Wi GOK Dankbetuiging. BOXMEER Landbouwbond Premiebetaling een flinke dienstbode VEEHOUDERS feegeneesmiddelen Th. Pottweb directie-woonkeet Vee- en Varkensmarkt de h vijf sch i R.K. I „S IW Gemengd Nieuws. Districts-arbeidsbeurs J. FI. P. de Groot, Aanbesteding Het bouwen van een "Woonhuis GE VRAAGD tfS 12 <DQ(? ÏB mm een motorrijwiel en een heerenfiets Maandag 2 November. 8 en ger Gebreid Bab) Jaege Dam. Damt Gebreide K Wollen He Te m i twee drager TE It 3000 zwiij dennen f TE K" een zog linnei 2-pits g in Stt Tt pari en gc een s ia Huis s ei Dankbetuiging. ALLEN Muziek- en Zanggezelschap pen, marechaussees, politie en burgerij, die hebben meegewerkt tot hel wel slaggn der namiddag-feesten en fakkel optocht onzen oprechten dank. Het Oranje-Comité, Venray. GEVONDEN Een militaire veld" muls, een portemonnaie met geld. Inlichtingen Marechausseekazerne. GEVONDEN: Een lederen band. Inlichtingen gemeente-politie. Door de Gemeenteraad te Venlo is aan G. Kupers, autobus-ondernemer VenrayVenlo, voor hel jaar 1926 ontheffing verleend van bruggeld over de Maasbrug te Venlo. Vanaf 1 Jan. a.s. zullen de bussen dus geregeld tot in de stad rijden. Door de Tooneelvereeniging der R. K. Werkliedenvereeniging wordt op 21 en 22 November opgevoerd het boeiende drama in zes bedrijven »De Onschuldig Veroordeelde." Belasting Openbare Vermakeiykhedcn. Naar wij vernemen is door het Ge mengd Koor het navolgende request aan den Raad der gemeente Venray gericht Aan den Edelachtbaren Raad der Gemeente Venray. Ondergeteekenden Jos. C. M. Neeteson en Wilhelmin^ van Opber gen, resp. waarnemend Voorzitter en Secretaresse van het Gemengd Koor «Polyhymnia", hebben de eer namens genoemde Vereeniging het volgende onder Uwe aandacht te brengen «dat zij, evenals alle Venraysche Vereenigingen, nog steeds wachtende zijn het rapport der in de Raads vergadering van 18 December 1923 benoemde commissie, belast met het nazien der Verordening tol heffing eener belasting op openbare verma kelijkheden »dat zij daarom langs dezen weg de vrijheid nemen nogmaals de aandacht der Commissie op deze zaak te vestigen en haar in overweging zou willen geven, te willen voor stellen, deze belasting geheel af te schaffen. 't Welk doende enz. (w.gals boven. HORST. Zondagnamiddag werd door de politie alhier controle gehouden op de auto's en motorfietsen. Wegens overschrijding der maximumsnelheid verden verschillende bekeuringen ge- >aakt. HORST. Met algemeene stemmen rd in de Maandag alhier gehouden adsvergadering tot gemeente-ontvan- benoemd, de heer J. S Boots, irisklerk alhier. Aan Mej. C J Hoefnagels, onder -res te Griendtsveen werd eervol ig verleend, wegens overtollig neel. s Mond- en klauwzeer. >or de Rechtbank te Roermond d in hooger beroep terecht J. S. te Venlo, oangeklaagd van het vervoeren van vee, verdacht lij- e te zijn aan mond- en klauwzeer voor hij door het Kantongerecht renlo was veroordeeld tot f 250 125 d. h. met verbeurdverklaring n beslag genomen 5 stuks vee ch vernietiging van het vonnis •ijspraak De grillige Maas. a meldt uit Venlo dat de Maas ende Woensdag nog \veer69c.M. ssen is. erbinding met Maasbuurltram en haven. bjor de N. V. Maasbuiirtspoorwegmij. is een verzoekschrift ingediend bij Ged. Stalen van Limburg, orn vergun ning te verkrijgen voor den aanlegen «nstandhouding van een spoorweg op jpenbare wegen in de gemeente Venlo en wel van den Goltziussingel tot aan de Maashaven De Mij. wenscht met den aanleg rzer verbinding den meest mogelijken ;oed te maken. BERGEN. Zooals wij meldden zou den er alhier plannen bestaan tot op heffing der Hengstenassociatie Bergen en Omstreken. Thans vernemen wij dat in een gehouden vergadering met 29 tegen 12 stemmen tot niet-opheffing besloten is. Tevens werd daarbij be sloten naar een nieuwen hengst uit te zien. De heer G. Kusters, gemeente tonnier, is op zijn verzoek door den leenteraad eervol ontslag uit zijn rekking verleend. Nat. Pluimveetentoonstelling te Gennep. Op 25, 26 en 27 December wordt te lennep in de zaal van hotel van Ber gen, op initiatief van de Pluimveever- eeniging «Nut en Sport" te Gennep een nat. pluimveetentoonstelling ge houden. Inlichtingen zijn verkrijgbaar voor inzendingen en «stands" bij den heer Bekker, secretaris der vereeniging Emmastraat 246 te Gennep. Mgr.'E. F. Geurts. Men schrijft uit het Missiehuis St. Joseph te Helden-Panningen Z. D. H. Mgr. E. F. Geiirts; Aposto lisch-Vicaris van Yungpinfu, wiens gezondheidstoestand den laatsten tijd minder gunstig was, komt op dokters raad, eenige maanden uitrusten van de zware vermoeienissen van het Missie werk in China. Mgr. is op 24 October te Shanghai scheep gegaan. ROERMOND. Op de Coüp. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 450,000 eieren. Groote eieren f 13,10 tot f 13,80. Kleine eieren f 10,90 tot f 12,60. f lflLflO tot f 12.—. Rector J. H. R\js f Dinsdagnacht is, na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der Sterven den op 56 jarigen leeftijd overleden de Wel Eer w. heer J. H. Rijs, rector in hel klooster der eerw. Zusters Ursulinen te Ilaelen (L Joannes Hubertus Rijs werd 4 Oct. 1869 te Sevenum geboren, studeerde aan de Seminaries van het bisdom Roermond en werd 18 Maart 1893 priester gewijd. Op 28 September van dat jaar werd hij benoemd tot kapelaan te Weert, terwijl hij op 5 September 1909 werd overgeplaatst als rector bij de Zusters Ursulinen te Ilaelen. Op 25 November 1910 werd Rector Rijs aangesteld als geestelijk adviseur van den R.K. Limburgschen Land- en Tuinbouwbond, in welke functie hij een onverdroten ijver en algeheele toewijding aan den dsg legde. De groei van deze machtige organisatie in Lim burg en de opbloei van haar vele in stelling zijn voor een groot deel mede aan zijn on vermoeiden arbeid te danken. De Limburgsche boeren schonken hem dan ook hun volle vertrouwen. De Maaskanalisatie te Belfeld. Naar wij vernemen zijn de werken der Maaskanalisatie te Belfeld in ver band met het vroeg ingevallen hooge water stopgezet. De stuwput staat onder water. GENNEP. De rivieren de Maas en de Niérs zijn de laatste dagen zoodanig gewassen, dat ze buiten de oevers zijn getreden. De weilanden, grenzende aan de oevers staan blank. Nu de natte moesson weder gekomen is, waarop zoo goed als telken jare, de rivieren een hoog peil bereiken, en het tradilio- neele «dijken" voor ons stadje aan de orde komt, zijn we benieuwd of de pas in gereedheid gekomen ringdijk om ons stadje de krachtproef naar behooren zal doorstaan. Kerkdieven aangehouden. Woensdag zijn gevankelijk naar Maastricht overgebracht zekere X. en R., beiden uit Venlo afkomstig, wegens diefstal met braak in de R.K. kerk te Spekholzerheide. Beiden waren pas een week geleden uit de gevangenis ont slagen en slaan ongunstig bekend. Een hunner werd aangehouden in een bioscoop Ie Spekholzerheide, de andere te Heerlen. Het uit de offerblokken gestolen bedrag bedraagt f 15 f20. In hun bezit werden nog gevonden plattegronden van andere kerken. Berooving. In een café te Spekholzerheide miste zekere W. A. uit tlie gemeente zijn portefeuille met geld, circa f 560. A. had dat geld pas gebeurd van den verkoop van land. Blijkbaar was hij dronken gemaakt. Eerst arresteerde de politie de vrouw van den caféhouder. Ten onrechte bracht zij enkele dagen in 't arrestantenlokaal door. Daarna hield de politie een Poolsche gehuwde vrouw aan, wonende in de bovenwoning van het café. Zij heeft bekend A. het geld ontfutseld te hebben; een gedeelte van het bedrag is in beslag genomen en voor een flinke som waren ook reeds meubelen gekocht Vrouw P. is gevan kelijk naar Maastricht overgebracht. Onrust in de Maastriclitsjche haven. De Limburgsche redacteur van de Msb. schrijft Dezer dagen bereikte ons weer een mare omtrent de Staatsmijnen. Een nog al ernstige, want de reputatie van ons Staatsbedrijf als producenle was erbij betrokken. Nu wordt over onze S. M. uit economisch en sociaal oog punt zeer verschillend geoordeeld, doch producenle had ze afgezien van een keertje tegenslag bij de cokesfa- bricatie een onbestreden goeden naam. Er liepen geruchten over ernstige klachten ook van buitenlandsche rela ties, over de geleverde producten, over teruggezonden zendingen en belang rijke geldelijke nadeelen tengevolge van onvoldoende verzorging der af te leveren steenkolen. Want steenkool is een fijner artikel dan het groote publiek vermoedt. De groot industrie, als hoogovens en cokes- fabrieken, passen zeer subtiele men gingen toe: zooveel procentKempische kolen, zoovéél procent Emma- en zoo veel procent Oranje-Naussau b v. Het verzenden per spoor of schip dient dan ook met zorg te geschieden Niet alleen voor industriekolen, ook voor huisbrand. Huisbrand wordt in veel gevallen voorzichtig korf na korf in het schip geladen met vermijding van ruw neerstorten. Dit voorkomt de zoo ongewenschte gruisvorming. Het laden op deze wijze geschiedt tegen apart hooger tarief. Het schijnt, dat juist op het terrein der scheepsbevrachling, onze S. M een experiment ondernomen hebben, dat tot ernstige klachten aónleiding gegeven heeft. We konden tenminste alleen opdit punt bevestiging der loopen de geruchten vinden. Deze zekere vakkundigheid vergende overlading geschiedde, voor export naar Zuiden en Westen tenminste, tot voor kort door particulieren in de Maas trichtsche haven. Onze S. M. hebben deze expeditie in eigen beheer genomen. Dit wil zeggen, dat, met de orginaliteit vaker bij dit bedrijf geconstateerd, een bekende Hollandsche Cargadoorsfirma, zonder speciale ervaring van binnenvaart en kolentransport en in de haven niet beschikkende over voldoende laad ruimten, werd aangewezen voor de practijk van dit eigen beheer. Deze verandering schijnt in het Maaslrichlsche havenwereldje nogal wat beroering te hebben verwekt. Er werd in vrachtprijzen en uurloonen tegen elkander opgeboden, zoodat de transporlkostenjaerkbaar stegen Er moet op nogal kordate wijze zijn geladen, wat tot gevolg heeft gehad, dat de afnemers, voor wat huisbrand betreft, veel te veel gruis kregen en dus niet hel volle bedrag per ton be taalden, en voor industriekolen minder gewenschte ladingen ontstonden. De moeilijkheden moeten alvast tot gevolg gehad hebben, dat ten deele weer tot het particuliere initiatief is terugge keerd. Om welke redenen het wat onbegrij pelijke experiment ondernomen werd, konden we niet te weten komen. Het resultaat is, alleen geweest hooger vrachten en ernstige klachten over afleveringen met de geldelijke gevolgen daarvan voor het betrokken Staatsbe drijf. Bossche Hanzebank. Aan de eerste uitdeelingslijst in het faillissement der Hanzebank te 's-Her togenbosch ontleenen wij Aantal crediteuren 23845. Vorderingen der crediteuren per 8 Dec. 1923 f23 494 680.17. Uitkeering 25 pet f5 873 580 59 Ontvangsten in de periode 8 Decem ber 1923 tot 23 October 1925 Kassaldo 8 December 1923 f 1.885.355.42 Opbrengst gebouwen en inventarissen f 554.882.75 Rente van beleggingen door Curatoren f 546.439.57 Koersstijging dier beleggingen f 97 798 42 Ontvangsten v. debiteuren f 5 607.440.23 f 8.691.916.40 Uitgaven zelfde periode Salarissen personeel f 230.078.26 Bedrijfsonkosten f 61.875 07 Diversen, salaris Curatoren, Belastingen f 142.026 89 f 433.980.22 Aanwezige kasgelden en beleggingen 23 Oct. 1925 f 8.257.936.18 Knaapje gedood. Dinsdag is bij het pohtveer over de Maas.bij Cuyk een jongetje onder een vrachtauto, welke men achteruitzette, geraakt. De schedel werd ingedrukt; het ventje was onmiddellijk dood. Het vrachtauto-verkeer. Het te Eindhoven bestaande comité ter bescherming van de gebouwde eigendommen tegen het gevaar, dat het al te zware vrachtautoverkeer voor de huizen oplevert, heeft dezer dagen van hét ministerie van waterstaat bericht ontvangen, dat aan dit departement overwogen wordt, het rijden van vracht auto's met massieve gummibanden te verbieden. Droevig ongeluk. Een tragisch ongeluk heeft leBladel plaats gehad. Het negenjarig zoontje van den landbouwer Maandonks droeg zijn vijfjarig broertje oj) den rug naar school. De jongen wilde met' zijn last over een plasje springen doch kwam daarbij te vallen met het ongelukkig gevolg dat zijn broertje juist voor het wiel van een boerenkar terecht kwam. Het wiel ging het knaapje over het lichaam. Hel knaapje was bijna op slag dood. Nog tragischer wordt het geval als men weet dat de boerenkar toebehoorde en bestuurd werd door den vader van het slachtoffer. Een mooi jucccs. De heer H. van Haandel te Oploo behaalde met zijn toom Wit-Leghorns op den legwedstrijd te Beekbergen een mooi succes. Gedurende een verblijf van lil/» maand legden de zes stuks kippen samen 1300 eieren, d.i. gemid deld per kip bijna 217 eieren. Een schurkenstreek. Op den weg van St. Anlhonis naar Boxmeer hebben onbekenden een sterken ijzeren draad op ruim Iwee meter hoogte over den weg gespannen. De passeerende auto, van dr. Verbeek \yerd tengevolge der gevaarlijk aardig heid zeer beschadigd. De justitie is van een en ander in kennis gesteld. Het s.s. „Andgk" in nood. Het Nederlandsch s.s. «Andijk" der Holland Amerika Lijn, 19 October j.l. vertrokken van New York naar Rotter dam, bevindt zich, volgens een Lloyds bericht, midden in den Oceaan in nood. Vermist. Zondagavond, om half zes is de heer H. B., ambtenaar bij de belastingen, die een bezoek gebracht had aan zijn meisje, per fiets van Leerdam vertrok ken, met het doel, zich te begeven naar de woonplaats zijner ouders te Eind hoven. Woensdagmiddag was hij nog niet bij zijn ouders gearriveerd. Men vreest voor een ongeluk. De R. K. Kerk te Borculo zal 1 Nov weer in gebruik genomen worden. Naar we vernemen, zal de R. K. Kerk te Borculo a.s. Zondag 1 Novem ber weer voor de H.H. Diensten open gesteld worden, dank zij het voorspoedig verloop van de restauratiewerkzaam heden. Op een accoordje. Het Hbl. schrijft: In «Het Katholieke Schoolblad" zoekt een R. K. onderwijzeres tegen nader overeen te komen salaris plaatsing als assistente. Daaruit blijkt wel, dat een noodtoestand is ingetreden, die wel is waar ophouden zal, zoodra gunstiger tijden het minimum aantal leerlingen van 48 per leerklasse omlaag zullen brengen, maar voorshands zitten voor een aantal jaren pasgeslaagden met hnn akte verlegen. En het ergste is dat de concurrentie van jongeren, die het met salarieerin^op een accoordje willen en moeten gooien, de oudere wachtgelders het vinden van een plaats moeilijk of onmogelijk maken. Geen auto's aan de deur laten staan. Een geneesheer te Amsterdam liet Zaterdagavond om 10 uur in de Nico- s Maasstraat zijn Chevrolet-auto staan voor de woning van een patiënt en kwam bij zijn vertrek tot de ont dekking, dat zijn auto verdwenen was. De politie ontdekte later den wagen in een straat in de omgeving. De auto bleek echter defect. Van den dader geen spoor te vinden. Vadermoord. Omtrent den te Sellingenbeeste ge- pleegden moord zij nog medegedeeld, dat W. met het geld, dat zijn vrouw had verdiend, naar de kroeg was ge gaan en daarna dronken thuis was gekomen. Zijn beide zoons hebben hem toen aangevallen de een schoot met een geweer, doch raakte niet, de knaap sloeg daarom zijn vader met het geweer op het hoofd, terwijl zijn broeder met de mestvork hem mishandelde met het gevolg, dat de dood door deze wanhoops daad intrad. De daders worden ter beschikking der Justitie te Winschoten gesteld. Met het hoofd tegen een boom geslagen. Dinsdagmiddag is de stoker der Zuider-Stoomtram J. G, de 19 jarige zoon eener weduwe, doordat nij te ver* buiten de locomotief hing, met het hoofd tegen een boom geslagen. In levens gevaarlijken toestand is hij naar het ziekenhuis te Breda overgebracht. Een ïtaliaansch watervliegtuig vermist. Donderdag werden in het watervlieg kamp Schellingwoude twee Italiaansche vliegbooten uit Kopenhagen verwacht, z.g. zeeverkenners van het tweedekker type, bemand met vier officieren van de Italiaansche luchtstrijdkrachten, een verslaggever van de Popular 1 tat ia en 3 mechaniciens. Deze beide vliegbooten ondernemen een groote Europeesche rondvlucht. Te circa kwart over vier kwam van het watervliegkamp de Mok bericht in dat een der vliegbooten, waarin zich o.m. de leider van den tocht bevond, aldaar was aangekomen. Het andere vliegtuig evenwel ontbrak. De commandant van het aangekomen toestel verklaarde, dat hij na Harlingen niets meer van het hem vergezellende vliegtuig gezien had. Een voorloopig onderzoek, op de Zuiderzee ingesteld, bleef vruchteloos. Engeland blyft in 'tRgnland. Uit Keulen wordt gemeld, dat de Engelsche troepen bevel zouden hebben ontvangen de ontruiming van deKeul- sche zone zoo voor te bereiden, dat voor 10 Januari de laaisle soldaat het gebied heeft verlaten. Als nieuwe legerplaatsen voor de Engelsche troepen worden genoemd Wiesbaden, Kreuznach en Bingen. Ï£IBKSUJSB musm YBIBAY. Parochiekerk Morgen Zondag Hoogf«e«t ran Allerheiligen vsnaf 12 uur en Maandag den geheelen dag een volle aflaat te verdienen zoo dikwijle men de kerk bezoekt en bid tot intentie van Z. H. den Paus. 3 uur de Vespers van Allerheiligen en daarna de Vespers van Allerzielen, 6 uur rozen krans. Allerzielenpreek en Lot. Maandag Allerzielen, 6 uur 3 H. Missen, 8 uur 3 H. Missen en om 10 unr de Hoogmis vooraf gegaan van 2 stille H Missen voor de weldoeners der kerk waarna processie over bet kerkhof, ge durende de octaaf om half 7 zielmis en 6 uur Lof en rozenkrans. Dinsdag feest van St. Hubertus, te Veltum om 7 uur leesmis, 9 uur Hoogmis met preek en zegening van brood, half 8 leesmis. 8 uur besteld Jaarg. voor Autonia van Meijel echtgenooté van Th. Micbels. Woensdag half 8 leesmis voor de overleden leden der Maritvereeniging, 8 uur Jaarg. 2de ki. voor Hendrina Smulders. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis waarna de honden gebrand worden, ha'.f 8 besteld Jaarg. voor Johannes van der Linden, zijne echtgenoote, Martin en Willem van der Linden. 8 uur Jaarg. voor Oerard Cuaters, Johanna van Achteo, ouders, broeders en zusters. Vrijdag Iste der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half acht gestichte leesmis, 8 uur zieledienst voor M van Achten, 6 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. Zaterdag komen de kinderen der 6de klas te biechten. Deze week wordt het Allerheiligste aan de zieken gebracht, Dinsdag Dorp, Woensdag op de gehuchten en Donderdag Veltum en Heide. A s. Zondag onder de H. Mis van 8 en 10 uur Lietdadigheidspreek met collectie. Paterskerk. Morgen feest van Allerheiligen, om 5, 6 en 7 uuur H. Mis, om 8 uur Hoogmis, gen. absolutie voor de leden der Derde Orde. Na de Hoogmis Bestuursvergadering der Derde Orde, om 2 uur Jongelingencongregatie, om 5 uur Lof en rozen hoedje. Maandag Allerzielendag, om 8 uur plechtige Requiemmis voor de geloovige zielen, om 2 uur oetening van den H. Kruisweg om 6 uur Lof en rozenhoedje. Op Allerzielendag is evenals cp Portiuncula een volle aflaat te verdienen voor de geloovige zielen, telkens en zoo dikwijls men, na gebiecht en ge communiceerd te hebben de kerk bezoekt, en bidt tot intentie van Z. H. den Paus. Deze aflaat ia te verdienen van Zondagmiddag 12 uur tot Maan dagavond. Dinsdag om half acht Hoogmis ter eere van den H. Antonius van Padua, om 6 uur Lof. Vrijdag 1ste der maand toegewijd aan het H Hart van Jezus, om half 8 Hoogmis met Litanie van het H. Hart, om 6 uur Lof met eereboete. Bij gunstige weersgesteldheid zal a.s. Zondag 8 November de jaarlijkscbe bedevaart gehouden worden van de mannelijke tertiarissen naar de Smakt. BUBISBUm STABS VEKBAY. van 2330 October. GEBOREN: Antonius Fr. Hendriks, Kruitweg. OVERLEDEN 2 patiënten St. Servatiusgesticht. St. Antonius-Patronaat. In de H. Mis van acht uur maande- lijksche algemeene H. Communie. Om twee uur Congregatie, ook voor het Midden-Patronaat, dat dan echter niet naar het Lof behoeft te gaan Spaarbankboekjes inleveren. Wie de gymnastieklessen wil volgen moet zich dezen Zondag aangeven. Worden gevraagd 3 boerendiens meiden 1 schaapsherder Grondwerkers, geheelen winter werk Sleepers voor de Staatsmijnen 1 dienstmeisje voor Blit erswijk 4 burgerdienstmeiden voor Paschen 1 Meisje 1314 jaar voor Paschen (boerengezin). 2 Jongens van 13—14 janrv boerenwerk 1 burgerdienstmeisje 14 jaar 1 keukenmeid 1 bekwame boerenknecht voor de leiding eener boerderij Bieden zich aan bekwaam boerenknecht voor de leiding eener boerderij 1 bakkersknecht 4 jaar «an het vak 1 dienstmeisje 14 jaar voor Paschen 1 jongen 15 jaar voor boerenwerk 1 Timmermansleerling 1 jongen 15 jaar voor Paschen 1 schaapherder 3 schilders 1 meisje 16 jaar 1 gediplomeerde melkknecht 1 dienstmeisje voor Venlo 1 burgerdienstmeFje 19 jaar Voor de vele blijken van belang stelling, ondervonden bij gelegen heid van de mij verleende Konink lijke onderscheiding, betuig ik mijn hartelijken dank. Opperwachtm. der Kon. Marech. van den aanst. ZATERDAG 'l NOV. nam. 6 tot 7 uur bij H. CREEMERS te LULL; ZONDAG 8 November, voorm. van 11 tot 12 uur bij de Wed. P. J. PEETERS te LEUNEN. Premie bedraagt 1 pCt van-de nieuwe schatting HET BESTUUR 26 Op Zaterdag 7 November 1925, des namiddags half vier, zal in het Café van de Wed. Th. Camps te Oostrum, voor rekening van den heer J. W. Custers aldaar, worden Bestek en teekening f2 50 per slel vanaf 4 November te bekomen bij P. VAN BERGEN te Venray. 22 om met Paschen in dienst te treden voor alle huiswerk en eenigszins met de keuken bekend bij GEBR. JEUKEN Groote straat 6 Venray 312 vraagt steeds onze voor Varkens. Biggen, Koeien, Kalveren, Paarden, Veulens, Schapen, Kippen, Honden, Wondzalf, De overal bekende Uierzalf. hofstraat. 21 in te richten voor groot kippenhok 4 bij 8 M. met ramen en deuren bij H. OUDENHOVEN Lzn. 10 bij JOS. SEIJKENS, Heide TE 8 zijn om k om hm en om hun I terwijl de pijz gelijking net uiters Heeren O talons, He broek. Hansopp pantaloi Vrouw Damesro1 Tailles, L- Kinder bot In katoen, Voorradig a dellen voor Dames, M Verkrijgbaa 'NAAR Natuurwoll Maco On Dame der bekenc Tilanus i Vraagt monst en Grootste keuze, Heerenparap Dame1 |100 bij W. WETTERI K 13 w. dracht bij Mfy DRABBELS, Oostrv bij Wed. A MOOFf Adres Burea bij J. COENEN-I tegen se' L (i i

Peel en Maas | 1925 | | pagina 2