Si QDA's Openluchtspel Gymiun Danliging Bondcou een Pfeu St. ODAd. H. Cami^ Provinciaal Nieuws. 3e Opvoering van Adverteert in dit blad upJispel „Sa" Awe HUB. 50 kiloidl St. ODA-Feesten. Repetitie beste lp Boerenlp Gemengde Berichten. ZONDAG 11 JULI 4 |2 uur precies te VENRAY Kaarten iverko Het to&xamer Ingekomen en vertrokken personen. J Ca m Oistricts-arbeidsbeurs Handbouttei bond „Daidsc Zondag pi g f VEStE VEMEi een gouiegt TE)0 12 aren dei er T©o: 1000 di scse: Te)o TE >C VENRAY, 10 Juli 1926. Volksconcert. De burgemeester van Venray brengt ter aigemeene kennis, dat het door de Fanfare te Oostrum op Zondag 11 Juli om zes uur te Oirlo te houden concert niet doorgaat. Door de Fanfare Sub Matris Tutela te Oostrum zal echter op Zondag 11 Juli om negen uur 's avonds een concert gegeven worden op het Henseniusplein na afloop der St. Odafeesten. Venray 9 Juli 1926. De Burgemeester voornoemd O. VAN DE LOO, Reinigingsdienst. Degenen, die zich nog willen aan sluiten bij den gemeentelijken reini gingsdienst, kunnen zich daartoe nog dagelijks aanmelden ten kantore van den gemeenteontvanger. Het verschul digd bedrag f 2.50 moet gelijktijdig bij de aanvrage worden voldaan. Venray, 8 Juli 1926 De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO. Belasting betalen. Zij die nog deze week hunne perso neele belasting betalen, voorkomen de vervolgingskosten. Gevonden 2 rijwielplaaljes. Inlich tingen Marechausseekazerne. Geld gevonden. Inlichtingen bij de Rijkspolitie Kruisstraat. Sint Oda-Feesten. De tweede opvoering van het open lucht8pel »Het leven van Sint Oda is alweer een groot succes geweest. Meer dan 2000 toeschouwers van heinde en ver, waarvan sommigen reeds om 2 uur aanwezig waren, trotseerden het drui lerige weer, en genoten, dank zij het wegblijven van den regen onder de vertooning van hel prachtige spel, wal bleek uit het langdurig applaus na elk bedrijf. Dat de derde opvoering voor de beide vorigen zal behoeven onder te doen betwijfelen we sterk, daar er nu reeds al honderden kaarten kochten en be stelden. Iels nieuws was het slotkoor met Fanfarebegeleiding hetwelk een machtigen indruk maakte. We willen hopen dat hel onmisbare zonnetje zich Zondag niet schuil houdt, want zeker is het, dat een gedeelte van het succes op haar rekening mag worden gesteld. Enfin. Na regen komt zonneschijn. Door de marechaussée alhier werd een landiooper aangehouden en naar Roermond overgebracht. Aanmelding Electriciteit. Belanghebbenden herinneren we er aan, dat, indien zij in aanmerking wenschen te komen voor een gratis installatie van twee lichtpunten en één stopcontact, zich hiervoor nog heden Zaterdag van 9—12 en 2—5 uur kun nen aanmelden in hel voormalig Distri butielokaal in de Schoolstraat. Op de groole nationale tentoon stelling Ie Breda, uitgeschreven door de Verceniging ^Stamboek voor het Nederlandsche Trekpaard, behaalde de Hengsten Associatie ^Vooruitgang" hier, wederom een schitterend succes Cavalier de Grubben behaalde in de categorie hengsten met afstammelingen (minstens vijf van 2 jaar of ouder) den len prijs, benevens de zilveren me dailie van H M. de Koningin en werd eigenaar van den door Mevr. H. van Vredenburg uitgeloofden wisselbeker, die thans tweemaal binnen 5 jaar werd gewonnen door Cavalier de Grubben. Hel rapport der jury luidde De le prijswinnaar liet een beste klasse jonge hengsten zien. Reserve kampioen werd Comte de Flandre B 1273; tevens behaalde deze hengst in de categorie hengsten van jaar en ouder, 23 inschrijvers, den 2en prijs. De jury kwalificeerde deze categorie als een zeldzame uniforme collectie beste vaderpaarden, met zwaar solied beenwerk en zeer ontwikkelden bouw. Schitterend Woensdagmorgen had op de Langstraat een ernstig ongeluk plaats De vrouw van R. en een dochter van W. alhier, reden per rijwiel in tegen overgeslelde richting en kwamen door verkeerd uitwijken met elkaar zoo hevig in botsing, dat vrouw R ernstige uit wendige en inwendige verwondingen bekwam. Bij S. binnengedragen werd zij bewusteloos van pijn. Na genees kundige hulp is zij per auto naar hare woning vervoerd. Haar toestand is thans gelukkig iets beter. Wanneer kennen allen eens de regels van den weg. Onze kranige schutterij »St. Anna" behaalde Zondag op de te Well gehouden Gildefeeslen voor defileeren den 2e prijs, terwijl de tamboer H. van Boven voor roffelen den 2e prijs werd toegekend. Ook de 9-jarige tamboer P. Swaghoven van hier kreeg voor het roffelen eene eervolle vermelding. LEUNEN. De Heer Frans de Ilaen alhier, zoon van ons geacht Hoofd der School, is benoemd tot onderwijzer aan de R. K. Bijzondere Scholen van de H. Familie te 's Gravenhage. Uilslag der Zondag gehouden wedvlucht met oude en jarige duiven door de »Luchlbode" alhier van uil Oosterbeek—Laag is als volgt le pr. Gebr. Dirckx; 2e pr. Gebr. Boom; 3e pr. M. Iiouben; 4e, 5e en 6e j pr. P. van Ooi. Op de groote nalior.ale tentoon stelling te Breda georganiseerd door de vereeniging »Stamboek voor het Nederlandsche Trekpaard", behaalde Woensdag de Wed. P Duykers, Hoogrie- broek alhier, den derden prijs in de categorie merriën van 2 jaar, hoog 1.56 M of meer met Armada" vos. In deze categorie waren 16 inschrijvingen. Buiten de Kampioen-merriën en hengsten werden op deze tentoonstel ling 271 paarden voorgevoerd, tegen 370 het vorig jaar. MERSELO. Zondag hield een Eerw Pater uit Spaubeek onder beide H. H. Missen een predikatie over het Retraite huis aldaar, waarin duidelijk werd aangetoond, hoe noodzakelijk dit Retraitehuis voor de Mijnstreek is, waar alle krachten moeten ingespannen worden om ons Katholiek Geloof te behouden. Tot instandhouding van dit Retraitehuis werd dan ook dringend sieun en hulp gevraagd De gehouden collecte bracht f 152 op, welke opbrengst meer dan bevredi gend kan genoemd worden, als men in aanmerking neemt, dat in de laatste tijden vaak op alle gebied een aanval op de portemonaie wordt gedaan. OOSTRUM. Onder talrijke blijken van belangstelling herdacht de Heer P M Camps, Stationschef, op Dinsdag 6 Juli den dag, waarop hij 40 jaar ge leden in dienst der spoorwegen trad. In het smaakvol versierde bureau werd hij 's morgens door zijn geheele personeel gehuldigd. Namens het per soneel werd hij toegesproken en hem als blijk van waardeering een mooi cadeau geschonken. Zichtbaar ontroert laris daarop allen, die dezen dag tot een voor hem onvergelelijken hadden gemaakt. De dag werd verder besloten met een gezellig feest, waaraan het geheele personeel deelnam. Ten duidelijkste bleek ook hier weer welken goeden geest onzer zijne leiding steeds onder het personeel heerscht MAASHEES. Na eenigen tijd in het klooster zijner Orde te Helden Pannin gen te hebben doorgebracht, is Mgr. Geurts, missiebisschop in China te Maashees gearriveerd, om een deel zijner vacanlie in den kring zijner familie aldaar door te brengen. Diefstal. Woensdagnacht werd door het open schuiven van een raam uit de winkel van A. S. te Maashees een partij cho colade en ander snoepgoed gestolen. Iemand uit de buurt had dit bemerkt en waarschuwde S. en de politie, met het gevolg, dal de vermoedelijke dader nog denzelfden dag door veldwachter Schrader werd aangehouden. Het bleek zijn een 18jarige zwerver uit Henge lo, die reeds eenigen tijd hier in den omtrek verbleef. HORST. Maandagmiddag had vrouw J. alhier het ongeluk op den vloer der keuken uit te glijden, met het gevolg dat zij een been brak. Zondagnamiddag brak hier een onweer los, hetwelk geruimen tijd duurde, doch gelukkig zonder ongeluk ken te veroorzaken. Wel ging dit gepaard met hevige regen, waardoor sommige landerijen onder water schoten en vele veldvruchten beschadigd werden Vlekziekte. HORST. Op het oogenblik zijn weder op enkele plaatsen de varkens aangetast met de vlekziekte. Naar wij vernemen zijn dit dieren die niet legen deze ziekte zijn ingeënt MOOK. Alhier brandde de boerderij van J. C. tot op den grond af. Slechts een gedeelte van den inboedel kon ge red worden. Verdronken. Te Gennep wordt vermist zekere A Men vermoedt dat hij in de Maas ver dronken is. De dankbare vliegers. De vorige week moest het Duitsch postvliegtuig D 562 te Well een nood- anding maken. De vliegeniers hebben toen gelogeerd ten huize van dr. Lanen 't Mehr. Als blijk van erkentelijk heid lieten ze dezer dagen hunne machine zeer laag over den grond gaan en lieten toen een kistje sigaren en 'n fraai bouquet rozen zakken. Hoeveel sigaren zouden er nog »heel" zijn geweest. ROERMOND. Op de Coöp. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 3450000 eieren. Groote eieren f 5,30 tot f 6,60 Kleine eieren f 4,60 tot f 5,20 Eendeneieren f 5,tot f 6, Een doodeiyk ongeluk. Woensdagnacht is op de Mijn Maurits (Lutterade) de 35-jarige arbeider J Vaessen getroffen door een hout. Hij aan de gevolgen overleden en laat een weduwe met meerdere kinderen achter. Ernstig tram-ongeluk by Gulpen. 1 doode, 6 zwaar gewonden. Donderdagmiddag is te Gulpen een zeer ernstig tramongeluk gebeurd. De tram, die om 3 uur vandaar ver trok is op het kruispunt bij die gemeente botsing gekomen met vier tram wagens welke te Lemiers van een andere tram waren losgeraakt en nu steeds toenemende snelheid terug rolden naar Gulpen. De botsing was verschrikkelijk. Te Wittem was de remmer, die op de losgeraakte wagens zat, eraf gesprongen. Hij werd dood opgenomen. Van de passagiers van de tram werd mevrouw Hupperelz uil Gulpen even als haar oudste dochtertje zeer ernstig gewond. Mej. Schobben uit Lemiers werd voorts levensgevaarlijk gewond, terwijl men ook vreest voor het leven van conducteur en machinist. Een zekere Muys uit Vaals werd ernstig aan het hoofd gewond. De materieele schade is zeergroot. Door de losgeraakte wagens werd ook nog een paard gedood, en een auto door midden gereden. De geweldige regenval in Zuid-Liiuburg. Tengevolge van den overvloedigen regenval is te Amstenrade in den Hagendorenweg in den nacht van Maandag op Dinsdag eene groole ver zakking ontslaan over de geheele breedte van den weg ter diepte var. ongeveer 1 M. Met spoed zijn door den kantonnier maatregelen genomen. Het is een zeer gevaarlijke verzak king voor het verkeer, dat op dezen weg gelukkig niet druk te noemen u daar er anders beslist ernstige ongeluk ken zouden gebeurd zijn. De scheur zet zich verder voort in de naast gele gen bouwlanden, op plaatsen zelfs ter diepte van circa 2 Meter. Ook te Kerkrade is heel wat regen gevallen en aan het St. Elisabethsslift is groote financieele schade toegebracht. Het water stond wel circa 1 M. hoog in den moestuin en van den in aan bouw zijnden spoordijk kwam leem en modder in den tuin gespoeld. Het vee moest met groote moeite uil de weide worden gehaald. Tal van kippen zijn verdronken. Ook het water dat in het Stift liep, veroorzaakte er veel schade De schade is niet bij benadering te schatten, doch bedraagt duizenden gul dens. Te Terwinselen staan tengevolge van den zwaren regenval een groot aantal kelders geheel onder water. Dinsdagnamiddag heeft men in de Schaesbergerslraat met de molorbrand- spuit van Staatsmijn VVilhelmina een begin gemaakt met het leegpompen van de kelders. Aardappelen. Er zijn te Deurne reedseenige wagons aardappelen opgekocht, die volgende week afgeleverd en verzonden worden Men betaalt vijf cent per kilo. Twee kinderen verdronken. Te Alphen aan den Rijn geraakten een onbewaakt oogenblik Woensdag avond twee kinderen, een meisje van vier en een jongen van zes jaar, van den arbeider R., te water en verdronken Aan de gevolgen overleden. De zoon van den landbouwer Frank te Groenlo, die Dinsdag van een met paard bespannen wagen kwam te vallen en zwaar gewond naar het ziekenhuis werd vervoerd, is Woensdag aldaa aan de gevolgen overleden. Auto verdwenen. Woensdagmorgen werd te 's Bosch bij de politie aangifte gedaan door iemand der firma C II. le Tegelen, dat een automobiel merk Storkkar te Den Bosch le hunnen nadeele werd ontvreemd, vermoedelijk door zekeren R. uil Arnhem Deze R. heefi met ge j - e noemde firma over dezen auto onder handelingen van koop gevoerd en w$s met een der firmanten in den auto naar hier gekomen. Toen zij even een kop koffie gingen drinken, werd de auto in de Kerks'raal geplaatst en moest R. even »een boodschap" gaan doen. Van deze boodschap is hij niet teruggekeerd en met hem is ook de auto verdwenen. Motor-ongeluk. De motorrijder G. L. uit Beek, kwam te Visé (B.) toen hii voor een kind wilde uitwijken, te vallen en liep daar door verschillende hoofd en beenwon den op en tevens een lichte hersen schudding, de duopassagier II. G. uit Beek had een arm gebroken. Beiden werden per auto huiswaarts gebracht. Modern vervoer. Een inwoonster uit de Peperstraat te Oisterwijk moest Maandag als getuige voor het Bossche Hof' verschijnen. Daar de getuige niet per trein kon reizen, was de ziekeauto van den Gem Geneeskundigen Dienst uit Tilburg gerequireerd, om haar naar Den Bosch te brengen. De getuige werd voorzich tig in den auto gedragen, maar toen kwam er stagnatie. De motor weigerde, en wat men ook probeerde, de wagen was niet meer aan den gang le krijgen Ten einde raad werd Tilburg opge beld. Een andere ziekenauto was niet disponibel, maar men wist toch raad Na een kwartiertje kwam de auto brandspuit van Tilburg in volle vaart het dorp binnen stuiven. Natuurlijk liep alles uit om te zien waar de brand was. In de Peperstraat hield de brandspuit stil en werd voor den ziekenauto ge spannen. Onder groole hilariteit reed deze moderne ziekenvervoer-optocht het dorp uit en over Quatre bras naar Den Bosch. Des middogs is de getuige op dezelf de origineele wijze naar haar woning teruggebracht. Postduiven vermist. Vermoedelijk door het noodweer van Zondag keerden van de 150 postduiven, die door de leden der Edesche Post duivenvereeniging naar de wedvlucht te Bordeaux waren gezonden, er slechts 4 terug. Vergiftigingsverschijnselen. Te Leiden hebben zich ongeveer 60 personen, voor het meerendeel wonende in de Weverstraat, na het gebruik van vleesch van'eenzelfden slager afkomstig, vergiftigingsverschijnselen voorgedaan, echter niet van ernsligen aard Het nog bij den slager voorhanden zijnde vleesch is in beslag genomen en op het slachthuis onderzocht, waar echter geen afwijkingen werden gevonden. Vermoedelijk moei de oorzaak liggen de bereiding, waardoor, mede ten van Pater JUSTINUS JANSSEN O. F. M. met medewerking vaq gemengd koor en mannenkoor, onder fanfarebegeleiding. gevolge van het warme weer, de zich in het vleesch bevindende la organismen hebben ontwikkeld. Mond en klauwzeer in Belgie. De Brus8elsche redacteur van de Msb. meldt In België heerscht op vrij groote schaal het mond en klauwzeer. In niet minder dan 1607 stallen verspreid over 332 gemeenten, zijn 15578 hoornbeesten, 1190 schapen, 191 geilen en 10376 varkens aangetast. Een walgclyke slemppartij. Betreffende het aan de Zuidelijke Rijnbrug te Keulen verongelukte met wijnvaten geladen motorschip en de daarop gevolgde slemppartij, valt nog het volgende te melden: Toen de vaten met Moeselwijn naar den kant dreven, ontstond er al spoedig een groote volKstoeloop. Terwijl een deel der vaten werd geborgen, werd een ander deel op de plaats zelf aange broken. Het werd nu aan den Rijn een woest drinkgelag, waaraan door alle aanwezigen werd deflgenomtn en dal spoedig zoo'n omvang kreeg, dat de oever met dronken volk als bezaaid lag. Tachtig politieagenten kwamen eraan te pas, om de vaten aan de tierende bende te ontrukken. Twee mannen raakten in hun dronkenschap in den Rijn en werden levenloos opgehaald een ander zakte voor een slagerij dood ineen; eèn groot aantal alcoholvergif- tigingen deed zich voor, waaraan twee anderen reeds zijn overleden. De politie heeft den heeleu nacht bij de aanspoelende wijnvaten de wacht gehouden. Het noodweer in Duitscliland Dinsdagnamiddag is in de omstreken van Bischofswerder (Oost Saksen) een hevig onweer, gepaard met wolkbreuk en zwaren hagelslag, losgebarsten. In Kamenz rukte een windhoos de daken van boerenhoeven, ontwortelde sterke boomen en slingerde een beladen hooiwagen vijftig meter ver weg. Ook in Pommeren heeft het onweder door bliksemslag veel schade aange richt. In Silezië werden door den bliksem hoogspanningsleidingen in het district Schweidnitz vernield, zoodat de streek urenlang zonder stroom zat. Op verscheidene plaatsen werden spoorwegen door het water ondermijnd, zoodat het treinverkeer moest worden stopgezet. Uit Bautzen wordt gemeld Een ramp. zooals sedert menschen- heugenis niet is voorgekomen, heeft het gebied bij Bautzen geteisterd. Doo het noodweer, dat Dinsdagmiddag heerschle en met een wolkbreuk ge paard ging, stroomden massa's water de bergen af, en zetten een uitgestrekt gebied onder water. Veel klein vee i9 omgekomen, en de te velde staande oogst, vooral die van aardappelen, is gdheel vernield. Ook in Amerika zwaar weer. Dc »New York Herald" vernoemt uil Columbus, dal hevige onweders groote schade hebben aangericht in verschei dene streken van den staat Ohio. Men vreest, dat er talrijke slachtoffers zijn. De stad Dayton zou geheel onder water staan, evenals verscheidene andere plaatsen Ook in verschillende steden van Chili hebben stormen groote verwoestin gen aangericht. Er zijn talrijke slacht offers. Do St. Franciscusfeestcn. Men schrijft uit Rome aan de Msb Op den dertigsten dezer maand zullen op »la Verna" de feeslelijkheden ter gelegenheid van het eeuwfeest van den H. Franciscus worden ingezet Aan deze vieringzal koning Emmanuel deelnemen om te getuigen, dat alle Italianen in hel St. Franciscus-jubilé een nationaal feest zien, omdat de H Franciscus als de grootste onder het aan heiligen zoo rijke Italië wordt beschouwd. De koning, vergezeld van de voor naamste regeerings autoriteiten, zal op »la Verna" door de Minderbroeders met den procurator aan het hoofd wor den ontvangen De burgemeester van Florence, senstor Garlasso, in wiens ambtsgebied »la Verna ligt zal den koning officieel begroeten. Bij deze gelegenheid zal wederom de oude historische praal en luister worden ontvouwd. De vaandeldragers, muzikan ten, soldaten en bedienden zullen in uniformen verschijnen, zooals deze door Michel Angelo werden geschilderd. Na de ontvangt des konings zal op la Verna" een nieuw orgel worden ingewijd, en een kerkelijke plechtigheid plaats vinden. Optochten, concerten, illuminaties en bezoeken aan historische plekken gaan voorts met het bezoek van den koning gepaard. De ramp op Sumatra. Aneta seint uit Padang, d.d. 7 Juli, aan de Holl. bladen Hel aanzien van de ramp wordt steeds ernstiger. Te Soempoer zijn 27 dooden. In Goesoek 15, onder wie 14 kinderen, die door het opstuwende water in het Singarakmeer werden gesleurd. Te Soempoer zijn 674 huizen ingestort. De schade bedraagt ongeveer 2i/t millioen gulden. Steeds worden trillingen gevoeld en onderaardsch gerommel gehoord. Vooral op de hellingen van de Merapi. De top van dezen berg is aan do westzijde afgeplat. Roodgele rookwolken stijgen er uit op. Het water van de Ombilin- rivier en van de zijrivieren, die ont springen op de Merapi, is troebel. Een aschregen wordt op de helling van de Merapi waargenomen. Ook op Midden-Java werden weer lichte aardschokken gevoeld BUB3SBLIJKS STAID VIXBAY. van 2—9 Juli GEBOREN: Regina P. Fleurkens. Stationsweg Maria H. Tassen, Oirlo Martinus H W. Poels, Heide Johannes H. Th. Siebers, Hoenderstraat Francisca M. F. Kappel, Langeweg Antonius P. G. Peeters, Leunen Hendrikus P. J. Vergeldt, Ysselsteyn Corneli9 M. Hendricx, Maashee9che weg Maria A. L. Ewalt?, Kruisstraat OVERLEDEN Peter J H. Dijckmans, echtgen. van I. H. Oudenhoven, 33 jaren, Hoendersstraat Maria H. Tij9sen, 1 dag, Oirlo Wilhelm J G. Peeter9. 1 jaar, Oirlo verkrijgbaar ivoor aai wezen sigarjen in Boekhandel 1. Muncl tot ZONDAG 10 uur. ZOND AOj en 12 reserveerèatsen e verkoi iarten in het Distrih Schoolst Na dien I ntrée-ka: alléén verkrijj de lok Hoenderstraal losche 28 Lel Comi voor het nieujjaar zal den gehoudejdag 15 10 uur v.m. I (ECTOf Week van 2—9 Juli. INGEKOMEN J. Lormans, dienstknecht Ca9tenray G 22, van GrubbenvorstP. A. H. Rongen, bakker Oirlo. van VenloM. A. Bexken9, zonder beroep Maasheesche weg 13, van Etten; J. J. H. Wynhoven, verpleger Stationsweg 14, van Vierlings beek. VERTROKKEN Engels J. M.. dienst knecht naar Maa9hees B 2 A. van den Heuvel, dienstbode Daar Deurne J. A. F. Kateman, bakker naar Venlo, Veldensche weg 1 J. M. Kemmelings, verpleger naar Horst—Meterik M 32; M. J. Giebels, win keljuffrouw naar Maashees—O verloon P. A. van den Berg en gezin, winkelchef naar Meerlo—Blitterswjjk A 104; A. Th. Legiu9, smid naar A'em*-MarenP W. A. van de Geijn, zonder beroep naar Druten; M. H. van de Laar. zonder beroep naar Vierling6beek W. Barents, dienst knecht naar Maashees—Holtbee9 F. A. van Ryn en gezin, bouwkundige naar Rheden—Dieren, Riedelstraat 9. Voor de veléan bels ling, bij mijpmbtsju ondervonden, Jhiermet namens mijnefle en kii aan allen mijien dan! ischef. BiamuKs dieystsy YIYBAY. Parochiekerk Morgen Zondag collecte voor den St. Pietere penning, 2 uur kleine Congregatie, half 3 herha- 'ingecatechiemua. Maandag half 7 de Maaiorsmia, half 8 leeamia, 8 uur besteld jaarg. voor Leonard Jeuken, 7 uur Lof. Dioedag half 8 en 8 uur teeamia. Woensdag half 8 en 8 uur leesmie voor Frane Verblakt. Donderdag half 7 te Veltum H. Mis, half 8 en 8 uur leeamis. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg, voor Egbert Hand., Gertrudis en Maria v d Berg. Zaterdag komen de kinderen der 6e klae te biechten, 7 uur Lof. Zaal in hot Patronaat. Om 9 uur H. Mis en vergadering voor de leden van de Jonge Derde Orde en van de Con gregatie. St. Antonius-Patronaat. Hedenavond sangrepetitie, te leiden door een heer onderwijxer. Trouw opkomen. Morgenochtend om 9 uur H. Mis en Vergade ring voor de Jonge Derde Orde en Congregatie. Leerlingen van de Gymnastiek, die nog mutsen en petten in leen hebban, gelieven die dea middagc mede te brengen. Worden gevraagd 1 werkmeid 1 of 2 dagen per week 2 timmerlieden 1 smidsknecht 3 huishoudsters Sleepers voor de Staatsmijnen 1 smid9leerliog 2 burgerdienstmeiden 4 boerenknechten van *5—23 jaar 2 boerendien9tmeiden 3 jongens 16 jaar voor boerenwerk 1 burgerdienstmeid voor Helmond 1 leerling bakker 4 schilder8knecbts 1 bakkersknecht 2 jaar aan het vak Bieden zich aan 1 burgerdienslmeisje 14 jaar 1 bedrijfsleider voor houthandel 1 kleermakersknecht 4 j. a.h.v. 2 gezinnen voor ontginning of boerdery 1 chauffeur 1 daglooner 1 rijwielhersteller 2 jaar aan het vak 1 bakkersknecht 4 jaar aan het vak 1 smidsleerling 2 grondwerkers f op i der Handbhuttei „De^cht" bij H. MANDBhet V 20 Hoofdbt Zoo juist Oljl de ni< RUIME ERIN Henseat 4. inhoudende ciiO, po brieven. Tegenbeloo te bezorgen Btfzer. Terug le bezopreau artistieke uitvfin gi en verzilveirijgl GROORAA Te)o bij R. LEMME! 4MEfelrii bij WED. LENSKei Alle zangeressen en zangers die medezingen op 't St. Odafeest, worden beleefd verzocht HEDENAVOND (Zaterdag) om half 9 op 't feestter rein tegenwoordig te zijn. 18 De Directeur, HENRI WELTINO. bij M. VOLLENt, E 25 centpO bij H. JANSSEXrkl bij P 20 centOG DERKS, 11.

Peel en Maas | 1926 | | pagina 2