D n „UNIGRO" De Fancy-fair9 Mariavereeniging Da| Kermisjde Dansoi Daan! P. LïtjSI Oil Ook Veeverzeltn Algem. er: f 6000 oerd en f 400 RADIO |N.V. Vulkaan, Venrayl Gemengde Berichten. FRITS VI Luchtse Draaim Kra Zaterdag 29 Juni Algemeens H. Communie Bedevaart naar Oostrum Tb Koop partij scheutelirgen bij H. H. Cox, Castenray- Zaterda Ju in de Da» Jan d n i »n, iJC ïelf en Uevb i li ni Wij en en run al hoj|n Proll du: Wat de keur is voor het goud is de naam voor Uw Gedenkt het Liefdewerk Oud Papier. Ook kartonnen doozen hebben waarde GEVONDENeen zilveren rozenkrans en 2 rijwielplaalje8. Door de Gemeentepolitie werd procesverbaal opgemaskt wegens niet aangifte der Hondenbelasting. Gisteren werd onze dorpsgenoot, de Weleerw. Pater Servaas Lucassen, van de Orde der Conventueelen te Wynandsrade priester gewijd Z.Eerw. hoopt op Zondag 28Juli as in de Parochiekerk alhier zijoe plech tige Eerste H. Mis op te dragen. Dat er hier nog wel liefhebberij beslaat in visschen, blijkt uit hel feit dat niet minder dan 28 vischakten werden aangevraagd. De boerderij »de Hazenhut" in de Peel, groot bijna 8 HA., werd deze week door Notaris Pluymaekers publiek verkocht aan de Gemeente Venray voor slechts f 2850. Donderdagmiddag is alhier brand ontslaan in de woning van J Janssen aan de Hoenderstraal. In een kwartier tijds was het huis met schuur en stal uitgebrand. 2 varkens werden gered en de inboedel gedeeltelijk Toen de motorspuit ter plaatse kwam, moest zij onverrichterzake terugkeeren. Onze Schutterijen weer bekroond. Zondagmiddag trokken de beide schutterijen »St Anna" en »HetZand akker" vol goeden moed en opgewekt, keurig in orde, onder tromgeroffel en trompetgeschal, naar de Keizersfeesten te Sevenum Hunne reis was ook tbans niet ver geefs geweest. »Het Zandakker" be haalde n.l de le prijs Marcheeren, terwijl d9 kranige commandant, Johan Sassen, een 2-tal eerste prijzen mocht ontvangen, als beste commandant en mooiste officier Ook »St. Anna" mocht het gelukken op een zestal prijzen beslag te leggen, n.l.le prijs schoonst en ordelijkst geheel in den optochtle prijs grootste ledenaantal; 2e prijs marcheeren; 2e prijs schoonste vaandel2e prijs trom petblazer Swaghoven en le prijs jongste tamboer, Swaghoven. Fancy-fair Jeruzalem. Zooals we vroeger reeds vermelden zal Zondag en Maandag a.s. in bet Klooster Jeruzalem een fancy fair ge houden worden ten bate der Missie van de Eerw Zusters Ursulinen behoorende lot de Romeinsche orde. Met de voor bereidende werkzaamheden is men thans in vollen gang Een bloemenlent aan den ingang zal het begin vormen van een serie tenten en kraampjes, waar men zich vermaken kan, en te veel om allemaal op te noemen Een strijkje van de dames leerlingen zal voor de noodige muziek zorgen. De entree is zeer lasg gesteld, zoodat een ieder een bezoek kan brengen aan de lommerrijke kloostertuinen, terwijl bovendien kinderen onder geleide vrijen toegang hebben. We kunnen een wandeling naar Jerusalem met bovengenoemde dagen dan ook ten zeerste aanbevelen. Drankwet. Doordat de heer Versleegei?, Oirlo als hoigst ingeschrevene op de lijst bedoeld bij art. 13 der drankwet geen gebruik zal maken van de hem toe komende vergunning, zal deze worden toegewezen san zijn opvolger de heer H. Cremers, Lull. Uitslag wedvlucht oude duiven uit Chateauroux (Frankrijk) afstand 611 K.M. le en 8e pr J. Gommans, 2e J. Kusters, 3e A Janssen, 4e P van Ooi, 5e, 6e en 7e St. Servatiiis Over duif J. Boom. Los 5 uur. le duif 12,36,49; laatste 1,10,54 HEIDE Morgen Zondag om zes uur nam. zal de Fanfare »Ons Genoegen Oirlo alhier een concert geven. Kerkeljjke Leeningen. Bij de Ned. Landbouwbank te Am sterdam, Lentjes en Drossaerls le 's Bosch, alsmede bij verschillende andere Bankkantoren, is vanaf gister de inschrijving opengesteld op eene 5 pCt le Hyp 20jarige Obligatieieening groot f 500,000 verdeeld in stukken van f 1000, f 500 en f 100 ten bate van de Orde der Eerw. Paters Minder broeders, Nederlandsche Provincie te Weert, tot den koers van 100 pCt De storting zal plaats hebben op Maandag 1 Juli 1929 De leening geschiedt met machtiging van den H. Stoel te Rome en de goed keuring van den Hoogeerw Pater Magister Generaal der Orde te Rome De Nederlandsche Provincie der Min derbroeders (Provincialaat der Minder, broeders te Weerl) vertegenwoordigd door haar rechtspersoon, de St. Fran ciscu8slichting te Maastricht, is met haar geheele vermogen en inkomsten aansprakelijk voor de richtige nako ming der verplichtiugen, welke uit deze leening voortvloeien Gezien de belangrijke bezittingen en ruime bronnen van inkomsten, is deze garantie op zich reeds voldoende zeker heid voor de leening. Bovendien zal echter ten gunste der obligaliehouders een eerste hypotheek worden verleend op het onlangs geheel nieuw opgetrokken klooster te Venray en op het eveneens eerst kort geleden gebouwde klooster te Nijmegen. De waarde van deze bezittingen kan worden geschat op f 650.000 zonder inventaris. De bovengenoemde hypotheek is in geschreven ten gunste van de N. V Mij. voor Trust en Administratiezaken te Amsterdam, welke als vertegenwoor digster der obligatiehouders optreedt OVERLOON Tot voorzitter van de B V. Landstorm alhier werd gekozen de heer Ant. Janssen. Verder werd besloten op Zaterdsg 29 Juni schiet wedstrijden te houden. Den jager H. Hendriks slhier gelukte het dezer dsgen een prachtige moervos le vangen in de bosschen der gemeente. WANSSUM. Herbenoemd met in gang van 3 Juli tot burgemeester J M. H F. J Baron de Weichs ie Wenne. Aanbesteding. Te Weert werd naar ontwerp van Jos. Wielders Arch. B.N A. le Sitlard, aanbesteed het bouwen van het nieuwe St. Jansgasthuis aldaar en weid inge schreven als volgt Everaers, Weert f 312.200 Gerats, Blerick f 318 600 Höfte, Geleen f 284 300 Krekelberg, Maasbracht f 306.575 Martens, Venrsy f 308.000 Oudenhoven, Venray f 3J3 000 Rox, Helmond f 292 800 Storms, Sittard f 282 370 Smeets-Verhaag, Roermond f 274 900 Turlings, Echt f 308 700 Vincken, Slevensweert f 280 000 Wegels, Weert f313 417 Wijnen, Helmond f 313 000 Het gebouwencomplex omvat: een ziekenhuis, zusterhuis, oud-mannen en oud vrouwenhuis, kost en weeshuis en verder een kapel met 150 zitplaatsen, bakkerij, waschinrichting. 't Zieken huis biedt plasts voor 80 bedden en kan worden uitgebreid tot 160, op welk aantal de operatie afdeeling en bij behoorende ruimten is berekend. In het overige gedeelte van den bouw kunnen 178 personen worden gehuisvest. De inhoud van den bouw bedraagt 2480C M3 Achterhaald. De nasporingen van den rijksveld wachter Fila uit Wessem hebben er toe geleid, dat de dader van het op 1 Juni j l. te Heel le vondeling leggen var. een pasgeboren kind is achterhaald. Het kistje, waarin het kind werd ge von<Jen, leidde het onderzoek naar de gemeente Haelen, waar de dader, de koopman Swerd aangehouden Di moeder van hst kind bleek te zijn diens 20-jarige schoonzuster G., afkomstig uit Herten. Roodvonk. Te Echt heerscht onder de kinderen in zeer vele huisgezinnen roodvonk Tot heden was er slechts een sterf geval. ELSLOO. Woensdagmiddag is een 10jarig jongelje van den heer S uit Beek hij het baden in de Maas alhier verdronken. Bedrijfsongeval. Woensdagmiddag is een cylinder van dö ophaalmachine van de nieuwe schacht der Domaniale Mijn te Kerkrade gesprongen. Er hadden geen persoon lijke ongelukken plaats. Hoe lang hei zal duren eer het ver voer in de schacht weer normaal kan plaats hebben, kon nog niet met zekerheid gezegd worden De schade is vrij belangrijk. Limburgsche bedevaart te Lourdes. Maandag had de plechtige begrafenis plaats V8n hel stoffelijk overschot van den heer Geelen uit Écht. De plechtig heid was van een zeldzame indruk wskkendheid. Van het ziekenhuis trok heel de Limburgsche bedevaart in lange biddende rij naar de parochie kerk van Lourdes, welke voor de gelegenheid prachtig in rnuw was gestoken. De bewoners van Lourdes en de duizenden vreemde pelgrims waren diep getroffen door dien einde loozen rouwstoet die in zulk een slichtende orde optrok. De Z E heer Ribbergh sprak de pelgrims toe en wees er hen op, hoe waar het is, dat de men8ch wikt maar God beschikt Onze zieke was in Lourdes het leven komen zoeken, God vond hel beter, hem den dood te gevenhet eeuwig leven 1 Wat God doet, is welgedaan. Spreker herdacht bet droevig afscheid van den patiënt op het perron van Maastricht. De ZE. heer Ribbergh dankte de geestelijkheid van Lourdes voor de gelegenheid welke zij gaf tot zulk een plechtige uitvaart en vroeg aan alle aanwezigen met hem te bidden voor de echtgenoole, die op dat oogen blik het treurige nieuws zou vernemen. 40-jarig priesterfeest. Te Deurne heeft de Z.Eerw. heer H W. Roes, Pastoor der St. Willebrordus* parochie en redacleur van het bekende boerenorgaan »Rust Roest" zijn 40 jarig priesterfeest gevierd De viervoudige moord ta Grootegast. Dondeidag stond voor het Gerechts hof te Leeuwarden in hooger beroep terecht Ye Wijkstra, die tot levens lange gevangenisstraf veroordeeld was inzake den moord op vier veldwachters te Groolegast. De procureur generaal eischte o.ra. het doen instellen van een onderzoek naar de geestvermogens van verdachte. 20 jaar wegens roofmoord. In de Ulvenhoutsche roofmoordzaak werd tegen den verdachte M door den officier van Justitie bij de Bredasche rechtbank 20 jaar gevangenisstraf ge- eischt. Weer terecht. De beide Nijmeegsche meisjes, leer lingen van de Hoogere Burgerschool, die na een reprimande te hebben ge kregen er van door gingen en wier opsporing verzocht was, zijn in Brus sel aangehouden De meisjes zijn thans weer in de ouderlijke woningen teruggekeerd. Ontploffing. Aan de Artillerie Inrichting aan de Hembrug heeft Donderdag in de vuur- werkerij een hevige ontploffing plaats gehad, tengevolge waarvan een werk» man zwaar gewond werd. Aan het gebouw, waarvan door den hevigen luchtdruk het dak afgerukt ward, is veel materieele schade loege» bracht. Uit een roeiboot geslagen en verdronken. Donderdagavond om acht uur waren twee jongens in de Maashaven mei een roeiboot aan het spelevaren Plotseling sloeg de achtjarige A. M. Krook, wonende aan de Goede Hoop» straat 20 te Rotterdam over boord, hij verdween direct in de diepte Na twee uur dreggen wsrd het lijkje opgehaald en naar het ouderlijk huis vervoerd Zout, zout, zout... Napr men mededeelt is de Konink lijke Nederlandsche Zoulindustrie bij hare boringen bij Tw. kkelo (tusschen Hengelo en Enschede) op circa 300 meter diepte op een zoutlaag gestuil Deze hoorplaats is buiten het conces sieterrein der maatschappij gelegen. De man met twee vrouwen. De arrondissementsrechtbank te Utrecht veroordeelde den man, die enkele weken geleden op hel-Utrecht- sche stadhuis was getrouwd, doch waarvan bij nader onderzoek gebleken was, dat hij reeds geirouwd was, lotl jaar gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. De eisch was 3 jaar. 12.000 personen zoek. Uil de lijst van signalementen voor komende in het Algemeen Politieblad, welke op 1 Jan 1928 nog niet waren ingetrokken of vervallen blijkt, dat er ruim 12 000 personen staan ge signa leerd of zoek zijn, die nog iels met de justitie hebben te vereffenen Verge leken met enkele jaren geleden, is echter vooruitgang te bespeuren. Ongeveer 10 jaar geleden wisten zich ongeveer 40 000 personen aan de handen der justitie te onttrekken. Motor-ongoluk. Aan de Mathildalaan te Strijp (Eindhoven) raakte een motorrijder het stuur kwijt en kwam met den duorijder te vallen. Beiden werden ernstig ge wond, de duorijder zelfs zoo ernstig, dat hij per Roode Kruisaulo naar het Gasthuis moest worden getransporteerd. Hij schijnt een ernstige hersenschud ding le hebben opgeloopen. Verdronken. Uit het Wilhelminakanaal aan het Lijnsheike nabij de Krsaievenscheweg le Tilburg is het lijk opgehaald van den ÖOjarigen landbouwer L van G. uit Baarle Nassau. Het rijwiel vsn den man lsg dicht bij het lijk eveneens in het water. Het is niet bekend, hoe de man in het water is geraakt Nieuw R. K. Ziekenhuis te Eindhoven. Het nieuwe R.K. Ziekenhuis, dal alhier zal worden gesticht, belooft eene inrichting te worden, welke aan de hoogst gestelde eischen kan voldoen De gezamenlijke koslen worden geraamd op f 1,200.000, gespecificeerd als volgt bouw f845,000, verwarming, liften enz. f 92,000, sanitair, laboralo'ia f 20.000, meubilair f 115.000, gronden f 85,000, diversen f 43,000. Boschbrand. In de bosschen langs de spoorlijn DeurneHelmond heeft bij de Raki een brand gewoed. Ongeveer 15 H A. werd een prooi der vlammen. Douane-ontduikiug. Da uitgebreide schepenrechlbank te Keulen heeft Dinsdag en Woensdag zitting gehouden voor de behandeling van het proces tegen zeventien perso nen, wien ontduiking en heling van doaunerechten was ten laste gelegd. Beklaagden hadden sedert 1926 in vele gevallen onbelaste tabak, cigaretten, chocolade en koffie over de Nederland eche grens Duilschland binnengesmok keld. De koopers moesten zich als medebeklaagden wegens heling verant woorden. De rechtbank legde boeten op van meer dan zes millioen mark De hoogste straf kreeg een heelster, die 4imil lioen mark moet betalen. De voornaam» ste beklaagde, een monteur werd behalve tot 1,250,000 mark boete tot anderhalf jaar gevangenisstraf veroor» deeld. De alcohol-wet in België. Men weet dat in de Belgische café's geen alcohol of andere sterke dranken mogen worden geschonken. Men kan dergelijke dranken, onder bepaalde voorwaarden, wel bekomen in winkels maar dan per kwantum van tenminste 2 liter. Nu houdt zich echter een speciale commissie met het besludeeren dezer kwestie onledig Zij heefi uitgemaakt, dat veel misbruiken geschieden in privé clubs, waar wel alcohol mag worden geschonken, en welke overal als paddestoelen uit den grond rijzen. Momenteel zou zich in bedoelde commissie een meerderheid aan het vormen zijn,'die aan de regeering zou willen voorstellen, den verkoop van alcohol in café's te willen toelaten op bepaalde uren van den dag en van den avond. De wet op de openbare dronkenschap zou streng moeten toegepast worden en anderzijds zou het verbodsn worden, alcohol te schenken of te verkoopen tinnen een bepaalde straal rond de fabrieken. Spoorwegramp in België. Woensdagmorgen om 5 uur heeftop de lijn Gent—Charleroi te Vianen Moerkerke, nabij Geeraardsbergen een ernstig spoorwegongeluk plaats gehad. Een expresstrein liep mat groote snel heid op een werkliedentrein. Negen personen werden gedood terwijl het aantal gewonden aanzienlijk is. Omtrent de spoorwegramp in België meldt de NR.C. uit Brussel nog het volgende Het spoorwegongeluk te Lane— Moerbek6 gebeurde op 300 meter ongeveer van het station, waar aan de spoorbaan wordt gewerkt. Bij het gelijktijdig voorbijrijden van twee treinen, een in de richting Gent, de andere in de richting Manage, bezweek de dijk. De locomotief van den trein naar Gent kantelde. De trein na*r Managa blijkt in volle vaart op deze locomotief te zijn gereden en onlspooid". De eerste wagen van dezen trein, die vol arbeiders zat, werd letterlijk ver splinterd, evenals de bagagewagen. Acht arbeiders en een treinconducteur bleven op slag dood. Hel aantal gewon den bedraagt 26, onder wie vijf zeer ernstige gevallen. Voor de zedelijkheid iu Italië. Als resultaat van een nationaal plebisciet, uitgeschreven door een commissie voor hervorming der vrouwenkleeding, welk resultaat in Juli aan de koningin en Mussolini zal worden voorgelegd zijn de volgende eischen inzake de toekomstige vrouwen kleeding kenbaar gemaakt: le. de kleeding mag niet te nauw sluitend, of doorschijnend zijn, moet vrij zijn van décolté, terwijl de mouwen tot de ellebogen moeten reiken 2e de japonnetjes der meisjes moeten tot de knie reiken, terwijl die der vrouwen slechts den voet mogen vrijlaten 3e het gebruik van doorschijnende of vleeschkleurige kousen is niet toege staan. Wat de badgasten betreft, hebben ook de leiders der Katholieke actie in Italië besloten, voor het behoud der goede zeden in de verschillende groote badcentra van het land te ageeren. De pers wordt uitgenoodigd, tot dit doel mede te werken De leiders bevelen den pastoors in de betreffende plaatsen aan bijzondere organen van toezicht in het leven te roepen en vooral hun aandacht aan de jeugd le schenken. Op vele plaatsen heeft men reeds voor de jeugd bijzondere voordrachten georganiseerd, alsmede sporloefeningen en waudelingen. Maar ook zijn er gemeenschappelijke hadgelegenheden ingericht, onder degelijk toezicht Spoedeischende Raadsvergadering. Gisteren hield de gemeenteraad van Venray een spoedeischende verga dering ter behandeling van de volgende punten 1. Beslissing op het verzoek van L. Verheek tot verlaging van zijn aanslag in hit vergunningsrecht, wegens staking van stemmen in de vorige vergadering Verzoek afgewezen met 65 stem men. 2. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het aanko' pen eener boerderij, genaamd de Hazenhut, ter groote van 7,65,20 H A 3 Verzoek van de Heeren O Hsff- mans, E. Haffmans en A. Sprangers om van de door hen van d8 gemeente gepachten grond een gedeelte van circa 11 H Agelegen langs den kunstweg Venray—Deurne le mogen overdragen aan S. Lemmena 4. Voorstel van B. en W. om aan M. Hubers te Ysselsteyn te verkoopen een perceel grond, kadastraal hekend gemeente Venray Sectie H no. 1910, gedeeltelijk ter grootte van circa 8 H.A. 5 Voorstel van B. en W. om aan Alh. Verheyen te Ysselsteyn te verkoo pen een perceel grond, kadastraal bekend gemeente Venray, Sectie H no 1910, gedeeltelijk ter grootte van circa 1,65 H A. 6. Voorstel van B. en W. tot ver koop van een perceel ontginningsgrond gelegen in het Oostrumsch Ven, groot circa 18,86,74 aan G M.H Wijnhoven tot dusverre bij vorengenoemde in pacht tegen een prijs van f 410 per H A met bijbetaling van 5 pet. rente van af 31 Augustus 1928 lot den datum, waarop de kooppenningen worden betaald. 7. Schrijven van Heeren Ged. Staten in zake het besluit van den Gemeen teraad tot wijziging en aanvulling der bouwverordening. 8. Verzoek van het Algemeen Bur gerlijk Armbestuur tot het verleenen eener subsidie, groot f 1000 voor he't dienstjaar 1928. 9. Af en overschrijving der Gemeen tebegrooting 1928. Punten 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 en 9 wer» den alle goedgekeurd. Uitvoerig verslag volgende week. BIISmiIKS STAID VZIBAY van 14 tot 21 Juni. GEBOREN Gerardus J Nellen. Smakt Maria G. Verstegen, Overl weg Antonius M. W Janssen, Leunen Johanna C Th J Gossens, Hofaltaat Josephus G Geurts, Scheide OVERLEDEN G Litjens, weduwnaar van Th. H' Thielen, 74 jaren, Overbroek A G Drabbels, echtgenoote van J L Tacken, 63 jartn, Landweerd 3 patiënten St. Annageaticht 1 patiënt St Servatiusgesticht Ingekomen en vertrokken personen van 14 tot 21 Juni. VERTROKKEN: M. A Martens, zonder beroep, naar Meerlo; W. P A Darksen en gezin, onder wijzer le kl. naar 's Hage, v. W. v. Dijkveldstraat 12; Wed. M. C Thielen, zonder beroep, naar Broekhuizen, op de Kolk KI&EfiUJKS DXIVSÏIV Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur groote Congregatie, half 3 Herhalingscaiechismus, 3 uur Lof waarna vergadering Apostolaat des Gebeös 4 uur H. Familie. Maandag half 8 gezongen H. Mis ter eere van St. Jan, 8 uur besteld Jaarg. voor Jan Rutten en echtgenoote, 7 uur Lof. Dinsdag balf 8 besteld Jaarg. voor Joh. Kennis, 8 uur Jaarg. voor Gerard Gossens, 9 uur plechtige Huwelijksmis voor Wi lem Pouwels en Gerdina Henkeiman, balf 10 plechtige Huwe ijksmis voor Ger.ud Urbanus Thielen en Gerardina Scbreurs. Woensdag half 8 bestel I Jaarg. voor de echtgenooten van Piet Eibers, Jacoba Gossens en Wilhelmina Frencken en overl. kinderen, 8uurjaa g. 2e klas voor Everard Messemaekers. Agnes Geenen en kinderen. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmi«, 8 uur besteld Sol. Jaarg. voor Louis Raedis. Vrijdag half 8 Jaarg. voor Johannes Janssen en Catharina Versteegen, 8 uur besteld Jaarg. voor HeDricus Maas en zijne echtgenoote Maria Ca'h. vao Rens. Zaterdag feest van St. Petrus en Paulus de diensten als op Zondag, 8 uur Generale H. Communie van de leden der Maria- vereeniging, om 2 uur zullen de leden ter bedevaart gaan naar Oostrum, Woensdag half zeven leesmis voor de vrouw vac Leonard Tacken. De Congreganisten die ra afloop der Congregatie de faincy-fair willen bezich tigen, worden daartoe in de gelegenheid gesteld tegen betaling van een dubbeltje entrée. Paterskerk. s Zondag om 5, 6 en 7 uur H. H- Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek, om kwart over 9 H. Mis en ver gadering voor de Jongenscongregatie, kwatt over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Maandag feest van den H. Joannes den Dooper. Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere v. d. H Antoniu", 6 uur Lof Woensdag half 7, 7 uur en ha'f 8 H. H. Missen voor Anna Geeriruda Tacken— Drabbels, als lid v. d. Aartsbroederschap Donderdag half 7, 7 uur en half 8 H. H. Missen voor Godfried Litjens, als lid van de Aartsbroederschap. Vrijdag 7 uur Hoogmis, 6 uur Lof en H Kruisweg. Zaterdag feest van de H H. Apostelen Petrus en Pau'us. Dag van devotie De H H. Missen als op Zondag. Generale A.*bsolutie voor de Derde Orde. 5 uur Lof. St. Antonius-Patronaat. Ia de Congregatie zooveel mogelijk vooraan in de kerk plaats nemen. De leden der Jonge Derde Orde zijn niet ver plicht; willen ze komen, van harte wel kom. Er wordt dezen keer niet gezongen. Patronaat half z*s; Jongelingenvereeni- ging half acht. Op dat uur precies moet men er zijn, en wachten totdat er een woordje gezegd is. geplaatst bij de Nachtegaal. Prachtig Jas; de nieuwste Wilt U werkejjeten de Kermis, waar geplaatst van E. Hendi 5; Opel's Strl Xanten. Neijl Verder: welke Zondag en Maandqg ge houden wordt in 't Pensionaat „Jerusalem" te Venray, is ge opend van 10 tot 12 uur vm. en van 2 tot 9 uur nm. onder de H. Mis van 8 uur Des namiddags 33 Vertrek uit de Parochiekerk om 2 uur. Bij aankomst om 3 uur plech tig Lof met preek en processie, Daarna installatie der nieuwe leden. Onder de processie collecte voor de kaars. Het Bestuur dringt op trouwe opkomst der leden aan, om door de voorspraak van O. L, Vrouw spoedige genezing van onze Presidente te verkrijgen voorm. half 1 M jaarverslag. Trouwe opl zoel 17 estu Maandag, Dinstoen da In EMS qiziek et o dat ZIJI Ibek, Gelegenheid van Ri Minzaam oxr ek leni stall end. e Hi en, ntje. Daar aan de Dicht bij Daar moet i'n be Eens henen. Want daar ia uwe Ligt eenspildev En speelt ee: Het is een Dus allen et Gij levens antje En neemt d: mede Uw lieve Anl Ge hebt er zier En wordt ziek Van het geki jetier Van valscl tk. Neen, zij is oone Wij zullen i hoj Dat na het i n Van Maand,, Woi Dit eerste kl je Flink zal hebt en str op le hypothei en tuin onder Inlichtingen Pluymaekers. wij XTR Vl

Peel en Maas | 1929 | | pagina 2