Lee P.A. i Dankbetuiging. Bijenbond practische Les HEEREN SLEEDING NAAR MAT Gemengde Berichten. vanaf Zo dag ^en Districts-arbeidsbeurs Leunen-Venray, VENLO Ie kwsjon en h-O f a IT_A A*\ den welbekenden acteur Fred Thomson na zijn herstel van eene zwaren val van zijn Mexicaansche volbloed. Alsof zijn lange rust in het zieken huis hem weer met nieuwen geest heeft bezielt, dit is zeker, nimmer was Fred Thomson levendiger en bruyanter dan in dezen zoo bijzonder geslaagden film. Hetzelfde paard dat hem zoo'n leelijk ongeval bezorgde draagt er niet weinig toe bij dezen film werkelijk tot iets bijzonders te maken, want zeldzaam zijn de staaltjes rijkunst in dezen film vertoont. Voor iederen paardenkenner en liefhebber, om te watertanden. Vergadering van den R. K. Midden stand op Maandag 3 October 1927. Voorzitter de heer H. Verheugen, Secretaris de heer Wintels. De vergadering moest om half acht beginnen, en het bekende Venraysche half uurtje was reeds ruim verstreken, toen de Voorzitter van wege de zoo weinig talrijke opkomst aan de aan wezigen de vraag stelde of deze verga dering al dan niet moest doorgaan, nu toch r.iets besloten kon worder.. De heer Pyls merkte op, dat het beste was de vergadering te houden, anders zouden de leden, die door hun komst blijk geven van belangstelling, onver- richterzake huiswaarts gaan. Hierna opende de Voorzitter met den christelijken groet de vergadering, welke behalve door den Z.E. Heer Strijkers, als geestelijk adviseur, het Bestuur, slechts door een zestal leden werd bijgewoond. Ter behartiging hun ner belangen moesten de middenstan ders in dezen moeilijken tijd toch trouwer opkomen. De notulen der vorige vergadering werden door den secretaris voorgelezen en zonder eenige op- of aanmerking goedgekeurd De Voorzitter brengt nu ter tafel de ballotage J. Vermeulen, wijnhandelaar, Groote Markt, die met algemeene stem men als lid der vereeniging werd aan genomen De Voorzitter herinnert er aan, dat Zondag 16 Oct ek. de R.K. Midden- standsvereeniging haar 25jarig bestaans- feest viert en stelt daarom voor allen gezamenlijk naar Venlo ter receptie te gaan, dan msakt de vereeniging Venray een flink figuur in Venlo, terwijl het voor de leden ook de moeite loonend zijn zal de etalages te Venlo te zien, welke bij de te houden Venlosche Winkelweek zullen te zien zijn en waaruit allen nut kunnen trekken, voor de hier in Venray te houden winkelweek. Ten einde allen op te wekken tot meereizen naar Venlo, stelt het bestuur voor de autobus-reiskosten voor ditmaal uit de vereenigingskas te betalen, en zal nader de tijd van af reizen bepaald worden De heer Pyls wekt allen op tot deel name, zelfs zonder vrije reiskosten en vraagt, wat er alzoo te doen is in Venlo, waarna de Voorzitter het feest programma uiteenzet, en hei voorstel van den heer Pyls overneemt, om de afwezigen van een en ander in kennis te stellen en wijst de vergadering er op dat het aardig zijn zou, zoo de Venray sche vereeniging aan de jubileerende zustervereeniging een bloemenmand zou aanbieden, lettende op het teit, dat op de Bondsvergadering te Maastricht alle deelnemende vereenigingen, behalve Venray, bloemen hadden aangeboden, terwijl door de vergadering ten opzichte van deelname aan het feestdiner te Venlo een gereserveerde houding aan genomen werd. Een voorstel van den Voorzitter, in privé, om a.s. Zondag de opvoering van «Rozenkrans", onder directie Mols mee te maken, ten bate der Santosver eeniging, kon geen bijval bekomen Voor de Bondsvergadering te Venlo1 op Maandag 17 Oct. 1927, werden tot afgevaardigden benoemd, de Z E. Heer Adviseur en den Voorzitter, en tot plaatsvervangende afgevaardigden de heeren Vollebergh, Wintels en van Opbergen. Op verzoek var. den Voorzitter, deelt de Secretaris mede, dat voor verpleging van zwakke kinderen door de Santos vereeniging, het sanatorium Eersel gekozen en de wintertijd de beste tijd is voor de uitzending. De heer Pyls stelt voor de heeren doktoren met de Sanlosstichting in kennis te brengen, opdat deze heeren bij eventueele te geven adviezen reke ning met de Santos kunnen houden. De heer de Haen steunt dit voorstel, De heer Wintels brengt versteg uit omtrent de Bondsvergadering te Maas tricht, welke hij als afgevaardigde bij woonde, en deelt mede, dat het voorstel inzake «vliegende winkels" door het Bondsbestuur is overgenomen, terwijl het voorstel uitkeering bij overlijden is aangehouden. De Voorzitter deelt mede, dat het Bestuur voorstelt de a.s 15 pet. uit keering^ door de Hanzebank van het saldo te goed der vereeniging, te ge bruiken tot betaling van de contributie aan het Hoofdbestuur, waarmede allen instemden. De vragenbus bevatte geen enkele vraag, waarna men aan de rondvraag kwam, waarbij de heer Pyls opwekte lot deelname aan de eventueele carna vaUfeesten te Venray, teneinde men schen naar Venray te trekken en de Venrayers thuis te houden, door hier een optocht of feest te organiseeren, en het spreekwoord«in Venray is nooit ieis te doen," uit de wereld te helpen, De Voorzitter zegt toe, in een volgen de vergadering dit punt ter tafel te brengen en sluit de vergadering met den Christelijken groet Woensdagavond reed de slagers knecht van den heer J. C. alhier met paard en wagen van het St. Servatius- vloog de wagen legen de poort vón het gesticht, waardoor de bestuurder van het voertuig werd geslingerd en eene ernstige wonde aan het oog bekwam. Na verbonden te zij», is hij nog den zelfden avond per auto naar een oogarts te Nijmegen vervoerd. Men vreest echter dat hij het licht uil het gewonde oog zal moeten missen. De gebr. T. onder Merselo kregen Woensdag verschil van meening, die op mishandeling en vernieling uitdraaide. Zelfs moest dokters hulp worden inge roepen. Tegen een der gebroeders werd proces verbaal opgemaakt. De autodiensten van den Heer G. Kupers, die met ingang van 3 Oct wederom uitgebreid en ook eenigszins gewijzigd zijn, vinden onze Jezers in het Tweede Blad. Wie nog geen dienst regeling heeft, knippe deze uit. Deze week werd de bekende modelhoeve «Erica" aan het Veulen door den Heer Th. Jaeger onderhandsch verkocht aan een zekeren Beerkens uit Straelen. Wel een bewijs dat de gronden aldaar ook nog gewild zijn. Politieberichten. GEVONDENEen rijwielplaatje en een regenjas. Inlichtingen bij de ge meentepolitie. Door de Gemeentepolitie werd proces verbaal opgemaakt legen zekere V wegens mishandeling van J. Verder werden verschillende personen bekeurd wegens venten, Een werkman aan de Steenfa briek «Het Veulen" had Woensdag ben flesch met koffie op den oven geplaatst Toen hij deze wilde gebruiken, vloog de flesch met een knal uileen, waarbij de arbeider verschillende verwondingen bekwam, die direct geneeskundige hulp noodzakelijk maakten. Eene leerlinge uit het Pensionaat «Jerusalem", viel Woensdsg aldaar door een glasruit, en bekwam daarbij een diepe snede over het gezicht, waar voor geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. De heeren J. Sijbers en M Arts, leden onzer Fanfare, zullen in November a.s. deelnemen aan het Solisten concours te Heeze en uitkomen in de 2e afdeeling Verpachting van Gemeentegrond te Venray in den Testrik. Burgemeester en Wethouders zullen bij inschrijving publiek verpachten twee perceelen ontginningsgrond, gelegen in den Testrik bij den Ossestal in één blok, gedeelte van perceel sectie H. no 1608, voor een termijn aanvangende 1 November 1927 en eindigende 31 October 1946. Perceel I groot 5 47 74 H.A. Perceel II groot 4 92.61 H.A Totaal groot 10 40 25 H.A. Inschrijvingsbiljetten op zegel worden ingewacht uiterlijk Vrijdag 14 October des voormiddags elf uur. Alsdan zullen de biljetten in de vergadering van Burgemeester en Wethouders in het openbaar worden geopend. De verpachting geschiedt op dezelfde voorwaarden als de overige gronden in den Testrik zijn verpacht. De verpachtingsvoorwaarden liggen ter secretarie ter inzage. De perceelen zijn ter plaatse uitgekield. Venray, 6 October 1927. Burgemeester en Wethouders voornoemd O. VAN DE LOO. De Secretaris, VANHAAREN. van den Limburgschen Bondenwedstrijd te Heijthuizen op 14 Aug. 1927 OVERLOON. In tegenwoordigheid van verschillende Eerw. Heeren Geeste lijken en de Eerw. Zusters van O. L. Vrouw van het H. Hart, heeft alhier de plechtige inzegening plaats gehad van de R K. Bijzondere Meisjesschool. Reel or Goorts, Inspecteur van hetRK. Lager Onderwijs, voerde bij deze ge legenheid het woord. GEISTEREN. Door onze Tooneel- club zijn voor de a.s. winterkermis in studie genomen, om alsdan te worden opgevoerd, het drama »De Gondelier de3 Doods", en het blijspel «Moppie de Ongeluksvogel". BERGEN. Een minder plezierig slot aan de kermis alhier had Woensdag avond een persoon uit Heukelom. Tijdens de laatste dans had hij het ongeluk te vallen, waarbij zijn been gebroken werd. TIENRAY. Aanslaande Zondag zal de Processie van Sevenura haar jaar- lijksch bezoek aan O. L. Vrouw komen brengen. Deze processie die andere jaren komt op den 2e Zondag van Mei, werd destijds wegens de feeslelijkheden te Sevenum bij gelegenheid van het 50 jarig Priesterschap van don Z. Eerw, Heer Pastoor De Bruijn, uitgesteld. Op dezen dag wordt levens het jaarfeest der kapelwijding feestelijk herdacht. VENLO. De laagste inschrijfster voor den bouw van het nieuwe politie bureau te Eindhoven is de firma W H. Sorree uit Venlo voor de som van f 78.440. De raming was f 133.000. De aardappeloogst. Men meldt uit Venlo: Alom iu den omtrek der stad is men druk bezig met het rooien van aardappelen, profiteerend van het mooie weer. De opbrengst is redelijk, maar de kwaliteit valt tegen. Lager gelegen velden hebben veel rotten. Vermoedelijk zal het product duur worden dezen winter. In een paar dagen liepen de Industrie aardappelen op van f 3 tot f 5 50 per 100 K G Voor roode aard appelen wordt al f 6.50 tol f 7 betaald. Verliooging van den melkprys. De te Venlo bestaande melkinrich tingen hebben den prijs der melk met 1 ct. per L. verhoogd en gebracht op 15 cent per L. Poging tot doodslag. Het O.M. bij de rechtbank te Roer mond eischle Dinsdag tegen den zich noemenden natuurgeneeskundige W. te Roermond, ged. aangeklaagd van poging tot doodslag op de 19 jarige Anny Coben, 8 maanden gevangenis straf met aftrek der preventieve hechte nis. Inzenden rekeningen. De Burgemeester van Venray brengt belanghebbenden in herinnering, dat de inzending der driemaar.ddijksche rekeningen (tijdvak 1 Juli 1 October 1927) zoo spoedig mogelijk dient te geschieden. Venray 7 October 1927. De Burgemeester van Venray O. VAN DE LOO. OOSTRUM. Op 3 Oct. j 1. had de plechtige opening plaats van de Bijz. H. Mariaschool alhier, 's Morgens werd een plechtige H. Mis opgedragen, waar onder schoolkinderen en personeel ter H. Tafel naderden, 's Middags om half drie werd een plechtig Lof gecelebreerd door den Z. E Z. G. Heer Dr. van Gils, Bisschoppelijk Inspecteur aan het Bijz. R.K onderwijs in het Bisdom Roer mond, bijgestaan door de Eerw. Heeren Rector van Oostrum en Pastoor van Venray. Hierna trok de stoet van school kinderen met hun onderwijzers, hol schoolbestuur, genoodigden en belang stellenden processiegewijs naar het schoolgebouw. De inzegening geschiedde door Dr. van Gils. Na afloop hiervan werd achtereenvolgens het woord gevoerd door Dr. van Gils, de Burgemeester van Venray, dö Inspecteur van het L O. Van den Donk, de Weleerw. Heer Rector Berden en het nieuw benoemde hoofd der school. Op gelijke wijze als men gekomen was trok de stoet thans weer terug tot aan het standbeeld der H. Maagd, waarmee de plechtigheid ten einde was. Vele toeschouwers, waaronder ver schillende ouders van schoolgaande kinderen, gaven door hun aanwezigheid blijk van hunne belangstelling. MERSHELO. Zondag j.l. had alhier op de Doelen der Handboogschulterij «St. Hubertus" het jaarlijksch prijs schieten plaats op het gelukspapier. Hiervoor waren door het Bestuur flinke prijzen beschikbaar gesteld, die na afloop van den wedstrijd door den voorzitter, den Heer Fr. Michels, aan de winnaars werden uitgereikt. Ook was hierbij tegenwoordig de voorzitter van den Handboogschutters- bond «De Vriendschap", die aan den schutter A Marcellis een prachtige geslicht huiswaarts, toen plotseling het draagmedaille aanbood, zijnde de kam- paard schrok en op hol sloeg. Hierbij I pioensprijs als hoogsten corpsschutter Do moord op de kloosterzuster te Roermond. Het mes, waarmee de verpleegde S. van het Louisahuis 18 Roermond Maandagmorgen de dienstdoende zuster Ferdinanda om 't leven heeft gebracht, werd Woensdagmiddag in den tuin der Munsterkerk gevonden. Tusschen heft en mes was er een koordje om gewon den, waardoor dichlknippen onmogelijk was. Doodelyk Mijnongeval. Maandagavond is op de Oranje Nassau III te Heerlerheide de arbeider F. Rokafec, die bezig was kolen te scheppen, plotseling door een steen, die uit 't gewelf viel, getroffen. De dood trad onmiddellijk in. R. is ongehuwd, 29 jaar oud en woon achtig te Brunssum. Doodolyk Mijnongeluk. De 53jarige mijnwerker Albert W- nil Chèvremont verongelukte Dinsdag" avond in de schacht Beerenbosch der Domaniale mijn te Kerkrade. W. ge raakte met hel hoofd bekneld tusschen een lift en was onmiddellijk dood. Winkelsluitingswet. De Hooge Raad van Arbeid heeft zijn adviezen vastgesteld omtrent de voor ontwerpen van een Winkelsluitingswet en een Werktijdenbesluit voor winkels Een meerderheid wenscht dat de overheid thans de regeling van deze materie ter hand moet nemen, acht gelijktijdige invoering noodzakelijk en geeft een uitzondering op de verplichte Zondagssluiting in overweging. Branden. Te Gemerl is de boerderij van M. v. d. Elzen afgebrand. Degeheele inboedel, een paard, varkens en kalveren werden een prooi der vlammen; alleen de koeien konden worden gered. Verzekering dekt de schade. Te Bergen (L) brandde op de ont ginning van mej. van Ophoven een blok arbeiderswoningen tot den grond af. Van een gezin werd het geheele bezit een prooi der vlammen. Rijwieldiefstal. De gedetineerde zwerver A. K. te Vierlingsbeek is wegens diefstal van een rijwiel veroordeeld tot 9 maanden gevangenisstraf. Wegen verbetering. Da Provinciale weg OplooOverteon heeft een sociale verbetering ondergaan De weg is bovendien aanmerkelijk verbreed. Hiermede is 'n belangrijke verkeersverbetering tot stand gekomen Doodeljjk ongeluk. Dinsdag kwam te Boxtel de aannemer, de heer J. van Erp, bij herstellingen aan den watermolen, in den Dommel te vallen. Het gelukte den drenkeling uit het water te halen, maar wellicht heeft hij bij het te water vallen in wendige kwetsuren opgeloopen, wijt nij een uur later, na voorzien te zijn van de H. H. Sacramenten der Stervenden, is overleden. De kermissen in Maas en Waal. Door de burgemeesters der verschil lende Maas en Waalsche gemeenten, is een bijeenkomst gehouden, om in de naaste toekomst het besluit te kun nen treffen de kermissen in heel Maas en Waal in een en dezelfde week te doen plaats hebben. Deze maatregel wordt voorgesteld mei het oog op spaarzaamheid en huiselijkheid. Than* trekken vele Maas- en Walers van de eene dorpskermis naar de andere. Onbewaakte overwegen. Op den onbewaakten overweg te Zijdewind is Woensdag een melkwagen door een sneltrein aangereden, waarbij de wagen totaal werd vernield. Won der boven wonder kwamen geen per soonlijke ongelukken voor. Yalsche guldens. Te Voorst zijn valsche guldens in omloop. Een drietal personen reeds hebben een valschen gulden in betaling ontvangen. De beeltenis van de Konin gin is zeer goed, doch het randschrift en de algemeene afwerking is slordig. De klank is dof, daar het geldstuk voor een groot gedeelte uit tin en lood is vervaardigd. Ongeluk op de jacht. De heer A. K. uit St. Maarten (N.H.) vergezelde voor zijn pleizier een drietal jagers in den polder Surghorn. Bij het springen over een sloot ging het geweer van den jager S. af, met het gevolg, dat het volle schot den heer K. op enkele passen afslands in den rug trof. De getroffene is terstond naar het Ziekenhuis te Alkmaar vervoerd. Gebrek aan moed? Te Arnemuiden kwam een paartje, dat in ondertrouw was, ter elfder ur*» mededeelen nog niet in het huwelijks bootje te zullen stappen. Hel bijzondere is dat ook in 1925 dezelfde psrsonen reeds ondertrouw deden, maar ook toen van trouwen afzagen. Staking voorkomen. De tegen 10 October aangekondigde werkstaking bij de Gulden Vlies Siga renfabrieken te Tilburg, Rausel, Lage Mierde en Hooge Mierde is door onder ling overleg met de besturen der werkliedenorganisalies voorkomen De wegenbelasting. Volgens de September aflevering van het Maandschrift van het Centraal Bureau voor de Statistiek zijn sinds de invoering van de wegenbelasting op 1 Mei j.l. tot en met 30 Juni 1927 door de ontvangers der directe belastingen in totaal 99 930 beiaslingkaarten uitge reikt, waarvoor in het totaal f4 886 798 77 aan wegenbelasting werd ontvangen Dit aantal wordt hieronder gespecifi ceerd naar de verschillende soorten motorrijtuigen. Rijwielen, waarop of waaraan een hulpmolor is aangebracht 543 Motor rijwielen op twee wielen, geen rijwiel met hulpmotor zijnde 28 344. Motor rijtuigen op meer dan twee wielen, geen rijwiel met hulpmotor zijnde en inge richt voor het vervoer van niet meer dan 7 personen 44 791; idem meer dan 7 pers. 3023; idem niet ingericht voor personenvervoer 23.229. Totaal aantal 99.930. Ongevallenverzekering voor voetballers. Plet bestuur van de RK. Federatie brengt tei£iiennis van de vereenigingen dat de R K. Federatie een overeenkomst heeft aangegaan met de Maatschappij «Priidenlia" te Utrecht ter verzekering van voetballers tegen ongevallen De jaarpremie per persoon bedraagt f 130, waarvoor men dan verzekerdis: a f 1000 uitkeering bij overlijden door een ongevalb f 2000 uitkeering bij geheele invaliditeit door een ongeval c f 1 per dag bij lijdelijke invaliditeit door een ongeval tot een maximum ,ran 300 dager.. Hel maximum verzekerd bedrag zal gelijk zijn aan driemaal deze eenheid. Hierbij is bepaald, dat schaden zullen worden uitgekeerd, indien het ongeval plaats heeft tijdens het spel op een voe'balveld, waar een wedstrijd wordt gespeeld, uitgeschreven of erke»d door een R K. of neutralen voetbalbond en bij deelneming als speler, scheidsrechter of als betalend toeschouwer. De betaling der premie moet ge schieden aan het kantoor der Federatie Men is verzekerd vanaf het moment, dat de premie in het bezit is der Federatie. Fraude door een advocaat. In verband met gepleegde fraude is, naar de «Stichlsche Post" meldt, door den officier van justitie opsporing ver zocht van mr. A. B. v. d. Br, advocaat te Woerden, die inmiddels de wijk ge nomen heeft. Lieftallige eclitgonoote. De politie te Leiden heeft Woensdag op den Stationsweg aldaar handelend moeten optreden omdat mej. B twist had met haar man en dezen daarbij met een kachelpook bewerkte. De politie heef! hel echtpaar geseheiden en voor alle zekerheid de pook in beslag geno men. De terreur van Calles. Volgens een bericht uit New-York heeft de Mexicaansche Consul generaal bekend gemaakt, dat ook generaal Gomez, die door de Mexicaansche Regeeringstroepen gevangen was geno men terecht gesteld is. In het geheel zijn thans bij de jong ste onlusten 40 personen terechtgesteld. Te Torréon zijn de kolonel en alle stafofficieren van een balailion, dat in m ana was go&u Regeeringsvliegluigen voeren verken ningen uit boven alle deelen van het land, waar troepen uitgetrokken zijn en trachten de verblijfplaats van de rebellen, die in de bergen zijn gevlucht op te sporen. Volgens een bericht uit de grensplaats Nogales moeten er Woensdag in de stad Mexico ernstige onlusten zijn uit gebroken, waarbij 'al van personen gedood of gewond zijn. Hittegolf te New-York. Zondag heerschte te New-York 6en hittegolf. De temperatuur was 85®, d i. warmer dan in 46 jaar op dezen tij-I van het jaar het geval is geweest. Boekei worden 10 uur etmis half 12. 2EBE8LIJK8 BISISflH VEXEAY Parochiekerk Morgen feest der H. Kindsheid, in alle H. Mis sen preek door een Eerw. Pater Lazarist, Mis sionaris in China en collecte ten bate der H. Kindsheid. Om half 9 zullen de kinderen aan de school der Eerw. Zusters Ursulinen zijn. kwart voor 9 worden zij dan algehaald, om 9 uur H Mis welke wordt opgedragen voor de kinderen der B. Kindsheiden hunne ouders. Deze H. Mis is voor eenieder toegankelijk, na de H Mis plechtige zegening der kinderen. Om 10 uur Hoogmis, om 3 uur Lof en rozenkrans, om 4 uur H. Familie Maandag half 8 leesmis, 8 uur uitvaart voor de Wed. Arts. Dinsdag half 8 en 8 uur leesmis, 9 uur gezongen Huwelijksmis, half 10 gezongen Huwelijksmis. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur sol. jaarg. voor Albert Esser en Johanna van den Boogaart. Donderdag om 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Anna Maria Custers. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur sol. jaarg, voor Henricus van den Boogaart en Theodra Janssen. Zaterdag komen de kinderen der 3e klas te biechten Op alle dagen om 6 uur Lof en rozenkrans. Zaal in het Patronaat. Om 9 uur H. Mis en Vergadering Jonge Derde Orde en Congregatie. In den loop der week zal de aardappelentermij gehouden worden. St. Antonius-Patronaat. Zondagmorgen 9 uur H. Mis en Vergadering Jonge Derde Orde en Congregatie, waarin ook het Midden-patronaat wordt verwacht. De jonge ren behooren vooraan plaats te nemen. Slechts in enkele gevallen, en dan wegens bij zondere omstandigheden, wordt een jongen die nog niet de Plechtige Communie heeft gedaan, tot het Patronaat toegelaten. De lijst is thans gesloten. busesamss stabd vkbbay. van 1 tot 7 Oct. GEBOREN: Catharina H. Coopmans, Hiept OVERLEDEN H. R. Vullings, 1 maand, Schoor 2 patiënten St. Annagesticht Worden gevraagd Veschillende boerenknechten en meiden om met Paschen in dienst te treden 2 burgerdienstmeiden voor dadelijk 1 keukenmeid 1 jongen voor boerenwerk 2 huishoudsters voor bij Heeren Geestelijken 1 burgerdienstmeid voor Vierlingsbeek 1 burgerdienstmeisje voor Venray 1 boerenknecht en dienstmeid voor Paschen 1 boerenknecht voor dadelijk 1 werkmeisje voor 2 dagen in de week 5 grondwerkers voor Beugen 1 keukenmeid en 2e meid voor Horst 2 dienstboden voor Deurne 1 dienstmeisje voor Geysteren Bieden zich aan 1 magazijnknecht 1 kantoorbediende 2 bakkersknechts. 1 smid, afkomstig 'v. d. Ambachtschool 1 boerenknecht voor Paschen 1 smidsknecht, boerensmederij 1 boerendienstmeid voor Paschen 1 timmermansknecht 2 dienstmeisjes 14 en 15 jaar v. dadelijk 1 dienstmeisje 14 jaar voor Paschen. Hiermede betuig ik mijnen hartelijken dank, ook namens de Familie Poels, aan allen, vooral aan de buurt, voor de vele blijken van belangstelling bij mijn 40-jarig jubilé onder vonden, 16 Arnoldina Poels. A.s. ZONDAG om half 4 in de Zeemerij-, Honing- en Wasbehandeling. 16 Parade 34 Telefoon 827 Steedsrim; los of 17

Peel en Maas | 1927 | | pagina 2