MOOIE H van Handen en Ga verkrijgt men d<r MIJNHARDT's Hoestende Kinderen geeft men de verzachtende, hoeststillende Mijnhardt's Thijmsiroop Bij Apothekers en Drogisten Flacon 75 ct. Naam Mijnhardt op verpakking. Let hierop. Zwendel met steenkool. Van 27 September tot 1 October lo geerden in een hotel te Venlo drie onbekend gebleven mannen, die voor gaven verbonden te zijn aan de steen kolenfirma Vaas te Rotterdam. Zij ventten met een wagen biladen met steenkool langs de huizen en beweer den deze brandstof te betrekken van een schip dat in de Maas lag. In werkelijkheid echter kochten zij de kolen van een bandelaar te Venlo. De wagen was flink beladen; aan den buitenkant stonden zakken van 50 Kg met goede anthraciet gevuld, terwijl daarachter zakken, die maar circa 40 Kg. wogen en mot zg. smeedkolen gevuld waren. Alles werd door elkaar voor anthraciet verkocht De mannen verdwenen op 1 October plotseling, zonder een adres achter te laten De huur van den wagen bleven zij schul diS- De commissaris van politie te Venlo verzoekt thans hunne opsporing. In het hotel schreven zij zich in als geboortig uil Antwerpen en resp. te Borgmont en Antwerpen woonachtig, zij gaven voor Mazer en Studenberg te heeten. De De Maas wast. Maas was Dinsdagmorgen aan de brug te Maastricht in 24 uur tijds 1 70 M. gewassen. De Roermondscke Eiennyn. Bij de opening van de nieuwe ge bouwen der Goöp ^Roermondsche Eier mijn op 11 December a.s. zal minister Kan officieel vertegenwoordigd zijn De vereeniging, die het groolste weekkwantum eieren omzet in Europa heeft het nieuwe veilinggebouw zeer practisch aan de spoorlijn gebouwd, voorzien van veel moderne gemakken daar de wekelijksche omzet somwijlen (je drie millioen stuks sterk overschrijdt. Inzegening der nieuwe gebouwen. Maandag 15 November a s. zal de plechtige inzegening plaa's hebben van de grootsche nieuwe gebouwen te Rol- duc. Gedurende ongeveer twee jaren is er aan gewerkt. De plannen werden uitgevoerd door Ons Limburg. Dagelijksch opzichter was de heer Meijers. Aannemer de heer Deckers te Heerlen. Do toekomst van Gclcen. Men schrijft aan de Tijd Ket lijdt geen twijfel, of de gemeen te Geleen gaat zich met rasse schreden vormen tot een nieuwe mijncentrum- stad. Daarmee wil niet gezegd worden, dat Sittard b.v. niet zal vooruitgaan, maar 't zal lang niet in die mate zijn, als de eerstgenoemde mijngemeente. Ter zake van oordeelkundi^en ver wachten binnen de twee, drie jaren een accres van het mijnwerkerscontin gent, werkzaam aan de «Maurits", dat thans 3000 bedraagt, tol ruim het dubbele. Eerlang zal worden begonnen met den bouw van twee cokesovens. Het gemeentebestuur werkt hard aan do uitbreiding van de plaats, zorgt namelijk voor geregelden bijbouw van arbeiderswoningen, steunt den parti culieren bouw van middenstandswo ningen en blijft flinke breede wegen aanleggen In den loop dezer maand gaan weer tachtig arbeiders der Staatsmijn Emma over naar de Maurits te Lulterade- Geleen, terwijl dagelijks buitenland- sche krachten, meerendeels geschoolde houwers, komen toevloeien. Door don trein gedood. Door een noodlottig ongeval is de begrijp ik niet, wat ge met haar wilt bespreken. Kom, kom, wacht maar tot morgen antwoordde Matherfield met een oog knipje. Ge zult het wel zien. Dus tot morgen, op Victoria, precies om tien uur. Matherfield begaf zich naar zijn kamer. En ofschoon do dag hem veel teleurstellingen had gebracht, sliep hij spoedig stevig in. Hij stond nog voor een zware taak en had zijn rust noodig. XIV. Chantage! Helherwick verkeerde nog steeds in volkomen onwetendheid omtrent de motieven van Mutherfield's verlangen om Rhona te spreken, toen hij den volgenden dag omstreeks den middag met Matherfield uit het station van Dorking de High Street inwandelde en zich naar het »Witte Paard" begaf. Matherfield hield een paar meter voor de deur stil. Laat ons buiten even op haar wachten, zeide hij. Tot wij haar een of twee vragen gesteld hebben. Ik wil zelfs de kans niet loopen, dat men ons hier zou afluisteren. Een paar minuten later kwam Rhona in een rijtuig aan en toen zij de twee mannen zag, stapte zij uit om hen te begroeten. Matherfield verloor geen tijd met beuzelarijen en ging rechtstreeks op de zaak in. Miss Hannaford, zeide hij met gedempte stem, terwijl hij voorzichtig om zich heen keek, vertel mij eens is lady Riversreade op het oogenblik op den Court? Is zij er? ging hij voort, toen Rhona knikte. Wanneer is zij dan teruggekomen Wel, gistermorgen heel vroeg, ant- hoofdconducteur der Ned. Spoorwegen H. v. d. Munckhof, te Roermond, in den nacht van Zaterdag op Zondag omstreeks 4 uur op het emplacement te Heerlen door een losse locomotief gegrepen en onmiddellijk gedood. Hij moest een ledigen trein van Heerlen naar Kerkrade—Rolduc ge leiden en vandaar met een arbeiders- trein naar Heerlen terugkeeren. Al vorens hij echter naar Kerkrade Rolduc vertrok, had het tragisch onge val zijn leven opgeëischt. Brand bjj het Trappistenklooster te Echt. Schade van f 100.000. Zaterdagmiddag brandde door tot nog toe onbekende oorzaak de boerderij behoorende bij het Trappistenklooster «Lilbosch" te Echt tol den grond toe af. De geheele oogst werd een prooi der vlammen. De groote veestapel kon nog tijdig gered worden. De schade wordt op f 100 000 geschat. Tegen 11 uur Zaterdagmorgen, toen mgr. Bucks, de missiebisschop, een lezing hield met lichtbeelden, ontdekte een der paters een rookkolom achter de school. Spoedig was het vee in veiligheid gebracht. De nieuwe motor brandspuit van de dakpannenfabriek »De Valk" te Echt was spoedig ter plaatse en gaf uit een nabijgelegen poel spoedig volop water. Intusschen was de brandweer uit Steil bij Venlo gealarmeerd, die omstreeks twaalf uur met de motorspuit arriveerde. Toen werd er met volle kracht gewerkt ter bescherming van de hoofdgebouwen. De vuurzee werd intusschen geweldig, de massa wintervoorraden hooi, slrooi en veldvruchten waren een dankbaar voedsel voor de vlammen. Het was een imposant, m.aar triest schouwspel, de vernietiging van deze boerderij. De actieve missiepaters in brandweer- costuum en de Trappisten in witte pijen bleven druk in de weer om de laatste resten hooi nog te vrijwaren. De muren werden op sommige plekken zoo heet, dat men op tien meter afstand moest blijven. Alleen de schapenstal, die tus schen deze gebouwen instaat, is blijven slaan. Hier werd voor de vele kippen een voorloopig verblijf ingericht. Bebossching. In de laatst gehouden Raadsvergade ring te St. Anthonis werd een zeer belangrijk besluit genomen, n.l. aan den Slaat te verkoopen een complex heide en berggrond ter grootte van ongeveer 600 H.A. Hiervoor wordt be dongen een prijs van f 62146,20 te be talen in 20 annuïteiten. Deze gronden zullen door het Rijk worden gebruikt voor bebossching en het stichten eener houtvesterij. Na den watersnood. Te Wijchen is een comité gevormd, tot oprichting van een gedenkteeken op de plaats waar H. M. de Koningin tijdens den watersnood de vletien be trad voor een bezoek aan de over stroomde gebieden. Kostelooze rywielplaatjes. Het R.K. Werkliedenverbond vroeg onlangs den Minister van Financiën te doen vervallen de verplichting om zich persoonlijk te vervoegen ten kantore der ontvangers dir. belastingen voor degenen die in aanmerking komen voor een kosteloos rijwielbelastingplaatje. De Minister wenschte hierop niet in te gaan omdat dan de gelegenheid ont breekt om de echtheid der gestelde handleekening te constateeren. Ten einde zooveel mogelijk aan het bezwaar tegemoet te komen, heeft Z Ec. even wel bepaald, dat de Ontvangers ge durende het tijdvak van 13 December tot 8 Januari a s. wekelijks twee avon den en wel gedurende telkens twee uren op hun kantoor gelegenheid moeten geven tot het indienen der aan vrage. Do Viaardingen 25 vergaan. Twaalf slachtoffers. Hel slaat thans wel vast, dat de haringlogger Viaardingen 25 in den storm van 10 op 11 October j.l. is ver gaan. Het vaartuig heeft op Vrijdag October de thuisreis aanvaard en sinds dien is niet3 meer van het schip ver nomen Slechts heeft een Scheveninger logger stukken van den inventaris van de Viaardingen 25 op zee drijvende gevonden. Te Scheveningen heeft men dan ook alle hoop, dat het vaartuig nog zal binnen komen, opgegeven. Aan boord van de Viaardingen 25 bevonden zich 12 opvarenden. Auto een huis ingereden. Zaterdagnacht is te Alphen aan den Rijn, een auto beladen met meubelen, op weg naar Den Haag in flinke vaart tegen den muur van een arbeiders woning gereden, waardoor deze instortte en het voorgedeelte van de auto in het woonvertrek terecht kwam en daar groote vernieling aanrichtte. De be woners, uit hun slaap opgeschrikt, be kwamen geen letsel, de bestuurders kwamen eveneens mert den schrik vrij. Ernstig vliegongeval. Dinsdagmorgen werden nabij Sehel lingwoude demonstraties gehouden met twee Zweedsche militaire vliegtuigen. Een der toestellen vloog legen de vliegluigloods. Met een geweldigen knal sprong het in stukken en viel in het water. Het voorstuk van het vliegtuig werd eheel ineengedrukt en slechts met woordde Rhona snel. Met den trein van kwart voor acht van Victoria. Zij was hier om half tien op den Court. Matherfield keek Helherwick met een uitdrukking van de hoogste verbazing zijn trekken aan. Dan staarde hij naar Rhona. Wordt vervolgd. groote moeite kon men den aviateur, Lindner geheeten, uit zijn benarde positie bevrijden. Dè man had een schedelbreuk bekomen en beide beenen gebroken. Een niet alledaagscho weddenschap. Wat weegt de koe met den hoor? Op de Bossche veemarkt werd een vermakelijke weddenschap aangegaan Slager W. deed op de veemarkt een bod voor een koebeest var» een boer uit Veldhoven. Deze ging hierop in de verste verte niet in, dat was geen bod voor een beest, dat 700 pond haalt »700 pond Nog niet met jou erbij 1" was het bescheid. Het liep zoover dat deze gewichtskweslie onder getuige geleidde tot een weddenschap Als de koe met den eigenaar 700 pond haalt, betaalt W. het dubbele van de ge vraagde som, in hel andere geval ont vangt de boer geen cent. Begrijpelijkerwijze trok een en ander veel belangstelling,- vooral toen na aan komst van de veetram het beest naar de weeginrichting van het slachthuis werd geleid. Uitslag weging: boer 122 pond, koe beest 274 kilo, te zamen 670 pond, Daar stond ons boertje te kijken maar.... toch nog maar eens over wegen en wel op de stadswaag. Natuurlijk weer groote belangstelling. Ook op de stadswaag klopten de cijfers precies. Het boertje kon platzak naar huis en W. heeft deze week goedkoop vleesch. aldus de »Meier. Crt". Socialisme en godsdienst. Het bloed kruipt, waar het niet gaan kan. De soeiaal-democaten beweren bij hoog en laag, dat zij niets tegen den godsdienst hebben, al bewijzen hunne geestelijke leiders met de stukken in de hand het tegendeel. Maar let nu op de praclijk. Wij kunnen eiken dag een voorbeeld aanhalen, maar geven er nu een dat sterk in het oog valt. Een tooneelgezelschap heeft in Am sterdam een bar onzedelijk stuk opge voerd. Het Volk en zelfs de communistische Tribune erkenden dit volmondig. In Den Haag werd dit stuk dan ook door de schouwburgcommissie geweerd. Maar wat doet het Volk nu Het protesteert in een hoofdartikel tegen deze belemmering der vrijheid Voor het tooneel mag geen selectie, geen onderzoek worden toegelaten men dient van «kunstwerken" af te blijven I Zoo is de redeneering. En hiermede wordt goed gepraat de vuiligheid, waarover een communist schreef, dat hij zich diep geschaamd had voor de artisten, die zulk werk ten tooneele moeten brengen. Weer een welsprekend bewijs van de waarheid, dat goede christelijke zeden bij de sociaal-democraten niet veilig zijn. »Volkskr." Doodelyk auto-ongeluk. Maandagmorgen had te Beemsler een auto ongeluk plaats met doodelijken afloop. Het 15 jarig dochtertje van B. uit hel Zuiderdorp reed langs de Volgerweg op een rijwiel, waarbij zij wilde uit wijken voor de vrachtauto van den fouragehandelaar N. uit de Rijp. Het meisje slipte met haar rijwiel en werd door de auto aangegrepen, waardoor zij onder het achterwiel terechtkwam, Dit ging geheel over haar heen, en na enkele oogenblikken overleed het meisje. De winter nadert. Nu de laatste mooie dagen van September en begin October bijna weer vergelen zijn, de eerste herfststormen de boomen hebben ontbladerd, nu koude regen ons dagelijks bedreigen en alles op den naderenden winter wijst, nu winterkleeren en kachels te voor schijn gehaald worden en een ieder zich tracht te wapenen voor de a.s wintermaanden, nu achten wij het niet belang ontbloot onze lezers te wijzen op de lastige ongemakken van ons grillig en vochtig klimaat, zooals koude vatten, influenza, rheumatische fijnen en wat de winter ons nog meer irengen kan. Het is bijna vanzelfsprekend, waar de lucht in ons laag gelegen land zoo'n hoog vochtgehalte heeft en weersge steldheid en temperatuur zoo dikwijls wijzigen, dat bijna iedereen, vooral in het najaar en in den winter, meermalen koude vat. Op zichzelf genomen is verkouden zijn niet erg, wij zijn het helaas maar al te dikwijls. Erger is het wanneer men een gevatte koude niet bestrijdt, denkende dat deze vanzelf wel overgaat. Hoewel dit in sommige gevallen waar mag zijn, mogen we toch niet vergeten dat vele pijnlijke en lastige ongemakken door koude vatten kunnen ontstaan. Wij noemen b.v. pijnen in spieren en gewrichten, aangezichtspijnen, koorls influenza en griep. Deze zijn meestal van voorbijgaanden aard en, mits men zijn gezondheid en de natuur te hulp komt en het goede geneesmiddel kiest, in enkele dagen genezen. Doch ook ernstiger kwalen, zooals rheumatiek, ischias en soortgelijke ziekten ontstaan vaak doordat men een gevatte koude verwaarloosd heeft. Statistieken wijzen uit dat door gevatte koude en hare gevolgen, jaarlijks millioenen guldens aan ziektedagen verloren gaan. Het zou ons te ver voeren hiervan thans alle details weer te geven, het is dan ook enkel onze bedoeling, nu de winter voor de deur slaat, in het algemeen belang te waarschuwen tegen de ge volgen van koude en vocht. De weten schap bezit vele middelen om boven vermelde ziekten en ongemakken te bestrijden en te genezen. Onder deze, Zenuw-Tabletten 75 ct Laxeer-Tabletten 60 ct Hoofd-Tabletten 60 ct Bij Apolh. en Drogisten wenschen wij de aandacht te vestigen op Mijnhardt's Sanapirin tabletten. Reeds jaren worden deze door hare genezende en pijnstillende werking terecht aanbevolen. Bovendien zijn Sanapirin-tabletten een product van vaderlandscher. bodem en is het onbe twistbaar vastgesteld dal Nederlandsche geneesmiddelen tot de beste behooren welke wij kennen. Wanneer wij daar nog aan toevoegen dat Sanapirin- tabletten uit dezelfde pharmaceutische fabriek afkomstig zijn waar ook Purol, het bekende middel voor genezing en verfraaiing der huid, wordt gemaakt en de fabricatie onder toezicht van een apotheker geschiedt, dan kunnen wij onzen lezers veilig aanraden het vol gende rijmpje te onthouden en zoo noodig in toepassing te brengen laat bij gevatte koude en pijn Sanapirin Uw helper zijnl Gezondheidsraad. Indien personen die in brand geraken, de straat oprennen, staat dit met zelf moord gelijk. Men trachte de vlammen 1 te dooven door zich plat op den grond te werpen, om en om te rollen. Om standers kunnen de vlammen dooven met kleedingstukken, dekens, kleeden Afrukken van zeer brandbare kleeding stukken verdient daarbij aanbeveling. Bij verbrande patiënten roepe men on middellijk geneeskundige hulp in. De stabilisatie van den Belgischen franc. Maandag is het Belgische stabilisatie- besluit afgekondigd, waarbij de franc op 174.31 per pond sterling gestabili seerd wordt. Er wordt een nieuwe munteenheid de »BeIga" ingevoerd, gelijk aan 5 francs, niet zoozeer om den franc te vervangen, maar in hoofdzaak om een betere munteenheid tegenover het buitenland te verkrijgen. Van een afschaffing van den franc is dus geen sprake. Reeds gisteren Vrijdag had in ons land de uitgifte plaats van fr. 1 250.000 pet. obligation der Belgische stabi- lisatieleening. Storm aan do Franscho kust. Een Reuler-telegram uit Parijs meldt, dat storm gewoed heeft aan de Noord en West-kusten en in midden- en Oost Frankrijk. In de bergachtige streken van het land heerscht zware koude. De tempe ratuur daalde lot zeven graden onder nul. Vooral in de boven Savoye is het zeer koud. Noodweer to Freiburg. Dinsdagmorgen heeft te Freiburg in Breisgau een hevig noodweer gewoed, Er stond een storm, die veel van een orkaan weghad. Hevige sneeuwval wis selde af met een hovigen regen, die veel op een wolkbreuk leek. De bliksem sloeg in de Lulherskerk en veroorzaakte een kleinen brand, die spoedig gebluschl werd. Winter. In het Zwarte Woud heeft het, naar uit Freiburg wordt gemeld, Woensdag nacht 2 tot 3 graden gevroren. Ook is veel sneeuw gevallen, die op het oogenblik nog aanhoudt. Op den Feld- berg lag Donderdagmorgen de sneeuw ruim 7 c.M. hoog. Tragische dood van een krankzinnige. In tegenwoordigheid van 'n groote menigte, heeft zich zondagmorgen te Parijs een angstig en tragisch verloopen voorval afgespeeld. De 29 jarige Oostenrijksche Poldi Pleisteiner, directrice van een Weensch modehuis, die eenige dagen geleden met haar patroon naar Parijs was ge komen om inkoopen te doen, was plotseling krankzinnig geworden en klom op het dak van haar hotel, waar zij op een uitstekenden rand stond te balanceeren. De hoteldirecteur, van het feit in kennis gesteld, liet de brandweer ont bieden, die haar hoogste ladder poogde op te stellen om de ongelukkige te redden. Méar deze duldde de nadering der manschappen niet en dreigde zich naar beneden te werpen, hetgeen de brand weerlieden noodzaakte hun poging op te geven. Uit het venster, dat zich het dichtst de nabijheid der krankzinnige be vond, riepen nu haar patroon en de hoteldirecteur de ongelukkige toe, haar smeekende toch van hét dak af en naar binnen te komen. Maar de vrouw bleef op den zinken dakrand loopen. Dit tooneel duurde bijna twee uren. Toen de brandweerlieden een valzeil uitspanden om de krankzinnige op te vangen, liet deze zich onder het slaken van een kreet naar beneden glijden, de ruimte in. Ondanks alle voorzorgen, kon men er niet in slagen haar op te vangen. Zij viel op het trottoir te pletter. Do hulp van do helderziende. Een boerin te Logoebrais bij Saint Nazaire, moeder van een flink aantal kinderen, zat in zorgen. Ze wist geen uitweg meer, en toen ze vernam dat er te Saint Nazaire een beroemde helder ziende was, mevrouw Garcia geheeten, toog zij op een goeden dag naar de koffiedik kijkster om haar te raadplegen. Deze bracht de vrouw tot wanhoop door haar te voorspellen, dat drie harer kinderen zouden sterven. Om het nood lot te bezweren gaf de radelooze boerin aan de »belanglooze" profetes al haar spaarcenten, een twaalfhonderd francs, dekens en kippen, die bij heldere maan gedood moesten worden. Door dit succes nog brutaler gewor den, wist mevrouw Garcia een zoon van de boerin zijn zakcenten afhandig te maken, terwijl ze hem voorschreef midden in den nacht driemaal met zijn fiets rond een kerk te rijden. In de boerderij was het intusschen zwarte armoe. Men at er droog brood. Een der dochters werd ziek van ont bering en er was geen geld om genees middelen te koopen. Edelmoedig gaf de helderziende vijftig francs. De zaak kwam intusschen de politie ter oore. En de helderziende hoorde zich dezer dagen tot twee jaar gevan genisstraf en 1000 francs boete veroor deelen. Spannende redding. Een angstig tooneel heeft zich te Southampton voorgedaan. In een garage aldaar, waarboven een woonhuis, brak brand uit De tiap, die uit de woning naar de straatdeur leidde, liep door de garage en stond weldra in vlammen. Een moeder, met twee kinderen, een baby van één maand en een kleine van vier jaar, die zich in de bovenwoning bevonden, konden dus niet meer langs de trap gered worden. De in doodsangst verkeerende vrouw wierp haar twee kinderen uit het ven ster, 18 voel boven de straat De kleinen werden door helpende handen opgevan gen en bleven ongedeerd. Daarna sprong de moeder zelf hel raam uit. Haar val werd door krachtige mannenarmen gebroken en zij werd slechts licht gewond. De vrouw zonk echter bewusteloos ineen, als gevolg van de doorgestane emotie. Garage en bovenwoning brandden geheel uit. Kritieko levensjaren. De mensch heeft drie kritieke levens jaren het le, 32e en 54e. In deze jaren zeer hooge leeftijden buitengesloten is de sterftekans het grootst., Wie zijn eerste levensjaar ge lukkig volbracht heeft, heeft alle kans ook zijn 16e jaar eti hoogst waarschijn lijk zijn 32e jaar le bereiken. Wie 32 jaar geworden is, heeft het zeer waar schijnlijke Nooruilzicht 54 jaar oud te worden, enz. terwijl hij, die zijn 82 jaar bereikt, zonder buitengewone incidenten nog op een paar jaren levens kan rekenen. De gunstige leeftijden loopen van het voltooide le tot het 16e en van het32e tot het 54e jaar. Ongunstige leeftijden zijn naar verhouding die van 16 tot 32 en van 54 tot 82 jaar. Verwonderlijk is het toenemen der levenskracht in het 33e jaar en het plotseling afnemen in het 55e levens jaar. Het is, alsof het in ons werkende levensbeginsel na de overwinning van de gevaarlijke klippen de getallen 32 en 54 zich trotsch en in het be wustzijn van zijn kracht opricht, en alsof het, na het passeeren van het zoo gunstige 54e jaar, zich bij het 55e mat en uitgeput neervlijt. Men dient niet uit het oog te ver liezen, dat deze getallen gemiddeld genomen zijn, zoodat bij een enkel leven een verschil van een paar jaar kan voorkomen. Dit is dan echter een uitzondering. De maxima en minima zijn echter regjjezen wordt het mer, fen do> levensjaren 16, lijke afgescheidè Tot het 15a van 16 tot 35 de rijpe leef tij ouderdom en ds J6 0 In de hoogere van Zv land is een sch ratuurt ingetreden op D eerste sneeuw gj nogten io W< iag. O ■bied In de ochtendu idag een hevige sneen ei De temperatuur ae het Oostenrijk rel sterke sneeuwva Op de lijn wiese in het Su gte zij gevolge van den eeuwvi treinen blijven konden niet heenkomen. Eer<urkree de lijn weer vrij. Ook in het sneeuw gevallen. Wie slaapt hei de Deze vraag za n bla< Idig v uitgesj ebase* ervai e man Hulpt meeuw Mud i de vrouw gesteld antwoord feiten er grootste slaapkop' de de ster botweg. De gens misschien met-uit de-veerenj su der maar overdag sU> et me* In de tram o! rein zi iltijd de manntjlten li ingei wJlen m aiuite: en". snur overl dc bollen en zelfs dat zij den unheimlich gesni a.een mag wel eens schien evenlji schrijfster verde het publiek zal Haar intuïtie ze even in, dat zich dus ook vrijheden mag de man.... bah... los Kijk nu een3 de kerk, geachte altijd de heeren, bollen bij het mo eluid ijf d verdei kind.' 32 l l0.1. senili UIS IS, huis gaan er m Ja, £ijn h te k Zwi de n stem van den slem plotseling, dietd die verschrikt uiiapje worden en met \i gezicl omgeving monste En in de corner een opgevoerd wordt, ordt e recht geslapen de m D5èr sluit er «oogen volgt er weer dénhlevo en weldra zitten i olksst in diepe slaap vei En op de soci* Dat de mannen heen ipen. bijna amusant van ke vei heid 1 Maar ga nu een een vr club 1 x Ik ben heli eens schrijfster van hei nblad Ga nu toch eei lijkje op de vrouwenclul Welk een vro babbe

Peel en Maas | 1926 | | pagina 2