u Koopt NU een Overjt QebrJeu PUROL Springende handen, kloven, schrale [lippen Kloosterbalsem 28 politiemannen op 16000 inwoners 1 Gemengde Berichten. Kleine Kinderen di aan veel verminderde 'js Ui MIJNHARDT'S Zenuwtabletten MIJNHARD? 3 Maagtabletten 7* MIJNHARDT'S 'J ffl tioofdpijntab!ex'«:en 9 MIJNHARDT'S Q Staaltabletten s? MIJNHARDT'S Laxeertabletten orin i'I fir - - - te cn dergelijke winterplagen U 2ijn pijnlijk en staan leelijk. Verrassend vlug kunt U die ongemakken genezen met den verzachtenden Akker s die niet bijt, de huid lenig maakt en herhaling voor komt. Onovertroffen bij wonden, jicht, rheumatiek, huiduitslag en aambeien. Overal p. pot van 20 gram 60 cent, v. 50 gr. f 1.-. v. 100 gr. f 1.75 z.g. wangen". zijn afgesloten. Bij zulk een inrichting slaat de intredende lucht niet direct op de dieren neer. Een doelmatige luchtverversching houdt niet alleen de dieren gezond, maar verhoogt ook de melk-opbrengst. Dit is niet slechts theorie, maar het onder zoek heeft zulks bewezen. Op een stal stonden een 80-tal koeien, de ventilatie was er gebrekkigtoen hierin verbetering was gebracht, steeg de melkgift per koe en per jaargemid deld met 488 Liter I Welk een overgang voer de dieren, als zij komen van buiten, uit de wei, uit het volle licht, in een donkeren of schemerachtig verlichten stal. Een maandenlang verblijf op zulk een plaats moet wel nadeelig werken op het gestel en op de productie. Licht, flink licht, is in den stal ook onontbeerlijk. Het weert schadelijke invloeden, want het doodt ziektekiemen (bacteriën), voor komt dus besmettelijke ziekten. Geen grooter bacteriëndooder dan het licht, waardoor ook schimmels worden ver nietigd. Het "directe zonlicht doodt de smetstof der tuberculose, maar ook in het gewone daglicht houden de t.b.c.- bacillen het niet langer dan eenige dagen uit. Het duister werkt slecht op de oogen der staldieren; jonge dieren krijgen daardoor een zwak gezicht. Voor voldoende ramen worde dus, ook om het licht toegang te geven, zorg gedragen. Hierbij lette men er echlei op, dat felle zonnestralen niet in de oogen van de beesten mogen vallen, en dat het licht achter de dieren invalt Is dit laatste door den bouw van den stal niet mogelijk, dan dienen de ramen hoog te worden aangebracht. Het stopzetten van den uitvoer van versch varkensvleesch heeft aan het mesten van varkens een andere richting gegeven In plaats van op het mesten van biggen moet men zich nu meer toeleggen op het mesten van zouters en zware varkens Evenwel, niet overal slaagt men hierin, omdat beenzwakte er te vroeg een einde aan maakt. Natuurlijk ligt de oorzaak in de voeding; veelal ontbreken daarbij min of meer het eiwit en de zouten. Dit is het geval als men veel aardappelen en graan- meel geeft, Jmet te weinig ondermelk, of niet genoeg van een eiwitrijke meel soort, terwijl ook vaak nog groenvoeder mankeert. In de gegeven omstandig heden is dus een meer rationeele voeding noodzakelijk. 't Komt ons zeer wenschelijk voor, dat daaraan op de landbouwwinter cursussen, welke in vele dorpen worden gehouden, bijzondere aandacht wordt geschonken. In den regel slaat bij die lessen de voeding van het melkvee op den voorgrond; de omstandigheden nopen ons nu de varkensvoeding waf meer naar voren te brengen. Ook mag aan besturen van landbouwvereenigin gen thans worden aangeraden, een lezing over varkensvoeding te doen houden. Elke gelegenheid moet door de varkenshouders worden aangegrepen om zich in deze te laten voorlichten, 't ligt op den weg der landbouw vereenigingen zulke gelegenheden te verstrekken. Voor de huisvrouwAls ge zelf tehuis slacht of laat slachten, zorg er dan voor, dat ge zoo min mogelijk kleine stukken krijgt, omdat deze zich minder gemakkelijk laten bewaren. Voor bewaring van de groote stukken spek past men wel eens combinatie van 3 methoden toeeerst worden ze gezouten, daarna gerookt, vervolgens gedroogd. Het zouten en het drogen werken bederfwerend, doordat ze de ontwikkeling van schadelijke bacteriën tegengaan. Het rooken geeft bovendien aan het spek een anderen smaak, welke de een lekker, de ander minder aange naam vindt. Is dit laatste het geval, dan kan men het rooken achterwege laten. Maar het drogen mag men niet nalaten, omdat hierdoor nog meer vocht aan het spek moet worden onttrokken; blijft dit er in, dan ontwikkelen zich microscopische organismen, welke minder gewenscht worden. Het behan delde spek mag wel geel zijn van den rook, maar gele randen ziet de huis vrouw liever niet. De meeste van haar huisgenooten zijn er niet van gediend ming. Dat is van onzen man I zeide hij Uit Dover afgezonden. Is Baseverie lot daar gevolgd en Baseverie is hem ontsnapt. XVII. Het etiket. Penteney deed oen paar passen voor uit en nam het telegram op. Een oogenblik later gaf hij het aan Hether- wick over. Dat is buitengewoon rampspoedig riep hij uit. En bovendien geheel on verwacht. Natuurlijk de kerel is naar het vasteland gevlucht. Matherfield keek over Hetherwicks schouder en las het telegram »Volgde hem gisteravond tot hier. Heb toen helzelfde hotel genomen Maar hij is mij ontsnapt en was hedenmorgen spoorloos verdwenen Ik keer nu terug" Ge hadt twee man aan het werk moeten zetten, heeren, zeide Matherfield spijtig. Eén man ts niet genoeg, zeker niet in een zaak als deze. Maar het is zooals ik reeds gezegd had De man had onmiddellijk in hechtenis moeten genomen worden. Nochtans... Hij stond van zijn stoel op, daar er nu niets meer te bespreken viel en ging naar de deur. Een oogenblik be- da'cht hij zich. Ge wilt het mij wel laten weten, als er naar aanleiding van die beloo ning iets loskomt? zeide hij Het is meer een politiezaak geworden, ge begrijpt 1 De twee firmanten, die klaarblijke lijk met het onaangename telegram zeer verlegen zaten, knikten. In de Nieuwe Koerier wordt van welingelichte zijde uit Roermond ge schreven Door het ontslagnemen van een onzer politieagenten wegens zijn benoeming elders is er weer een vacature bij ons gemeentelijk politiekorps ontstaan. Naar ik hoor zijn B. en W. voor oemens, aan den Raad voor te stellen, het daarheen te leiden, dat ook deze vacature niet wordt aangevuld. Zooals vroeger werd medegedeeld, telde ons politiekorps tot voor kort 28 manschappen, precies evenveel als dat der gemeente Iverkrade, die dubbel zooveel inwoners heeft en ook veel grooter van oppervlakte is, en precies dubbel zooveel als dat der gemeente Sittard, die eveneens grooter van oppervlakte is en slechts een paar duizend inwoners minder telt dan Roermond Zoowel Kerkrade als Sittard grenzen onmiddellijk aan Duitschland en liggen te midden van of nabij het Limburg- sche mijndislrict, dat krioelt van vreemde elementen, die de politie heel wat extra zorg en werk verschaffen. Wie dan ook de hier vermelde feiten en verhoudingscijfers maar even ondei de oogen ziet, zal wel onmiddellijk toegeven, dat de getalsterkte van het politiekorps te Kerkrade en te Sittard veel te klein is, of... dat te Roermond veel te groot. Zooals men weet, hebben daarom Gedeputeerde Staten van Limburg, na kennis, genomen te hebben van deze feiten en cijfers, goedgekeurd dat het getal politie-agenten te Roermond begin dezes jaars door den Raad mst 1 man werd verminderd. Een toen bestaande vacature werd niet aangevuld. Gedep. Staten hadden zich eerst tegen die vermindering scherp gekant Dat zij desondanks later ermee accoord gingen, bewijst zeker, dat zij ten volle over tuigd werden van het redelijke en wenschelijke dezer bezuiniging. Om het dan in de richting der yooi* Roermond zoo broodnoodige zuinigheid nog een flinken stap verder te helpen brengen, wil ik hier een nog veel krasser voorbeeld, dan dat van Kerk rade en Sittard, laten spreken. Ik ga daartoe den toestand te Roermond ver gelijken met dien van het naburige Weert. Roermond telt ruim 16000 inwoners, die verspreid wonen over eene opper vlakte van nog geen 1100 hectaren. En Roermond heeft een politiekorps van 27 man. Weert heeft een oppervlakte van ongevoer 10000 hectaren. Het is dus meer dan 9 maal zoo groot als Roermond. Het telt ruim 13000 inwo ners, dus slechts 3000 minder dan Roermond. En Weert doet het meteen politiekorps van 7 agenten en 1 inspecteur. Toch heeft Weert dat even dicht bij de landsgrenzen ligt als Roermond, en dat meer industrie en scheepvaart heeft, zeker niet minder te doen met vreemde elementen, dan Roermond. En dan werd in het afgeloopen jaar, bij de behandeling eener strafzaak voor de Arrondissements-Rechtbank te Roer mond, aan Weert nog spontaan de prachtige pluim op den hoed gestoken, dat het in de laatste jaren, wat orde en veiligheid betreft, merkbaar erop vooruitgegaan is. Het Weertsche systeem van sobere politiebewaking heeft dus blijkbaar ook nog opvoedend en veredelend gewerkt! Een reden te meer voor Roermond om te probeeren, het in de richting der bezuiniging nog een royale schrede vooruit te brengen. Wat geschieden kan door ook verdere vacaturen, die eventueel mochten ontstaan, niet aan vullen, totdat de sterke van ons politiekorps b.v. tot op 20 man zal zijn geslonken. Het persoonlijk belang der in-dienstzijnde politiemannen, dip, naar ik meen te weten, alien achtbare en plichtsgetrouwe ambtenaren zijn, zou daardoor hoegenaamd niet ge schaad worden. En de Gemeente zou er op grove wijze wol bij spinnen. Te Roermond kost de politie ruim 75.000 gulden te Weert slechts 15000 gul den. Werd het politiekorps te Roer mond teruggebracht tot 20 man, dan zou onze Gemeente daar gauw een slordige 18000 gulden per jaar mee sparen. Een bedrag dus, dat de volle rente en amortisatie zou he!p»n goed maken van het kapitaal, hetwelk de aanleg der nieuwe haven zal vorderen, indien deze naar den volledigen opzet tot uitvoering komt. Een grootscheepsche nieuwe haven dus, te bezuinigen op de politieZou het mogelijk zijn Inderdaad zal dat mogelijk zijn, wanneer men het maar eens ernstig wil probeeren met een korps politie van hoogstens 20 man. En zou het met zoo'n korps nu werkelijk niet allerbest te doen zijn in onze stilvredige Roer- stad, waar nog niet zoo lang geleden de beroemde Paak met succes alléén den politieschepter zwaaide Als de goede wil er is, zeker wel. Ernstig willen is ook hier kunnen, Dat leeren overduidelijk Kerkrade. Sittard en vooral Weert. Wij zullen u alles laten weten onmiddellijk, antwoordde Blenkinsop Natuurlijk zult ge van uw kant alles, wat we u medegedeeld hebben, als strikt geheim beschouwen. Oh, weest daar verzekerd van, heeren, het is niet de eenige particu liere en vertrouwelijke mededeeling, van deze zaak, dat kan ik wel zeggen. Buiten op straat keerde hij zich tot Hetherwick. Nu, zeide hij, wij hebben nu eenige puntjes opgehelderd. Hetherwick of liever die twee hebben ze voor ons opgehelderd. Maar zijn we nii iets dichter gekomen bij het antwoord, dat wij- op onze vraag willen hebben. Wie heeft Robert Bannaford vermoord Ik zou zeggen van wel, antwoord de Hetherwick. Persoonlijk ben ik er van overtuigd. Of Baseverie heefi hem vergiftigd, of deze weet, wie het gedaan heeft. Hij weet, wie het gedaan heeft, antwoordde Matherfield. Dat acht ik tenminste het waarschijnlijkst Ik denk niet, dat hii het zelf gedaan heeft, hij zou zich dan waarschijnlijk niet zoo zeer blootgelegd hebbén. Daar ben ik nog niet zoo heel zeker van, merkte Hetherwick op. Uit hetgeen we van hem gehoord hebben, kunnen we toch logisch de conclusie trekken, dat hij een verbazend brutale vont schijnt te zijn. Waarschijnlijk heeft hij gedacht, dat hij een zeer ge makkelijke prooi aan lady Riversraede zou hebben; ook is het niet onmogelijk dat hij meende, dat een vrouw, die al dat geld gekregen heeft, er niet op tegen zou zijn om van een half mil- lioen afstand te doen. Dit staat echter absoluut vast,Baseverie weet, wat wij Gebrek aan eetlust slechte spijsvertering, schele hoofdpijn, prikkelbaarheid, ver- _j\ stopping, maagpijn en hartwater. genezen spoedig na gebruik van Foster's Maag- pillen, het tonische laxeermiddel. FasSeir's MfaagB3>5a6es^ Alom verkrijgbaar f 0.65 per flacon. Do candidatenaanwyzing voor do Prov. Staten. In een circulaire aan de plaatselijke afdeelingen vestigt het bestuur van den R. K. kiezersbond voor Limburg er de aandacht op dat de voorloopige aan wijzingen voor candidaten voor de provinciale Staten niet meer namen bevatten, dan het aantal candidaten dat op de offieieele lijst wordt geplaatst. Dit getal is op de kringvergaderingen bepaald voor de kieskringen Maastricht Gulpen en Horst op acht" Voor de kieskringen Heerlen, Roer mond, Weert en Venlo op tien. Voor den kieskring Sittard op twaalf. wenachen te welen en ten tweede, dat hij verdwenen is. Misschien, zei Materfield En misschien ook niet. Die man van Pen teney heeft Baseverie tot aan Dover kunnen volgen en verloor hem daar uit het oog. Maar dat bewijst nog geenszins, dat hij naar het vasteland gevlucht is. Indien hij werkelijk de handige gauwdief is, dien majoor Pen teney ons beschreven heeft, heeft hij onmiddellijk zijn kansen berekend toen hij van Riversreade Court weggejaagd was. Waarschijnlijk heeft hij wel ver moed, dat de majoor hem zou doen naspeuren. Als hij nu maar een weinig vernuft heeft en daaraan behoeft ge niet te twijfelen heeft hij den oud rechercheur om den tuin geleid, mis schien wel tweemaal. En nu zou ik zeggen, Baseverie is weer in Londen terug. Dat is mijn meening. Kijk, daar komt een van mijn mannen aan. Zij weien altijd, waar ik ben. Hetherwick zag rond en bemerkte een man, klaarblijkelijk een deteclief, die recht op hen afkwam. Het was een kalme, doch stugge persoonlijkheid en men kon hem aanzien, dat hij wat te vertellen had. Wel Marler, zeide Matherfield, terwijl hij den ander een hand gaf. Hebt ge soms iets gevonden Er was niemand in dat rustige hoek je waar zij stonden 'en toch keek de man rond, alsof er iemand hem kon observeeren. En terwijl hij sprak, dempte hij voortdurend zijn stem, op dat toch maar niemand hem zou kun nen afluisteren. Ik geloof, dat ik den apotheker gevonden heb, antwoordde hij. In elk geval, het lijkt er op. Hedenmorgen anwijzingen van candidaten kunnen geschieden door de afdeelingsvergade ring, of door de leden der afdeelingen (minstens tien handteekeningen voor één, en minstens 25 voor meerdere candidaten). De onderleekenaars moeten lid zijn van dezelfde afdeeling en mogen slechts een aanwijzing onderteekenen. Gelegenheid tot het indienen der aanwijzingen bestaat tot 31 Dec. 1926 (bij den voorzitter der plaatselijke afdeelingen. Tragisch. Toen vrouw J. te Kerkrade vernam, dat haar pas getrouwde zoon te Bleyer- heide zich in een vlaag van zwaar moedigheid van het leven had beroofd, kreeg ze een beroerte, waaraan ze overleed. Droevig ongeval. Maandagmiddag bracht de chauffeur J. Damen uit Echt met een tractor pannen nsar Maasbracht, welke aldaar een schip zouden worden geladen, dat echter nog niet aangekomen was. Daarom werd de aanhangwagen afge koppeld en wilde de chauffeur langs de Maaszijde draaien met het treurig gevolg, dat hij met den tractor in de Maas terecht kwam. Twee maal kwam hij nog boven en daarna zag men uiets meer van hem en verdronk hij op treurige wijze. De verongelukte was 24 jaar oud en pas een maand geleden getrouwd. De Maas werd nog afgedregd doch het lijk werd niet gevonden. De Maaskanalisatie-werken. Men meldt uit Boxmeer Naar wij vernemen zullen de Maas- kanalisatiewerken onder de Gemeente Sambeek, die tengevolge van den hoogen stand der Maas onlangs stop gezet moesten worden, vermoedelijk niet voor tegen het voorjaar worden hervat. Inbraak. Te Heerlen is Zondagnacht ingebro ken bij P. aan den Siltarderweg. Een bedrag van t 400 en eenige sieraden worden vermist. Doetincliems Landbouwtentoonstelling financieel een „strop". De voorloopige rekening en verant woording van de in Aug. 1.1. gehouden landbouwtentoonstelling met landspel te Doetinchem, wijst een tekort aan van circa f 12 000. De afd. Doetinchem der G. O. M. v. Landbouw neemt hiervan f 7000 voor haar rekening, terwijl voor het restante de deelnemers in het garantiefonds 65 pCt. van hun toezegging moeten storten. Door don trein overreden. Op het spoorwegemplacèment te Eist is Zaterdagavond de schaalmeester R. door den trein uit Nijmegen gegrepen en doodelijk gewond. Ernstige val. Te Mill viel de landbouwer B. van zijn paard tengevolge waarvan hij beide beenen brak. Hij werd direct voorzien van de laatste II.H. Sacramenten. Dierentrouw. Drie jaren geleden gaf een winkelier te IJmuiden zijn hond weg aan een asyl, dat voor het dier een anderen meester zocht. Dezer dagen kwam het t ouwe beest weer aan de deur van zijn ouden baas krabben en werd nu met blijdschap ontvangen. Yan een zolder gevallen. Toen de timmerman Thijssen uit Mill werkzaam was op den zolder eener leerlooierij te Cuyk, viel hij plotseling door een luik naar beneden. In be- wusteloozen toestand werd hij opgeno men en naar het R. K. Ziekenhuis te Cuyk vervoerd. Zijn toestand bleek van dien aard te zijn, dat hem de laatste H. H. Sacramenten werden toegediend Zijn toestand is thans vrij goed. Kind verbrand. Toen de vrouw van den arbeider H R. te Heerde een buurpraatje ging maken, liet zij haar 2jarig kind alleen thuis. Door onbekende oorzaak in aan raking gekomen met vuur is de kleine verbrand. heb ik een bezoek gebracht aan een zekeren Macpherson. Ik vertoonde hem de stukken van de verscheurde etiket ten der medicijnfleschjes en vroeg of hij mij daarover inlichtingen kon geven Hij onderzocht de etiketten en viel plotseling uitKijk eens vriend, ge deedt beter recht op den man af te gaan en eerlijk te zeggen, dat dit on derzoek met de vergiftigingszaak van Hannaford in verband staat. Ik.gaf dit toe. Is Matherfield niet met dit zaakje belast? vroeg hij. Natuurlijk, zei ik. Laat Matherfield dan bij mij komen, ik wil het hem mededeelen. Best, dan ga ik er direct heen. Maar spreekt er met niemand over, zei Matherfield.' Toen beiden bij den apotheker kwa men, stond deze alleen achter de toon bank en keek hen zwijgend aan. Na zich voorges'eld te hebben, ver zocht de apotheker hen hem in een particulier vertrek te volgen. Meent ge werkelijk, dat die flesch iels met het vergiftigen van Hannaford te maken heeft? vroeg de apotheker. Natuurlijk zei Matherfield. Ik foeb dat vergif bereid, dat in dat fleschje is. Voor wien Voor dr. Charles Ambrose, vol gens een voorschrift van hemzelf. Weet ge zijn adres Adelphi 3 B no 59 John Street. Wordt vervolgd. H behandelt men de roode e 6° smettende plekken met 498-9 Smokkelaar aangehouden. De kommiezen te Lobith en Millin- gen hebben een dezer nacht een goede vangst gedaan. Na een inspannende achtervolging te water wisten zij een bekend smokkelaar uit Arnhem te ar resteeren op het oogenblik, dat hij in snelle vaart met een roeiboot den Rijn kwam afzakken. Een poging om hel gesmokkelde in den Rijn te werpen, werd verijdeld. Meer dan 100 liter spiritus werd in beslag genomen. Moord te Groningen. Toen de chef der machinezelterij van de uitgeversmaatschappij J. B Walters te Groningen Vrijdagavond de druk kerij verliet, werd hij plotseling van achter aangevallen én met een mes de halsslagader doorgesneden. Hel ^slacht offer zakte ineen en overleed zonder eenige aanwijzing te hebben kunnen geven omtrent den dader. De getroffene is de 42jarige J. [Schol. Hij was 2 jaar aldaar werkzaam. Hij laat een weduwe met 4 kinderen achter. Plet trok Zaterdagmorgen op de druk kerij de aandacht, dat een zetter, de 29jarige W. S. kreupel liep. Het was bekend, dat men Vrijdagavond iemand over een schutting in de nabijheid van de plaats van den moord heeft zien klimmen. Een en ander maakte dat men S. ging verdenken van den moord Op grond ook van verdere inlichtingen heeft de politie S. aangehouden, die bekende de misdaad te hebben gepleegd Hij heeft verklaard te hebben gehan deld uit wrok over vermeend onrecht Fietsplaatjes 1927. Met den verkoop van rijwielmerken voor het jaar 1927 zal op 1 Januari op de postkantoren worden begonnen. Teneinde aan het publiek gedurende eenige dagen gelegenheid te geven zich van een belastingmerk te voorzien, heeft de minister van Financiën den ambtenaren van de belasting opgedra gen, de controle op de naleving der rijwielbelasling, gedurende de eerste zes dagen in 1927 niet te doen uit oefenen. Met ingang van 7 Januari wordt de controle echter weer hervat De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat het geval zich kan voordoen, dat op de postkan toren en in het bijzonder op de hulp- postkantoren tijdelijk geen belasting- merken in voorraad zijn. Het verdient daarom aanbeveling, het koopen van de merken niet uit te stellen, tot het tijdstip, wöarop men die moet gebrui ken. Scheepsramp. 70 personen verdronken. Volgens een telegram uit Buenos Aires is een Chineensch stoomschip nabij Santiago tijdens stormweer op de kust vergaan. Ongeveer zeventig van de honderd opvarenden zijn verdron ken. Een geneesmiddel tegen tuberculose? Uit Genèvo wordt geseind Op gezag van verschillende staats beambten te Genève wordt verklaard, dat de experimenten van Henri Spaklin- aag om ger, den beroeto betrekking tot inspuiting op vee. Spaklinger sla leden in het tegen deze ziel och toen dit middel nlo< alvorens hij erin la^ zoo goedkoop t&en ieder beschikbs ii beweerd dat hij jjn die uitgevoerd en van staatsambten g Do Mj isti Volgens de Enjie 1 thans 800 000 hervat. Of de werkers weer in Berk ïe it z genomen, hangt ms Post" daarvan vroegere afzetge Rcinigijigsdien )r T Burgemeester cn iou( ray brengen ter benden, die met ng 1927 gebruik willeden meeutelijken dien haardasch en huislfcilni den loop van de r D« gifte moeten doe ka Gemeente-Ontvang g verschuldigde be<[ 5 moeten storten, ontvangen. Nogmaals zij in den dienst aange dienst zal voorloop gende gedeelte de: te beginnen bij de Paterslaan, Langst iaï seekazerne, Leeuw He Patersstraat tot Grium der he kt. he 'S> plein, Schoolstraat koestraat, Eindstra gesticht, Marktstra Hofstraat, Stations gesticht, Maashees Willemstraat. 2. de huisvuilnblke afgehaald, zal bespit als keukenafval, a% at delijk afval. 3. Faecalien of onderworpen stoffqriek alen if I w t het \or rt d 1. vatl ent' :fij ord< f ilniï I 0 afbraak komende worden aangenom 4. De vuilnis eiken Zaterdag voormiddag en zo<g 5 uur namiddag. 5. De komst ratelen worden aadigc 6. Elk aangesloan i kondiging de vu t ee gesloten bak, ton niet grooter mag de deur zetten. 7. Het buitenzen op andere tijden isden. 8' Voor feestdaj bi standigheden kanpp a als des Zaterdags üil haald- Voor het afhalenjuil gestichten. bedrijvQ int commercieelen aarodb< waar het vuil ni ge1 wordt gestort, doclet bereikbare plaatsepope zet of in bijzondt gpl opgeborgen, bedraverg per M3 of gedèiet ei van f 1 50. De aangiften hi< noel tevoren ten kanto de: Ontvanger geschk Venray, 9 Decer26 n Verkrijgbaar bij Apoth.en Drogi Alles voorzien van den naa A.MUNHARI Pharm.Fabriek. ZE1

Peel en Maas | 1926 | | pagina 6