Niet wachten Elke lepel helpt Akker "s Abdijsiroop Provinciaal Nienws. Gemengd Nieuws Laat het zoover niet komen met Uw Rheum&tiek Gebruik dus tijdig Kloosterbalsem nen u geen adressen opgeven voor Barnevelder fokhanen. U komt daar zoo laat mee voor den dag. Is u al eens aan het fokstation te Horst wezen in- formeeren Ze zullen daar wel geen hanen meer te missen hebben, doch mogelijk kunnen ze u- adressen opge ven, waar indertijd veel eendaags- kuikens of broedeieren van dat fok station naar toe gegaan zijn. Intusschen verheugt het me, dat u zooveel waarde hecht aan een goede fokhaan. Want waarlijk die is de baas van 't spul en als de baas niet deugt, dan loopt alles spaak. om Uw ontstoken keel te verzachten en die afmattende hoestprikkel weg te nemen Akker's Abdijsiroop dankt haar snel werkende geneeskrachtige eigenschappen aan de kruiden- extracten in haar samenstelling. Stilt als bij tooverslag de hevigste hoestbuien en verruimt de borst! Overal per koker f 1.50 £2.75 £4.50 VENRAY, 8 November 1924. Rjjks telefoon. Nieuwe aansluiting No. 70 Dupont R. L. Stationsweg 19. GEVONDEN en bij de gemeen tepolitie gedeponeerdeen manchester- jas. Om de Peelschatten. Naar de Maasbode verneemt, bestaat er van Engelsche zijde wel belang stelling voor een eventueele exploitatie der veelbesproken en beschreven Peel- kolenvelden. Of deze belangstelling tot eenig positief resultaat zal voeren, gaat na tuurlijk geheel afhangen van het wets voorstel, dat de regeering daaromtrent zal indienen. Dat ook onze paardenmarkten in bloei toenemen, bleek Woensdag wederom, toen er ruim 240 paarden veulens en hitten ter markt waren aan gevoerd. Met genoegen kon worden geconstateerd, dat de kwaliteit van den aanvoer veel verbeterd is. De handel was heel goed te noemen, en zou zelfs zeer goed geweest zijn, indien de koop lieden uit Zuid-Limburg, niet door het hooge water verhinderd waren hun inkoopen voort te zetten. Intusschen is gebleken dat ook onze paardenmarkten, zoowel als de vee markten er mogen zijn. Zondag werd in het lokaal van Jac van Dijck alhier een nationale postduivententoonstelling gehouden, uit geschreven door de "Pösld u i ven vereen i- ging »De Zwaluw". Pl.m. 300 duiven werden ten toon gesteld. Hieraan werd deelgenomen door- vereenigingen uit den omtrek. De belangstelling voor deze sport was zeer groot. Jammer dat er 's avonds een waarde volle duif van den heer B. uit Blerick vermist werd, welke vermoedelijk is gestolen. De Heer A. Fila, herdacht 1 November den dag, waarop hij voor 25 jaren werd aangesteld tot gemeente veldwachter alhier. Van vele zijden mocht de ijverige en trouwe politie man blijken van belangstelling ont vangen. Namens het Gemeentebestuur werd den Jubilaris een prachtig gouden horloge aangeboden. Voor een café te Oostrum werd dezer dagen in het vallen van den avond een rijwiel gestolen. Onze Fanfare ontving eene uit- noodiging tot deelname aan een Muziek concours te Luzern (Zwitserland) in Juni a.s. Of hieraan zal kunnen wor den deelgenomen, weten we nog niet. Gedurende de maand October boden zich aan bij de Districts Arbeids- beurs alhier en hare correspondent schappen 229 werkzoekenden en wer den 252 personen gevraagd. Hiervan werden 202 personep aan werk gehol pen. Een dergelijk hoog getal werd sedert de oprichting dezer instelling nog niet bereikt. Eenige personen uit Boxmeer» die Zondag in een café alhier ruzie maakten, en aan de politie hun naam weigerden op te geven, werden naar het arrestantenlokaal overgebracht, al waar zij na opgave van naam, weder om in vrijheid werden gesteld. Een procesverbaal zal wel volgen Op de Maandag gehouden big- genmarkt werd van 8 tot 12 gld, per stuk besteed. De handel was matig. Op de groentenmarkt was weinig aanvoer en dientengevolge de prijzen zeer hoog. OIRLO. De heer A. C. Hoogeveen alhier is aangesteld tot ploegbaas bij de S. S. standplaats Cuyk. H. Kindsheid. De tooneelvoorsteliing der kinderen ten bate der H. Kindsheid zal plaats hebben op 18 en 19 Nov. a.s. in de zaal van het patronaat. De stukken die gespeeld worden zullen zeker in den smaak vallen. Het hoofdstuk: »In het land der zwartjes" werd voor een paar jaar gedurende de missie week te Venlo niet minder dan 9 keeren opgevoerd voor een stampvolle zaal. Het operetje«Het gouden gansje" is een echt kindersprookje, door kin dertjes in beeld gebracht, en dan spreken wij nog niet van het leuke gymnaslieknummer der kleintjes, van den deftigen dabler en het bezorgde poppenmoedertje. De kinderen hebben hun best gedaan om de grooten eens te amuseeren, gun hun dat plezier, en koopt ijverig, toe gangskaarten, de prijs is slechts 25 ct. en het doel is een van de mooiste die er zijn. Maandag 17 Nov. om 4 uur wordt gespeeld voor de schoolkinderen, deze behoeven geen entree te betalen maar brengen zeker wel een klein offertje mee voor de Kindsheid. Dinsdag om h7 uur voor de groote menschen tegen entree en Woensdag om 4 uur voor de kinderen van hel St. Josephgesticht en de bewoners van Jerusalem. De kantoorbediende bij de poste rijen Th., alhier, die f 9 ingehouden had van de aan zekeren T. alhier toe komende ouderdomsrente, stond Dinsdag voor de rechtbank te Roermond. Hij verklaarde dit bedrag te hebben inge houden om een tekort in de postzegel- kas, dat hij niet verklaren kon, san te zuiveren. Er waren telkens op dat kantoor tekorten ontdekt, ook nadat Th. reeds ontslagen was. En die waien steeds nog niet opgehelderd. Het O. M. overwegende, dat beklaagde reeds een zware straf gekregen had, doordat hij zijn betrekking kwijl raakte, eischte 6 maanden gevangenisstraf voorwaarde lijk, met een proeftijd van drie jaar. Lcgwedstryd. Op den grooten legwedstrijd voor kippen aan het Fokstation te Horst, waaraan door kippen uit het geheele land werd deelgenomen behaalde de toom van den landbouwer E. van Rees, te Asten, den lsten prijs en bovendien een extraprijs voor een kip', die het meeste eieren van den geheelen wed strijd gelegd had. De 6 kippen legden resp. 181, 256, 230, 237, 188 en 222 of in totaal 1323 eieren. Voorwaar een mooi succes en een meevallertje voor den bekwamen kip penhouder. De Pasvisa. Zooals reeds vroeger vermeld, heeft de Kamer van Koophandel voor Noord- Limburg onlangs tot den minister van Buitenlandsche Zaken een adres ge richt met verzoek om lot afschaffing van de pasvisa te besluiten. In aansluiting daaraan is thans door de Kamer aan alle Kamers van Koop handel in Nederland een afschrift ge zonden van het aan den minister ge zonden rekest met verzoek daaraan zooveel mogelijk publiciteit te geven en het adres te steunen. Onze Kamer heeft dus bij deze gewichtige kwestie de bijl niet neerge legd En niet zonder succes. Naar wij vernemen, beslaat zelfs reeds het voor nemen om tegen begin Januari tot algeheele opheffing der pasvisa over te gaan. WELL. De plotselinge was van de Maas heeft ook hier heel wat schade aan de veldvruchten gebracht. De toe gangswegen tot 't dorp staan allen diep onder water. Ook het pontveer moet stil liggen. BLERICK. In het gasthuis alhier werd opgenomen mej. A. G. uit Blerick, die dezer dagen in den avond op den Baarloschen weg door de tram Venlo MaasbreeHelden, op nog onverklaar bare wijze werd aangereden en ernstig aan b°ide beenen en het hoofd werd verwond. Ontvlucht. Op het stations-emplacement te Venlo werd in een remkast verborgen ont- dek't de 14-jarige jongen B. v. d. L., uit Rotterdam, die met een goederen trein zich naar 't Zuiden gesmokkeld had. Hij was een verpleegde uit het geslicht Aug Hermann Francke School voor psychopathische kinderen te Rot terdam, waaruit hij ontvlucht was. Hij is onder geleide teruggebracht. VENLO. De Maas is gestegen snel ler dan ooit iemand heeft geconstateerd Vandaar dat ze zoovelen verraste. I Dinsdag liep reeds de Maasstrast blank en de Maaskade; in den nacht werd het einde der Lomstraat aan den kant der Geldersche Poort door het uit de riolen opborrelende water afgesloten en liep het ook daar woningen en kelders binnen. Woensdagmorgen bedroeg den stand reeds 17.30 M. of ongeveer 1 M. be neden den hoogsten stand, die ooit werd opgenomen. Ofschoon Maastricht 8 cM. val sein de hield de was hier den geheelen dag nog aan zij het in afnemende mate. Het is een imposant gezicht van de Maasbrug te kijken over de wijde watervlakte naar Noord en Zuid. Ook het Hetje liep onder, alsmede het einde der Jodenstraat en de Groote Beek straat. Overal werd druk gewerkt met het leggen van vondertjes en bruggen voor de bewoners der ondergeloopen bene denwoningen. Steeds meer kelders raakten vol. Op den Tegelschen weg stond aan de rechterzijde van uit de stad de trottoirs blank en stroomde eveneens het water in kelders en woningen. Verder op staat de weg naar Tegelen over een flinke uitgestrektheid onder. Alle voertuigen moeten zich door het water zien heen te werken. Het ver keer ondervond groote belemmering. Uit Maastricht seinde men Donder dag 34 c.M. val. De weg tusschen Venlo en Tegelen is gedeeltelijk onder geloopen. Op sommige plaatsen staat 30 c.M. water. Het autobus-verkeer VenloSteijl wordt slechts met moeite gaande gehouden. Voor luxe auto's en andere voertuigen is het verkeer ge stremd. VENLO. Voor den tweeden keer werd in deze gemeente aangehouden de 17-jarige G. T. uit Kaldenkerken aan wie het verblijf'in het grensge bied was ontzegd; voor den tweeden keer werd zij ook naar het huis van bewaring te Roermond overgebracht. Zij verklaarde te Venlo te zijn gekomen om naar de... bioscoop te gaan. HELDEN. Zondagnamiddag vond alhier een treurig ongeval plaats. Ver moedelijk door achter eenden te jagen, geraakte het tweejarig zoontje van den heer M. te water. Jongens, die in de nabijheid de onrust der eenden zagen, snelden toe en zagen het gebeurde, waarop ze de moeder waarschuwden, die direct te water sprong om het kind te redden. Door andere helpers moest de ongelukkige moeder, die 'zelf in doodsgevaar verkeerde, gered worden. De levensgeesten van den armen kleine konden niet meer opgewekt worden. Men kan zich de smart der zwaar beproefde ouders voorsteller.. ROERMOND. Op de Coöp. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 200.000 eieren. Hoogste prijs f 14,70. Laagste prijs f 11,40 ROERMOND. Sedert Woensdagna middag 3 uur is het wassen der Maas tot stilstand gekomen. De door het water bereikte hoogte blijft slechts eenige centimeters beneden die van 1920. De bewoners van de Weerd heb ben hun vee, dat overal ruim een Meter hoog in het water stond, met groote moeite door een motorboot voort getrokken aken, naar Horn overge bracht. Verlichting van het grensverkeer. Men meldt uit Venlo aan de Msb. Van 1 November af is een verlich ting van het grensverkeer ingevoerd. De brigade commandanten der Kon. Marechaussée zijn gemachtigd, om aan de door hen af te geven passen voor grensverkeer en voor verboden strook ook nachtverblijf te verbinden en wel indien de vreemdeling daartoe den wensch te kennen geeft en hij daar voor een aannemelijke reden opgeeft. Bij het verleenen van bedoeld nacht verblijf zal een zoo ruim mogelijk standpunt worden ingenomen. De voorzitter van den R. K. Kiezersbond. De heer J. C. Aarts, inspecteur der Directe Belastingen te Sittard, wordt met ingang van 1 Januari a.s. overge plaatst naar den Haag en aldaar aan de Hoofdinspectie in de eerste afdeeling werkzaam gesteld. Wij verheugen ons in de promotie van den heer Aarts, maar zien hem met leedwezen heengaan uit Limburg omdat dit vertrek tengevolge heeft, dat hij het Voorzitterschap van den R K. Kiezersbond zal moeten neerleggen. Hoog water te Nymegen. Keulen seinde Donderdagmorgen 2 c.M. was. De Waal voor Nijmegen heeft 55 c.M. was. De toestand van het oeververkeer wordt steeds moeilijker. De uiterwaar den loopen steeds meer onder. De pont veren zijn bijna alle uit de vaart genomen. Paarden voor Duitschland. Dinsdag werden te Roosendaal twin tig prachtige hengsten ingeladen voor de Duitsche hengstendepöts, welke in opdracht van het Duitsche rijksminis terie waren gekocht bij bekende stal len van Limburg, West-Brabant en Zeeland en ook uit België. Oneerlijke Ambtenaar. Dinsdag werd voor de Roermondsche Rechtbank tegen den gemeente secre taris J.B. uit Belfeld, in wiens admini stratie meerdere onregelmatigheden waren geconstateerd terzake valschelijk opmaken van een raadsbesluitbe schadigen van een register, dat hij als ambtenaar moest houden en poging tot verduistering van een in een dergelijk register ingeschreven origineel besluit van den gemeenteraad, li/s jaar gevan genisstraf geeischt. Mr. P. Tripels te Roermond, pleitte vrijspraak. Uitspraak 18 November a.s. maar nu reeds beginnen Uw handen in le wrijven metPurol; dat voorkomt het ruw worden en stukspringen 6 Belastingverlaging op komst. In de Memorie van Antwoord op het voorloopig verslag aan de Tweede Kamer nopens hoofdstuk I der Staats- begrooting 1925 wordt ten aanzien van de belastingen medegedeeld dat de minister van Financiën beoogt te komen tot verlaging van het successie recht, verlaging van den druk derver- dedigingsbelasling en vergrooting van den kinderaftrek bij de inkomsten belasting. De belasting op weeldeverteringen, die in voorbereiding is, zal geheven worden op verteringen in hotels en restaurants, welke een bepaald bedrag te boven gaan en bij aanschaffing van bepaalde weeldeartikelen. De watersnood. De filiaal-inrichting Amsterdam van het Kon. Ned. Met. Inst. berichtte Woensdag: In Midden-Europa, het afwaterings- gebied der groote rivieren is de regen val sterk verminderd. Alleen München Dijon melden nog 10 en 8 m.M. Deze regen komt echter hoofdzakelijk de Donau en de Rhöne ten goede. Voorzoover kan worden nagegaan, viel in het afwateringsgebied van Rijn en Maas geen regen van beteekenis. Bij Maastricht is de Maas sinds Dinsdag gevallen, de was in den Rijn bij Keu- lsn verminderde sterk. De weersomstandigheden in Midden- Europa wijzen op aanhouden van het droger weertype. Het wetsontwerp tot verliooging van den Tabaksaceyns aangenomen. De Tweede Kamer heeft met 56 tegen 22 stemmen aangenomen het wetsontwerp tot verhooging van den tabaksaccijns. Tegen stemden de vrijz.-dem. de S.D A P. en de Communisten. Invordering van belastingen. Blijkens het eindverslag inzake het .wetsontwerp tot wijziging van de wel op de invordering van 's Rijks directe belastingen vond het wetsontwerp over het algemeen instemming, doch eenige leden vioegen of een termijn van 10 dagen, waar binnen aan de aanmaning moet worden voldaan, niet te kort is, omdat niet ieder zoo spoedig gelden beschikbaar heeft om zijn belastingen te voldoen. De kosten van 25 cents voor de aanmaning vinden zij ook te hoog, vooral voor de kleine luiden, die nu eenmaal gewoon zijn, de belasting eerst te betalen als zij daartoe aange maand zijn. Hiertegen werd opgemerkt dat zulke verkeerde gewoonten niet door het nog lager stellen van de kos ten van aanmaning in de hand ge werkt moeten worden. In overweging werd gegeven om van het thans kostelooze loonsbedrag voor de belastingschuld van arbeiders voor dezen dezelfde kosten te verbinden, als in het algemeen den belastingschuldige die het op een beslag laat aankomen treffen. Surceance Maas- en Waalscho bank. Verschenen is het rapport van den deskundige, den heer J. W. Lucas, inzake de voorloopige surceance van betaling aan de Comm. Venn, de Maas en Waalsche Bank, Kneppers en Cie. den heer J. G. Jurgensen den heer J. H. H. Kneppers, allen te Nijmegen. De boedels der heeren Jurgens en Kneppers, voor zoover mogelijk als activa van de Maasbank beschouwen de blijkt, dat in werkelijkheid aange nomen moet worden, dat na afboeking van het commanditair kapitaal en de réserves, de passiva f 1,290,408 hooger zijn dan de activa. De oorzaak van de door de Maasbank geleden verliezen moet in de eerste plaats geweten worden aan het be- heerdersbeleid en eerst in de tweede plaats aan de crisis, waarin zich han del en industrie in de laatste jaren bevinden. Er zal in totaal 50 65 pet. uitge keerd kunnen worden. Op grond van het bovenstaande en in verband met het teit dat het bedrijf in zijn tegenwoordige vorm met verlies werkt, bestaat er naar de overtuiging van den deskundige geen vooruitzicht dat, na verleend maximaal uitstel, vol ledige betaling aan credieteuren zal kunnen plaats hebben. Brutale inbraak te Oss. Aanslag op een 67-jarigen man. De »Tel." vertelt nader In den nacht van Maandag op Dins dag hebben een drietal personen inge broken bij den varkenshandelaar G. v. Hinthem, aan de Schutskooi te Oss. Van H., die wakker werd door ge stommel in het voorhuis, begaf zich daar heen, alwaar hij een hem beken den, doch ongenooden gast aantrof. De inbreker, die zich herkend zag, loste een revolverschot op den 67-jarigen Van H. en trof hem in den rug. Van H. riep hierop zijn, bij hem inwonenden schoonzoon. De dader, zekere P. v. G., trachtte door een raam naar buiten te komen. Van H. wist, hoewel hij ge wond was, Van G. nog aan de beenen te grijpen, doch de twee handlangers van Van G., zekere A. BI. en M. de R., trokken hem naar buiten. Tijdens de vlucht werd nog twee maal in de richting der woning ge schoten een der kogels kwam terecht in de opkamer, waar de kinderen van H.'s schoonzoon sliepen. Gelukkig werd geen verder onheil gesticht. Tijdens de worsteling met Van H. had Van G. zijn pet verloren, welk stuk door de moeder van Van G. als toebehoorende aan haar zoon werd herkend. Tevens liet de inbreker zijn schoenen onder het raam staan. De politie arresteerde de daders, die echter alle drie pertinent ontkennen. De toestand van Van H. is bevredi gend. Ongelukken by de Maas- en Waal- kanaalwerken. Men meldt uit Nijmegen Er wordt met grooten spoed gewerkt aan de tot standkoming van het Maas- en Waalkanaal* Ongelukken zijn niet zeldzaam. De laatste paar dagen noteerden wij er weer drie te Overasselt en te Weurt. Een man kreeg een lierzwengel tegen het been, dat brak. Een werkman uit Overasselt, zekere P. N., kreeg den bak van den electrischen beton-wagen tegen het hoofd. Hij viel van een zes meter hooge stelling neer, kreeg ern stige kneuzingen aan gelaat en borst en brak een schouder. Hij wordt ver pleegd in het gasthuis te Grave. De Nijmeegsche 45jarige werkman J. G., kwam Woensdag op het werk onder Weurt onder een beton-wagen. Hij brak den rugwervel. De ongeluk kige zal vermoedelijk dit ongeluk niet meer te boven komen. Uit wanhoop. Te Amsterdam had Dinsdag een brutale poging tot berooving plaats. Een 22-jarig werkloos kantoorbediende over viel den 16-jarigen "Tooper van een effectenkantoor aan de Keizersgracht toen deze de trap af kwam van het Algemeen Effectenkantoor" aan het Rokin. De aanvaller ontrukte den looper een portefeuille, inhoudende f7000, en sloeg op de vlucht. Hij werd achtervolgd en gegrepen, doch had de portefeuille weggeworpen. De man ver klaarde uit wanhoop over het gebrek gehandeld te hebben. Verdiend loon. Te Weiden in Beieren is een man tweemaal ter dood veroordeeld, omdat bij sinds 1913 stelselmatig zijn zes kinderen achtereenvolgens door honger, mishandelingen en rachtslreeksche moord heeft gedood. Een liondcrjarige overleden. Te Steenwijk is de oudste ingezete ne der gemeente de weduwe Nijenhuis geboren Pen, op den leeftijd van 101 jaar en^3 maanden overleden. Een strenge straf. De Haagsche Politierechter heeft G. J. F. K., loopjongen in Den Haag, die te zamen met vele andere op het Spui met steenen had gegooid naar een auto met werkwilligen van het bouwwerk van «De Bijenkorf", veroordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf. Roofvogels in de Peel. Dezer dagen werd in de Peel door Wacht toch niet totdat Uw handen voor goed krom en misvormd zijnWacht toch niet totdat ge als een stumper door de kamer strompelt. Rheumatiek wordt veroorzaakt door ziektestoffen, die zich op de pijnlijke plaatsen gaan vastzet- ten. Wrijven met AJkker'sKloos- terbalsem voorkomt dat gevaar. een paar sehaapheriers enorme roofvogel ge1 'n schot in den vieu; was nog springleten vlucht van ruim Uee klauwen «navenant." wat moeite hem af daarbij werd een b$f gevonden. Die sinjeu Peel voor operatie-en kozen te hebben «n onder z'n klauwen bei is opgezonden om ie reerd. Kameronibii De Haagsche brief Tijd spreekt van de n Kamerontbinding al a niet waarschijnlijk. Bij de behandeling latie-Gerhard over hel gingsbesluit zou een zijn uitgesloten. »Men kan er toe zijn, zegt de cornsp aan harde woorden ni noch aan moties, lie, genomen, het kabin zullen dwingen. Gïbei maar één uitwegi; I Niet omdat de aard constitutioneel deie maar omdat, na hltge gebeurd, een aade mogelijk is", Trajisc Dinsdagmiddag nel te Purmerend in bet sprong het direct na in staat te zijn het I werden evenwel op Plotseling kwam een geloopen, baande zi de menigte en spro wondenheid eveneen direct in de diepte te Een bekend duike dan 10 drenkelingen slaagde erin na vij vrouw boven te bieni om de levensgeeste hadden geen succes. Grenswachten mil Tegen 31 Decembe geheele grens va Nieuwe Schans alle militaire politie word Vreemde Alleizie In Mexico houdt derlingste Allerzielen naar wij in de Iiatl «Reichspost" lezen. Zoo worden daar Allerheiligen en A banketbakkers doodsl lade verkocht. Deze worden fn van de kleinste t( grootte afschuwelijk j schedels, ook bij kerkhoven, met de prijzingen te koop ai De inlandsche d bijzonder op deze do .want zij gelden v< als talisman. Een Mexicaansch van haar patrones lekker-smakendendo< zou de betrekking si De nationale rattenv Maandag is in jaarlijksehe national zet. Het aantal van jaar echter niet e: vorige jaren, terwijl vangers juist flink v nauwkeurig cijfer c ratten valt niet te g in geen enkel opiicl ningen der Engelsïhe De beesten richten p aan van bijna 60Ü n Elk district heö.H om ratten te verd< plaatsen worden ze andere vergifti anders met hondje In de haven ven er gedurende 192i" 4' Sinds 1901 kwaaie stieken in deze o ratten om het leten Regels voor Door dikwijls ta h Steeds rechts rïde rechts loopen, ioo paden en trottoirs, den hoofdwegdyai oversteken als ge kant moetduidelijk met fiets of auto va anderen, zijn Vaai of wil stoppen; pe zelf en op anderm lawaai en rook nab de beste regels v ongeveer de Redict pioen, 24 Oct. '24 p welke 200 fijn verdeeld is, dat zijn geneeskrachtige bestanddeelen tot diep in de huid doordringen. Daardoor stilt Akker's Kloosterbalsem direct de pijn en is zijne werking zonder weerga bij alle rheumatische pijnen, spit in den rug, jicht, stijve nek, pijn in rug en de ledematen, stramheid. Ptr groote pot van 20 gram 50. cent Alom verkrl|gbaar. Potten van 50 gram f 1.— en 100 gram £1.75 nog voordcellgi Uitbetaling Inkw De Burgemeester zoekt personen, die I gelden nog niet nogmaals, om di ai a.s. te doen. Degenen, die cp toekomende nog nie worden geacht diar meer te maken m worden geschillen Burgerlijk Arm st Venray 7jM 19 iae< V/ De Barg O an 1WT* m ll|

Peel en Maas | 1924 | | pagina 2