Zomerstoffen. Iedereen Attentie a.s. Kermis Vroom Dreesmann Manufactuurhandel P. van Opbergen Fzn. PIET BEERKENS P. J. JACOBS— Licht-, Kracht- en Zwakstroom-installatie's. W. HELSE1 bewijs is geleverd Derksen - Leeuwstraatl VENL0 Bekendmaking Electro-Technisch Installatiebureau Licht-, Kracht- en Zwakstroom-Installatiën Levering van Ie klas Motoren en materialen Ilectriciteit op elk gebied Radio-Toestellen en Onderdeelen Jaarmarkt te Venray Extra aanbieding voor de Rogge- en Haververkoop Notaris Pluymaekers Notaris Pluymaekers Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Voor den Inmaak Veevoederketels Gebr. Lucassèn, Leunen. Wollen en Katoenen Mouselines, Zephirs effen en geruit, Alle soorten Katoentjes, Zijden en Kunstzijden Stoffen in de moderne dessins. prima kwaliteit VERF in bussen, alle soorten Lakken en Vernissen, Behangselpapieren, Behangers- en Schilclersbenoodigdheden Ondergoteekende bericht hiermede aan het geachte publiek van Venray en omstreken dat in zijne zaak is gevestigd een en hij zich beleefd houdt aanbevolen voor het maken van onder vakkundige leiding. Electro-Technisch-Installatie-Bureau Herstraat B 72 HORST. Woensdag 21 Juli Onze bekende fijne Bergère-Pudding thans per doos 36 pak 85 cent, per pakje 3 ct. Honings reclame Pudding p. doos 24 pak f 1.80 Prachtige Rozijnen met pit per pond 22 ct. per kistje circa ÏS1^ pond f 2.65 dat ons loterij-systeem het voordeeligst is,® Tot 1 Augustus Koopt bij ons TTw VAKKLEEDINÖ te VENRAY zal Maandag 19 Juli 1926. nam. 6 uur in het Café van Peter Litjen9 te Venray Heide voor den Heer Lambert Poels, al daar publiek verkoopen 12 perc. rogge in het Heidsche veld bij de boerderij 10 perc. haver aldaar 3 perc. haver in de Kamp nabij H. Camps De perc. zijn elk groot circa 33 aren.14 te VENRAY zal Woensdag 21 Juli 1926 voorm. 11 uur op het terrein der voormalige Paterskerk te Venray, ten verzoeke van de Firma Oudenhoven, publiek verkoopen eene groote partij eiken balken en spanten met gordingen en opleggers 3500 roode handpannen 3500 Mu'.depannen vloer- en zolderplanken, eiken ribben, binnen- en buitendeuren met kozijnen, groote en kleine eiken glasramen, ijzeren ramen, dakramen. hardsteenen dorpels, hardsteenen vloer tegels, roode en blauwe plavuizen groote dubbele eikenhouten inrijpoort, raamblinden. ijzeren hekken, brandhout en oud ijzer, benevens een partij gekleurde muurtegels. 22 zaj op Maandag 19 Juli 1926 nam. 5 uur in Café P. Seuren te Horst—Melderslo publiek verkoopen A voor de Wed. P. M. Arts en kinderen 8 slagen rogge en 8 slagen haver te was sen staande op de boerderij Merselo B ten verzoeke van den heer Lcuis Camps te Horst, 2 slagen rogge aan den Melderslo, 2 slagen rogge aan den Hegel- sum, 1 slag rogge aan den Venl, weg. zal op nader te bepalen dag publiek ver koopen: Een villa met garage, tuin, sehoonen boomgaard en prachtig boschcage, zeer aangenaam en gunstig gelegen te Horst- America nabij kerk, school en station, groot 2 H.A. 18 a. Steriliseerketels en Inmaakglazén. Verder steeds voorradig prima fabrikaat, laag model. WASCHKETELS met koperen binnen- ketel. Wiegard Patent Wendelploegen ijzeren eggen, gegalvaniseerde giervalen en pompen, gesmeede glasramen in alle malen enz. enz. L8ge prijzen. Prima fabrikaat. Beleefd aanbevetend, SMEDERIJ. Voorradig eene prachtige sorteering LAAT UW KLEEDING op ons atelier vervaardigen, wij garandeeren U eene keurige afwerking, schitterende pas vorm en vlugge bediening. Hofstraat II. 72 KENT de groote voorraad en Kwasten, Penseelen, Witters, Messen, Krabbers, Tubenverf, Koudwaterplaksel, Glasplaten, Asphaltpapier enz. enz. alsmede de ruime keuze in Straat- en Kamerbezsms, Dweilen, Sponsen, Meubelwes, Boenders en alle schoonmaak artikelen van Schilder 268 Groote Straat 21 Alléénverkoop voor Venray van de bekende Stoffenverf „Citocol" en Lederverf „Wilbra" Koper' en BlikslagerijMaasheesche weg, Venray Telefoon no. 78. 362 Oudergeteekende houdt zich bij het geachte publiek van VENRAY en OMSTREKEN beleefd aanbevolen voor het maken van 380 Vakkundige bediening. Begrooting kosteloos en zonder verplichting. Fijne Pruimen per pond 20, 24 ct. Calif, peren per pond 55 ct. Pruimedanten 30, 36, 42 ct. Perziken per pond 65 ct. Fijne blanke schijfjesappelen 40 ct. Gereinigde Krenten 20 en 26 ct. Rozijnen zonder pit 30, 36, 48 ct. Grove Candij 36 ct. Candijgruis 34 ct. Griesmeel per pond 18 ct. Griesmeel met smaken per ons II ct Vruchtenpudding per ons 12 ct. Augurken, Uitjes, Piccalily per flacon 28 ct. Mosterd per glas 25 ct. Westerlaken per flacon 20 ct., los p. pd. 20 ct. Inmaakazijn per liter 18 ct. Azijnextract 14, 34 ct. Vanillesuiker 5 ct. Bakpoeder 7s ct. Zelfrijzend Bakmeel 22 ct. Sluis zelfrijzend Bakmeel 28 ct. 86 dat onze rijwielen een goede reputatie hebben, omdat wij H binnen enkele weken 110 inschrijvingen boekten. kunnen wij U nog inschrijven, dan worden onze lijsten ge H sloten, omdat op 1 Augustus het eerste premie-rijwiel uitgeloot wordt. 74 H Bato Simplex Tinion Sparta en Vaandel. Koopt bij ons, wij geven U mHü| HHHBH de meeste waarde voor uw geld.l U it verkoop Wit katoenen Dames Hemden met smalle schouderbandjes en ajour bewerkt 58 ct. Wit Batist Dames Hemden met gekleurd en smalle schouderbandjes 64 ct. Wit katoenen Dames Hemden schoudersluiting hals met feston 78 ct. Wit katoenen Dames Hemden Schoudersluiting met breed feston en plooitjes 98 ct. Hoogst fijne Dames Hemden prima kwaliteit met pracht feston en entredeux f 1.48 en 1.38 I Dames Hemden en Pantalons met gekleurd borduurwerk in groen, zalm en lila, iets vuil gewordenf 1.18 Dames Pantalons prima batist en gekleurd 64 ct. Dames Pantalons fijne witte katoen met feston68 ct. Dames Pantalons nieuwste modellen met breed feston 88 ct. Dames Pantalons zware kwaliteit in Jeans en Katoen met prima feston en entredeux f 1.38 1.18 Dames Nachtjaponnen zeer voordeelig in kimono modf 1.38 1.18 Dames Nachtjaponnen, vierk. hals met breede festonf 1.68 1.58 Jeans Dames Nachtjaponnen flinke maat, beslist degelijk f 2.28 1.78 Moderne Dames Nachthemden met gladde festonafwerking zeer soiiede f 2.48 1.98 Dames Nachthemden in de nieuwste modellen met pracht feston en entre deux bewerktf 2.68 2.58 I Groote sorteering Dames Onderjurken in alle moderne kleuren mooi ajour en met smalle bandjesf 1.38 98 ct. Al onze geel katoenen MANS- EN VROUWENHEMDEN sterk in prijs verminderd 1 Groote sorteering KINDER- en BABY-ONDERGOEDEREN Laagste prijzen. Flinke maten. Solide afwerking.

Peel en Maas | 1926 | | pagina 8