R.K.Leesbibliotheek Veeverzekering Tuinbouwvereen. Leunen partij maugelwortelen C4emeng,d Nieuws. BUaSBRHJKS STAID VSSBAY. DimiflB BHX8Ï2V VSff&AÏ. Districts-arbeidsbeurs Dankbetuiging. Fokvereen. „Eensgezinheid' Algem. Vergadering secretaris-penningm Paardenverzeker. Overloon, een gezond onteigend paard. weiden van vee TE KOOP mm uim 3000 handpalmen Haarlem. Daar de zwaar beladen wagen dwars over de straat stond en de chauffeur geen gereedschappen scheen te bezitten, was het verkeer met voer tuigen geruimen tijd gestremd. Dinsdagavond verbleef alhier het echtpaar Schriever uit Rotterdam, dat volgens hun zeggen eene reis om de wereld wenschte te maken. Door het verkoopen van kaarten met hun por tret voorzien zij in hun onderhoud. In het Klooster «Jerusalem" al hier hopen op 27 Mei a s. de Eerw Mère Clemens en de Eerw. Soeur Agnes hun gouden professiefeest te vieren. De Zondag in Café Verbeek alhier gehouden billart-seance door den heer G. de Recht, werd druk bezocht. De heer Fr. Schaeffers slaagde erin eene partij van dezen meester in de biljarlkunst te winnen' Paasch-Maandag zal Venray' Mannenkoor een concert en tooneel uitvoering geven in net Patronaat. Zooals steeds, zal ook dan geen ge brek aan belangstelling zijn. Zie ach terstaand programma. Een 18-jarig meisje uit Venray, dat te Venlo in betrekking was, werd aldaar Dinsdag plotseling krankzinnig. Zij is naar hier overgebracht. Tijdens de groote Gildefeesten alhier te houden op het terrein van de Erven Rutten aan het Eind, op 23, 24 en 25 Mei a s., zullen prachtige Radio demonstraties gegeven worden door den Heer V. Fonck Jr, als hoofdver tegenwoordiger voor Nederland van de Radio-Compagnie te Londen. De handel in aardappelen leeft weer op. Deze week zijn aan het station alhier verschillende wagons ingeladen bestemd voor Duilschland, f 4 per 100 Kg. LEUNEN. Dinsdagmiddag miste men ten huize van C. alhier het 2i/* jarig kind. Na lang zoeken kwam men tot de treurige ontdekking dat het in een nabijgelegen kuil verdronken was. Voor de ouders een harde slag. OOSTRUM. Zondag is alhier de R. K. Leesbibliotheek wederom ge sloten lot October a s. Er werd een zeer druk gebruik van deze nuttige inrichting gemaakt. MERSELO Als een loopend vuurtje verspreidde zich hier het bericht, dat onze beminde Rector benoemd was tot Pastoor te Stramproy. Hoewel allen hem deze benoeming tot pastoor van harte gunnen, toch zullen zij noode scheiden van hun Rector, die in een zestal jaren hier zeer veel goeds heeft tot stand gebracht. Hij was alles voor de zijnen hij was vol liefde voor ieder der aan zijne zielzorg toever trouwden, maar ook wederkeerig be minden de zijnen den ijverigen Priester, wien hun zielenheil boven alles ter harte ging, hoewel hij ook op stoffe lijk gebied onvermoeid voor hen werk zaam was. Allen wenschen Pastoor Bloemen dan ook toe, dat het hem in de pa rochie Stramproy steeds moge welgaan en hij daar evenzeer moge bemind en geëerd worden als hier in Merselo. In plaats van wijlen den heer Th. Pubben is tot Beschermheer van «St. Hubertu8" benoemd diens zoon Gerard. HORST. De beroemde film «Crédo" Het wonder van Lourdes zal alhier vertoond worden op 18, 19 en 20 April a.s. in de zaal van het Mannenkoor. WELL. De kieskring Horst hield alhier Zondagmiddag een druk bezochte vergadering Door den Zeer Eerw. Pater Ritzen uit Venray werd een gloedvolle rede gehouden om de eenheid in de katho lieke staatspartij te behouden De heer Donnée uit Venlo, lid van het college van advies, deed eenige algemeene mededeelingen over de tot stand koming van het politiek advies. Hij moest zich tot algemeenheden beperken, daar het verhandelde in de adviseerende verga dering niet publiek mocht gemaakt worden. Ten slotte werden mededeelingen gedaan over de te houden stemming op 26 April a.s. Uit de gevoerde dis cussies bleek wel, dat velen het nut van de stemming niet inzagen, daar eraan de volgorde van de candidaten van 't politiek advies niets meer veranderd kan worden. Mogelijk is 't, dat een of meer candidaten van de alfabetische lijst kunnen ingeschoven worden. Aan het slot der vergadering ont stond nog een incidentje, toen de voor zitter 't woord weigerde aan den heer Willems, die, aspirantlid zijnde der R. K. K. te Well, in 't debat genoemd was over zijn artikel «Om het politiek advies" in de Noord-Limburger van 4 April j.l. en zich nu wilde verdedigen. De voorzitter sloot de vergadering. TEGELEN. Voor het baantje van schoorsteenveger in deze gemeente hebben zich een twintigtal sollicitanten aangemeld. ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 3200000 eieren Hoogste prijs f 7. Laagste prijs f 5.50. NEDERWEERT. Gedurendehetlst© kwartaal 1925 werden alhier in sluis 15 in de Zuid-Willemsvaart geschut niet minder dan 2306 schepen meteen tonneninhoud van 614605 en een la dinginhoud van 369177. Het vorig jaar bedroeg het getal geschutte schepen in dal tijdvak 2161, waaruit blijkt, dat ook in de scheepvaart een flinke opleving valt te constateeren. HEERLEN. De Raad besloot tot he1 houwen van een nieuw slachthuis- worden, waarvan de kosten geraamd zijn op f 45000. KESSEL. Het mond- en klauwzeer breidt zich hier wederom uit. Valsch gold. De politie te Sittard nam een valsch bankbiljet van f10 in beslag, dat door een wissellooper ter betaling in ont vangst was genomen. Insluiper aangehouden. Te Herkenbosch drong Woensdag een Duitscher de woning binnen van pastoor, toen deze zich met zijn den huishoudster in den tuin bevond. Een derde huisgenoot, die op een der boven kamers ziek te bed lag, werd den indringer, die zich vermoedelijk wilde doen insluiten, om des nachts zijn slag te slaan, gewaar en riep om hulp. Hij werd door den gemeenteveldwachter aangehouden en naar de gevangenis te Roermond overgebracht. De smokkelhandel herleeft, WELL. Dezer dagen deden de Duit- sche grensbeambten een goeden slag. Ze visiteerden een vrachtauto, die met meel beladen was. Daaronder zaten een 60 balen koffie verpakt. Deze werd in beslag genomen en na een borgstelling van 30.000 goudmark konden de eigenaars naar Holland terug. Geheime brandery ontdekt. 2 rijksambtenaren en 1 rechercheur uit Maastricht hebben bij den heer N. W. te Gulpen in zijn woning een ge heime branderij ontdekt, De toestellen en materialen werden beslag genomen, benevens 50 60 liter alcohol van 80 pCt. W. is gearresteerd. Door den bliksem gedood. Tijdens het korte onweder, dal Woensdag boven Maastricht en om geving woedde, werd de 58jarige land bouwer J. W. Roeckx te Amby, welke op een weiland aldaar werkzaam was, door het hemelvuur getroffen en op slag gedood. Openluchtspel„De verloren Zoon.' OVERLOON. De feestcommissie, be last met de regeling van het prachtige openluchtspel«De verloren Zoon", bericht ons, dat de opvoerig zal plaats hebben in de bosschen, gelegen achter de R. K. Kerk, ten Zuiden van den Vierlingsbeekschen weg. De voorstel lingen worden gegeven op Zondag 7 Juni, Donderdag 11 Juni, (H. Sacra mentsdag) en Zondag 14 Juni om 4 uur nam. Voor het vervoeren van bezoekers zulllen autobussen rijden. Nadere be richten worden per advertentie bekend gemaakt. Maashees. Onze fanfare besloot deel te nemen aan het te Well te houden nternationaal festival op 5 Juli a.s. Vierlingsbeek. De plechtige instal latie van den Zeereerw. heer Pastoor W. Janssen, zal plaats hebben op 4 Mei Wetsontwerp tot samenvoeging van Deurne en Liessel en Vlierden. Ingediend is een wetsontwerp tot samenvoeging van de gemeenten Deurne en Liessel en Vlierden. Indien de vereeniging tot stand komt, vervallen de kosten van het algemeen bestuur der gemeente Vlier den voor 1924 geraamd op f 5106. Hiertegenover staat voor de veree- igde gemeente Deurne, afgezien van eventueele wachtgelden, alleen een meerdere uitgave, geraamd op flOOO, wegens noodzakelijke verbetering van wegen en waterlossingen te Vlierden. De Tariefwet treedt in werking. Naar wij uit de beste bron ver nemen, kan, buitengewone omstandig heden voorbehouden, de inwerking treding van de Tariefwet op 1 Mei a.s. worden tegemoet gezien. Uit de Bouwvakken. Naar gemeld wordt, hebben de hoofd besturen van de Neutrale en R. K. bonden van bouwvakpatroons in een schrijven aan den Rijksbemiddelaar, mr. S. de Vries Czn., medegedeeld, dat zij bereid zijn zijn bemiddelingsvoor stel, inzake de collectieve arbeidsover eenkomst, neergelegd in de verleden week gepubliceerde conclusies, in de ledenvergadering te verdedigen, op voorwaarde, dat de Rijksbemiddelaar er zich eerst van overtuigt, dat de hoofdbesturen der werknemersbonden welwillend tegenover het voorstel staan. Drieling te 's Bosch. Dinsdag werd het gezin van den heer A. van Dijk-Hesse, vermeerderd met een drieling, en wel drie dochters. Zoowel de moeder als de kinderen maken het uitstekend. Nekkramp. Men meldt uit Anna Paulowna Onder de arbeiders van de Zuiderzeewerken in deze gemeente heeft zich een tweede geval van nekkramp voorgedaan. Ook deze patient is naar het Marine- Hospitaal te Helder overgebracht. 70 jaren in het klooster. Op 1 Mei a.s herdenkt de Eerw- Zuster M. Petronella in het St. Nicasius" Gesticht te^Heeze den dag waarop zij zeventig jaar geleden haar intrede deed in de Orde der Eerw. Zusters van het Gezelschap alhier. Zuster Petronella (in de wereld Mej. Anna M. Knicknie) is thans 86 jaren oud. Op 16-jarigen leeftijd verliet ze dus reeds de wereld om zich aan God te wijden. De Koningin naar de hoofdstad. De burgemeester van Amsterdam heeft bericht ontvangen, dat het Kon. plaats hebben van Woensdag 13 Mei tot Maandag 18 Mei a.s. Brutale diefstal. Te Koewacht heeft een dievenbende met twee karren een bezoek gebracht aan de schuur van den landbouwer de M. en alle kunstmeststoffen opge laden en vervoerd. Tragisch. Uit het gezin van zekeren J. N., te Wouw, zijn binnen een tijdsverloop van slechts zeven weken de moeder, een dochter van 17 jaar en een zoontje van 14 jaar aan tuberculose overleden. Woensdag werd het derde slachtoffer uit het gezin ter aarde besteld. Groote haringvangst. Te Lemmer is Maandag een buiten gewone hoeveelheid haring aangevoerd in het geheel ruim drieduizend tal. De prijs liep tengevolge van den grooten aanvoer terug van 1.50 tot 50 cent pe tal. De visch is van extra kwaliteit. Zelden is hier de prijs tegen Paschen zoo laag geweest. Een arm afgezaagd. In de fabriek der N. V. van Werven te Meppel is de 17-jarige S. S. in aan raking gekomen met een machinale zaag, waardoor hem de linkeronderarm werd afgezaagd. De jongen is in het ziekenhuis te Hoogeveen ter verpleging opgenomen. Moeder en kind verdronken De vrouw van R. Grijpsma te Warf stermolen, is bij een poging tot het redden van haar kind, in de gracht aldaar geraakt en met het kind ver dronken. Een noodlottige hotsing. Nabij de gemeente Wissum (Gron.) de heer J. Enzenga, wonende te Grijpsloot met zijn motor tegen een boom gebotst en dadelijk aan de ge volgen overleden. De overledene laat kinderen achter. Bravo De politierechter te Amsterdam heeft een boterhandelaar uit Landsmeer, die op 10 Maart 1925 aan een caféhouder twee pond margarine als prima fijne roomboter verkocht, wegens overtreding der Boterwet, overeenkomstig den eisch van het O. M., veroordeeld tot drie maanden gevangenisstraf. Terkoop vereeniging N.C.B. In de dezer dagen te Helmond ge houden jaarlijksche vergadering van de Verkoopvereeniging van den Noord- Brabantschen Chr. Boerenbond is, naar de R. K. Boerenstand meldt, een defi nitief bestuur gekozen in plaats van het voorloopig comité, dat gedurende het eerste boekjaar de leiding had. Gekozen werden de heeren Joh. Frans- sen te Vlierden, J. C. Wulen te Beesl- houdakker, C. van Uden te Vught, G. van Lieshout te Veghel en J. Hax Malden. De vereeniging werd op 14 Januari 1924 definitief opgericht (sedert 13 Oct. 1923 hadden reeds leveringen plaats ?ehad) met 476 leden leden, voorname lijk uit den kring Helmond. Tot voor zitter werd gekozen de heer Joh. Frans- sen, tot secretaris de heer C. v. d. Ven en tot directeur de heer J. van Doorn te Berlicum.' Op 1 Januari 1925 telde de vereeniging 719 leden en na dien datum 8'eeg het ledental nog tot 784. De omzet bedroeg in 1924 in totaal 3249 varkens, 2083 kalveren, 2 stieren en 1 schaap, waarvoor werd uitbetaald 446 316.21. Voorts werden verkocht 117.500 K.G. aardappelen voor f 5266,04. Uit de balans blijkt, dat de vereeniging op 31 Dec. 1924 een zuiver vermogen bezat van f 4863.321/* (voordeelig ex ploitatiesaldo). Scheepsramp in de Wielingen zes opvarenden verdronken vier man nog vermist. Donderdagmorgen is in de Wielingen het Rotterdamsche stoomschip «De Jonge Catharina" in aanvaring geweest het Engelsche stoomschip «Clan met Monroe' «De Jonge Catharina" zonk onmid dellijk. De opvarenden zijn te water gesprongen en gedeeltelijk gered door sloepen van het Engelsche stoomschip Om 6 uur waren 15 personen gered, verdronken en 4 vermist. Donderdag had een correspondent van «De Msb." in hel ziekenhuis te Vlissingen een onderhoud met den tweeden stuurman, die bij de aanvaring dienst op de brug had. Hij deelde ons mede, dat men te drie uur voor Vlis singen was en den zeeloods aan boord kreeg. Het was zoowat half vier, toen de «Clan Monroe" in het zicht kwam. Het was eenigszins heiig op dat oogen- blik en het vaarwater niet bijzonder breed. De voorgeschreven seinen waren gegeven, de stuurman hoorde op het Engelsche. schip nog het sein geven om achteruit te stoomen, maar toen was het te laat. De «Clan Monroe" voer het Nederlandsche sehip achter het midden aan en doordat de groote Engelsche boot zwaar geladen was, was de aanvaring zeer krachtig. De 9000 ton groote «Jonge Catharina", eveneens zwaar geladen, onder andere met ijzer, zonk onmiddellijk. De tweede stuurman had de tegen - woordigheid van geest nog een luik in zee te werpen, aan welk luik hij zich met 5 anderen gedurende meer dan een uur heeft vastgeklemd Van de vier vermiste personen heeft men den lichtmatroos Oosterman nog wel gezien maar deze is niet opgepikt. De eerste machinist Sessler lag te kooi maar is, toen hij gewekt was, naar de machinekamer gegaan. Toen hij terug wilde komen, heeft het binnendringen de water hem den weg versperd en zoo moet hij op verschrikkelijke wijze aan zijn einde zijn gekomen. De indruk, dien de stuurman kreeg, sche schip eerst heeft nagegaan of men zelf ook averij had bekomen. Daarna is men eerst booten gaan uitzetten en intusschen waren de schipbreukelingen ver weg gedreven, zoodat het geruimen tijd duurde voor de 22 personen allen waren opgepikt. Volgens onzen zegs man was op dat oogenblik alleen de 3e machinist Kool overleden de ande re vijf, wier lijken thans te Vlissingen zijn, gaven allen nog teekenen van leven en aan boord van de sleepboot «Löwer" heeft men tijdens het over brengen der schipbreukelingen naar Vlissingen, alle denkbare pogingen aangewend om de levensgeesten weer geheel te doen terugkeeren. Onze zegsman was reeds 2 jaar op deze boot en maakte zijn laatste reis alvorens op school verder te leeren vooi eerste stuurman. De eerste stuurman Meijnderls, die onder de slachtoffers behoort, was Zon dag uit Antwerpen nog naar Vlissingen geweest om zijn aanslaande, met wie hij na deze reis in het huwelijk hoopte te treden, te bezoeken. De „Clan Monroe" verdwenen. Men meldi nog uit Vlissingen De marconist der «Jonge Catharina d:e eerst aan boord van de «Clan Monroe" was gebracht is nu ook hier in het ziekenhuis opgenomen. De justitie uit -Middelburg is met een motorsloep van het Nederlandsch Loods wezen naar de Wielingen vertrokken doch de «Clan Monroe" was verdwenen Het schip zou volgens berichten, na verkregen instructies van de reederij. niet de reis naar Antwerpen hebben voortgezet, doch van koers zijn ver anderd Jen weer naar zee zijn vertrok ken, zeer vermoedelijk uit vrees, dat ingevolge een civiele actie der Neder landsche reederij, het schip in beslag zou worden genomen. De slachtoffers. Gisteren (Vrijdag)morgen vroeg had op het kerkhof in de lijkenzaal de confrontatie der lijken plaats. Die der twee Duitschers worden heden te Vlis singen ter aarde besteld, terwijl inzake May en Kool, beiden uit Rotterdam afkomstig, overeenkomstig den wensch der families zal worden gehandeld. Zooals gemeld, woonde de verdronken eerste stuurma Meijnderst te Vlissingen De deelneming in deze droeve ramp, die aan tien menschen het leven kostte, is hier algemeen. Hindenburg candidaat. Het bloc van Rechterparlijen heeft Generaal-veldmaarschalk Hindenburg candidaat gesteld voor het Rijkspresi dentschap. Hindenburg heeft de can- didatuur aangenomen. De groote eindstrijd gaat dus tusschen Marx en Hindenburg. De mynramp te Essen. Het aantal dooden, dat gevallen is bij de ramp van mijn Matthias Stinnes te Essen, bedraagt 12. Van de zwaar gewonden verkeeren er nog slechts twee in levensgevaar. Ontzettende brand. Te Cairo zijn naar schatting 50 per sonen gedood in een brand, die vier dorpen heeft verwoest. Ongeveer 1600 woningen zijn een prooi der vlammen geworden. van 3 10 April GEBOREN Leonardus J. Verstraelen, Maash. weg Wilhelmus Th. Swinkels, Oirlo Peter G. J. Seijkens, Oirlo Gertruda H. A. Janssen, Langstraat Bertha J. Kennis, Patersstraat Wilhelmina J. A. v. Osch, Hoeberlweg OVERLEDEN H. M. Fr. Claessens, 22 mnd. Leunen 4 patiënten St. Annagesticht. St. Antonius-Patronaat. Geen zangrepetitie. De jongens, die in hun zestiende jaar zijn of ouder, kunnen de Uitvoering op Paasch-Maandag bijwonen. Kaartjes halen tusschen vier en vijf uur (niet op een anderen tijd). Dan tevens ge legenheid tot sparen en contributie. Achtergebleven boeken van de Bibliotheek terugbrengen. Parochiekerk Morgen Zondag 9 uur kindermis, lOuurpI. Hoogmis opgedragen door don Eerw. heer Martin Pools. Men gelie?e dan de 3 bovenste on»erpachte banken in het middenschip vrij te laten, half 4 plechtig Lof. Maandag 2de Paaschdag, half 9 begrafenis van de vrouw van Lambert Poels. Beide; geen kinder mis! 10 uur zal de plechtige Hoogmis worden op gedragen door den Eerw heer Oerard Stoot. De banken in het middenschip vrij laten, half 4 plechtig Lof. Dinsdag half 8 leesmis. 8 uur de uitvaart voor de vrouw van Lambert Poels, waarna brooduit- deeling aan de armen. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2e klas voor Martin Poels en Johanna Rutten. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg voor Mathijs Creeraers. Vrijdag half 8 leesmis. 8 uur jaarg. voor Math Minten en Soph, Buis. Zaterdag kwart na vier Lof. Zondag, Belokea Paschen, Is H. Communie dsr kinderen onder de H. Mis van 8 uur. De ouders van'communiekinderen, welke niet in Venray gedoopt zijn, worden er nogmaals aan herinnerd, dat zij een doopbewijs moeten over leggen van den Pastoor, waar het kind gedoopt is Zonder dit bewijs kan het niet tot de le H. Communie worden toegelaten. Woensdag worden de communiekinderen onder vraagd in de Zustersschool, de jongens om half elf, de meisjes om elf uur. De ledep van de Vereeniging der H. Communie van Eerherstel gelieve in den Paaacbtijd nog eens tot de H, Communie te gaan, voor een van die genen, welke hun Paschen niet houden. Er wordt een offerblok geplaatst voor bloemen en licht in den Meimaand. Paterskerk Morgen, Hoogfeest van Paschen, om 5, 6 en 7 uur H. Mis. 8 uur plechtige Hoogmis, 5 uur Lof, generale absolutie voor de leden der Derde Orde na de H. Missen en het Lof Maandag 2e Paaschdag, de H. Missen als op Zondag, 8 uur plechtige Hoogmis, welke wordt opgedragen door den Weleerw. Heer Martin Poels, om 5 uur Lof. Dinsdag half 8 plechtige Hoogmis ter eere van den HAntonius, welke wordt opgedragen door den Weleerw. Heer Oérard Stoot, om 6 uur Lof. Donderdag plechtige herdenking van den ver jaardag der Professie van O. H. Vader Franciscus half 8 plechtige Hoogmis, 6 uur Lof, volle aflaat o g v. Vrijdag half 8 Hoogmis, 6 uur Lof en H Kruisweg, Maandag 2e Paaschag kwart na 9 H. Mis en vergadering voor de leden der Derde Orde, toowel mannen als vrouwen. Toespraak van den Z.È, Pater Visitator, hernieuwing der Professie, Pauselijke zegen. As. Zondag collecte voor het Bisdom. Worden gevraagd sigarenmakers 1 boerenknecht voo- Maashees 1 schoenmakersknecht 1 kleermaker voor Venray 2 metselaars 2 koperslagersknechts 1 boerendienstmeid voor Maashees 2 boerenknechten 6 boerendienstmHden Mijnwerkers leef ijd 18—30 jaar 3 burgerdienstmeiden 2 paardenknechten 4 jongens van 12—15 jaar v boerenwerk liefst kunnende melken 2 keukenmeiden 1 jongen 1516 jaar voor boerderij flinke landarbeiders voorden Klza9 IJzervIechters en betonwerkers voor de mijn Maurits 3 burgerdienstmeiden voor Deurne. 1 keukenmeid voor Blerick 4 huishoudsters 2 flinke landarbeiders Bieden zich aan 1 kindermeisje 1 boerenknecht 54 jaar 2 kantoorbedienden 1 machinist of stoker 1 slagersknecht 4 jaar a. h. vak 1 smidsknecht 4j a. h. vak 4 meisjes voor leerling naaister 1 bankwerker Wegens het Hoogfeest van Paschen zal de bibliotheek morgen Zondag ge sloten zijn en in plaats daarvan GE OPEND zijn op 2e Paaschdag van half 10 tot 10 uur, dus NIET na de Hoog mis. Op Zondag 19 April a.s. zal de bi bliolheek gesloten worden en worden de lezers verzocht op dien dag de nog in hun bezit zijnde boeken terug te bezorgen. 17 HET BESTUUR Hierbij dank aan de Spaarkas VESTA agent voor Venray, K.Hendriks, Hoen derstraat, voor de toezending van een prachtige mahonie pendule, zijnde eene extra premie voor elke 100e inzender van een volgestort boekje. Hij ^e'pelt de Spaarkas «Vesta" bij eenied*.. *er zeerste aan. W. Sijbers, Boenderstr op MAANDAG 13 APRIL nam. 4 uur in het Bondslokaal te LEUNEN. Jaarverslag, wijziging reglement enz. Trouwe opkomst van alle leden dringend gewenscht. 16 HET BESTUUR. Het Bestuur roept sollicitanten op voor de betrekking van Aanmelding kan geschieden tot uiter lijk 19 April bij den Voorzitter P. J. BUIJSSEN te Leunen. 12 HET BESTUUR van de zal op DINSDAG 14 APRIL voorm. 9 uur bij de Kerk te Overloon publiek bij afslag verkoopen Gelegenheid tot op weiland van Eykenhof aan het Veulen te Venray. Aan te melden «Jaegerhof" Veulen- Venray of Kasteel «Hatterl" te Vier lingsbeek. 12 bij MICHELSv. d. Hoven, Merselo. nF Smakt

Peel en Maas | 1925 | | pagina 2