„UNIGRO" Premiebetaling 10 PETS Ve J. Hén Meeverzekering Tuinb.vereenigiDg Algem. Vergadering Timmit is |N.V. Vulkaan, Venrayl Provinciaal Nieuws Gemengde Berichten. Dagelijlfij ook Landbouwb. Venray dorp Zondag 7 October HEIDE. Zondag 7 Oct. Te huur gevraagd een Woonhuis of 2 h 3 kamers 50 een m bes en T besté 2 pracbjien 2 k Notari Weiflet Ven, 72 areferc ers Weiiai' ine en Notaris eri EEN RADIO-TOESTEL „een blijvende bron| van vreugde!" van den door het bestuur nog te kiezen directeur moge groeien en bloeien. Daar niemand meer het woord ver langt, sluit de voorzitter, na een woord van dank voor de trouwe opkomst, de vergadering met den chr. groet In de hierna gehouden bestuursver gadering is gekozen tot Directeur der Boerenleenbank te Venray, de Heer Martin Wismans. VENRAY, 6 October 1928. De klok terugzetten. Wij herinneren er aan, dat heden avond de klokken 1 uur moeten worden teruggezet, daar in den nacht van Zaterdag op Zondag de Zomertijd eindigt Belanghebbenden verwijzen wij naar de gewijzigde autobus dienstrege ling der N- V. »Ato", voorkomende in het tweeds blad, ingaande morgen Zondag 7 Oct. Maandagavon i verzamelden zich op de Groote Markt alhier de leden van hel Landstormkorps, die Donderdag hadden deelgenomen aan den Natidnalen Landstormdag te 's Gravenhage. Nadat van de geheele groep eene foto was genomen, trok men, voorafgegaan door Venray s Fanfarecorps, door het dorp naar de feestzaal »Wilhelmina". Hier werden allen gul onthaald op broodjes, bier en sigaren. Onder het houden van toespraken door verschillende personen, waarbij de Novemberdagen van 1918 nog druk werden in herinnering werden gebracht, werd de avond recht genoeglijk door gebracht, opgeluisterd door muziek en zang. Aan hen, die onze Landstormers hiertoe in de gelegenheid stelden, komt een woord van dank toe. Morgen Zondag treedt de Winter- dienstregeling in werking. Op de lijn VenloNijmegen is zoo goed als geen verandering aangebracht. Enkele ver trekuren zijn 1 minuut later, de laatste trein naar Nijmegen is 3 minuten later. Naar wij vernemen is door de Tooneelclub van de R K. Werklieden vereeniging alhier, het stuk in studie genomen »Priestereed of Martelaar der plicht." De handel in aardappelen met bestemming voor Duitschland is, alhoe wel niet levendig, toch in gang. De prijs is op het oogenblik f 3.25 per 100 K.G. Onze vroegere dorpsgenoot de Heer Starren, marechaussee te Sittard, slaagde voor het Politiediploma. Voetbal. Morgen Zondag begint D S.O. de competitie in de 2e klas D, met den wedstrijd tegen Union II uit Nijmegen Uit het vorige seizoen weten w« nog dat Union niet tot de sterksten in deze afdeeling behoort. Of dit nog zoo is, zal Zondag blijken. Ofschoon wij wel een Venraysche zege verwachten, kan het toch zijn nut hebben D.S O er op te wijzen, den tegenstander niet te onderschatten. Vooruit dan, jongens, de competitie eens flink ingezet en gezorgd voor een mooie overwinning. Voetballiefhebbers kunnen we een wandeling naar De Hoop ten zeerste aanbevelen. De 2e klasse D bestaat dit jaar wederom uit 7 elftallen n 1.Novioma gum, O.B O. en Union II allen te Nijmegen, Gennep II, Boxmeer, D.S O. en D.E V. te Arcen. V D.S.O. II boekte Zondag de eerste winst in een gelijk spel tegen Tienray Uitslag 4—4. Jongveekeuring te Leunen. Maandag hield de Fokvereeniging Eensgezindheid" eene Jongveekeuring te Leunen. De uitslag hiervan is als volgt Peter Sjoerd 7, le eerv. vermelding, vader Peter Sjoerd, moeder Mina II. Eig Joh. van Meijel, Heide. Peter Sjoerd 6, 2e eerv. vermelding, vader Peter Sjoerd, moeder Nelly. Eig Joh. van Meijel, Heide. Eva 4, le prijs, vader Peter Sjoerd, moeder Eva 3 Eig. Joh. van Meijel, Heide. Ann 4, le eervolle vermelding, vader Peter Sjoerd, moeder Anna 1. Eig. Gebr. van Kempen, Heide Lena, le prijs, vader Peter Sjoerd, moeder Marie. Eig. E. Nellen, Scheide Dora I, 2e prijs, vader Prins, moeder Dora. Eig. M Wismans, Venray Trijntje I, 3e prijs, vader Prins, moe der Trijntje Eig. M Wismans,Venray. Princes, eerv. verm vader Prins, moeder Altisse. Eig. Kinderen Hub. Camps, Heide. Cora 3, eerv. verm., vader Prins, moe der Cora. Eig. Kind. H. Camps, Heide. Nelly I, eerv. verm vader Prins, moeder Nelly. Eig. M. Wismans, Venray Jet II, le prijs, vader Peter Sjoerd, moeder Jet. Eig, M. Wismans, Venray. Sisca, le prijs, vader Adolf. Eig. Gebr. van Kempen, Heide. Nella, 2e prijs, vader Prins. Eig. Gebr. van Kempen, Heide. Mina II, 3e prijs, vader Prins, moe der Mina. Eig. J. van Meijel, Heide. Anna, 4e prijs, vader Prins. Eig. Jean Loenen Poels, Leunen. Sisca II, eerv. verm., vader Adolf, Eig. Gebr. van Kempen, Heide. Claartje I, eerv verm vader Adolf, moeder Clacrlje. Eig. Gebr. v. Kempen, Heide. Nelly I, eerv. verm., vader Prins, moeder Nelly. Eig. J. v. Meijel, Heide. Marie, eerv. vermvader Adolf, moeder Nella. Eig P. J. Arts Poels, Leunen. OOSTRUM. Onze Harmonie zal op 30 Dec. en 1 Jan. a s. een groot concert met tooneeluitvoering geven Opgevoerd zal worden het tooneelspel »Offerande" in 4 bedrijven, van Jan Grosfeld. Landbouwtentoonstelling te Merselo. Volgens advertentie en programma's Z8l de door de Jonge Boeren georgani seerde Landbouwtentoonstelling heden Zaterdag om 5 uur door den EdelAchtb. Heer Burgemeester geopend worden. De Fanfare zal deze opening opluiste ren. Naar de verschillende inzendingen te oordeelen en de betoonde belang stelling bij de voorbereiding, belooft de Tentoonstelling niet voor andere van dergelijken aard onder te doen. Bij gunstig weer hopen de Jonge Boeren morgen Zondag dan ook een groot getal bezoekers te ontvangen, die zich een tochtje naar Merselo nie* zullen beklagen. Op dan, Jonge Boeren en belangstel lenden, bezoekt de Tentoonstelling en profiteert tevens van den Tooneelavoud, waar het nuttige met het aangename zullen vereenigd worden. YSSELSTEYN. Konden wij verleden week melden, dat een weldoenster uit Venray aan onze kerk het hoofdaltaar heeft geschonken, deze week werd de verrassing nog grooter. Een familie uit Oirlo schonk namelijk aan de kerk een prachtigen preekstoel en biecht stoel. Het blijkt hoe langer hoe beter, dal O L. Heer aan de stille weldoeners den weg wijst, waar milddadigheid zoo hard noodig is. OVERLOON. Op den fokveedag te Cuyk werden in rubriek Stieren ge boren vóór 1 Mei 1926 aan de Fok vereeniging van Overloon een tweetal prijzen toegekend, le prijs Karei en 2-; prijs Sjoerd van de Fokvereeniging Overloon. Weer een flink succes voor deze vereeniging. Naar wij vernemen zal er van wege het Wit-Gele Kruis, waarvan ook hier een afd. bestaat, in den loop van de maand November a.s. een Moeder cursus gegeven worden in een achttal lessen. Het is te hopen dat vele moeders zich hier voor dit mooie doel zullen interesseeren. f Bij de Eerw. Zusters zal voor de grootere meisjes ook dit jaar wederom voor de as. wintermaanden een knip en naaicursus gegeven worden, waar voor men zich thans kan aanmelden. Verleden winter is deze cursus gevolgd door ruim 40 deelneemsters en geëindigd met flink succes. Terwijl de zoon vanH. P. alhier den stier aan 't verzorgen was, kreeg hij geheel onverwachts een zoo hevige duw van het d'er dat hij den schouder ontwrichtte en genoodzaakt was genees kundige hulp in te roepen van Dr. R uit Vierlingsbeek. Dit is het tweede ongeluk dat de man overkomt binnen korten tijd. De lage waterstand der Maas. Tengevolge van den lagen wa'ersland der Maas ligt vrijwel de geheele scheep vaart tot Venlo stil. Zoo nu en dan arriveert nog een enkele sloombootder firma Janssen met een gedeeltelijke lading stukgoed, overigens was het in geen tien jaren zoo stil in de haven als thans. Er liggen op 't oogenblik slechts een 2 tal schepen aan wal. De booten en schepen, die den geregelden dienst op Rotterdam en Amsterdam onderhouden varen thans door de Zuid Willemsvaart en het kanaal naarWes- sem, verder de Maas op tol aan de stuw, waar de waterstand op vaarpei! gehouden wordt en laden en lossen aldaar. Met vrachtauto's worden de goederen hierheen vervoerd. Intusschen is het te hopen, dat deze toestand niet te lang bestendigd blijft. Dr. Sckaepmanfonds. Blijkens de bij het Kring-Comité Limburg ingekomen afrekening inzake de te Roermond (Stad) gehouden inzameling van gelden ten behoeve van het Dr. Sehaepmanfonds is door deze afdeeling, eenige rechtstreeks bij het Comité te den Haag ingekomen bijdra gen medegerekend, totaal een bedrag van rond f 8500 opgebracht. Naar den grondslag van het aantal stemmen op de katholieke lijst in 1925 uitgebracht, is hier dus voor deze plaats een gemiddelde van f 2,20 per katho lieke kiezer bereikt. Roermond staat hierdoor aan de spits van alle Limburgsche afdeelingen. Worsteling met een krankzinnige. II y had ingebroken te Grathem. Dinsdagnacht troffen de kommiezen R. Bilstra en B. L. Smits nabij de losplaats van den stoomtram le liter- voort een verdacht persoon aan, die op het haltgeroep der beide ambtenaren aan den haal ging. Door den kommies Bilstra ingehaald, ontstond al spoedig een worsteling, waarbij de onbekende onder het uit roepen der woorden »Los, ik ben een moordenaar," met een mes van zich af sloeg en B. eenige vrij ernstige wonden aan zijn handen toebracht. Andermaal zag de woesteling met zijn bagag8 kans de vlucht te nemen, zoodat de kommiezen zich genoodzaakt zagen van hun wapens gebruik te maken. Door een 3-tal kogels getroffen, viel hij weder in handen der ambtenaren en werd door deze aan den opperwacht meester der Kon. Marechaussee te Grathem overgeleverd. Al spoedig bleken de op dezen persoon gevonden goederen afkomstig te zijn uit de woning van kapelaan Frissen te Grathem waar dien nacht was ingebroken De inmiddels ontboden geneesheer Dr. Smits, uit Heijthuizen, heeft den getroffene onderzocht en bleken de verwondingen slechts schampschoten en van niet ernstigen aard te zijn. Al spoedig rees het vermoeden, dat de aangehoudene, wiens identiteit niet kan worden vastgesteld, abnormaal was. Zulks werd bevestigd, nadat hij ter beschikking der Justitie was overge bracht naar Roermond, waar^al spoedig bleek, dat men te doen had met den Zalerdagnacht uit het St Servalius gesticht te Venray ontvluchtte verpleeg de L. uit Maastricht. L., die reeds vele jaren in verschil lende gevangenissen en krankzinnigen gestichten heeft doorgebracht, is weder naar Venray teruggevoerd. Brutale inbraak met diefstal. Door een vensterruit uil te snijden hebben dieven zich toegang verschaft tot het kantoor en de woning van notaris Lienaerts te Merkelbeek. In hel kantoor hebben zij alles overhoop ge haald. Uit een brandkast hebben zij ongeveer f 1200 ontvreemd. Een Lips brandkast was onaangeroerd gelaten, maar de sleutels zijn verdwenen. In het woonhuis word» weinig vermist Uit de garage werden verschillende bescheiden ontvreemd en een rijwiel meegenomen. De ongenoode gasten schijnen op hun gemak het werk vol bracht te hebben. Doodelyk mijnongeluk. In een kooi van Staatsmijn »Maurits" verloor de 25 jarige Duitscher R Leijk het evenwicht en viel naar beneden. De man was vrijwel onmiddellijk dood tengevolge van de opgeloopen kweisuren MAASTRICHT. De Rijkswaterstaat te Maastricht heeft Woensdag aanbe steed het maken van het boventoe- leidingskanaal voor de sluis-te Sambeek, met bijkomende werken, behoorende tot de werken tol kanalisatie van de Maas (raming f 400 000) Laagste in schrijfster N.V. Aannemersbedrijf v.h J. H. le Siepe te Winterswijk, voor f 422.440. Do St. Servaas in gevaar. Dinsdagmorgen omstreeks 10 uur werden te Maastricht door een der om» woners vlammetjes ontdekt rond het kruis, dat het portaal der St. Servaas bij het St. Servaasklooster bekroont Onmiddellijk werd de brandweer ge» waarschuwd. Met een brandblusch apparaat werd een eerst bezoek gebracht aan 't zoldertje onder het kruis. Er viel echter weinig vuur meer te ontdekken Voor alle zekerheid werd toen één der slangen op de leiding aangesloten en langs de brandladder naar den vuurhaard" gebracht. Na vijf minuten spuiten oordeelde men het gevaar ge» weken. Het is intusschen een geluk, dat dit binnenbrandje overdag plaats had en tijdig ontdekt werd, want anders zou het gevaar voor één van Neerland's oudste en mooiste kerken niet denk» beeldig zijn geweest, aldus de »Limb. Koerier". EerwaardeZusters Franciscanessen. Te Heijtbuyzen werd Donderdag door den HoogEsrw. Heer W. Linsson, kanunnik van het Kathedraal Kapittel le Roermond, de eerste steen gelegd van het nieuwe Generalaatshuis der Eerw. Zusters Franciscanessen. Een kerkdief op heeterdaad betrapt. In de grensgemeente Herzogenrath werden den laatsten tijd herhaaldelijk de offerblokken in de R IC Kerk opengebroken. Ook in de parochieketk van Strasz, in de onmiddellijke nabij heid van ICerkrade gelegen, werden meermalen de offerblokken geledigd. De politie meende den dief te kennen en hie d daarom een oog in het zeil. Toen zij gisteren den verdachte in de kerk te Strasz zag gaan, nadat de godsdienstoefening geëindigd was, volgde ze hem op den voet. Een land jager stelde zich verdekt op in een biechtstoel en hij zag al spoedig, dat de knaap een offerblok behendig openbrak en het geld in zijn zak stak Toen de landjager den dief wilde arresteeren, sloeg bij op de vlucht en holde de straat op. De landjager loste enkele schoten in de lucht, terwijl voorbijgangers den kerkdief vastgrepen en aan de politie overgaven. De jeugdige dief bleek te zijn de löjarige mijnwerker V uit Kerkrade. Het gestolen geld, dat dienen moest om kermis te vieren, werd in beslag genomen. Landbouwdag te Deurno. Onder enorme belangstelling en begunstigd door prachtig najaarsweer met een vriendelijke zon, werd Woens dag de Eerste Groote Landbouwdag voor Deurne en omstreken gehouden. Het doel hiervan was den bezoekers een beeld te geven van het peil, waarop de landbouwbedrijven en veeteelt in deze streek staan, en aan te sporen, die aan te passen aan den nieuwen tijd, opdat de bestaanszekerheid verhoogd kan worden Waar al'es bijzonder deskundig en naar de eischen des Ijjds was opgezet, bestond er geen twijfel of deze dag van zoo groote beteekenis voor dit gewest moest wel degelijk slagen. En gelukkig, hij is geslaagd, buiten gewoon zelfs. Reeds vroeg in den morgen kwamen van alle zijden land bouwers met hun vee en belangstel lenden Deurne binnen, en den geheelen dag was het bezoek aan het terrein der tentoonstelling zoo druk, dal men soms haast niet kon passeeren. Iedereen toonde zich ten zeerste tevreden over de geheele inrichting en met zichtbare voldoening warden de lange rijen waardevol en pracht rund vee enz. in oogenschouw genomen Het Pea-park te Helmond. Het bakende landgoed »Peapark" toebehoorende aan de N.V. Gebr. van Tiel te Helmond zal gesloopt worden De terreinen zullen klaar gemaakt worden voor-bouwgrond. De opdracht heeft zoo spoedig plaals gehad, daar dan diverse werklieden* die wegens den brand bij de bovengenoemde N.V. werkeloos zijn geworden, aldaar tewerk gesteld kunnen worden. Brand. In een der schuren van de boerderij, behoorend bij 't missiehuis »Sinl Paul" op den Hamert te Arcen, is, in den nacht van Woensdag op Donderdag, brand uitgebroken. Groote voorraden graan, hooi en slroo gingen verloren. Het vee kon worden gered. De brandweer werd ge waarschuwd. Zij kon de brand beperken tot da zolders en voor de omliggende gebouwen afwenden. Geen bruidjes met pagehaar. In de laatstgehouden kerkeraadsver gadering der Gereformeerde Gemeente, kerk Boezemsingel, predikant ds. G H. Kersten te Rotterdam, is besloten, geen huwelijken meer kerkelijk te doen bevestigen van paartjes, waarvan de bruid zonder Doodzaak zich het haar heeft laten afsnijden. 300 voor één. Voor de betrekking van gemeentebodQ te Epe hebben zich meer dan 300 gegadigden aangemeld. Botsing tusscken tram en woonwagen. Te Teteringen is de stoomtram, uit de richting Breda, in botsing gekomen met een woonwogen van Janvier, die getrokken werd door een tractor en naar Princenhage reed. De tractor kon nog juist passeeren, doch de machinist van den tram kon, ofschoon hij krach tig remde, niet verhinderen, dat de locomotief den aanhangwagen in de flank greep De woonwagen, waarin zich acht {jersonen bevonden, werd geheel ver nield. Direct werden de kermende lieden uit de chaos van planken, ijzer, huis raad enz. verlost. Wonder boven wonder was niemand ernstig gekwetst, behalve een meisje van 16 jaar, dat nog al eenige ernstige kneuzingen had bekomen. De Olympiade-postzegels. Volgens voorloopige opgaven hebben de Olympiade-postzegels ruim f 60 030 boven de frankeerwaardeopgebracht. Door den storm. OmlrenthetNed. stoomschip »Gelaeno' wordt nog gemeld, dat door den storm zes reddingsbooten zijn verloren gegaan en dat een der opvarende is omgeko men, n.l. een matroos die in Argentinië aanmonsterde Beëindiging Zomertijd. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat de vervroeging met één uur van den weltelijken tijd, bedoeld in art. 1 der wet van 23 Juli 1908 (Stbl. 236) zal eindigen 7 October a s te drie uur in den voormiddag (dus Zondagmorgen) Op dat tijdstip wordt wederom inge steld de lijdregeling naar den middel baren zomertijd van Amsterdam, welke lijdregeling alsdan aanwijst twee uur in den voormiddag. Venray, 4 October 1928. Verpachting Gemeentegronden te Ven ray-Vlak water. Burgemeester en Wethouders zullen, behoudens goedkeuring van den Ge meenteraad, publiek verpachten ont- ginningsgronder. ter grootte van 2.58.90 H.A, Sectie B no. 2245, tot dusverre beboscht, gelegen aan het Vlakwater. Perceel I groot circa 59 aren. Perceel II groot circa 56 aren. Perceel III groot circa 1.43.90 H A. voor een termijn aanvangende 1 Nov. 1928 en eindigende 31 October 1948. Inschrijvingsbiljetten worden inge wacht uiterlijk Vrijdag 19 October a.s. des voormiddags elf uur Alsdan zullen de biljetten in de vergadering van het College van Burgemeester en Wethou ders in het openbaar worden geopend. De verpachting geschiedt onder de gewone bekende voorwaarden, welke ter secretarie ter inzage liggen. Nadere inlichtingen verstrekt boschwachter N Min. BÏÏBQmXJKX STAID 4 VSIEAY. van 28 Seph tot 5 Oct. GEBOREN Martinus H. Th. Jans-Beken, Langeweg Leonardas G. van Dijck, Overbroek Gerardus Petrus Arts, Ysselsteyn OVERLEDEN Mathiis H. Vollenberg, echtgenoot van Anna G. H. Wilms, 50 jaren, metselaar, Lull. Johanna Creemers, weduwe van Jacob Cleophas, 88 jaren, Buitenweg. 1 patiënt St. Servatiusgesticht. GEHUWD: JohaDnes Antonius Linders, 28 jaren verpleger te Apeldoorn en Petronella Allegonda Reijnen, 27 jaren, zonder beroep te Venray. Martinus Hubertus Theodorus Jacobs, 26 jaren, opperman te Venray en Johanna Alberdina Huisman, 22 jaren, zonder be roep, te Venray. msiaiJSB Disxsm Parochiekerk Heden Zaterdag om 9 uur plechtige Huwelijks mis voor Johannes Henricus Verweij en Maria Johanna Zeegers. Morgen Zondag in alle H. Missen collecte ter bestrijding der onkosten van het H. Vormsel, 2 uur groote Congregatie en tevens bestuursver kiezing, geen herhalingscatechismus, 3 uur Lof. rozenkrans en processie langs de Pastorie Maandag half 8 leesmis, 8 uur plechtige H. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus tot een bijzondere intentie. Dinsdag 6 uur H Mis waaronder H. Communie van de Vormelingen dezer Parochie, kwart na 7 wordt Z. D. H. de Bisschop aan de Pastorie afgehaald, half 8 H- Mis van Z. D. H. waarbij de Vormelingen dezer Parochie moeten tegenwoordig zijn, daarna tal het H. Vormsel aan de kinderen van Dorp, en hall tien aan de kinderen van Oirlo Castenray, Wanssum, Blitterswijk en Geisteren worden toegediend, des namiddags half 4 aan de kinderen der Gehuchten. De Parochianen worden verzocht dezen dag te vlaggen. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Albert Esser en Johanna van den Boogaart. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half acht leesmis, 8 uur jaarg. voor Anna Maria Custers. Vrijdag half 8 leesmis 8 uur jaarg. voor Hen- drina Verblakt. Zaterdag komen de kinderen der 4de klas te biechten. Alle dagen om 6 uur Lof en rozenkrans. A.s. Zondag collecte ten bate der kerk. Paterskerk. Morgen Zondag feest van O. L. Vrouw van den H. Rozenkrans, 5, 6 en 7 uur H. Mis, 8 uur Hoogmis, kwart na 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof en Rozenhoedje. Dinsdag 7 uur gezongen H. Mis ter eere van den H. Antonius. Woensdag feest van den H. Daniël en Gezellen, volle aflaat o.g.v. Vrijdag 7 uur gezongen H. Mis, feest vaD den H. Seraphinus, volle aflaat o.g.v. Gedurende deze week alle avonden om 6 uur Lof en Rozenhoedje. Deze week zal de omgang om aardappelen gehouden worden. St. Antonius-Patronaat. Maandelijksche algemeene H. Communie. Klein- en Middenpatronaat worden ter stond na het Lof van 3 uur, dat zij hebben bijgewoond, in het Patronaat verwacht. Groot-patronaat komt dezen keer om half 6. Tongelingen-vereeniging, beginnend om half 8, is uitsluitend voor jongens die vóór Februari a.s. 16 jaar worden of ouder zijn. Duurt lot half 10. zoekt vo^ek 1 ofe Brievertau van dit ql2 3 a 4 jaar A. VER^aat Venray. Ingekomen en vertrokken personen van 28 Sept.5 Oct. INGEKOMEN H. Bruning, Pater, Leunsche weg 1 van Slenaken. W- van de Saode, Broeder, id van Maastricht. A. van Vliet, Broeder, id v. Snelrewaard L. Beaufort, Pater, J. Coenen, G. Ver weij en J. Ritzerfeld, Broeders, Leunsche weg 1 van Wijchen. P. Nabuurs, dienstbode, Veulen H 36 van Veghel. J. Kateman, Langstr. 15 van Maasbree. W. Custers, bakker, Groote Markt 9 van Venlo. J. van Thiel, Eindstr. 10 van Helmond. A. Ellerbeck, idem van Posterholt. A. van der Zand, verpleegster, St. An- nalaan 5, van Nijmegen. H. van Wielingen, id van Maastricht. M vandeVegt, id van Apeldoorn. H. Laarakkers, kleermaker, Markt9tr. 6 van Zeeland. J. Janssen, coiffeur, Groote straat 4 van Boxmeer. M. Egberts, coiffeuse, id van Millingen. W. Mattes, electrfcien, Maasheesche weg 10 van Duisburg. A. Folie, landbouwer N 6 van Kleinen- broich- VERTROKKEN N. Deen, leeraar, naar Rotterdam, Mau ri ts weg 43b. A. Darmstadt, verpleegster, naar Roer mond, Hendriklaan. A. Voe9ten, landbouwer naar Vierlings beek- G. Bonants, z.b., naar Overloon A 41. C. Tijssen, timmerman, naar Gemert A 221. H. Crooymans, bakker, naar Maashees. A. Rutten, z.b., naar Grubbenvorst. van den voorm. van 910 en 1112 uur De premie bedraagt 1 pCI. De Secretaris. B. KRUYSEN. nam. 7 uur'bij O. VAN DIJCK, He'de. 18 Het Bestuur. voor 1 of 15 November. Brieven onder no. 8 bureau van dit blad. p Ge Rijwiel-fe 20 O-EX) 12 TI gramo i Adres B T] aan bij Jozef Vy. ook te rnder kippen. W. Swinkq Staj bij JOH. Pteg 4 Aan het op led ofatr zal op Mas nam 5 uur in h itten te Venray- Heer J. A. pub Ge! Da percae pach bijSeb 3u B Meijel (2 p». Theunissei, Achten, A Is ei M. de Bruij De veria 6 jaren in?a 8. Oped)B zal 1921 ju an M ir de op fo nam. 3 van de vöil den HerrHuBoeni broek in cea puili Gemeente Bi *enht WeilandS4 1235 grooll beg door de geJ Neerven te Bouwlani 1143 grooll ib door Mand« kei, Peter v. d Rijt Heide sed 113 1138 groot beg door P. J M. Kuundei *ege Aanvaari1 to wijzing. Betaling voo 3! 142 e te B eze, en.

Peel en Maas | 1928 | | pagina 2