Winters Tl Melkritten. geen Haverstroó, Paarden-verzekering Willem Winters Flinke Woning Gelegenheid tot weiden van Rundvee en Paarden Boe id goed bro Broei n Kip van II G. S GOED BEWAREN! Wie zijn kiezer? Gemengde Berichten. mmUBS DX2BSÏ8I VMRAY- BUB91BUJK8 STAM VEN SAY, Districts-arbeidsbeurs AANBESTEDING aanbesteding der melkritten Maandag 28 Maart, P. WILLEMS wel Roggestroo. van den Landbouwbond. Goedkoopst adres ge Te Huur Gevraagd G( d Ti een L)o ot 10.000 bijenkas n a een dra| een pin Fornuis, kast en Verfwa Deve v Baby-goederen Luiermand. Bronze HET GOUDEN FEEST. Dit opschrift brengt ongetwijfeld iedere Venrayer dadelijk in de omgeving, waar Zaterdag en Zondag 1.1, werkelijk een „gul den" feeststemming heerschte, vanwaar naar alle kanten jubeltonen uitgingen om vrienden en geburen te laten deelen in de vreugde van het huis en zijn bewoners. Trouwens, al weken te voren had „de buurt" die stemming voorbereid; met welk een ijver is er niet gewerkt aan slingers en bogen, om het Gesticht uiterlijk te sieren. Zaterdagmorgen werd het vijftig-jarig bestaan van het St. Jozefsgesticht ingeluid met een plechtige Hoogmis in de Kapel, in haar fonkelnieuwe feesttooi Wat zullen er dien morgen van Zusters en gestichts-bewoners en alle kindertjes juichende gebeden, ook van innigen dank, ten hemel opgestegen zijn, onder de betoo- vering van die nieuwe kleuren rondom, en die, vooral voor de kleinen, zooveel moois verhalende tafereelen en dat alles in den zonnigen glans van het Gouden feest, ver innigd en verhoogd door wierook en schoone zang. Haar eenvoudig kapelleke ebenbürtig te zien aan zooveel andere schoone kerkjes en kapellen, was voor de Zusterkens van St. Jozef wezenlijk een schoone belooning, voor hetgeen zij voor Venray's armen en zieken deden. Dat die belooning haar van ganscher harte gegund is, blijkt uit de gulle wijze, waarop het geld van alle kanten kwam toegestroomd, om dat groote werk te be kostigen. Hoe werd in de redevoeringen, gehouden door den ZeerEerw. Pater Gardiaan, den ZeerEerw. Heer Pastoor, den Burgemeester, Dr. Struben, met een hartelijke waardeering fesproken over de onvermoeide zorgen der usters aan de behoeftigen van Venray besteed. Dat zoo'n oprecht-warme hulde aan haar vijftig-jarigen arbeid de Zusters en allen, die met haar wonen, in een blijden zin bracht, om feest te vieren, laat zich denken en wel twee dagen lang Zaterdag om half vijf plechtig Lof met processie, waarna aan de Zusters een soirée aangeboden werd door de Studenten van het Gymnasium. Deze hadden voor dien dag de muzikale opluistering voor hun rekening genomen. Immers, reeds in de Hoogmis hadden ze de stemming in die kapel, met haar feestelijke, nieuwe kleuren, vervolmaakt door hun schoone zang 1 Ook in het Lof waren 't de Studenten, die zongen. In de feestzaal heb ben ze de Zusters afwisselend hartelijk doen lachen om grappige voordrachtjes en rustig laten genieten van een mooi nummertje muziek of ernstig stuk. Het luidruchtig applaus na elk nummer bewees hoe Zusters en kinderen genoten. Zondag, den 2en feestdag, alweer muziek! Dit keer van de jong- en oud-meesleepende Venraysche fanfare-muziek. Op hét pleintje voor 't Gesticht stonden de kinderen te trappelen van ongeduld, allen blinkend van 't goud der strikjes, op ieders borst „de kleur van 't feest Eindelijk daar komen ze an- die de feestgroet der Venraysche burgerij over brachten in de vreugdetonen, die weergalm den tusschen de hooge gestichtsmuren. In een warme toespraak heeft de Presi dent der Fanfare, de Heer Dr. Struben, ge memoreerd hoe een halve eeuw geleden een paar arme Zusters het goede werk van armen-verzorging begonnen in het kleine, nederige gasthuis aan den overkant; dat het daarom zoo fijn gevoeld was, dat de buurt het mooie bekroonde huisje daar plaatste. Dr. Struben getnigde ook, hoe hij in z'n 20-jarige praktijk in Venray, niet anders dan de grootste toewijding gezien heeft bij de Zusters, die ter verpleging uit gingen en zij, die de behoeftigen in het gesticht verzorgden. Hierop werd door den ZeerEerw. Heer Pastoor Poels, in gloedvolle woorden den dank vertolkt, die de Eerwaarde Moeder en Zusters vervulde voor zooveel waardeering en zooveel tegemoetkoming der Venraysche burgerij, die geld noch andere middelen gespaard had, om dit gouden feest voor de Zusters een schoon feest te doen zijn. Zoo begon de tweede feestdag en voor den avond wachtte den Zusters nog grootere verrassingen. Nu waren 't de eigen kinderen, die aan de goede Zusters wilde toonen, dat zij, behalve zorgen en last, haar ook een paar heele aangename uren konden bezorgen. Wat de kleintjes en de grooten presteer den op die soirée, was buiten alle ver wachting. Ze zongen goed, zegden lief hun versjes op acteerden in een paar voordrach ten, dat Zusters en genoodigden, verrast en voldaan naar het spel der kleinen keken. Dat was een mooi slot aan deze twee groote jubeldagen, die de Zusters, bij alle waardeering, welke zij van alle kanten on dervonden, het hart met innigen dank ver vuld moet hebben aan Hem, Die haar de ingeving en de sterkte gaf, voor armen en zieken goed te zijn, en het zal haar met nieuwe moed en kracht vervullen voor het werk der komende jaren. De nieuwe kiezerslijst voor 1927 1928 van de gemeente Venray telt 4230 kiezers voor de Tweede Kamer, 4175 kiezers voor de Provinciale Staten en 4101 kiezers voor den Gemeente raad. Voor de eerste maal namen uit Venray een zevental personen deel aan den Stillen Omgang te Amsterdam, in den nacht van Zaterdag op Zondag j.l. Uit deze personen heeft zich een comité gevormd, dat eene afdeeling Venray en omstreken van »De H. Stede" zal oprichten, waardoor de belangstel ling en deelname volgend jaar aan merkelijk grooter zal worden. Op 8 April a s. hoopt de Heer Leonard Verbeek alhier, den dag te herdenken, waarop hij voor 50 jaren als timmerman werd aangesteld in het Ursulinenklooster. Aan den heer Leclus, technisch adviseur der C V.V. te Venlo, werd door den Heer L. Vollenberg te Veeray een toom van 80, 2 en 3 jarige W. L en vier daarbij behoorende hanen ter keuring aangeboden, voor het samen stellen van een foktoom, met het gevolg dat er geen enkel exemplaar werd afgekeurd voor de fokkerij. Een bewijs dat genoemde heer een prima pluimveesl8pel bezit, die met kennis en zorg beheerd wordt. Onze kranige Turnclub »Sl- Chrisloffel" zal op 13, 14 en 15 Aug- a.8. deelnemer, aan het groote Bonds- feest te Heerlen en aldaar deelnemen aan de le klas Vereenigingsturnen, benevens aan de internationale wed strijden, waaraan deelnemen Duitsche, Belgische en Fransche lurnvereenigin* gen. De kleine Fanfare van het Patronaat zal ter opluistering meegaan en deel nemen aan den Muziekwedstrijd Zaterdag werd alhier aanbesteed het bouwen van een woonhuis voor den heer Jac. Smits, Hoenderstraat. Ingeschreven werd als volgt Th. Janssen en van Bergen f 6480 Joh. Sassen f 6300 Gebr. Siebers f 6199 Th. MaassenGebr Vollenberg f 6089 M Claessens f 6085 L. van Neerven, Meerlo f 5900 Chr. Wijnhoven f 5890 Piet Spée f 5763 Eenige Radio amateurs verzoeken ons om opname van het volgende Wie van de luistervinken hier in de gemeente is geregeld iederen avond naar de mooiste muziek of preek asn 't luisteren, met een zeer gillend, slecht ingesteld radiotoestel, wat erg binder lijk is voor alle radio-amateurs hier m Venray? Wil deze s v.p liefst zoo spoedig mogelijk zijn naam opgeven aan het Bureau van dit Blad, dan wordt deze direct en geheel kosteloos geholpen. Mooier kan het niet aangeboden worden 1 GEVONDEN een rijwielplaatje en een voetpomp. Inlichtingen Marechaus see kazerne Korenbond Horst. Maandagavond had te Oirlo vanwege de Korenbond Horst een druk bezochte zangersavond plaats, waaraan door elf koren uit het Dekenaat werd deelge nomen. HORST, 't Schijnt wel dat de voor raden van aardappelen schaarsch wor den, althans de prijzen zijn nog steeds stijgend. Voor pool aardappelen wordt f 6 tot f 7 50 per 100 K.G. betaald. SEVENUM. Onze dorpsgenoote mej E. Peters, is benoemd tot vroedvrouw in de gemeente Helmond. Bloeiende industrie te BI crick. Blijkens de enorme voorraden draad- en vlechtwerk, alsmede draadnagels, die per spoor en boot verzonden worden, bloeit het bedrijf der beide nieuwe draad- en draadvlechlwerkfebrieken te Blerick zeer. De fabriek der N.V. Limb. Draadwaren en Draadvlechtwerk zal met een groot gebouw uitgebreid wor den, plaats biedend voor een 25 tal machines voor de vervaardiging van puntdraad. Inbraak te Venlo. De Rechtbank te Roermond veroor deelde den 31jarigen G H. de H mijnwerker te Heerlen en den 30jarigen smid J. R Duitscher, beiden gedeti neerd terzake van den onlangs in de villa der familie Russel le Venlo ge pleegden inbraak, ieder tol 2 jaar ge vangenisstraf. De eisch was 3 jaar. VENLO. Door Mgr. Prof. Dr. W- Nolens is ter gelegenheid van zijn a s 40 jarig priesterjubiié aan de charitatieve instellingen van zijne geboorteplaats Venlo, de som geschonken van f 1000. L\jk opgehaald. Te Lotlum is Dinsdag in de Maas drijvende gevonden het lijk van een vrouw, dat in vergevorderden staat van ontbinding verkeerde. De indenti teit is nog niet vastgesteld kunnen worden. Aan de gevolgen overleden. De 26-jarige H. T. die, door een slag van het paard Zondag te Helden opge loopen, hersenschudding met schedel breuk bekwam, is Maandagavond aan de bekomen verwondingen overleden Een goede buur is beter.... Bij een bezoek, dat de heer W. S gemeenteraadslid te Weert, bij zijn buurman, den heer M. P. bracht, ont stond een woordenwisseling. Daarbij kreeg de eerste verscheidene klappen en eenige sneden met een mes, o.a een over den schouder. De heer S. is naar het ziekenhuis vervoerd. De dader is aangehouden. Onder een autobus. Maandagavond heeft er op den Schelsberg een ernstige aanrijding plaats gehad. Aan de linkerkant van den weg reed op z'n fiets in de richting Heerlerheide, de landbouwer J. Lem- mens uit Beek. Van de tegenovergestelde zijde, uit de richting Heerlerheide, kwam de autobus van den heer S. uit Greven- bicht, die. een dienst SittardHeerlen onderhoudt. De bus werd bestuurd door den heer R. Toen de bus tot op enkele meters genaderd was, wilde L den weg over steken. Dit lukte hem niet meer, hij werd door Je bus gegrepen en legen den grond geworpen. Dr. Kools uit Heerlerheide, verleende het eerst geneeskundige hulp en con stateerde een ernstige schedelfractuur. Hij werd in bewusteloozen toestand naar hel St. Jozef ziekenhuis te Heerlen overgebracht. De autobus werd in beslaggenomen en naar het hoofdbureau van politie overgebracht. Dinsdagmorgen werd ze echter vrij gegeven, daar den bestuurder geen schuld treft. Het rijwiel van den heer L. werd totaal vernield. Branden. Door onbekende oorzaak brak brand uit bij den Groenten teler J. G. te Maastricht. Schuur, stallen en de zolder van het woonhuis brandden af. Het vee kon gered worden. De niet onbelangrijke schade wordt door ver zekering gedekt. Doodelyk mijnongeluk. Woensdagmorgen had op da Oranje Nassaumijn III le Heerlerheide een ernstig ongeluk plaats. De arbeiders v. Veldhoven en Theunissen waren in de ondergrondsche werken bezig met het plaatsen van een betimmering toen plotseling een steenmassa losliet, waar onder v. V. werd bedolven. Hij was onmiddellijk dood, terwijl Th. met den schrik vrijkwam. De getroffene was 28 jaar oud, woonachtig te Heerlen en vader van drie kinderen. De Limburgsche steenkolenmijnen. De Limburgsche steenkolenmijnen produceerden in de maand Februari 701.751 ton. Het totaal aantal arbeiders bedroeg op 1 Maart 33,228. Uit den trein gevallen. Men meldt uil Maastricht Toen Maandagavond de laatste per sonentrein vertrok van Maastricht naar Venlo, viel in de bocht, ter hoogte van de Botermijn, de conducteur J H. C uit Venlo er uit, doordat een portier onvoldoende gesloten was Met een hersenschudding werd de ongelukkige in Calvariënberg opge nomen. Kind uit een raam gevallen. Dinsdagmiddag is het 2-jarig kind: van S, wonende aan den Borghaarder-| weg te Limmel-Maastricht, uit het raam óp straat gevallen. In hoogst bedenkelijken toestand werd het in het hospitaal opgenomen. MAASTRICHT. De Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid zal deze week eeD bezoek brengen aan Maastricht in verband met de moeilijkheden aan de Kristalunie aldaar. Van de secretarie verzoekt men ons het volgende onder de aandacht van onze.lezers te brengen De kiezers hebben dezer dagen hun op- roepingskaart voor de a.s. Statenverkiezing op Maandag 4 April, thuis ontvangen. Zij moeten zorg dragen, die kaart GOED TE BEWAREN, aangezien zij ze moeten mede brengen naar het stembureau. Zij, die meenen kiezer te zijn' en geen kaart hebben ontvangen, kunnen zich na Maandag ter secretarie vervoegen. Zijn ze stemgerechtigd, dan ontvangen ze daar alsnog een kaart. Voor de a.s. Statenverkiezing zijn hier te Venray kiezer alle niet om een of andere reden uitgesloten personen, geboren vóór 16 Mei 1901, die op 1 Februari 1926 te Venray in het bevolkingsregister waren in geschreven en toen minstens sedert 1 Fe bruari 1925 in de provincie Limburg woon achtig waren. Wie aan deze eischen niet voldoen, zijn thans geen kiezer en kunnen zich dus den gang naar de secretarie besparen. Het Nederlandsck-Belgisch verdrag verworpen. Donderdagmorgen is door de Eerste Kamer verworpen, met 33 tegen 17 stemmen, het Nederlandsch-Belgisch verdrag. De tribunes waren dicht, bezet Toen na de stemming in de Eerste Kamer de uitslag bekend werd op het Binnen hof, ging, uit de daar verzamelde duizendkoppige menigte een hoera op en drongen velen naar de ingangen van het Kamergebouw, zoodat de politie de handen vol had om de mer.schen weder op een behoorlijken afstand te houden. Nog zeer geruimen tijd bleef de menigte op het Binnenhof bijeen, om Kamerleden en Ministers te zien pas seeren, terwijl de talrijke fotografen de belangrijkste momenten op de ge voelige plaat vereeuwigden. Bijzondere belangstelling ondervond ook he> Eerste Kamerlid Jhr Verheyen die, hoewel ziek zijnde, toch aan de stemming heeft deelgenomen. De Maasbode schrijft verder nog Wat bij d© situatie der laatste dagen wel niet anders kon worden verwacht, is geschied. De Eerste Kamer heeft met 3317 stemmen het verdrag mei België verwoipen. Deze uilslag verschilt eenigszins met dien in de Tweede! Na de aarzelende, toevallige, sterk politiek georiënteerde stemverhouding in de Tweede Kamer, na de aanvankelijke Pyrrhus-overwin- ning van het tractaat, thans deze besliste, sprekende afwijzing in den Senaat, van alle toevalligheid gespeend, een stemming dwars door alle streken des lands en dwars door de partijen heen. Speciaal treft, vergeleken bij de stemming in de Katholieke fractie der Tweede Kamer, de verhouding in de Roomsche fractie van den Senaat 9 tegen- en 7 voorstanders. Minister van Karnebeek hoeft ontslag aangevraagd. Naar de Msb. verneemt, heeft Jhr. cnr. dr, H. A. van Karnebeek, Minister van Buitenlandsche Zaken, aan H. M. de Koningin ontheffing van zijn functie gevraagd. Treinbotsing. Op het spoorwegemplacement 'e Nijmegen liep Woensdag een rangee- rende locomotief op een slilstaanden trein. De materieele sdhade is vrij groot. De oorzaak dezer 'botsing lag in een verkeerden wisselsland Groenlosche steenkolen. Als een historische gebeurtenis meldt men ons uit Groenlo, dat de steen kolenhandelaar Huijskes aldaar de eerste is, die Groenlosche steenkolen heeft gestookt Een partijtje van eenige kilogrammen, daar uit den grond ge- coord, werd in de kachel aan een proef onderworpen en bleek prima te zijn. Pry zen van bouw- en weiland. Op de j 1. Donderdag te Middelaar van gemeentewege gehouden publieke verpachting van bouw- en weiland werden hooge prijzen besteed. Dezelfde perceelen werden voor 6 jaar terug 30 pCt, lager verpacht. De opbouw van Maas en Waal. De Minister van Arbeid, N. en H. deelt mede dat voor den wederopbouw van Maas en Waal f 175 000 meer noodig zal zijn dan reeds is aangevraagd. De krozen. Naar men uit de Betuwe verneemt, staan de krozen al in vollen bloei. Als de nachlvorslen uitblijven, is een rijk beschot te verwachten. Onze ny verheid bedreigd. Het volgende verzoek is aan den ministerraad gezonden: De Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Oostelijk Noord Brabant te Eindhoven voorziet ernstige moeilijk heden met betrekking tot werkgelegen heid geboren worden uit steeds meer dreigende decentralisatie der Philips- fabrieken en dringt, mede in het belang van andere bedrijfstakken, bij uwe regeering met den meesten ernst aan op het onverwijld nemen van krachtige maatregelen, die verdere afbrokkeling van werkgelegenheid kunnen voor komen. Verduistering en diefstal. De rechtbank heeft den 44 jarigen J Chr. de J notaris te Capelle a. d. IJssel, terzake van verduistering van verschil lende groote bedragen ten nadeele van zijn clienten er was volgens het accountants rapport een tekort van f 49 000 veroordeeld tot één jaar en egen maanden gevangenisstraf met afirek der geheele preventieve hechtenis. De Adv Gen. bij het Gerechtshof te Hertogenbosch eischte tegen den koopman P. C. J. te Teteringen, wegens diefstal van kippen, 4 jaar gevangenis straf. Verdronken. Dinsdagmorgen werd te Zevenbergen uit de Roode Vaart het lijk opgehaald van de 25 jarige Mej. van B., wonende Schansdijk aldaar, die sinds Dinsdag avond vermist werd. De ongelukkige is waarschijnlijk door de duisternis misleid, met haar rijwiel le water ge raakt. Echtscheidingen in de V. S. Een bisschoppelijke statistiek geeft eenige mededeelingen omtrent het aan lal echtscheidingen in de Vereenigde Stalen. Waar in de jaren voor d#n oorlog op 15 huwelijken een door echt scheiding werd ontbonden, geldt dit thans voor 7 gesloten huwelijken. In het algemeen wordt als reden de zucht naar grootere onafhankelijkheid der vrouw opgegeven. De stryd in Mexico. Tusschen groepen liberalen en fede rale soldalen is in verschillende deelen van den staat Golima gedurende de afgeloopen zes dagen bijna voortdurend gevochten. Gemeld wordt, dat 3ü op standelingen, onder wie een leider, José Gonzales, gedood zijn. In verband met de opzegging door de Ver. Staten van de conventie met Mexico wordt een nieuwe revolutie gevreesd Parochiekerk Morgen Zondag hal! 3 Herhalings catechismus, 5 uur Lof en 4e Lijdens meditatie. Maandag hal! 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Johannes Michels en Anna Gertruda Wisman», kwari na 4 Lof Dinsdag half 8 Ieesmi9. 8 uur Jaarg. voor Mart Camps en Maria Hermkens- Woensdag half 8 besteld Jaarg. voor P. Vermeulen. 8 uur Jaarg. voor Hend. Ve - blakt en Petronella Ve dellen. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Hend. Poels. Hermina Evers en kinderen. Vrijdag eerste der maand en vereering van het H. Hart van Jezu9.half 7 be-telde Hoogmis, ba!f 8 gestl hte leesmis, 8 uur Jaarg. voor Klisabe-h Arts. Zaterdag komen de kinderen der 3e klas te biechten, kwart na 4 Lof. A s Zondag collecte ten bate der kerk Zaal in het Patronaat. Om negen uur H. Mis en vergadering Derde Orde. Afdeeling mannen en ook Jonge Derde Orde. Inkleeding en Profes sie. De ouders van de Jonge Tertiarissen, die tot Inkleeding of Pi of ess ie worden toegelaten, zijn mede zeer welkom;. Dinsdag, 7en vsn de Novene, in de H. Mis van half 8 korte toespraak ter eere van St. Antonius. Het verzoek wordt gericht tot de Ge- loovigen om tijdens de H- H. Diens'en niet luide in de gang te spreken, daar de Godsdienstoefening hierdoor ernstig wordt verstoord. St. Antonius-Patronaat. Heden Zaterdagavond om half acht zangrepetitie Koor Jonge Derde en Con gregatie, voor de plechtigheid van morgen ochtend negen uur. Tot het bijwonen van de H. Mis en vergadering Derde Orde om negen uur worden de Jonge Tertiarissen uitgenoodigd maar niet de leden van de Congregatie, wegeDS plaatsgebrek. De vergadering van April vervalt. Ouders van die Jonge Ter tiarissen, welke tot Inkleeding of Profes sie worden toegelaten, zullen zeer welkom zijn. Sluiting van de Bibliotheek. Men brenge alle boeken terug. van 1825 Maart GEBOREN: Maria A W. Jenniskens, Lieseven Wilhelmina M. Arts, Landweertweg, facoba J. M. Janssen, Lull. Peter J. L. Siebers, Hoenderstraat. Antonius M. C J. Wijnhoven, Hen seniusslraal. OVERLEDEN A. G. Claessen, wed. v H. Mommen, 85 jaar, Nachtegaal. M. Bots, echlg. v A. H. Stevens, 34 jaar Oirlo. 1 paliënt St. Servatiusgesticht. Worden gevr&agd 10 flinke arbeiders voor het afmaken van bosschen. 1 leerling rijwielhersteller 1 bakkersleerling 1 huishoudster 1 boerenknecht 1b18 jaar 3 boerendienstmeid^n voor Paschen 1 jongen 13—14 jaar voor boerenwerk 2 burgerdienstmeiden 1 schoenmakersleerling 1 boerenknecht 16—17 jaar. met paarden kunnende omgaan 4 boerenknechten voor Pa9chen 1 2" m^id voor Venray Het Bestuur der Coop. Stoomzuiveliabriek „VENRAY" maakt hiermede bekend dat de zal plaats hebben op 's avonds half 7 uur in café J. KEMPS, Venray. Daar verschillende melkritten eenigszins gewijzigd zijn, wordt den inschrijvers aangeraden eerst inlichtingen le nemen bij het Bestuur of teD kantore der Ver eeüiging. 35 VENRAY, Maart 1927. ontvangt voorloopig 10 Premiebetaling ZONDAG 27 Maart, voorm. van 11 tot 12 uur in de zaal van de Wed. Arts te MERSELO ZONDAG 3 APRIL, na de Hoog mis te CASTENRAY bij L. van Rhee. De premie bedraagt 1 pet. der laatste schatting. 19 HET BESTUUR EN GROS EN GROSi voor Heeren Winkeliers, Kleermakers en Kooplieden.l EN GROS 17 EN GR0S| tegen 1 Mei behandeling. LEBESQI straat 12, V met of zonder grond, gelegen halfweg station. Direct te aan vaarden. Adres: O. Verschuren, Lull. op het Landgoed „Jaegerhof" „Erica" aan het Veulen-Venray. Weigeld naar overeenkomst, Aanvragen aan „Jaegerhof" Veulen-Venray, 218 tegen 1 Mei een tegen 1 Mei goed kun net bij DUNTH, RI B. LOENEN-TACKEN Henseniusstr. 6, Venray. 12 prima in ore lingen en k met duozitii n i en nieuwe i 3ai band. Te bevragtez L r de TE bij M. LENS Ite. TE f 8- bij G. SMIT: TB van W. L. Gecontroleerd r Alle overjari. lijst ter inzaj j spreeuwb 8 "i| Cc TE van prima W rm cent per stuk le prijswiorj 2e legstam. I mi pCt. bevrucht M. CLAAS m\ zeer voordee d Te bevrage n FOLBERS, E 15 we bij M DE Bi >f TB goed onderho bij L TRUIJ 1 1 Wordt verk 1 per 100 kill Alles voor de Prima Hospitaallinnen. Zeiltjes en Rokbeschermers. Laagste prijzen. 18

Peel en Maas | 1927 | | pagina 2