Br. E. D. Voor Nieuwjaar Tb. Pouwels „Excelsior" Stofzuiger. Zi© Etalage 1 Wenscht U vruchtbaamea vanaf Maandag 20 December tot en met Zaterdag 8 Januari tijdens de Opruiming contant 10 pCt. korting, De Notaris Brabers Extra lage prijzen voor de Feestdagen M. F OEZ, S- Sch aeffers Rekeningen, Wissels, Quitantiën, Brief houders, Wisselhouders, Registers, Notitieboeken, Nieuwjaarsbrieven -Kaarten Firma van den Munchliof Telefoon 10 Groote Straat 14 Postrek, 74991 Houtverkooping. Notaris Pluymaekers Houtverkooping. Notaris Pluymaekers Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Oirlo, Castenray, Volen, Veulen en Ysselsteyn. een goed adres voor Haagplantsoen, H. van LEUVEN Alle soorten Chocoladefiguren v. d. Kerstboom Ten gerieve onzer clientèle hebben wij voor te VERHUREN aangekocht een Huurprijs f 0.50 per uur. Bij abonnêment belangrijke reductie. in Dames- en Hinderhoeden, Mantels, Pelsen, Ves ten, Regenjassen en Mantels, alle soorten Stuk goederen, Dames- en Heeren-Modeartikelen, Onder goederen, Wollen Doeken, Dekens, Bebé-artikelen, alle soorten Wit Goederen enz. behalve op LAPPEN en RESTEN die aan spotprijzen genoteerd zijn. Wegens verbouwing en uitbreiding der zaak wordt onzen wintervoorraa Ieder kooper mag een mooie kalender voor 1927 uitzoeken. opgeruimd te VENRAY zal op Woensdag 29 December 1926, nam. 2 uur, in het café Janssen »op den Thomas" te Merselo, voor den Heer Mart. Arts, aldaar publiek verkoopen 50 slagen brandhout, boonstaken en slieten in zijn bosch aan den Loonschen dijk en nabij den Loonschen dijk. 15 te VENRAY zal op Vrijdag 7 Januari 1927, nam om 2 uur ter plaatse, voor den Heer Piet Steeghs te Oirlo, publiek verkoopen 15 35 slagen brandhout, boonstaken en slieten, gedeeltelijk gekapt en gedeelte lijk op stam, in het bosch op de Blakt aan den weg naar het Hoogriebroek, zal op Dinsdag 28 December 1926 van 1012 uur in Café G. Pijpers te Ven- ray, zitdag houden tot iö ontvangst neming der vervallen koop en pacht- penningón. zal op Dinsdag 28 December 1926 nam 1 uur in café G. van Dijck te Ven ray aan den Deurnesche weg, ten verzoeke van den Heer Engelbert Michels publiek verkoopen 50 slagen dennenhout, bestaande uit kepers, latten en weipalen, gelegen in zijn bosch bij G. van Dijck aan den grmtweg^naai^Dmirne^^^ zal op Dinsdag 28 December 1926, om 2 uur in Café H. Manders te Venray aan het Veulen, ten verzoeke van den Weled. Heer Eug. EssérEsser te Venray, publiek verkoopen 200 slagen dennenhout: als zware rekken (waaronder van 10 M.) palen, spurriestaken, ruiterstaken, boonstaken en brandhout in zijn bosch gelegen aan het Steegsbroek. zal op Dinsdag 28 December 1926, nm. 5 uur ten verzoeke van en in 't Café der Kinderen van Rijswijck te Oirlo publiek verkoopen 50 slagen dennenhout, bestaande uit kepers, palen, latten, boonstaken en brandhout, te wassen staande aan de Meerlosche grens achter P Muysers. zal op Woensdag 29 December 1926, nam. om 2 uur in de zaal v.d. Boeren bond te America, ten verzoeke van den Heer J H. Jenniskens te Horst a. d. Met6rik, publiek verkoopen 150 slagen dennenhout, bestaande uit boonenstaken, erwtenrijs en brand hout, te wassen staande in de bosschen aan de Lorbaan te America. TEVENS ZITDAG. zal op Woensdag 29 December, 1926 nam. half 5, in café der Kinderen Soberjé te Horst ten verzoeke van den Heer P. H. Versieyen, publiek verkoopen Een huis met kippenhok en c.a. 12 aren bouwland, gelegen te Horst a. h. Broek bij v. Doeveren. Aanvaarding 1 Mei 1927. zal op Woensdag 29 December 1926, nam. om 5 uur in café »de Zwaan" te Horst publiek verkoopen a. ten verzoeks van den Heer van Dorp Een geriefelijk ingericht en goed onderhouden Heerenhuis, tevens zeer voor Winkelhuis geschikt en zeer gunstig gelegen te Horst, aan de Vee markt. Dadelijk te aanvaarden. Inlich tingen te bekomen bij voornoemden Notaris en bij den Heer v. Daelen b. ten verzoeke van Mej. Wed. VerbeetenSanders te Horst Een perceel bouwland, te Horst in het Kranerveld, Sectie D no. 3209, groot 17 aren. zal op nader te bepalen dag op verzoek van den Weled. heer Eug. Esser Esser te Venray in Café van de Wed. C. Michiels op den Buus publiek verkoopen 150 slagen dennenhout als rekken, palen, ruiterstaken, boonstaken en brandhout gelegen in zijn bosch aan Boschhuizerbergen nabij den grindweg, over den spoorweg eersten weg rechts. te VIERLINGSBEEK zal Dinsdag 21 December 1926, prompt half één voor de gemeente Maashees en Overloon publiek verkoopen 350 slagen gekapt dennenhout, a opleggers, balkhouten, palen, prachtige lange slieten, hegpalen, boonstaken en brandhout; liggende in de gemeente- bosschen nabij de steenfabriek te Over loon en aan den grintweg Overloon Venray. Te beginnen bij No. 1 aan de Steenfabriek. 18 ARTS, ziet zich tot zijn leedwezen genood zaakt, zijn werkkring te beperken en zal daarom OEEN BEZOEKEN AAN HUIS meer afleggen in de ge huchten behalve voor zoover betreft het Z.- en O.-fonds der Nederl. Spoorwegen en de Rijksverzekeringsbank. 221 alsappel, peer, pruim, kers, gesneden en ongesneden verplante doorn, verplante beuk, groenblijvende iigustrum, Thua's Ossidentalis, Zwarte Els, blauwe Canadaheesters, zend dan briefkaart en ik kom U zonder verplichting bezoeken. Persoonlijk bezoek steeds welkom. Beleefd aanbevelend, 330 Boomkweekerij „Déllekamp" MEERLO (L) GEVRAAGD voor terstond of met Paschen een bij JEAN CAMPS—POELS, Bakker, Veestraat 119, Horst. 12 Suiker le kwaliteit per pond 23 Krenten fijne kwaliteit van 28 voor 24 Rozijnen z. pit extra blank van 48 voor 42 Pruimen van 30 voor 26 Pruimen van 45 voor 38 Demifleur Vijgen van 18 voor 16 Sinaasappelen 4 voor 25 ct. Gedroogde blanke appelen 50 ct. Alle soorten Puddingen en sausen Speculaas per pond 38 ct., met 3 pond 36 ct. per pond. Grove Candij p.pd. 38 Gruiscandij 38 Vanillesuiker per pakje 5 Sucade per ons 25 Kaneel, Anijs, Raapolie, Bruine Suiker. Fijne Boter 40 en 55 ct. Fijne Koffie 70, 80, 85, 96 60 Aanbevelend, Hofstraat, VENRAY. 40 Aanbevelend, Groote Straat Telefoon 91 Aanbevelend, PYLS - VENRAY es Winter opruiming Om onze clientèle van dezen Uitverkoop te laten profiteeren, hehben wij de prijzen uiterst laag ge steld en geven wij bovendien nog op alles

Peel en Maas | 1926 | | pagina 4