L. „UNIGRO" liezond kis: openbaren het Leerjon Heet I- Deze KAAS IN.V. Vulkaan, Venrayl Provinciaal Nieuws Eene treffende gebeds- verhooring te Oostrum. Gemengde Berichten. gez8tel|NRA Districts-Arbeidsbeurs A- LEL J café W. en. •ek Neemt Eens Voo n ro eÈli Fijne 2n anwawiatfim VERLOREN een damesbeursje met geld prima fijne Kd EEN RADIO-TOESTEL is „een blijvende bron| van vreugde!" uit te breiden, zoodat meerdere elflallen zouden kunnen promoveeren. Daarom, geen moed verloren D S 0- ers, deze laatste wedstrijden nog eens flink aangepakt, opdat Venray op de lijst eene plaats bezette, waarop het na zulk een schitterend voetbalseizoen recht heeft. VENRAY, 26 Mei 1928. BEKENDMAKING De Burgemeester van Venray brengt ter openbare kennis, dat op de Secre tarie ter inzage ligt dan staat vermei dende de bij de hoofdkeuring goed- en niet goedgekeurde spnngstieren. Venray 19 Mei 1928. De Burgemeester voornoemd O VAN 1>E LOO, Jacht en Visschery. De Burgemeester van Venrsy brengt ter kennis van belanghebbenden, dat ter secretarie formulieren verkrijgbaar zijn voor hei aanvragen van een jacht of vischakte. Wil men tijdig in het bezit der ge vraagde akte zijn, dan dient de aan vraag te geschieden voor 1U Juni as. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO Vergunningen Vischrecht. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene kennis, dat vergunningen zullen worden afge geven tot uitoefening van het visch recht in het Venraysch Broek en de gemeentewateren tegen f 1 per stuk plus zegelkosten. De beken mogen niet worden afgedamd. De vergunningen kunnen aange Vraagd worden ter secretarie. Venray 26 Mei 1928 Burgemeester en Wethoudersv.Venray, O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. GEVONDEN een rijwielplaaije. In lichtingen Marechaussee. Twee lijwielplaatjes en een singei. Inlichtingen Gemeente-polilie. E»n onzer meest geachte en be kende medeburgers, de Weled. Zeergel. Heer Dr. E. D. Struben, zal onze gemeente gaan verlaten. Dr. Struben is met ingang van 1 Juli a s benoemd tot controleerend genees heer bij d*n Raad van Arbeid ter standplaats Eindhoven. Gedurende de bijna 22 jaren, dat de bekwame en onvermoeidegeneeskundige hier dag en nacht voor zijn zieken klaarstond, mocht hij zich vele vrien den verwerven, die hem dan ook noode zien heengaan Het Groene Kruis, was meerendeels Dr Struben zijn werk, en deze bloeien de vereeniging zal het heengaan van haren ijverigen secretaris betreuren. Ook als President van Venraysch Fanfarecorps, bewees hij, dat ook het vereenigingsleven buiten zijn drukke werkkring hem ter harte ging Dat het Dr. Struben in zijn nieuwe woonplaats en werkkring moge wel gaan, is voorzeker aller wensch 1 Naar men ons mededeelt, zal de verloting ten bate der St. Vincentius vereeniging plaats hebben op Zondag 3 Juni a.s. Deze week werd voor rekening van de Firma L. van Haren en Go. aanbesteed, het bouwen van eene gar8ge met bovenwoning aan de Groote Markt, alhier. Ingeschreven werd als volgt: Gebr. Oudenhoven, Venray f B250 Goenen en Velthuizen Maashees f 5265 G. Verstralen en J. Oudenhoven f 5426 A. Pijpers en Gebr Siebers f 5688 Th K-irsten, Overloon f 5720 Alles zonder bijlevering van steenen G gund aan de laagste inschrijvers Naar wij vernemen zal de Schut terij »St. Anna" alhier op Pinkster- Maandag deelnemen aan de groots gildefeesten te Tongelre bij Eindhoven Zondag 3 Juni a.s. zal alhier het groote Bondsconcours plaats hebben van den Noord-Limburgschen Schut- tersbond, terwijl op Maandag 9 Juli a.s. op feestelijke wijze zal herdacht het feit van de heroprichting der Schutterij, waarbij tevens het 30jarig lidmaatschap gevierd zal worden van de schutters H. Willems en M. Clep- has. De ontwatering van Venray. Het voorloopig bericht, verleden week geplaatst over de algemeene vergade ring van de afwatering op a.s. Zondag, was niet juist. In verband met het Hoogfeest van Pinksteren kan deze dan niet plaats hebben. De bedoeling is nu deze te houden op Zondag 10 Juni. In ieder geval verschijnt er nog een oproeping voor dien datum in Peel tn Maas. Concours Handboogschuttery. Op 19 Aug. a.s. zal alhier een groot concours van handboogschutterijen gehouden worden, de z g. driebonden wedstrijd. Hieraan zullen deelnemen He Noord-Limburgsche Bond »De Vriendschap", de Midden-Limburgsche Bond ^Gezellig Samenzijn" en den Bond van het kanton Weert. Zondagmiddag hield de Schut terij »St. Anna" alhier het jaarlijksch koDingsvogelschieten. De schutter A. J«D8sen wist het koningschap te ver werven, waarna de gewone omgang door het dorp gehouden werd. Pinkster-Maandag zal het Gem. Koor ^Polyhymnia" deelnemen aan het groot concours te Oosterbeek. Wij wenschen de dames en heeren veel succes 1 Zondagavond gaf Venraysch Fan farecorps het eerste zomerconcert op het Henseniusplein, waartusschen nog enkele nummers door het Gemengd Koor Polyhymnia" werden ten gehoore gebracht. Ondanks het minder gunstige weer was een talrijk publiek aanwezig. Woensdagmorgen zwierf hier een onbekend persoon rond, die opval lend vreemd deed. Door de politie aangehouden, bleek het een patiënt uit het Rijkskrankzinnigengesticht te Woensel te zijn, die aldaar ontvlucht was. Hij is wederom naar zijn ver blijfplaats teruggebracht. Duivensport. Uitslagen van wedvluchten, gehouden door de Postduivenvereniging »De Zwaluw". De prijzen werden behaald als volgt Oude duiven. Wedvlucht vanuit Orleans (Frankrijk) afstand 499 K M. Ie, 2e en 7e G v. Dijck3e J Gree- mers 4a H. Strijbosch 5e en 9e J Vermeulen 6e St Servatius 8e J Goumans; 10 P. Kersten. Overduif St Servatius. Duiven los 6 uur. Aankomst eerste duif 3 uur 30 min. 41 sec., laatste 4 uur 28 min. 26 sec. Jarige duiven. Wedvlucht vanuit Solré (België), af stand 187 K.M. Ie, 4e, 5e en 7e A. Janssen 2e, 13e en 14e P. van Ooi3e J. Creemers6e J Vermeulen 8e G. van Dijck 9e W. Manders10e, 15e en 16e J Kusters 11e en 12e Fr. Vermeulen. Overduif P. van Ooi. Duiven los 8 uur. Aankomst eerste duif 11 uur 39 min. 46 sec, laatste duif 11 uur 59 min 47 sec. Oude duiven. Wedvlucht vanuit Salbris (Frankrijk) afstand 539 K.M. Ie en 3e M. Houben 2e P. Kersten 4e, 6e en 8e St Servatius; 5e en 7e A. Janssen 9e W. Manders; 10e G. van Dijck Overduif G van Dijk. Duiven los 7,30 uur. Aankomst eerste duif 3 uur 1 min. 38 sec., laatste 4 uur 28 min. 1 sec Jarige duiven. Wedvlucht vanuit Noyon (Frankrijk), afstand 304 K.M. Ie J. Vollebergh 2e M Kappel3e en 12e J. Creemers; 4e en 9e A. Jans sen 5e, 13e en 14e Fr. Vermeulen 6e G van Dijck 7e P. van Ooi8e W Manders; 10a en lie St. Servatius 15e en 16e J. Kusters. Overduif W. Man ders. Duiven los 6 uur. Aankomst eerste duif 10 uur 58 min. 13 sec., laatste duif 11 uur 18 min. 39 sec. YSSELSTEYN. De eerste dag van het handboogschuttersconcours, georga niseerd door »Ons Genoegen" alhier, had een rustig verloop. Mede door het ongunstige weer, was de opkomst niet groot en werd er ook niet zoo druk geschoten Heteereteeken van dezen dag viel ten deel aan den hoogslen schutter, den heer Jan Arts van St. Hubertus, Merselo, met 19 punten in 5 schoten, terwijl de heer W. Claassens van St. Anna, Venray, de koningster verwief met 21 punten, eveneens in 5 pijlen. Een. opvallende gebeurtenis is het, waarover geheel Oostrum en Venray zich verheugt, eene merkwaardige ge beurtenis, die heeft plaats gegrepen, op voorspraak van de H. Maagd Maria, vereerd in haar wonderbeeldje, zeer bijzonder als Behoudenis der Kran- ken". M. Leen meisje van 15 jaar, uit Oostrum, was reeds sedert anderhalf jaar ziek en hield blijvend het bed Door eene verlamming miste zij het gebruik harer beenen en vooral ge durende de laatste zes weken, was zij volkomen onmachtig tot gaan, of zelfs tot slaan. Inmiddels was sedert geruimen tijd electriseering toegepast, doch dit had geen zichtbaar gevolg, waarom de geneesheer had besloten, tegelijkertijd een loopraam te baat te nemen en werd dit raam besteld Donderdagmiddag nu bad de zieke, als altijd te bed, een rozenhoedje. De gedachte liet naar hierbij niet los>ik moest toch eens probeeren om te loopen," en tegen het einde meende zij de H. Maagd, welke hier zoo vertrouwelijk »'t Lieve \rouwke" genoemd wordt, te moeten gaan bedanken in haar Genade kapel voor Haar wonderbeelle- nis. En waarlijkzij staat op, gaat zon der wankelen tweemaal de zieken kamer op en neer, begeeft zich naar het kantoor van haar vader, zegt hem, wat er heeft plaats gegrepen en komt inderdaad met deze mee naar de kapel. Geheel Ooslrum heeft haar gezien on verheugt zich met haar en hare familie. Ja, zoo enthousiast waren de men schen, dat zij uit eigen beweging des avonds in de Genadekapel tesamen kwamen en de genezene met her. mee, om Onze Lieve Vrouw te bedanken voor de hooge gunst aan één hunner bewezen. De Eerw. Heer Rector, die na afloop van het gezamelijk gebed, de talrijk opgekomen geloovigen toesprak, zeide, zich met de genezene, hare familie en alle belangstellenden van harte mede te verheugen en wees er voorts op, dat het zeer zeker voorbarig zijn zou, hier eigenmachtigvan een wondar te spreken, doch dat deze treffende ge- bedsverhooring eene kracht'ge aan sporing is èn tot dankbaarheid èn tot nog grooler vertrouwen in »Ons Lievrouwke van Oostrum Derde Noord-Limburgsche Fokdag te Horst. De deelname aan dezen Fokdag, die op Dinsdag 5 Juni a.s. te Horst ge houden wordt, is dit jaar buitengewoon groot. Er zijn hiervoor aangegeven 185 paarden, 275 koeien en 100 varkens. OVERLOON. Eerste Pinksterdag zal hier hei eerste zomerconcert gegeven worden door onze fanfare in deopen lucht, en wel onder de van oud3 bekende dorpslinde. Aanvang half 6 precies. Programma 1 Levshi G. Gadenne 2 Colonel Boggey Kenneth Jetlfoid. 3 Lagrotte des Feé3 C. en L Dayen. 4 L'aviateur Parisol Lt. Purnotte. 5 Une Soirés au Village D. D Belleflamme 6 Alsace Lorraine Lt. Purnotte. 7 Ouda en marchë J. de Herdt. Wat is het jammer vóór de leden der fanfare dat zij nog geen kiosk be zitten, Jaar het plekje waar zij de uit voering geven er zoo prachtig voor is gelegen onder de dorpslinde. Ja, met verlangen zien zij er naar uit dat Overloon een muziek-kiosk rijk zal worden. Zou de commissie die voor zoovele goede doeleinden altijd hare beste krachten schenkt, ook voor dit doel niet de kat de bel aan kunnen binden OVERLOON Zondag 3 Juni zal alhier het Festival gegeven worden, uitgeschreven door de Federatie van Muziekgezelschappen »St. Cecilia". Een achttal gezelschappen nemen hieraan ueel. MAASHEES. Onze dorpsgenoot de heer W. Smits behaalde te Utrecht aan de hoefsmidschool het rijksdiploma als hoefsmid. R. K. Arbeidersbeweging. De R K. Werkliedenvereeniging te Overloon hield hare jaarvergadering Uit de jaarverslagen bleek, dat de R.KW.V. in belangstelling won Hei ledental was aanmerkelijk gestegen Tot voorzitter werd gekozen de heer W. Bastiaanse en tot pennningmeester de heer v. Duinhoven. Door den voor zitter werd verdienden dank gebracht aan den heer J. Peters, voorzitter der Werkliedenstandsorganisatie te Box meer, aan wien de groei en bloei dier afdeeling voor een groot deel te dan ken is. Windhondenrennen. De groote internationale windhonden- rennen, welke Pinkstermaandag aan de Kraal te Venlo gehouden zullen worden, worden georganiseerd door de ïWindhonden-Renclub" Limburg", wel ke club is aangesloten bij den »Deut schen Verband der Windhundliebhaber für Zucht u. Rennsport e. V." Hierdoor is het mogelijk een zoo schitterend aantal goed getrainde ree honden op de baan te krijgen. Kerkconsecratie. De nieuwe parochiekerk te Konings bosch, gemeente Echt, werd Maandag morgen doorZ D. H. Mgr. L Schrijnen, Bisschop van Roermond geconsacreerd. Retourcommissies by de gasbedryven. De Rechtbank te Maastricht heeft Woensdag uitspraak gedaan in de zaak legen den heer H. J. de G., voorheen directeur van de gasfabriek te Vaals, thans directeur van de gasfabriek te Beverwijk, die terecht stond, verdacht van het aannemen van sleekpenning, terwijl hij nog te Vaals als directeur fungeerde. De Rechtbank sprak den verdachte wegens gebrek aan bewijs vrij. De eisch was f 500 boete subs. 100 dagen hechtenis. Doodelyk ongeluk. Te Simpelveld kwam Woensdag he* 4-jarig dochtertje van S bij het spelen in botsing met het spatbord van een autobus. De kleine werd naar het ziekenhuis te Heerlen overgebracht, maar overleed tijdens het vervoer. Brandstichting. Terwijl de bewoners afwezig waren, ontstond brand in een woning aan de Hoogstraat te Hoensbroek. Toen de politie zich toegang verschafte, bemerkte zij dat in twee, niet op dezelfde ver dieping gelegen vertrekken, de weinige meubelen in brand stonden. Het vuur was spoedig gebluscht. De bewoner zekere S. werd later als verdacht van brandstichting aange houden. Ongeluk of misdaad? Sedert Zaterdag werd te Gemert ver mist G. v. T. gehuwd en vader van vier kinderen. Zondag vond men zijn rijwiel bij de Waalgraaf en later den man zelf, zwaar gewond en uitgeput door bloedverlies. Na voorzien te zijn van de laatste H.H. Sacramenten is hij naar Helmond vervoerd. De politie stelt een onderzoek in of men hier met een ongeluk of een misdaad te doen heeft. Onder een muur bedolven. Te Berghem kwam de landbouwer F. Brands bij het bouwen van eer. woning onder een omvallenden onder graven muur terecht. Zijn toestand is levensgevaarlijk. De moordaanslag te Boxtel. Het levensgevaar van de 18 jarigen Jos. M. te Boxtel, die vorigen Zondag door zijn kameraad om wille van een stuk kwalta in de rechter long gestoken werd, is geweken, al blijft de toestand vrij ernstig. De 16 jarige dader is thans op vrije voeten gesteld. Steenen naar Amerika. Men meldt aan de N.R.G datditjaai ongeveer 25 millioen stuks Groninger baksteen van Delfzijl uit naar Amerika zullen worden verzonden. Trambotsing. Woensdagmiddag reed een motor wagen van de Veslische tram bij een wegkruising te Gelsenkirchen-Buer met groote vaart op een vrachtauto. Door de hevige botsing werd het bovendeel van den motorwagen van het onderstel afgerukt, Alle reizigers liepen zware kwetsuren op. Twee personen werden gedood en zestien gewond, van wie twaalf ernstig. Tusschen de buffers bekneld. Woensdagmorgen is de 26 jarige G. Oomens te Ooslerhout tusschen de buffers van de stoomtram bekneld ge raakt, waardoor zijn borstkas werd ingedrukt. Het slachtoffer is naar höt Ziekenhuis overgebracht. Zijn toestand is zorgwekkend. Overreden en gedood. De veehandelaar P. de Taeye uit Eede(Zeel)is Woensdagmiddag tusschen Aardenburg en Maldeghem met zijn rijwiel onder de stoomtram Breskens Maldeghem geraakt. De ongelukkige was onmiddellijk dood. Op vrye voeten. De timmerman aannemer, tevens raadslid, G. L., uit Stadskanaal, sedert 9 Mei in voorarrest in verband met de beweerde corruptie in de gemeente Onstwedde, is op vrije voeten gesteld. In een bak met kokend water gevallen. Donderdagmorgen hielp de arbeider Franke, werkzaam op de melkfabriek V. A. M. I., te Purmerer.d, bij het plaatsen van bussen melk in een bak voor sterilisatie. De man gleed uit en had het ongeluk voorover in den bak met kokend water te vallen. Met ernstige brandwonden is hij naar het gemeente ziekenhuis vervoerd. Zijn toestand is zorgelijk. 9 dooden, 231 ernstig aangetasten. Men meldt uit Hamburg, dat de uit strooming van het gifgas te Hamburg tot nu toe 9 dooden en 231 ernstige aan vergiftiging lijdende slachtoffers heeft geëischt. Het gevaar kan thans als geweken worden beschouwd. Een aantal slachtoffers verkeert nog in levensgevaar Ingekomen en vertrokken personen van 18 tot 24 Mei INGEKOMEN Gommans A J, zonder beroep, Lang- straat 35 van Helmond Wilmer H J, bakker, Henseniusplein J van Grubbenvorst Jacobs W J, dienstbode, M 105 van Meerlo Kessels H W, dienstbode, Stations weg 4 van Bergen Gooren W, dienstknecht, Hoender straat 13 van Masshees Dijck van H Th, dienstbode, F 32 van Maashees Voesten G M P, dienstknecht, F 24 van Horst Thissen M P H, dienstbode, Hoender- straat 6 van Maasbree Smits H J, dienstknecht, J 45 van Maashees Hoog de A H, dienstknecht, F 35a van Maashees Wenning B, kloosterzuster, Overl. weg 2 van Kessel Goorts H, verpleger, Stationsweg 14 van Deurne Rutten A H, dienstbode, D 22 van Beesel Rongen G J P, dienstbode, J 2 van Maashees Dinghs W, landbouwer, K 82 van Horst Verhey H M, N 16 van Groesbeek Opbergen van A M H, Hoenderstraat 18 van Venlo VERTROKKEN Voesten Th., barbier naar Overloon A 46 Janssen P J, dienstknecht, naar Deurne A 187 Volleberg M M P, naar Helmond, Molenstraat 62 Janssen J, chauffeur, naar Arcen (H Niessen) Janssen L, dienstknecht, naar Maas hees—Overloon Josephs A J W, ben. agent v. politie, naar Eindhoven, Hoogstraat 42 Rongen P Th M, dienstbode, naar Wanroy Yzendoorn van J M, coiffeur, naar Zevenaar, Marktstraat 9a Meissen M J, kleermaker, naar Druten Leendert van H J, dienstbode, naar Wanssum B 97 Heijden v d C, verpleegster, naar Oss, Molenstraat 29 Diks P A, dienstbode, naar Helmond, Heistraat 30 Poels W M A, zonder beroep, naar Rosmalen »Coudewater" Invoer van Nederl. varkens in Italië verboden. Volgens door het ministerie van Binnenlandsche Zaken en Landbouw ontvangen berichten is de invoer van Nederlandsche varkens in Italië ver boden. Met get nis van Dochter wij I [te oi KBRKSLÏJIB DIBVSÏ1V VBÏRAY Parochiekerk Heden Zaterdag wordt biecht geboord vana* 3 uur. Zondag Hoogfeest van Pinksteren, half 7 eerste H. Mis, 3 uur Lof en rozenkrans, na het Lof vergadering Apostolaat des Gebeds. Maandag Se Pinksterdag de diensten als op Zondag. Dinsdag 8 uurleesmis, 10 uur plechtige H. Mis voor sea 25-jarige echtvereeniging. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. 2e klas voor Peter Antoon Poels en echtgenoote. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Mathijs Verriet en Petronella Coopmans. Vrijdag 1ste der maand, vereering van bet H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 gestichte leesmis, 8 uur bestelde Hoogmis, 7 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. Zaterdag komen de kinderen der 4e klas te biechten, 7 uur Lof eu eerherstel aan het H. Hart A s. Zondag collecte ten bate der kerk. In de maanden Juni, Juli, Augustus en Sep tember tal op nader te bepalen dagen een Hoogmis worden opgedragen voor de vruchten der aarde en alle geestelijke en tijdelijke belangen der Parochie. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag zijn de quater temperdagen geboden Vasten en onthouding van vleescbspijzen. Vrijdagavond as. om half 9 zangoefening voor de leden der H. Familie, in de kerk. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur 3. Mis, half 9 plechtige Hoogmis, om 5 uur plechtig Lof met Roienkrans. Generale absolutie voor de leden der Derde Orde. Maandag de H. Missen als op Zondag. Om 5 uur Lof en Rozenkrans. Tweeden Pinksterdag vergadering van de Derde Orde. om half tien (ook voor de Jongeren) en om half drie Beide keeren Inkleeding en Professie. Men wordt be leefd verzocht zooveel mogelijk vooraan in de kerk plaats te nemen, doch dezen keer de twee eerste rijen stoelen over te laten aan degenen die tot de Inkleeding of Professie worden toegelaten. Dinsdag en Woensdag half 8 Rozenhoedje. Donderdag feest van de H. Angela en Vrijdag feest van den H. Felix van Necosia, op beide dagen volle aflaat o.g.v. Donderdag 's avonds om half 8 Lof Rozenkrans Te Deum tot sluiting der Meimaand. St. Antonius-Patronaat. Eersten Pinksterdag niet op het Sportterrein komen. Tweeden Pinksterdag gelieve de Jonge Derde Orde (niet de Congregatie) de H. Mis van half tien bij te wonen. Inkleeding en Professie. Niet achter in de kerk blijven staan. Genadekapel Oostrum. De beide Pinksterdagen de eerste H. Mis om 7 uur, de Hoogmis om half 10 en het plechtig Lof om 3 uur. 1e Pinksterdag onder het Lof predi cate, ommegang met het Wonderbeeld en vereering der Relikwie van OL Vrouw Door de week H. Mis om half 8. Donderdagavond half 9 plechtig Lof tof s'uiting der Meimaand. brengt I dat in van DOl des nam. tonius-PatrJhray van gen zal worden bevinding! Gezondheid^ over aar 1927. lier, SSEl Wegens andij den is beidt agen BURGERLIJKE STASD VERRAY, van 18—25 Mei GEBOREN Peter J. Loonen, Hoogriebroek Petrus A. J. Vermeulen, Hoebertweg Hendrikus M. J.Noijen, St.Servatius- weg Maria P. P. L. Maas, Oude Oostr.weg GEHUWD J. Vermeulen, 45 jaar. landbouwer en W. H- Verhaag, 38 jaar, beiden te Venray H. A. Voerman9, 27 jaar, land bouwer en M J. E. Litjen9, 26 jaar, beiden te Venray A. F. van Loosbroek, 33 jaar, koopman te Oss en C. v d Heijden, 24 jaar, verpleegster te Venray OVERLEDEN Petronella Janssen, weduwe van A. Roöers, 81 jaar, Overloonsche weg 1 patiënte St. Annngesticht Wórden gevraagd Eew'ge personen voor het maaien en binden van pl.m. 9 H.A. rogge en haver 1 nette burgerdienstmeid v, Venray 1 dienstmeid voor klooster bekend met stal- en tuinwerk 1 huishoudster voor geestelijke 1 huishoudster voor klein gezin verschillende burgerdien stmeiden voor dadelijk boerenknechten en meiden Sleepers voor de Staatsmanen, be neden 30 jaar 4 jongens voor boerenwerk Bekw. timmeriui v. Eindhoven 1 leerling-kuiper 14—15 jaar 1 bekwaam schildersknechfc voor Venray 1 bekwaam koperslager 1 dagmeisje 14—16 jaar 2 bekw. metselaars voor Bakel 1 boerenknechtje voor Well Meid-hui9houdster voor Swolgen Leerling kapster voor Venray Winkeljuffrouw voor Venray Boerenknecht en meid voor Bergen Burgerdfenstmeld voor Venlo Werkmeid voor Venray Bakkersknecht voor Venlo Opperman Bieden zich aan 1 opperman bij stucadoor 2 jongens voor te melken 1 boerenknecht 35 jaar 1 buis- en tuinknecht 1 chauffeur en 1 leerling 1 kindermeisje 1 leerling metselaar 16 jaar 1 boerendienstmeid 3 Burgerdienstmeisjes 13—14 j. 2 Timmermansknechten C. lEkmbro Tilburg,! HeuvtJ DE TER Ier drukken il M St. ien. 40 8 1 ■ddii eda Oriesi ng Zelfrijzend er f Prachtige i "3( r ki Pen Krente ct. sje; Jonge Kaas Emme Sardines, l *1 tomatensaus! A be Wj R. cht ude van Henaeniusstraatnaar Oostrun Tegen helooning terug te bezor gen Bureau dezer Courant. Nieuwst» Laagste I

Peel en Maas | 1928 | | pagina 2