Terrein éop landbou Stamboe G. Kupers hagelverzekering Paarden-verzekering Waarsch Het Boek voor Moeder en Dochter Voetbal wijd d so. l-|l Waars#. Opening Ni Doe Boerenboud m tegen Hagla Kericil Gemengde Berichten. aiD^aiawitfim □istricts-arbeidsbeurs Marktberichten, Henriette, Marie, Louise. Bij dezen betuig ik mijn oprechten dank aan allen, diehebben medegewerkt voor 't behoud der thans bestaande autobus diensten. 6r. Kupers Venray-Dorp Ziekteverzekering. Bijenbond en Zeemerij leveren van bijenraat van den Landbouwbond. Onmisbaar in elk gezin morgen jr W. Bi der Handboo tteri „St. Oi Zondag I Ms DEPOT te VjAY M. Custers, Gi Voederartsn M. CTJS Alle voorz|e bij L'ABEE, DB H. Jacobs. Sch t ar gaat niet Notaris Plug e Verkoop van turfslyk en brandhout. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene kennis, dat de Gemeente op VRIJDAG 6 MEI as des namiddags HALF VIER publiek ter plaatse bij opbod zal verkoopen 37 slagen turfslyk, 7 slagen brandhout gelegen in het Venraysch Broek, Er wordt precies om half vier begon nen. DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat is ingekomen een verzoek van Adrianus Martinus Koonings, land bouwer, wonende te Venray om verlof voor den verkoop uitsluitend van alco holvrijen drank voor de benedenvoor kamer, rechts van den iDgang van het huis plaatselijk gemerkt Merselosche weg 31. Binnen twee weken na de dagteeke- ning dezer bekendmaking kan eenieder tegen het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwaren indienen. Venray 28 April 1927 Burgemeester en Wethouders voornoemd O VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. De verkoop van het Emma- bloempje, Zondag gehouden, heeft op gebracht Venray, Dorp f 92 92iIt Leunen f 19 67i/* Merselo 1 10 20 Oostrum f 10 Oirlo f 18 Naar wij vernemen, zal het bekende groote Fransche Circus der Gebr. Amar, dezen zomer alhier voor stellingen geven. Motorrijden. Op de voorjaarsreunie der K. N. M. V Zondag te Nijmegen gehouden, behaalde de Heer Jac. Fonck alhier een zilveren lauwertak voor deelnemer met oudste motorrijwiel, met motor uit 1913. Arbeiders, die in Duitschland werk zoeken, of zich willen vestigen, en hierbij moeilijkheden mochten ondervinden, kunnen zich om inlich tingen en hulp wenden tot den Directeur der Districts-Arbeidsbeurs alhier. GEVONDEN een rijwiel pomp. In lichtingen bij de Gemeentepolitie. Op de jaarmarkt van Woensdag was veel vee aangevoerd- De handel was zeer levendig en er werd vlot verkocht. De prijs der biggen was van f9 tot f 13, naar gelang de kwaliteit Op de beide pleinen en de Groote Straat verdrong zich een menigte be zoekers voor de talrijke marktkramen Op de Donderdag alhier gehouden paardenmarkt waren circa 250 paarden en veulens aangevoerd. De belangstel ling, zoowel van landbouwers als paardenhandelaars was groot. De handel bepaalde zich het meest in flinke werkpaarden, die ook thans nog goed betaald worden. Morgen Zondag zal alhier de nieuwe doel van de Handboogschutterij 2>St. Oda" geopend worden, welke ge vestigd is op het mooie St. Annapark van den Heer H. Willems. Dit is thans de negende Handboog- schulterij in onze gemeente. Dat de liefde niet steeds besten dig van duur is, bleek hier wederom dezer dagen, toen de arbeider v. d. V. tot de ontdekking kwam, dat zijn vrouw, zonder adres achter te laten, verdwenen was. Gisteren had ten Raadhuize alhier de publieke verpachting plaats van het jachtrecht op de Gemeente gronden onder deze gemeente. Hoogste bieder was de Heer Bezemer uit Helmond met f 610 per jaar, voor de geheele massa. Gunning 8 dagen aangehouden. MERSELO. Op de vorige week ge houden algemeene vergadering van de Boerenleenbank werd door den kassier verslag uitgebracht over het vorige jaar en den toestand der Bank, waaruit bleek, dat de laatste er financieel zeer goed voorstaat. In plaats van wijlen H. Bardoel werd met bijna algemeene stemmen H. Michels gekozen als lid van den Raad van Toezicht. Met alge meene stemmen werd het salaris van den kassier met f 100 verhoogd en gebracht op f 450. Aan de kerk alhier werd f 100 geschonken ter tegemoet koming in de kosten van noodzakelijke reparaties en f 50 aan het Groene Kruis. Met het oog op het slechte bezoek ter vergadering (ongeveer de helft der leden was aanwezig) werd besloten het boetestelsel (25 cent bij ongegronde afwezigheid) streng toe te passen. Trots het slechte weer had op den Doel alhier Zondag het Koning verbonden met prijsschieten plaats. Verschillende schutters kampten om de wezenlijk prachtige prijzen. Deze werden behaald als volgt: le prijs J. v. Dijk 116 punten (in 32 schoten), die daarmee tevens de konink lijke waardigheid verwierf. 2e prijs A. Marcellis 105 punten 3e J. Arts 99 4e J. van Osch 94 5e j> J. M. Marcellis 89 6e H. v d. Hoogenhof 84 7e M. Arts 78 8e H. v. Rijswijck 73 9e S van Vegchel 72 10e H Arts 67 lie P. J. van Hoof 65 12e H. van Osch 62 13e J Jaspars 53 14e M. Gielen 50 15e H. van Vegchel 43 De Eere-voorzitter sprak na het uit reiken der prijzen de hoop uit, dat het gezelschap onder het bestuur van koning Jan weer vele lauweren mocht verwerven. Brand. Woensdagavond is te Arcen op huize »Roobeek" toebehoorend aan den heer Eug. Haffmans in een schuur brand uitgebroken, het vuur dreigde over te slaan op het groote gebouw, bewoond door den heer Niedick uit Lobberich (D.) De brandweer te Venlo werd ge requireerd en vertrok met een motor- spuit onder leiding van den opper- brandmeester, den heer H. Struben daarheen. Lyk herkend. Het lijk dat Woensdagmorgen uit de rivier de Maas te Rotterdam werd opgevischt is het stoffelijk overschot gebleken van AAA uit Gennep, thuishoorende aan boord van het schip Nelly. De man is in den nacht van 8 op 9 April te water geraakt bij het Maasstation. De inbraak te Venlo. Door de politie te Arnhem is aange houden en naar Venlo overgebracht een 35-jarig zwerver, geboortig uit Belfeld, als verdacht van medeplichtig heid aan de dezer dagen gepleegde inbraak bij de N. V. Bergerbooten te Venlo. Autobus in brand gevlogen. Nabij de brug over het kanaal WeertNederweert, is in den nacht van Dinsdag op Woensdag een autobus van den heer van Eyck te Weert in brand geraakt en totaal uitgebrand, Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats. De boring gestaakt. Naar de N. K verneemt, is de borin in het mijnveld Vlodrop, welke op Mijnweg geschiedde, sinds Dinsdag gestaakt. De verkregen resultaat zijn, zooals wij reeds vroeger meldden, alleszins voldoende om exploitatie te rechtvaardigen. De beslissing inzake het al of niet aanvaarden der concessie kan weldra worden tegemoet gezien. Eerste Limburgsche Coöp. Kaasfabriek. Maandag werd te Sittard de Eerste Limburgsche Coöp. Kaasfabriek ge opead. De gebeurtenissen te Roosteren en Maastricht. De Belgische ministerraad heeft zich bezig gehouden met de incidenten, door Belgen in Nederlandsch-Limburg ver wekt. Al beschouwt de regeering de zaak alleen als een kwajongensstreek, waar geen enkele Belgische civiele of militaire autoriteit eenig deel heeft aan gehad, zullen de bevoegde departemen ten de noodige maatregelen nemen, opdat dergelijke incidenten onmogelijk zouden worden. Onder meer zullen de wegen, die naar Limburg leiden streng worden bewaakt. Naar verluidt zou het vliegtuig dat Zondag werd gebruikt, een machine zijn van de Sabena, een particuliere onderneming, en het zou bestuurd zijn geweest door een jongen reserve officier. Belgische strooibiljetten aan huis bezorgd In den nacht van Dinsdag op Woens dag zijn bij verschillende inwoners van Spekholzerheide, gem, Kerkrade, dezelf de strooibiljetten als te Maastricht Zondag uit een vliegmachine werden geworpen, onder de deur door gestoken BELFELD. Het lijk van den op 14 dezer in de Maas alhier verdronken Jan de Graaf, werd Maandag onde Baarlo opgevischt. Het lijk is naar Sliedrecht, vanwaar de man afkomstig was, overgebracht. KERKRADE. In het rectoraat Bleijer" heide is sinds 1 Mei 1926 in werking getreden een R K. begrafenisfonds, dal nu reeds ver over de 2000 leden telt en een batig saldo heeft van meer dan 1600 gulden. Het doel isden leden een passende begrafenis te bezorgen. Het fonds zorgt voor den lijkdienst, de doodskist enz., voor alle onkosten bij eer.e begrafenis Het entreegeld is ge ring. Bij een sterfgeval wordt bij de leden een bijdrage van 10 cent opge haald. OVERLOON. Alhier werd definitief besloten tot oprichting van een R. K Werklieden vereeniging. Aanbesteding. Bij de gehouden aanbesteding voor het bouwen van een drietal boerderijen in de Peel onder Gemert, was de laagste inschrijver de heer Bouraans te Wanroy, voor de som van f 23.774. Het bouwen van een woonhuis voor rekening van den heer De Jong is, naar wij vernemen, gegund aan den heer Schrijen te Boxmeer. Groot Gildefeest. Het groote Gildefeest op 15 en 16 Mei ter gelegenheid van het 275 jarig bestaan van het Gilde »St. Martinus" te Opioo belooft schitterend te worden Tal van vereenigingen hebben mede werking toegezegd Naast een historische optocht worden diverse wedstrijden gehouden, waarvoor zestig prijzen zijn uitgeloofd. Tevens wordt aan het Gilde feest een kermesse d'été verbonden. Als het weder nu maar meewerkt zal het ongekend druk zijn in ons dorpje. De mishandeling te Kessel. De landbouwer Arn. Weiten te Kessel bij Oss, die Woensdag door W. K met een riek op het hoofd werd geslagen, is aan de gevolgen overleden. De onge lukkige laat een vrouw met 3 kinderen achter, De burgemeester heeft het lijk in beslag genomen. Een waterbrood voor melkbrood. Een broodbakker te Purmerend stond voor het kantongerecht aldaar terecht wegens het verkoopen van waterbrood voor melkbrood. De ambtenaar O. M. eischte f 150 boete of dagen hechtenis omdaT* volgens hem een dergelijke handeling even erg is dan melkvervalsching. Het kantongerecht veroordeelde den bakker tot f 75 boete of 30 dagen. Bezoek van Amerikaansche Boschbouwstudenten aan Nederland. Vorige week ontving ons land het gewone jaarlijksche bezoek van een aantal boschbouwstudenten van 5 verschillende hoogescholen uit de Vereenigde Staten. Deze maken onder leiding van een hoogleeraar gedurende 2 maanden een reis. door verschillende Europeesche landen. In ons land werd een bezoek gebracht aan Amsterdam en den Haag en de bloembollenvelden, terwijl daarna met de Nederlandsche Heidemaatschappij bosschen en ont ginningen op de Veluwe werden be zichtigd. Ook in het Openluchtmuseum te Arnhem en in het Museum der Neder landsche Heidemaatschappij werd een kijkje genomen. Een gouden zaken jubilé. 29 April a s. zal het 50 jaar geleden zijn, dat wijlen de heer H. Janssen zijn bedrijf begon onder den naam »Stoomboolonderneming H. Janssen, met een stoombootdienst tusschen Lith en 's Hertogenbosch. Sindsdien heeft het bedrijf zich steeds uitgebreid, en bereikt het met zijn verschillende sloombootdiensten een groot gedeelte van Nederland, in het bijzonder het Maasgebied. De tegenwourdige directie bestaat uit de vijf Gebroeders Janssen, zoons van den oprichter, die aan het hoofd staan van de verschillende eigen kantoren te Lith, Rotterdam, Amster dam en Venlo. Op een nader vast te stellen datum zal ten kantore Rotter dam een receptie gehouden worden. Brug ingezakt. In korten tijd is voor den tweeden keer de brug over het Overijselsche Kanaal bij den Zandbeltermolen onder Diepenveen, in den belangrijken ver keersweg van Deventer naar Raalte ingestort. Thans geschiedde dit, doordal er een vrachtauto, beladen met een 20-tal varkens, over reed. Het verkeer is gestremd. Auto en varkens werden aan wal gebracht. De b'estuurder kreeg geen letsel. De onbewaakte overwegen. Men meldt uit Borne Dinsdagmorgen is bij een onbewaak- ten overweg, richting Almelo, een beladen melkwagen door den D-trein aangereden en totaal verplinterd het paard bekwam weinig letsel. Het ongeluk was te wijten aan de onachtzaamheid van den voerman, die den wagen onbeheerd had laten staan. De rijkspolitie heeft de zaak in onderzoek. 3 personen verdronken. Tengevolge van een aanhoudenden storm zijn in de haven te Slettin, twee met kiezel geladen vaartyigen,gezonken Een schipper is met vrouw en kind verdronken. Zyn stiefdochtertje vermoord. Uit Keulen wordt gemeld Maandagmorgen vond de vrouw van een arbeider in het naburige Efferen haar 14jarig dochtertje met bloed be dekt en een strik om den hals dood te bed liggen. De stiefvader van het meisje is in hechtenis genomen. Hij verklaart, de daad te hebben gepleegd, omdat het leven hem wegens de aan houdende twisten over het meisje on draaglijk was geworden, Na zon.... sneeuw. De mooie Paaschdagen zijn in Brittannië gevolgd dooreen felle koude. Te Newcastle on Tyne is negen centi meter sneeuw gevallen. Ook in het Zuiden viel sneeuw. Diamanten bruiloft. Donderdag herdacht het echtpaar Anl Leydekker—Keyenberg te Steenbergen het feit, dat het voor 60 jaren in het huwelijksbootje stapte. Spoorwegarbeiders overreden. Woensdagmiddag is te Ahlen Westfalen in de nabijheid van het signaalhuisje voor het station een D trein op een plopg spoorweg arbeiders gereden. Vier arbeiders werden gedood en twee licht gewond. Ontaarde nloeder. Te Notre Dame-du Guildo, bij Saint Brieuc heeft een 34jarige gehuwde vrouw haar dochtertje van veertien dagen geworgd en het daarna nog eenigen tijd in het water gehouden Haar echtgenoot wilde ze eerst doen gelooven, dat hel kind een natuurlijken dood was gestorven, doch toen deze de natte kleertjes vond, bekende ze haar misdaad. Drie jaar geleden had ze een ander dochtertje van drie maanden in een put geworpen, waar het kind ver dronk. Daar de moord niet kon worden bewezen, werd ze toenmaals wegens doodslag door onvoorzichtigheid tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld Ook deze misdsad heeft ze thans vol ledig bekend. Voor den rechter van instructie ver klaarde de ontaarde moeder dat zij door armoede tot de wanhoopsdaad was gedreven ze kon haar kinderen g6en behoorlijke opvoeding geven. Het tegendeel is evenwel gebleken, want het gezin is welgesteld. Leden van het Werkliedenverbond te Rome. De leden van het R. K. Werklieden verbond in Nederland, die onder leiding van den heer H. Venings en Paler S. Weghuis, de reis naar Rome hebben gemaakt, zijn 26 April in Pauselijke audiëntie ontvangen. Nadat Z. H. omgeven door de leden zijner houding, de konsistorie zaal was binnengetreden, liet Hij allen tot den ringkus toe. nam ae .raus piuaus op troon en hield een toespraak, waarin hij de Nederlanders welkom heette, wijl zij goede katholieken zijn, die veel doen voor de Kerk en de Missies. Dit komt doordat zij bezield zijn met liefde voor den Paus en met een franciskaan- schen geest, die blijkt uit het twee voudig doel hunner reis: een bezoek aan Rome en aan Assisië. Z. H. sprak de hoop uit, dat beide gevoelens bevestigd en vermeerderd zouden worden en gaf daarom zijn Pauselijke zegen. BUBQ8BLXJKE STAID VSITRAY. van 22—29 April GEBOREN: Wilhelmina A M. Kupers, Henseniusplein Catharina M. R. Swinkels, Oirlo Ida G. J. van Aarsaen, Patersstraat Antoon Arts, Kruitweg Jacoba J. L. van der Cruyssen, Laagh. weg Gerarda A. Janssen, Merselo Antoon H. Cremers, Castenray Anna M. G. van Osch, Hoebertweg Henriette M. L. Hootsmans, Stationsweg Anna M. W Nellen, Smakt Carolus H. Cremers, Eindstraat Petrus G. C. Hesen, Oirlo Petronella A. Lenssen, Draalstraat Louis M. J Zwitserlood, Patersstraat Louisa Tb. van Els, Maasheesche weg GEHUWD: J. Swinkels, 33 jaar, landbouwer te Venray en M C. Martens, 25 jaar, dienstbode te Venray K. M. Groenen, 25 jaar, landbouwer, en M. G. Glephas, 23 jaar. beiden te Venray M J. Duykers, 30 jaar, landbouwer en M. J. H, Rambags, 23 jaar, beiden te Venray L. Reintjes, 31 jaar, landbouwer, en J. H. H. van Megen, 26 jaar, beiden te Venray P. J. H. Poels, 35 jaar, landbouwer, en J. H. Poels, 25 jaar, beiden te Venray W. Deckers, 29 jaar, landbouwer, en A. M. Versteegen, 24 jaar, beiden te Venray OVERLEDEN J. J. W. Muyres, 2 dagen, Oostrum A. M. J. Potten, 16 jaar. Langstraat. A. Arts, 2 dagen, Kruitweg J. M. Luttera, echtg. van M. Dreessen, 63 jaar Groote Staat. C. Lichteveld, 3 mnd. Merselosche weg I patiènt St. Servatiusgesticht. Worden gevraagd 1 opperman 1 melkknecht voor Beugen 2 boeren dienstmeiden 1 kindermeisje voor Venray 1 jongen voor magazijnwerk 1 burgermeid voor Horst 2 huishoudsters 1 leerling rijwielhersteller 1 bakkersleerling 1 boerenknecht 16—18 jaar 2 burgerdienstmeiden 1 schoenmakersleerling 2 boerenknechten 1 timmermansknecht 1 vertegenwoordiger voor den verkoop van naaimachines Bieden zicb aan 1 burgerdienstmeisje 16 jaar 1 jongen van 18 jaar 1 burgerdienstmeLje 14 jaar 1 keukenmeid voor Venlo 1 2<* meirl von-- meid-alleen voor V^n'o gramiJKB DISVSTiff VURAT Parochiekerk Voortaan wordt biecht gehoord van 68 uur. Morgen Zondag plechtige H. Communie der kinderen, half 8 Hoogmis, waaronder de H Com munie der kinderen Om 7 uur worden de kin deren afgehaald aan de School der Eerw. Zusters Ursulinen. óm 9 uur Kindermis, toegankelijk voor eenieder. Om 10 uur de Hoogmis in de Paterskerk Onder de Hoogmis en het Lot collecte voor de behoeftige communiekinderen 3 uur Lof waaronder hernieuwing der doopbeloften en op dracht aan O.L.Vr waarna processie langs de Pastorie, geen Congregatie, 4 uur vergadering van de profecten der H. Familie Maandag half 7 zielmis, waarna processie over het kerkhof, half 8 leesmis, 8 uur sol. Jaarg. voor Jan Nefkens en Elisabeth Sassen, 7 uur Lof en Rozenkrans Dinsdag half 8 leesmis voor Antonia Potten, als lid der Mariavereeniging. Dinsdag half S leesmis, 8 uur jaarg. voor Hend. Poels en Anna Mechtildis Voesten. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld jaarg. voor Elisabeth Reijnders en echt- genoote, 8 uur jaarg. voor Jan Jocbijms en echtgenoote. Vrijdag leder maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 gestichte leesmis, 8 uur jaarg. voor Gerard Geurte, Johanna Buggems en ouders, 7 uur Lot en eerherstel aan bet H. Hart. Zaterdag 7 uur Lof en Rozenkrans. A.s. Zondag collecte ten bate der kerk. Zondag 8 Mei zal de Congregatie ter bede vaart gaan naar Smakt, vertrek uit de kerk half 8. Zaal in het Patronaat. Ook om 10 uur H. Mis Collecte voor het Hoogaltaar ia de nieuwe Paterskerk. St. Antonius-Patronaat. De gewone algemeene H. Communie kan niet plaats hebben. Wij vertrouwen dat ieder afzonderlijk tot de H. Tafel nadere Patronaat begint heden pas om 5 uur Genadekapel Oostrum. Zondag H. Missen te 7 en half 10, te 3 uur plechtig Meilof w o. preek door Z.E. Pater Lucidius Verschueren, waarna om megang en vereering H Relikwie ln de week elben dag H. Missen te half 7 en half 8 Op Zaterdag na de H. Missen vereering H. Relikwie. Bedevaart Smakt. Bij gelegenheid van 't Beschermfeest van St, Jozef op 8 Mei, zullen's mor gens de processies der H. Familie van Boxmeer om 8 uur, en der Congregatie van O L. Vr. om 9 uur den H. Jozef komen vereeren. Na den middag om 3 uur Lof met preek. VENLO. Op de Coöp. Veilingvereeni- ging van Maandag was de aanvoer 1.200000 eieren. Groote eieren van f 5 10 tot f 6.30 Kleine eieren van f 4,30 tot f 5. Eendeneieren van f 5,tot f 5,30 Ganzeneieren van f 18 50 ROERMOND. Op de Goop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 5.450 000 eieren. Groote eieren van f 4 90 tot f 6. Kleine eieren van f 4.40 tot f 4 80 Eendeneieren van f 5.20 tot f 5.90 De Heer en Mevrouw HOOTSMANS-BERENDSEN geven kennis van de geboorte hunner DOCHTER Venray, 23 April '27. 12 Venray, 28 April 1927. Evenals andere autobus-onder nemers ziet ook ondergeteekende zich genoodzaakt, in verband met de hooge weggeidbelasting, welke 1 Mei in werking treedt, met ingang van denzelfden da tum, een kleine toeslag te heffen. Deze zal bedragen voor alle ritten 5 cenf per rit, ongeacht den afstand. Op abonnementen wordt geen toeslag geheven. 27 Venray, 28 April 1927 Opgaven voor worden ingewacht op ZONDAG 8 MEI a.s. De leden gelieven hunne op gaven zooveel mogelijk op brief jes in te leveren. Tevens worden zoo spoedig mogelijk ingewacht opgaven van veranderingen in dienstboden voor de Duidelijk op te geven naam, voornamen, plaats en datum van geboorte der nieuwe dienstbo den en niet vergetende polissen mede te brengen. Dit laatste betreffende Ziekte verzekering, geldt ook voor afd. Heide. HET BESTUUR LEUNEN-VENRAY. DINSDAG 3 MEI a.s. van 2 tot 4 uur gelegenheid tot in de Zeemerij. Degenen, die willen deelnemen aan de gezamenlijke reis naar Eist, gelieven zich op te willen geven bij den Secretaris of een der Bestuursleden. 23 Het Bestuur. Premiebetaling Zondag 8 Mei, niet a.s. Zon dag 1 Mei, voor afd. Dorp en Heide, voormiddags ten huize van den Secretaris. De premie bedraagt 1 pet. der laatste schatting. 21 HET BESTUUR Ondergeteekem II SER-LE BRUN te bij deze ter ken tijdens en na strijden over zijn dend perceel legen nabij „de mag geloopen Bij eventuee hiervan stelt me eene bekeuring. H. Esser- verkrijgbaar in der Boekhandel Firma van den Munckhof. om 2| bi J, w< ES- irengt vóór. iwed- belen- ge- niet li eding n ot aan run. Ondergeteekem BALTUSSEN te L geeft in overweg tijdens en na di strijden, door zijn aan „de Hoop' loopen worden. Bij eventuee'e van, zal eene uitblijven. djLLEM enray, vóór, ilwed- elegen g ge- g hier nie tg en. opgeluisterd doork k op 's namiddags op het mooi inj Annapa Beleefd tot digend, H. TPk, st. uitno !S. Verkrijgbaa als af magazijn Lei Gemengd Voer, (Jidvc Opfokvoer Korrelvoer I 23 Beleefd a lent verzekeren hunnster Verzekerings Maatst j VASTE Pre le omdat zij de Fransche Hageljfer maatschappij is; 2e omdat zij de hoon gen biedt; 3e omdat zij eene is met vaste prei verzekerden er du heid op kunnen re i, g schadeloos te word§8tt aan het eind van premie verhooging hebben; 4e omdat zij de ra meeste nauwkeuï schatten. Premie 90 cent pe g verzekerd kapitaal. Voor inlichtingen den tot den Hoofd Ag gn ich b< te De aangekondigd): :c voor JAN DIKS Staat ter dei in 't Stamboek opgfcn 32 punten. J. VAN MARIS, Mil

Peel en Maas | 1927 | | pagina 2