Winters I loor ne a. s. nmm L. WIJNHOVEN. NUTRICIA's F tTmiitiri Voor Kerstlis on Nieuwjaar RIJWIELEN Voor Nieuwjaar TM. PoEwels Voor Mi©mw|e.ar I MAX WOLF, Firma van den Munckhof. DAMES wenscht TJ mooi helder WASCHGOED De Botaris Brabers Boerderij Gewatteerde Dekens Molton Dekens een prachtige Kalender met brieventasch Dentist, VENLO Venraysch Gem. Koor Polyhymnia Jacq» Coenen-Houtackers, PETER HENDRIX, Patemtr, 9 Scheurkalenders, Almanakken, Maandkalenders, Rekeningen, Wissels, Quitantiën Brief- en Wisselhouders, Registers, N otitieboeken Nieuwjaarsbrieven en -Kaarten. HOUT V ERKOdPI NG- Notaris Pluymaekers Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser dennenhout, Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Extra lage prijzen, de beste kwaliteiten A. J. P.'s Kerstpudding iets fijns per pakje 20 ct. per kilo's pak 85 ct., per ons 10 ct. Fijne Boterkoekjes per half pond 25 ct. Vruchtenwijnen per flesch 65 ct. HERO Groenten en Vruchten in blik. volledige voeding voor lijders aan suikerziekte Telef. 23. VEGHEL Zakkenfabriek Levert alle soorten Zakken en Balen Zandzakken voor dijkversterking en waterkeering. Slakkenmeelzakjes worden tegen de hoogste prijzen ingekocht. Maandag 26 Dec. (2e Kerstdag) RADBOUD Xlll Kerstmis- en Nieuw jaarskaarten en Brieven „Gazelle", „Adek", Burgers E.N.R. 44 Solar Carbid los en in bussen Handwarmers J asbeschermers Fijnsmakende zuivere raapolie p,L. 58 Weitebloem per pond II Bozijnên zonder pit 28 Fijne krenten per pond 32 Demi fleur vijgen 16 Suiker le kwaliteit 24 Verder: gem. kaneel, bruine suiker, Vanille suiker, Anijszout, zelfr. bakmeel Bakpoeder enz. enz. (ook met naam bedrukt) te VENRAY zal Woensdag 28 December 1927, nam. 2 uur ter plaatse publiek verkoopen 1 voor deu Heer Math. Goumans te Venray—Lull: circa 60 perc. opleggers, steiger hout, slieten, brandhout en klaver- ruiters aan de Maasheezer weg achter Janssen. 2 voor den Heer Fr. v. Opbergen Stationsweg 2500 schansen aan den Smakterweg nabij Dijkmans. te VIERLTNGSBEEK zal Donderdag 29 December 1927 in Café A. Gremers te Vierlings beek bij inzet en Donderdag 5 Januari 1928 in Café A. Nillesen aldaar, bij toeslag, telkens nam. 2 uur, voor den heer Trienekens te Heerlen publiek verkoopen Eene kapitale zeer vruchtbare met flinke ruime gebouwen, Hol landsche stal, gierkelder, groote boomgaard, best bouw en weiland zeer gunstig gelegen, in de kom van het dorp Vierlingsbeek, groot 7.50.70 H.A., benevens 1.56 60 H. A. bouwland, heide en dennen- bosch onder Maashees. Te veilen in diverse combina ties en massa. Alles direct te aanvaarden, be halve 1.73.50 H.A. bouwland, welke eerst stoppelbloot 1928 kunnen worden aanvaard. Het al breeder bij biljetten om schreven. ie HORST zal op Dinsdag 27 December 1927 des voorm. 10 uur in de zaal H. Spijken te Meerlo, ten verzoeke van den heer H. van Dongen, publiek verkoopen 35 slagen zwaar dennen tophout en 2 slagen schalen gelegen in het bosch van den heer Jennisken9 te Meerlo. te HORST zal op Dinsdag 27 Dec. 1927 nam. 3 uur in de Bondszaal te America ten verzoeke van den heer A. Jakobs Verhardt publiek verkoopen 1 Een huis met bouwland te Ame rica in de Slang groot ruim 2 H. 2 Weiland aldaar groot circa 64 a 3 Hei pachtrecht van circa 4 H A. heidegrond thans bijna geheel tot bouwland ontgonnen Aanvaarding huis met 32 a bouw land dadelijk en de re9t stoppelbloot 1928. TEVENS ZITDAG. te HORST zal op Woonsdag 28 December 1927 des voorm. 9 uur, ten verzoeke van Mej. de Wed. H. Poels en kinderen in de Herstraat te Horst publiek verkoopen Huismeubels, keukengerief, klein schuur- en akkergereedschap, klom, penmakersgereedschappen, electr- MOTOR 5 P.K. (Ganz) met hijsch- machine compleet, een Keet, ge schikt voor kippenhok, een houten schop in tuin achter G. Poels, een handwagen, nageltrekker, oude deu- te HORST zal op Woensdag 28 December 1927. des nam. half 3 ten verzoeke en ten huize van Mej. de Wed. P. J- Arts te Horst, publiek verkoopen 30 patrijskippen met haan. 6 jonge krielen met haan, een zoo goed als nieuwe naaimachine. Inboedel, klein schuur- en akker- gereedschap, 600 boonenstaken en wat verder te koop zal worden aan geboden. zal te HORST op Woensdag 28 Dec. 1927 te Horst nam. half 4 in café de Nieuwe Lint voor den Heer L. v.d. Munckhof publiek verkoopen 1 Het hout op stam van een jong dennenbosch, ongedund, verdeeld in 59 nummers, geschikt voor tuiniers hout. boonenstaken enz. gelegen in den Diepeling 2 Den ondergrond van gemeld dennenbosch groot 1 89.50 H zeer geschikt voor ontginning 3 Massa van koop 1 en 2 Onmiddellijk daarna aldaar voor den heer J. M. Hendrix Meterik 23 slagen boonenstaken erwtenrijs en 3 slagen schansenhout aan den Veld—Oostenrijk Voor den heer X Thomeer, Horst 35 slagen boonstaken, erwtenrijs en brandhout aan Eikelenbosch Nam. hall 5 in Café Janssen aan de Middellijk voor de wed Haegens 38 slagen boonstaken, erwtenrijs en brandhout aan den Nieuwen Dijk te HORST zal op Woensdag, 28 December 1927 des namiddags half vijf, in café Morees op de Vlies te Horst, publiek verkoopen: a. Ten verzoeke van den Heer Jozef Joosten en kinderen te Horst Een buis met erf, zeer gunstig ge legen te Horst aan den Venloschen weg, geschikt voor alle nering en bedrijf, kadaster Sectie C. no. 2557. groot 6 a. 35 c.a. Aanvaarding dade- lijk. b. Ten verzoeke van Mej ,de wed. P. J. Art9 te Horst; Één huis met stal, scnuur, eri. tuin en bouwland, gelegen te Horst op de Vlie9 en Ris9elderveld, kadaster Sectie B. nos. 2399, 2400, 1144 en 1545, groot 32 a. en 40 c.a Aan vaarding 15 Januari 1928. te HORST zal op Vrijdag 30 December 1927 nam. 2 uur in het Café de Nachte- eaal aan den Deurnescbe weg te Venray, voor den Heer Joh. Claes te Weverslo publiek verkoopen Circa 60 slagen afgekapt bestaande uit gelintstaken. latten, boonstaken en brandhout, gelegen in zijn bosch aan den Nachtegaal nabij Swinkels. te HORST zal op Vrijdag 30 December 1927, nam. 5 uur, in café H. de Bruin aan den Overloonschen weg te Venray, ten verzoeke van de erven van den Heer Jac. Janssen te Venra}', Braban der, publiek verkoopen: 1. Een huis met tuin en bouwland, gelegen te Venray aan den Over loonschen weg, gedeelte van Sectie C. no. 5583, groot ongeveer 16 a. 2. Bouwland gelegen daarnaast, geschikt voor bouwterrein, gedeelte ven Sectie C. no. 5583, groot onge vaer 20 a. 3. Bouwland aan den Broekweg, kadaster Sectie C. no. 4700, groot 30 a. en 80 c.a. 4. Generale massa. Aanvaarding koop 1 dadelijk en de rest stoppel bloot 1928. te HORST zal op Woensdag 4 Jan. 1928 nam 2 uur in café Timmermans aan de Markt te Horst, voor de erven van den Heer Billekens, pnbliek verkoo pen A. 53 nos. boonstaken, 10 nos. afgekapte lat- en rekstaken. Alles liggende in het bosch bij P Reinders. kiezel weg Horst—Venlo. B. In Reulsbergen nabij de Mom en G. Hanssen 75 nos. boonenstaken, 20 nos. afgekapte lat- en rekstaken, 40 nes. snoeisel, boonenstaken, erw tenrijs en brandhout, 30 nos. afge kapte wegen, in het tegenoverliggend perceel, 40 nos. zware staken, kepers weidepalen enz. in perceel gen. de Heuvels. te HORST zal op Donderdag 5 Jan. 1928 nam, 2 uur in café Wed. Michiels, Maas- heesche weg ten verzoeke van den heer Chr. Stappers, publiek verkoo pen Circa 120 slagen zwaar dennenhout, dienstig voor kepers, steigerpalen, zware- en lichte weidepalen er gelintstaken7 slagen zwaar dennen tophout, alles gelegen in zijn bosch nabij de grintweg. 't Goedkoopste Enorme keuze. Laagste prijzen. 36 Mooie rozijnen zonder pit 24 cent Gereinigde Krenten 30 ct. Blanke rozijnen zonder pit 34, 40 ct. Sun Maid rozijnen pak 40 Fijne Pruimedanten 25, 30 ct. Abrikozen 70 ct. Californische Peren 35 ct. Schijfjesappelen 34 ct. Vijgen per pond 16 ct. Oruiscandij 34 ct. Grove candij 36 ct. Vanillesuiker per pakje 5 ct., 10 pakjes 45 ct. Griesmeelpudding met smaak (vanille, amandel citroen) Vruchtenpudding per ons 14 ct. Griesmeel grof en fijn per pond 20 en 16 ct. Zelfrijzend Bakmeel (Sluis) per pak 26 ct. Bakpoeder Backin per pakje 7s ct. Verkade's Beschuit 12s ct. Roode en witte Port flesch 85 ct. Zoete Spaansche Wijr. 85 ct. Medoc per flesch 70 ct. Samos per flesch 80 ct. Wij geven deze week aan IEDER KOOPER van f 1.50 aan gemengde waren (suiker niet inbegrepen) CADEAU. Aanbevelend, 120 als Luchtbrood, Glutenbrood, Diabetes- beschuit, Suikerarme melk, Glutenmeel, .Tabloid Sazin, Jams, enz. enz. Verkrijgbaar bij onze depothouders 44 Fa. G. POUWELS Zn., Langstraat 1, Venray A. P. FIKKERT—NOY. Parade 52, Tel. 75, Venlo. J Nassaustr. 3 b.h. Postkantoor Vertrouwd, vakkundig en billijk adres voor pijnloos trekken, plombeeren, Kunsttanden goudkroon en brugwerk, veranderen van niet passende gebitten, reparaties. Behandeling alleen te Kaldenkirchen na voorafgaand bericht of afspraak. Inlichtingen, boodschappen, afspraken enz. aan bovenstaand adres. voor Handel, Landbouw en Industrie. President H. TIMMERMANN Directeur H. WELTING 7. in de Concertzaal „W1LHELMINA", Schoolstraat, Aanvang half 7 precies. PPOGRAMMA Fragmenten uit het Weinachtsoratorium, F.Muller Molenaars Dochtertje Ol. Koop Droomekind j. P. J. Wierts De Molenaar J. Hamel Grietje van den Mulder (Dubbel Mannenkwartet) E. Wettig Weissenborn Liedeke van den Schilder (Dubbel Gem. Kwartet) P. Martin Zijderlaan PAUZE. Komedie in 3 bedrijven naar het Fransch van S.G. Personen Janssen, koopman Lola, actrice Mevr. Janssen Paul, hun zoon Julia, hun dienstbode Rozeboom, acteur Mies Scheffer, actrice van Lier, jong acteur Jacobs, regisseur De Costumier De Souffleuse Figuranten Het concert is toegankelijk tegen betaling van entree en voor honoraire leden met één huisgenoote gratis. Prijzen der plaatsen ie Rang f 1.2e Rang f 0.60 Plaatsbespreking op den dag der uitv. van 111 15 ct Prachtcollectie Groote sorteering. Lage prijzen Aanbevelend, 62 CarbidKaarsen Electr. Lantaarns, ZaklantaarnsPertrix Batterijen, Spatlappen enz. Hofstraat VENRAY. zendt dit dan naar de I Venlosche Stoomwasscherij P. Zwambach \te Vemo en TJ zult steeds tevreden zijn. Beleefd aanbevelend,

Peel en Maas | 1927 | | pagina 4