G-emengd Nieuws. nujun \y* K. M. De prijzen werden behaald als volgt le en 7e J. Kusters; 2e, 3e en 15e H. v. Opbergen; 4e, 12e en 14e G. van Dijck 5e L. Maassen 6e W. Manders 8e H. Slrijbosch9e Fr. Vermeulen; 10e en 13e P. Kersten; lie J. Eibers. Duiven los 7 uur 30 min. Aankomst lste duif 11 uur 20 min. 12 sec., laatste 11 uur 32 min. 38 sec. Opening nieuw Raadhuis. Naar wij uit goede bron vernemen, is de feestelijke opening van het nieuwe Raadhuis thans officieel vast gesteld op Dinsdag 14 Juli. Opening nieuwe Landbouwschool. Vrijdag 12 Juni a.s. zal de plech tige .opening plaats hebben van de nieuwe Landbouwschool aan den Stationsweg alhier. Zondag herdachten in het kloos ter «Jerusalem" alhier de Eerw. Mère Clemence en de Eerw. Soeur Agnes den dag, waarop zij voor 50 jaren in die kloosterorde traden. Een kind van den heer S. viel Zondag al spelende in de kuil aan de Schoolstraat. Gelukkig werd dat door eene buurvrouw opgemerkt, die de kleine van een wissen dood redde. Bij den kippenhouder M. J. aan den Bosschermolen zijn door de eksters reeds een 30-lal kuikens weggehaald. Op de Woensdag alhier gehouden varkensmarkt was een groote aanvoer van biggen. Men betaalde f 12 tot f18 per stuk. Door de marechaussee werden Zondag alhier wederom enkele motor en autorijders, die te veel haast hadden, bekeurd wegens overtreding *der maximum snelheid. Dit schijnt slecht af te leeren te zijn. Door den Politierechter te Roer mond werd veroordeeld: L. W. 33 jaar zwervend, ged., aangeklaagd van land- looperij te Venrayeisch en vonnis 1 d. h. en 3 jaar opzending. Gistermiddag vergaderde de Ge meenteraad van Venray ter behandeling van de volgende punten 1 Notulen. 2 Vaststelling eener verordening krachtens artikel 178 der Gemeentewet. 3 Aanbieding van het Verslag der Commissie van toezicht op het L.O. 4 Aanbieding van het verslag inge volge ari. 58 der Woningwet. 5 Aanbieding van het verslag der bebossching met renteloos voorschot. 6 Behandeling der aanvrage om subsidie van den R. K. Politiebond te 's Hertogenbosch. 7 Voorstel van B. en W. tot het verleenen van eervol ontslag, overeen komstig zijn verzoek, aan J. M. Reijn- ders, als hoofd der school te IJsselsteijn, wegens zijne benoeming elders. 8 Ingekomen schrijven van A. Ver- straelen, die wegens vertrek uit de gemeente opgehouden heeft lid van den Gemeenteraad te zijn. 9 Onderzoek der geloofsbrieven van het nieuw benoemde lid van den Ge meenteraad de heer Peter van Bergen. 10 Bespreking paardenmarkten. 11 Voorstel van B. en W. tot vast stelling der afschrijvingen op de bezit tingen der gasfabriek per 31 December 1924, ingevolge de artikelen 21 en 19 eerste lid, der bedrijfsverordening. 12 Verzoek van G. Smits e. a. tol verbetering van den weg Schoor Overbroek. 13 Verzoek van Fr. Janssen e.a. tot verbetering van de twee wegen, loopende van den Stationsweg naar de Bosch huizen door middel der hand- en span diensten. 14 Voorstel van B. en W. tot het verleenen van een crediet groot f4000 tot het doen opmaken van een rapport met begrooting, rentabiliteitsberekening enz. voor eene waterleiding en het maken van een waarnemingsput van ongeveer 80 Meter diepte, het inrichten daarvan, het nemen van monsters en het verrichten van proeven ter zuivering van water. 15 Voorstel van B. en W. tot het aangaan eener overeenkomst met het Bestuur van het St. Servatiusgesticht tot het begraven van lijken, die niet kunnen begraven worden op een der begraafplaatsen der kerkelijke gezind ten en tot het gesloten verklaren der aan de gemeente loebehoorende alge- meene begraafplaats. 16 Voorstel van B. en W. tol goed keuring van den aankoop van het huis Poels met aanhoorigheden naast de gasfabriek. 17 Voorstel van B. en W. lot het aangaan eener rekening-courantover eenkomst met de Nederlandsche Land bouwbank, bijkantoor Venray. 18 Voorstel van B. en W. tot het plaatsen eener som groot maximum f 50,000 deposito. 19 Voorstel van B. en W. tot het verleenen van kinderbijslag aan de hoofdambtenaren, die daarvoor in aan merking komen, overeenkomstig de regeling zooals die voor den Secretaris is vastgesteld. 20 Voorstel van B. en W. tot ver koop van verschillende zoogenaamde aanscheuten. 21 Voorstel van B. en W. tot het beleggen van omstreeks f 10,000 afkom stig van den verkoop van gronden. 22 Voorstel tot vaststelling eener verordening tot aanwijzing der stem lokalen voor de stemdistricten, waarin de gemeente Venr^ is verdeeld. 23 Voorstel van B. en W. tot het verleenen van eene subsidie en het geven van garantie voor de te houden Landbouwtentoonstelling. 24 Ingekomen stukken. Maandagavond gaf de Fanfare van Leunen een goedgeslaagd concert muzieknummers werden onder de be kwame leiding van den Heer C. Dietz uit Tienray, op uitstekende wijze ten gehoore gebracht. De nummers, waar mee de fanfare op 28 Juni deelneemt aan het concours te Tegelen, werden op prachtige wijze uitgevoerd. Polyhymnia voor de 2e maal bekroond. Direct. Welting den directeursprys. Op het op 2e Pinksterdag gehouden groot Internationaal Zangconcours, ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan der Koninkl. Muziekvereeniging «Har monie" te Oosterhout, mocht het ons Gemengd Koor «Polyhymnia" gelukken in de 2e afdeeling een 2en prijs te behalen. Voorwaar een heele prestatie van Directeur en Vereeniging, le meer nog, wijl Polyhymnia dien prijs ver wierf met 276 punten, zijnde het hoogste aantal dat aan de in deze af deeling optredende gemengde koren is toegekend. Tevens is bericht ontvangen, dal aan Polyhymnia's Directeur, de Wel- Ed. Heer H. Welting, die volgens bet oordeel der jury in de sectie gemengde koren de beste directie heeft uitge voerd, den directeursprijs is toegekend. Daarom een bravo voor den kranigen en talentvollen leider en een hartelijk welgemeend proficiat aan Directeur en leden van ons vooruitstrevend Poly hymnia, dat ook in Oosterhout haar ouden roem heeft weten le handhaven en de eer van Venray heeft hoogge houden. Venray heeft zich dan ook niet on betuigd willen laten Zoodra de vreug devolle tijding in Venray verspreid was, maakte men er werk van het bekroonde gezelschsp op hartelijke wijze te ontvangen. Ver.ray's Fanfare corps, Mannenkoor en Schutterij waren spoedig bij elkaar getrommeld en tegen 10 uur toog men gezamenlijk, vergezeld van een groote menigte, naar den Overloonschen weg, waar het be kroonde gezelschap zou arriveeren. lammer voor directeur en vereeni ging dat dit mooie plan in duigen viel, wijl den verren terugtocht per autobus, Polyhymnia ver hinderde vóör 11 uur daar aan te komen, want tot 11 uur toe heeft men nog gewacht. Polyhymnia was dan getuige geweest van groote ovaties en blijken van sympathie en belangstelling van het muziek- en zanglievende Ven ray. LEUNEN. Morgen Zondag, bij ge legenheid der kermis, zal de Fanfare «St. Oda" uit Merselo hier een concert geven. Aanvang om 6 uur. LEUNEN. Bij het Koningschieten op de doelen van de handboogschutterij «St. Joris" alhier, is -de uitslag als volgt P. de Mulder 106 punten, koning; Jac. Tissen 95 p. le pr.Fr. Martens 95 p. 2e pr.G. Willems 92 p. 3e pr. H. Swinkels 88 p. 4e pr.H. Janssen 79 p. 5e pr.Th. Peeters 3 rozen 6e pr. A. Pijpers 8 vieren 7e pr. G. Poels 8 drieën 8e pr.M. Marcellis 8 tweeën 9e pr.G. Wismans 8 eenen 10 pr. W. Arts hoogste aantal punten zonder prijs lie pr.W. Boom geheime prijs 27 punten. Alles in 32 schoten. OIRLO—CASTENRAY. Uitslag der Zondag gehouden wedvlucht van de Postduivenvereeniging »De Voorbode" van uit Groningen, afstand 240 K.M. De prijzen werden behaald als volgt: le en 7e Fr. Wijes2e en 4e Th. Lemmen 3e en 9e M. Geurts5e G. Smits 6e Th. Strijbos8e G. Joosten 10e J. Gommansle overduif G. Smits. HORST. Als opvolger van den Wachtmeester der Kon. Marechaussee Hulsmans die als Brigade Commandant is overgeplaatst naar Sas van Gent, is naar hier overgeplaatst ingaande 3 Juni a.s. de wachtmeester Waterlander van de Brigade Franeker (Friesland. HORST. De in verband met den onlangs alhier ten huize van L. ge- pleegden inbraak en diefstal aange houden H. J. G. uit Venlo is wegens gebrek aan bewijs weder op vrije voeten gesteld. Zaterdag geraakte de voerman V- onder zijn kar. Met een gebroken been en zwaar inwendig gekneusd werd hij naar hel hospitaal vervoerd MEERLO. Door den alhier gesta- tionneerden rijksveldwachter werd alhier in de bosschen aangehouden de 26 jarige J. J. afkomstig van hier en laatstelijk verblijvende te Swalmen. J. was voorwaardelijk in vrijheid gesteld doch had zich aan het over hem gestelde toezicht onttrekken. De voortvluchtige is naar de gevangenis te Roermond teruggevoerd. TIENRAY. A.s. Donderdag in den namiddag zullen de verpleegden van het St Servatiusgesticht te Venray een bezoek brengen aan O. L. Vrouw van Lourdes in Tienray. De verpleegden zullen vergezeld zijn van het muziek korps der St. Servatiusstichting. Het corps beslaat hoofdzakelijk uit ver pleegden en verplegers, terwijl een der eerw. Broeders als dirigent fungeert. WELL. Naar wij uit goede bron vernemen, heeft onze Harmonie in haar>1. vergadering besloten, het groote Festival te houden op 5 Juli e.k. BLERICK. Op den Horsterweg in de prachtige laan eikenboomen heerscht van St. Anna's kapel tot nabij den spoorwegovergang der lijn Venlo Nijmegen in hevige mate een rupsen- plaag. Het loof der boomen is verdwe nen, zij staan als in den winter. De weg is overdekt met het ongedierte, dat de tuinen en woningen der men- schen binnendringt, schade en last veroorzaken. Nieuwe autobusdienst. Ingang 1 Juni wordt een nieuwe S Venlo-Meyel vice-versa via Blerick Maasbree Helden-Panningen Berin gen. Er komen vier ritten retour per dag. Groenten uit België naar Venlo. De laatste maanden worden te Venlo veel groenten, vooral bloemkool per vrachtauto ingevoerd uit België en hier geveild. Het meeste wordt opgekocht voor Duitschland. Daar dit veel goed- kooper is dan de inlandsche is het geen welkome concurrentie. ROERMOND. Op de Coöp. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 3100000 eieren. Hoogste prijs f7,90. Laagste prijs f 5,20. Jonge Limburgsclie Boeren. In een Woensdag te Roermond ge houden algemeene vergadering van de afdeeling Jonge Boeren van den Limb. Land- en Tuinbouwbond, drong de heer J. J. C. Ament, directeur van den L. L. T. B., Roermond, er op aan, dat dient uitgezien te worden naar geschikte complexen voor ruilverkaveling, waar voor op de begrooting een post kan uitgetrokken worden. Spr. betoogde, dat de Jonge Boeren zeer nuttig werk kunnen verrichten met proefnemingen naar de waarde van afgeroomde melk en koeken voor de veevoeding, het doen verrichtten van melkonderzoek op vetgehalte, de veredeling van poot- goed. Voorts vestigde spr. de aandacht op het mond- en klauwzeer. In een te 's Hage door ter zake deskundigen ge houden bespreking dezer ziekte was men van oordeel, dat het eenige be strijdingsmiddel bestaat in het inspuiten met serum van de rijks seruminrichling. Aangezien volgens spr. gevreesd wordt, dat deze ziekte in de naaste toekomst weer hier of daar zal uitbreken, is het noodig, dat overal de inspuiting met serum geschiede. En mede daarvoor hebben de Jonge Boeren te zorgen door er in hunne kringen propaganda voor te maken. Overreden en gedood. Op een verboden rijweg te Hoens- broek overreed een motorrijder een tienjarig meisje. De motorrijder reed verder. Het kind is aan de gevolgen overleden. De politie heeft de zaak in handen. Doodelyk mijnongeluk. In de staatsmijn Hendrik werd de ongehuwde mijnwerker J. Nerckers uit Merkelbeek door vallend gesteente getroffen en was op slag dood. Doodelyk mijnongeluk. Op de staatsmijn Hendrik te Rumpen is de 21jarige hulphouwer J. II. Wou ters uitMaasniel door het breken van een ketting bekneld geraakt tusschen een koolzaag en een stempel. Met zware inwendige kneuzingen werd hij naar het St. Jozef hospitaal te Heerlen vervoerd, waar hij enkele uren later overleed. Auto verbrand. Men meldt uit Terwinselen De autobus van den heer van Dijk uit Nieuwenhagen, welke hier's nachts uit Spekholzerheide arriveerde, geraakte ter hoogte van de oude kerk te Ter winselen in brand. Hoewel de inzittenden zich tijdig wisten te redden, kreeg de heer van Dijck ernstige brandwonden aan handen en armen. In korten tijd was de auto geheel uitgebrand en bleef alleen het ijzeren geraamte over. OVERLOON. De voorbereidingen voor de opvoering van het openlucht spel »De Verloren Zoon", op 7, 11 en 14 Juni e.k. naderen hun einde. Be reids zijn verschillende repetities op 't daarvoor bestemde terrein gehouden en we kunnen thans al getuigen, dat spel en zang onverbeterlijk zijn. Indien moeder natuur op deze dagen zal medewerken, dan zullen de openlucht spelen schitterend slagen en ongetwij feld een druk bezoek trekken. Op de vorige week gehouden stamboekkeuring van het N. B. S. wer den van de 6 voorgebrachte koeien 5 ingeschreven, nl. 2 van W. Crooymans 2 van E. Hendriks en 1 van de Wed. H. Hendriks. ST. ANTHONIS Bij gehouden aan" besteding voor 't bouwen van een land' huis voor rekening van den E. A. heer Burgemeester J. M. Goossens, onder architectuur van den heer Martens uit Venray, was de laagste inschrijver de heer G. Gruissen, Oploo, voor de som van f9925, aan wien 'twerk gegund is Pasvisa en vleesch invoer. De heer Weitkamp heeft den minister van Buitenlandsche Zaken gevraagd, of, als men door het handhaven der visa voor het verkeer tusschen Neder land en Duitschland den toevloed van Duitsche arbeidskrachten wil weren, dan ook niet de invoer van buiten- landsch vleesch moet worden geweerd, die de kleine boeren in hun bestaan bedreigt De vraag is wellicht gewettigd, maar het verband is nogal losl De heiligscliennende diefstal te Am sterdam sclie Veld. De door de Maasbode geopende inschrijving voor de kerk in het Am- sterdamsche veld, die Donderdag is gesloten bracht f 26.939.47 op. De koninklijke familie in Zwitserland. Uit Zürich wordt aan de N. R. Ct. teseind, dat de koninklijke familie in en besten welstand te Luzern is aan gekomen. Aan het station waren ter begroeting aanwezig drie leden van den kantonalen raad van Nidwalden WVi ivo^i O di'ouin- ging te Luzern en de voorzitter van de stoombootmaatschappij Luzern. Deze maatschappij heeft haar groote stoom boot Wilhelm Teil ter beschikking van de Koninklijke familie gesteld. Desaion van deze stoomboot was met velezeld zame rozen en planten versierd De Koningin liet eenige personen aan zich voorstellen. Noodlanding. Donderdagmiddag ongeveer half een is in den Van Palland polder een dub bel bestuurbaar vliegtuig van de Havillard Aero Cy. neergestort. Het toestel vloog van Londen naar Berlijn en werd bestuurd door den beroemden vliegenier Copham. Copham en de waarnemer Edward, afgevaardigde van het Engelsche Ministerie voor de Lucht vaart, bleven ongedeerd. Het toestel is geheel vernield. Het ongeval is te wijten aan een motordefect. Het ver nielde toestel wordt thans gedemonteerd teneinde naar Londen vervoerd te worden. Nieuwe aardappelen. De eerste aardappelen van den kouden grond zijn thans ter markt te Boven- karpsel aangevoerd. Dit is ongewoon vroeg, dank zij het gunstig voorjaar. Geld in de Waal. Toen vanwege de Betonmaatschappij aan de werklieden, werkzaam aan de verbouwing van de Electrische Centrale te Nijmegen, het lóón werd uitbetaald, vloog plotseling de deur der directie hut open. Een rukwind nam een pakje bankbiljetten op, ter totale waarde van f500 en blies het in de Waal. Het waren in hoofdzaak biljetten van f 25 en f 10. Autobusongeval. Vermoedelijk doordat de chauffeur in slaap gevallen was, reed Dinsdag morgen de autobus van den dienst BlokzijlKuinre van den zeedijk, waar door de wagen drie salto-mortales maakte en in de sloot langs den dijk terechtkwam. Wonder boven wonder bekwamen de 4 inzittenden en de chauf feur geen levensgevaarlijke verwon dingen. De wagen is evenwel totaal vernield. Noodlottige botsing. Dinsdagmiddag botsten op het rijwiel" pad langs den Naarderstraatweg bij Muiden twee wielrijders tegen elkander Zij kwamen te vallen en het bleek, dat de een, de petroleumventer S., bijna op slag dood was. De schilders knecht P. B. ontwrichtte zijn linker arm, terwijl hij bovendien eenige kwesturen opliep. De overledene was Muidenaar en ongehuwd. (Tel.) Drooglegging der Zuiderzee. Verschenen zijn de aangekondigde wetsontwerpen inzake afsluiting en droogmaking van de Zuiderzee. Beoogd wordt de uitvoering van de werken in vlotter tempo met het maken van den afsluitdijk en het droogmaken van de Wieringer meer, terwijl betreffende de kosten een kwijting voor de helft uit de gewone en voor de wederhelft uit buitengewone middelen (leeningen) wordt voorgesteld. De Olympische Spelen in 1928. Het bestuur der Olympische Spelen 1928 deelt mede, dat het bedrag voor de nationale inschrijving, gezien de vele toezeggingen, kans heeft bijeen td komen, indien de comité's, die op 't oogenblik nog aan 't werk zijn, flink succes blijven hebben; dat echter voor het waarborgfonds van een millioen tot dusverre geteekend is voor niet meer dan 805.000 gulden Ook indien men op het subsidie, aangevraagd aan het bestuur der provincie N.-}Holland rekent, ontbreekt nog een aanzienlijk bedrag. Het comité doet nu een beroep op die Nederlanders en Nederlandsche instellingen, die tot dusver een afwach tende houding aannamen, doch waar van velen thans, nu er zekerheid is, zeker bereid gevonden zullen worden de lasten mede te dragen. Verdronken. Te de Wijk is het 2-jarig dochtertje van H. V. in een onbewaakt oogenblik te water geraakt en verdronken. Een ander uiterste. Reeds meermalen is in deze rubriek gewezen op de funeste werking van den 8 uren-dag op de productie der Nederlandsche nijverheid. Maar ook aan den anderen kant kan men over drijven. Onlangs werd een statistiek gepubli ceerd, betreffende den gemiddelden arbeidsduur in Amerika, waarin de resultaten van een onderzoek naar den gemiddelden arbeidsduur in 4 groote industrieele districten was verwerkt. De gemiddelde arbeidsduur van enkel overdag werkende arbeiders varieerde daar van 60 tot 70 uur. Van ca. 16000 arbeiders waren er b.v 841 die 84 uur per week werkten 1610 70 2354 60 4475 56 4-579 53 7> 245 48 Zooals wij opmerkten, zijn de ar beidstijden van de vier eerstgenoemde groepen ook een uiterste, dat voor de betrokkenen nog veel verderfelijker is dan den ten onzent geldenden arbeids duur. De hittegolf in Amerika. De geweldige hittegolf, welke in het midden Westen heerscht, heeft zijn eerste slachtoffers reeds geëischt. Vier personen zijn door den bliksem gedood, negen andere zijn bij het baden en zwemmen verdronken. Te Chicago en te New York zijn Woensdag 10 personen tengevolge van een zonnesteek overleden. In de Mis- sisippistaten woeden hevige onweders tengevolge waarvan reeds 15 personen ijïr-gouuüü eu gTüuü? is aangericht. Men schat, dat de hittegolf en stor men alleen in Minnesota een schade hebben, aangericht van 2iIt millioen dollar. Honderden kantoorbedienden te Washington moesten Woensdagmiddag wegens de warmte naar huis gezonden worden. Er wordt groote schade aan de ge wassen voorspeld, tenzij er spoedig regen komt. Behalve het Oostelijk deel der Ver. Stalen heeft ook het midden-Westen, gelijk men weet, van de hitte te lijden. Door heele winden en electrische stor men werden 24 personen gedood. De onlusten in China. De onlusten in China duren voort. De oproermakers kondigden een algemeene staking af en een boycott van buitenlandsche banken en bank papier. Voorts eischten zij terugtrek king der vreemde oorlogsschepen uit het gebied der HoeangPoe-rivier en vrijlating der gearresteerde onrust stokers Naar Reuter seint, is de staking ver van algemeen. Er wordt «slechts" ge staakt aan de Japansche molens, de trams, de electrische centrales. Ook de gemeentewprklieden staken Het aantal stakers bedraagt 36 000. De politie heeft 800 Chineezen, die door Amerikaansche vrijwilligers waren ingerekend, op vrije voeten gesteld. De staking doet zich intusschen ge ducht gevoelen, zoodat de levensmid delenmarkt gesloten bleef. Dit alles zou intusschen nog tot geen ongerustheid aanleiding geven, ware het niet. dat de Chineesche rég&sring de partij der oproermakers heeft ge kozen. Zij heeft de vrijlating der gevange nen geëischt en bij de mogendheden geprotesteerd tegen de incidenten. De Chineesche politie heeft al een aantal gevangenen in vrijheid gesteld. De studenten blijven intusschen de onrust gaande houden ze braken, ge holpen door stakende arbeiders, het plaveisel van de straten op en ontvin gen de politie met een hagel van steenen. Voorts zijn de studenten bezig de staking in de vitale bedrijven nog tot verdere uitbreiding le brengen. Als gevolg van een en ander hebben de buiten iandsch° oorlogsschepen nieuwe troepen geland. De buitenlandsche beschermende wacht beslaat nu uit ruim 2000 man. Met spanning wacht men af, wat Japan zal doen. De regeeiing te Tokio schijnt de kat nog wat uit den boom le kijken; een ingrijpen van Japan zou den toestand nog verwarder maken Japan riclit een waarschuwing aan China. Naar uit Tokio gemeld wordt, besloot de Japansche regeering een ernstige waarschuwing te doen toekomen aan China, waarin een spoedig herstel der orde te Sjanghai geëischt wordt, aange zien zij anders tot haar leedwezen haar toevlucht zal moeten nemen tol andere maatregelen. In politieke kringen vreest men een nieuwen boxeropstand. Te Sjanghai is ondertusschen een krachtige beweging gaande om alle vreemdelingen te verdrijven. Vleeschkeuringsdienst Invoer van vleesch en vleescljwaren. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen in herinnering van degenen, die ingevoerd spek, worst of geconserveerde vleeschwaren verkoo pen, art. 8, lste lid van de Verordening op den Keuringsdienst van vee en vleesch in de gemeente Venray, lui dende aldus «Behoudens het bepaalde bij artikel 9 der Vleeschkeuringswet, is eenieder die vleesch in de gemeente in- of doorvoert, verplicht dat vleesch zonder oponthoud langs een der door Burge meester en Wethouders aan te wijzen wegen (als zoodanig zijn aangewezen alle openbare kunstwegen) naar een der gemeentelijke noodslachtplaatsen te vervoeren, alwaar het op de in artikel 6 vastgestelde uren, aan het daarin bedoelde onderzoek, zoo spoedig mogelijk wordt onderworpen." Het is in het belang van eene spoedige keuring noodig, dat telkens voor den invoer onder overlegging van rekenin gen, vrachtbrieven of andere bewijs stukken omtrent het gewicht, de soort enz. aangifte wordt gedaan ten kantore van den Vleeschkeuringsdienst, Paters- straat 19, welk kantoor is geopend op werkdagen van half 9 tot half lOv.m. en van 2—3 uur n.m. Op de naleving van voormeld art. 8 zal streng toezicht worden gehouden en bij overtreding onmiddellijk proces verbaal worden gemaakt. Burgemeester en Wethouders voorn. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. BURGERLIJKS STAM VEIRAY. van 29 Mei5 Juni GEBOREN Johanna M. P Huij9, Castenray Johannes G. W- Pubben, Merselo Antonetta J M. Heijnen, Oostrum Gerarda C. Ewals, Deurnesche weg GEHUWD Chri9tiaan A. Thijssen, 29 iaar, metselaar en Petronella Odenhoven, 23 jaar, beiden e Venray Petrus J H. VoHebergh, 42 jaren, meu belmaker en Gertruda H. M. Laurens9e. 27 jaren, bpiden te Venray OVERLFDEN Anna M. Linders, 57 jaren. Overloon- sche weg 2 mmIJKS DIISSTIH VSERAY. Parochiekerk Morgen om 2 uur groote Congregatie en col lecte Toor de kaars van Oostrum, half 3 herha-

Peel en Maas | 1925 | | pagina 2