Dansen „UNIGRO" Br verscheAsperges Kermis Twist. A.S; Stoomzuivelfabriek vergadering IN.V. Vulkaan, Venrayl Gemengde Berichten. •T Sgee P. Dl l Coöperatieve VENRAY". AlgemeeDe Vrijdag 15 Juni Weggevlogen gele Kanarievogel Eiken dag H Tacken, Schaolstraa een Jongen Maandag en Dinsdag in de Danssalon van Jan Huisman, St. DeW deete RADIO-TOESTEL fs „een blijvende bron| van vreugde!" De ontwatering van Venray. Zooals uit achterstaande advertentie blijkt, zal op Zondag 10 Juni om 7 uur in het Patronaat alhier, de groote algemeene vergadering worden gehou den ter bespreking van de afwaterings plannen in de gemeente Venray. Daar hier over gewichtige besluiten zsl worden gesproken, is 't zaak, dat alle belanghebbenden van Venray, de ge huchten en Overloon ter vergadering komen. Speciaal zij, die meenen nog nuttige wenken, op- of aanmerkingen te moeten maken, zorgen dan present te zijn. Hier is het de plaats waar ter tafel kan worden gebracht, wai men meent, dat nog gezegd moet worden. Niemand mankeere dus. De Heer H. Smeets, Rijksont vanger alhier herdacht gisteren den dag, waarop hij voor 50 jaren als particulier klerk bij de belasting admi nistratie zijne loopbaan begon. Van verschillende zijden mocht dezen geachten jubilaris blijken van belang stelling ontvangen. Naar wij uit goede bron verne men zal op Zondag 22 Juli a.s. het feest der H Familie gehouden worden Er zal voor de mannen der H. Familie een speciale H. Mis zijn waar onder algemeene H. Communie. 's Namiddags hernieuwing van de opdracht der leden en opdracht der ruim honderd nieuwe leden. De ons allen uit de H. Missie bekende Pater Jonckbloedt zal de feestpredikatie houden. Morgen Zondag zal de H. Familie ter bedevaart gaan naar Oostrum, ver trek van uit de kerk om kwart voor acht. (Zie kerkelijke diensten). Volksconcert. Morgen Zondag zal Venray's Fanfare een concert geven te Leunen. Aanvang nam. 6 uur. Polyhymnia wederom bekroond! Met genoegen kunnen wij weer mei ding maken van het feit, dat ons Gemengd Koor »Po ybymnia" op het Pinkster-Maandag te Oosterbeek gehou den concours voor muziek- en zang gezelschappen, bekroond mocht terug keeren. Thans werd behaald de le prijs in de eerste afdeeling. Venray mag met recht trotsch zijn op deze vereeniging, die telkens met meerdere lauweren haar pogingen ziet bekronen. Een woord van lof dan ook aan de Dames en Heeren, die met hunnen bekwamen Directeur, den Heer H Welting, de eer van Venray op het gebied van zang weten hoog te houden Dinsdagavond bracht Venrayach Fanfarecorps het bekroonde gezelschap eene ovatie, waarbij Dr. Struben namens de Fanfare complimenteerde. Ook sloot zich hierbij aan de Turnclub »St. Christoffel." Moge deze wakkere vereeniging blijven voortgaan op den wegl Dinsdag herdacht het echtpaar Dr. H. Sala—van Aerssen zijn 25 jarig huwelijksfeest, bij welke gelegenheid Venray's Fanfarecorps haren geachten President en familie eene serenade bracht. Dr. Struben complimenteerde den jubilaris en zijne familie en bood hem namens de Fanfare een prachtig cadeau aan. Donderdag maaktan de leerlingen van de hoogste klasse der Bijzondere Jongensschool alhier met de onder wijzers een uitstapje naar Nijmegen en omgeving. GEVONDEN: een rozenkrans in étu1 en een rijwielplaatje. Inlichtingen Maréchausseekazerne. Wij maken ér belanghebbenden op attent, dat a.s. Woensdag 6 Juni alhier varkensmarkt gehouden wordt Op enkele marktbiljetten staat foutief vermeld 16 Juni. In den nacht van Maandag op Dinsdag is te Veltum de woning van H. van Hoof afgebrand. De meubels konden slechts gedeeltelijk worden gered. De motorspuit, die spoedig ter plaatse was, kon wegens gebrek aan water weinig uitrichten. Wegens het niet nakomen der nakeuringsvoorwaarden werd Zondag en Maandag de Luxor Bioscoop alhier op last van de gemeentepolitie gesloten, Bij de marechausseé's alhier werd aangifte gedaaD, dat ten nadeele van W. te Weveralo een rijwiel is ge stolen. Uitslag der Zondag gehouden wedvlucht van de Postduivenvereni ging »De Zwaluw" vanuit Compiegn (Frankrijk) Afstand 326 K M. De prijzen werden behaald als volgt le en 5e Fr. Vermeulen2e, 7e én 9e J. Kusters3e en 15e M. Kappel 4e en 6e P. van Ooi8e en 14e G. Dijck10e W. Manders lie H. Strij bosch12e en 16e A. Janssen13e P. Kersten. Overduif Strijbosch. Duiven los 6,30 uur. Aankomst eerste duif 11 uur 48 min. 4& sec., laatste duif 12 uur 12 min. 22 sec. Voor plezier uit! Verleden Maandag zou een gezel schap van een twintigtal personen een uitstapje maken naar Maastricht. De reis zou per spoor geschieden met gezelschapsbiljet. Voor de meerdere gezelligheid besloot men de reis maar per autobus te maken. Tusschen Reuver Swalmen raakte de auto echter defect. Te voet werd toen de reis voort gezet tot slation Swalmen, vanwaar de reis verder per spoor werd afgelegd om met den laatsten trein weer terug te keeren. - Uitslag van het concours der Handboogschutterij >St. Sebastianus" aan den Nachtegaal. Eerste zestallen. De Eendracht, Helmond 111 p.St. Hubertus, Merselo 103 p.St. Antonius, Venray 95 p Kunst en Vriendschap, Liea8el 92 p Volharding, Lierop 87 p.; Eendracht, Veulen 85 p.Diana, Venray 84 p.Rozenjacht, Beek en Donk 84 p St. Willibroidus, Milheeze 83 p. Tweede zestallen. Eendracht, Helmond 72 p Geen moed verloren, Deurne 68 p.; St. Antonius, Venray 66 p; Eendracht, Veulen 60 p; St. Anna, Venrsy 60 p. Kampioensprijs le zeslallen »Een- dracht maakt macht", Asten, 38 punten. Eendracht, Helmond 36 puntén. Kampioensprijs 2e zestallen. St. Anna, Venray 24 punten. Rozen ïrijs St. Oda, Venray 4 rozen Konings cruis J. v. d. Sommen 22 p. Esreteeken P. van Rooy, Helmond 22 p. Personeel wedstrijd Kampioen: le prijs A. v. d. Heyden, Helmond 45 p2e prijs H. Wijnhoven, Oploo 42 p. Personeels prijzen le prijs P. Roovers, Asten 24 p.; prijs L Rooymans, Someren 22 p.; 3e prijs J. van der Sommen, Venray; 4e >rijs W. Claessens, Venray; 6e prijs van Dijk, Merselo 6 prijs H Kunders Milheeze. Na afloop van den hevigen kaï werden de prijzen door den Voorzitter van den Venrayschen Bond, den WelEd heer P. Gooren, uitgereikt. LEUNEN. Vanwege de Nationale Federatie voor vakopleiding gehouden examen, slaagde voor het diploma A onder rijkstoeziehtgediplomeerd schoen- hersteller, den Heer W. H. Dirckx, alhier. VEULEN. Bij het alhier gehouden koniDgschieten van de Handboogschut terij »De Eendracht" gelukte het den Heer G Poels wederom den konings titel te verwerven. OOSTRUM. Pinksterdag na de Hoogmis, sprak alhier de Hoogedel gestrenge Heer P. J. Rutten van Wans- sum in het Pelgrimshuis, tevens ver gaderzaal, voor de katholieke kiezers, die vrij talrijk waren opgekomen. Na opening geeft de voorzitter het woord aan den Heer Ruiten. Spreker begint met eene korte uiteenzetting, hoe een afgevaardigde, die eene be paalde zaak in de Tweede Kamer te verdedigen heeft, over de noodige gegevens moet kunnen beschikken. Het Partijbureau moet hem deze verschaffen Besprekingen, die in eene partij steeds noodig blijven, moeten rustig en onge stoord gehouden kunnen worden, ook daarvoor is noodig een vast bureau Geen wonder, dat de andere partijen reeds lang over zulk een Bureau kun nen beschikken. Zeer in het bijzonder is dat Bureau noodig in den strijd der partijen, willen wij katholieken op den duur dezen strijd met succes volhouden tegen onze tegenstanders, socialisten en commu nisten. Deze strijd valt in het kort te ken schetsen met: voor of tegen den Christus Wie niet voor Mij is, is tegen Mij Voorbeelden uit de theorie en de prac- tijk van socialisten en communisten, met name de toepassing van de theorie in Rus'and, maken de waarheid van dit woord van Christus wel zeer duide lijk. Spreker uit ten slotte den wensch, dat het Limburgsche platteland na het optellen der ingekomen bedragen met eere genoemd zal mogen worden. Na een hartelijk applaus dankt de voorzitter den Heer Ruiten voor zijn gehouden rede, en deelt nog mede, dat het op het oogenblik nog niet vaststaat, wanneer de inzameling zal plaats heb ben, doch dat het in de bedoeling ligt, deze spoedig te doen geschieden. Hierna sluiting met chr. groet. HORST. Morgen Zondag zal de Kon. Harmonie deelnemen aan het Internationaal Muziekconcours te Til burg in de hoogste eereafdeeling. De a s. Dinsdag alhier te houden Noord Limb. Fokdag zal bezocht wor den door den Heer Commissaris der Koningin in Limburg. WANSSUM. Dinsdag is alhier af gebrand het armenhuis, bewoond door zekere J. Een partij inboedel ging mede verloren. OVERLOON. Morgen Zondag, Juni zal alhier het jaarlijksch festival gehouden worden, dat uitgaat van de federatie van muziekgezelschappen in 't land van Cuyck. Er heeft zich bereids een feestcom missie gevormd, die reeds druk aan den arbeid is, om de zusterverenigin gen onzer fanfare op waardige wijzs te ontvangen, en de regeling van 't muziekfeest te organiseeren. De heer Jans heeft welwillend zijn boomgaard voor dezen dag ter beschik king gesteld, waardoor het mogelijk is geworden in de kom van '1 dorp een feestterrein te hebben. Wij verwachten, dat vele muziek liefhebbers dit federatie festival zullen bijwonen, omdat er nu een bijzondere attractie is. Immers de gezelschappen uit Over loon en Vierlingsbeek zullen dezelfde nummers ten gehoore brengen, met welke zij beide op 2e Pinksterdag le Boxtel op 't concours den lsten prijs verwierven. En, aangezien in eigen omgeving steeds beter gespeeld wordt dan op een wedstrijd, lijdt het geen twijfel, of er zal a.s Zond8g te genieten vallen. Wanneer nu nog e^n mooi Juni zonnetje ons toest zou beschijnen, dan verwachtten wij, dat velen a s. Zondag een tochtje naar Overloon zullen onder nemen. Wij wenschen onze fanfare Vrienden kring en de geheele federatie een prettigen middag en veel succes. Eerste Pinksterdag werd hier een muziekuitvoering gegeven onder de lindeboom in de kom van het dorp door onze fanfare. Het programma werd schitterend afgewerkt, en er "iel dan ook, vooral voor muziekliefhebbers, te genieten. Het was echter weer duidelijk op te merken dat men een kiosk mistte. - Op het Maandag gehoudsn con* cours voor muziekgezelschappen (afd fanfare) le Boxtel, waaraan ook de fanfare van Overloon deel nam, werd hun den lsten prijs toegekend met 126 punten in de 3e afdeeling. Dit is voor de fanfare Vriendenkring een flink succes. Directeur en leden en Overloon proficiat. Zilveren Priesterjubileum Pastoor P. J. van Empel. Volgens het programma, dat aan de parochianen van Overloon zal worden uitgereikt, beloofd het Zilveren Priester feest van onzen Herder schitterend le worden. Het kan toch ook niet anders of de parochianen mogen zoo'n feest niet ongemerkt voorbij laten gaan en zij zullen dan ook op duidelijke wijze laten zien, dat zij hun pastoor eeren Een algemeene H. Communie zal zeker wel het grootste geschenk zijn welke zij den jubilaris op dien dag kunnen aanbieden. Mogen de parochianen dien dag veel en vurig voor hun Herder bidden, dan zal God ongetwijfeld de rijkste zege ningen over allen doen nederdalen. Toen Dinsdagmorgen de zoon van de Wed. H. alhier «iet paard en kar, varkens naarhet station Vierlings beek bracht, bemerkte hij bij zijn terugkomst, dat door langvingers een stuk ter grootte van een halve meter van den ligriem was afgesneden. Ook geen prijzenswaardige daad. Een nieuw missiehuis te Grubbenvorst, Naar de N. R. Crt. verneemt, zijn door de Paters van Mill Hill onderhan delingen gaande over aankoop van grond de buurt van Californië (Grubben vorst), met de bedoeling aldaar een Missiehuis te stichten. een verhoogde provinciale bijdrage in de kosten van de restauratie der mo numentale kapel, stellen Ged. Staten voor, het verleende subsidie van f 600 met f 100 te verhoogen. Inbrekers. De rechtbank te Roermond veroor deelde Woensdag den kermisreiziger M. B., uit Deurne en den timmerman G. P. uit Emmerik, wegens le Neder weert gepleegde inbraken in de stoom- zuivelfabriek en de St. Rochuskapel, tot resp. 2i/i jaar en 1 jaar gevangenis straf. De eisch was resp 4 en li/* jaar streek, werd de stemming echter rustiger en tegen den avond begaven de meesteD zich kalm naar huis. VENLO. Op ons verbouwd en ver groot postkantoor heeft men de laatste weken de bezuinigingskoorts te pakken Overdrukke loketten zooals behandeling van spaarbaakzaken, postcheques, uit betaling en storting van gelden, werden met elkaar vereenigd, wat één ambte naar uitspaart, maar voor het publiek veel te lang wachten tot gevolg heeft De klachten zijn dan ook legio. De Kamer van Koophandel heeft zich thans met een schrijven tot den Directeur gewend, verzoekend den vroegeren toestand te herstellen. Het Kuban-Kozakkenkoor. Het vermaarde Kuban-Kozakken koor, dat alhier Dinsdagavond in het Concert gebouw optrad, oogstte een overwel digend succes. Wat die zangers uil het verre wilde en woeste land daar ver tolkten, was ontroerend schoone hooge kunst, een schat van liederen, waarin ze hun vreemde nomadenziel uitzongen Maar o, wederom dat treurig slechte bezoek. In een stad als de onze, waar de zangkunst anders zoo wordt gewaar deerd bij het optreden van zulk een koor, slechts een 70 tal belangstellenden Het is meer dan treurig. Inkomstenbelasting. Blijkens opgave in het Maandschrift van het Gem. Bureau voor de Statistiek bedragen, wat Venlo betreft a de inkomens van f 800—f 1400 34.16 pet. van het totaal aangeslagenen b. de inkomens van f 1400f 2000 26,29 pel. van het totaal aangeslagenen c. de inkomens van f 2000f 5000 32.17 pet. van het totaal aantal aange slagenen d. de inkomens van f 5000 en hooger 7,38 pet. van het totaal aantal aange slagenen. In het geheele land behoorden in 1927 tot de le groep ruim 40 pet., lot de 2e groep bijna 29 pet., tot de 3e groep ruim 25 pet., tot de laatste groep 5 pet. van het totaal aantal aangeslage nen. Wat de beide hoogste inkomens groepen betreft blijft Venlo flink boven het gemiddelde, wat de lage inkomens aangaat er flink onder. Een gunstig teeken voor den welstand dsr bevolking Provinciale Staten. Gedeputeerde Staten stellen voor in 1929 de gewone subsidies te verleenen aan de inrichtingen voor handelson derwijs. Verder stellen zij voor, in verband met de wijziging der Provinciale Wet het reglement van orde te wijzigen, wat betreft het houden van stemmin gen over personen voor benoemingen of voordrachten. Naar aanleiding van het verzoek van bet Kerkbestuur te Ayen—Bergen, om Motorongeluk. Te Deurne is de heer J. v. d Broek met zijn motorrijwiel gevallen. In be wustelooze toestand is hij naar zijn woning vervoerd. Zijn motor is totaal vernield. Heidebranden. Bij Helmond is aan den weg van het pompstation naar den Deurnsche weg 4 H.A. heide afgebrand. Te Aalst zijn 21 H A. bosch afge brand, toebehoorende aan de gemeente en de familie Koaler. Haar vyf en vijftigste kleinkind. Dinsdag ging te Rijen, de weduwe M Theeuwen van Drunen voor de vijf vijftigste maal met ean kleinkind ten doop. Van deze 55 leven er nog 50, die allen te Rijen in haar onmiddellijke nabijheid wonen. Doodelyk ongeluk. Men meldt uit 03S Het 6 jarige eenige kind van den heer Beekers, dat achter een wagen uitkomende, door een rijwiel werd aangereden, met het noodlottige gevolg dat de stuurstang in het hoofd van het ventje drong, is onder vreeselijkepijnen aan de gevolgen overleden. Nog een oorlogsslachtoffer. Bij het zwen men in het Kanaal SluisBrugge verdronk, een 19-jarige leerling van het Fransche pensionaat •St. Joseph" te Sluis. Het was juist op de grens; men ver moedt dat hij in aanraking gekomen met het prikkeldraad, dat in den oorlogstijd door het Kanaal is gespan nen. Aan do gevolgen overleden. Eenige dagen geleden viel het 11 jarig zoontje van den heer S te Raalte van zijn rijwiel. Hoewel het geval zich aan vankelijk niet ernstig liet aanzien, ver ergerde de toestand later dermate, dat het knaapje naar het ziekenhuis moest worden vervoerd, waar het Woensdag is overleden. Nederland-Uruguay 0-2. De groote strijd is gestreden en... het leed geleden. Bestond in menig Neder lander nog de flauwe hoop om de Nederlaag van Parijs eveneens tegen de Urugueezen geleden, heden in het Olympisch Stadion gewroken te zien deze hoop werd wreed de bodem inge slagen. Het Nederlandsch elftal heeft verloren en verdiend ook. Heel den dag heerschte in de hoofd stad een zenuwachtige drukte en het gesprek van den dag was de wedstrijd NederlandUruguay Het drukst had den het ongetwijfeld de kaartventers, die (ondanks het politieverbod) hun waar aan wie maar luisteren wilde te koop aanboden. Prijzen 'van f55.60, ja zelfs van f 110 voor een kaart. Het haast niet te gelooven, maar toch waarheid. Zooals wij reeds zeiden, heeft Uruguay verdiend gewonnen. Het spel der Zuid- Amerikanen was technisch stukken beter dan dat der Nederlanders. Hun aanvallen waren beter verzorgd en afgewerkt. Het was overigens een spel van techniek tegen geestdrift en de wijze waarop het Nederlandsche elftal zich geweerd heeft, dwingt ongetwijfeld eerbied af. Groote brand te Antwerpen. Een B.T.A.-telegram uit Antwerpen meldt d. d. Woensdag Een brand heeft groote houtzagerijen alhier vernield. Hij deelde zich mede aan aangrenzende huizen. Het huis van den eigenaar der zagerij is eveneens verbrand. De middelbare school en 4 huizen werden insgelijks door den brand aan gelast. De schade wordt op verscheidene millioenen geschat Portefeuille met diamanten zoek. De politie te Londen heeft een onder zoek ingesteld naar het verlies van een portefeuille, welke 12 000 pond sterling aan diamanten bevatte en toe behoort aan den Antwerpschen diamant handelaar Benjamin Tas. De eigenaar gelooft, dat de dieven zich de portefeuille, ofschoon hij haa aan zijn bretels met een ketting had vastgebonden, hebben toegeëigend, vlak nadat hij te Londen den trein in het Liverpoolslation had verlaten na met de boot uit Nederland overgestoken te zijn. De ketting was doorgeknepen of gebroken. Tas kreeg het op zijn zenuwen, toen hij het verlies ontdekte. De ondergang der wereld. Te Jeruzalem heeft een groote menigte den nacht van Maandag op Dinsdag onder den blooten hemel doorgebracht in afwachting van deq ondergang der wereld, die volgens voorspellingen Dinsdag zou plaats hebben. De onder gang zou volgens deze voorspellingen beginnen met een aardbeving. De ontsteltenis onder de menigte werd buitengewoon groot, toen kort na middernacht een hevig onweer los barstte, wat voor Palestina in dezen tijd van het jaar een ongewoon ver schijnsel is. Naarmate de Dinsdag ver- zsaasLUSB disbbtih VBHBAY Parochiekerk Morgen Zondag zal de H. Familie ter bedevaart gaan naar O.I..Vrouw van Oostrum. Om kwart over zes wordt voor de bedevaart gangers reeds de H. Communie uitgedeeld. Ver trek van uit de kerk om kwart voor acht. De leden der H. Familie worden verzocht hun fa milieboekje en de medaille mede te brengen. In de processie bidt rechts voor en links na Morgen in alle H. Missen collecte ten bate der kerk. Om 2 uur groote en kleine Congregatie met collecte voor de kaars van Oostrum, half drie herhalingscatechismus, 3 uur Lof en eerherstel aan 't H. Hart en processie. Maandag half 8. Jaarg. voor Joh. Buggems, uur Jaarg. voqy Hendrik Schraven en Bernar- dina Leijffers. 7 uur Lof eu eerherstel aan het H. Hart. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur sol. Jaarg. voor Antoinette en Constantia Hellen. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. 2e kl. voor Godfried Janssen, 7 uur Lof tot opening de H. Sacraments-octaaf, gedurende deze octaaf om half 8 Sacramentsmis en 7 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. Donderdag, H. Sacramentsdag, de diensten als op Zondag. Vrijdag 8 uur Jaarg. voor Jan van den Munck- hof en Gertrudis Evers. Zaterdag komen de kinderen der 3de klas te biechten. Dinsdag half 7 leesmis voor de Wed Janssen. Paterskerk. Zondag 5, 6,7 uur H. Mis met onderrichting, half 9 Hoogmis met preek, 5 uur Lof en H. Kruisweg, Generale absolutie voor de leden der Derde Orde. Dinsdag half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor de Wed JanssenKusters, als lid der Aartsbroederschap Woensdag half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor vrouw WijnhovenPeters, als lid der Aarts broederschap. Donderdag feest van het H. Sacrament, H. Missen als op Zondag, half 9 plechtige Hoogmis, 5 uur plechtig Lof. Volle aflaat o.g.v. Generale absolutie voor de leden der Derde Orde. Genadekapel Oostrum. De eerste H. Mis om 7 uur om circa half 9 plechtige H. Mis met predicatie voor de H Familie van Venray om 10 uur stille H. Mis voor de geloovigen van het Rectoraatom 3 uur Lof. Door de week de H. Mis om half acht. Donderdag feest van het H Sacrament, de eerste H. Mis om 7 uur om 9 uur H. Mis voor de geloovigen van het Rectoraat, om circa 10 uur H. Mis voor de processie van Haelen, 's namid dags om 3 uur plechtige processie naar Trans Cedron, alwaar Lof met predicatie en zegen met het Allerheiligste ten slotte vereering der relikwie van O.L. Vrouw. St. Antonius-Patronaat. MaaDdelijksche Algemeene H. Communie. Klein- en Midden patronaat moeten om half vy 1 aanwezig zijn en gaan dan om 5 uur naar het Lof. Wij roepen in deze de medewerking in der ouders, -TI is met di en Venn uur vouten den avoir op Zoies!' opend to}.nr. 2 uur n.ii nu avond. jl. 16 publiek yjt/ streken 4,1 geregsld. Door tyfen machiriÉi wjj ste zoo^fijn leveren. 8 AT in alle curreeri Ein Weggaf f Broedt» te groot teier ijkef BÜBaiBUJKl STAK 3 VEKBAY. van 25 Mei tot 1 Juni GEBOREN: Philippus M. Muskens, Schoolstraat Maria H, J. Michels, Volen Hermanus G. Wientjes, Hoenderstraat Eliza M. Vermeulen, Maasheesche weg Martin P. van Houdt, Veltum Hendrika G. Engelman, St. Annala&n GEHUWD P. G H. Bom, 22 jsar, chauffeur te Uden en C. G. M. Hendriks, 21 jaax, zonder beroep te Venray. OVERLEDEN J. Ousters, wed. van S. Janssen, 71 jaar, Lull. J. H. Wilmsem, echtg. van J. Onckels, 77 jaar, Veltum. A. M. Peters, echtg. van Chr. Wijn hoven, 61 jaar, Henseniusplein. P. B. Loogman, 3 mnd., Stationsweg. 2 patiënten St. Servatiusgesticht. des avonds om 7 uur in het Patronaat te Venray. Tegen belooning terug te be zorgen Bleekstraat 4 verkrijgbaar bij Aan hetzelfde adres gevraagd voor licht tuinwerk. 15 standplaats bij J. v. d. Oever. 18 Beleefd aanbevelend wege:< e 'El- zal optlaf en v$ai begilrm bova '«f verzo er cipalf publif'3 een®e waarof SLAAl divei Ion- diveri buftetf huiski toebi stoel' bekl< gravu'1 Voobei nieuw! haan" bureaj noten? houte:j"n ander^8 TEN, per!{i a' failli*; DtS Din»d'iva

Peel en Maas | 1928 | | pagina 2