„UNIGRO" Kuikens Zaadhi L. Grasmest. Boereijibi Eiervereen. St. Oda Jaarvergaderirg Algem. Vergadering Coop. Stoomz.fafiriek Mrcductiekaarten D.S.O. II - Concordia I Boomkweekerij Besteliw 2-daagaiik Tuin- en Ml Za A. Goopm, Kippen» |N.V. Vulkaan, Venrayl Gemengde Berichten. Districts-arbeidsbeu rs VEI struik- a- klimn, appel skei hoogstamsei partij asppla Notaris Esser VenrayDorp. Woensdag 1 Februari Buitengewone „VENRAY" Ie Venray Zaterdag 4 Februari A.s. Zondag 29 Januari Zondag 2 uur 2-daags 30 ct. per stuk. Machinale Broederij C v. Staveren, Veulen Oirlosche loonbroedf] H. "VTIE en Fiirs Ons Ocb<] Opfoe van der Ltn Houtvco NotarisPlm P. H. Wijnhoven, Oirlo. Notaries iicviiiiiiiiu uvci \yiéi in UC K^iii^Ui9 1 EEN RADIO-TOESTEL is „een blijvende bron| van vreugde Vijftienjarig bestaan Patronaat. Naar wij vernemen, heeft de Patro- naats commissie in vergadering besloten om het vijftienjarig bestaan van ons St. Antonius Patronaat met Paschen feestelijk te gedenken. GEVONDEN een zweep. Inlichtin gen Marechaussee-kazerne. Waarschuwing. Door de Marechaussee wordt gedu rende den laatsten tijd zeer streng opgetreden tegen die personen welke hun rijwiel niet voorzien hebben van een reflector, die bij het beschenen worden, duidelijk rood terugkaatst. Men denke er vooral aan, dat de reflector verticaal moet zijn geplaatst en dat deze bij het beschenen worden duidelijk rood terugkaatst. Zaterdag vierde de Schutterij »St. Anna" feest. Nadat 's morgens een H Miswas bijgewoond, vereenigden Je leden zich 's avonds in het Gildehuis bij Ant. Cremers, en werd gezellig feest gevierd, waarbij ook de vrouwen der schutters tegehwoordig waren. Besloten werd om dit jaar deel te nemen aan de Gildefeesten te Hilvaren- beek. Tevens zal dit jaar herdacht worden het feit, dat de Schutterij voor 30 jaren geleden, bij gelegenheid der Kronings feesten van H. M. de Koningin opnieuw werd opgericht. Een tweetal schutters, de heeren H. Willems en M Clephas, zijn sinds dien iijd onafgebroken lid gebleven. Grootsche plannen zijn in voorbe reiding aangaande deze herdenking. Maandag hielden de Handboog schutterijen »Diana" en »St. Anna" hun jaarlijkschen feestdag. Het gaat er dan gezellig, toe. Vooral bij de laatste vereeniging is het een ware feestdag voor de leden en hunne echtgenooten De beroemde komiek van Bussel ui» Weert wist er ook nu weer de stemming in te houden. Een Jazzband orkest luisterde het geheel op. Met ingang van 1 Februari a.s treedt de verlaging der posttarieven in werking. Voor het binnenland locale brieven tot en met 20 gram behoeft slechts een postzegel van 5 ct.voor locale briefkaarten 3 ct. gedrukte stukken 1-i/t ct. Onze vroegere dorpsgenoot, de heer Hub. van Baar, kunstschilder en leeraar aan de avondschool der RK Gezellenvereeniging te Amsterdam, is benoemd tot leeraar aan de ambacht school te Eindhoven. Rykstelefoon. Aangesloten onder no. 41, Boerenbond Leunen (P. Reinljes) Verleden Zondag had de eind- wedstrijd plaats van het door de Bil jartclub G. O. G. alhier uitgeschreven concours. De uitslag was als volgt: le prijs, hoogste aantal punten in 1 beurt Roorda, Venlo met 32 punten. Hoogste aantal punten in 3 beurten: 2e prijs Drijvers, Venlo 49 p. 3e prijs Wagemans, Heijen 45 p. 4e prijs Van Bergen, Gennep 41 p. Korpsprijzen le prijs Biljartclub Deurne 98 p. 2e prijs Gennep 79 p. 3e prijs St. Anthonis 77 p 4e prijs Venlo, als zijnde het verstkomend gezelschap, welk geen prijs behaald heeft. Maandag, 23 Jan. 1928 hield de Weled. Heer Lecluse uit Baarlo voor de leden der Eiervereeniging »St Oda" in het Café de Engel alhier, eene lezing over het houden van kippen en alles wat daarmede in verband staat. In bevattelijke bewoordingen gafspr. tal van aanwijzingen hoe het meest profijt te halen uit dit zoo voorname onderdeel van het boerenbedrijf, en toonde aan, dat in Sevenum de opbrengst der eieren maar weinig onderdeed voor de opbrengst der melk, terwijl in Meerlo de eieren meer geld in de plaats gebracht hadden dan de melk. Als men nu let op de vele zorgen die het houden van koeien en varkens medebrengt, de schoone en dure stal len, het zaaien, poten en bewerken van het veevoeder, dan zal men moeten toegeven dat de kippen nog veronacht zaamd worden. En toch zijn het juist de kippen, die de aan hun besteede zorgen zoo tastbaar beloonen. Spreker spoorde de aanwezigen dan ook vooral aan de kippen te houden in doelmatige hokken met goed voeder. Omtrent het rapen van eieren uit de nesten deelde spreker mede, dat het zeer wenschelijk is deze niet den ge heelen dag in de nesten te laten liggen, maar deze meermalen te rapen, wijl anders deze eieren door het bijleggen door andere kippen te lang warm blijven, en zoo in geschiktheid voorde export achteruitgaan wegens vermin derde houdbaarheid. Ook bevuilde eieren moet men niet afwasschen, beter is het vuil met een mesje er af te krabben. Deze twee laatste punten vooral moet men niet veronachtzamen, wijl zij van grooten invloed zijn op den marktprijs. Zoo zelfs dat er bij de G V. V. speciaal op gelet wordt, en daar de oorzaak in gelegen is dat daar de hoogste prijzen gehaald worden. In 1927 was de gemiddelde prijs te Venlo 6.577, te Roermond 6 35 en te Arnhem 6 31. Een hartelijk ,applaus klonk aan het einde der lezing op, en zeker was de heer J. Gossens, voorzitter der vereeni ging, de tolk der aanwezigen toen hij den spreker dankte voor zijn schoone lezing, en de leden aanspoorde het gehoorde in toepassing te brengen. YSSELSTEYN Maandagavond ver gaderden in café Keyzers de leden van den Boerenbond. De Voorzitter opende deze vergadering met den Ghr. groet, waarna de notulen werden voorgelezen en onveranderd goedgekeurd. Uit het jaarverslag bleek, dat de omzet van onze afdeeling in 1927 heeft bedragen 126 wagons. Ontvangsten en uitgaven sloten met een bedrag van f 95,624,10. Het eigen kapitaal der vereeniging bedroeg f 1900,04. De hèer J Relouw stelt voor om den secretaris, dien men verleden jaar zooveel op zijn salaris gekort en toch even nauwgezet zijn werk vervuld heeft, een gratificatie te geven van f25. De heer Philipsen-Custers zou liever het tractement verhoogen, hij is niet voor het geven van fooien. Dit voorstel wordt niet gesteund en zoo wordt het voorstel van den heer Relouw, dat ook 't voorstel van het Bestuur bleek, met algemeene stemmen aangenomen. Daarna worden jaarverslag, rekening en verantwoording en balans goedge keurd. De voorzitter brengt tevens een woord van dank aan den secretaris voor zijn accuraat werk. De commissie van comptabiliteit wordt bij acclamatie herbenoemd. De heer L. Janssen stelt nog voor een varkensmeel samen le stellen. Het Bestuur zal den raad inwinnen van den heer Th. Peters, Oirlo. Daarna sluit de voorzitter deze druk bezochte vergadering met gebed. HEIDE De eiervereeniging alhier afd. Roermond, besloot op de algemeene vergadering om in Roermond te blijven leveren. OOSTRUM. In de laatste week is het hier druk geweest met vergaderen Vrijdag vergaderden de leden der Stoomzuivelfabriek om te spreken over melkvee controle. De Rijkszuivelconsulent voor Limburg hield over dit onderwerp een lezingen zette duidelijk uiteen, dat men zonder degelijke controle zijn melkvee niet stuk voor stuk kan leeren kennen, wat betreft de raelkopbrengst en het vetge halte daarvan. Diegene, die aan deze controle wenscht deel te nemen kan zich aanmelden bij het bestuurslid in hun kring Omstreeks half Februari zal dan in kleinere kringen vergaderd worden, om een en ander verder te regelen. De kosten van controle is ge raamd op f 3,50 per koe en per jaar. Zondag na de Hoogmis was er een vergadering belegd van den Landbouw- bond, waar als spreker optrad de Weled. Heer Th. Peters uit Oirlo over waterafvoer in deze streken. Als Landbouwonderwijzer wist spr. te praten over de schade die het over tollige water aan wei- en akkerbouw berokkende en zette de groote plannen uiteen, die omtrent de waterafvoer ge maakt waren. De aanwezigen begrepen hun belangen en schrokken voor geen uitgaven terug, maar besloten eenparig om dit groote werk te steunen Het dankwoord van den vobrzitter aan den heer Peters was wel op zijn plaats. Verder bracht hij namens den Land bouwbond van Oostrum dank aan den Zeereerw. Heer Rector, voor al het goede wat hij als adviseur voor den Boerenbond gedaan heeft en feliciteerde hem met zijn benoeming als Pastoor. Pastoor Berden dankte voor deze woorden en getuigde, dat het hem altijd genoegen heeft gedaan, dat de Land- bouwbond van Oostrum zoo eendrachtig samenwerkte en hij sprak de hoop uit dat dezen vrede hier mocht blijven bestaan onder de hooge schutse van O. L. Vrouw van Oostrum. V Dinsdag vergaderde de Eierbond, waarbij jaarverslag werd uitgebracht. Daarna zou er stemming plaats heb ben over al of niet toetreding bij de Coop. Veiling te Venlo. Voorop werd goedgevonden, dat er geen splitsing zou plaats hebben, maar dat allen gingen waar de meesten voor waren. Van de 40 uitgebrachte stemmen waren er 29 voor Venlo. Voor 2 open plaatsen in het bestuur werden gskozen H. Goumans en Ghr. Stappers. Op het solisten concours le St Oedenrode, behaalden 3 leden onzer Harmonie een prijs: n.l P Poels in de le afdeeling 2e prijs met Tuba A. Camps in de 3e afdeeling 2e prijs met Clari nette en B. Camps in de 3e afdeeling 3e prijs met Saxaphoon Alto. Voor de betrekking van werkman in de Stoomzuivelfabriek alhier, hadden zich niet minder dan 37 liefhebbers aangemeld. Benoemd is Ant. Lemmens van hier. OVERLOON. Alhier bestaan plannen om de Openbare Lagere School in een R K. Bijzondere School om te zetten HORST. Door Z D H. den Bisschop van Roermond, werd aan het Rectoraat te Melderslo bevoegdheden verleend, om begrafenissen te houden en het doopsel toe te dienen. In verband daar mede zijn door het Kerkbestuur aldaar stappen gedaan, tot aankoop van een begraafplaats 1 LOTTUM. Toen de gemeenteveld wachter Cuijpers, dezer dagen tijdens een houtverkoop zijn rijwiel op eene veilige plaats geborgen meende te heb ben, kwam hij later tot de onaange name ontdekking, dat een lot nog toe onbekend gebleven persoon het nieuwe rijwielplaatje en de lantaarn van de fiets afgenomen had. Men moet maar durven. Geen geld, geen* optocht. Zal men in Venray geen carnavals optocht houden, omdat men geen vergunning tot dansmuziek kon krijgen, te Roermond werd besloten geen op tocht te houden, omdat de gemeenteraad met 87 stemmen besloot de gevraagd* subsidie van f 200 niet te verieenen. Carnavalvicring. Uit betrouwbare bron verneemt de »Limb. Koerier", dat het in de bedoe ling ligt van Z. D. H. dsn Bisschop van Roermond, op alle R K. Bijzondere scholen van het Bisdom Roermond, de vrije dagen op tweeden en derden vasienavondsdag in te trekken. Daar deze vrije dagen echter reeds in het Leerplan 19271928 zijn opge nomen, zal vermoedelijk eerst het vol gend jaar tot dezen maatregel worden overgegaan. Iopziekte. Op den rijksweg RoermondMaas tricht zijn 1824 door de iepziekte aan getaste boomen bestemd om te worden opgeruimd. Doodelyk mijnongeluk. In de ondergrond8che werken van Staatsmijn Hendrik, is Woensdagmor gen de 26-jarige sleeper G. Bos uit Brunssum bekneld geraakt in een lift. De dood trad onmiddellijk in. De getroffene was gehuwd en vader van een kind. Afdoende maatregel. Het reeds meermalen vermelde euvel der o,rervulde autobussen, wordt thans voor de ondernemers, welke zich aan deze overtreding schuldig maken een dure geschiedenis. Er is thans een voor hen minder aangename, doch waar schijnlijk afdoende maatregel getroffen, en wel het intrekken van het bewijs van goedkeurig van den wagen, waar mede de overtreding geschiedde. De ondernemer T. uit Schaesberg is reeds de dupe geworden van dezen nieuwen maatregel, daar hem de goedkeurig werd ingetrokken van een wagen, waarmee hij 3 personen te veel ver voerde, blijkens een tegen hem opge maakt proces verbaal. Een waarschuwing voor de andere ^mdernemers omvergereden. vrao«ii dan höor uii I als Zomerdienstregeling Nederlandsche Spoorwegen. De zomerdienslregeling op de Nederl- Spoorwegen zal 15 Mei in wei king tréden. Ondeugdelijke reflectoren. De A. N. W. B Toeristenbond voor Nederland, schrijft ons Uit de demon stratie op de R A. I -tentoonstelling blijkt, dat de groote meerderheid der reflectoren niet aan de eischen voldoet; zeer vele weerkaatsen het licht slechts als dit precies van achteren valt, som mige zelfs dan niet. Er zijn echter ook eenige, die haast bij elk invallend licht duidelijk zichtbaar zijn. Alleen deze geven den wielrijder veiligheid. Wij stellen er prijs op, hierbij te ver melden, dat deze demonstratie, die op den stand van den A. N. W B te zien is, niet alleen van dezen Bond uitgaat, doch van de gezamenlijke verlichtings commissie van de K. N. A. C. en den A. N. W. B. De diefstal te Veldhoven. Men meldt uit Luik dat de politie aldaar heeft aangehouden een persoon uit Veldhoven, B. geheeten, die zich had schuldig gemaakt aan diefstal van f 4000 ten nadeele van de moeder van de burgemeester van Veldhoven. Den mar. verklaarde f 3000 van het ge stolene te hebben verbrast De automobielententoonstelling te Amsterdam. Op de automobielententoonstelling te Amsterdam, die buitengewoon druk wordt bezocht en lallooze beziens waardigheden laat zien, biedt toch geen overweldigende nieuwigheden. Wel allerlei preféclio'neeringen, wel allerlei goedkoopere vriendelijke modellen, wel allerlei uilsleker.de massaproducten voor den middenstand maar geen builennis3ige nieuwe vindingen, zegt de Tijd. De technicus vindt dus op deze expositie geen verrassende nieuwe dingen. Maar toch wel allerlei nieuwe zaken, die hem zeer zu'len interes seeren. Want de auto industrie heeft niet stil gestaan. Al zijn er geen op zienbarende nieuwe constructies, toch valt allerwegen een streven naar ver betering en perfectionneering na te wijzen. Aan de gevolgen overleden. De heer N., aanspreker te Groningen die mede in den lijkauto zat, die te Kropswolde een kinderwagen aanreed, tengevolge waarvan een Jer zich in dezen wagen bevindende kinderen over leed, heeft zich het ongeval zoo aan getrokken, dat hij ibans is overleden. In kokend water gevallen. Het 8jarig zoontje van M. N. le Standdaarbuiten viel spelende in een waschketel met kokend water. De stumperd overleed eenige oogenblikken later onder vreeselijke pijnen. Examen kommies Directe Belastingen. De leeftijdsgrens voor toelating tot het examen voor kommies der directe belastingen enz is van 22 op 21 jaren gebracht. Zedenschandaal. De politie te Leiden is een ernstig zedenschandaal op h9t spoor gekomen; een groot aantal kinderen van Leidsche ouders is het slachtoffer geworden. In verband hiermede zijn aange houden de 27-jarige W. S en de 31 jarige J. J. F. A. V. beiden wonende te Leiden. De arrestatie van laatstgenoemde geschiedde te 's Gravenhage. Beiden hebben reeds meer vonnissen van zedenmisdrijf achter den rug. Een vrouw verbrand. Dinsdógmiddag werd de politie te Bussum gewaarschuwd, dat in de nabij heid van den watertoren een vrouw dood gevonden was. De politieagent Greijdanus was het eerst ter plaatse en vond een vrouw van circa 30 jaar, wier bovenlijf zoodanig verbrand en verkoold was, dat herkenning niet mogelijk bleek. De vrouw moet vooraf met petroleum ruim overgoten zijn. Daar zij dit ook zelf zoii gedaan kun nen hebben, was niet vast te stellen of moord dan wel zelfmoord in het spel was. Uit verdere aanwijzingen is echter volgens de »Sland." komen vast te staan, dat men hier met zelfmoord te doen heeft. De op de vrouw gevon den papieren wezen uit, dat zij uit Amsterdam afkomstig is. Het lijk is voor sectie naar Amsterdam gebracht. De pokken in Engeland Verleden week zijn er volgens de officieele statistiek, niet minder dan 398 nieuwe gevallen van pokken in Engeland en Wales aangegeven. Dit was een vermeerdering met 123 gevallen, in vergelijking met de week, die daaraan voorafging en waarin reeds bet hoogste totaal sedert ruim tien maanden was voorgekomen. Hevige stormen. Boven Engeland hebben Dinsdag hevige stormen gewoed, die veel schade hebben veroorzaakt, vooral aan de telefoon- en telegraaflijnen. De wind bereikte op sommige oogenblikken een snelheid van 110 K M psr uur. Ook heeft het hevig geregend zoodat in het dal van de Theems en in andere deelen van Engeland weer overstroomingen voorkwamen. Op de kust van Schotland is een stoomschip gestrand. De kapitein en de bemanning werden gered, nadat zij 12 uur in een reddingsboot hadden rond gezwalkt. De telefoonverbinding met Amerika. Naar de Msb. verneemt zal het tele foonverkeer met Amerika Maandag 30 dezer worden geopend Vanaf heden kunnen reeds gesprek aanvragen worden ingediend. Cycloon in Amerika. Nader wordt gemeld, dat vooral het Oostelijk gedeelte van den staat Ten nessee door deo wervelstorm geteisterd is. Te Holmes Creek werd een school geheel verwoest; 6 kinderen werden gedood en 20 gewond. 3ÜHGSRUJKE STAID VSVBAir. van 20 tot 27 Jan. GEBOREN Petrus L. H. van Meijel, Merselo. Johanna P. J. Vermeulen, St. Odastr. Wilhelmus A Th. Drabbels, Castenray Johannes A. H Reintjes, Leunen Steeg Theodorus A M Seykens, Klein-Oirlo OVERLEDEN L. Hendricx, wed. van J. Jacobs, 77 jaar, zb Overloonscheweg. P. Voesten, 3 jaar, Kruisstraat 4 patiënten St. Annagesticht. Worden gevraagd Veschillende boerenknechten en meiden om met Paschen in dienst te treden verschillende burgerdienstmeiden voor dadelijk of Paschen 3 dienstmeiden Den Haag en Amersfoort Aank. auto-monteur v. Bergen L. 1 kleermakersknecht, broek en vest kunnende maken 1 kleermakersleerling 1 winkelknecht, kunnende fietsen 1 boerenkoecht 15—18 jaar v Swolgen 7 jongens voor boerenwerk 1 boerenknecht voor Swaimen 2 kindermeisje voor Venray 1 burgerdienstmeid v Vierlingsbeek 1 burgerdienstmeid voor Boxtel 1 meid huishoudster voor Bussum Smidsknecht en leerling voor Wansum Sleepers voor de Staatsmijnen, beneden 30 jaar 1 timmerman voor Horst 1 schilder 3—4 jaar a h vak. voor Broekhuizenvorst 1 burgerdienstmeisje voor halve d*gen 1 loopjongen voor winkel 2 a 3 grondwerkers v Ysselsteyn 1 boerendienstmeisje 14—17 jaar voor Meerlo, Pascben. Bieden zich aan 1 opzichter, magazijnknecht of iets derg. 1 burgerdienstmeisje voor dadelijk 3 werkmeisjes 2 of 3 dagen per week 1 monteur-chauffeur 1 boerenjongen, omgeving van Tienray Leerling rozenkweekerij. Leerling chauf feur. 2 boerenknechts 16 en 18 j. 1 grond werker. Juffrouw v. kantoor of winkel. Burgerdienstmeid 21 j.- Houders vakban jes worden belloc' te komen afha Kantoor gec/an tot 5 uurond; ASS vm. sloten. 17 Verkrijgbaasooi O. DE MULDsun* KlMimiE BIIISTBÏ VSIBAY Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur kleine Congregatie, half horhalingscatechismus, na het Lof vergadering Apostolaat des gebedj». Maandag half 8 Jaarg. voor Johannes Rongen, oudera, broeders eq huisvrouw, 8 uur besteld Jaarg voor Conrad Easer en echtgeuoote, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 Jaarg. voor Renier Poela en Johanna Janssen, S uur Jaarg. 2e klas voor Mar tin Bax, Leonard van Kuik, Petronella Roffers en ouders Woensdag half 8 besteld Jaarg. voor Peter Johannes van de Pasch, Eogelbert Gerritsen en echtgenoote, 8 uur Jaarg 2e klas voor Johannes Rongen en Wilhelmina Broeks. Donderdag O. L. Vr. Lichtmis, de diensten als op Zondag, kwart voor 10 de wijding der kaarsen, 8 uur algemeene H. Communie voor Mexico van de leden der Mariavereeniging, na het Lof van 3 uur opdracht der nieuwe leden. Vrijdag le d er maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 gestichte leesmis, 8 uur Jaarg. voor Gerard Frans Arts en zijne echtgenooten Maria Michels en Francisca Janssen, kwart na vier Lof en eer herstel aan het H. Hart, feest van den H Blasius, na iedere H. Mis zal den Blasiuszegen gegeven worden Zaterdag half 8 leesmis voor de overleden leden der Maria-Congregatie, Zaterdag komen de kinderen der 4e klas te biechten, kwart na 4 Lof. Zondag a.s. in alle H. Missen collecte ten bate der kerk. In den loop dezer week zal de jaarlijksche collecte gehouden worden ten bate der Vincentius- vereeniging. Zaal in het Patronaat. Om negen uur H. Mis en vergadering voor d« Derde Orde afdeeling mannen. Bestuursver kiezing Wijk Veltum. Donderdag feest van O. L. Vrouw Lichtmis, de H. H. Diensten als op Zondag. Generale absolutie voor de leden der Derde Orde. Om 9 uur Bestuursvergadering Derde Orde. St. Antonius-Patronaat. Des Zondagsmorgens niet op het Sportterrein spelen. Wegens uitvoering Werkliedenvereeniging wordt de feestelijke uitreiking van de diploma's een week uitgesteld. Spaarbankboekjes inleveren, te HORST zal Maandag 13 Februari 1928, nam, half 3 ten verzoeke vau den Heer Hubert Janssen te Venray ter plaat se publiek verkoopen circa 180 slagen mooi dennenhout, hoofdzakelijk boonenstaken, geljnt- staken en zwaar brandhout in zijn bosch aan den Beekweg» nabij Thuyls ©p de Hiept. ALGEMEENE 's avonds 7 uur in „De Engel" Trouwe opkomst verzoekt 19 Het Bestuur. van de des avonds 6 uur, in de zaal „Wilhelmina", Schoolstraat. 19 te bekomen voor den Openingsavond der Vereen ter bevordering der danskunst „JUST FOR FUN" in het lokaal van den Heer Ant. MOORREES—PETERS, HORST. Prijzen der kaarten: Heeren f 1 Dames f 0.50. Dansen vrij 1 Competitie le klas R.K.L.V.B. wederom verkrijgbaar vanaf half Maart. Wit Leghorn stam Horst Bestellingen kunnen nu reeds worden opgegeven Ook gelegenheid voor loon- broeden 10 ct. per ei. 320 W. L. stam Hgn ge productieve, bekroning legrijd 1925—'26 en le a; eieren 1926'i Bepernt aaitarn van uitgezette ben Horst. Tevens per lade van ltren broedcentr. ruiOO f Cast. Heden ontvanjlle Beslist soortecl ki als andere jarPrij lager dan verll ja, uitsluitend ca heeft ten Uwen d fok'.oomhouderiwe stekend te zijnjfiti van. Vertegenwoor v ray de Heer Ulel Helden—8n§ In aansluitingbo de deel ik het :hti van Venray entre dat ik de vertwi van v.d. Lindei C tend- en Opfok o| genomen. Mij doi mingen geblektat prima voeder io advies samengtl onder strenge mie Foktoomhol C te VEV. zal op Vrijdag 3ir. 2 uur in Café vel ten verzoeke vaiiW J. A. Poels te Vy publiek do] 70perc. denn it latten en br.\-* 1 zijn bouchen te o biedt aan prima gesn. HAAGDOORNS, 60—100 cM. hoog f 25. Alle andere Boomkweekerij- artikelen aan lage prijzen. Aanbevelend, 316 De bekende Orasmest van de Firma Coenen Schoenmakers te Uden, is weder te bekomen A f 4.— per 100 Kg. Bestellingen tot en met 13 Februari bij JOS. LOENEN te Leunen 12 te Hff zal op Maandag Fe nam. 3 uur, in I S'ationaweg te heer Ghr. Stappdldi publiek vfop Gem een ten i Een huis met g«c en weiland in Sp 5.41,00 H. Wordpe en massa. Een perceel riprn ke, groot 35 a. 5te Voorts eenige pel in Lullache pas,-ti< groot 40 c.; secii<8 a 90 csectie 80 c en sectie 40 c. Aanvaarding stal en schuur bouwland atoppept overige dadelijk.

Peel en Maas | 1928 | | pagina 2