Provinciaal Nieuws Ingekomen en vertrokken personen. werden niet toegelaten en konden de terugreis weder aanvaarden. Wildziekte in de Peel. Men schrijft uit Mill: Gedurende den laatslen tijd worden in de aangrenzende Peel veel cadavers aangetroffen van hazen Tengevolge eener ziekte schijnt er een sterffe onder deze dieren te zijn. Ook worden er in de weilanden veel doode mollen gevon den. Sommigen willen dit in verband brengen met het heerschende mond en klauwzeer. De fruithandel. Naar wij uit Midden Maas en Waal vernemen, is de prijs voor kersen en aardbeien zoodanig gedaald, dat hierop groole verliezen zijn geleden. Een paar malen zelfs bleken zendin gen aardbeien op de veiling te Nijme gen onverkoopbaar. Ook roode bessen en kruisbessen zijn laag in prijs, de zwarte bessen daaren tegen brengen momenteel f 0 30 f 0.35 per pond op. Landbouwtentoonstelling. De groote landbouwtentoonstelling te St Anthonis zal, naar wij vernemen, alhier dit jaar gehouden worden op Woensdag 8 September a.s. Als terrein voor deze tentoonstelling is gekozen de weide der kinderen Kaal en het daaraangelegen Kerkplein De opbouw Yan Maas en Waal. De actie die in Maas en Waal den laatslen tijd is gevoerd om meer spoed te krijgen, bij den opbouw en de steunverleening is niel zonder resultaat gebleven. Het Bouwbureau te Dreumel en Drulen heeft dan ook tal van woningen aanbesteed; in eerstgenoemde plaats alleen in deze week voor f 60 000. Voor den winter hoopt men alle beschadigde of ten deele vernielde woningen weer in orde te hebben. De uitersten raken elkaar! Te Wychen, waar het dezen winter tijdens den watersnood tot in verren omtrek één zee was, rukte dezer dagen bij een brand de brandweer niet uit, omdat... er geen water was. Verdronken. Dinsdagnacht is de 25 jarige J. Roks uit Hoeven, werkzaam bij de Inter nationale Betonbouw san de Stuwbrug te Grave, bij het loopen over een ijzeren buis uitgegleden, te water geraakt en verdronken. Eenige uren later is zijn lijk opgehaald. Pater F. Pompen, f In het Groot Ziekengaslhuis te 's Her togenbosch, waar hij tot het ondergaan van een operatie was opgenomen, is overleden de zeereerw pater F. Pompen, van de orde der Minderbroeders. Pater Pompen was 11 jaar missionaris te Arrassuaty in Brazilië. Het stoffelijk overschot werd naar hel klooster der Franciscanen te Wijchen overgebracht. Muziekfeesten te Boxmeer. Verschenen is de officieele feestgids voor de groote Muziekfeesten te Boxmeer welke op 24, 25 en 26 Juli a.s. worden gehouden ter gelegenheid van het 60- jarig bestaan der Harmonie «Utile Dulci". Hieruit blijkt dat de feesten grootsch zijn opgezet en de bezoekers, die onge twijfeld in grooten getale zullen komen opdagen, niet alleen uren beloven van hoogstaand kunstgenot, doch ook van ontspanning op velerlei gebied. Zaterdag 24 Juli worden de festivi teiten geopend met een groot concert door de jubileerende vereeniging en toespraak van den Voorzitter der Feest commissie. Zondag 25 Juli zullen niet minder dan 22 gezelschappen, waaronder van zeer goeden naam, deelnemen aan het groot festival. Het ruime, lommerrijke terrein wordt prachtig versierd en 's avonds feestelijk verlicht. Op den laatslen dag, Maandag 26 Juli, zullen des avonds de beide Boxmeersche Harmoniën concerteeren en wordt tot slot een schitterend vuur werk afgestoken, beslaande uit niet minder dan 45 nummers. Aan de feestelijkheden is bovendien verkonden een Kermesse d'élé met allerlei soort vermakelijkheden voor jong en oud. Uit bovenstaande blijkt dat Boxmeer op waardige wijze het 60 jarig bestaan feest van «Utile Dulci" zal vieren en waar bij vorige gelegenheden steeds i3 getoond dat voorbereidingen en regeling uitstekend waren getroffen, daar durven wij ook nu voorspellen een volkomen welslagen en een zeer druk bezoek. De teveel betaalde watersnooduitkeerin- gen te Borgharen. In verband met de vermeende be voordeeling van watersnoodlijdenden te Borgharen, is er op het raadhuis aldaar een vergadering van de Waters noodcommissie gehouden. Reeds van tevoren waren meerdere ingezetenen opgeroepen om voor de commissie te verschijnen en toen hun werd mede gedeeld, dat zij teveel schadeloosstelling ontvangen hadden, verklaarden velen dal ze feitelijk nog te weinig ontvangen hadden. Er werden bedragen van f30, f 42, f 60 en f 80 teruggevorderd, als te veel oiitvangen. Zelf was er een van f 150 bij, aangezien de betreffende persoon te hooge inkomsten voor een dergelijke compensatie genoot. Tijdens de vergadering verschenen eenige maréchaussée en een subst.-officier van justitie. Er werden verscheidene vragen gesteld, doch arrestaties hebben niet plaats gehad. Tot nu toe hebben allen geweigerd de teveel betaalde vergoedin gen terug te betalen. Buiten het gebouw was het onderwijl zeer rumoerig en toen te half tien de rust nog steeds niet was weergekeerd, telefoneerde men de maréchaussée, die den secretaris van het walersnoodcomité, den heer I. de K., tegen wien het voornamelijk ging, naar zijn huis begeleidde. Wonderbare genezing te Lourdes. Te Cappelle is bericht ontvangen, dat mevrouw Mariën, die sinds Juli 1924 op krukken strompelde en verleden jaar na een pelgrimstocht naar Lourdes geheel hersteld terugkeerde, thans op het consultatie bureau te Lourdes als wonderbaar genezen werd verklaard. Mevrouw Mariën was 10 dezer ander maal met de processie van Antwerpen naar Lourdes vertrokken. Zij werd daar op het consultatiebureau door zeven dokters onderzocht, die vast stelden, dat de ruggemergtering waar aan zij leed en die een ongeneeslijke ziekte is, geheel verdwenen was. Bij terugkeer uit Lourdes zal deze wonderbare genezing met verschillende kerkeljke plechtigheden gevierd worden. De lage franc. Naar de «Tel." van de douanebeamb ten verneemt, worden er in hoofdzaak manufacturen, kleeren, schoenen en andere leerwaren, kachels en meubelen, vooral ook levensmiddelen uit België Nederland binnengebracht. De boter- en eierenprijzen zijn ab normaal laag, de veeprijzen zijn door den invoer van Belgische koeien en varkens buitengewoon gedaald. En dan de groenten 1 De Belgische groente veilingen van Leuven en Gent worden overstroomd door Nederlandsche koop lui. De groenteveilingen in Holland merken dit geducht en voor de groente teelers, bijvoorbeeld die om Venlo, is het een slecht jaar. Zij komen haast niet aan de prijzen, die de teeltkosten goed maken Wat de Levensmiddelen betreft zijn de nadeelen belangrijk grooter dan vroeger met de lage markenvaluta in Duitschland, omdat destijds d-j levens- middelenuitvoer verboden was en België de levensmiddelen uitvoer, zij het voor sommige met consent toestaat Bezuiniging in België. De ministerraad heeft met gedelegeer den van de voornaamste Brusselsche banken een reeks maatregelen getroffen om den verderen val van den franc tegen te houden. De regeering heeft ter onmiddellijke behandeling een wetsvoorstel ingediend om aan den koning gedurende zes maanden volmacht te geven voor het regelen van aangelegenheden belreffen- de den geldomloop, de leeningen, de bevoorradingen en hel versterken van hel amortisatiefonds Men zal een mengingsmaatslaf vast stellen voor het in het brood te ver werken meel om een half millioen per dag te bezuinigen op den meelimport. Ook in verband met den export van graangewassen, suiker en kolen zullen nieuwe bepalingen worden vaslgesteld. De luxe consumptie zal beperkt wor den en de spoorwegtarieven voorgoede ren en de prijzen van de abonnementen zullen resp. met tienen twintig percent verhoogd worden. De warmte. Woensdag was het in Duitschland de warmste dag, welke lot nu toe in dit jaar is voorgekomen. In de middag uren was de temperatuur 85 gr. in de schaduw. Ook in Zuid-Duilschland was hel zeer warm. Door het Met. Instituut wordt mede gedeeld, dal geen verdere stijging van de temperatuur is te verwachten, doch dat hel mooie zomerweder voorloopig nog wel zal aanhouden. In het Oosten van ons land was de temperatuur Woensdagmiddag vrijwel even hoog als in Duitschland, n 1. om en bij de 85 gr. Fahr. Wanneer byt visch? Hengelen is een gezonde sport; we maken forsche wandelingen, leerende natuur kennen en minnen, «rusten' onder de meest ideale omstandigheden en het werkt kalmeerend op onze ge schokte zenuwen. Toch zou de liefhebberij er gauw af zijn, als we zoo nu en dan niet eens een vischje verschalkten en daarom lijkt het ons wel interessant om de vraag eens te beantwoorden «Wanneer bijl visch Alle jaargetijden en weersgesteld heden zijn niet even gunstig voor het hengelen. Den eenen dag lijkt de visch uitgehongerd, den anderen dag ont vlucht deze alle aas. Toeval is dat niet; de weersomstandigheden zijn hier van invloed. Iedere hengelaar zal ondervonden hebben, dat hevige hitte alle eetlust ontneemt, zelfs aan de meest vraatzuch tige visschen. Hetzelfde gebeurt bij drogen en kouden wind, welke de oppervlakte van het water doet rimpe len De Noord, Noord Oosten en Noord westen winden, die droog en koud zijn, verontrusten de visschen, die dan een schuilplaats zoeken in de gaten der boorden of oevers of in het plari- tenkruid. Hoe lichter de dampkring is; hoe meer de visch zich in de diepte houdt. Zuid, Zuid-Westen en Zuid Oosten winden, die de atmosfeer warm en zwaar maken, vooral wanneer onweer op handen is of zware wolken zich van alle kanten ophoopen, schijnen voordeelig te zijn voor den hengelaar; de visch beweegt zich alsdan en eet de vangst is goed. Een zacht en licht windje, dat de watervlakte een weinig rimpelt, is voordeeliger dan een volstrekte wind stilte, die de watervlakte effen en stil laat, want door dit kalme en door schijnende water, waardoor wij de visschen zien, zien ook deze ons en de minste beweging, welke we maken, doet ze vluchten of maakt ze schuw. Begint hel hard te regenen, terwijl we hengelen, dan kunnen we gerust gaan schuilen, want dan geeft 't vis schen toch niets zoodra de regen over is, wordt de vangst gewoonlijk nog wel goed. Bij hagel of donder is de visch voor langen tijd verschrikt. In den zomer is de ochtend en de avond de beste tijd om te visschen op den dag, vooral als het warm is, heeft men slechts kans op wat kleine wit- visch. In den winter heeft men daarentegen alleen op den dag kans iets te vangen. Ten aanzien van de weersgesteldheid bestaan er bij het baars en snoek- hengelen zéér dikwijls uitzonderingen Ruw en koud weer kunnen dan nog goede vangst leveren, omdat deze roof visschen dan op prooi uitgaan. Geen „juffrouwen" meer. In Denemarken zijn geen »juffrou- wen" meer. Niet dat alle «juffrouwen" er getrouwd zijn. Maar de Deensche feministen, in aanmerking nemend, dat de heeren, getrouwd of niet, «mijnheer" zijn, meenen dat de vrouwen op soorl- geljke benaming recht hebben. Daarom hebben zij aan de regeering de opheffing van den naam «mejuf frouw" gevraagd, en deze heeft hel verzoek ingewilligd. Dame of jongedame iedereen zal nu in Denemarken voortaan «mevrouw" heeten. Hoe Raspoetin gedood werd. Reeds meermalen werden mede deelingen van min of meer autheniieken aard gedaan omtrent den dood van den geheimzinnigen monnik die de keizer lijke familie van Rusland als onder hypnose had weten te houden. De vroegere Fransche gezant in Rusland, Paleologue, heeft indertijd de bijzonderheden van deze tragedie als volgt in de Revue des Deux Mondes verhaald. Om met Raspoetin tot een einde te komen heeft men hem achter elkaar drie doses cyaankali, waarvan elke dosis op zich voldoende was, om iemand op slag dood te doen neervallen, laten drinken. Deze poging tot vergif- liging mislukte echter, waarop prins Youssoupoff den gehalen monnik .net zijn revolver neerschoot; bij was intusschen nog niet dood, waarop men hem in de Newa verdronk. Daar cyaankalium als een volstrekt doodelijk vergif wordt beschouwd, heeft men langen tijd het eerste gedeelte van dit relaas van het drama als een legende beschouwd In het jongste bulletin van de Parijsche Academie van Wetenschappen heeft echter profes sor Violle een studie over de vergiftige werking van cyaankalium gepubliceerd, waardoor de betrouwbaarheid der lezing van den heer Paleologue ten zeerste wordt versterkt. De heer Violle toont namelijk aan, dat het voldoende is, dieren met een sterke dosis glucose in te enten om ze imrnuum te maken tegen het effect van cyaankalium bij een dosis zelfs die doodelijk wordt ge acht. Kende Raspoetin deze eigenschap van glucose en heeft hij. onderricht van het gevaar dat hij liep, zich op die wijze legen den aanslag kunnen vrij waren Of hebben zijn moordenaars, door achtereenvolgens driemaal hel vergif in glazen met suikerwater toe te dienen, hun slachtoffer tegelijkertijd het eenige tegengif toegereikt dat hem redden kon? Hel raadselachtig wezen, dat Ras poetin was, heeft het geht im meege nomen in de wateren van de Newa Maar van den sluier der legende, die om zijn tragischen dood werd geweven, heeft thans de wetenschap een tipje opgelicht. VENRAY, 17 Juli 1926. De St. Oda-feesten. Begunstigd door het prachtigste zomerweder had de opvoering van het openluchtspel Zondag wederom een machtig succes. Duizenden en duizen den vreemdelingen waren wederom opgekomen om te genieten van het innig mooie spel dat hier gegeven wordt. Met een staanplaatsje waren ze tevreden, indien ze maar op het terrein werden toegelaten. Met voldoening kunnen dan ook de spelers en comiléleden terugzien op deze uilvoering, die ook op haar beurt wederom zal zorgen, dal de twee nog te geven opvoeringen nogmaals duizen den zullen trekken, wat bij gunstig weer bewaarheid zal worden. Om teleurstellingen te voorkomen, zijn door het comité nog een 400 tal zitplaatsen gemaakt, en heeft men meer ruimte gekregen voor staanplaatsen, en zullen niet meer kaarten worden verkocht, dan er plaatsen voor zijn. Voor allen, maar het meest voor vreemden is het een eisch, om vroeg genoeg aanwezig te zijn, indien men zijne plaatsen niet kan reserveeren. GEVONDEN een leeren akletaseh, inlichtingen bij de Gemeentepolitie. E«n rijwielplaatje Inlichtingen bij de Maréchaussée. RÜkstelefoon. Nieuwe aansluiting No 95, Kupers, G Autobusonder nemer en garagehouder, Ilensenius- plein 9 Venray. Voor het eindexamen H. B. S- te Venlo slaagde E. G Oudenhoven te Venray. Ongeveer een half jaar lang werd op de Sigarenfabriek van de Firma Baars en Co. alhier slechts drie dagen per week gewerkt, wat voor de werk lieden een groote schadepost beteekende, thans is aan een zestal tabaksbewerkers ontslag aangezegd. Zou deze industrie voor Venray ook nog verloren gaan Volksconcert. De Burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat het door Venray's Fanfarecorps op Zondag 25 Juli te houden concert wegens de St Odafeesten begint om negen uur in plaats van om acht uur. zooals aanvankelijk bepaald. Venray 15 Juli 1926 De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. M. J. B., monteui te Venray, was door de rechtbank te Roermond ver oordeeld tol f 60 boete subs. 1 maand hechtenis, ter zake van diefstal van den accumulator van een Fordauto. Het O M. had 1 maand gevangenis straf geeischt. Verdachte kwam van 't vonnis in hooger beroep en bleef bet ten lasie gelegde ontkennen. De adv.-gen. eischte in hooger beroep bevestiging van het vonnis en dezelfde straf. De verdediger pleitte vrijspraak. Prysvraag aanleg nieuw Peeldorp. Wij lezen in het «Orgaan voor Han del en Industrie" De Senaat der Technische Hooge- school te Delft maakt bekend, dat in de Afdeeling der Bouwkunde o. a. de volgende prijsvraag is uitgeschreven Gevraagd wordt het ontwerp voor den aanleg van een dorp in de Peel- streek op het grondgebied der gemeente Venray Het zal zijn gelegen aan of nabij hel kruispunt van den (over dit gebied nog aan te leggen) hoofdweg van de Rips naar het nieuwe dorp Ysselsteyn met den zandweg van Mer selo naar Beeslenveld en in elk geval binnen de op de situalieteekening aan gegeven grenzen. Antwoorden van studeerenden aan een Nederlandsche instelling van hoo ger onderwijs moeten vóór of op 14 September 1927 zijn ingekomen bij den secretaris van den Senaat der T.H. Op 9 Januari 1928 zal door den Se naat het oordeel der Afdeeling over de ingekomen antwoorden worden be kend gemaakt en aan de inzenders der meest voldoende antwoorden, die de bekroning zijn waardig gekeurd, de gouden eerepenning worden uitgereikt. LEUNEN. Uitslag der Zondag ge houden wedvlucht met Oude en Jarige duiven door de Poslduivenvereeniging «De Luchtbode" alhier, van uit Deven ter, afstand 82 K M. is als volgt le, 4e en 5e pr. P. van Ooi; 2e, 8e en 9e pr. M. Houben; 3e en 10 pr. Gebr. Dirckx; 6e pr. F. Verheijen; 7e pr. Gebr Boom. OIRLO. Naar wij uit de beste bron vernemen zal op Zondag 17 October as, vanwege de vereeniging van Jonge Boeren een tentoonstelling worden gehouden van Land en Tuinbouw gewassen in het R. K. Bondsgobouw alhier. Als men ziet hoe onze jongens zich nu reeds allerwege beijveren, daar iets goeds bijeen te brengen, belooft deze heel intressanl te worden VEULEN. Zondag 11 Juli had alhier op de Doelen der HandboogschiiHerij «De Eendracht" het concours plaats, uitgeschreven door den Handboog- schuttersbond «De Vriendschap". De uitslag is als volgt Eerste zestallen, le pr. De Batavieren, Castenray 187 p 2e pr Diana, Venray 177 p 3e pr. St Hubertus, Merselo 175 p 4e pr. De Eendracht, Veulen 169 p. 5e pr. St. Anna, Venray 153 p. 6e pr. St.Sebaslianus Nachtegaal 146 p 7e pr. St. Joris, Leunen 143 p 8e pr. St. Sebastiaan, Oploo 141 p. 9e pr. St. Antonius, Oostrum 134 p. 10e pr. Ons Genoegen, Ysselsteyn 109 p. Tweede zestallen, le pr. De Batavieren, Castenray 138 p. 2e pr. St. Hubertus, Merselo 133 p. 3e pr. Diana, Venray 128 p 4e pr. St Joris, Leunen 119 p, 5e pr. De Eendracht, Veulen 115 p. 6e pr. St Anna, Venray 109 p 7e pr. St Antonius, Oostrum 78 p. Personeele kampioen, le pr. S. Willem8, Nachtegaal 40 p. 2e pr. J Arts, Merselo 40 p Personeel, le pr. W. Jacobs, Venray 25 p. 2e pr. S. Willem8, Nachtegaal 4 rozen 3e pr. J Arts, Merselo 5 vieren 4e pr. G. Willems, Leunen 4 drieën 5e pr. P. Arts, Merselo 4 tweeën 6e pr. F. Swinkels, Venray 4 eenen VVANSSUM. Alhier is in den ouder dom van 49 jaar overleden de weleerw. heer Baeten, oud-kapelaan van Well. Pieter Hendrik Hubert Baeten werd geboren te Sevenum 26 Maart 1877 en priester gewijd 28 Maart 1903. Achter eenvolgens werd hij benoemd tot Kape laan te Monlfoort 27 September 1903, te Meyel 25 September 1908 en te Well 31 Maart 1913. Uit deze laatste functie werd hem eervol ontslag verleend op 1 October 1924 OVERLOON. Zaterdagmiddag woedde boven ons dorp een kort doch hevig onweer. Een koe van den landbouwer D. werd door den bliksem getroffen en gedood. Aan de Steenfabriek werden duizen- de ongebakken steenen door den hevi- gen stortregen bedorven. Lyk gevonden. Woensdagavond omstreeks 5 uur vond de werkman S bij een wandeling in een der bosschen nabij het Trappisten klooster te Venlo een lijk liggen. Reeds Maandagmiddag had hij dit zien liggen, doch hij dacht toen, dal de man dron ken was en vervolgde zijn weg. Toen hij hem Woensdagavond nog zag liggen geheel bewegenloos, stelde hij de politie er mee in kennis. Een nader onderzoek wordt ingesteld naar de identiteit van den onbekende. Tevens wordt onder zocht of misdaad of ziekte de oorzaak Geen klopgeesten maar put-geesten, In het huis van den landbouwer Frenken te Meynweg onder Herken bosch bevindt zich een waterput van 19 meier diepte. Het water staat onder normale omstandigheden ongeveer anderhalven meter hoog. Echter bij groote depressie in den dampkring, tegen den tijd dat het gaat stormen of zwaar regenen begint in den put een gehuil en geloei of alle geesten van de onderwereld er kermis houden, aldus de «L. K." Het water stijgt dan zoo hoog zelfs dat het door de keuken loopt en met kracht uit de roten van den putdeksel opspuit. De verklaring van dit allerzonderlingst verschijnsel heeft nog niemand kunnen geven. Bekend is, dat dicht bij den put op ongeveer 17 meter diepte een waterader loopt Het land is er heuvelachtig en de boerderij ligt hoog. Het zevende eeuwfeest van St. Franciscus. Den 2en Augustus zal voor.de Neder landsche Provincie der Minderbroeders hel zevende eeuwfeest von St. Francis cus plechtig in hel hoofdklooster te Weert worden geopend door Z D. H. Mgr. L. Schrijnen, bisschop van Roer mond. Z. D. If. heeft zich welwillend bereid verklaard dien dag in de kloosterkerk een Pontificale Hoogmis op te dragen en des avonds een Pontificaal Lof te celebreeren, waaronder een Pater Dominicaan de feestrede zal uitspreken. ROERMOND. Op de Goöp. Eiermijn van Maandag was de aa nvoer 3400000 eieren Groole eieren f 5,50 lot f 6,90 Kleine eieren f 4,80 lot f 5,40 Eendeneieren f 4,80 lot f 5,90 Diefstallen. Te Vaals is gearresteerd een persoon, die verdacht wordt groote hoeveelheden naalden in een fabriek te Aken le hebben gestolen. Een zeer groot kwan tum naalden kon in beslag worden genomen Een tweetal andere personen, verdacht van medeplichtigheid, werden eveneens gearresteerd, mede met behulp der Duilsche politie uit Aken. Belgische kooplieden van de vrye markt geweerd. B en W. van Sittard hebben in hun jongste vergadering besloten om de builenlandsche (Belgische) marklven ters op de wekelijksche markt te weren. Aan builenlandsche kooplieden zal geen standplaats meer worden toege slaan. Om de Belgische verkoopers geen vergeefsche reis te laten maken zal aan de Maasbrug te Roosleren de genomen maatregel bekend gemaakt worden. Yalscliheid in geschrifte. De 30-jarige J. C. kantoorbediende, in dienst bij den aannemer Knols le Maastricht, is door de politie aangehou den als verdracht van valschheid in geschrifte, door op de rekening van de arbeiders meerdere wagens zand aan te teekenen, dan door die arbeiders was aangevoerd, waardoor zij meer kregen uitgekeerd dan waarop zij recht hadden. De firma K. werd door die handelwijze voor pl.m. f2000 benadeeld Week van 9—16 Juli. INGEKOMEN: H J A Slits, student, Willemstr. 16 van Wageningen; P. C. L. en W. A. F. Janssen, studenten Leunen K 3 van Bakel; J. v. Waterschoot, molenaar, Lull C 7 van Tilburg; J H. Kersijens, slager, Ilenseniusplein 16 van Venlo; M. Th Weijs, z b. Maasheezer weg 28 van Bergen; H. Janssen, bakker, Cas lenray van Nijmegen; P J. M. Dirckx, onderwijzeres Leunen K 14 van Oir schot; P. J. Clephas, schoenmaker, Pa- ter8str 7 van Beek. VERTROKKEN C H. C. van Haeff, kloosterzuster, naar Otlersum; M. Voesten, smid naar Sevenum; P. C. Verhoeven, z b. na8r Eindhoven Ifeezerweg 67; J. Hendriks, verpleger naar Boxmeer, Wittebrug C 286; Th Keursten, landbouwer naar MeerloSwolgen; If. J. Daalderop, z. b. naar Nijmegen St. Anna'str. 25; I A. Driessen, id naar Aalten de Blik; J. M. Janssen id naar Schiedam West- vest 39; M. J. Pillot id naar Zundert; If. L. Potjes id naar Rotterdam Kipstr. 89; C. H. Kamphuijs id naar Zaandam Stationslr. 92; II. J. ten Doeschate id naar Zwolle, Bloemendalstr. 5; M. J. Verhoeven id naar Asten, Torenstraat; M. G Baken id naar Boxmeer, Steen- straat 76; G. Ch. Struyken id naar den Haag le v.d. Boschstr. 13; M.J. Dente- neer id naar Tilburg St Jozefslr H. J. v. d. Venne id naar Nijmegen St. Annastr. 169; M. B. Verkley id naar Haarlem Oosterhoutlaan 1; J P. M. Asselbergs id naar Bergen op Zoom Hoogstr. 15; M. A Stam id naar Te- leringen Parkstr. 66; A. C M. en C F M. Haan id naar Amersfoort Weijer- str. 9, P. J. Thuijls coiffeur naar Ven lo Parade. BVBQ2BLIJK8 STAXD YXBBAY. van 9—16 Juli GEBOREN: Peter G. M. Derks, Oostrum. Antoon II. II. M. Peters, Oostrum. Pierre G. van Mil, Merseloscheweg. Johanna Ghr. Th. Schwachöfér, Broekweg. Wilhelmina C. M. Philipsen, IJssel- steijn. GEHUWD: A. H. Martens, 26 jaren, timmerman, wonende te Venray en A. C C van Opbergen, 29 jaren, zonder beroep, wonende te Venray.

Peel en Maas | 1926 | | pagina 6