Werklieden &GW3(iOT3im3l2). f Buffetverpachting Boerenbond Afd. Ziekteverzekering Stoomzuivelfabriok Landbouwfond Oostrum Algemeene Vergadering vergadering steen- en kalkpuin Broedeieren Voorbehde Ifi Aanle Federati i Behanglj H. ARj' Vissche- Groei Th. Pouwi, M. h Gemengde Berichten. Mijn kinderlijken dank aan O. L. Vrouw van Oostrum, JoannesTheodor Beerkens Venray-dorp en Heide. OOSTRUM. Zondag 18 April Onmiddellijk daarna Autobusdienst Diameno gevraagd. Gebr. Oudenhoven Wit Leghorn tegen ek deren H. J. H. IDi van den boi Betaling p 4- publiek es Het bou 3-klassiacl privaatiiit overdekbe OPLEtG „MEJl nis alle vooitn ken voor de speciale» H. Jansst1 Wij hebbena wittl roodes Timothfj Eng. Kalizoi SuperfoST Chili f Thomasmd 00(1 SÏ-- Ji- -1 - - -1 scliaill alles geruimd te hebben. Zij, die graag puin hebben, kunnen dit daar gratis afhalen. Zondag bracht Mgr. Dr. Nolens een bezoek aan de Familie J. Poels alhier. Deze gelegenheid nam onze Fanfare le baat om haren eminenten Eere-Beschermheer eene serenade te brengen. Door den president, Dr. Struben werd Mgr. Nolens toegesproken, waarop deze hartelijk dankte. De Heer Th. Min, onderwijzer alhier, is lot tijdelijk onderwijzer aan de O. L. School te Maashees benoemd Van de 87 ingeschrevenen voor de dien8lplichtlichting 1927 uit de gemeente Venray werden 56 personen geschikt verklaard, 26 voor goed on geschikt en 5 tijdelijk ongeschikt. Door het Technisch Bureau J Scheepers le Heerlen, werden alhier, op verzoek der Ver. lol bescherming van Dieren afd. Venray, deze week in verschillende slagerijen demonstralie's gegeven met een nieuw toestel voor het bedwelmen van slachtdieren. Dit schiettoestel werkt uitstekend en js geheel gevaarloos. Aan den Heer Bakker, Schouw burg-Directeur, is op zijn verzoek ver gunning verleend, om tegen het einde dezer maand alhier eenige voorstel lingen te geven. Tegen een tweetal veehouders uit Venray, werd procesverbaal opge maakt wegens hel doen slachten van een kalf, zonder aangifte. Woensdagmorgen is alhier aan den Merseloschen weg afgebrand een bergplaats achter de woning van den heer M. Gelukkig bleef de woning gespaard. Oorzaak onbekend'. Ontvangen mooie keuze Gra- mophoons, merk »Polyphon", platen, naalden en onderdeelen bij H. Camps Horlogerie. (Adv.) Naar wij vernemen is 't bekende St. Annapark weer voor het publiek geopend. De jeugd kan zich daar weer vermaken in draaimolen, schommels, hoepels, rekstokken enz. Voor de vol wassenen is voortaan ook een glas bier verkrijgbaar. Wij wenschen Driekus ook dit seizoen weer een druk bezoek. Door een tweetal heeren uit Delft werd vorig jaar een fietstocht gemaakt naar Rome, bij de heenreis over Duitsch- land en Zwitserland, bij de terugreis over Frankrijk en België. In totaal werden in 60 dagen 4360 K.M. afgelegd per «Germaan" rijwielen, die geen nadeelige gevolgen van dezen tamelijk zwaren tocht ondervonden. Die heeren hebben van dezen tocht eene aardige reisbeschrijving gegeven in den vorm van een boekje, waarin tevens de regels van den weg zeer duidelijk zijn in beeld gebiacht. De fabriek van de «Germaan Rijwielen" stelt deze werke lijk zeer lezenswaardige boekjes gratis beschikbaar bij haren vertegenwoordiger J. Poels—Janssen, alhier. CODgregaue, .o noma* Mooie sorteering Ondertrouwkaarten en -Brieven bij FIRMA VAN DEN MUNCKHOF MERSELO. Zondag had op den Doel alhier het jaarlijksche koning schieten plaats. De koninklijke waar digheid werd veroverd door Jac van Osch. Verder werden een 20-tal heel aardige prijzen verschoten. Woensdag 14 April was hel 25 jaar geleden dat het gezelschap St. Hubertus werd opgericht. Dit zilveren tubilé zal herdacht worden door hel louden van een nationaal concours op Zondag 13 en 20 Juni a s. LEUNEN. Door den jager Reijnders alhier werd Donderdag een groote vos geschoten. VEULEN. Morgen Zondagmiddag zal alhier de opening plaats hebben der nieuwe doelen van de Handboog schutterij «de Eendracht", waaraan tevens een schietwedstrijd is verbonden. Een negental zuslergezelschappen nemen hieraan deel. OIRLO. Donderdagmiddag is alhier de schuur van den landbouwer P. afgebrand. Eene dorschmaehine, een kar, paardentuig en klein schuur ge reedschap gingen verloren De boerderij bleef gespaard. Zondagmorgen is een korenmijt van Th. te Klein-Oirlo, gedeeltelijk door het vuur vernield. OOSTRUM. De Heer Th. Houba, hoopt 1 Juli a.s. den dag te herdenken waarop hij voor 25 jaren benoemd werd tot Hoofd der School alhier. MEERLO. De Zeereerw. Heer M- Janssen, oud-Venrayenaar, hoopt op 16 Juni a.s. den dag te herdenken, waar op hij voor 25 jaren geïnstalleerd werd als Herder onzer parochie. Centrale drinkwatervoorziening in Midden- en Noord-Limburg. Woensdag is te Venlo ten Raadhuize door Ged. Staten een vergadering be legd ter bespreking van de drinkwater voorziening in midden en noord-Lim burg. De bijeenkomst stond onder leiding van den Commissaris der Koningin die in den breede een uiteenzetting van het doel der vergadering gaf, n.l. te komen tot oprichting van een Centrale Drinkwatervoorziening in Midden- en Noord Limburg, de z.g. Midden groep. De Commissaris betoogde dewensche lijkheid op de volgende punten a. bevordering der volksgezondheid door beschikbaarstelling van volkomen zuiver drinkwater ten allen tijde; b. verhooging van het beschavings peil der bevolking, doordat in elke aangesloten woning zonder eenige moeite ten allen tijde groote hoeveel heden water onder druk kunnen wor den afgetapt; c. verhooging van brandveiligheid; d. bevordering der gezondheid van vee, verhooging van de melkgift en verbetering van de hoedanigheid der zuivelproducten e. bevordering van de belangen der industrie. Omlreöt een en ander werd een nadere toelichling met rentabilileils berekening gegeven door den heer ir. Krul, directeur van het Rijksbureau voor drinkwatervoorziening. Door enkele burgemeesters werden naar aanleiding van de uiteengezette punten verschillende vragen gesneld, welke doorir. Krul werden beantwoord. Ten slotte werd overgegaan tot de instelling van een kleine commissie, welke tot laak zal hebben om een onderzoek in le stellen naar de bereid heid der streek om aan hel plan haar medewerking te verleenen en ter ver wezenlijking van het beoogde doel de noodige propaganda le maken. De commissie werd samengesteld uit de burgemeesters van Venray, Tegelen, Maasbree en Horst. Als voorzitter zal optreden de heer Poels, lid van Gedep. Stalen, te Venray, terwijl ir. Krul aan de commissie werd toegevoegd als deskundig voorlichtei4. HORST. Maandagmorgen ontstond brand in de woning van den landbou wer A. Kellenaers te Voor America. Een zesjarig zoonlje en hel achljarig dochtertje, die beiden nog op een boven vertrek te bed lagen, werden met veel moeite uil hel brandende perceel gered en liepen brandwonden op. Een oudere zielte zoon, die eveneens nog boven verbleef, verschroeide zijn hoofdhaar en liep eenige brandwonden aan de handen op. De toestand van het 6 jarig jongetje is vrij ernstig, de verwondin gen van het meisje zijn van minder ernstigen aard. Het huisraad en de akkergereedschappen gingen in de vlammen op, terwijl ook een aantal kippen omkwamen. De brand schijnt in den schoorsteen le zijn ontslaan Verzekering dekt de schade. VENLO. De postduiven bezitters al hier klagen, dat er in stad of omgeving personen zijn, die zich niet ontzien om jacht le maken op duiven Bij een duivenliefhebber kwam een mooie reis duif terug met half afgeschoten vleugel, een ander was aan de kop, een derde aan de borst verwond, terwijl er nog een viertal goede vliegers worden ver mist, alles binnen ëén week. Deken Joosten overleden. GENNEP. De IIoogEerw. Heer Deken Joosten, alhier is Woensdag avond overleden. De IIoogEerw. Deken Joosten werd op 12 December 1856 te Helden geboren. Op 25 Maart 1882 lot priester gewijd en in September van dat jaar benoemd lol Kapelaan le Oud Vroenhoven In 1887 werd hij be noemd lot kapelaan in de St. Martinus parochie le Maastricht. In October 1903 werd Z E. lol Pastoor le Belfeld, in Juli 1911 volgde zijn benoeming tot Pastoor en Deken van Gennep Oudste inwoner overleden. Maandagnamiddag is mej. Kursten de oudste inwoonster van Blerick over leden. Zij bereikte den hoogen leeftijd van 98 jaar en 43 dagen. ROERMOND Op de Coop Eiermijn van Maandag was de aanvoer 4500000 eieren. Groote eieren von f 5.20—6 20. Kleine eieren van f 4 805 Eendeneieren van f 5 30—6 30. Visschen met den alverhongel. De Minister van Bi/menlarïdsche Zaken en Landbouw heeft bepaald, dat het in 1926 zal zijn toegestaan geduren de den gesloten lijd van 23 April tol 31 Mei in de Maas boven de spoorweg brug van Venlo, le visschen met den alverhengel of smik, geaasd met ander aas, dan drijvend kunstaas. De kerkdiefstallen in Zuid-Limburg. Woensdagmorgen om zes uur out dekte de koster van de St. Pancratius- kerk le Heerlen dat de offerblokken in die kerk waren geledigd Hij ging op onderzoek uit en vond op het koor een man. De politie werd gewaarschuwd en arresteerde den indringer, die bleek te zijn een 23-jarige Belg, genaamd A. K. De politie vermoedt in hem den dader te hebben gevonden van ver schillende kerkdiefstallen welke den laatslen lijd in Zuid Limburg zijn gepleegd. De Minister van Waterstaat in Limburg. De minister van Waterstaat, de heer mr. H. van der Vegte, bracht Woensdag een bezoek aan Stevensweert en Grevenbicht. Z.Exc. bezichtigde de werken van het Julianakaal in de buurt van Stevensweert, welke door het afsnijden van uiterwaarden een vernauwing van het winterbed der Maas tengevolge zullen hebben. De bevolking dezer streek vreest, dat de doorlaat voor het Maaswater bij over strooming daardoor bij het gehucht Eiland onvoldoende zal worden. Na een en ander daar in oogen schouw le hebben genomen, bezocht de minister ook de streek ten zuiden daarvan tot bij Grevenbicht. Een tegenvaller voor de Willem-Sopbie. Naar de Msb. verneemt, hebben de proefboringen door de mijn «Willem Sophie" ondernomen in de velden der concessie «Sophie" zoo slechte resul taten opgeleverd, dat van exploitatie dezer velden niets zal komen. De mogelijkheid bestaat dat deze Belgische Maatschappij haar gebied, zal uitbrei den met over de Duitsche grens gelegen velden. Geen animo voor waterleiding. Door het Gem. Bestuur is eene tel ling gehouden van personen te Ileugem en Limmel, welke genegen zouden zijn hun woning aan het walerleidingsnet te laten aansluiten. Het resultaat van deze lelling is, dat vooralsnog wel geen uitzicht beslaat dat op deze beide plaatsen de water leiding zal worden aangelegd. Veel tweelingen. In de patochie Spekholzerheide wer den in 6 maanden tijd 10 tweelingen geboren. Kinderdoodslag. Voor de Maaslrichlsche rechtbank werd Dinsdag 2 jasr gevangenisstraf geëischt tegen M T. G. uil Kerkrade, een ongehuwde vrouw van 22 jaar, die haar kindje had vermoord. Zedenmisdrijven. Tegen den gedetineerden J. A. S. uit Spekholzerheide, werd voor de Maas trichlscbe rechtbank, wegens overtre ding van art. 247 W. v. S drie jaur gevangenisstraf geëischt. Zekere J. B werd wegens poging tot verkrachting met feitelijke aanranding der eerbaarheid veroordeeld lot li/t jaar gevangenisstraf. De eisch was 4 jaar De spoorwegtarieven. Het slaat thans vast dat de spoor wegtarieven voor reizigersvervoer met ingang van 1 Juli zullen worden ver laagd met 25 pet. voor le, 20 pet. voor 2e en 15 pet. voor 3e klasse. Abonne menten vallen niet onder de verlaging Belasting op hengelen. Verliooging van den prys der viscliacten. Naar de «Tel." verneemt, is een wijziging van de Visscherijwet in voor bereiding, waarvan de bedoeling is om naast enkele kleine technische verbete ringen, eenige beperkende bepalingen ten aanzien van de hengelsport in het leven le roepen. Daartoe zullen de prijzen van de vischakten verhoogd worden. Het ligt in de bedoeling om den prijs van een vLchakte geldig voor de binnenwaleren en rivieren te bepalen rp f 7.50 per jaar en van een vischakle voor de rivieren op f 2 50. Verder zou een gewone hengelakle worden ingevoerd, waarvan de prijs f 0.50 per jaar zal bedragen, zoodat het dus niet meer mogelijk zal zijn kosteloos le hengelen. Daar een en ander nog in een stadium van voorbereiding verkeert, kan het nog wel eenigen lijd duren, alvorens deze wetswijziging bij de Staten Gene raal aanhangig zal worden gemaakt Na 40 jaar gevonden. Door grondwerkers aan de spoorlijn NijmegenWijchen zijn verschillende H. Vaten opgegraven, waarschijnlijk afkomstig van een 40 jaar geloden in de Dominicanenkerk le Neerbosch ge pleegde inbraak en diefstal. De Betuwe In bloei. De Ned Spoorwegen organiseereri een goedkoopen trein 2e en 3e klasse van Den Haag, Delft, Schiedam, Rotter dam (D.P), Rotterdam (Beurs) en Dordrecht naar Geldermalsen, Tiel, Echteld, Kesleren en Nijmegen en terug op Zondag 18 April. Eieren naar Engeland. De vorige week zijn 4.060 800 eieren naar Engeland uitgevoerd. Overreden. Te Eindhoven is een 2 jarig kindje M. door de stoomtram naar Son over reden en gedood. Ryksstcun voor het afgraven van veen De minister van binnenlandsclie zaken en landbouw heeft thans inge steld een commissie, welke ten doel heeft, een onderzoek in le stellen aan- gaande de vraag, of hel gewenschl is, van rijkswege steun le verleenen voor het in snel tempo afgraven van veen tol fabrieksturf ter verkrijging van vruchtbaar land. Adj.-inspecteur van politie geschorst. De waarnemend burgemeester van Baarrr heeft den adjunct inspecteur van politie aldaar geschorst in verbond met een tegen dezen ingediende klacht wegens mishandeling van II. B. op het politiebureau le Baarn. Door den trein gegrepen. De sneltrein uit hel Noorden heeft Woensdagmorgen op een onbewaaklen overweg nabij het slation Billhoven een jonge vrouw, die van achter een van de tegenovergestelde zijde naderen den trein de spoorbaan wilde over steken, gegrepen en vermorzeld. Moord te Amsterdam. Dinsdagmorgen is de 25 jarige vrouw van M., in een burgerlogement aan de Noordermark t le Amsterdam, geworgd te bed gevonden. De man is verdwenen. Ergerlijke dierenmishandeling. Men meldt uit Goes: Dezer dagen bracht een paard bij een landbouwer te Borsselen een veulen dood ter wereld. Dat geval had een moeilijk verloop en het gevolg was, dat bij het dier ingewanden uil het lichaam puilden. Het moest afgemaakt worden, maar in plaats dit direct ter plaatse le doen, heeft men het de ingewanden uit hel lichaam gesneden en het dier toen nog eenige kilometers naar de slachtplaats doen Joopen met •het gevolg, dat het onderweg is ineen gezakt en op den openbaren weg is moeten worden afgemaakt. Tegen den bedrijver van deze ergerlijke daad is procesverbaal opgemaakt. Ongeluk op den Nieuwen Waterweg. Het uitgaande stoomschip «Rotter dam" van de Holland Amerika Lijn Dinsdagnacht tor hoogte van Vlaardingen de motorschuit «De twee gebroeders", schipper P. v. d. Graaf uit Oud Beierland, overvaren. Onmid dellijk ging het stoomschip «Rotterdam" voor anker en zette een sloep uit. Tengevolge van den mist kon deze sloep evenwel geen der beide opvaren den van de motorschuit oppikken. De schipper van de motorschuit, welke onmiddellijk zonk, verdronk. De dertien jarige scheepsjongen B. Huisman werd door de bemanning van hel uitgaande stoomschip «Matahalm" gered en aan land gezet. De motorschuit was geladen met aardappelen. De griep maakt vele slachtoffers. Gedurende de laatste weken heerschl in den Zuid-Ooslhoek van Drenthe en ook in Noord-Oost Overijsel in erge male de griep. In Coevorden en Schoone beek heerschl de ziekte bijna huis aan huis en dwingt heele huisgezinnen het bed te houden. Ook in Emmen dwingt de ziekte op vele plaatsen velen hel bed te houden. Een geneesheer le Coe vorden verklaarde dat de ziekie thans even erg was als in hel najaar van 1918, toen zij als het ware over hel geheele land de goede l'unclioneering van het maatschappelijk raderwerk in gevaar bracht. Dat er thans niet zoo veel aan de ziekie sterven als toenter tijd. schreef hij toe aan de omstandig heid, dat een deel van de menschen beter gevoed i3 dan in 1918, toen het physiek weerstandsvermogen van de geheele bevolking, tengevolge van de langdurige distributie en rantsoeneei ing sterk verminderd was. Hoewel de ziekte minder sterfgeval len veroorzaakt dan in 1918, is toch ook thans het aantal sterfgevallen niet gering. In Schoonebeek zijn voor 8 April 24 personen gestorven, terwijl in 1925 over het geheele jaar het aan lal 25 is geweest. In Emmen zijn in 1925 387 personen gestorven. Voor 26 Maart, was dit jaar het aantal sterf gevallen 97, een normaal getal Tus schen 26 Maart en 8 April werden echter 37 sterfgevallen ten gemeente huize aangegeven, welk getal zeer hoog is. In Coevorden is het getal sterf gevallen sinds 1 Januari 29, terwijl in 1925 49 personen zijn gestorven. Inde laatste week stierven 7 personen, wat abnormaal hoog is. De man zonder geheugen gevonden. Men meldt uit Middelharnis De zadelmaker G. de YV., die sedert 14 dagen zoek was is thans gevonder. Zooals gemeld is was hij Zaterdag nog weg. Zijn vrouw en kinderen hadden zich naar familie le Rotterdam begever. Een neefje die op straat liep zag de vermiste, zijn oom loopen en waa schuwde zijn vader dieden zadelmoker mee naar huis nam Hij herkende zijn familie niet, was geheel versuften zag er vreeselijk haveloos uit. Belastingontduiking op groote schaal. Naar de B Z. uil Frankfort aan de Main vernoemt, is de inspecteur dei- accijnzen aldaar op het spoor gekomen van een bedrog, door de oude firma in wijnen en spiritualiën F. E Weil, aldaar gepleegd, waardoor -de fiscus voor zeer hooge bedragen is benadeeld. De firma, die in hooge mate hel vertrouwen der ambtenaren geroot, ook omdat zij zeer actief deelnam aan den strijd legen de geheime branderijen ou talrijke geheime bianderijen bij den dienst der accijnzen had aangegeven, verstrekte herhaaldelijk monsters, die slechts een alcohol-percentage van 10 pel. bevatten, terwijl de werkekjke door haar betrokken hoeveelheden 23 pet, alcohol bevatten. BUSSISLIJKB STAID VZIEAY. van 9—16 April. GEBOREN: Carolina J Jacobs, Veltura Catharina Cbr. Classens, Klein Oirto Hendrikua O. Cramers. Veulen Toeodorus G Vermeulen, Heide Gerardus W. J. Martens, Leunec Catharina J. van Es, Gasstraat GEHUWD: M. H. Arts, 28 jaar, landbouwer te Venray en A. H. Geurts, 25 jaar, te Venray J. K. H. Hendrix, 28 jaar, landbouwer te Wan8sum en M. G Kemmelings, 27 jaar te Venray OVERLEDEN: Joh Reinders, 27 jaar. Si Servatiusgeaticht J. Theodorus Beerkens, 28 jaar, Groote Straat mSSItlJKB DIUBflUr VS&RAY. Parochiekerk Morgen om 2 uur groote Congregatie en offer voor de bedevaart naar Smakt, half 3 herha- liugscatecbismus, 5 uur H. Familie. Maandag hallSjaarg voor Hend Veiblakt en Petronella Verdetleo 8 uur jaarg voor JeaD Tacken, 9 uur begrafenis van Theodor BeerkeDS, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 jaarg. voor Mathijs en Piet Janssen, 8 uur jaarg. »oor Mathijs Derka. Woensdag half 8 jaarg. voor Peter Baltissen en echtgenoote, 8 uur jaarg. 2e klas voor Joh. van de Pasch, ouders en familie. Donderdag half 7 te Veltum H Mis, half 8 leeamis, 8 uur jaarg. 2e klas voor Marie Goumans Vrijdag half 8 jaarg. voor de overleden familie Darks en van Keasel, 8 ^ur jaarg. voor Johanna Antoinette Jetteu. Zaterdag half 8 jaarg. voor üend. Poels en Mechtilda Voesten, kwart na 4 Lof. Dezen dag komen de kinderen der 6e klas te biechten. A. s. Zondag feest van St Marcus, met pro cessie. Dien dag gaat de Congregatie ter bede vaart naar Smakt, vertrek uit de kerk te half 8. Zaal in hot Patronaat. Om 9 uur H. Mig en vergadering voor de Derde Orde afiieeling vrouwelijke tertiarissen. Plechtige vernieuwing der professie, welke voor de mannelijke tertiarissen den volgenden Zondag zal lijn, (Behoudenis der Kranken), voor de genezing mijner kwaal door hare voorbede bekomen. N. N, Heden overleed lot onze diepe droefheid, tijdig voorzien van de laatste H H. Sacramenten, na een lang, met voorbeeldig geduld ge dragen lijden, onze inniggeliefde Zoon, Broeder, Behuwdbroeder en Oom, in den ouderdom van 28 jaren. De bedroefde familie, P J BEERKENS, Kinderen, Behuwd cn 26 Kleinkinderen. Venray, 16 April 1926 De lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, zal plaats hebben op Maandag 19 April, kwart voor 9. ft. K. PAROCHIALE Morgen Zondag word; de Biblio theek OESLOTEN. Zij, die nog boeken hiervan in bezit hebben, wor den dringend verzocht deze alsdan in te leveren. 16 De Bibliothecaris, H. JACOBS. veorde te houden Turn-en Athletiak-demonstratie op 16 (Vlei a.s. Inschrijvingsbiijetlen in te leveren voor 20 April bij den Voorzitter der Turneluh »St. Christoffel" 16 R. IF. van Aarssen Palersstraat Leden, die nieuwe dienstboden ge kregen hebben, gelieven deze zoo spoedig mogelijk op te geven, met vermelding van plaals en datum van geboorle. 18 HET BESTUUR. Er bestaat nog gelegenheid tot inschrijving op de melkrit LULL— LANDWEERD. Gesloten inschrijvingsbiljetten vóór Maandagavond 19 April in te leveren bij het bestuurslid Tacken of ten kantore der fabriek. 16 HET BESTUUR na de Hoogmis bij FR. SANDERS ter bespreking oprichting Stierhouderij voor de leden der Verkoopver. „St. Antonius" afd. OOSTRUM Verkiezing bestuurslid, aftredend W. Loonen. 28 HET BESTUUR Venray-Overloon-Maashecs-Boxmcor- Cuyk-Mill y.v. Vertrek Venray 9.45, 1 15, 5.8 30 Aankomst Venray 8.50,10.15, 4.8. Dienstregelingen verkrijgbaar. De ondernemers Firma Stiphout. Vanaf heden geregeld GRATIS verkrijg ba8r van afbraak Paterskerk en Klooster. Te bevragen bij 16 uitsluitend van gecontroleerde dieren. 10 en 15 cent. W. J. DRIESSENS VENRAY—HEIDE. Diegenen, va behoedend tekzi' laten enten, kjerv doen ten liuizide of bij een vaislui Varkensvereen op ZONDAGUL mis bij L. (HE ray. op ZATERDAPR van 7 lot bij te LULL op ZONDAGtIL 11 tol 12 uhel te OIRLO De premie bj 1 1 i BI BurgemeesleiWc Venray zullen iJD a.s. des voortnihal Raadhuize op een terrein pn Bestek en ng waarvan bij onlnd binnen twee I n f 5.zal wordugl bekomen ten werken Onder ooj nadere inlichtiijvo Venray, 14 AI26 Burgemeester «io Ui Cursus wordt gn gebouw lo VenfAi deelname bij irtiT Boekhouden, A Ontvangen es aan zeer concicn Beveelt zich efi Heuva; Wederon Groole keuze. A a iie Lair per vaatje van 3)i GLYCERINE ZR pond p©: levering Mei-^1 h

Peel en Maas | 1926 | | pagina 2