Castenray. Feestavond Zaaie A- Cm Groot Concert met Tooneeluitvoering P.A. TUI! L. Wi Provinciaal Nieuws H. BRIGIDA Hflariaveraeniging! Algemeene H. Communie R. K. Kiesvereeniging Algem. Vergadering Kieferi Jan st, Landbouwbood Oostrum Algemeene Vergadering Stierhouderij Merselo Algem. Jaarvergadering Par Opr Haagb Koffiesoor nieuw Calic Zaa BI N. Gemengde Berichten. Feestdag vau de op 2 Februari. LEUNEN. op Woensdag 2 Febr- Dames-Hee Kleker zijn zaak van Pai Maandag 31 Januari Woensdag 2 Febr. Tooneelclub „Kunst door Oefening" Merselo. Zondag 13 en Maandag 14 Februari „Het kostbare leven" er] 1 c Jac. Sm f f van onze Onn Groenten Tuin- en Gras- en bii de hennetjes als een kwartje. De hangende houding der vleugels is een typisch kenmerk. De kop is vrij kort en breed, waarop een rozekam die druk met fijne puntjes bezet is. Deze kam moet van voren vrij breed zijn, naar achteren in breedte gelijkmatig afne men en uitloopen in een stevigen doorn, welke in 't verlengde van de kam ligt. De staart der haantjes moet lange, breede sikkels hebben, die aan het einde eenigszins afgerond zijn. Kopversierselen en staart geven bij de beoordeeling den doorslag. VENRAY, 29 Januari 1927 Inspectie Verlofgangers. De Burgemeester van Venray, brengt ter kennis van belanghebbenden, dat in Juni a.s zal plaats hebben het jaarlijksch onderzoek voor de verlof gangers der lichtingen 1915 en 1918. Plaats en tijd van het onderzoek zal nader worden bekend gemaakt. Venray 22 Januari, 1927. De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. Volksvoeding. Op 31 Januari e k. zal in de zaal van het Luxor gebouw alhier, een openbare voordracht gehouden worden over Volksvoeding met betrekking tot de Maggi's Producten, waaraan kook demonstraties en een filmvertooning verbonden worden, die den belangstel lenden het geheele Maggi bedrijf zal toonen, zoowel landbouw als fabrieks bedrijf en gelijktijdig een kijkje geeft op het Zwitsersche landschap. In zeer vele plaatsen hier te lande zijn dergelijke demonstraties reeds gehouden en mochten zij zich steeds in een druk bezoek verheugen. Men was zeer tevreden over hetgeen geboden werd en wij twijfelen er dan ook niet aan of de dames van Venray zullen van deze gelegenheid een druk gebruik maken. Men leze de vérdere aankondiging in dit blad. Dezer dagen behaalden onze dorpsgenooten de Heeren Jan Kusters en Jos. Vollenberg met goed gevolg hun diploma Heerencoups Zij genoten hun opleiding bij den Heer H. J. Wekx, coupeur te Venlo. Zondag hield de Hengsten- Associatie »Vooruitgang" eene ver gadering te Horst. Na opening door den Voorzitter, den Heer J. Poels, werden de notulen der vorige vergadering voorgelezen door den Heer A. Josten, Secretaris. Door den Heer V. Pyls, Ondervoorzitter werd verslag uitgebracht over het afgeloopen jaar, waaraan wij het vol gende ontleenen In 1926 werden 219 merriën gedekt. Gomte de Flandre 58 dekkingen, dekgeld f 3910. Cavalier de Grubben 64; dekkingen, dekgeld f 4317 50. Car naval 62 dekkingen, dekgeld f 2170 Karei 35 dekkingen, dekgeld f 345 Totaal f 10742 50 In 1925 waren 442 dekkingen en aan dekgeld f 22449. Het dekgeld is voor 1927 verlaagd en gebracht op Comte de Flandre en Cavalier de Grubben van f 65 op f 40. Carnaval van f 35 op f 15 en Karei van f 10 op f 7.50. Er was een verzoek ingekomen van de Provinciale Regelingscommissie voor de paardenfokkerij in Limburg om 10 merries te laten dekken bij Cavalier de Grubben, hetgeen werd goedgevonden Het veergeld werd vastgesteld op f 900 per Hengst voor de 3 beste Hengsten en Karei op f 500, mits dat de Hengsten houder met laatstgenoemde mag werken. Voor degoede verzorging der Hengsten werd f 100 uitgetrokken. Aan de kapel van Castenray werd f50 en aan de te bouwen kerk van Yssel- sleyn f 50 geschonken. Nadat de Voorzitter nog verschillende vragen beantwoord had en de leden had aangespoord de goede merrieveulens toch zelf te houden, sloot hii de ver gadering met den Christelijken groet Zaterdag vertoonde de heer d' Clercq uit Zandvoort in de Luxor bioscoop de film »Wat de dieren ons te zeggen hebben" voor de leden der vereeniging tot bescherming van dieren afaeeling Venray en voor belangstel lenden. deze vertooning hoofdzakelijk was als propaganda, was r dat de zaal niet tot in d gevuld was. Hieraan staat waarschijnlijk schuldig het feit, dat de verlooning is vervroegd geworden wegens de sociale vergadering op Maandag in het Patronaat en er niet voldoende tijd meer was om de noodige publiciteit aan de opvoering te geven Misschien ook vindt 't zijn oorzaak hierin, dat de Dierenbescherming voor ouze gemeente nog betrekkelijk nieuw is en iets nieuws, al is 't ook iets goeds vindt gewoonlijk eerst langzaam en geleidelijk zijn weg tot de groote massa. Van hen, die de film gezien hebben kan men echter gerust veronderstellen dat ze voor de zaak der Dierenbescher ming gewonnen zijn. Al waren som mige toeschouwers wel van oordeel dat de explicateur de heer De Clercq wel eens wat overdreef (trouwens, wie, die een zaak met hart en ziel voorstaat, en dit doet de Clerq de dierenbescherming vervait niet eens in eenige overdrijving) allen waren het er roerend over eens, dat het een film was, samengesteld uit prachtopnamen, een film waarin de dieren ons waarlijk wel i°t* te zeggen hadden, al was 't dikwijls niet veel goeds. Daar bedoeld jammer, hoeken £eer juist heeft de samensteller ge-' zien, met de propagandistische kracht te zoeken in de tegenstellingen n:l. het dier in vrijheid en het dier in gevangen of dienstbaren staat. Des te sterker springt daardoor het treurig lot van sommige van hun vrijheid beroofde dieren in het oog. De film vertoonde ons dierenkwelling en dierenbescherming, het werken der inspecteurs, het dartele veulen bij de merrie in de wei en het armzalige afgebeulde woonwagenpaard, de vrij losloopende hond en de hond als trek dier. De wilde vogels in hun natuurlijke omgeving en de arme gevangen zang vogels in hun enge cel. Zij liet ons zien het veevervoer per trein en boot, het afschuwelijk werk op de vinkenbanen, de verpleging en opneming van zieke dieren in asyls en ook het mooie werk der Haarlemsche padvinders bij 't opsporen van hulpbe hoevende dieren en nog zoo veel, te veel om op te noemen. Voeg daarbij de gezellige explicatie van den heer de Clercq die toonde zijn onderwerp volkomen te beheerschen en in gezellige bevattelijke taal de noodige toelichtingen gaf en men zal begrijpen dat deze film er zijn mag. Hopen we dat ze ook eens gedraaid zal worden voor de Venraysche jaugd, want deze zou er waarlijk van kunnen smullen. LEUNEN. Zondag en Maandagavond gaf de Handboogschufterij St Joris alhier een goedgeslaagde tooneeluit voering in het Bondsgebouw. De belangstelling had wel grooter kunnen zijn. CASTENRAY. Het oude spreek woord zegt: gaat 't den boer goed dan gaat 't den burger ook goed. Doch even waar is: dat als 't het vee goed gaat, de boer er bij welvaart. Veel hangt derhalve voer den land man van het vee af en vooral van het hoornvee. Sinds onheuglijke tijden is de patrones van het hoornvee de H. Brigida. In dezen tijd van de gevreesde ziekte onder den veestapel, het zoogenaamde mond- en klauwzeer, mag het leven van deze bijzonder» patrones wel even in 't kort naar voren worden gebracht. De H. Brigida was een Abdis en is steeds genoemd geworden de Bescherm heilige van Ierland. Geboren in het jaar 450 heeft zij den leeftijd van 73 jaar bereikt toen zij in 523 te Kildare in heiligheid is ge storven. Zij stichtte volgens den regel van den H. Patricius een zusterklooster in Kildare. Naderhand namen deze Brigidinnen de regels van Kanunnikessen aan. Koning Hendrik VIII van Engeland hief haar klooster op. Op het graf van Sint Brigida brandden de zusters van Kildare een eeuwigdurend vuur (het Brigidavuur), dat in 1220 door den toenmaligen bisschop werd afgeschaft wegens ingeslopen misbruiken. De in 1807 door bisschop Debany van Kildare gestichte Congregatie der Zusters van de H. Brigida verricht hoofdzakelijk jeugdwerk, onderwijs en verdere opvoeding. Deze heilige is niet te verwarren met de H. Birgitla (of Brigitta) van Zweden, geboren in 1302 uit Koninklijke ouders en gesiorven 23 Juli 1373 te Rome. In de Rectoraatskerk van Castenray wordt de H. Brigida bijzonder vereerd vooral op Dinsdag 1 Februari a.s. als zijnde hare feestdag. Deze heilige zal thans haar eigen altaar in deze kerk krijgen, waartoe bereids door de bevolking een flinke som is bijeengebracht en waartoe op hoop van Brigidazegen iedere verdere gift welkom zal zijn. En wanneer de dichter wel zingt hoe genoeglijk rolt het leven des ge- rusten landmans heen 1 dan weten we dat er ook wel eens kwade dagen komen, vooral als de gevreesde ziekte onder het hoornvee rondspookt. Moge dan Sint Brigida Gods zegen over den veestapel blijven afroepen. TIENRAY. Onze oud dorpsgenoot W. van de Loo te Venray, onlangs geslaagd voor stationsassistent, werd als zoodanig overgeplaatst naar station Zetten-Andelst. OVERLOON. Dezer dagen had alhier de aanbesteding plaats van het bouwen van een zusterklooster met scholen. De bouw van het klooster is gegund aan Koenen en Velthuis te Maashees voor f 23881, terwijl voor de scholen de laagste inschrijvers waren G.errits en Klaassen alhier voor f 6310. Dit werk is eveneens gegund Electrificatie. Alhier worden krachtige pogingen in het werk gesteld om te geraken tot electrificatie dezer gemeente. Scheepvaart op de Maas. Men schrijft uit Venlo Nu het water der Maas zoo hoog blijft, gedurende enkele weken, is de scheepvaart zeer druk. Dagelijks komen verschillende groote schepen aan of varen voorbij in Zuidelijke richting, Het bewijst, welk een goede scheep vaartweg onze Maas kon zijn, indien ze voldoende diepte had. Bevaar baarraaking van de Niers? De N. V. Ct. zegt uit goede bron te vernemen, dat de Duitsche regeering voornemens is de Niers bevaarbaar te maken van M -Gladbach tot aan de Maas bij Gennep. Onderhandelingen zijn gaande met onze regeering om het werk van af de Vildermühle op Nederlandsch gebied door de Nederlandsche regeering te doen uitvoeren. Het werk op Duitsch gebied wordt geraamd op 20 millioen mark. Mocht het plan op Nederlandsch grondgebied niet uitvoerbaar zijn, dan za^getrach^^ordeïwJ^NTêr^Te^gaT? seeren op een breedte van 16 meter en een meter meer diepgang dan thans. VENLO. Op de Coöp. Veilingvereeni- ging van Maandag was de aanvoer 390000 eieren. Groote eieren van f 8,40 tot f 9,50 Kleine eieren van f 6,90 tot f 8,20 Eendeneieren van f 8,50 tot f 9, Ganzeneieren van f 22. Aan Gods zegen.... Van betrouwbare zijde kwam de N. Ct. dezer dagen teroore, dat in Blerick een huis te huur is. Voor eenige jaren was dat iets merk- aardigs, thans niet zoo zeer meerl Toch is aan dit huis de merkwaardig heid verbonden, dat het te huur is door een klein gezin voor f 500 en dooreen groot gezin voor f 550. Aan Gods Zegen is toch maar alles gelegen. ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 1 900 000 eieren. Groote eieren van f 8.50 tot f 10. Kleine eieren van f 7.tot f 8 20 Eendeneieren van f 9 tol f 9.60 GRATHEM. Tot burgemeester van Grathem is benoemd de heer W. P. H M. van den Broek, gemeentesecretaris an Haelen. Een meevaller. In November werd bij denherbergcr Th. op de Kamp te Obbicht een dief stal gepleegd waarbij f 650 werd ont vreemd. Msandag ontving de man een anonymen brief uit Lulterade, waarin volgens het »L D." werd medegedeeld, dat het gestolen bedrag, verminderd met f 50, die op de kermis te Greven- bicht waren opgemaakt, zou gezonden worden aan den pastoor der gemeente. Men moest maar niemand verdenken, aangezien men er toch nooit achter zou komen, wie de dieven waren. Daar schrijver naar hij beweerde, kwestie had gehad met zijn collega, zond hij het geld terug. 's Middags arriveerde bij den pastoor van Obbicht, werkelijk een brief mei biljetten van f 300, teneinde ze den rechtmatigen eigenaar ter hand te stellen. Tragisch. Een tragisch geval heeft zich te Vijlen-Vaals voorgedaan, meldt men aan de »L.K." Dinsdag werd het derde lijk uit een huisgezin binnen de 14 dagen grafwaarts gedragen. De man stierf voor 14 dagen, de ruim 50 jarige inwonende gehuwde zoon voor 8 dagen en thans kwam de beurt èan de 80 jarige vrouw. De doodarme oudjes hadden 55 jaren trouw lief en leed, van dit laatste wel het meeste, gedeeld. Het overleden echtpaar laat een bijna 50- jarigen zwakzinnigen zoon achter, waarover gemeente of armbestuur zich moeten onifermen. Inbraak. Te Brunssum is bij den heer V. ingebroken. De dieven hebben zich door eenige pannen van het dak te schuiven toegang verschaft tot den zolder. Uil een kas» in de slaapkamer werd een ijzeren geldkistje meegenomen, in houdende f 1500. Een sociale hoogeschool voor arbeiders. Naar de Volkskrant verneemt, zal het bestuur van het R. K. Werklieden verbond binnenkort instalieeren een commissie, welke zal rapporteeren over de stichting van een katholieke sociale hoogeschool voor arbeiders. Zijn wij wel ingelicht, aldus genoemd blad, dan hebben zich bereid verklaard in deze commissie zitting te nemen de heeren prof. P. Aalberse, Den Haag Henri Hermans, Den HaagB. Hinter ding, AmsterdamAlb. v. d. Meys, Utrecht; P. J. S- Serrarens, Rijsenburg en dr. M. Verhoeven, Tilburg. De vee- en vleesclihandel. Op 3 Februari as. zal te Utrecht een vergadering gehouden worden van vertegenwoordigers van den Ned. Bond van veehandelaren, den Ned. Grossiers bond en anderen bij de vee en vleesch handel betrokken organisaties, teneinde zoo mogelijk, te geraken tot de oprich ting van een bestuurdersgenootschap voor de behartiging der algemeene belangen. De Griep. Drie kinderen overleden. Tengevolge van griep zijn in het gezin van S te Gendringen in twee dagen drie kinderen overleden. Een vierde kind is nog ziek. De beide Prot. Bijz. Scholen te Gen- dringen zijn wegens griep gesloten. Lord Lister Jr. Een jongmensch, volle dertien jaren oud, vervoegde zich, naar het aHbld." meldt, te Hilversum bij een sigaren handelaar aan de Langstraat en bestelde daar vier zware sigaren en een doos sigaretten. Het moest maar even ge schreven worden op rekening van zijn vader, die zoo juist een barbierszaak had geopend in perceel no. 70 van die straat. De winkelier gaf het gevraagde mee; even later ontdekte hij dat no. 70 nog totaal onbewoond was. Het ondernemende jongmensch, zijn zegetocht vervolgend, vond in de Koningsstraat een onbeheerd staanden auto, toebehoorende aan een dokter, die juist bezoek bracht aan een collega. Hij stapte er iD en reed er mee weg. Maar reeds op den Neuweg achterhaalde hem de gerechtigheid. Een surveil lerend agent, opmerkzaam geworden door het zeer jeugdig uiterlijk van den automobilist, hield hem aan. De mis daden kwamen alle aan het licht. Door den electrischen stroom gedood. In een kunslmeslmaalderij te Mussel arbeiders S. en B met een Jacobsladder welke door eleclriciteit gedreven wordt, in aanraking: Beiden verloren door den schok het bewustzijn. Een ontboden geneesheer slaagde erin de levensgeesten van S. weer op te wekken. B. bleek echter reeds te zijn overleden. De man laat een jonge vrouw en een kind achter. Een jeugdige dievenbende gearresteerd. Door de polilie te Gouda zijn vijf personen aangehouden, die in de laatste weken de stad onveilig maakten door het stelen van rijwielbelastingplaatjes van fietsen, welke voor winkels of woonhuizen waren geplaatst of soms ook wel in een vestibule stonden. Tegen de meerendeels jeugdige dieven is proces-verbaal opgemaakt, evenals tegen de negen helers(siers), die de gestolen belastingmerken voor weinig geld op kochten. Door gemaskerde inbrekers overvallen. Een landbouwer door een revolverschot getroffen. Toen Dinsdagavond de landbouwers familie Ensink, bestaande uit drie broers en een zuster, te Emmerhout (Drente) aanstalten begon te maken, voor het naar bed gaan, ging plotseling de deur van het vertrek, waarin zij zaten, open en stond een tweetal gemaskerde kerels voor hen, die naar alle waarschijnlijk heid de familie reeds naar bed gewaand had, om dan een goeden slag te kunnen slaan, aldus de »Asser Ct.". Nu dat echter niet het geval was, kwamen zij tegenover de gebroeders E in een hachelijke positie te staan. Er ontstond een worsteling, waarbij een der boos- wichlen zijn revolver trok, er mee schoot en een der drie gebroeders, de 52-jarigen R Ensink, gevaarlijk in de buik verwondde. Van de daarop ontstane ontsteltenis onder de familie maakten de gemasker- den gebruik zich uit de voeten te maken. De in allerijl ontboden genees heer achtte onmiddellijke overbrenging van den heer R. E. i.aar het zieken huis te Groningen noodzakelijk. De marechaussées, die zoo spoedig mogelijk met het gebeurde in kennis werden gesteld, namen onverwijld maatregelen, tot nu toe echter zonder resultaat. Alles had zich in enkele minuten afgespeeld. Alleen is komen vast te staan, dat de mannen door de voordeur, die als alle andere deuren, voor den nacht nog niet op slot gedraaid was, zijn binnengekomen De getroffene is aan de bekomen verwondingen overleden. Yalscli bankbiljet van f 20. Te Mussel (Gron.) is door de rijks politie een valsch bankbiljet van f 20 in beslag genomen. Werkeloosheid. De wevers boven 22 jaar van de firma Swinkels te Deurne is tegen 1 Februari ontslag aangezegd. Dit zijn bijna allen getrouwde mannen, er zijn er zelfs bij met huisgezinnen van 9 kinderen En dan geen verdiender't is een treurig vooruitzicht. Autobus van den dyk gereden. Woensdagmorgen omstreeks half tien is een autobus van den dienst Gouda— Oudewat3r, ondernemer B. Blom, nabij den overweg van den spoordijk Gouda Schoonhoven, van den dijk gereden De talrijke inzittenden liepen slechts eenige lichte schrammen op. De auto. die plm 2 M. beneden het talud van den dijk ligt, zou bij een nieuwe buite ling ongetwijfeld te water zijn geraakt, De griep in Engeland. Volgens de cijfers, die door het Engelsche ministerie van gezondsheids wezen zijn gepubliceerd, zijn in de afgeloopen week in Engeland 667 per sonen aan griep overleden in de 105 groote steden van het land. De week tevoren was het aantal slachtoffers 463 geweest en de week daarvoor had 244 dooden gebracht. De huidige epidemie is van ernstiger aard dan in langen tijd is voorgekomen. Men hoopt echter, dat de ziekte thans haar hoogtepunt heeft bereikt. Te Munchen. Gedurende de laatste dagen komen dagelijks driehonderdvijftig gevallen van griep voor. Sinds 11 Januari zijn vijf personen overleden H. Hart. Iq den loop dezer week sal door de leden der Vincentiusvereeniging de jaarlijksche colleote gehouden worden. Dinsdag hall 7 leesmis voor P. J. Beerkens als lid der H. Familie. -ii'A 3. Zondag collecte ten bate der kerk. Zaal in het Patronaat. Om negen uur H. Mis en Vergadering voor de Derde Orde, aldeeling mannelijke tertiarissen. Rozenhoedje voor Peter Johannes Beerkens Maanöae half acht Uitvaartdienst voor Peter Johannes Beerkens als lid der Derde Orde Woensdag, Maria Lichtmis, de H. H. Diensten als op Zondag. Na de H. Mis van acht uur Bestuursvergadering Derde Orde. Donderdag, feest van den 3. Blasius, patroon tegen de keelziekten. De Sint-Blasius-zegen zal gegeven worden na de H. H. Missen van 5, 6. 7, en hall 8. Om half 7. 7 en half 8 Uitvaartdiensten voor Peter Johannes Beerkens als lid van de Aartsbroederschap. St. Antonius-Patronaat. Laatste Zondag der maand en daarom de Spaarbankboekjes inleveren, door één van de oudera afgeteekend. Er wordt nog eens op gewezen dat degenen die verhinderd zijn om te komen, zoo beleefd dienen te zijn om hiervan kennis te doen geven. CORRESPONDENTIE. Wegens plaatsgebrek moet het verslag in de Kiesvereeniging van Merselo blijven liggen tol de volgende week. Patrones van het hoornvee DINSDAG 1 FEBR. a.s. om 9 uur plechtige Hoogmis, waarna zegening van water en brood en vereering der relikwie. 17 BUBSBRLUKE STAID VEIBAY. van 2128 Januari 1927 GEBOREN: Peter J. M. W. Loenen, Brienehoek Cornelia M. M. Heynen, Oostrum Johanna O. Loonen, Hoogriebroek Maria G. A. Oudenhoven, Hoenderatraat Henrietta J. H. M. Loenen, Henaeniusstraat Maria Br. H. Th. Peeters, Castenray OVERLEDEN H Bardoel, echtg. van J. G. Ewals 75 jaar landbouwer, Merselo. A. C Verberkt, 82 jaar, z.b Overloonsche weg, P. J Beerkens, wed. van C. Coopmans 78 jaar Groote Straat. 2 patiënten St. Annagesticht. KIBKBZ.UKE DIEISTES VSIRAY Parochiekerk Morgen Zondag geen Congregatie, half 3 her- haliDgscatechismus, 3 uur Lof en aanbidding van het H. Sacrament voor Mexico. Maandag half 8 besteld Jaarg. voor Antoon Hoedemakers, half 8 leesmis voor het St. Agnes- patronaat, 8 uur besteld Jaarg. voor C. Esser en echtgenoote, kwart na vier Lof. Dinsdag half 8 besteld Jaarg. voor Job. v. d, Pasch. 8 uur Jaarg. voor Frans Peeters en Elisabeth v d. Water. Woensdag O. L. Vr Lichtmis, de diensten als op Zondag kwart voor 10 de wijding der kaarsen, 8 uur algemeene H. Communie voor de leden der Mariavereeniging, half 6 feestavond. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, feest van den H. Blasius, na iedere Mis zal den Blasius- zegen gegeven morden, half 8 Jaarg. voor Renier Poels en Johanna Janssen, 8 uur Jaarg. voor Frans Janssen en echtgenoote. Vrijdag 1ste der maaDd en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, I half 8 gestichte leesmis, 8 uur Jaarg. voor E. 1 voor leden en aspirant leden onder de H. Mis van acht uur. 's Namiddags half zes 20 HET BESTUUR. (O. L. Vr. Lichtmis), s avonds half 7, in het Bondslokaal Trouwe opkomst verzocht. 18 HET BESTUUR. Ondergeteel rjcht I het geachte p omstreken dal heeft GEVEST tyan V van Door prima prijzen hoopt geachte publie werve ing e gunst 322 Sch Landbouwer nder: eigen belang ien, ieder jaar hi ader vertrouwd lei H klanten hebbei is h aan ons toevr Di die nog geen res hebben, denlr na, elders te beste t so thans voorradi pieu soortecht en g bij 20. Hiermede de eer aan zijr Venray te beri met ingan;l Parade 34 's avonds 7 uur in de zaal van M. JANSSEN. AGENDA 1. Notulen 2. Jaarverslag 3. Bespreking kerk Ysselsteyn 4. Verkiezing bestuurslid verkoop* vereeniging »St. Antonius". 5 Rondvraag en sluiting Trouwe opkomst verzocht. 24 HET BESTUUR 's avonds 7 uur in de zaal van de Wed. M. ARTS te Merselo Trouwe opkomst verzocht. HET BESTUUR. met welwillende medewerking van de Fanfare „St. ODA" Opgevoerd zal worden het prach tige blijspel in 4 bedrijven Aanvang beide avonden 6 uur. Entrée 75 cent per persoon. Honoraire leden beide avonden vrijen toegang. 32 HET BESTUUR. hjderg clit Minza eve t V). Ti Groenblijvend n cM. lang f 2.2! I, Beuk 60—80[ f 10 per 1000. Haagdoorn f 1 per 100, f 18 c 00. B B id Goed smalkff 6: Extra fijne K 5 Boter steeds via: 45 en 52 jo Verpakte Boter ne Pruimen 20 pi Pruimedanten :t blanke Schi I: Rozijnen zond Vijgen j: Gereinigde Kre Abrikozen li, 47 Denk aan d< ke verleden jaa ben voldaan, plombeerde za Teutonia v< Ovana Batavo alsook alle an< Ve welke ik de la treffend heb op de goedkoi Een grootepar Aa Groot

Peel en Maas | 1927 | | pagina 2