KaariiM 3 een woning auroaiaïïisQïriiaQ. Jonge Boerendag te vlaggen. Paardenverzekering Priju H.Jaimeii Winter- Koolplanten in Caers Extrig Klt- JEIS een kalkt 4 besteigi roodtel en roodka Extrin 100 p lil 9 r Gemengde Berichten. Afd. VI». □istricts-arbeidsbeurs te VENRAY. van den Landbouwbond. naj aarsschatting der paarden A Coopmans, Langstraat Be Te huur gevraagd Geregeh dag 2000 bke Indies roodhal Te Mga Ho vin 1 November a.s. de Motor- en Rijwielwet in werking treedt en dat tot I November a.s. nog zal worden ge wezen op de verschillende verplichtingen en de regels van den weg ten behoeve der motorrijtuigen door de politie. Na 1 November wordt niet meer ge waarschuwd en zal bij overtreding proces-verbaal worden opgemaakt. Venray, 18 October 1927. De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. Nakeuring van springstieren. De Burgemeester van Venray brengt ter openbare kennis, dat de aanstaande keuring van springstieren alhier op hel Henseniusplein zal plaats hebben Zaterdag 29 October 1927, des voor middags 9 uur. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO Voor de stoomfiets van Pater Vervoort. Vorig bedrag f 97 50 Van N. N. uit Venray f 0,50 Postdienst op Allerheiligen. Op Allerheiligen, 1 November a.s. is het post- en telegraafkantoor voor den poatdient geopend als op Zondag, dus van 8—9 en 1314, met dien verstande dat de openstelling geldt voor alle diensten. Op dien dag wordt slechts één bestel ling van brief en pakketpost uitgevoerd. De openstelling van het kantoor voor den telegraaf- en telefoondienst blijft dien dag ongewijzigd als op werkdagen. De Directeur BRIELS. Tot onderwijzeres aan de bijzon dere school van het St. Jozefsgesticht is benoemd Mej. G. M. M. Greefkens alhier. GEVONDENSleutelring met drie sleutels. Zwart fluweelen boodschappentasch, inhoudende kluwen zwarte sajet. Inlichtingen gemeentepolitie. GEVONDEN Een buikriem van een paardentuig. Inlichtingen marechausséekazerne. Bij gelegenheid der Oirlosche kermis, werden wederom verscheidene wielrijders bekeurd wegens rijden zonder licht. Een hunner bekwam nog een extra verbaal wegens rijden zonder belastingplaatje. Onder vele blijken van belang stelling herdacht de Heer de Groot, Brigade Commandant der Koninklijke Marechaussée alhier, Zaterdag den dag, waarop hij voor 25 jaar bij het Wapen der Kon. Marechaussée in dienst trad. Wij voegen hieraan gaarne alsnog onze gelukwenschen. De Maandag alhier gehouden jaarmarkt kenmerkte zich wederom door een druk bezoek van kooplieden en belangstellenden. De kolossaal groote veeaanvoer bracht tevens een levendigen handel. Vooral in jong dragend vee werd zeer veel verkocht aan goede prijzen. Ook de aanvoer van biggen was zeer groot. De prijzen bedroegen f 8 tot f 12 per stuk De markt had een vlot en druk ver loop. Hoewel denzelfden dag te Helmond veemarkt gehouden werd, waren van daar en uit de omgeving verschillende kooplieden hier ter markt. Wel een bewijs, dal onze veemarkten ook in Noord-Brabant gewild zijn. Morgen Zondagavond ontbreekt het hier niet aan ontspanning. Wie een werkelijk prachtig filmwerk wil zien, begeve zich naar de Luxor-bios- coop, waar wordt vertoond »De Ma donna van den Rozenkrans of De Blinde van Pompei." Een mooier werk werd hier nooit vertoond. Ook Maandagavond wordt deze film nog vertoond. Liefhebbers van tooneel kunnen in de zaal van den Heer Jan Huisman alhier het Helmondsch Tooneelgezel- achap »Muzen" zien optreden. We wénschen beiden een volle zaal en den bezoekers eenige genotvolle uren. Blijkens achterstaande advertentie opent de Heer Th. Ariaensin de Groote Straat no. 6 alhier (vroeger bewoond door de Gebrs. Jeuken) hedenavond een winkel in modern schoenwerk. Ook voor schoenen voor abnormale voeten is dit het beste adres. Men bezichtige hedenavond de etalage 1 (Adv.) Op Zondag 30 October a.s. zal in de zaal >Wilhelmins" alhier optreden het alom bekende Tooneelgezelschap »De Optimisten" uit Amsterdam, onder leiding van den Heer Adolf Bouw meester. Zie advertentie volgende week Woensdag j 1. bracht den Heer Inspecteur der Kon. Marechaussée een bezoek aan Venray en de brigade aldaar. Gisteren vierde de Eerw. Mère Alexandrine (Charlotte Smets) in het klooster Jerusalem" alhier haar zil veren jubileum. Voetbal. D.S O. schijnt het dit jaar ernstig te meenen. We zien haar steeds winst punten boeken. Zondag 1.1. moesten ze zich echter met een puntenverdeeling tevreden stellen door het gelijk spel 22 legen Boxmeer. Morgen moet D. S. O naar Gennep om aldaar Vitesse II te ontmoeten. LEUNEN. Naar we vernemen zal de Handboogschutlerij »Sl. Joris" op Zondag 8 en Maandag 9 Januari een concert met tooneeluitvoering geven. HORST. In het St. Anthoniusgesticht tot verpleging van zieken en ouden van dagen is opgenomen de 99 jarige Christina Janssen, die Aug. 1928 haar mnaf« vHriaardae hoopt te vieren. Ze is ongehuwd, 25 Aug. 1828 te Valburg (G.) geboren en geniet sinds 27 Febr. j914 liefdevolle verzorging van dit huis. TIENRAY. Onder vele blijken van belangstelling, zoowel van de inwoners te Tienray, als buiten het dorpje werd Tienray's eerste Rector j 1. Zondag feestelijk geinstalleerd. De straat vanaf 't klooster der Eerw. Zusters tot aan de kapel was prachtig versierd, overal waar men keek was 't groen, bloemen en vlaggetjes, prachtige eerebogen waren opgericht, geen moei ten waren gespaard om alles een feestelijk aanzien te geven. Omstreeks 2 uur stonden het hoofd der Gem. Meerlo, schoolkinderen, bruidjes en de plaatselijke vereenigin- gen van Tienray, waaronder »Tienrsy's belang" »Tienrav's Fanfare" »R. K V. V. T. O P." »R K. Werkliedenbond SwolgenTienrayMeerlo" nabij 't klooster opgesteld, om Z Eerw. af te halen en in optocht naar de kerk te begeleiden. Tienray's Fanfare luisterde den stoet op door 't blazen van eenige vroolijke, pittige marschen- Onder den eereboog nabij de kerk werd halt gehouden en sprak de Burge meester der gem. Meerlo als hoofd der gemeente en verzekerde Z Eerw., dat hij op zijn steun en medewerking kan rekenen, als 't betreft de belangen van Tienray te bevorderen, zoowel op geestelijk als stoffelijk gebied. Hierop dankte Z Eerw in warme bewoordingen Dan zet'e de stoet zich weer in bewe ging tot aan den hoofdinging der kerk waar een foto genomen werd van Z.Eerw., den heer Otten (koster), Burge meester en bruidjes. Hierna begon het plechtig Lof Na 't Lof werd Z Eerw. wederom in optocht naar 't klooster der Eerw. Zusters gebracht, waar den heer Th. van Rijswick hem hartelijk welkom heette namens Tienray's Fanlare. en alle inwoners van Tienray, waarop Z.Eerw. de heer van Rijswick dankte De R. K. Raadsfractie te Venlo. Men schrijft uit Venlo Tot herstel der eenheid onder de R. K. Raadsfractie zal Maandag a.s een vergadering worden gehouden op initiatief der hoogere standen, tuinders en werklieden met de R K. midden standers en democraten, welke laatste groepen zich naar aanleiding van het gebeurde bij de jongste wethouders verkiezing van de R K Raadsfractie hadden afgescheiden. Of de poging succes zal hebben, is nog af te wach ten. Roofoverval te Weert. Dinsdag hadden zich voor de Recht bank te Roermond te verantwoorden de gebr. S met name Christiaan Hubert Saes, 23 jaar, mijnwerker, geboren te Weert, en wonende te Lutterade, en Mathias Hubertus Saes, 24 jaar, mijn werker te Hoensbroek, beiden thans gedetineerd in het Huis van Bewaring te Roermond, wien bij dagvaarding was ten laste gelegd dat zij in den nacht van 5 op 6 Augustus 1927 omstreeks lli/i uur, te samen te Weert met hel oogmerk om zich of een ander weder rechtelijk te bevoordeelen door geweld, althans door bedreiging met geweld, Hendrik Rogier Nies in diens woning hebben gedwongen tot afgifte van een bedrag van ongeveer 38 gulden. Eisch tegen Chr. Saes 9 jaar en tegen M. Saes 6 jaar gevangenisstraf Verdronken Dinsdagmiddag is nabij de Roode Brug te Roermond een jongeman uit Posterholt uit de Roer opgehaald. Zijn lichaam was nog warm, toen men hem er uit trok, doch de levensgeesten bleken geweken. Een nog nieuwe fists stond aan den kant. Of hier een ongeluk is gebeurd of zelfmoord gepleegd was, is nog niet juist bekend. Nekkramp. Te Tegelen heeft zich een geval van nekkramp voorgedaan bij een kind uil het gezin van H. S aan de Broeklaan. HEERLEN. Het L D verneemt, dat het niet juist is, dat op de Oranje- Nassaumijnen aan 50 arbeiders ontslag zou zijn aangezegd. Regelmatig zoo deelde me" aan het blad mede worden aan het eind van elke maand op de O. N III een jonge mijn nog een aantal ont slagen aangezegd aan voor het bedrijf ongewenschte elementen Dit ontslag omvat in den regel 20 30 arbeiders. Ook deze maand zal het aantal ontslagenen de 30 niet ver te boven gaan Tegenover deze ontslagen staat een regelmatige tewerkstelling van nieuwe werkkrachten. Woningbouw in de Mijnstreek. In aansluiting op het bericht betref fende de stichting van het nieuwe mijndorp bij Waubach, kan nog worden gemeld, dat niet de mijn Laura zelf de woningen, winkelhuizen, kerk en school zal bouwen doch dat de directie alleen terreinen heeft beschikbaar gesteld en medewerking verleent om de totstand koming van een gesloten en fraai geheel te verzekeren. De woningen zullen, althans voor het overgroote deel, gebouwd worden door »Thuis Best". Perceelen voor winkels zijn voor particulieren verkrijgbaar onder voorwaarde, dat de architectuur der huizen aan bepaalde eischen zal voldoen. De gemeente, resp. de besturen van bijzondere seholen zullen voor den scholenbouw moeten zorgen, terwijl de kerk waarvoor de noodige plaatsin het plan is voorzien door het Kerk bestuur wordt gebouwd. Honingsoogst. Nu de imkers hun bijenvolken van de heide teruggehaald en zg. afgesal- peterd hebben, hebben zij een overzicht over de honingoogst van dit jaar. HoeweT Be hoop op een goe<Te oogsi nevoögaer pTatnse-iajnaetr geen tengevolge van de vele regens in lente en voorjaar, alsook in de zomermaan den, klein was en later zelfs over dreigde te gaan in wanhoop tengevolge van hel steeds aanhoudend slechte weer, kwam einde Augustus nog juist op tijd een ommekeer brengen en kregen we meerdere dagen gunstig weer. Hiervan hebben de bijen in niet geringe mate geprofiteerd en de volken, welke alhier op de zandheide waren geplaatst, konden gedurende die dagen nog eens hun hartje ophalen, met het gevolg, dat de oogst over 't algemeen genomen nog tamelijk gunstig is uit gevallen. Vooral de volken ondergebracht kasten hebber, een goede opbrengst geleverd, wat van de volken uit de korven niet het geval is geweest Er waren kasten bij, welke tot 60 pond haalden, tegen korven ongeveer 40 pond Daar de prijs van de honing dit jaar goed is, zal de schade tengevolge van het slechte weer, toch nog wel vcor een groot gedeelte kunnen worden ingehaald. Nieuwe zaal. In eene j 1. Zor.dag gehouden verga dering door de leden van de coöperatie en den Boerenbond te Melderslo, werd besloten om een zaa! tb bouwen. Laag water-grillen. Uit Maastricht werd Donderdagoch tend weer wat was gemeld, n.l. 11 cM. bij een stand aan de sluis van 4160 NA.P. Het wordt hoog tijd, dat de Maas weer wat stijgt, ter bevordering van de scheep vaartbei angen. De Maas was de laatste degen zoozeer gevallen, dat schepen uit Venlo, met een grootere diepgang dan 1 50 Me'er Roermond niet meer konden bereiken, Nu de stuw bij Grave nog niet klaar kwam in de hoogtestand is het Maas- en Waalkanaal ook geheel afhankelijk van de Maas zelf eenige was zal dus de scheepvaart in het Kanaal t*n voordeele komen. Een mooie stroopersuitvinding. Door de politie is in den nacht van Maandag op Dinsdag als verdacht van jachtwetovertreding aangehouden M A L. uit E. reiziger Genoemd persoon bevond zich met (nog anderen zijn auto op den weg GeldropMierlo en was door middel van den schijnwerper behulpzaam tol het schieten van wild De auto en het wild is in beslag genomen en tegen A proces verbaal opgemaakt. Zooals te begrijpen ka" deze strooperij een duur grapje worden. De woningnood te Eindhoven. In verband met het tekort aan ar beiderswoningen in Eindhoven, zijn de Philips Fabrieken reeds geruimen tijd genoodzaakt om arbeidskrachten, buiten Eindhoven woonachtig, in de fabrieken Ie werk te stellen. lederen dag komen talrijke Philips arbeiders per trein, tram of omnibus uit Helmond, Boxtel, Til burg, Valkenswaard, St. Oedenrode, Veghel, 's Hertogenbosch, Oirschot, Budel en andere plaatsen om 's avonds weer naar hun woonplaatsen terug te keeren. Daar het praktisch niet mogelijk bleek uit nog verder van Eindhoven verwijderde plaatsen arbeiders in de Philips Fabrieken te laten werken, komen er thans iederen dag ongeveer 250 Belgische arbeiders uit de omgeving van Achsl (België) naar Eindhoven. Door de Philips Fabrieken wordt een autobus-dienst tusschen de verschillende bij Achel liggende plaatsjes, Overpelt, Neerpelt, Bree, enz er. hel station Achel onderhouden, vanwaar de arbeiders zich dan per trein naar Eindhoven begeven. Binnenkort zal het aantal Belgische arbeiders bij Philips ver moedelijk wel 600 700 bedragen. Het is ongetwijfeld te betreuren, dat waar het aantal in Nederland beschik bare arbeidskrachten nog zeer groot is, van overheidswege geen maatregelen genomen worden om te voorzien in het tekort aan woningen te Eindhoven, dat reeds sinds jaien is geconstateerd. Zw. Kinderen aan mazelen overleden. Men meldt uit Ravestein: Tengevolge van de in deze gemeente heerschende mazel epidemie zijn reeds vier kinderen tot nu toe bezweken. Doodelyk ongeluk. Te Tiel is de 23 jarige F. den Hartog uit Culemburg van een vrachtauto ge vallen, waarop hij met twee anderen geklommen was. Hij kwam zoodanig op het wiel terecht, dal hij enkele uren later aan de gevolgen is overleden. Het drama in den auto. Woensdagmorgen vroeg vervoegde zich de Zwolsche recherche aan de woning van wijlen den heer H. J. de Groot, die, naar men zich zal herinne ren, in den nacht van 11 op 12 Sept. j.l. in zijn auto onder de gemeente Olst op noodlottige wijze is verbrand. Zoowel aan de voorzijde van de woning als aan den achteruitgang stelde de politie zich op en toen op herhaald bellen geen gehoor werd gegeven, verschafte zij zich zelve toegang tot de woning. Later trad de heer Ten ICdie nog steeds bij de wed De G. in pension w"ont, onder geleide van de politie naar buiten en korten tijd later verliet ook mevrouw de wed De G de woning onder politiegeleide Beiden werden naar het hoofdbureau van politio be geleid. De »Zw. Ct." verneemt, dat een en ander is geschied op verzoek van den Officier van Justitie te Zwolle, doch te tingen verstrekt worden omtrent de beweegredenen, die tot dit "erzoek en het optreden dpr politie aanleiding hebben gegeven. De gestolen burgemeestersauto terecht. De gestolen auto van den burgemees ter der gemeente Vries, den heer A Jongbloed, is te Rolenburg (Duitschland) aangetroffen en door den eigenaar her kend. D<* beide in Groningen aange houden Duitschers hadden den wagen verkocht. Op hen werd nog 300 gulden gevonden, welke in beslag genomen zijn. Zij worden ter beschikking gesteld van de juslilie te Assen. Drama te Winterswijk. Dinsdagmiddag zijn in een boschje in de nabijheid van de gemeente Win terswijk de lijken gevonden van een man en een vrouw. Een door de politie ingesteld onder zoek doet vermoeden, dat de man eerst de vrouw heeft doodgeschoten en daarna zich zelf van het leven heeft beroofd. De revolver werd in de hand van den man gevonden. Nader wordt uit Winterswijk gemeld In aansluiting met het bericht over den moord en zelfmoord kunnen wij nog meedeelen, dat het hier betreft de heer L ICoch, oud 77 jaar, van beroep machinist, Duitscher van geboorte. De naam van de vrouw is Helene ICoch- Samuel. Haar leeftijd bedraagt onge veer 70 jaar. Zij waren over de Duitsche grens in ons land gekomen. Met duistere machten op vertrouwelyken voet. En fabrieksarbeider te Nieuwer- Ams'.el werkte samen met iemand die beweerde met duistere machten op vertrouwelijken voet te staan. Het ge volg van dezen buitengewonen omgang was dat de desbetreffende persoon een zg »kwade hand" had, welke bij de minste aanraking ongelukken veroor zaakte De fabrieksarbeider werd door den duivelskunstenaar bij het oor ge trokken en onmiddellijk zwol dit volgens den betrokkene op, een kneep in de neus en dit lichaamsdeel werd geüjkvorming aan een volrijpe biet, een druk op het hoofd en er ont stond eene verzwering in de hersenen Teneinde raad liep de geplaagde arbeider naar een helderziende" juf frouw aan den Amsteldijk te Amster dam. Deze ontdekte onmiddellijk de booze geesten het was alleen aan het sterk gestel van het slachtoffer te danken dat nog niet meer onheilen over hem waren gekomen O a. had de man sigaren van zijn belager aange pakt, wat volgens de juffrouw al zijn tanden en kiezen had kunnen kosten. Als recept gaf zij, bij het spreken met den man, op een meter afstand te blijven en een koffieboon in den mond te nemen Vermoedelijk heeft het slacht offer zich niet aan het recept gehouden, want hij heeft zich Dir.sdag ouder be handeling van een specialist moeten stellen. Tegen den duivelskunstenaar kan echter niets meer worden onder nomen, deze is nl... plotseling doodge bleven. (Hbld Het leven wordt weer duurder. In Engeland zijn de kosten van het leven in de maand September weer met 2 pet gestegen. Zij bedroegen op 1 October 67 pet boven het peil van Juli 1914. Een maand geleden beliepen zij 65 pet. en een jaar geleden 74 pet. boven dat peil. De steiging geldt vooral de prijzen van eieren, boter en melk. De woningbouw to Berlyn. De gemeenteraad van Berlijn heeft het aanbod van een bouwonderneming om 8000 woningen voor de gemeente te bouwen verworpen en daarna een socialistisch voorstel aangenomen om van gemeentewege 1U 000 kleine wonin gen te bouwen en voor dat doel een binnenlandscho leening aan te gaan. Bootongeluk. Woensdagnamiddag sloeg te Siickin- gen bij het overzetten over den Rijn een met 6 arbeiders bezette boot om Drie der inzittenden, waaronder twee huisvaders, verdronken. De gevolgen van slechte lectuur. Tusschen Oppein en Meisse in Opper- Silezië is Vrijdag j 1. hij het dorpje Bauschwitz een aanslag op den spoor weg gepleegd, die door oplettendheid van een machinist niet tot een ongeluk geleid heeft. De schroeven van acht dwarsverbindingen bleken losgemaakt te zijn en de rails waren met groote sleenen bezwaard. Als daders zijn nu drie scholieren uit het dorp Bauschwitz sangehouden die door het lezen van Nick Carter- ütleratuur tot hun onverantwoordelijke daad gekomen waren. SEEKBLIJKE BIEK'STII V8IBA1T Parochiekerk Morgen Zondag om half 8 vertrekt de Congre gatie ter bedevaart naar de Smakt, in alle H. Missen collecte voor de Katholieke Universiteit, om 2 uur plechtig Lof tot opening van den Jonge Boerendag. Maandag half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg voor den Zeereerw. Heer Pastoor Pascal Smeita en ouders Dinsdag half 8 besteld Jaarg. voor Th. Ver beek, 8 uur leesmis voor de St. Criapinusgilde. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Catharina van ter Velden Ambrosius en ouders. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur besteld Jaarg. voor de vrouw van Jac. Hendriks en Gerard Hendriks. Vrijdag half 8 leesmis, S uur Jaarg. voor Gerard Custers, Johanna van Achten, ouders, broeders en zusters. Zaterdag komen de kinderen der 5e klas te biechten. A.s. Zondag feest van Christus Koningschap, in alle II. Missen collecte voor de Doofstommen Van 12 tot 15 November wordt te Venlo eene retraite gehouden voor den kring Venray. De kosten bedragen f 7 50 voor niet-leden en f 2.50 voor leden van de Retraite-penning. Deelnemers worden verzocht zich zoodra mogelijk op te geven bij kapelaan Strijkers, Maasheesche weg. Zaal in het Patronaat. Om negen uur H. Mis en vergadering voor de Derde Orde, afdeeling vrouwelijke tertiarissen. St. Antonius-Patronaat. Om 4 uur bijeenkomst inde feestzaal van «Sint Servatius". Niet vroeger dan kwart vóór vier aanwezig zijn. Dat dient tot niets en ts onbeleefd. BUaaSBUJKE STAKB VSHEAY. van 14 tot 21 Oct. GEBOREN: Hendrika C. Th. Soonemans, Overbroek Franciscus J. Jacobs, Veltum Gerardus H. Swinkels, Overloonsche weg Johannes M. Pelzer, Merseloscheweg Lodewijk Cb. M. Janssen, Oostrum Peter J van Mil, Landweertweg OVERLEDEN Theresia M. J. van Rootselaar, oud 91 jaren, z b. Overloonsche weg Jacobus Janssen, oud 83 jaren, z.b wed. van Wilhelmina van den Acker, Broekweg Hendrina Wismans, echtg. van C. H. Rutten, oud 62 jaren, z b Oude Oostrumscheweg 1 patient St. Annagesticht Worden gevraagd Veschillende boerenknechten en meiden om met Paschen in dienst te treden 1 boerenknecht voor dadelijk 1 burgerdienstmeid voor Vierlingsbeek 2 jongens voor boerenwerk 1 keukenmeid en 2e meid voor Hor9t 1 keukenmeid 2 boerendienstmeiden voor dadeltyk 1 boerendienstmeisje voor Sevenum 2 burgerdienstmeisjes voor dadelijk 2 burgerdienstmeisjes voor Deurne 1 burgerdienstmeisje voor Overloon 1 burgerdienstmeid voor Sambeek 2 huishoudsters voor bij Heeren Geestelijken 4 bekwame sigarenmakers voor Venray 2 jongens voor sigarenfabriek, v. Venray 1 boerenknecht, moet kunnen melken 1 bekwame meubelmakersknecht 1 smidsknecht voor Deurne 1 persoon om reclame platen op te plakken voor Venray en omstreken 1 sigaren-sorteerder. Bieden zich aan 5 dienstmeisjes 14 en 15 jaar v. dadelijk 1 timmermansknecht 1 boerendienstmeid voor Paschen 1 smidsknecht, boeren9mederij 1 boerenknecht voor Paschen 2 bakkersknechts. 1 kantoorbediende 3 werkmeisjes 2 of 3 dagen per week 1 voermansknecht 30 jaar 2 chauffeurs 1 smid-bant werker 1 burgerdien9tmeid voor Pa9chen 3 grondwerkers 1 burgerdienst voor dadelijk 1 metselaar De bewoners van Hofstraat, Oroote straat en Patersstraat worden beleefd verzocht, bij gelegenheid van den Noord-Lim- burgsche |onge Boerendag, op a.s. ZONDAO 23 OCTOBER HET BESTUUR. De jaarlijksche algemeene zal gehouden worden als volgt: MAANDAG 24 Oct. voorm. 9 uur le'MERSELO; DINSDAG 25 Oct. voorm 8 uur in het DORP, 2 uur te LULL en 4 uur te OOSTRUM; WOENSDAG 26 Oct voorm. 8 uur te LEUNEN en 2 uur aan de HEIDE; DONDERDAG 27 Oct voorm 8 uur te CASTENRAY en om 2 uur te OIRLO; VRIJDAG 28 Oct. voorm. 9 uur aan het OVERBROEK; ZATERDAG 29 Oct. voorm. 9 uur te Y3SELSTEYN. Alles op de bekende plaatsen. Boekjes niet Ie vergeten. 32 HET BESTUUR De lede uitgenoodig Federatie Ji /en- ray te hot urg- sche Jong Oct. a.s vergaderinAiaat, 's nam. on Zie verd en Maas. loor de 23 t de Peel 24 Nar V. B. :taris vanaf a.s. 1 Novemb in café Voor deze week hebben wij nog af te gevenWitte, Roode en Savoye koolplanten A 25 ct. per 50 stuks. 14 BloemenVergeet-mij-nietjes en Madeliefjes a 75 ct. per 100. Zij, die den van e kunnen zii aanmelden. in of nabij Venray Briever. met prijsopgaaf onder letters X Z aan het bureau van dit blad. 10 12 sdag ijzen 21 wor- café i blaj TH bij A. ThJker B 22, Waij T bij A. Cljtscl weg, Oostj Adres bij J. Roofe f bij M. To TP by p.j. VEf

Peel en Maas | 1927 | | pagina 2