S „UNIGRO" Inboedel Het Groene Kruis |LÜX0R Venray Algem. Vergadering drageiodb VAN een beest roodbdkal! Diii het BW ■y** Fa. G. is |N.V. Vulkaan, Venrayl Qemengde Berichten. R. K. Vereeniging VENRAY. mmirss snisra vusay Let wel f Pater Fr. ARIAENS Antoon van den Hoogenhof Fransje, op Zondag 1 April Notaris Pluymaekers Notaris Pluymaekers een PAARD, Heden ontvangen H Tacken, Schoolstr. een jofetkoe nieukar groote s huur Openbare verkoop Notaris Pluymaekers Landbouwers-Inventaris en Inboedel te Oostrum NotarisPluymaekers Openbare Verkoop Notaris Pluymaekers te HORST Notaris Esser <5 HET 4 EEN RADIO-TOESTEL „een blijvende bron| van vreugde!" om in deze hare gewaardeerde hulp te verleenen. De zoo gunstig bekende Venraysche Jazzband heeft minzaam beloofd voor mooie opwekkende muziek te zorgen. Het Comité hoopt, dat alsnog verschei- deneprijzen en prijsjes welwillend zullen worden aangeboden. Vergeten wij ook niet te vermelden, dat het St. Servatiusgesticht en de Venr. R.K. Middenstand met tot dank stemmende bereidvaardigheid hun steun hebben toegezegd. Mogen ook anderen wier hulp alsnog zal worden ingeroepen, er even vriendelijk over denken. Om misverstanden te voorkomen, zij opgemerkt, dat de feestelijkheden bin nenshuis zullen plaats hebben, behalve natuurlijk de Ballon-wedstrijd. Trekhoudenwet. De Burgemeester van Venray brengt nogmaals ter kennis van belanghebben den, dat door den Minister van Binnen lanasche Zaken en Landbouw, bij wijze van overgang, alléén afwijking is ver leend van de borstbreedte der trek honden. Deze moet echter nog minstens 14 c.M. zijn. De schouderhoogte moet evenals vroeger 60 c M. bedragen, en hiervan kan GEEN AFWIJKING ver leend worden. Honden die deze maat niet hebben kunnen onder geen om standigheden worden goedgekeurd. Venray, 29 Maart 1928. De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. Inkwartiering. Van 24 op 25 Mei a.s zullen alhier worden ingekwartierd 26 officieren en 47 onderofficieren en manschappen der lichte brigade. Verder zullen een 50 tal paarden moeten worden ondergebracht. Aan het verslag van den genees heer-directeur van het St. Anna Genees kundig Gesticht voor vrouwelijke krankzinr igen te Venray over 1927, ont leenen wij de volgende gegevens: Op 31 Dec. '2/ waren dus bij de verpleging werkzaam 50 eerw. zusters, 38 leeken-verpleegslers, op een totaal van 702 patiënten, wat dus een ver houding geeft van 1 op 8. De werktijden bleven voor de leer ling-verpleegsters 9 uur en voor de eerw. Zusters 9i/z uur per dag. Waar het aantal leerling verpleegsters de laatste jaren aanmerkelijk grooter is geworden en hun getal in 1928 waar schijnlijk weer zal moeten verhoogd worden wegens vertrek van e^n aantal eerw. zusters naar het in dat jaar te openen St. Mariagesticht te Noordwijk, mag de bouw van een apart paviljoen voor leeken-verpleegsters urgent worden genoemd. Op 1 Jan. 1927 waren er 711 patiën ten ingeschreveb, wsarvan 18 in proef verlof en 2 in gezinsverpleging; op 31 December van dat jaar bedroeg het aantal ingeschreven patiëntèn 717, waarvan 13 in proefverlof en 2 in gezinsverpleging. Het totaal aantal ingeschreven patiënten gedurende het jaar 1927 beliep 841, terwijl het gemid delde aantal patiënten per dag verpleegd 692. Evenals in 1926 werden ook dit jaar 130 nieuwe patiënten opgenomen; het opnamecijfer is dus de laatste 3 jaren vrijwel constant gebleven. Gedurende het jaar 1927 werden er 77 patiënten ontslagen, waarvan 35 als hersteld, 36 als genoegzaam hersteld, 1 als niet hersteld en 5 door overplaat- sing. Er stierven dit jaar 47 patiënten, terwijl in '26 slechts 38 en in 1925 een 42 tal overleden. Het totaal aantal verpleegdagen over 1927 bedroeg 252 624, wat 'u toename geeft van 869 ten opzichte van 1926. YSSELSTEYN. Naar we vernemen zal alhier voor rekening van deD Heer Jacq. Timmermans, Rijksveeteoltconsu- ient, een varkensfokstation gebouwd worden. De werkzaamheden aan het kerk hof zijn thans zoo ver gevorderd, dat het van deze week klaar komt. HORST. Alhier werd dezer dagen het 2e geval van mond- en klauwzeer geconstateerd. Gedurende ruim 1 jaar heeft deze gevreesde veeziekte zich alhier niet meer voorgedaan en schijnt thans weder hare intrede te doen. Zondag is alhier overleden, de op 1 Jan. j.l. gepensionneerde gem. veldwachter H. J. Snijders. HORST Dinsdagavond is alhier af" gebrand het boerderijtje van H v. M' aan de Waterstraat. Het vee en een gedeelte van den inboedel kon worden gered. MEERLO. De Gemeenteraad alhier benoemde tot vroedvrouw in deze ge meente, Mej. Soberjé uit Horst. ROERMOND. Dinsdagmiddag werd het bisschoppelijk college gesloten en de leerlingen naar huisgestuurd wegens het uitbreken van dypbteritis en influenza. De school telt 117 interne en 25U externe leerlingen. Het mynvèld Vlodrop. Van goed ingelichte zijde verneemt de »L.K." dat er groote kans bestaat, dat de exploitatie van het Mijnveld Vlodrop toch binnen enkele jaren een aanvang zal nemen. Blijkbaar willen de heeren, die reeds een belangrijk kapitaal in deze onder neming staken, dit niet in den grond laten zitten. Ook wanneer nog dit jaar een defini tieve beslissing genomen wordt, is er nog zeker een jaar noodig voor de procedure over de onteigening van bepaalde terreinen. Het loopt dus, zoo als de zaken nu staan, in ieder geval nog enkele jaren aan. Er wordt echter niet stilgezeten. Poging tot het stelen van een autobus. Maandagavond toen de chauffeur der autobusonderneming G. Spee Zn., uit Grevenbicht, zijn bus nabij het veer te Maasbracht had neergezet, en zich even naar de overzijde der Maas had be geven, hoorde hij plotseling, dat de motor van de bus aansloeg, en een onbekende zich hiermede trachtte te verwijderen. De wagen zal ongeveer 200 meter geloopen hebben, toen hij in brand vloog, meldt de »Tel." De man, die er met de bus vandoor gegaan was, wist nog uit den brandenden wagen te komen, niettegenstaande zijn kleeren reeds vlam hadden gevat, hetgeen men kon afleiden uit een jas, die hij had uitgetrokken en weggeworpen en die gedeeltelijk was verbrand. De man wist echter in de duisternis te ontkomen. De bus ter waarde van f 15.000 ver brandde geheel. De kepi blyft. De »Resb." vernam aan het departe ment van oorlog, dat het bericht van »Ons Leger", als zou de militaire kepi worden vervangen door stalen helm en kwartiermuts, van eiken grond ontbloot Een nieuwe E.N.K.A.-fabriek. Naar wij vernemen, bestaan er bij de E.N K.A. te Arnhem wederom plan nen tot het vestigen van een kunst zijdefabriek te Deventer. Deze nieuwe fabriek zou plaats bieden voor 1000 meisjes, terwijl er voorts gelegenheid zou bestaan om een 350 tal ongeschoolde mannelijke arbeiders te werk te stellen. Uit de stgenindustrie. "In de Woensdag gehouden conferen tie, onder presidium van den Commis saris der Koningin in Gelderland, tus schen de vertegenwoordigers van de Steenfabrikanten vereeniging en de Con tact commissie der Vereenigde Steen- fabrieksarbeiders, is men tot geen overeenstemming kunnen komen. De steenfabrikanten zullen nu Vrijdag a.s. apart bijeenkomen en dan uitmaken of de uitsluiting Maandag a.s. zal aan vangen. Het conflict zal dan 5000 arbeiders omvatten. Overname van gasfabrieken door eene Duitsche Maatschappij. Naar wij vernemen, heeft de Deutsche Continental Gas GeselIschaft te Dessau aan de gemeente Utiecht het voorstel gedaan betreffende de overneming van de gasfabriek. Een dergelijk voorstel zal.binnenkort aan vele andere gemeenten worden Overreden en gedood. Dinsdagavond is aan de St. Annalaan te Nijmegen nabij de Houtlaan door den auto van den heer Stuy, komende van Malden, aangereden de 55 jarige heer P. H. Frenzen, pianostemmer, met het gevolg, dat hij van zijn fiets werd geslingerd en op slag gedood werd De heer F. had getracht een hem voor zijnden fietser voorbij te rijden, waar door hij door den auto gegrepen werd Het Bossche Carnaval. Reeds hebben een 18-tal organisaties te 'a-Hertogenbosch, w.o. ook de R K. Werkliedenbond en daarnaast ook de Kerkeraad de Gereformeerde Stads evangelisatie adhaesie betuigd aan het adres van de wereldlijke Derde Orde houdende verzoek aan den gemeente raad de Bossche Carnavalsfeesten alge heel af te schaffen. Bakkersoorlog te Huissen. Men meldt uit Huissen Een der 14 geallieerden heeft de bepalingen van het laatst gesloten vredesverbond geschondendoor het aanbieden van bonnen bij het brood. Na een geheime vergadering der overigen volgde geen ultimatum maar een directe oorlogsverklaring, in den vorm van ean verlaging van den wittebroodsprijs met 7 cent en den roggebroodsprijs met 9 cent. Met spanning en heimelijk ge noegen volgt het publiek de verschil lende krijgsverrichtingen. Men fluistert, dat vele huismoeders de stille hoop koesteren, dat het een tachtigjarige oorlog moge worden. Ernstig motor-ongeval. Op den Rijksstraatweg van Groningen naar Assen is Woensdagmiddag bij het postkantoor te Glimmen de motorrijder, de heer L. H. van Vleuten, student in de rechten te Groningen, met zijn motorfiets door onbekende oorzaak ge slipt. Hij werd bewusteloos opgenomen en op advies van* een tweetal genees- heeren met een ernstige schedelbreuk naar het Academisch Ziekenhuis te Groningen vervoerd. De toestand van den heer van Vleuten, die een zoon is van den burgemeester van Zalk bij Zwolle, was Donderdagochtend zorg wekkend. Doodgebleven. Te Rotterdam werd Woensdag in den trein het lijk gevonden van den handelsreiziger L. aldaar. Aan brandwonden overleden. Te 'sGravenhage is Woensdagnacht het hotel P. uitgebrand, waarbij de eigenaar zoodanige brandwonden be kwam, dat hij kort daarna overleed. De kinderen werden door de brand weer gered. Moord en poging tot zelfmoord. Woensdagavond heeft zich op den Matheuesserdijk te Rotterdam een ont zettend* drama afgespeeld, waarbij de 54-jarige vrouw M. Gerritsen is ver moord en de moordenaar getracht heeft zichzelf van het leven te berooven. De moordenaar, de 67-jarige J. Groote pas heeft voor de politie een bekentenis afgelegd. Met Paschen nog geen 5,bIoembollenvclden'\ Deskundigen zijn van meening, dat ondanks het milde voorjaarsweer, met Paschen nog niet de bekende »bollen Zondagen" zullen gehouden kunnen worden. De bollen zijn door de vorst in hun groei belemmerd en moeten deze schade inhaler?. Blijft echter het zachte weer aanhouden, dan zullen één week of ten hoogste 14 dagen na Paschen de bloemenvelden wel in volle pracht slaan. De België-Nederland-wedstryd. De Antwerpsche correspondent van de Msb. meldt d.d. 28 Maart: Nog altijd houdt de vraag naar kaar ten voor den België Nederland-wedstrijd aan, duizenden moeten worden teleur gesteld, wijl het aantal beschikbare atsen nu eenmaal te klein is. De groei van de belangstelling voor voetbal en speciaal voor den België-Nederland- wed8trijd is zoo snel gegaan, dat de vergrooting der terreinen daarbij ten achter is gebleven. /.eker is echter, dat er weer een aantal kaarten in de handen van op koopers is geraakt. Althans zoo juist verzekert mij een betrouwbaar persoon, dat in zekere cafe's kaarten van 25 frank verkocht worden voor 10 gulden, dat is zevenmaal den prijs. Hel lijdt ook geen twijfel dat Zondag morgen op de Keizerlei kaarten zullen te bekomen zijn. Daar is het elk jaar kaartenbeurs. Wat den wedstrijd zelf betreft, wordt gemeldt, dat Swartonbroeks waarschijn lijk zal meespelen, daar zijn opvolger Lavigne ongesteld is. Griezelige vondst. Woensdagmiddag is door een post beambte in de nabijheid van het itali- aansche kerkhof te Gelsenkirchen een griezelige vondst gedaan. De beambte vond in krantenpapier verpakte lichaamsdeelen. Men brengt deze vondst in verband met een moord, die dezer dagen te Gladbach heeft plaats gehad De politie stelt een onderzoek in. Paal omgevallen. Naar uit Frankfurt a.d. Oder gemeld wordt, is daar in de buurt een mast omgevallen van het hoogspanningsnet. Drie arbeiders werden hierdoor getrof fen. Een hunner werd onmiddellijk gedoodde beide anderen verkeeren in levensgevaar. Duizenden menschen besmet. Het water te Boedapest is besmet, met het gevolg, dat reeds ruim 25000 personen ongesteld zijn geworden. De autoriteiten hebben de bevolking gewaarschuwd tegen het drinken van ongekookt water. De communisten in China. De militaire overheid gaat voort met hel terech'stellen van communisten, in totaal zijn ei 56 tusschen 13 en 31 Maart geëxecuteerd. Dergelijke sancties worden ook in Tsjangsa getroffen. Inlusschen duurt het roode terrorisme voort in Zuidelijk Honan. Een inwoner van Leigang werd ge dwongen zijn vader, vrouw en zoon dood te slaan en vervolgens op hunt verminkte lijken met het gepeupel te dansen. Paterskerk. Zondag 5. 6 «a 7 uur H. Mis, 8 uur palmwij- ding, half 9 Hoogmis. Heden onder alle H. Missen collecte voor het H. Graf. 5 uur Lof en H. Kruisweg. Heden en alle Tolgende dagen van deze week generale absolutie voor de leden der Derde Orde. Heden na Paters-Hoogmis repetitie zangkoor Detde Orde in de Patronaatszaal. Dinsdag negende en laatste Dinsdag der novene ter eere van den H. Antonius, half 8 H. Mis met korte toespraak en gebeden der novene Woensdag feest van de H. Benedictus van Philadelphia, volle aflaat o.g.v. Donderdag, Vrijdag en Zaterdag 's morgens om 7 uur de plechtigheden. Donderdag om 12 uur de plechtige voetwas- schiDg, 's avonds om half 8 Rozenhoedje. Vrijdag om half 3 HKruisweg. Sint Jozefs-kapel Smakt. Zondag 1 April nam. 3 uur plechtig Lof met preek en sluiting van de maand Maart. St. Antonius-Patronaat. Om te voldoen aan het verlangen van de Rijks inspectie' moet men vanaf Maandag 2 April tot nader aan te kondigeii datum van het Sport* terrein afblijven. Verleden Zondag, laatsten Zondag der maand, hebben alweder verscheidene leden van het Patro naat verzuimd hun Spaarbankboekje, afgeteekend, in te leveren. De belangrijke vergadering van dezen Zondag avond om ongeveer half zeven kan door jongens van vijftien jaar en ouder worden bijgewoMid. Wij hopen dat zoons van ouders dfifleulks geschikt kunnen doen. een prijs of prijsje zullen brengen voor de a.s. Fancy-fair. Parochiekerk Mo'gen Zondag begint de Paaschtijd voor alle reloovigen, in alle H. Missen collecte voor het H. Graf, half 10 de wijding der palmtakken, waarna onmiddellijk de Hoogmis, 2 uur vergadering der groote en kleine Congregatie in het meisjespatro naat. half 3 catechismus voor alle kinderen vanal die de le 9- Communie gedaan hebben tot en met die in 1926 de plechtige H. Communie ge daan hebben, dit onderricht dient tot voorbe reiding van ds H Paaschcommunie, 5 uur Lot en 6e Lijdensmeditatie. Maandag half 8 besteld Jaarg. voor Piet Vermeulen, 8 uur Jaarg. 2e klas voorden Wel eerw. Heer Pastoor Henricus Hasenakkers, 9 uur begrafenis van de Wed. Rutten, om 10 uur komen de 2e, 3e en 4e klas van de meisjes en de 3e. 4e en 5e klas van de jongens te biechten, kwart na 4 Lof Dinsdag zullen zij onder de H, Mis van half S hunne Paschen houden. Dinsdag hall 7 leesmis voor Alphons Vermeulen, 8 uur uitvaart voor de Wed Rutten, om 10 uur komen de meisjes van de 5e en 6e klas en de 6e en 7e klas van de jongens te biechten, de overigen om 2 uur. Woensdag half 8 zullen zij hunne Paschen houden, 8 uur Jaar. voor Gerard en Gertrudis Niessen, van 4 tot 6 uur wordt biechtgeboord. Donderdag 8 uur Hoogmis, 's avonds kwart voor zeven rozenhoedje en miserere, waarna processie naar de Sacristie, de flambouwdragers worden verzocht het Allerh te vergezellen. Het Allerh. blijft deu geheelen dag uitgesteld Vrijdag 6 uur uitstelling van het Allerheiligste. 8 uur den dienst, 3 uur Kruisweg, kwart na Meditatie en zegen met het H. Kruis. Zaterdag 7 uur de wijding van het vuur en de doopvont, waarna de Hoogmis, kwart na 4 Lof Gedureude den Paaschtijd wordt 's morgens tot 8 uur biecht gehoord. Op alle dagen in de goede week is het gebruik van vleeach toegestaan, behalve op Goeden Vrij dag en Zaterdag tot 12 uur, het gebruik van eieren, melk, boter, kaas en spijzen met dierlijk vet bereid is op Goeden Vrijdag geoorloofd. A.s. week HEROPENING Eene groote serie kunstwerken hebben wij voor U gereserveerd. Niemand minder dan RUDOLF VALENTINO, de man, wiens overlijden nog niet lang geleden de geheele wereld in beroering bracht, speelt a.s. ZONDAG de hoofdrol in De Zoon van den Scheik j een der mooiste filmwerken van I Rudolf. Zie advertentie a s. week. BÏÏBQ1KUJK1 STAID V2IBAY. van 23 tot 30 Maart. GEBOREN Martha C. Tijssen, Hiept Petronella M. Arts, Merselo Wilhelmus T Kessels Henseniustr. Hendrikus G. Peeters, Overl. weg OVERLEDEN W. H. Litjens, 11 mnd Oirlo A. H. Vermeulen, echtgenoot van S. H. A- Poell. 78 jaren. Paterslaan, F. A. M.Janssen, 10 md. Gr Markt A. Rongen wed. van C. Jacobs, 77 jaren. Oirlo H. Puin wed. van B. Janssen, 73 jaren Overloonsche weg J. G Geurts 18 dagen Scheide. 3 patiënten St. Atmagesiicht 3 patiënten St. Servatiusgesticht Na een kortstondige ziekte en voorzien van de laatste H. Sacramenten, overleed te 's Bosch onze geliefde Broeder en Oom Rector van het Missiehuis te Helvoirt. FAMILIE ARIAENS WINTELS- A riaens Venray, 25 Maart 1928 24 Heden overleed tot onze diepe droefheid, voorzien van de laatste H. Sacramenten, onze inmggeliefde Vader en Grootvader de Heer Zijn bedroefde Kinderen en Kleinkinderen. Merselo, 23 Maart 1928 Tot onze diepe droefheid overleed heden onze jongste lieveling in den jeugdigen leeftijd van bijna 10 maanden. De bedroefde Familie, Th. JANSSEN—Theuws en kinderen. Venray 23 Maart 1928. (ook toegankelijk voor niet- leden) in de bovenzaal van het PATRONAAT om 6 uur n.m. Sprekerde Heer TULFER, Voorzitter van den Raad van Arbeid te Venlo. OnderwerpDe Invaliditeits wet. 30 Het Bestuur. te VENRAY zal op Dinsdag 3 April 1928, nam. 2 uur, ter plaatse, voor den heer Jos. Janssen te Overloon, publiek verkoopen 20 perc- slijkturf en 20 perc. elzen hout te Venray, in het Weversven. te VENRAY zal op Woensdag 4 April 1928 vm 11 uur in Café den Engel te Venray voor den Boerenbond aldaar publiek verkoopen afk. van E. Ruttea, bierbrouwer Ven ray. wegens 0[fceraerij gevende 16vens zot goed els bij JAC. Molenas Venray. Aa§es voor alle d(;hikt. 1 ook genegn tege weibeesten .IHOEV TEIP bij Gerard uien. TEP bij G. CREltenray wegens ophouden van het landbouwbedrijf. te VENRAY zal op Y/oensdag 4 April 1928 nam. 1 uur, ten huize en verzoeke van den Heer P. J. Ewalds-Rambaghs, te Merselo, publiek verkoopen 2 dragende koeien, 1 pas gekalfde vaars. 3 weibeesten. Schuur- en akkergereedschap als: zware lange kar, (zoo goed als nieuw) slagkar, ploegen, eggen, weiboom, 2 bieiensnijders, mestwagen, haksel machine, dorscbmachine met manege, waomolen „Reform", 8 meiktutten. melkwagen, mmtelketel (200 Liter), schoppen, rieken, gaffels, zichten, zeisen, paardentuig, partij hooi en baverstroo, prima industrie poot- aardappelen. Inboedel als kasten, stoelen, tafels, spiegels, schilderijen, koperen potten, tin. glas en aardewerk, kachels meeltrog, kisten en wat verder te koop zal worden aangeboden OPENBARE VERKOOP van te VENRAY. zal op Woensdag 11 April 1928 nam 2 uur ten huize en verzoeke van den heer Mathijs Claassens te Venray— Oostrum publiek verkoopen Eene éjarige dragende merrie, een dragende koe, zware slagkar melotte ploeg, ijzeren egge, maaimachine, wanmolen (Reform), zware haksel machine, gierpomp, bietensniider, 5 melkkannen, biggenbak, paardentuig en verder akker- en schuurgceed INBOEDEL als 2 kleerkasten, tafels, stoelen, hanglamp en wat verder te koop zal worden aange boden, wegens ophouden van het landbouwbedrijf te VENRAY zal op Donderdag 12 April 1928, nm. 2 uur ten huize en verzoeke van Mej. C- Bistervelds te Merselo publiek verkoopen Landbouwinventaris als 6jarig ruin- paard. paardeotuig, versch gekalfde koe (26 Lrund, ploeg, egge, culti vator, hakselmachine, wanmolen, bietensnijder, melkwagen, melktuiten bascule met gewicht, snybak mpt mes, biggenbak, mantelketel 165 L, voorts klein akker en schuurgereed- schap, emmers, tonnen, drinkketels partij haver in zakken van 50 Kg partij stroo INBOEDEL als glazen keukenkast (zoo goed als nieuw) fornuis, stoelen lampen en waf verder te koop zal worden aangeboden. te HORST zal op Donderdag 5 April 1928 voorm. 10 uur ten verzoeke en ten huize van den Heer H Janssen- Sanders le Horst aan de Herstraat publiek verkoopen Diverse huismeubels als buffet kasten, ledikanten, waschtafels, linnenkast, keukentafels, stoelen, nieuwe Noord Brabantsche kachel, en voorts worstmachine, inmaak pol ten, .waschkelel met onderstel, ladder, kruiwagen enz. TE)P partij bt- eetajlen bij P EMCRfroek. f- V' 'W verwed moet alleP on vangst get- Wijl Verbandwatten Hoipitaaldoek Aaien Gummikruiken 1 Boorwater Kinderzeep raooet Borsteltje* 'nip Kinderborstelt en Tbermosfietscbep0et Diverse me ?00ed stced' Denk aan br> zondheid enW Afdeeling Ziravo Het depot NU1 b' gevestigd isk«eve Balt BaM Bï Backhaul16" Far» Gecondenstf^em Hfdne Kindermeel.®! Maizen a"® Mto Rui Room m al toseaiS1®8 Voeding»»' P Het wegen i fe Het is van ijg* J- heid, dat wekeij^j den zuigeling 961, om zich te overlig gediende voedsel, gewichtstoenacce 4° Wij stellen onze NUTRICA q kele kinderwejï, beschikbaar. Vcor tegen zeer lag»* Dit bevat 5 piJ^e het verven vit,.' aardig om dit doen. Beleefd d'n Langstraat- Groothandel l Drogr rijen, Vf1 .A

Peel en Maas | 1928 | | pagina 2