pel een „UNIGRO" RADIO IN.V. Vulkaan, Venrayl E3 a r-.ou wd. U e i d. HsinKkcesh Op de borst Van Liw kleine b&kcmdeft gy ket best met AkKer-, Abdijsiroop^ Gemengde Berichten. District ids Handboitter „De tahi Bondcoi op Zoi)4 Landvbi OOM. Algemjadi op Zon de nie uiode enspagi Petemd 4 Agent- l'ogf 10 ers Wat de keur is voor het goud is de naam voor Uw BEKENDMAKING. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen het navolgende ter openbare kennis Ingevolge art. 12 A. R. D. heeft de Inspecteur Generaal der Spoor en Tramwegen bepaald, dat de roode reflectoren aan de palen van de waar 8chuwingsborden bij onbewaakte over wegen moeten worden vervangen door reflectoren met oranje weerschijn. De Directie van de Nederlandsche Spoorwegen zal ook de roode reflectoren, aangebracht aan de ter zijde van onbe waakte overwegen geplaatste hekken, door oranje vervangeD. Voorts is nog ingevolge art. 7, eerste lid A. R. D. en art. 8 eerste lid A.R. D. L bepaald, dat ook de roode reflectoren op sluitboomen aangebracht, door reflec toren met orar.je weerschijn zuilen moeten worden vervangen. Venray, 12 Juli 1929. Bekendmaking. Burgemeester en Wethouders ven Venray bregen ter openbare kennis, dat bij hun besluit van 5 Juli 1929. no 167 48 voor den kunstweg Smakt Maasheescheweg als grootst toe te laten belasting der voertuigen motorrijtuigen en aanhangwagens inbegrepen is vast gesteld voor de periode van 1 Novem ber tot 1 April 1500 K.G. en bij op vriezend en dooiweer gedurende die periode 1000 K Gvoor den overigen tijd van het jaar 2500 KG. Venray 12 Juli 1929. Burgemeester en Wethouders voornd. O. VAN DE LOO De Secretaris VAN HAAREN Volksconcert. Wegens het feest der RK Werk liedenvereeniging op Zondag 21 Juli a.s. vervalt het aangekondigd door Venraysch Fanfarecorps te geven Volks concert op de Groote Markt op dien dag om 8 uur. Wegens het groote muziekfeest te Leunen op Zondag 28 Juli a s. vervalt het aangekondigd door de Fanfare »Ons Genoegen" te Oirlo te geven concert op de Groote Markt op dien dag om 8 uur. Venray, 11 Juli 1929. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO GEVONDEN Rijwielplaatje en zil veren rozenkrans Inlichtingen gemeentepolitie. Door de gemeentepolitie werden 4 chauffeursbekeurd wegens overtreding maximum snelheid. Tegen eenige woonwagenbowo nei'8, die in hel kamp uit verveling aan het vechten wareo geraakt, werd proces verbaal opgemaakt. Zondag 21 Juli a s. zal onze dorpsgenoot, de Eerw. Frater Vincentius Lucassen, in de kapel van het klooster der Paters Minderbroeders Conven tueelen te Wynandsrade door Z. D. H Mgr. Leonardo Pio Navarra, bisschop van Gubbio, tot priester worden gewijd. Zondag 28 Juli a.s. zal Z Eerw. in de Parochiekerk alhier zijne plechtige eerste H. Mis opdragen. Zondag behaalde de Schutterij s>Het Zandakker" alhier wederom een tweetal prachtige prijzen op het Schut tersfeest te MaalbroekMaasniel, ze verwierven aldaar nl de le prijs marcheeren in den oploch* en 2e prijs mooiste uitrusting. Dit jeugdige gezelschap kan met trotsch op de laatste maanden terug zien 1 Maandagavond keerde de heer M. P. alhier, met een chauffeur en een werkman, per vrachtauto naar huis, toen te Belfeld een band van het wiel vloog. Door den schok botste de wagen legen een boom en werd de heer P. door de voorruit geslingerd Met ernstige hoofdwonden werd hij naar Venlo vervosrd en aldaar verbon den, waarna hij huiswaarts kon worden gebracht. De twee andere inzittenden bekwamen geen letsel. Da W8gen bekwam veel averij Missie voetbal wedstrijden Venlo. Het comilé van bovengenoemde missiewedstrijden verzoekt vóór Dinsdag a.s. een foto te mogen ontvangen van eiken Venrayschen missionaris, die thans nog in de missielanden werk zaam is. Deze foto's worden teruggegeven. De opbrengst van de wedstrijden komt ten goede van deze missionarissen. De voetbalclubs, die wenschen deel te nemen aan den op 28 Juli a.s. te houden Missiedag voor Venray kunnen zich opgeven bij den Weleerw. Heer Kap. Geurts, waar ook de foto's kun nen bezorgd worden. Voor deze voetbalmatches worden toegangskaarten verkocht 25 cent, die tevens loten zijn op flinke prijzen. Het Comilé Door de bekende Firma Ver rneulen uit Weert is in de kloosterkapel der Eerw. Zusters Ursulinen alhier een nieuw orgel geleverd. Woensdag had de plechtige inzegening plaats, waarna de Heer H. Welting een concert gaf op het nieuwe instrument. Rgkstelefoondienst. Nieuwe aansluitingen. No 75 x F. H. van Enckevort, ce menlwaren. bouwmaterialen, Oostrum. No 75 ij M. Jacobs, Eierhandel, Oostrum. No. 101 x Ed. Camps, Secretaris Boerenbond, Oostrum No. 101 ij P. G. Poels, Secretaris van de zaad en pootgoedtelersvereeni- ging kring Noord Limburg, Oostrum. No. 60 x F. Sanders, koopman Ooslrum No 60 ij Jac. v. d. Voort, in granen Oostrum. No. 102 Gebr. Schreurs, Steenfabriek »Het Veulen", kantoor Patersstraat 33 Venray. Vervallen aansluitingen. No. 501 Enckevort F. H V, cement en bouwmaterialen, Ooslrum. No. 60 F. Sanders, koopman in aardappelen, hooi en stroo, Oostrum Als een bijzonderheid toonde men ons dezer dagen een haverhalm, die 1,72 M lang was, waarvan ruim 70 c M. dicht bezet met haver. De halm had een respectabele dikie. Deze Kirchener Vaanhaver staat te wassen op de ontginningen van den Heer Jaeger aan het Veulen. Het zaadgoed was afkomstig van den Heer P J Janssen, Deurnesche weg in de Peel Nieuwe EDAH-winkel te Venray. A.s Maandag wordt da nieuwe winkel der E D A H combinatie aan het Hen seniusplein te Venray geopsnd. Geruimen tijd is er mst noesten vlijt gewerkt om het Café Verriet tol winkelpand om te bouwen, dat aan de hooge eischen, die thans aan winkels gesteld worden, ruimschoots voldoet. De massale voorgevel in kunstgraniet, iets nieuws in Venray, die ontworpen is door den Architect Martens en uit gevoerd door de aannemers Sassen en Poels, omsluit de schitterende étalages, die des avonds met een zee van elec- trisch licht, aangebracht door het Bureau V. Fonck, reeds van verre de aandacht trekken, terwijl van meer nabij de luxueuse maar toch niet over dadige etaleering, welke ter gelegenheid der opening geheel in Japanschen stijl gehou 'en is, ieders bewondering trekt. Het interieur overfreft nog het uiter lijke. De ruime winkel, die ongeveer tweemaal zoo groot is als de vroegere, is voorzien van ruime kasten en zelfs in de toonbank zijn eleclrisch verlichte étalages aangebracht. Ook de hygiëne wordt betracht b v. door de automatische koffiebakken, waarbij slechts een soort kraan behoeft te worden opengedraaid en de koffie valt van zelf in de winkel zakken. De eigen deskundige der E D A H heeft een prachtige wandschildering, geheel in Japanschen stijl, waarbij de kleuren worden gespoten, iets nieuws op dit gebied en door vorenbedoelden deskundige, den Heer A Laumen uit Heerlen, Japaniet genoemd, aangebracht Deze schildering, die een aandachtige beschouwing verdient, wordt alleen in EDA H windels aangetroffen o.a. te Arnhem, Roermond en Eindhoven. Buiten vindt men nog een schoone decoratieve reclame. Een veroveraar staande op een massale rots, aan wel ker voet de E D A H-fabrinken zijn aangebracht, beschenen door de stralen eener opgaande zon, geeft hst devies der Firma weer »een standaard voor kwaliteit". 't Henseniusplein heeft in dit pand een ware aanwinst en is een compliment aan de ontwerpers, getuigende vfln de vooruitstrevendheid der E D A PI. Programma der feestelijkheden bij gelegenheid van hel 25 jarig bestaan onzer R K. Werk liedenvereeniging, op Zondag 21 Juli a.s. Nam. 3 uur plechtig Lof in de Parochiekerk, waarna optocht, opge luisterd door twee fanfares. Na afloop openlucht meeting op de Groote Markt, waar als sprekers zullen optreden de Eerw. Pater Jacobs te Stein, de heer Hermans, Hoofdbestuurslid R K Tabak8bewerkGr8bond te Eindhoven, en da heer Windt, Hoofdbestuurslid R.K. Bnuwvakbond te Utrecht. 's Avonds heeft in het St. Antonius- patronaat een feestvergadering plaats, waarna looneeluitvoering. De seriewedstrijden te Oirlo. Zondag werden te Oirlo wederom seriewedstrijd-rn georganiseerd door de voelbalvereeniging D.I.S. aldaar. Onder flinke belangstelling hadden de wed strijden plaats. In de eerste ronde kwamen uit D.S.O II Venray legen Swolgen. Deze wedstrijd eindigde in gelijk spel, bij loting won D S O. Ver der werden gespeeld T.O.P. Tienray contra Oirlo, welke met 52 door T.O P. gewonnen werd In de finale kwamen tegen elkaar T O.P. en D.O S. Hier wist Tienray met 52 de over winning te behalen en zoodoende den prachtigen beker te veroveren. LEUNEN. Zondag 28 Juli zal alhier het eerste muziekfeest vanwege den bond der Venraysche Muziek en Zanggezelschappen gehouden worden. Waar deze bond opgericht is om door onderlinge samenwerking elkander te steunen, vooral door het houden van jaarlijks twee muziekfeesten, twijfelen wij er niet aan of allen die onze Muziek en Zanggezelschappen een goed hart toedrsgen zullen dit door hun tegenwoordigheid laten blijken. De gezelschappen zullen natuurlijk allen hun beste krachter. inspannen om deze feesten te doen slagen, terwijl het Bestuur en leden der Fanfare St. Catharine, hetwelk de eer is te beurt gevallen om dit eerste Muziekfeest te houden, geen moeite zullen sparen om aan allen een aangenamen middag te verschaffen. OVERLOON Zondag werd alhier op plechtige wijze het feest van den H Theobaldus, patroon der parochie gevierd. Na de Hoogmis trok de groo'e processie door hit dorp waaraan de Sl. Theobaldus gild8 en vele geloovigen deelnamen. Maandag had alhier het jaarlijk8 vogelschieten plas is. De heer A Crooy mans (Wz verwierf hel koningsschap De leden vierden dien dag gezellig feest. As. Zondag en de zeven daarop volgende dagen zal in onze kerk het feest worden gevierd van den H Donalu8, patroon tegen het onweder. Wij hopen dat vele vereerders zullen komen om de voorspraak van dezen Heilige in te roepen. Zondag werd alhier door de Missie-naaikring de eerste Missie ten toonstelling gehouden, welkeschitterend is geslaagd. Een Missionaris van de Paters van het H. Hart van Tilburg hield in de Hoogmis een predicatie over het Missiewerk bij de Koppen snellers in China, waarin hij de geloovigen aanspoorde, den Missionaris en de arme zwarten te steunen Na de Hoogmis opende den Zsereerw. Heer Pastoor de tentoonstelling met een aansporend woord. Deze tentoonstelling werd door de parochianen druk bezocht en bracht de som van ruim f 560.op. Een woord van dank komt zeker toe aan den onvermoeiden werker den Zeer Eerw. Heer Pastoor, alsmede aan de Eerw. Zusters en dames van den Missie naaikring voor de goede regeling. HORST. Aan de R K. Universiteit is Nijmegen slaagde voor het licenliaats examen theo'ogie (dogmatisch hislori sche sectie) de Zeereerw Paler P. J J. Boots S.V.D. geboren alhier. HORST. Bij den landbouwer J. K kwam dezer dagen 'n groot varken in het hok van de jonge kippetjes terecht en verslond er in korten tijd 80 stuks Noord-Limburgschen Fokdag voor Rundvee en Varkens. Als datum voor bovengenoemde fok ig welke lelkenjare te Horst wordt gehouden, is vastgesteld Dinsdag 10 September a.s. Het prachtige terrein aan het kasteel te Horst is hiervoor inmiddels reeds gereserveerd Van ge heel Noord-Limburg ten Noorden van Reuver en K< S3el zal hier worden geëxposeerd ean keurcollectie R M IJ vee en V D L. varkens. Van alle fok en controlevereenigingen in deze streek en de verschillende varkensverkoop vereenigingen werd reeds de ruimste medewerking verzekerd. Het behoefi dan ook geen betoog dat deze fokdag zeer interessant en uiterst leerzsam beloofd te worden, terwijl het voorts een prachtreclame is voor de fokkerij van rundvee en varkens welke in deze streek op zulk hoog peil staat. Ten slotte is het voor velen een goede gelegenheid om prima fokmateriaal te verkoopen of aan te koopen. Dit jaar zal voor het eerst een land- bouwmachinerieën en gereedschappen tentoonstelling hieraan verbonden wor den- Ook hiervoor blijkt veel animo te bestaan dsar reeds verschillende aan vragen bir.nen kwamen. De gelegenheid tot inzendingen van allen sard is nog geopend lot 1 Augustus as Het bestuu* van den fokdag vertrouwt wederom op aller medewerking. Bouwvakstaking. Nu de onderhandelingen voor een collectief 'arbeidscontract voor het bouwbedrijf te Roermond en omgeving als mislukt kunnen worden beschouwd, krijgt de situatie een meer scherpere vorm. Aan een vijftal werkgevers is een ultimatum gezonden, waarin tot uiting komt dal op 18 Juli de slaking zal ingaan, indien voor dien tijd geen overeenstemming is bereikt Het eigenlijke doel van deze stakin gen is, te komen tot een contract voor het geheele bedrijf le Roermond en omgeving. Bessenveiling te Roermond. Dd Woensdag gehouden bessenveiling had een zeer vlot verloop Het aange voerde kwantum van 42 000 KG werd geheel aan den man gebracht. Mede in verband met de warme dagen, werd Vrijdag wederom veiling gehouden. Gevaarlijke vondst. Terwijl de vrouv/ van den heer S le Heithuisen met eenige harer kinde ren in den tuin naar een stuk speelgoed zochten, zag een der kleinen in het kippenhok een jachtgeweer dat geladen was. Toen de kleine dit wapen in zijn handen nam, ging het af en trof de moeder in arm en been; bovendien schampten eenige hagelkorrels af achter het oor. In brand geraakt. Dinsdagmorgen geraakte te Blerick het ruim 2-jarig dochlertje van den heer J. door onbekende oorzaak in brand, terwijl de moeder heel even buiten eenig waschgoed aan het op hangen was. De arme kleine is 's middags aan de bekomen brandwonden overleden. Doodelgk ongeluk. Woensdagnamiddag is op de steenfa briek „Plintos' te Geleen, de 23 jarige H.L afkomstig van Geleen, door een drijfriem van de presmachine gegrepen. De man werd verpletterd. Hij was eerst sinds Maandag op fabriek werkzaam. Na het gebeurde werd de fabriek on middellijk gesloten. or (Adv. in Blokschrift) Het Bioscoopconflict. To Roosendaal en Den Bosch zijn thans alle bioscoop exploitafies stop gezet, evenals dat reeds het geval is geweest in Sittard, Maastricht, Kerkrade SpekhoJzerheide, Eindhoven, Tilburg, Waalwijk en Ooslerhout. De geldzaaier. Een mijnwerker te Lulterads, een Joego-Slaviër, was zóó dronken, dat hij van zijn rijwiel viel en zich erg be zeerde. Een persoon, die hem op de been trachtte te zetten en de wonden uiiwaschte, werd gehonoreerd met een fooi van een gulden, een knaap, die het stuur van de fiets in de gewenschle houding poogde te zetten, kreeg een lapja van 10 gulden en toegestroomde kinderen ontvingen allen een kwartje of mark Bovendien zaaide hij nog kwartjes voor de jeugd op straat. Heerscht er gebrek aan inheemscke mg n werkers? Men zou het vermosden schrijft de L K, als men leest dat in Duitsche bladen per advertentie houwers en sleepers gevraagd worden voor ds O N. Mijnen I, III en IV. Voor de gehuwden staan woningen disponibel. De gegadig den kunnen zich persoonlijk of schrif telijk melden. Ernstig ongeluk. Woensdag had op de losplaats der S. S. te Deurne een droevig ongeluk met doodelijkeu afloop plaats. De expediteur J Goossens was bazig met het lossen van spoelingbakken var. den spoorwagen op tramwagen en moesten deze op een platten wagen vervoerd worden. Toen er een geladen was zouden de rollen er onder uitge nomen worden, doch daarbij kantelde de bak van den wagen, tengevolge waarvan het twaalfjarig zoontje van Henri Goossens onder den bak, die circa 1000 kilo woog, terecht kwam. De jongen wsrd op slag gedood. Doodelgk ongeluk. Woensdagnacht is de heer G v. d. M., toen hij op den Boschdijk te Eind hoven liep, 'egen een autobus gebotst.. Na voorzien te zijn van de H H. Sacramenten der Stervenden is de ongelukkige Donderdagnacht aan de bekomen verwondingen overleden. Hij laat een vrouw en vier kinderen, waarvan twee doofstom zijn, achter. Door een paard gedood. De melkrijder H. v. Stiphout, te Zijtaart, die een trap van zijn paard kreeg, is tengevolge zijner verwondingen in het ziekenhuis te Veghel overleden. Hij laat een onverzorgde weduwe en zes kinderen achter. Vliegtuig in zee gestort. Weer twee dooden. Het Fokkerverkenningsvliegtuig Type C I en genummerd 547 steeg Dinsdag middag te Den Helder op voor een dienstvlucht. Het vliegtuig werd be stuurd door den eersten luitenant vlieger D. Brugma, terwijl als waar nemer fungeerde de sergeant vlieger A. Flick, beiden uit Soesterberg Op de noogte van de badplaats Huisduinen boven zee geraakte het vliegtuig in een vrille en stortte in zee. Van af enkele marine- en andere vaartuigen werd het ongeluk waargenomen, die onmiddellijk ter hulp snelden Men slaagden er in den sergeant vlieger Flick te Mnden; hij werd aan boord van Hr. Ms. »Gruno" gebracht, waar slechts kon worden geconstateerd, dat hij reeds was overleden tengevolge van een schedelbreuk Vliegmachine gevonden. De vliegmachine, welke Dinsdag bij Huisduinen in zee stortte, is Woensdag, geheel vernield, uit het water opgehaald. Het lijk van den bestuurder werd niet gevonden. De broedermoord te Wolfaartsdgk. Betreffende den moord van den 18- jarigen F. L. te Wolfaartsdijk op zijn broer, vernemen wij nader, dat er meermalen ruzie tusschen beiden is geweest Dit was ook Vrijdag het geval en des avonds nam F. een geweer en schoot, zooals gemeld, hiermede op zijn 20 jarigen broer E. L., die niet direct dood was doch in het gasthuis te Goes is overleden, waar Maandagmorgen dr. Hulst uit Leiden sectie op het lijk verrichtte. De consternatie in het plaatsje, waar de familie L zeer goed stond aange schreven, is zeer groot. Meisje verdronken. In de Fabrieksteeg te Amstelveen geraakte onder het spelen het 2i/2 jarig dochlertje van den werkman v. V. aldaar in een aan gonoemde steeg gren zende sloot. Niemand had iets van het ongelukgemerkt. Toen men het meisje miste ging men onmiddellijk aan het dreggen, waarbij het lijkje van het on gelukkige kind spoedig werd opgehaald Auto te water. Woensdagavond omstreeks half twaalf is een luxe-auto met vier inzittenden ter hoogte van het bootenhuis van Triton in den Leidschen Rijn gereden. ii van hm k>idaa zich zelf in vei ligheid brengen; de vierde, de hee B Tün, kon eerst verlost worden nada1 de kap van den wagen was stukgetrok ken met behulp van een lier van een in de nabijheid liggend schip. De geneeskundige dienst heeft ruim een uur lang kunstmatige ademhaling toegepast, doch deze pogingen mochten niet balen. De auto kwam uit Zalt Bommel. Auto ongeval. In Huls nabij Krefeld, wilde een auto een boerenkar passeeren. Plotse ling werd het paard schichtig en sloeg op hol. De voerman een 22 jarige boe renjongen kwam te vallen en werd door den auto overreden. Hij was vrij wel op slag dood. Mijnongelukken. Drie man zijn gedood bij een lift ongeluk in een kolenmijn in Sommerset. Elf mijnwerkers zijn omgekomen ten gevolge van een ontploffing in een kolenmijn in Durham. De graannood In Rusland. In een door den economische» raad uitgevaardigde verordening wordt be paald, dat in alle staatsmolens hel maalloon in nalura moet worden betaald Men hoopt op deze wijze groote hoeveelheden graan bijeen te krijgen 'ot vorming van het reserve fonds, waarvan de oprichting werd overwogen. Aardschuiving in Japan. Officieel wordt gemeld, dat zes per sonen zijn gedood en 26 gewond bij een aardverschuiving in het visschers- dorp Uchinsura in de prtLcfeur Kagoshima. Bovendien worden vijf personen vermist De aardverschuiving werd veroorzaakt door de geweldige regens der laatste dagen. Een geweldige aardmassa en rotsen stortten zich van den berg af op het dorp, dat op de helling gelegen was, en sleurde het mede de zee in. De hittegolf in Amerika. De nog sieeds aanhoudende hitte heeft te New York wederom vele slachtoffers geëischt. Ook in de omge ving van New York zijn verscheiden menschen bezweken. Men verwacht intusschen, dat de hitteperiode de komende dag-n een einde zal nemen Levenswijsheid. Laster en kwaadsprekendheid zijn vonken, die, als men ze niet aanblaast vanzelf uitgaan. Oefen u, alsof gij nooit zoudt sterven leef zoo, dat ge morgen sterven kunt. De eerste gezellin van den toorn is dwaasheid, de tweede berouw» Wilt gij een man zijn? Uw woord sta als een rots, en uw handslag zij steeds als een stomme eed Verwacht alles van 't medelij, behal ve hulpl Kwam na lijden geen verblijden, zoo W8ar lijden groot verdriet, maar na lijden komt verblijden, daarom acht ik 't lijden niet BUBSmiJKS STARS VERBAT van 5 tot 12 Juli GEBOREN Eleonora J. G Peeters, Oirlo Johanna G. Hubers, Ysselóteyn. Jacoba A Geurts, Schoor. Huberla W J. Poels, Heide OVERLEDEN H Hendriks, wed van J H. Arls, 72 jaar, Merselo. E. E Sormani, 42 jaar, kloosterzuster, Eindstraat G Chr. v. d. Broek, 10 jaar, Over loonsche weg 2 patiënten St Annages^icht. 1 patiënt St. Servaliusgeslicht. GEHUWD: G. H Versteegen, 47 jaar, schoen maker en M. G. Janssen, 43 jaar, beiden te \enray. M J. Rongen, 36 jaar, landbouwer te Venray en A E. Biünken, 35 jaar, Walbeek. SBBSBLUSS M8RSTSR Parochiekerk Morgan Zondag 2 uur Congregatie, half 3 herhalingscatechismus, 3 uur Lof. Maandag half 8 besteld Jaarg voor Leonard Jeuken, 8 uur bestelde zielendienst voor Henri Esser, 7 uur Lof. Maandagmiddag kerkvisitatie. Dinsdag half 8 besteld Jaarg. voor Henri Messemaekers, zijne echtgenoote en hunne dochter Maria, 8 uur Jaarg. voor Johannes Peetera en ouders. Woensdag half 8 Jaarg. voor Peter Johannes Beerkens, echtgenoote en familie, 8 uur Jaarg, voor H. Poels en Gertrudis van Meijel. Donderdag 7 uur te Veltum HMis, half acht leesmis, 8( uur Jaarg. 2de klas voor H.Smits, Magdalena Poels en hun zoon Martinus. Vrijdag half 8 Jaarg. voor Hermanus Martens Johannes Martens en echtgenoote, 8 uur Jaarg. 2de klas voor Anna Maria van Rijswijk, echtge noote van Peter Goumans. Zaterdag komen de jongens der 6e en 7e klas en de meisjes der 6e klas te biechten, 7 uur Lof. A.s. Zondag 21 Juli zal de Eerw. Frater Vincentius Lucassen van de orde der Minder- broeders-Conventueelen de H. Priesterwijding ontvangen. Wij verzoeken U, Hem in deze dagen van voorbereiding, in uwe gebeden te gedenken. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek. Na deze Hoogmis Bestuursvergadering Derde Orde, feest v.d. H. Bonaventura, volle afl o g.v Kwart over 4 gezongen Vesper», 5 uur Lof. Dinsdag octaafdag yfa Gorcum, 7 uur Hoog] Lof. Woensdag 7 uur p). t T0Ó leden medebroeders e:tr8, Vrijdag 7 uur ai t Kruisweg. St. Antenna! Tusschen half 4 t op contributie, spaarbanlLes h uitvoering Voor (ji - ouderen 10 cents Öi dagsche Gymnastiek j Jf 'ze costuum aanwezig rij bout v. e. d. dadi :rk Word rraf 6 verplet» »y 7 metselaa 1 leerling 1 schoenen ~Dg 1 smidsleei 1 timmerm g 1 boerenai 1 bekw. cfcuwe 1 jongen i»e 4 boerenbi 1 jongent 5 boerendiin 1 huïsboudftter9 5 bindbterjist 7 burgerdii Bvo( en 2 bankwer 3—4 leerlii rker 2 schilders gt 1 boerenar 3 4 1 bekwaanker 1 meisje v jherij 1 meisje t amei Blei aa 1 boodschi [roor 2 losse ar! 2 sigarenu 3 Chauffei- 2 kantoorb 1 burgerdi#oor 1 chauffeubt v 1 grondwe 2 jongen9jer9Wi 17 jaar, dipbouws 1 typografen he 1 oppernuj 1- n.m 2 t)STl p cht. na de H1 v 'S. AO! 1. Opei 2. Notu 3. Veri 4. Oarapj Boeren stelling. 5. Verk Verkoopvei 6. Rom 7. Sprei vi door den 8. Sluiti Trouwe vol i verzc ESTl Tot Maild I prima geso besteld wo KG. aan halen. Dit varkensvoei Bestelling W. OOUtti LeunenV Wede ai nge de ige en ti best Ant 50 1 enra; oedk estai gevi root gevr. ter nisatie voi verz. tegen ei Indien prov. In rechten ni Fr. br. no. 28 a.'n. j ast vi t TE OI Aan hetz$ IC L. Kurst der en 1 n pi ii an pei 5 int. bl. gev Isteyr

Peel en Maas | 1929 | | pagina 2