VRIDM VINC. PTLS - Venray VENL0 huizen en bouwterreinen Meubelen, Linoleums, Karpetten, Loopers, Gordijnen. Uitzet- en Luiermand-1 artikelen, Lingeriën Dames- en Kinderconfectiel Meubileering Stoffeering I Mantels Mantels Hoeden Inboedel, akker- en scliuur- geeeedschappen. Notaris Pluymaekers Vei'kooping van iuboedel. Notaris Pluymaekers Eenvoudige boekhouding voor de boerderij Notaris Esser te Borst Notaris Esser te Borst, 70 slagen Afbraak De Notarissen Esser te Hors en v. Clarenbeek, Rotterdam Notaris Esser te Horst, Telefoon 10 Qroote Straat 14 Ontvangen steeds nieuwe zendingen Dames- en Kinder JVtantels Zwarte Vrouwen- Regen-Jassen en Dames- en Kinder- Dames- en Kinder- Jurken Stoffen, Schorten, Corsetten, katoenen, wollen en zijden Kousen en Sokken. MODB- A RTIKELE N Geen winkelsluiting meer. Zondags tot 5 uur nam. geopend. BOERDERIJ te Venray Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst Een vruchtbare goed onderhouden boerderij, Notaris Esser te Horst, te VENRAY zal op Donderdag 16 April 1925 nam. 2 uur ten huize en verzoeke van de Erfgen. van Chr. Ivlaassens, Venray Merselo (Daland) publiek verkoopen Inboedel als kasten, stoelen, tafels, kisten, kachel, keukengerief, glas- en aardewerk, rijwiel. Schuur- en akkergereedschap als lange en korte kar, ploeg, 2 eggen, wanmolen, hakselbak, voedermolen, bietensnijder »Albion", vlasbraak, handzaaimachine, mantelketel 125 L., partij stalmest, 600 schansen, klein akker- en schuurgereedschap, kettin gen en wat verder te koop zal worden aangeboden. Voorts Sjarig merriepaard en tuig, 20 kippen methaan. 27 te VENRAY zal Dinsdag 28 April 1925 nam. 2 uur ten huize van Mej. A. Langenhoff te Venray, Groole Straat, publiek verkoopen Buffet, 6 stoelen, groote spiegel gordijnen met lijst, karpet, regulateur, gaslampen, ledikant met matras, lin nenkastje, 6 stoelen met rieten zitting ronde kersenhouten tafel, waschsteb len, keukenkast, aanrecht, tafel, keu kenstpelen, gasstel, 2 kachels met groote buizen, 2 petroleumhanglampen trapladder, beelden, vazen, schilderijen porcelein, glas, aardewerk, potten, pannen, lepels, vorken, messen en verder keukengerief, meerdere winkel goederen, etalagekast met koperwerk en wat verder te koop zal worden aangeboden. 25 PRIJS f 2.90 TOTAAI,. Verkrijgbaar bij FIRMA VAN DEN MUNCKHOF. zal op Donderdag 16 April 1925 voorm 9 uur ten huize en verzoeke van den heer Ger. Vuliings en kinderen te Horst aan den Ouden Poeldijk publiek verkoopen Den geheelnn inboedel, bestaande ui kasten, tafels, stoelen, porcelein, glas, aardewerk, keuken en keldergerief, fornuis kachel, mantelketel, naaimachine, tonnen, kuipen, spek enz. Vee= beste dragende koe, 2 weibeesten, paard met geiuig, 20 kippen met haan, waakhond, landbouwgereedschappen lange en korte kar, ploegen, eggen, dorscb- machine met manége, wanmolen, haksel machine, bietensnijder, schoppen, rieken enz Verder een groote partij mangelwor- telen, turf. hrandhou', mest enz. Posten t/m. f 10 contant. zal op Donderdag 16 April 1925 nam. half 3 ter plaatse te Venray aan de Paterslaan in den tuin afkomstig van den Heer Th jaeger, ten verzoeke van de Gebr. Wijnhoven, publiek verkoopen bestaande uil steenen. pannen, plavuizen, latten, ribben, opl-ggérs, balken, deuren. 2 kippenbooien, ijzerwerk, ijzeren poort, enz. voorts prieel je, 4 beukcnbcomen, struikgewas, fruitboompn enz. Verder een handkar, kraanzaag en kortijzer. Belangrijke openbare verkoop van te VENRAY. zullen op Donderdag 16 April 1925 nam 4 uur, in café Jean Kemps ie Venray, Henseniusplr-in, voor de E> ven Esservan Wijlick te Venray, publiek verkoopen He; degelijk gebouwde goed onde> houden HEERENHUIS met binnenplaats, stallin gen en remisen. alsmede den tuin en boomgaard (beplant met de beste fruit- boomen), gelegen midden in de kom van het dorp, op den druksten en besten stand in de Groote Straat, groot0 7005 H, Het pand. zeer geschikt voor zaken be drijf zal geveild worden in 2 woningen, a'sook de stallingen en remisen in 2 per. ceelen. waarvan een gedeelte zeer voor deelig in in te lichten voor woning Verder in diverse bouwterreinen en tevens in ma-ssa en ondermassa's, te weten Koop 1. Bouwterrein aan de Groote Suaat (grens Dr. Struben) groot 3 67 a Koop 2. Bouwterrein aan de Groote Suaat (middelvak) groot 3 14 a. Koop 3. Bouwteriein aan de Groote Straat (grens huis) groot 2 93 a. Koop 4. Halve huis, kant Dr Struban, waarbij den gang. met achter tuin, alsook gebouw Laboratorium als pakhuis, groot 4.90 a. Koop 5- Halve huis, kant Verheugen, waarachter oprijplaats, binnenplaats en tuintje, groot 3.30 a. Koop 6. Half gedeelte stalling en schuur, mer achter tuimj j, zeer voo» deelig in te richen als woonhui-, groot 156 a. Koop 6a. Paarden-talling en schuu lindenboom, kippenhokken, zal verkocht worden voor ..fbiaak (wordt public ken weg) groot 5.60 a. Koop 7 Bouwterrein in den tuin, k Dr. Stiuben, groot 2 61 a. Koop 8. Bouwterrein in den tuin groot 2 41 a. Koop 9. Bouwterrein aldaar groot 2.41 a. Koop 10. Bouwtere in aldaar groot 2 37 a Koop 11. Perceel boomgaard (gr en Vcrschureo) groot 6 60 a. Koop 12. Perceel boomgaard (grens Verschuren) groot 6 71 a. Koop 13 Perceel boomgaard (grens Gemeente) groot 5.24 a Koop 14. Perceel boomgaard aldaar groot 6.42 a. Koop 15. Perceel boomgaard aldaar gioot 6.49 a. Koop 16. Perceel boomgaard aldaar groot 3.69 a. Aanvaarding 1 Mei 1925 lederen dag aanwijzing en inlichtingen te bekomen bij den Heer E. EsserEsser alsook bij den Heer A. Martens, aannemer te Venray, alwaar tevens de teekening ter inzage ligt. zal op Viijdag 17 April 1925 voorm. 9 uur ten huize en verzoeke van de erven Schobbers- van Hens te HorstAmerica publiek verkoopen Den geheelen inboedel bestaande uit rnmrn Bij VESTIGING HUWELIJK GEBOORTEN vindt U in onze magazijnen de uitgebreidste sortearing In onze magazijnen te winkelen geeft U voldoening) De laatste nouveauté's in Alle Dames- en Heeren- 2170 Bestellingen buiten Venray worden op verlangen per auto aan huis bezorgd. kasten, tafels, stoelen. porcelein, glas en aardewerk, keuken- en keldergerief, fornuis, kachel, mantelketel, naaimachine, tonnen, kuipen enz. Vee: beste dragende koe, rund. 30 kip pen. 2 j. merriepaard (stamb. B) voorts lange kar. slagkar, wendelploeg. brab ploeg, wanmolen, bascule, hakselmachine, 3 stel paardentuig, schoppen rieken, mest, hooi, stroo. schansen enz. Posten t/m. f 10 contant. zal op Vrijdag 17 April 1925 nam 3 uur in Café Jac. v. d Voort ie Venray-Oos'trum voor de 'Erven Peetersvan Cuyk publiek verkoopen Eene vruchtbare Boerderij gelegen te Venray aan het Brukske, als 1 huis. stal. schuur, tuin, boomgaard, bouw- en weiland. 2 Bouwland aldaar, bel. Swinkels en Li jens groot 74,30 aren. 3 Bouw- en weiland aldaar, gen. de Hulst, groot 2,07,10 H A. 4 Hakhout aldaar, groot 70,20 aren. 5 Massa groot 7,14,80 H.A. aanvaarding gebouwen, wei en voorland dadelijk, rest stoppelbloot a p. zal op Vrijdag 17 April 1925, onmiddellijk na afloop van den verkoop Peeiers-v. Cuyck in Café Jac v. d. Voort ie Venray-Oostrum, voor den Heer M. Janssen, publiek verkoopen Een solied zoo goed als nieuw gebouwd hui-» met tuin. zeer gunstig gel te Venray Oosrrum nabij het Station E 2755, groot 4 a 15 ca. Aanvaarding i Sept a zal op Maandag 20 April 1925, nam. 3 uur in de Bondszaal te IiorstAmerica voor den Heer W. H. Dohmen publiek verkoopen bestaande uit nienwe gebouwen met Holl. stal, grooten gierkeldt-.r. alles geheel naar de eischen de-» tijds ingericht, met 3 H.A* boomgaard, beplant met weelderig was sende fruitboomen van de beste soort en voorst best bouw- en weilaud, alles zeer gunstig gel. op eenige minu'en afstand vau Kerk, school en station, gr. 18.6.70 H.^ waarvan 6 07.70 H A eigendom en 11.99 H.A. pachtrecbt, resp, tot 1955 en 1960 Aanvaarding 1 Oct. a.a. Notaris Esser te Horst zal op Dinsdag 2! April 1925. nam. 1 uur ten huize en verzoeke van de erven Pee ers-v. Cuyik te Venray a. h. Brukske, publiek verkoopen Den geheelen inboedel, bestaande uit kaften, tafeK stoelen, porcelein, glas- en aardewerk, keuken en keldergerief. ledi kanten. beddegoed, kachels, tonnen, kuipen melkkannen enz. Vee 1 dragende koe, v-r-cho koe, 8 j. werkpaard 50 kippen. Ver ier slagka-, korte kar. ploegen, eggen,, paarden uig. wanmolen, nieuw dorschma- chine, met manege, schoppen, rieken, hooi* stroo, brandhout, schansen enz. alsmede 30 eiken- canada en wilügenboomen i taande bij de boerderij. zal op Vrijdag 24 April 1925. nam 2 uur ten huizr» te Venray op den Heuvel, thans bewoond do<>r J. Arts. voor de erven H. Verhallen, pubbr-k verkoopen: Inboedel aU tafels, stoelen, kasten, porcelein. gla«- en aardewerk, keuken- en keldergerief. fornuis, mantelketel, kachel, spiegels, schilderijen, ledikanten met bed- degoed, naaimachine, regelateur, tonnen, kuipen enz. Voorts wanmolen, kruiwagen, schoppen, rieken, zaaimacbientje, bieten snijder. een groote pari ij kippend raad enz

Peel en Maas | 1925 | | pagina 4