Belastingen „UNIGRO" Eutim Vie!% Bonioi kindje (jongetje) Paardenverzekering Pomi Behaipii Gf |N.V. Vulkaan, Venrayl Gemengde Berichten. Voo Handb(er: "D0chi hartelijk vaarwel. van den Landbouwbond Premiebetaling G. W. Muskens een zoo goed als nieuw Fornuis Notariiai HUUEI Ail Notariaa uw EEN RADIO-TOESTEL is „een blijvende bron| van vreugde!" Strijbosch 9e en 10e H. Boom. Over duif A. Janssen. Duiven los 9 uur. Aankomst eerste duif 10 uur 17 min 11 sec. Laatste duif 10 uur 20 min. 47 sec. Wij maken belanghebbenden er op attent, dat voor noodzakelijke werk zaamheden in het hoogspanningskabel net de stroomlevering aan de gemeente Venray op Zondag 29 April van des middags 12 uur lot des namiddags circa 7 uur zal worden onderbroken. Indien de werkzaamheden eerder gereed mochten zijn, zoo zal de stroom levering eveneens eerder worden her steld. Dr. Schaepman-fonds. Aan alle leden en niet-leden van de R.K.K. Venray en om streken. Uit een hoofdartikel door Roeland in Peel en Maas en uil andere bladen zal U reeds békend zijn, dat't Bestuur der R.K. Staatspartij het plan heeft gevormd om een Partijbureau op te richten en de daarmee gepaard gaande kosten wenschl te bestrijden uit een te stichten Dr. Schaepman-Fonds. Voor hel inzamelen der daurvoor noodige gelden heeft zich een landelijk Comité van Actie gevormd, terwijl in de onderscheidene Rijkskieskringen tot hetzelfde doel Kring-Comilé's zijn inge steld. Op verzoek van het Kring-Comité voor de Rijkskieskring Limburg en in overleg met den Heer Jean Poels, als lid van dit Kring-Comité, heeft zich voor Venray een voorloopig plaatselijk Comité gevormd, om mede te werken tot het vormen van dat Dr. Schaepman Fonds en Venray's ingezetenen in de gelegenheid te stellen een of meer steentjes bij te dragen tot het stichten van een onontbeerlijk Tehuis voor de R.K. Staatspartij". Wij zullen hier niet in den breede het doel van hel Dr. Schaepman-Fonds uiteenzetten, noch de noodzakelijkheid van het totstandkomen van een Partij bureau voor onze R. IC Staatspartij aantoonen. Wij verwijzen hiervoor naar den door het landelijk Co mité van Actie samengestelden Leidraad en noodigen U allen, mannen en vrou Aven van Venray en omstreken uit lot de ALGEMEENE VERGADERING, welke morgen, ZONDAG 29 APRIL, om 7 uur gehouden zal worden in de groole PATRONAATSZAAL en waar als spreker zal optreden, de Weleerw. Pater Dr. Renatus Ritzen, 1 eeraar aan de R.K. H.B.S. te Heerlen. Mannen en vrouwen van Venray, laat u niet onbetuigd, maar komt allen trouw ter vergadering en toont, dal ook gij belang stelt in en mede wilt werken tot het stichten van een Dr: Schaepman-Fonds, als eerbiedige en dankbare hulde aan den grondlegger van de R.K. Staatspartij, onzen onver- getelijken emancipator Dr. Schaepman. Opbrengst Fancy-fair. Met blijde voldoening kan het Comité vermelden, dal de Fancy-fair heeft opgebracht, in ronde cijfers veertienhonderd en vijftig gulden. Om voor belangstellenden eens aan te toonen hoe noodig het was en der halve hoe welkom, heeft hel Dag. Be stuur der Patronaats commissie gem°end een nuttig werk te verrichten met den financieelen toestand van het St. Anlo niusPatronaat bloot te leggen, zooals deze bevonden is in de vergadering van 13 Januari dezes jaars Schulden. Opgenomen kapitaal f 18,370,00 Obligaties (41) f 20.50C.00 Loopenue schulden f 270,00 f 39,140,00 Zeggenegen en dertig duizend een honderd veertig gulden. N. B. Jaarlijks te betalen, rente pl.m. f 1500. Baten. Uitstaande gelden f 2,150,00 Stukken f 2,200,00 Russen en Oostenrijkers f 4 350,00 Aldus f 39,140,00 f 4,350,00 Schuld f 34,790,00 Welke schuld, die omstreeks Paschen j.l. ongeveer dezelfde was, thans ver minderd mag worden met de schoone opbrengsten der Fancy fair. GEVONDEN een huissleutel en een rijwielplaatje. Inlichtingen Gemeente politie. Maandagnamiddag om 5 uur zal de Raad der gemeente Venray een openbare vergadering houden. Examens Krankzinnigenverpleging St. Annagesticht Venray. Eerste Overgangsexamen 8 candidaten. Geslaagd: B. Balink, N. van Emmerik, V. Moors (Z. Maxi- milien), A. Peters, P. van Loon en C. Walbeek. Tweede Overgangsexamen 6 candidaten Geslaagd: C. van den Berg, M. Billiau (Z. Godelieve), E. Keet, M. Landsbergen en J. de Reus. - Op het Zondag te Boxmeer ge houden solistenconcours werden door de navolgende solisten, leden van Ven raysch Fanfarecorps de volgende prijzen behaald le prijs le afd. met lof der Jury M. Arts2e prijs le afd. Hub. Lucassen 2e prijs le afd Fr. van Bergen; 3epr 2e afd. H Janssen 3e prijs 2e afd. P Pouwels3e prijp 2-» Th Pouwels 3e prijs 3ö afd H oven Verder werden o ictald: 2e prijs 38 afd. II. Schols, lid Kleine Fanfare Patronaat, le prijs 3e afd. J van Osch, Merselo3e prijs 3e afd. M. Arts, Merselo2e prijs 1 afd. P. Poels, Ooslrum Aan allen proficiat I Naar we van bevoegde zijde vernemen is door Venray's Fanfarecorps besloten om in de maand September of October van dit jaar een groot interna tionaal solistenconcours te houden voor dilettanten. Hoogstwaarschijnlijk zal aan dit concours een afdeeling voor muzieklezen worden toegevoegd. In het jaar 1927 werden bij de Districts arbeidsbeurs alhier, ingeschre ven 1114 mannelijke en 719 vrouwe lijke werkzoekenden. Hiervan werden geplaolsl 955 mannelijke en 626 vrouwe lijke. Er werden 1251 aanvragen voor mannelijke en 954- voor vrouwelijke werkkrachten gedaan, waarvan er vol daan werden 972 mannelijke en 618 vrouwelijke. Totaal 1833 aanbiedingen van werk zoekenden, waarvan er geplaatst werden 1581. Aanvragen om werkkrachten totaal 2205, waarvan er 1590 werden voldaan. Op de Woensdag alhier gehouden jaarmarkt waren 180 stuks runderen aangevoerd. De handel matig. Biggen betaalde men van 8 tol 12 gulden. Door het mooie lenteweder werd de markt druk bezocht. Op de Donderdag alhier gehouden paardenmarkt waren ruim 150 paarden en veulens aangevoerd. Het meest werd verhandeld in flinke werkpaarden, die nog zeer goed betaald worden. Er was veel belangstelling voor deze markt, De Groote Parade in Luxor. Onder de meest bekende filmwerken van dit jaar is ongetwijfeld »De Groole Parade" een der belangrijkste. Velen in ons land en daarbuiten zijn deze rolprent gaan zien en duizenden verlangen er naar eveneens degelegen heil le krijgen, dit te doen! Welnu, deze week zal door de Zuid Nederiandsche Bioscooponderneming, gevesiigd te 's Bosch in samenwerking met de directie van Luxor deze wereld vermaarde rolprent ook bij ons worden vertoond. Ten einde deze vertooning te maken tot een werkelijk bijzondere avond zal door een orkest van specialisten de extra voor deze rolprent gecomponeerde muziek worden gespeeld, terwijl alle oorlogsgeluiden door een voor dit doel geëngageerden imitateur zullen worden nagebootst. Dank zij het streven van de Luid Nederl Bioscooponderneming om steeds het beste uit het beste te geven krijgen wij dus een filmvertooning zooals in groole siadabioscopen geschiedt. Het kan niet anders, of de toeschou Br zal, nadat hij deze rolprent heeft gezien in bewondering geraken voor de wedergave van de Groots Parade, welke de vreeselijkste mensch- heid ooit gekt.. n de jaren 1914 tot 1918 atonze verbijsterde oogen heeft doen voorbijtrekken De Groole Parade, die de helsche ellende van den oorlog toch zoo minutieus beschrijft is niettemin een zeer optimistische film Zonder de minste opzettelijkheid, be wijst zij ons, dat Liefde gaat boven Haat, dat Broederschap lusschsn de menschen machtiger is dan verdeeld heid en tweedracht, zelfs waar die in massa strijd zich uit Drie jonge Amerikanen, van ver schillende stand, één, een verwend rijkeluiszoontje, de tweede een lood gieter, de derde, een kelner, worden niet alleen elk op zichzelf tot mannen gemaakt, maar vereenigd tot warme kameraadschap en aandoenlijke vrien dentrouw, tengevolge van het gemeen schappelijke leven, waartoe de oorlog hen samendwingt. Alle persoonlijke neigingen lossen zich op in één ge meenschappelijk belang en nooit was er een gelegenheid, waarbij de vele kloven, die de menschen onderling scheiden, zoo volkomen werden over brugd. Naar wij vernemen is het ook de bedoeling van de beide Directie's om binnenkort eveneens alhier te vertoonen het monumentale werk »Ben Hur' LEUNEN. Deze week vierde onze Fanfare en het Bestuur van den Boeren bond een zeldzaam feestje. Deze werden n.l. getracleerd op een reuzen peper koek van ruim 25 pond, die den Voor zitter der Fanfare was ten deel gevallen bij de gehouden Fancy fair. Bij een heerlijk glaasje Venray's bier w rd deze koek verorberd en allen roemden de uitstekende kwaliteit, zoodat de vervaardiger van dit reuzengebak alle eer heeft van zijn werk. MERSELO. Zondag, den laalslen dag van het solistenconcours te Boxmeer speelden twee leden onzer fanfare in de derde afdeeling. Van deze beiden behaalden J. van Osch (met alto) met 1*26 punten den len prijs, terwijl M. Arts (met piston) den 3den prijs ver wierf met 80 punten. Aan beiden proficiat. OOSTRUM. Op 26 April j 1 herdacht de Heer M. Janssen, arbeider rangeer der aan het staiion alhier, den dag, waarop hij voor 25 jaar in vasten dienst der Maatschappij tot Exploitatie der Staatsspoorwegen trad. Namens de Directie werd den Heer Janssen gecomplimenteerd door den WelEdGeslr. Heer J. Canters, Inspec teur van het Vervoer t9 Nijmegen, die hem ook namens de Directie het gebruikelijke geschenk onder enveloppe erhandigde. Namens het personeel \an het station werd hij gehuldigd door den Heer Stationschef, die vooral het licht stelde de groote plichtsbe Irachting en de ijvervolle dienstuitvoe ring van den jubilaris De velen die gedurende deze 25 jaren mei den jubilaris in aanraking kwamen, zal het spijten te moeien vernemen dat Janssen inmiddels wegens invaliditeit voor den dienst is afgekeurd en binnen kort den dienst der Spoorwegen met pensioen zal verlaten. Met ingang van 29 April a s is onze vroegere dorpsgenoot K. A. H. Gommane, arbeider rangeerder bij de Nederiandsche Spoorwegen te Tegelen, in gelijke be'rekking overgeplaatst naar het station Venray. Sportfeesten S. S. S. De uilgeschreven sportfeesten van S S.S. te Overloon op 20 Mei gaan niet door, wegens onvoldoende deelname S S S. houdt nu slechts een sportdag en wel op Zondag 6 Mei. BLERICK. Woensdagmorgen is het verkeer over de Anloniuslaan via de Brugstraat naar Venlo hersteld. VENLO. Ter gelegenheid van het 333 jarig bestaan van het Akkermans gilde alhier, dal 13 Mei a s. zal gevierd worden, zal een groot internationaal Schuttersfeest worden georganiseerd Tevens zal dan het nieuwe vaandel worden aangeboden. Met de voorberei ding is men reeds druk bezig Een eere-comilé, waarin de notabelen der stad hebben zitting genomen, werd bereids gekozen. Ter bestrijding der kosten werd aan den Raad een subsidie, groot f 500 aangevraagd. VENLO. Het groote circus Gleich zal Zondag en volgende dagen hier ter stede voorstellingen geven. Kamer van Koophandel voor Noord-Limburg, In de Donderdag gehouden vergade» ring der Kamer werden de besprekingen over het plan van uitbreiding der los en laadplaats te Venlo met spoorweg» aansluiting uitgesteld. De zaak zal eerst door de commissie van verkeerswegen nader onderzocht worden. De heer Janssen had ernstige bezwaren tegen het havenplan. Bij oen waterstand van 16.65 M en hooger zal niet meer aan de Havenkade gelost kunnen worden, omdat de kade dan overstroomd zal zijn. Naar aanleiding van een verzoek door de inwoners van Blerick ingediend, om totale afschaffing der bruggelden te bevorderen, zal de Kamer zich wen den tol den minister van Financiën. De rekening en verantwoording der financiën der Kamer over 1927, werd goedgekeurd. Inbraak. Te Genooi bij Venlo werd Woensdag nacht ingebroken bij den landbouwer P. De inbreker heeft zich door het raam toegang lot de woning verschaft. Ontvreemd werden een zilveren horloge en f 80 aan geld. Gift ran Mgr. L. Schrjjnen. Naar de »Nieuwe Koerier" verneemt, heeft Mgr. L Schrijnen, Bisschop van Roermond, 600 gulden geschonken voor het RK. Partijbureau. ROERMOND. Bij aankomst te Roeimond vaneen sneltrein Maastricht Amsterdam verklaarde Disdagavond één der reizigers, dat ter hoogte van de staatsmijn »Maurils" nabij het emplacement Lulterade op den trein gescholen zou zijn De reiziger beweerde dat hem een stuk glas van de coupé ruit, waarin zich een gat ter grootte van een kogel bevond, in den hals was gevlogen. Het geval is ter kennis gebracht van de politie te Siltaid. Hel onderzoek zal moeten uitwijzen of hier van opzet sprake is. Diamanten huwelijksfeest. Te Horn vierde hel echtpaar Caris Timmermans zijn diamanten huwelijks feest, omgeven door een tachtigtal kinderen en kleinkinderen. In de ver sierde parochiekerk werd een plechtige Hoogmis tot dankzegging opgedrsgen Alle plaatselijke corporaties namen met hun attributen aan het zeldzame feest deel. Gascorruptie te Sittard. Woensdag had zich voor ds recht- band te Maastricht te verantwoorden H H. hoofdkommies, leider der bedrijven te Sittard, dal hij zich had schuldig gemaakt aan overtreding van art 362 W. v. Str. Van de heer S. Kenens, vertegenwoordiger der fabriek W Wil son, gasmeters te 's-Hage, had hij drie maal een bedrag in geld aangenomen n 1. f 380, f 400 en f 450 Verdachte erkende het geld van den heer Kenena te hebben aangenomen, en op zijn vraag, waarvoor dat was, had hij ten antwoord gekregen, voor de aangename samenwerking. Eisch f 1000.boete of één maand hechtenis. Lijk opgehaald. Sedert 14 dagen werd bij den heer M. te Maastricht vermist de 21-jarige dienstbode M. A P afkomstig uil Echt. Woensdagmiddag werd haar lijk uitde Maas opgevischt nabij de stuw van Borgharen. Overreden. Te Limbricht vond men een raiju- werker H uil Obbicht ernstig gewond en in bewusteloozen toestand op den weg liggen. Vermoedelijk is de man door een auto aangereden. In zorg- wekkenden toestand is hij naar het ziekenhuis te Sittard overgebracht. J. II. Kurstjena, 27 jaar, landbouwer le Heylhuysen en G G. M. H. van Asa, 30 jaar z b. te Venray IL A H. Leijsaen, 26 jaar, landbouwer en B. S Loonen 22 jaar, z b. beiden te Venray J M. van de Waeter, 30 jaar, brieven besteller en H. P. Houwen, 27 jaar, modiste, beiden te Venray P. H. J. Beeren, 39 jaar, landbouwer le Weert en H. M Maassen, 38 jaar, z.b. te Venray OVERLEDEN P. G. Duijkers, 2 jaar te Castenray 1 patiente St. Annagesticht .en Ernstige val. Donderdagmiddag is op het werk van het in aanbouw zijnd klooster der Paters Redemptoristen op den Nebo» berg bij Nijmegen, een werkman boven uil den toren gevallen. Hij werd ernstig gewond opgenomen en bleek verschil» lende ribben te hebben gebroken. Per brancard is hij naar het Ganisius Ziekenhuis overgebracht. Vrouwenhandelaar. Door de politie te Enschedé is aan» gehouden de caféhouder B die verdacht wordt van vrouwenhandel en hel plegen van een ernstig zedendelict. Hij is ter beschikking van de justitie gesteld. Een mooi geschenk. Door de familie Oosting te Emmen is het kapitale heerenhuis metgrooten tuin in het centrum van het dorp Emmen gelegen, en tot voor korten tijd bewoond door wijlen notaris Oosting, aan den Burgemeester van Emmen ten geschenke aangeboden om het te bestemmen als instituut ter bevordering van de kleinveeteelt in het Zuid-Oost hoek van Drenthe. Het geschenk is onder dankzegging aanvaard. De militaire luchtvaart. In het Engelsche lagerhuis antwoord de de staatssecretaris voor de luchtvaart, dat er bij de militaire luchtvaart in het afgeloopen jaar bij 15 ongelukken 24 personen waren omgekomen Het voorafgaande jaar kwamen bij 48 onge lukken 55 personen om hel leven. Waarschijnlijk zullen ten minste negen nieuwe modellen van geheel uit metaal vervaardigde toestellen tegen einde 1928 in dienst komen, en zal de geheele luchtvaart binnen vijf jaar hiervan voorzien zijn. Nieuwe aardschokken. Nieuwe aardschokken hebben te Corinthe groote schade aangericht. De angstige bevolking werd opnieuw door een geweldigen schrik aangegrepen. Wat in Corinthe nog was blijven staan, is ingestort. Da heele stad is een puinhoop. In de volslagen duisternis ontstond een algemeene paniek. Eer. deel der bevolking, dat zich weer in de huizen begeven had, rende de straat op om in wilden stormloop de stad te ontvlieden. Hel was een kleine emigratie midden in den nacht De heele bevolking van Corinthe zocht uit de gevaarlijke stad zoo spoedig mogelijk buiten op het vrije veld te komen. Een geweldig onweer barstte los, gepaard met hagelbuien en een orkaan- achtigen storm. Ook na de aardbeving hield het onderaardsch gerommel niet op Men vreest voor nieuwe aardbevingen en een groot deel der bevolking heeft toebereidselen gemaakt ora zich elders te vestigen. Nieuwe aardbeving voorspeld. De »Poli!ika" te Belgrado publiceert voorspelling n van p ofessor Bendandi van het seismografisch instituut te Faenza, die destijds de aardbevingen van Smyrna en Bulgarije voorspeld heeft. Hij kondigt nieuwe aardbevingen aan op 4 Mei, die zeer waarschijnlijk zullen plaats hebben in Zuid»Amerika en Zuid»Europa. Op 10 Mei zullen in Bulgarije op» nieuw lichte aardbevingen plaats heb ben, met tegelijkertijd ernstiger aard» bevingen in China. Dan zal de onder» aard8che beving zich naar het Zuiden voortplanten. Da aardbeving van 10 Mei zal ook weer in Griekenland en Italië treffen. Op 23 Mei zal in het gebied van de Alpen en op 28 Mei opnieuw le Smyrna een aardbeving plaats hebben, Uit het Buitenland. Door de overstroomingen, die de Amerikaanachestaten Alabama, Florida, Arkansas, Louisiana en Georgia geteis terd he'oben, is, naar thans gemeld wordt, voor 5 5 6 millioen dollars schade aangericht. kirulijkb DXIISTXI YBIRAY Parochiekerk Morgen Zondag om half 8 zal de Con* gregatie ter bedevaart gaan naar Smakt, om half 3 herhalingscatechismus, om 4 uur H. Familie. Maandag half 8 Jaarg. voor Peter Bal- tissen en echtgenoote, om 8 uur Jaarg. 2de klas voor Johanna Antoinette Jetten, om 7 uur Lof tot opening van de Mei maand. Dinsdag half 8 Jaarg. voor Jan Jochijms en echtgenoote, om 8 uur leesmis, om 9 uur gezongen Huwelijksmis voor Joseph Hubert 1 hielen en Maria Rutten. Woensdag om half 8 leesmis voor de zielerust van Tb. Creemers. 8 uur Jaarg. 2de klas voor Maria Goumans. Donderdag om 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, om 8 uur Jaarg. 2de klas voor Catharina Henrielte Heris. Vrijdag eerste der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestel de Hoogmis, om half 8 gestichte leesmis om 8 uur besteld Jaarg. voor Elisabeth Reijnders, om 7 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. Zaterdag half 8 Jaarg. voor Leonard Tbielen en ouder9. Zaterdagavond om 7 uur opening der H. Missie. De verdere regeling zal door de Eerw. Paters worden bekend gemaakt. A.s. Zondag collecte ten bate der kerk Paterskerk. Zondag ora 5. 6 en 7 uur H. Mi9 met onderrichting, half 9 Hoogmis met preek. Vergadering van de Derde Orde, om half 10 voor de mannelijke tertiarissen, ook van de Jonge Derde Orde. om half 3 voor de vrouwelijke leden- Hernieuwing der professie en Pauselijke zegen. Om 5 uur Lof. Maandag, feest van den H. Benedictue van Urbino, volle aflaat og.v. 's avonds om half 8 Lof tot opening van de Mei maand. Gedurende de geheele maand Mei de? avonds om half 8 Rozenhoedje, op Zon en Feestdagen om 5 uur onder het Lof. St. Antonius-Patronaat. Achtergebleven boeken van de Biblio theek inleveren. Spaarbankboekjes mee brengen. Patronaat begint om half vijf Wegens het gebeurde op Zaterdag cn Zondag j.l., mag het Sportterrein dezen Zondag nog niet gebruikt worden. Leden der Jongeliedenvereenigiflg kun nen, indien zij het wenschen, de belang rijke Avondvergadering (bovenzalen] bij wonen. Leden der Jonge Derde Orde, die al reed9 de Inkleeding hebben gehad, worden uitgenoodigd om dezen keer de H. ML van half tien bij te wonen. SVBSmiJKS STAID VBÏBAY. van 20 tot 27 April. GEBOREN: Gerlruda G. S. Michal», Merselo Petronella H. M. Pouwels, Oirio Anselmue L. W. A. Nelissen, Oirlo Martin F. W A Poele, Groole Straat Jacob A. Th. M. Moorreee, Oostrum Carolina G F. Trommar, Stationsweg Anna van Eech, Maasheesche weg Johannes L H. van Rhee, Castenray Johannes H A Swinkele, Yeselsleyn Petronella J. W. Arts, Morselo GEHUWD: P. J. de Mulder, 35 jaar, landbouwer le Venray en M. J. Her.drix, 31 jaar z b. te Venray W. J. Lindara, 22 jaar, arbeider en P. H. Voerman*, 36 jaar, z.b. beiden te Venray P. B Spreeuwenberg, 33 jaar, land bouwer en A. M. Philipaen, 28 jaar, z.b. beiden te Venray H. Philipaen, 31 jaar, landbouwer en M. C. Spreeuwenberg, 30 jaar, z.b beiden te Venray P H Kleuakens, 31 jaar, landbouwer te Horst en W. J. Muyaera 27 jaar z.b. te Venray Degent voorbeho' r ziekte wij hiervan o kantore, J leden ging „St. OP zc AI op de v, Anihrj bij de Wfygi straat 19 Bij ons vertrek uit Venray op 1 Mei a.s. naar Roermond, Her ter weg 21, zeggen wij bij deze aan alle bekenden uil Venray en gehuchten een 16 Paul Knijpers Cato Kuypers Knippenbergh Wie is genegen een eenige weken oud, lot zich le nemen Brieven onder no. 50 Bureau dezer. Zaterdag 28 April, 's avonds van 7 tot 8 uur bij H. Qreemers le Lult. Zondag 29 April na de Hoogmis in het Bondsgebouw te Oirlo Zondag 6 Mei, na de Hoogmis bij de Wed. P. J. Peeters te Leunen. Premie bedraagt 1 De Secretaris, 24 B. KRUYSEN. Voor het aangiften en boekhouding leefd aan opmaken van de het bijhouden der beveelt zich be> Schoolstraat. TB KOOF LEEUWSTRAAT 2 T bi v$p L _Die Aar, 'pre lbe: KI kunnen dfc c Ontvanj njf aan irij2 en tjarl Zfcl prachtige ,per Th. PoiH zal op Di'dI92€ uur, ten huike Thijsseo iMer weg, pihen als 2 ka9l 6 s banken, lej. let schilderijen,teub glas en aarat koop zal wjodc SE Verkf i zal op Woei 19 middngs 1ö3en H Martenf» oj brieksterreifldw pipen planken, ding buizen, palt ijz andere rans» pannen, vWdtej ijzer, touw, en wat vc zal aangeboden vil V'crl Dof- de js'°J lijk, rijfl bef'*" prim Eerg8' Kro kaa ES! jor®- !e 8,0 um R5.5T

Peel en Maas | 1928 | | pagina 2