Extra aanbieding GROOTE ZOMER-ÜITVERKOOP. VROOM&DREENM ANN, Venlo Jaarlijkschen Zomer-Uitverkoop Willem Winters Voor dan Inmaak Doperwten Deze week nog L Deze week extra aanbieding Th. Pomwels Het toewijs is geleverd Berlin - Ljiiiwitïiat V OORTZHTTING Adverteert in dit blad huismeubels, akkerge reedschap en Vee 10 °/o extra korting op alle voorradige Gedurende onze Zomer-Uitverkoop zijn alle Witte en Gekleurde Stukgoederen enorm in prijs verlaagd en bieden U een zeldzaam voor- deelige gelegenheid tot in koopen. Bouwland en Rogge. Notaris Pluymaekers Roggeverkooping Notaris Pluymaekers Rogge- en Haververkoop Notaris Pluymaekers Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst te OOSTRUM. Mr. F. M. A. Haffmans welke wordt gehouden tot en met Woensdag 21 Juli a s- Mamifacturèn, Modeartikelen, Coufectiën, Corsetten, Matrassen, Meubelen, Bedden, Dekens, Ledikanten, Spiegels enz. Wed. J. v d. Linden droge Metworst Th. Pouwels, Hofstraat. eeu prima Kamerbezem voor 35 cent een prima Straatbezem 30 een prima Luiwagen 30 een prima groote Dweil 30 2 doozen Schoenpoets 25 3 stuks fijne Toiletzeep 25 een pak 6 stuks Karnemelkzeep 50 groote lponds pakken Duryea Maizena van 28 voor 22 cent per pak. dat ons loterij-systeem het voordeeligst is, Tot 1 Augustus onzer Zaterdags Ballon reclame Zaterdags Ballon reclame te VEN RAY zni Maandag 12 juli 1926. nam. 7 uur in het Hotel de Zwaan te Venray, publiek verkoopen A vcnr den HeerH. Poels, Gr. Straal, 1 perceel rogge in het Venraysch Veld, aan de weg naar het Brukske en het St Servatiusgeslicht en begrensd door den eigendom der Broeders van Liefde, groot circa 44 88 a. 1 perceel rogge aldaar, begrensd door voormeld perceel, groot circa 44 25 a B voor den Heer Jos. Ariaens, 1 perceel rogge op de Kemp groot 6 a 50 c C voor den Heer H. Poels voornoemd, B Gemeente Venray BOUWLAND zeer geschikt voor bouw terrein en tuiniersgrond. in bet Venraysch Veld, groot 1 H. 4 A. begrensd door den weg naar het St. Servatiusge sticht en den weg naar het Brukske en den eigen dom der Broeders van Liefde, in de na volgende perceelen: Perc. 1 hoekperccel groot circa 24 a Perc. 2, en 3, ieder groot circa 20 a beide aan den weg naar het Brukske met een frontbreedte van resp. 54 en 35 M. Perc- 4 en 5 ieder groot circa 20 a beide aan den weg naar het St. Sarvatius- gesticht met een frontbreed'e van resp. 45 en 33 M. 37 te VENRAY zal Dinsdag 13 Juli 1926 publiek verkoopen A nam. 3 uur ter plaatse voor den heer G. Wijnhoven te Oostrum Geijster sche weg 9 perc, rogge, elk perc. groot circa 33 a te wassen staande op zijne boerderij Voorts 3 dragende malen en 2 melk gevende koeien. B nam. 6 uur te Merselo op den Thomas in het café Janssen voor den heer C. A. Hagenaars 4 H. 50 a. rogge in 5 perc. te wassen staande te Merselo. 19 te VENRAY zal Maandag 19 Juli 1926. nam. 6 uur in het Café van Peter Lujens te Venray— Heide voor den Heer Lambert Poels, al daar publiek verkoopen 12 perc. rogge in het Heidsche veld bij de boerderij 10 perc. haver aldaar 3 perc. haver in de Kamp nabij H. Camps De perc. zijn elk groot circa 33 aren.14 zal op Donderdag 15 Juli 1926 nam. 5 uur in café Germania te Venlo ten verzoeke van den Heer Eduard Nettesheim publiek ve-koopen: 1 Bouwterrein gelegen aan de Heutz straat met 15 M- f. ond'breedte en 21 M diepte. Wcrdt in drie perceelen en in massa's geveild. 2 Loods, zeer geschikt voor verschil lende doeleinden als autogarage enz. met 8 M. frontbreedte aan de Heulzstraat groot 1 a. 47 c.a 3 Fabrieksgebouw met open plaat grenzende aan het bouwterrein groot 1 a. 45 c.a. Aanvaarding van het bouwterrein dade lijk, de loods met 1 September a.sde fabriek met 1 October a.s. zal op Donderdag 15 Juli 1926 nam 6 uur ten verzoeke van den heer J. Theunissen te VeDlo, in café Breuers Kaidenkerkerweg publiek verkoopen 1 Fen huis met tuin cd werkplaat gunstig gelegen te Venlo aan de Prinsen straat groot 1 a. 30 c a. 2. Een huis met tuin aldaar, groot 1 a. 25 ca. Eiken dag na 6 uur n.m. te bezichtigen. zal op Vrijdag 16 Juli 1926 nam. 2 uur ten verzoeke van den Heer J. Brockers te zijnen huize op 't kasteel te Broekhuijsen wegens sterfgeval publiek verkoopen: Goed onderhouden nette huismeubels. Te bezichtigen Zondags voor den ver koop nam. van 2 tot 6 uur. zal op nader te bepalen dag publiek ver koopen: Een villa met garage, tuin. sehoonen boomgaard en prachtig boschcage. zeer aangenaam en gunstig gelegen te Horst- America nabij kerk, school en station, groot 2 H.A. 18 a. OPENBARE VERKOOP van Notaris te HELDEN zal WOENSDAG den 14 JULI 1926, om 2 uur 's namiddags le Ooslrum Venray, op verzoek van Mej de Wed. Theodoor Camps publiek verkoopen een goed onderhouden huisraad als sloelen, tafels, waaronder een kersen houten ovale uillrektafel met voet spiegels, schilderijen, regulateur, an tieke keukenkast, een antiek spinne wiel, kast, schotels, ketels, petroleum lampen, kolomkachel met bloemstuk hartkachel, twee ledikanten, waarbi een eikenhouten, veerenbedden, kus sens, dekens, spreien, drie ^slaapkamer ameublementen met ledikanten, ma trassen, veeren bedden, dekens, spreien 3 waschtafels, 3 nachtkastjes, 6 stoelen keukengerief, tafel, stoelen, fornuis, potten, ketels, pannen, porcelein, glas en aardewerk, melkemmer, melktuiten ziften, waschkuipen, vlootjes, wasch- machine met wring, schalen met ge wichten, strijkijzers, bloempotten, weck- glazen, tonnen, kuipen, vaatwerk, vo gelkooien enz Akker- en schuurgereedschap: zware nieuwe bascule, zware balans met kettingen, schalen en veebak om vee te wegen, melkwagen, een partij ge zaagd eikenhout voor 3 tafels, eene groole partij best stalmest, voederkui pen en bakken, droge schanssen, gierpomp. Verder 2 melkgevende koeien, 40 jonge kippen, 1 trekhond. 1 sorteer- molen merk »de Zwaluw". 3 perceelen rogge bij het huis, perceelen haver 1 in patersbosch en 1 bij Trans Cedron. Daarna voor den heer Custers— Janssen 1 perceel rogge 15 aren. Daarna voor den Heer R. Lemmens, Directeur der Stoomzuivelfabriek 1 perceel rogge groot 121/2 are. Posten tot en met f 10— tegen con tante betaling. 72 van onzen om zijn lage prijsnoteeringen alom bekenden Vele koopjes in Stoffen voor Heeren- en Dames-Costumes. Oroote voorraad laatste Lappen en Resten. Enorme voorraad tot coupons gesneden opruimings goederen aan speciale lage prijzen. Alles in onze bekende soliede en betrouwbare kwaliteiten. Groote keuze. In alle afdeelingen opruimingen. Voor eenieder wat voordeeligs. Wat U niet ziet geëtaleerd, vraagt er naar Zondagen 11 en 18 Juli géén uitverkoop. Geen zichtzondingen. 174 Zegt liet voort. dagelijks versch geplukte 75 cent per Kilo hij Wederom ontvangen per pond 70 cent ONTVANGEN Fijne volvette Meikaas 75 cent per pond Honings reclame Pudding per doos van 24 pak f 1.80 Bèrgère Pudding per doos 36 pak 90 ct. Augurken, Uitjes, Picalilly per glas 28 ct. Mooie glazen Mosterd 25 ct. enz. enz. enz. Henseniusstraat. VENRAY. 28 Suiker bij meerdere waar 23 1.40 Voorden inmaaktijd alle kruiden: 45 Dragon, Venkelzaad, Miriksworlel, Laurierbladen, Cayennepeper, Peperbollen, Bladfoeli, Inmaak- azijn per liter, flesehjes Azijn- extract groole en kleine, enz. enz. Fijne Appeisiroop per Kilo bus emmertjes 10 pond f Jam in glazen potten abrikozen, kersen, pruimen, bessen, frambozen, aardbeien Edammer Kaasjes ongeveer 4 pd. volvet per pond Oude belegen Meikaas volvet p p Honing in glazen potten Hofstraat, VENRAY. 50 dat onze rijwielen een goede reputatie hebben, omdat wij binnen enkele weken 110 inschrijvingen boekten. kunnen wij U nog inschrijven, dan worden onze lijsten ge sloten, omdat op 1 Augustus het eerste premie-rijwiel uitgeloot wordt. 741 Bato Simplex Union Spuria en Vaandel. Koopt bij ons, wij geven U ISKESBH de meeste waarde voor uw geld. Al de bij ons gekochte goederen worden GRATIS per eigen autodienst aan huis bezorgd.

Peel en Maas | 1926 | | pagina 4