l TTönSm Leunen Ruime sorteering Briei Bontranden Beg Manufacturenhel 5. van Opbergen, lit Provinciaal Nieuws. ïïapé Puddingsoorten en amandeltjes Griesmeel Coöperatie Eieiindi Algeme rga Paardjzet Najat at rd Veevike Landboi Damesmantels BackvischmaD Kindermals Ingekomen en vertrokken personen. Districts-arbeidsbeurs Zondag 17 October D.S O. II - Sparta I. Huismoeders St. Petrus Banden. lev VENHjgU] WoetóO r be: van de)bou\ A 8. a the pi l mi Slingan Slingerl g in Imktke; bijenfet nr areigae gevaar, riuiaoung woiu not schip opgenomen, waarschijnlijk door een van die bediegelijke en verrader lijke grondzeeën, die het vaartuig recht naar beneden zoog, De voorbe reidende maatregelen van schipper Penning, om eventueel op de jol over te gaan, mochten niet baten. Noch van schip, noch van bemanning was iets meer te zien. Schipper Harms van de VL 47 Columbus, die met zijn beman ning de ramp van een enkel oogenblik had zien gebeuren, zette onmiddelijk koers naar de plaats, waar de VL 46 was omlaag gezogen ondanks het ge vaar van op het wrak te stuiten. »Er waren misschien menschen te redden, Dat zegt voor ons genoeg," aldus schip per Harms, een montere frissche zee mansfiguur. »Ons schip manoeuvreerde prachtig, zooals ik in geen honderd jaar meer na zal doen." Nabij de onheilsplaats gekomen, bemerkte men drie leden van de VL 46, die daar op een stuk hout of ton ronddreven. Met een haak konden zij worden opgepikt. Een weinig later wist de bemanning van de VL 47 nog vier menschen met haken aan boord te hijschen. Zij waren echter reeds overleden. Van de overige tien koppen werd geen spoor meeront dekt. Daarna was naar Vlaardingen opgestoomd. De VL 47 had zijn plicht gedaan, was hot nuchtere slot van het verhaal. Hel karakteriseerde weer het echte visschersvolk. Kalm, kloek, moedig, maar liefst zonder omhaal of sensatie en zonder dat men van hun daden iels naar buiten brengt. Alleen de zee en Daarboven mogen het weten Ook de geredden zijn spaarzaam ge weest in hun mededeelingen, 't Was alles zoo plotseling, zoo verraderlijk gegaan. Schip, jol en bemanning waren allen naar beneden getrokken. Enkele manschappen zagen elkaar nog even Dan was niéts meer te zien. De zee had voor tien onmiddellijk een graf gedolven. Markten In verband met de data der ie houden jaarmarkten te Wijchen is te Cuyk met ingang van 1 Januari a s voor de 24 te houden markten een nieuwe regeling Ook zal een wijziging worden aange bracht in de regeling der staangelden. Landverhuizers. Aan het slation te Roosendaal arri veerde een extra trein uit Antwerpen met een 350 tal landverhuizers uit Galicië, Polen en Rusland op weg naai Amsterdam om zich daar in te schepen naar Zuid Amerika (Brazilië en Argen tinië). Het waren voornamelijk land bouwers en vaklieden. De ex-keizer keert niet terug. In verband met de zoowel in het binnen als buitenland voortdurend loopende geruchten, nopens een evenlueele terugkeer van den ex keizer naar Duitschland, heeft de minister van BinnenlanJsche Zaken, mr. Kan, de Tel. gemachtigd lot de mededeeling, dat noch mondeling, noch schriftelijk de mogelijkheid van een terugkeer vai den ex-keizer naar Duitschland ter sprake is gekomen. De ex-keizer is, voor zoover den minister bekend, ook volstrekt niet voornemens terug te keeren. De storm. Donderdag hebben eenige honderden visschers te IJmuiden in het gebouw »Cycloop" vergaderd. Het waren allen leden van de IJmuider federatie. De bijeenkomst, zonder voorkennis van het bestuur belegd, werd geleid door een der leden. Men besloot ten slotte niet te gaan varen zoolang het weer niet kalmer wordt. Inbraak. In het postkantoor te Vught is Don derdagnacht ingebroken. Er wordt slechts een aantal briefkaarten vermist, ter waarde van ongeveer f 40. Druk verkeer. Als een bewijs van bijzonder druk verkeer over den weg HelmondDeurne kan hel volgende wel gememoreerd worden. De dijkwachler Sanders te Deurne, die sommige dagen controle moet hou den en cptsekenen hoevele auto's en rijwielen er over den weg van Deurne naar Helmond heen en weer passeeren heeft van verleden Zaterdag, toen het meestal regen en wind, zelfs storm en hondenweer was, toch nog 111 auto's en 347 rijwielen als voorbijkomende geboekt. Het stormweer op de Noordzee. Uit Hamburg wordt gemeld, dat de stormen der laalste dagen ernstige vertragingen in het scheepvaartverkeer hebben teweeggebracht. Bij Brunsbüttel, Altenbruch, Cuxhaven en de Elbe lichtschepen 2 en 3 liggen een 120 lal grootere en kleinere zeeschepen. De invloed van de staking in do Engelseho mynen op de kolenmarkt. De lange duur van de staking in de Engelsche kolenmijnen laat niet na een geweldigen invloed op de kolen- markt te hebben. De Duilsche mijnen zijn zoo rijkelijk voorzien van orders op langen termijn, dat het aantal mijn werkers met meerdere duizenden wordt uitgebreid. Deze opdrachten hebben zij kunr.en verkrijgen door zeer hooge prijzen te vragen voor onmiddelijke levering, door nog betrekkelijk billijke aanbiedingen te doen voor contracten welke over langoren termijn loopen. Wij vernemen, dat ook bij de Hol- landsche mijnen voor directe levering bijna geen aanbieding is te krijgen. Bij een poging, welke dezer dagen door een groot lichaam, waarbij lal van groote kolenverbruikers zijn aangesloten werd gedaan om kolen uit het buiten land te betrekken, bleek, dat in Amerika kolen te verkrijgen waren voor directe levering, en wemo niiuu umuoii uiige- veer drie weken zijn aan te voeren, tegen prijzen ongeveer drie maal zoo hoog als voor de stakingsperiode voor gelijkwaardige Engelsche of Duitsche kolen c. i. f. Rotterdam werd gegeven. Natuurlijk zou deze prijs bij een con tract voor levering over lsngen lijd beduidend lager komen. Zoo worden Engelsche kolen, te leveren drie weken na het einde van de staking aangeboden tegen de helft van den prijs voor directe levering van bovenbedoelde Ameri kaansche kolen. Hieruit blijkt duidelijk hoezeer de kolenmarkt door de staking is ontwricht, en dat onze brandstof in den voor de deur staanden winter niet goedkoop zal zijn. De vooruitzorgende huisvader, die reeds in den afgeloopen zomer de noodige brandstof voor den winter in sloeg, mag zich de handen wrijven VENRAY, 16 October 1926 Eeuwfeest-viering te Venray. Zooals men weet is het 700 jaren geleden dat de H. Franciscus van Assisië in Gods Hemel werd opgeno men. Overal in de wereld, en ook in Nederland, wordt hat eeuwfeest van dezen grooten Heilige luisterrijk ge vierd. Naar wij vernemen heeft zich met het oog op de feestviering alhier een uitvoerend comité gevormd, bestaande uit de heeren G. Wilms, Dr. Sala, G. Hoeymaekers en J. J. Ilenderickx. hoofd der school. Naar wij van bevoegde zijde vernemen, is door Heeren Gedeputeerde Staten goedgekeurd het besluit van den gemeenteraad alhier, waarbij aan do te stichten kerkfabriek te Ysselsleyn- een terrein groot circa 23 57.10 H.A ter beschikking is gesteld voor den bouw eener kerk enz en eene bijdrage in den bouw der kerk is verleend van f 18,000 en eene jaarlijksche subsidie in de onderhoudskosten gedurende 20 jaren, en wel de eerste 5 jaren f 500, de volgende 5 jaren f 400, daarna 5 jaren f 300 en de laalste 5 jaren f200. Bij V. Pyls, Groote Straat alhier zijn wederom in voorraad de echte Mutsenkanten van f 21 tot f 48 per kant. Adv.) Eloctriciteit. Met het leggen der ondergrondsche kabels voor de electriciteitsleiding is men reeds zoover gevorderd, dat men hiermede heden Zaterdag denkt klaar te komen. Ook met het leggen der huisinstal latie's is men reeds druk bezig. De Maandag gehouden jaarmarkt kenmerkte zich wederom door een druk bezoek van kooplieden en belang stellenden. De groote veeaan voer bracht tevens een levendigen handel Vooral in jong dragend vee werd veel verkocht aan goede prijzen. Ook de aanvoer in biggen was zeer groot, waardoor de prijzen iels lager waren. Voor f 10 kocht men reeds een flink jong varken. De markt had een vlot en druk verloop. Gisteren werd voor rekening van het Gemeentebestuur van Venray aanbe steed het bouwen van een woonhuis nabij den Ossestal te Merselo. De volgende biljetten kwamen in G. Verstralen en J. Oudenhoven A. Pijpers A. Tacken en Gebr. Siebers A. v. d. Water B. Gielen, Arts en Maassen P. Spee Th. Maassen en H. Vollenberg Gebr. Oudenhoven Th. Janssen J. Sassen De gunning is aangehouden. Maandag werd te Ysselsteyn aanbesteed het bouwen eener model boerderij, aan den weg Nachtegaal Krayenhut, op de ontginning van Prins, voor rekening van den heer van Ass te Roermond. Ingeschreven werd als volgt Th. Glaessens Takken en Gebrs. Siebers Verstralen en Oudenhoven Ghr. Wijnhoven A. Pijpers Coopmans, Deurne Gebrs. Oudenhoven Th Maassen en Vollenberg A. H. Maassen f 26480 f 23385 f 23100 f 22990 f 22872 f 21980 f 21750 f 21740 f 20385 Donderdagmiddag is alhier aan besteed het bouwen eener boerderij aan den weg Schoor— Castenray voor reke ning van den heer Duykers aan het Hoogriebroek. Ingeschreven werd als volgt Joh. Sassen Dinghs en Vollenberg Everaerts Horst Gebrs Oudenhoven Tacken en Gebrs. Siebers A. Pijpers Th. Maassen en Vollenberg Gegund aan Th. Maassen en Gebrs Vollenberg. saterdag is alhier aanbesteed hel bouwen eener woning aan de Hensenius- straat bij de Paterslaan, voor rekening van den Heer Louis Wijnhoven. Inge schreven werd als volgt Th. Janssen en v. Bergen Gebrs. Oudenhoven Th Maassen en Vollenberg Takken en Gebrs. Siebers A. Pijpers Piet Spee Piet Vollenberg en Dinghs Joh. Sassen Ghr. Wijnhoven Gegund aan Ghr. Wijnhoven De 29-jarige vrouw vinden. Tenslotte verkocht hij zijn hebben en houwen en liet zijn vrouw met 3 kinderen aan haar lot over. Ware zij niet door haar ouders opgenomen zij zoude in hulpeloozen toestand zijn achter gebleven. Uit het verhoor der getuigen o.a. do veldwachter der gemeente bleek dat verdachte nogal een zuinige kerel was. De 800 gulden die hij voor zijn huis had ontvangen, kon hij nog niet ver teerd hebben en hij was dus goed in staat zijn gezin te onderhouden. Toch beweerde verdachte hiertoe niet in staat te zijn geweest, thans had hij werk en wilde voor zijn kinderen zor- 8en- De Officier van Justitie wees er op dat voor het geval zijn vrouw in nood kwam hij zich schuldig maakte aan een misdrijf waar twee jaar gevangenis straf op stond. Waar de vrouw dank zij haar ouders nog geen ontbering had geleden luidde de eisch thans vrij spraak. OOSTRUM. Woensdag 20 October hoopt de heer Th. Ilouba alhier zijn zilveren ambtsjubileum te vieren als hoofd der school. Den geachten jubi laris, die een kwarteeuw gewijd heeft aan de opvoeding van Oostrum's jeugd 'n hartelijk »Proficiat" Zeer zeker zal 't hem op dien dag niet aan belang stelling ontbreken. OOSTRUM. Door de Fanfare Sub Matris Tutela alhier, is in studie ge nomen «Stemmen die niet zwijgen," Spel der Bergen. Als datums van opvoering zijn be paald 1 en 2 Jan a.s. OIRLO Morgen Zondag wordt alhier een tentoonstelling gehouden van land en tuinbouwproducten benevens pluim vee, uitgeschreven door de Vereeniging Jonge Boeren. Naar we vernemen, zal de Edelachlb. Heer Burgemeester deze tentoonstelling officieel openen heden Zaterdagavond om half zeven. (Zie advertentie). De kermis, is hier wederom zonder een enkele wanklank vooorbij gegaan. De danstenten mochten zich vooral Maandag in een druk bezoek verheugen. De schouwburg Bakker gaf een tweetal goed geslaagde looneel- avonden, die nogal bezoekers trokken. HORST. Onder groote belangstelling werd Zondag door de blinde muzikan ten van 't St. Henricusgesticht uit Grave een concert gegeven in de zaal van het Mannenkoor, van 3—6 en van 710 uur. Beide uitvoeringen was de zaal stampvol en allen waren recht voldaan over de uitvoering. HORST. De vlekziekte onder de varkens neemt hier schrikbarend toe Zijn er reeds heel waf krulstaarten aan deze ziekte bezweken, nog zijn er hon derden dieren daardoor aangetast. Een kindervoorstelling voor do Rechtbank te Roermond. Voor de Reehtbank te Roermond speelde dezer dagen de volgende kinder voorstelling af, niet voor kinderen maar van kinderen. De handelende personen waren twee jongelui van 11 jaar en een jongeman van 8 jaar uit Helmond, de laatste in keurig matrozenpakje. Om door een ringetje te halen, zooals be wonderende tantes zouden zeggen. Wat was het geval. Wilhelmina S. had den 22en Augustus te Helmond den 11-jarigen Johannes Hermans ge welddadig geslagen. Het jongmensch met zijn kameraadjes aan het vliegeren, en daarbij was het lucht vaartuig in den tuin van Wilhelmina Maris gekomen. De jongen wou z'n vlieger halen, maar had builen de waardin gerekend. Verdachte van dit misdrijf ontkende' Ze had niet geslagen, noch minder gestompt. De moeder van den knaap kwam onder eede mededeelen, dat haar spruit den dag na de misdaad een buil op z'n hoofd had. Het slachtoffer verklaarde, dat juf frouw S. hem geschupt had. Foei foei toch 1 kreet verdachte. Dus je ontkent het, vroeg de rechter. Meneer, zei Wilhelmina, ik neem het in dank aan. En ze schudde met haar hoofd zooiels van, ach ik arme vervolgde onschuld. Th. Swinkels, ook een 11-jarige, ver telde netjes hardop, dat hij 't gezien had. Toen kwam de dreumes van acht lentes. Ze worden hoe langer hoe kleiner, vond de rechter. Het jochie kwam niet boven de les senaar uit en genoot het voorrecht het groene laken van de rechterlijke tafel te mogen aanraken. Parmantig met beide vuistjes in de zij, beantwoordde hij de vragen. Dus je ontkent het nog vroeg de rechter. 't Kan best zijn in m'n drift, zei de vervolgde onschuld, 't Geeft niks, vooruit maar. Ik neem het in dank aan. Mr. Rieter eischte f 10 of 10 dagen. Met 5 gulden boete ging de zoo wreed verongelijkte heen. Sjonge jonge nog an toe I Tot vergemakkelijking van hot grensverkeer. Een deputatie van vier leden van de Kamer van Koophandel te Venlo, afd. kleinbedrijf, zal a.s. Maandag door de Ministers van Justiltie en Buitenland- sche Zaken in audiëntie ontvangen worden om maatregelen te bepleiten, welke leiden kunnen tot vergemakke lijking van het grensverkeer. ROERMOND. Donderdag vierde het Bisschoppelijk College onder overgroote belangstelling zijn 76-jarig bestaan. SITTARD. Alhier heeft zich een geval van typhus met doodelijken afloop voorgedaan bij den 65-jarigen sigarenmaker P. p. y. f 3840 f 3842 f 3860 I 4175 f 4180 f 4363 f 4445 f 4500 f 4666 f 4690 f 13080 f 11135 f 10520 f 10500 f 10300 f 10127 f 9727 f 4675 f 4115 f 4062 f 4000 f 3975 f 3887 f 3808 f 3568 f 3559 vJBjiN latt tëii abor~m"£eruëre groot handelaren onderteekend adres is aan den Gemeenteraad gezonden, waarin verzocht wordt de bestaande los- en laadplaats aan de Maas met 100 5 150 metor uit te breiden in de richting van Genooi. In het breed gemotiveerd adres wordt deze uitbreiding, met het oog op het drukke scheepvaartverkeer, een absolule- noodzakelijkheid genoemd. ROERMOND. Op de Goop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 1.115.000 eieren. Groote eieren van f 9.80 lot f 10.50. Kleine eieren van f 6.10 tot f 7.30. Eendeneieren van f 7 tot f 8 10. Door oon auto overreden. Op den Heinsbergerweg te Roermond werd Woensdag het 7-jarig zoontje van den schrijnwerker M. door den auto van den heer B. uit Maasniel over reden. Met een ernstige beenbreuk werd het naar 't Louisahuis overgebracht SITTARD. Deze maand zal met den bouw van het nieuwe station een aan vang worden gemaakt. Uit het raam gevallen en gedood. Zondagmorgen is de 75jörige alleen wonende weduwnaar J. Fr. wonende Stokstraat te Maastricht omstreeks half vijf ernstig gewond voor de woning op straat gevonden; de man is waarschijn lijk uit het raam gevallen. Door den gewaarschuwden G. G. D werd de man naar Calvariënberg over gebracht, waar bleek, dat hij het rechter- bovenbeen had gebroken, terwijl een vermoedelijke schedelbreuk werd ge constateerd. De ongelukkige is over leden. Een overval by Eygelshoven Van f 2800 beroofd. Dinsdagavond tegen half tien is bij Nievelstein onder Eygelshoven een employé van den sigarengrossier Bemel mann uil Heerlen, die per auto zijn klanten bezocht en gelden geïnd had, door twee onbekende personen aange vallen meldt »de Tel." Hij had bij een zijner klanten gestopt en toen hebben de aanranders vermoedelijk een auto band bewerkt, want nauwelijks was de auto weer in gang gebracht of de band liep leeg. Terwijl de employé bezig was een nieuwen band om te leggen, kwamen de twee aanvallers op hem toe. Een hunner sloeg hem met een hard voor werp bewusteloos, terwijl de ander den riem, waaraan de portefeuille met geld bevestigd was, doorsneed. Met den in houd van ruim 2800 gulden zijn de aanvallers gevlucht. De politie is van een en ander op de hoogte gesteld. De directies tot den zos-urigen dienst op Zaterdag bereid. De mijndirecties hebben zich bereid verklaard om met ingang van 1 Jan de 6 uren-dienst op Zaterdag weer in te voeren en dat zij zich het rechl voorbehouden later indien noodzakelijk de loonovereenkomst op te zeggen. Do Alg. Nod. Mynworkcrsbond wyst do voorgestelde regeling af. De Algemeene Nederlandsche Mijn werkersbond verstrekt het volgend communiqué: - De Bondsraad van den Nederland schen Mijnwerkersbond vergaderde Dinsdagavond ter bepaling van zijn houding tegenover de verklaring der werkgevers. De Bondsraad was unaniem van meening, dat de dnor de werkgevers voorgestelde regeling niet kan worden aanvaard. Naar de meening van den Bondsraad kan de 6-urendienst op 1 November ingevoerd worden, terwijl een regeling dient te worden getroffen dat in geen geval in de naaste toe komst de loonen in benedenwaartsche richting mogen gaan. 3ÏÏE51ELIJS2 STAKE VIKEAY. van 8 tol 15 October GEBOREN: Petrus M. J. Tonen, Vlakwater Josephina Th. P. Driessens, Heide Marinus II. W, Siebers, Hoenderstraal Maria J. P. Laurensse, Langstraat Wilhelmina G. II.Laurensse, Langstraat Maria J. Wismans, Merselo Hendrikus J. Peeters, Overloonscheweg GEHUWD J. A. Klaassen, 22 jaar, landbouwer en J. II. Arts, 39 jaar, zonder beroep, beiden te Venray OVERLEDEN Geene. Week van 8—15 Oct. INGEKOMEN: Th. Peters, smid, Klein Oirlo, van Duitschland; J. Cornelissen, z.b. Land- weerdweg 18 van Wanssum; P. II. Janssen, echtgenoote van H. v. Waijen- burg, z.b. Willemslr. 12 van Rotterdam A. J. Beerkens, dienstbode, Maasheezer weg 41, van Deurne; P. J. Franssen, landbouwer, A 17 van Maasbree; A. Sanders, grondwerker, Merseloscheweg 1, van Eindhoven; P. A. Willems, z b. Nachtegaal, van Tilburg; W.J. Peeters dienstbode, Leunen K 9, van Venlo; J, Linders, verpleger, Stationsweg 14 van BVERTROKKEN H. J. Slits, z.b. naar Wageningen, Hoogstr. 9; W. H. Kateman, bakker naar Venlo W. P. E M. Klein kantoorbediende, naar Venlo; H. J Verbeten, dienstknecht naar Maashees Overloon; B. A. Achten, onderwijzer naar Ned. Indië; J. A. Vermeulen dienstbode, van Eindhoven, Fransslr 23; M. G. Jeuken, id. naar Maashees- Overloon. Parochiekerk Morgen in alle H. Missen collecte voor de R. K. Universiteit, 2 uur groote. Con gregatie en collecte voor het St. Petrus Liefdewerk, half 3 herhalingscatechismus, 3 uur Lof en Rozenkrans, 4 uur H. Fa milie. Maandag half 8 leesmis voor de over leden leden der St. Ludovicusvereeniging, 8 uur Sol. jaarg. voor den ZeerEerw. Heer Pascal Schmeits en ouders. Dinsdag half 8 leesmis. 8 uur Sol. jaarg, voor Henricus van den Boogaart en Theo dora Janssen. Woensdag half 8 leesmis. 8 uur jaarg. voor Gerard Goeman9 en echtgenoote. Donderdag 7 uur tc Veltum H. Mis, half 8 besteld jaarg. voor Gerard van Gerven, 8 uur jaarg. voor Hendrina Verblakt wed. Bistervels. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg- voor Laur. van Valkenburg. Johanna van Tricht, Henricus Verhofstad, huisvrouw en kinderen. Zaterdag komen de kinderen der 4e klas te biechten. lederen werkdag om 6 uur Lof en Rozenkrans. A.s. Zondag collecte voor de Doofstom" men. Voortaan wordt biecht gehoord van 5 tot 7 uur. Zaal in het Patronaat. Donderdag 21 October half 7 en 7 uur en half 8 uitvaartdiensten voor Joannes Peters als lid van de Aarts broederschap. St. Antonius-Patronaat. Volgens advies van den Nederland- schen Patronaten-bond ontvangen de ouders voortaan schriftelijk bericht, indien hun zoon onder de zeslien jaar zonder kennisgeving van het Patronaat weg blijft. Verstandige ouders hebben dit gaarne; daarom wordt het gedaan. Het zij ons vergund, vooral met het oog op de nieuwelingen, nog eens nadrukkelijk te wijzen op de gelegen- heid tot sparen. Worden gevraagd 1 kindermeid voor November 2 huishoudsters Sleepers voor de Staatsmijnen 1 dienstmeid vaq, 30—40 jaar 1 bejaarde dienstmeid voor direct 1 bakkersleerling voor dadelijk 1 huishoudster voor bij een Pastoor 1 huishoudster voor bij een Kapelaan] 1 dagmeisje, 1 burger dienstmeid voor Belfeld 1 boerendienstmeisje 13—14 jaar 1 boerenknechtje 13—14 jaar 1 burgerdienstmeisje 16 jaar v Venray 4 burgerdienstmeiden voor Paschcn 4 burgerdienstmeiden voor dadelijk Bieden zich aan 1 burgerdienstmeid 19 jaar v. dadelijk 1 chauffeur-monteur 1 jongen v. boerenwerk 14 j 1 meisje v. boerengezin 13 j, 1 timmermansleerling 15 j, 1 meisje 15 j v. direct burgergezin 2 grondwerkers 1 rijwielhersteller 2 jaar aan het vak 2 gezinnen voor ontginning of boerderij 1 bedrijfsleider voor boerderij 1 reiziger of k-inioorbediende. 1 bakkersknecht 2 jaar aan het vak 1 smidsleerling Competitie le klas R.K. L.V.B. Terrein Leunsche weg. Entrée 10 ct Aanvang 2 uur. neemt proef met onze verschillende met aardige kinderverassingen. 19 's avonds lotji Punt van RAPPOR i\ MAAKTE MOND EN Trouwe i in iNEf ;nt en :eer De jaitalgem zal pla Maandag Dinsdag i als voo te Ml voorn 1 en te 00 Woensdag er vo en de jr vo NRA' ur te 22 oorm )VEF »r vo rSSEl Donderdag Vrydag Zaterdag Alles op Men ver, te brengen, u jjiaa rziile bo het LS, i SEN, (Dorp met inde VO ten huize vi De prei laatste schat Aangezii noodig zijn lende onl trouwe opktbcht. BE ml; «gt jelden ig v koe vfjaai 50 55 60 Steeds gel pon pot pon tot Chique modellen Keurierk Alle mantels kunnen met bont gegarnJen. Alle eventueele veranderingds,

Peel en Maas | 1926 | | pagina 2