L. WIJNHOVEN aöMïfaiaïïim Selectie-vereen. Algem, Vergaderiog 8 beste biggen Jaarmarkt te Venray 6. W. MUSEENS Voor de IFeeeidmuem s 1 .8ERGM4NN BI. Poels-Schaeffers, Groote Straat Alle Drogisterij-artikelen Tegen den HOEST Bijkantoor VENRAY, Patersstraat 17 in onze brand- en iabraakvrije klnis. Wijnen, Comestibles, Zuidvruchten, Groenten en Vruchten CUSTERS, Groote Straat SAFE-LOKET Bakkerij Th. Wintels VENRAY. Maandag 7 Januari Maandag 21 Jan. Assurantiën, in blik, enz. RECLAME A - AN BIEDING/ fijne Botersprits per half pond 22 ct. Speculaas per pond 3545—55 ct. Vijgen per pond 18 ct. werkt 's nachts, geheel automatisch, tegen tarief van 21|g ct. per kilowatt, verbruik pl m. 3 ct. per uur. Glycerine, Kamferspiritus, Purol, Kaloderma, CrèmeMouson, Vaseline Boorzalf, Zinkzalt, Zinkpasta, Winterhandenzalf, enz. MEULEMAN'S OCHTENDVOEDER Geeft Uwe stukken van waarde eene veilige plaats Verder alle BANKZAKEN. Zalig Nieuwjaar aan familie, vrienden en begunstigers. J. Poels-Janssen, Rijwielhandel Heil en zegen in 1928 H. Poels-Kellenaers Slagerij Zalig Nieuwjaar aan klanten en vrienden. Jean Coenders, Slagerij Geluk en voorspoed in 1929 1 Jean Kemps, Henseniuspl. Aan klanten en vrienden een Zalig Nieuwjaar 1 Gebr. Jeuken, Kleermakerij Aan familie, vrienden en begun stigers een Gelukkig Nieuwjaar M. Poels-Schaei'fers Zalig Nieuwjaar aan klanten, vrienden en bekenden. W. Swaghoyen Aan klanten en vrienden veel heil en zegen. Gebr. Lemmens, Kleermakerij Gelukkig Nieuwjaar! Hub. Custers, Meubelhandel Gelukkig Nieuwjaar aan begunstigers en vrienden. M. Goumans-Rutten, Banketbakkerij Veel heil en zegen aan vrienden en begunstigers. H. van den Bosch, Schoenhandel Aan allen een Zalig Nieuwjaar P. van Opbergen Frz. M anufactuu rhandel Zalig Nieuwjaar Dr. Poels, Heerlen Gelukkig Nieuwjaar! J. Poels en Familie Vrienden en bekenden Gelukkig Nieuwjaar L. Verkuyl-Poels, Boxmeer Heil en zegen aan familie; vrienden en- begunstigers. Ferd. Beerkens, Schoolstraat Aan vrienden en begunstigers een Zalig Nieuwjaar. F. H. van Enckevort Bouwmaterialen, Oostrum Gelukkig Nieuwjaar I Mevr. Poels-Yolking Zalig Nieuwjaar aan familie, vrienden en klanten. G. Hoeymakers, Kleermakerij Aan vrienden en klanten veel heil en zegen Jos. Baken, Zadelmaker Zalig Nieuwjaar aan begunsti gers en vrienden. Joh. Kusters, Barbier Aan klanten, vrienden en be kenden een Gelukkig Nieuwjaai Jan Kusters, Kleermakerij Geluk en voorspoed in 1929 Piet Hoedemaeckers Henseniusplein Coöperatie „St. Petrus Banden' wenscht hare leden en begunsti gers een Zalig Nieuwjaar. Heil en zegen aan begunstigers en vrienden Jos. Vcrriet-Beftes Geluk en voorspoed aan klanten vrienden en bekenden W. Claessens, Zadelmaker Zaiig Nieuwjaar aan klanten Vrienden en familie. L. Wynhoven Heil en zegen in 1929! M. Poels Kapelaan, Schaesberg Gelukkig Nieuwjaar Frans Poels-Poels Henri Poels Phames 2371, Buenos-Aires Veel heil en zegen in 1928 W. Gossens, Bakkerij Aan vrienden en begunstigers een Gelukkig Nieuwjaar. Th. Pouwels, Hofstraat Zalig Nieuwjaar aan allen 1 Jean Gossens, Sigarenmagazijn, Hofstraat Heil en zegen in 1929. V. Fonck-Laumans Vrienden en klanten Gelukkig Nieuw jaar. A. van Meïjel-Arts Bakkerij, Café, Hofstraat Aan klanten en vrienden veel heil en zegen. Karei van Aarssen Aan begunstigers en vrienden een Zalig Nieuwjaar H. v. d. Heuvel, Leidekker. Familie, vrienden en begunstigers uwjaar. Custers, Bakkerij een gelukkig Nieuwjaar. Veel heil en zegen in 't nieuwe jaar. B. Kruysen-Thielen Aan begunstigers en vrienden veel heil en zegen. Th. Janssen Café 't Hert. Agent Brouwerij Arcen. Veel heil en zegen in 1929 Kinderen Claassens Bakkerij Heil en zegen in 1929 1 Th. Maassen, Marktstraat Sigaren- en Sigarettenhandel Klanten, vrienden en bekenden Zalig Nieuwjaar. H. Arts, Kleermaker WINKELMOLEN VAN DEN BEUKEN Z.N. Venray Begunstigers en vrienden een Zalig Nieuwjaar Jac. Tillemans, Koperslagerij Aan klanten, vrienden en be gunstigers veel heil en zegen Chr. Goumans-Janssen, Slagerij Aan klanten en vrienden veel heil en zegen. Manufactuurhandel A. Thielen Klanten en vrienden heil en zegen A. Sanders-van Maris Kleermakerij. Mach. Brei-inricht. Allen veel heil en zegen Wed. G. Gossens Geluk en voorspoed aan klan ten, familie en vrienden. Firma Vollebergh Meubelfabriek Heil en zegen aan begunstigers, vrienden en familie. P. Eibers, Café, Bakkerij Zalig Nieuwjaar aan familie, vrienden en klanten. G. Verstralen-Oudenhoven Begunstigers en vrienden veel heil en zegen. Kleermakerij Th. van Opbergen Zalig Nieuwjaar 1 JOH. CLAESSENS Goedkoope Winkel Aan allen veel heil en zegen P. Pouwels-Verbeek Café, Hoenderstraat Zalig Nieuwjaar H. Oudenhoven-Rutten Geluk en voorspoed aan fami lie, vrienden en begunstigers. Jac. Scliaeffers Heil en zegen aan vrienden en begunstigers M. Wjjnhoven-Roelofs Zalig Nieuwjaar aan klanten en vrienden G. Pouwels en Zn., Drogisterij Zalig Nieuwjaar aan familie, vrienden en klanten. Gebr. Hoedemakers, Bakkerij Geluk en voorspoed aan klanten en vrienden Wed. Th Pouwels Zalig Nieuwjaar aan vrienden en begunstigers M. Stoks, Langstraat Veel heil en zegén aan klanten vrienden en bekenden Th. Janssen, Schoenhandel Alle heil aan familie, vrienden en begunstigers Jean Schaeffers, Zaal »Wilhelmina", Schoolstraat Heil en zegen aan vrienden en begunstigers J. Coenders—Gitzeis Zalig Nieuwjaar aan begunstigers en vrienden. Gez. Ambrosius Onze beste wenschen Yoor 1929 1 P. Schaeffers Hofstraat Aan klanten, familie en begunstigers een Zalig Nieuwjaar. P. van Opbergen, Markt Zalig Nieuwjaar aan alle inwoners van Venray A. van Stiphout-Creemers Schoenhandel Heil en zegen in 1929 Café Gerrit Aarts Henseniusplein Begunstigers en vrienden heil A. CREEMERS—vd Water, Café, Eindt Heil en zegen in 1929! G. L. Verbeek Hoenderstraat. Aan begunstigers en vrienden veel heil en zegen Joh. Sassen, Meubelmagazijn Het bestuur van de Spaarkas „De Potters" wenscht alle leden een Zalig Nieuwjaar. Z.N. P. Smits-Janssen Schoolstraat Aan vrienden en begunstigers veel heil en zegen. H. Tacken-Hendrix Schoolstraat Zalig Nieuwjaar aan familie, vrien den en klanten. Hub. Spee Bakkerij, Langstraat Heil en zegen aan klanten en vrien den. Jos. Custers-OIfers Paterslaan. Klanten en vrienden veel heil en zegen W. Kateman, Bakkerij Vrienden en'begunstigers een Zalig Nieuwjaar. H. Zwitserlood, Patersstraat Zalig Nieuwjaar I P. SCHAEFFERS-Derksen Sigaren-, Sigaretten- en Pijpenhandel Zalig Nieuwjaar aan vrienden en be gunstigers. J. H. Seijkens Rijwielhandel, Leunen Vrienden en klanten Zalig Nieuwjaar G. Verkoeijen, Slagerij, Leunen Zalig Nieuwjaar! J. M. Vennekens Smederij—Landbouwwerktuigen Familie, klanten en vrienden Z. N. Stoomsteenfabriek Het Veulen Familie H. Schreurs Familie, vrienden en klanten een Zalig Nieuwjaar P. Beerkens, Schilder Veel heil en zegen in 't nieuwe jaar Firma Verschuren, Slagerij Aan alle menschen een Zalig Nieuwjaar wenscht Piet Maessen, Meubelmaker Heil en zegen in 1929 A. H. de Haen Aan vrienden en klanten een Gelukkig Nieuwjaar Jean Pijpers Vrienden en begunstigers Gelukkig Nieuwjaar. Hub. Lucassen, Electr. Smederij Z.N. Aan klanten en vrienden Gelukkig Nieuwjaar. Peter Hendrikx, Rijwielhandel Veel heil en voorspoed aan begun stigers en vrienden. Wed. Joh. Kennis, Patersstraat Heil en zegen aan vrienden en be gunstigers. W. Greefkens Sigaren- en Sigarettenhandel Zalig Nieuwjaar 1 J. van den Munckhof Café „De Engel" Zalig Nieuwjaar aan clientèle en vrienden. Piet Jeurissen Expediteur, Langstraat Familie, vrienden en klanten veel heil en zegen W. Seuren-Linssen Dames- en Heerencoiffeur Aan klanten en vrienden een Zalig Nieuwjaar. G. Peters Singer-Maatschappij Zalig Nieuwjaar I HUB. VERHEUGEN Banketbakkerij Lunchroom Th. Ariaens-Kosmau Schoenhandel Z.N. Groote Straat Aan allen een Zalig Nieuwjaar Frans Janssen-Gossens Koperslagerij Zalig Nieuwjaar aan klanten, vrienden en bekenden. M. Dreessen, Sigarenmagazijn »Victor Hugo" Veel heil en zegen in 1929! Nederlandsche Landbouwbank H. Arts Kinderen Mr. Schilders Z. N. Heil en zegen in 't nieuwe jaar H. Poels-in 't Groenewolt Aan familie, vrienden en clientèle geluk en voorspoed in 1929 H. CAMPS Horlogerie Groote Straat Geluk en voorspoed aan familie, vrienden en klanten A. Coopmans, Zaadhandel Z. N. Jos. Folbers-SIuyers Zalig Nieuwjaar 1 Gebr. Janssen, Fouragehandel Zalig Nieuwjaar Antoon Roelofs Veel heil en zegen in het nieuwe jaar. Garage Derksen Zalig Nieuwjaar P. Laurensse Zalig Nieuwjaar Th. Michels, Hotel »De Zwaan" Zalig Nieuwjaar aan familie, vrienden en begunstigers. Familie Th. Lichte veld Kleermakerij Aan mijne geachte clientèle en vrienden veel heil en zegen C. van Uden Filiaalhouder ^Albert Heijn" Allen een Zalig Nieuwjaar H. Janssen-Hanssen Manufacturenhandel Zalig Nieuwjaar aan begunsti gers en vrienden H. Thomassen, Schoenmakerij M. LITJENS, Coiffeur* wenscht zijne klanten en vrienden veel heil en zegen. Veel geluk in 't nieuwe jaar P. van Mil, Kleermakerij Zalig Nieuwjaar aan begunsti gers en vrienden. Bert van Boven, Vischhandel Geluk en voorspoed in 1929 Fr. Winckens, Vischhandel Zalig Nieuwjaar aan begunstigers eu vrienden. L. Lucassen, Gedipl. Hoefsmid Zalig Nieuwjaar aan klanten, vrienden en bekenden. Wed. Dechnar, Vischhandel Aan klanten en vrienden veel heil en zegen. K. Hendrikx, Schoenhandel Aan klanten en vrienden veel heil en zegen. Math. Custers, Kunstsmederij G. Berkens-Jenneskens Electrische Broodbakkerij, wenscht klanten en vrienden een Gelukzalig Nieuwjaar. Veel geluk en voorspoed in 1929 Fr. Schaeffers* Mr. Schilder Aan vrienden en klanten veel h eil en zegen. Wed. M. Goumass, Slagerij Zalig Nieuwjaar aan begunstigers en vrienden. A. Weiten Zalig Nieuwjaar 1 A. Poels en kinderen Z. N. Hotel De Gouden Leeuw Aan klanten en vrienden Gelukkig Nieuwjaar. M. Hendriks, Overl. weg Z. N. V. Fonck Sr. Aan familie, klanten en vrienden een Gelukzalig Nieuwjaar. H. W. van Aarssen, Boekbinderij Zalig Nieuwjaar! Wed. M. Janssen, Patersstraat Zalig Nieuwjaar aan geachte familie; clientèle en bekenden A. van Aarssen, Patersstr. Familie, vrienden en bekenden veel heil en zegen Th. Verbeek-Schaeffers Noordwijkerhout Heil en zegen in 1929 1 M. van Meijel-Muijsers Onderwijzer, Merselo G. Coopmans-Verriet, Deurne wenscht aan alle familieleden en vrien den van Venray en Horst een Zalig Nieuwjaar. Zalig Nieuwjaar aan familie, vrien den en bekenden. Gerard Rambaghs Lüdingshausen b. Munster (Westf.) Zalig Nieuwjaar aan familie, vrienden en bekenden. TONY POUWELS Gretna (La.) U.S.A. Een Zalig Nieuwjaar aan alle in woners van Venray. Dr. E. D. STRUBEN Elzentlaan 26, Eindhoven R. Krikke te Daarlerveen (Ov.) wenscht alle kennissen te Venray en omgeving een voorspoedig Nieuwjaar. nam. 6 uur, in de Landbouw school. Bespreking Aansluiting Se- lectie-vereeniging bij den L. L. T. B. Verlooning van Lichtbeelden over Friesland. 22 TE KOOP bij P. Verschuren, Overbroek. LAST VAN SLIJM des morgens bij het opstaan vooikomt gij, indien gij voor het naar bed gaan, uw keel en luchtpijpen desin- fecteerd door één lepel Gebuco's Teerstroop Bij alle drogisten in fla cons van f 0,90 en f 1,60. Te Venray verkrijgbaar bij M. CUSTERS, Groote Straat Belastingzaken, Kadastrale Zaken, Koop- en Huur contracten, enz. Schoolstraat 14. Bordeaux Wijnen Medoc, St, Emilion, St. Estèphe p. flesch 70 ctf Samos per flesch 80 ct. Spaansche Wijn per flesch 85 ct. Roode en witte Bessenwijn per flesch 65 ct. j l Boerenjongens per luxe-vaas van 1 liter inhoud f 1.— Boerenmeisjes per liter pof f 1.25. Alle prijzen zijn zonder tleéch Advocaat, Brunella, Grenadine, Ranja C.P. DEZE WEEK: Wy vragen en bezorgen zonder prysverhooging. Aanbevelend, J0C f») inlichtingen worden gaarne verstrekt door JOTS»» Voor belanghebbenden is deze ketel in werking te zi bij FRANS POELS te OOSTRUM. zien 60 MH Prijzen beneden elke concurrentie I Bi I I Thijmsiroop Menthol bonbons Teersiroop Wybert tabletten Abdijsiroop Potter's Linia Siroop Famel Salmiakpastilles Kresevalsiroop H Longodrop Borstsiroop H enz. Levertraan en Levertraan Emulsie, A.lle Mijnhardt's Tabletten en Poeders, Thermogène watten en Verbandwatten. Beleefd aanbevelend, 76 Wilt ge met Uw kippen geld verdienen voedert ze dan met Circa 35 eiwit en vet. hetwelk is samengesteld volgens voorlichting van een zeer bekend scheikundige. - Overal SOL1EDE wederverkoopers gevraagd. Waar niet vertegenwoordigd leveren wij rechtstreeks aan VERBRUIKERS voort 16.— per 100 kilo FRANCO. N.V. J. MEULÉMANS Co's Handels-Maatschappij VENLO (LRAVESTEIN (N.B Vraagt onze RECLAMEBOEKJES en EIERLIJSTEN en berg ze in een Kantoor dagelijks geopend van 912 en van 24 uur, Zaterdags alleen van 912 uur, waar nadere inlichtingen gaarne gratis worden verstrekt

Peel en Maas | 1928 | | pagina 4