Twee Men schen DeNegerhutvan Oom Tom Maeïite tegen ie eheik De Gouden Clown De Middernachtzon Brand in den storms nacht Mijn Jongen Woensdagmiddag 3 uur Kinder- en Familievoorstelling Bezoekt gedurende de Venraysche Kermis de van ouds bekende Districts-Arbeidsbeurs Standplaats Groote Markt. De Gebr. Riozzi hebben de eer U dit jaar aan te bieden eên gouden serie van be roemde filmwerken. Ziet en oordeelt De naam Riozzi waarborgt U steeds een buitengewoon programma. Aanvang der voorstellingen elkèn dag 5 en 8 uur. Vertoond zal worden met JACKIE COOGAN in de hoofdrol. Prijzen voor oud en jong 40, 25, 15 en 10 cent. Door de tram gegrepen en gedood. Woensdagmiddag is bij »de Gooische Boer" te Bussum, een ernstig ongeval geschied, dat het leven heeft gekost aan den 81 jarigen verpleegde uit het Oude Mannenhuis te Bussum. Toen deze in een gesprek met een kennis was ge wikkeld, is hij al pratende achteruit geloopen, zonder er op te letten, dat hij daardoor de tramrails naderde. Juist kwam een tram van de Gooische Stoomtram aan. De man liep er pardoes tegen op. Toen men hem had bevrijd, bleek hij reeds aan de bekomen ver wondingen te zijn overleden. BrAnd. Dinsdagmorgen brak te Helmond brand uit in de opslagplaatsen van ruw materiaal van de N.V. de Wit's Deken- fabrieken. Het pand brandde geheel uit. De geheele voorraad grondstoffen werd een prooi der vlammen. Door de directie zal getracht worden stagnatie in het bedrijf te voorkomen. Inhoud en ge bouwen zijn verzekerd op beurspolis, terwijl men ook tegen bedrijfsschade verzekerd is. De explosiebrand te Lodz. De tengevolge van een explosie in de benzine-fabriek van Hadrian te Lodz in den nacht op Zondag uitgebroken brand, blijkt een ramp te zijn als in geen jaren heeft plaats gehad. Het vuur kon zich spoedig uitbreiden, daar de omringende siraten wegens grondwerken voor het verkeer gesloten waren en de brandweer slechts met moeite tot den vuurhaard kon door dringen. Gebleken is voorts, dat een opslag plaats met een groote hoeveelheid benzine door nog niet opgehelderde oorzaak in brand is geraakt. De vlam men sloegen biunen weinige minuten van het vijf verdiepingen hooge gebouw over op de nevenstaande perceelen. Eer de brandweer ter plaatse was, stortte het gebouw in en rukte de ver bindingsmuren der belendende huizen met zich mede. Naast het gebouw staat een vrouwen kliniek. De patiënten werden door een paniek bevangen, doch konden allen gered worden. De brandweer moest zich bepalen tot nathouden der aangrenzende huizen De brand heeft den geheelen nacht en den Zondag voortgeduurd en ook Maandag bevonden zich nog brand weerlieden ter plaatse. Het aantal bij den brand verongelukte personen zou reeds 44 bedragen. Door den bliksem gedood. Te Tjummarum is een arbeider in het veld door den bliksem getroffen en gedood. Een 101-jarige. De weduwe Magnée te Maastricht, die het vorige jaar op feestelijke wijze haar lOOsten verjaardag vierde, hoopt 7 Aug a s. haar 101 jarige leeftijd te bereiken. Zij geniet nog altijd een zeer goede gezondheid. Yermist. Te Kerkrade wordt sedert 24 Juli vermist de 25 jarige mijnwerker A. E De politie verzoekt zijn opsporing. Tusschen een maaimachine. Te Broek Sittard geraakte de land bouwer P Vr. tusschen de maaimachine Met ernstige verwondingen werd hij naar het ziekenhuis te Sittard overge bracht. Inbeslagneming Gemeentegelden. Door den deurwaarder Tomlow te Roermond, werden Dinsdagmorgen ten verzoeke van den heer Chr. Sliepen te Posterhoit en ten laste der gemeente Posterholt, alle de zich in de gemeentekas bevindende gelden, tot een totaal bedrag van f 37 07, in executoriaal beslag genomen, zulks ter uitvoering van een arbitraal vonnis omtrent levering van electriciteit door Sliepen aan de gemeente Worden gevraagd boerenknechten en meiden verschillende burgerdienstmeiden 2 huishoudster voor geestelijken 2 bakkersknechten voor Maashees en Overloon 1 werkmeid voor Venray 2 schildersknechts voor Venray 2 boeienknechts voor Bergen en Horst 1 dienstbode voor Deurne 4 jongens voor boerenwerk Leerling kapster voor Venray 1 boerenknecht 15 17 j. Wanssum 1 meid-huishoudster voor SwolgeD 1 bekwaam timmerman te Venray Metselaars voor Eindhoven, Bakel en Deume 1 boerendienstmeid te Beugen 1 burgerdienstmeid te Boxmeer 1 leerling naaister 1 timmerman voor dadelijk 1 huisnaaister 1 kindermeisje voor Venray 1 keukenmeid voor Geijsteren Bieden zich aan 1 monteur chauffeur 3 burgerdiepstmeisjes 13—16 jaar voor Venray en omstreken 1 burgermeid voor Venray 1 Sept. 1 buis- en tuinknecht 8 grondwerkers of opperlieden 1 chauffeur en 1 leerling 1 werkvrouw enkele dagen p, week 1 werkmeisje 1 burgerdienstmeid 22 jaar 1e 2e meisje tegen 15 Aug Het Kantoor der Arbeidsbeurs is gedurende de Kermisdagen alleen geopend van 9 tot 10 uur Riozzi's Bioscoop Oroot sensationeel filmwerk in 7 acfen. Ongeloofelijke staaltjes van moed en kracht toont U dit film werk met Maciste de Italiaansche reus in de hoofdrol. Een buitengewoon drama in 12 acten, dat op iederen bezoeker een diepen indruk zal makea is ni. de film De film die tot het Hart spreekt. De groote poëzie van groote warme liefde van twee jonge menschen, door de ellende der wereld voortgesleurd. Een UFA meesterwerk: Het is een waar meesterwerk, zoo huiveringwekkend schoon, dat U dit nooit meer zult vergeten. is een succesfilm in 9 acfen, vol fijne ontroerende dramatiek, afgewisseld door angstwekkende momenten, met de bekoor lijke Laura la Plante in de hoofdrol. is een buitengewoon spannend en mooi filmwerk in 7 acten. Als een waardig slof op de reeks prachtwerken volgt Een schitterend filmwerk in 12 acten. Hef maken van dit kunst filmwerk heeft 2.000.000 dollar gekost. Verzuim vooral niet dezen prachtfilm te komen zien.

Peel en Maas | 1928 | | pagina 10