hun rijwiel. Het komt ons goed voor, het publiek op deze verkeerde gewoonte te wijzen, aangezien men zich er door aan be keuring, last en boete blootstelt. Heidcbandon. Deze week heeft in de Peel weer op verschillende plaatsen brand gewoed Maandag stond achter het Veulen eene groote uitgestrekthei i heide in brand, Dinsdag in de richting Deurne en Woensdag in de richting Bakel. Voorzichtigheid zij aanbevolen I Door de aanhoudende droogteen den reeds lang zeer laag zijnde water stand begint men naar regen te verlangen. De waterputten beginnen leeg te worden en ook de hooggelegen weilan den worden dor, zoodat bij velen het gras opraakt. Da Hengelaarsclub »Petrus en Paulus" alhier behaalde Zondag op den te Bleriek gehouden wedstrijd den vierden prijs, benevens f 12,50 Deze week behaalde de heer J J. Eibers, op de Internalionale Bakkerij Tentoonstelling te Middelburg zijn diploma voor inzending krentebrood in groep I. Van Donderdagnacht tot Vrijdag morgen kon hier geen electrischen stroom geleverd worden. Dat dit voor de aangesloten krachlbedrijven veel hinder en schade veroorzaakt, laat zicb begrijpen. Naar wij vernemen was tusschen Horst en Venlo de hoofdkabel defect geraakt. Door de marechausséss alhier werden tegen een tweetal personen procesverbaal opgemaakt wegens het stoken van vuur in nabijheid van heide en bosschen. Jcugddag te Maastricht. Reispenning voor min-vermogenden. Batig saldo uitvoering »St. Christoffel" f 57 10 v. D. f 5.00 N. N. f 25.— V. f 1.— Militaire Vooroefeningen. De lijd om zich hiervoor aan te geven, is alweer gekomen. Dagelijks kan men zich aan het Patronaat laten opschrijven. Het is nu plezieriger dan vroeger om de Militairó Vooroefeningen mee te maken. Waarom Wel, omdat men nu niet meer hoeft te denken mis schien loot ik vrij en dan maak iü de Oefeningen voor niets. Neen, want er ia al geloot 1 Wie zich nu voor de Militaire Voor oefeningen opgeeft en over eenigen tijd bericht krijgt, dat hij is vrijgeloot, die hoeft ze niet mee te maken. Ouders, patroons, helpt nu mee 1 Overdenkt wel de gioote beteekenis van de Militaire Vooroefeningen (Donderdags vsn 1 tot 6 uur). Op de Woensdag gehouden vee» markt werden aangevoerd in totaal 331 stuks vee. Dragend vee 40, gust vee 36, vet vee 24, kalveren 1, biggen 230 Handel in rundvee vrij levendig, prijzen vast. Biggen duurder, tot f 30 par stuk. Gister Vrijdagmorgen even voor 12 uur had op het bouwwerk aan het St. Annagesticht alhier een ernstig ongeluk plaats. Toen zich een drietal werklieden, van een flinke hoogte per lift naar beneden wilden begeven, brak ploiseling de kabel, en stortte de lift met inzittenden naar beneden. Twee hunner, zekere B en O. bekwamen een beenbreuk, zekere R heeft eenige ribben gebroken en was er 't slechtst aan toe. OOSTRUM. De bijna 18 jarige Gerard Derickx alhier ging Zondagmiddag met eenige vrienden naar de Maas tusschen Geysteren en Maashees om een bad te nemen. Hoewel eenigszins kunnende zwemmen, is hij waarschijnlijk te ver in de rivier gegaan, en toen plotseling in de diepte weggezonken. Direct werd mei dreggen begonnen, tot laat in den avond zelfs, doch zonder resultaat Ook Maandag werd nog alles in het werk gesteld om het lijk te vinden, doch ook vruchleloos Woensdagvoormiddag werd de drenkeling bemerkt nabij de los plaats te Maashees, waarna bij werd opgevi8cht. Het lijk is denzelfden dag nog op het kerkhof alhier ter aarde besteld. Algemeen is men begaan met het lot der zwaarbeproefde ouders. Moge het voor velen, die zich tegen woordig, zonder voldoende de zwem kunst machtig te zijn, in d9 Maas begeven, eene ernstige waarschuwing zijn 1 HORST. De in het wild groeiende boschbesschen zijn dit jaar overvloedig Groote scharen plukkers en pluksters begeven zich dagelijks naar de bosschen van het kasteel om die heerlijke vruchten te verzamelen. HORST. Alhier bestaan plannen een vrijwillig brandweercorps op te richten, hetwelk dan voorzien van een moderne autobrandspuit nuttig werk zal kunnen verrichten. Brand. Te Grubben vorst is een groote houten voorraadschuur, toebehoorende aan een Venlosche firma, waarin zich tal van landbouwmachines bevonden, totaal uitgebrand, cok een motorrijwiel ging door het vuur verloren. De Missie-wedstrijden. Steunt onze Noord-Limburgsche Missionarissen Reeds meermalen werd in ons blad gewezen op de komende missie wed strijden. Door geheel Noord Limburg, d.w z. de R. K, Noord Limb. Voetbalclubs, zijn voor de eigenlijke datum der Missie finale te Venlo op 4 Aug. a s voorronden georganiseerd. In het alge meen betreffen deze wedstrijden ont moetingen tusschen clubs uit de omgeving. Deze wedstrijden werden door de besturen der verschillende voetbal vereenigingen met onderling overleg vastgesteld. Waar het thans gaat om onze R K Missie, en speciaal onze Noord Limburgsche Missionarissen te steunen, is geen enkele club achter gebleven en wordt in de verschillende plaatsen zop hard mogelijk gewerkt om zooveel mogelijk kaarten voor den wedstrijd te verkoopen. Overreden en gedood. Woensdag is te Kerkrade de 14 jarige Jozef Moonen door een auto overreden en gedood. Op een volksmenigte gereden. Te Siltard werd op Paaschzondag, 's avonds om half acht, door de Har monie een serenade gebracht aan een kapelaan die op de Rijksweg woonde. Voor de woning van den Geestelijke had zich een menigte van eenige honderden personen verzameld Toen was de 26-jarige W. B. gekomen, die in volle vaart met zijn auto op die menigte inreed, ofschoon een politie agent seinen gaf om te stoppen. De verdachte en G E, die hem in de auto vergezelde, hadden, onverklaarbaar nog iets van de ssinen gezien of gehoord. Tal van personen waren aan armen en beenen en handen verwond. Twee had den een beenbreuk bekomen. Dagen en weken hadden zij niet kunnen werken Het O M. door Mr. Kneepkens waar genomen achtte het een zeer roekelooze onverklaarbare daad en eischte één maand gevangenisstraf en één jaar intrekking van zijn rijbewijs. Uitspraak 19 Juli. HOLTHEES. De Gilde van O L Vrouw alhier heeft besloten om het volgend jaar in de maand Mei, ter gelegenheid van het 590jarig bestaan een groot internationaal schutters» concours te organiseeren. Zondag j.l. werd hier het 3de Bondsconcours gehouden, waarvan de prijzen behaald werden als volgt Korp8prijzen le Wilhelmina, Siebengewald; 2e St. Anlonius, Well; 3e O. L Vr. Gilde, Holthees. Eerekruis H. v. Kempen, Holthees. Knmpioensprijzen le Tb. Goppes, Well; 2e G. Weyers, Well; 3a A. Janssen, Holthees. Personeele prijzen: le A Bonants, Holthees; 2e J Grub ben, Holthees; 3e W. de Mulder, Holt hees; 4e H. Kompkens, Siebengewald; 5a H Kozen, Weil; 6e H. v, Kempen, Holthees. Liw kir»cLerer» voo rei at H Kek (Adv. in Blokschrift) Een verdwaalde kogel. Dinsdag verbrijzelde een kogel een ruit van het hulppostkantoor Le Oeffelt. Hij sloeg ten slotte een schilderij»ja van den muur stuk. Da kogel werd later onder den lessenaargevonden. Op het kantoor bevond zich het zoontje van den kantoorhouder, dat gelukkig niet getroffen werd. Het brandgevaar in de bosschen. De directie van het Staatsboschbeheer verzoekt ons nogmaals te willen wijzen op het groote gevaar voor bosch- en heidebrand. Opnieuw is het uitermate droog en het brandgevaar ia daardoor weer sterk toegenomen Reeds werd de Veluwe Zondag en Maandag voor de zoayeelste maal door groote branden geteisterd. Nu de vacanlietijd is aange broken en de toeristen in grooten getale in bosch en heide verpoozing zoeken, is het dringend noodzakelijk, dat allen uiterst voorzichtig met vuur omgaan. Dit jaar zijn ongeacht groote oppervlakten heide, reeds ruim 2000 H.A. bosch door brand vernield, terv.'ijl daardoor alleen reeds een stoffelijke schade van ten minste 6 Ion is geleden Men maakt zich werkelijk niet aan overdrijving schuldig door te zeggen, dat een enkele vonk een ernstige brand kan veroorzaken. Woest dus voorzichtig en indien U bijstand kunt verleenen bij het blus schen bedenkt U dan geen oogenblik. Spoedige hulp is dubbele hulp. Laai iedereen zooveel in zijn vermogen ligt, er toe medewerken, dat onze bosschen en heiden gespaard blijven, wij kannen ze in geen enkel opzicht missen. Door de warmte bevangen en overleden. In de buurtschap Armhoede te Lochem is de 70jarige landbouwer N. op het land door de warmte bevangen en aan de gevolgen overleden. Nekkramp. In het woonwagenkamp te Deventer is bij een 8jarigen jongen een geval van nekkramp geconstateerd De patiënt is geïsoleerd en het kamp ontsmet. Niemand mag het kamp in of uit. De warmste dag van het jaar. Er heeft Woensdag voor het eerst van dit jaar in Nederland een tempe ratuur van meer dan dertig graden Celsius (86 gr. Fahrenheit) geheerscht. Wö hebben du3 tot dusver den warm- sten dag van het jaar bsleefd. De hooi-oogst in West-Friesland. In West-Friesland is de uitkomst van den hooi oogst slecht Verschillende veehouders bereiken niet de helft van de opbrengst van het vorige jaar. Veiligheidsspeld ingeslikt. Een 4jarig kind van den landdou» wer E. wonende Hulsdonkstraat te Roosendaal hat het ongeluk in een onbewaakt oogenblik een veiligheids» speld in te slikken. Gelukkig mocht de ontboden geneesheer er na veel moeite in slagen het voorwerp te ver» wijderen. Nekkramp. Te Laren (G) heeft zich bij een leerling der Ghr. school een geval van* nekkramp voorgedaan, met doodelijken afloop, Bij een anderen jongen van dezelfde school doen zich verdachte verschijnselen voor De hanen mogen bljjven kraaien. De commissie voor plaatselijke straf» wetgeving in de gemeente Velzen had om voorgesteld het houden van pluim» gedierte, dat hinder voor de omwonenden kan opleveren te verbieden. Met eenige stemmen vóór is het voostel evenwel in den gemeenteraad verworpen, zoodat de hanen mogen blijven kraaien. Nette inbreker. Bij de uitgeversfirma van D. le Bus» sem, waar de vorige week werd inge» broken, is het vermiste geld onder couvert terug bezorgd. Het onderzoek wordt nog voortgezet. Een zeldzaam jubilé. Te Breedevoort kan de brandweer eind dezer maand het feit herdenken dat ze in 25 jaar geen dienst heeft behoeven te doen. De Tweede Kamerverkiezing. In een afzonderlijk bijvoegsel bij voegsel, tot St. ert 134 behoorende, is opgenomen het besluit van het Centraal Stembureau, bedoeld in art. 97 der Kieswet, tot het vaststellen van den uitslag der verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten- Generaal. ingevolge de stemming, ge houden op Woensdag 3 Juli 1929. Blijkens dezen officieelen uitslag zijn in totaal uitgebracht 3 379 503 geldige stemmen, waarvan 1001.589 op de lijsten der R K. Staatspartij Een warme dag in Juli. Woensdag 17 Juli bereikte de thermo meter aan de Amsterdamsche Filiaal Inrichting van het K. N M. I. een stand van 31,1 gr. G 88 gr. F., in den Horlus, te Amsterdam 32,1 gr. C. =- 90 gr F. In 1911, 1912, 1923 en 1928 werden hooger standen bereiktde hoogste was 33,1 C. 92 gr. F., op 14 Juli 1923 Pater Amandus (B. A.) Kruitwagen, O. F. M. f Zondagmiddag, overleed in het Sint Franci8cus Gasthuis te Rotterdam de Zeereerw Pater Amandus (B A.) Kruit wagen, laatstelijk pastoor der "Sint Franei8cu9-p8rochie aan den Doddendaal te Nijmegen. Geboren in 1860 te Rot terdam, trad hij op 20 jarigen leeftijd in het noviciaat van de Orde der Min derbroeders te Maastricht, werd in 1886 priester gewijd daarna eerst benoemd tot leeraar aan het Gymnasium te Ven ray, kort daarop tol kapelaan te Zalt bommel, en na eenigen tijd tot kapelaan te Amsterdam aan het Waterlooplein. Meisje van angst gestorven. Men deelt aan »de Tijd" mede, dat bij de gerechtelijke schouwing van hel lijkje van het 5 jarig meisje der familie Z. te Vrijhoeve-Capelle, dat door den vader gestraft werd omdat het een ruit had vernield en na de lichamelijke straf (een klap) zou zijn gestorven, gebleken is dat het kind niet tengevolge van dezen k'ap is gestorven, doch alleen tengevolge van verschillende factoren van schrik, angst, enz. die een lot het uiterste opgedreven zenuw over spanning teweegbrachten, welke het bekende droevig gevolg had. De beklagenswaardige ouders zijn ten prooi aan de grootste neerslachtigheid en radeloosheid. Opkomst voor eerste oefening. Op Maandag 22 Juli a: s. moeten vooreerste oefening onder de wapenen komen de dienstplichtigen behoorende tot de lichting 1929 2e ploeg voorge» oefenden, niet bes'emd voor de offi» ciers of de onderofficiersopleiding. De inlijving van bovenbedoelde dienstplichtigen hreft plaats te 11 uur voorm en 130 nam. resp. door de Indeelings - districts - commandanten Maastricht en 's Heriogenbosch in de 8oldatencantine der infanterie kazerne te Venlo. f 500.000 kastekort. Bij de Amsterdamsche Bank te Amsterdam is in de administratie van een thans overleden hoofdambtenaar een kastekort van omstreeks f 500 000 ontdekt. De hitte en het watergebrek in Engelan^ Al een paar dagen maken de auto» riteiten in Engeland zich ongerust over de langdurige droogte welke een ern» stige schaarschte aan water tengevolge heeft. Londen schijnt er nog het best aan toe te zijn, doch Manchester heeft nog slechts voor 30 dagen water. Reeds heeft het gemeentebestuur de water» voorziening gematigd; het besproeien der straten is gestaakt In alle bedrij» ven is het watergebruik tot het hoogst noodige beperkt. Het niveau der wa» terreservoirs, staat lager dan sedert veertien jaar. Het dreigendsc is de toestand in Cheshire, waar reeds gebrek heersch'. 90 ton zwaar rotsblok gespleten. In de granietbedrijven der gemeente Weenen bij Mauthausen spleet Maan dagmiddag bij het bewerken van een 90 ton zwaar rotsblok dit onvoorziens in drie deelen. Een daarvan wegende 25 ton rolde tegen de werkplaats aan. Twee der daar werkzame 4 arbeiders begroet het onder zich en verpletterde nen volkomen. D6n beiden anderen arbeiders geluk te het zich op het laatste oogenhlik door vlug opzij te springen in veiligheid te stellen. Uit het Buitenland. Bij Strallon is een trein in de rivier gestort. Er zijn 20 dooden. Te Hammouth (Indiana) is een warenhuis van drie verdiepingen geheel door een ontploffing vernield. Niemand werd gewond. De breuk tusschen Rusland en China. Naar verluidt, is Japan voornemens* zoo noodig, bemiddelend in het conflict tusschen China en Ruslar.d op te treden- Te Charbin hebben bij de Russische bank nieuwe huiszoekingen plaats ge had. De directeur is gearresteerd. Japan heeft China medegedeeld, dat het bereid is een vriendschapsverdrag te onderleekenen. Trein in rivier gestort. De uit Chicago komende expreslrein van den Rock Island spoorweg is Don derdag nabij Stratton id de rivier gestort. Tot dusver wordt melding gemaakt van twintig dooden. Omtrent het ernstig spoorwegongeluk dat bij Stration waar de z. g. Colorado fxpres, die onderweg naar Chicago was op een brug is ontspoord heeft plaats gehad, wordt nog gemeld, dat de trein bestond uit eer. locomotief en twaalf Pullmanwagens Men vreest, dal in het geheel 20 personen om het leven zijn gekomen, terwijl het aantal gewonden nog niet nauwkeurig bekend is. De oorzaak van het ongeluk is nog onbekend. Onder de passagiers bevond zich ook de bekende theaterondernemer Morris Geat. Buitan varantwoordalijhheid dar Radaotie. In de »Peel en Maas" van 13 Juli j.l. komt onder het opschrift Palronaats» gedachten door A. N. een zinsnede voor, die, in verband met zekere geruchten, de veronderstelling wettigen, dat er plannen in beraad zijn het patronaat van Venray te gaan verbou» wen. Omtrent opzet en doel van deze verbouwing last schrijver dezer nog in het duister. Hij is echter bevreesd, dat er daardoor afbreuk zal worden gedaan aan een ander helaas nog niet verwezenlijkt plan, in ons dorp te slichten een leesbibliotheek met ent» wikkelingszsal om het intellectueele leven in Venrsy te verhoogen en de geestelijke verheffing van den arbeider te bevorderen. Want dit plan moge door omstandigheden lijdelijk ter zijde geschoven zijn, het is zeer zeker nog ciet opgegeven En wij hopen, dat hel binnen niet al te langen tijd de parochie geestelijken gelukken zal dit plan door te voeren. Of is de tegenwoordige behuizing van de leesbibliotheek niet onhoudbaar? Kan de geestelijkheid een toestand bestendigen, waarin gevaar voor de zedelijkheid verscholen ligt? Mogende ontwikkelingsavonden onder leiding van Kap Geurts, in den afgeloopen winter gegeven, worden stopgezet wegens gebrek aan localiteit? Wat is er niet hard gewerkt in den laatsten tijd door de parochie»geesle» lijken 1 Wat is er in Venray niet veel veranderd I Zelfs de gunstige uilslag van de onlangs plaats gehad hebbende verkiezing moge uit dien arbeid worden verklaard Indien de vergrooting van het patronaat met de mislukkig voor een deel van hhn werk moet worden betaald, zou het te betreuren zijn. X Ingekomen en vertrokken personen van 12 tot 19 Juli. INGEKOMEN L Fraquin, verpleger, Stationsweg 14 van Maastricht; ,J. G. van Baal, idem, idem, van Ubb3rgen; E. Bruoken, zonder beroep, Oirlo E 36, van Walbeek; I Juricza, verpleegster, St. Annalaan 5 van Tilburg; J. M Peeters, idem,idem, van Maas trioht; W. J. Hameleer8, idem, idem van Maastricht; B. W. Poels, dienstknecht K 115 van Horst; Petr. Lankens, zonder beroep, Sta tionsweg 53 van Weeze; G. H. Roes, verpleger, Stationsweg 14 van Nijmegen; Wed. DeggerVermeulen, zonder beroep, met gezin, Paterslaan 4, van Nijmegen; W. Verheijen, dienstknecht, Veulen H 40 van Belfeld; P. J. R. Peeters, zonder beroep, Patersslraat 33 van Maasbree; P. Cox, dienstknecht, Veulen H 40 van Swalmen; M. L. Meen9># winkeljuffrouw, Groo testraat 14 van Schinnen; M H van den Heuvel, dienstbode, Boschweg 4 van Noordwijk. VERTROKKEN: A. J van Vegchel, dienstbode, naar MaasheesOverlooo; J. H Poels, dienstknecht, naar idem; L. M. van Mierlo, horlogemaker, naar Helmond, eestraat; M. F. Bexkens, verpleger, naar Meerlo Veeslraat 89; J. H. Visser, z.b., naar Horst Ameria. Gh. Janssen, idem, naar Caslrop Rauxel; J. Spreeuwenberg, landbouwer, naar Noord-Amerika; A. A Polten, dienstknecht, naar Wana8um; H. Ch. M. Keyzers, dienstbode, naar Broekhuizen A 37. BVBS2BLIJK2 STAHD VKffBAY van 12 tot 19 Juli GEBOREN Pierre G. A. v Meijel, Veulen Maria R C. Engelman, St. Annalaan Pierre H. M. Rongen, Brabanber Antoniu8 A Dinghs, Gaatenray Maria G. A. Tiasen, Oostrum Johannes J. Jacobs, Broekweg GEHUWD: E. Bronkhorst, 22 jaar, schilder te Arcen en Velden en A. M. H van Opbergen, 25 jaar, z.b. te Venray, onlangs te Venlo. OVERLEDEN H. G. M. van Lierop, 3 weken, Over- loonscheweg. 2 patiënten St. Servatiusgesticht. Parochiekerk Morgen Zondag onder de H. Mis van half 7 algemeene H. Communie voor de leden der R.K. Werkliedenvereniging, om 10 uur zal de plech tige Hoogmis worden opgedragen ter gelegenheid van het 25 jarige bestaisr vereniging, onder de L je katie gehouden wordi in Jacobs 'a Namiddags 3 optocht en openluchtnu verzocht te vlaggen. 2 ï(JoD) collecte voor St Petr^erk halingscatechismus. Maandag half 7 de H j,a 8 uur besteld Sol. JaMart echtgenoote, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 lees^ aar voor Martinus en Petwr..,,, Woenadag half 8 1, r voor den Weleerw. Het yi Donderdag 7 uur t. g leesmis, 8 uur leeamis. Vrijdag half 8 les de kinderen der St. Annat 8 voor Egbert, Hendrik, en den Berg. Zaterdag komen de ji ge en de meisjes der 6e kl ien, Pater; Morgen Zondag 5, 6 j, L onderrichting. 8 uur p ,ógc Hoogmis processie, kwaï jne 5 uur Lof. Maandag feest v.d. H. y. Volle aflaat o g.v., jgê voor den Zeereerw. PakjK 6 uur Lof, Dinsdag 8 uur Hoq ,e v Antoniu», 6 uur Lof. Woensdag 8 uur Hoc r I Donderdag feest v.d! jori v d. Kathedraal, 8 tjs Deum. Vrijdag feest v. d. H.kDa, Zaterdag feest van Z. »dal afl. o g.v. St. Antonicgat Wegens het Feest f perl eeniging geen Patronaat GEBOREN: doji C. G. KR] J, W. KRA hill Nijmegen, Baat Tt Spreekuur en van 1.30 ot m. Aanvang Mevr. SCI IN, NIJMEGEN, tweede mei! ezij getuigen vei fli tra,

Peel en Maas | 1929 | | pagina 2