TOERISTENBOND voor NEDERLAND Bevordert Zorgt voor Geeft uit voor de leden Verstrekt aan de leden Verzekert voor de leden Stelt de leden Bezorgt voor de leden kosteloos Onderhoudt internationale betrekkingen Geeft uit „De Kampioen" weekblad „De Motor-Kampioen" Sluit TJdus aan in 7 belang van U zelf Lidmaatschap f 5.per jaar. DE Algem. Nederl. Wielrijders Aanmelding v. h. lidmaatschap a. h. Secretariaat Parkstraat 18 te 's Gravenhagen het Hoofdconsulaat Keizersgracht 590 te Amsterdam of bij ieder bondslid den aanleg van wandelwegen en rijwielpaden en verbetering van het Nederlandscbe wegennet. duizenden wegwijzers en waarschuwingsborden langs de Nederlandsche wegen. de beste binnenlardsche Reiswijzers, wegen- en waterkaarten, benevens het „REISBOEK voor NEDERLAND" alsmede in 't Nederlandsch geschreven Buitenlandsche reiswijzers met wegenkaarten en vele platte gronden van steden. ten behoeve van het buitenlandsch toerisme triptieken, douanekaarten en internationale rijbewijzen en vergemakkelijkt daardoor het verkeer in den vreemde. reisbagage, automobielen, motorrijwielen, rijwielen en pleziervaartuigen met belangrijke korting op premies. verder in de gelegenheid tot het sluiten van alle verzekeringen op 't gebied van toerisme. binnen- en buitenlandsche reisplannen, brochures en gidsjes, benevens inlichtingen over reisroutes, treinverbindingen, hotels en hotelprijzen te land, te water als door de lucht. met bonden in haast alle landen. voor het toerisme in het algemeen en in 't bijzonder voor alle Motorsport te water, te land en in de lucht, bevattende beschrijving over uitvindingen en verbeteringen en allerlei nieuws op motor-technisch gebied.

Peel en Maas | 1925 | | pagina 3