Willem WINTI Provinciaal Nieuws. Chili, Super en Kali Koolplanten Landbouwfond Landbouwfond Algemeene rerj Veeve nek Algemeene Ter vergatle Landbouwbrnd Plartt 3000 lu prachtige br har gen gewg snijblce Kweekerij A.B Wij ontvinje Manuf acturenmagazij i Modemagazij nen Districts-arbeidsbeurs Nog voorradig Thomasmee en Zondag l 00S1RUI Zondag 1 stekrubn J. Bekkers, Sch groote zendiig wiegenmaid luiermaoc De moord te Gestel. Naar wij vernemen is C., de dader van den moord te Gestel, die deswege door de Bossche Rechtbank werd ver oordeeld tot 6 jaar gevangenisstraf met aftrek van preventieve hechtenis, ster vende. Naar men zich herinnert heeft hij kortelings gepoogd zelfmoord te plegen. Doodelyk auto-ongeluk. Woensdagavond tusschen 7 en 8 uur is een ernstig auto-ongeluk te Dordrecht gebeurd. De 18-jarige wees Prook, wonende in het Weeshuis te Dordrecht, fietste met een tamelijke vaart den hoek om van de Bankastraat, toen hij plots een auto zag aankomen. Doordat hij 'met geweld remde sloeg hii over het stuur van zijn fiets heen en kwam terecht onder de auto. Deze ging over het hoofd van den knaap, die onmid- delijk dood was. De chauffeur treft geen schuld. Van den schrik viel de chauffeur bewuste loos. Broekliuys op 't oorlogspad. Broekhuys schijnt geïnteresseerd bij een premieleening voor «Herstellings oorden", waarvan een oud-commissaris van zijn «Bank" de directeur is. Deze onderneming wordt, naar zijn zeggen, vervolgd door de ondernemers van de premieleening voor het Nationaal Sport paleis en nu licht Broekhuys het doop ceel dezer heeren in een «Open brief aan Minister Heemskerk". Het is een fraaie collectie, welke Broekhuys voor 't voetlicht brengt en hij kondigt nog meer van dergelijke schandaallectuur aan. Het Nat. Sportpaleis is een zaak met f1000 kapitaal, zegt hij, en haar bezitting, een stuk bouwgrond ter waarde van f200.000 is bezwaard met een hypotheek van f240.000. Groot auto-ongeluk. 4 Dooden. Op den weg BreyelKaldenkirchen sloeg Zondagnam. een auto met een smak om, waardoor vier der inzitten den gedood werden. De «Tel." meldt nog, dat een elftal dames en heeren met een Ford-vracht auto een uitstapje hadden gemaakt naar een der naburige plaatsjes bij Kaldenkirchen en zich in den vracht auto zeer genoegelijk ingericht. Een vaatje bier, benevens glazen en banken vormden het interieur. Bij den terug keer van het uitstapje werd op den hoek van den Breyelschen- en Brachter weg een zeer scherpe draai genomen. Het gevolg hiervan was, dat het ge wicht van den auto te veel naar een kant ging en het geheele gezelschap onder den ondersteboven gekantelden auto terecht kwam. Inmiddels toege snelde hulp hielp mede de passagiers uit hun netelige positie te redden. Vier heeren bleken gedood te zijn t.w. Halthausen, Wienen, Schliesseren Nillissen. Den heer Schliesser waren scherven van een bierglas in de keel gedrongen, terwijl een ander den stuur stoel in de borstkas had gekregen. Drie dames hebben zeer zware verwondingen opgeloopen. VENRAY, 31 Mei 1924. Tabaksbelasting. Houders eener bedrijfsvergunning voor den verkoop van tabaksfabrikaten, gedateerd op 1 Juni, moeten zoo spoedig mogelijk het vergunningsrecht ad f 5 betalen. Morgen zal ten behoeve van het Santos fonds een bloemendag gehou den worden. De naam S. A. N. T. O. S. (steun aan Nederlandsche tuberculeuse onbe middelde Standgenooten) geeft voldoen de het edel doel van dit fonds aan, en daarom vertrouwen we dat ieder zijn dubbeltje gaarne zal willen offeren tot ondersteuning van deze alleszins nuttige instelling. Turnclub „Sint Christoffel". Deze week werd onze R. K. Turn club «Sint Christoffel" verblijd met de bisschoppelijke goedkeuring van hare statuten. Dit zal voorzeker voor deze flinke vereeniging, waarbij zich de laatste dagen verscheidene nieuwe leden aan sloten, een aansporing zijn om met goeden moed in de juiste richting voort te gaan. Moge er in deze club steeds tucht en eendracht blijven heerschen, gelijk het aan turners betaamt, en zij van het verderfelijke zoogenaamde «kanke ren" geen last ondervinden. Nieuwe veeziekte. Op de boerderij van het St. Servatius- gesticht alhier zijn een tweetal koeien gestorven aan de nieuwe veeziekte. Ook te Oostrum hebben zich een paar gevallen met doodelijken afloop voorgedaan tengevolge dezer ziekte. Vrijdagmiddag om vijf uur, had in tegenwoordigheid van heeren ge meenteraadsleden, den architect J. Kaiser uit Venlo, de aannemers Gebr. Oudenhoven, e.a. door den EdelAchtb. Heer Burgemeester O. van de Loo, de eerste steenlegging van het nieuwe Raadhuis plaats. Vrijdagavond brandde het voor eenige iaren nieuw gebouwde huis van den landbouwer J. Verberkt, Veulen Venray totaal af. Er kon slechts weinig gered worden. De oorzaak is onbekend Verzekering dekt gedeeltelijk de schade* Onze vroegere dorpsgenoot, de heer Henri Thomassen, Hoofd-Conduc- teur der S. S. te 's Hertogenbosch, hoopf morgen den dag te herdenken, waarop hij voor 25 jaren werd aangesteld bij de Nederlandsche Staatsspoorwegen. Het zal den plichtgetrouwen ambte naar niet aan blijken van belangstel ling ontbreken. Op het jl. Zondag gehouden Schuttersconcours te Sevenum behaal de onze schutterij St. Anna den len korpsprijs en den 2en prijs excerceeren. Tevens behaalde het lid A. van Boven den 2en prijs roffelen en M. Willems in den personeele wedstrijd de kam pioensprijs. De collecte tot steun en aan moediging van den gewapenden dienst bracht alhier op f 22.60. Begunstigd door heerlijk zomer weer gaf Venray's Fanfarecorps Don derdagmiddag een goedgeslaagd con cert op het Henseniusplein. Met genoegen constateeren we dat de belangstelling voor de muziek hier steeds crescendo gaat, eene belang stelling die onze Fanfare om hare uitstekende muziek .ten volle verdient. Jammer dat zulke concerten niet in de avonduren gehouden worden, wijl thans velen wegens huiselijke bezig heden niet in de gelegenheid zijn hiervan te profiteeren. Tijdens de pauze vergastte het Ge mengd Koor «Polyhymnia" ons op de uitvoering van de beide prachtige zangnummers, waarmede dit Koor zal deelnemen aan den Zangwedstrijd te Renkum op 2en Pinksterdag a.s. Door de Hengsten-Associatie «Vooruitgang" voor Venray, Horst en omstreken, werd dezer dagen bij de bekende fokkers Gebr. Aernouts te Sluis, aangekocht voor de som van f17000, «Carnaval" reserve-kampioen- hengst van Nederland 1923. A.s. Dinsdag zullen onze paarden fokkers in de gelegenheid zijn dit dier te bezichtigen op den Fokdag voor paarden te Horst. Nu is deze vereeni ging in het bezit van twee kampioen- hengsten benevens een reserve kam pioen. Voor de paardenfokkerij in Noord- Limburg eene prachtige aanwinst 1 WANSSUM. Met ingang van 1 Juni wordt het hulppostr, telegraaf en telefoonkantoor te Wanssum, vervan gen door een station voor den post-, telegraaf- en telefoondienst met telegram bestelling. Het telefoonstation wordt in dienst gesteld op den voet van art. 3, sub 3° van het Rijkstelefoonreglement 1919. De postbestelling zal van Oostrum uit geschieden. Duivensport. Zondag hield de Postduivenvereni ging «De Zwaluw" een wedvlucht met oude duiven van uit Salbris (Frankrijk) afstand 545 K.M., en een wedvlucht met jarige duiven van uit Jemeppe (België) afstand 166 K.M. De prijzen werden behaald als volgt le prijs J. Kusters; 2e prijs P. Kersten 3e en 7e prijs L. Maassen 4e prijs W. Manders5e en 8e prijs J. Eibers 6e prijs H. v. Meijel9e prijs G. van Dijck Oude duiven los 6 uur, aankomst le duif 11 uur 50 min. 11 sec. laatste duif 12 uur 30 min. 51 sec. Jarige duiven. le en 2e J. Goumans; 2e en 3e Fr. Vermeulen 4e en 10e J. Vermeulen 5e en 6e J. Eibers7e H. Arts8e en 18e H. v. Meijel9e en 15e P. Kersten 12e en 14-e L. Maassen 16e G. v. Dijck 17e J. Creemers13e en 19e H. Strij- bosch 20e A. Janssen Jarige duiven los 8 uur 30 min. aan komst le duif 10 uur 8 min. 36 sec. laatste duif 10 uur 27 min 23 sec. Uitslag der Zondag gehouden wedvlucht der Postduiven vereeniging «De Luchtbode" van uit Schagen. le prijs J. Janssen. 2e, 3e, 4e en 7e prijs H. Cleophas. 5e en 6e prijs J. de Bruin. Duiven los 7 uur. Aankomst le duif 10 uur. Laatste 10 uur 2 min. 23 sec. MERSELO. Gelijk wij voor eenigen tijd meldden, was het 1 April j.l. 25 jaar geleden, dat de Zeereerw. Pater Dr. W. II. Muijsers, te Rome de H. Priesterwijding ontving en de kroon op het werk zette door zijn met glans afgelegd examen als Doctor in de Theologie. Met het oog op den H. Vastentijd werd de eigenlijke feestviering uitge steld tot later. Zoo had Woensdag na Beloken Paschen het kloosterfeest plaats, terwijl het familiefeest Zondag 11. gevierd werd. Op beide dagen werden den zilveren Priester-Jubilaris talrijke geschenken en gelukwenschen aangeboden. Hulde werd gebracht aan hem, die 25 jaren zijne beste krachten heeft gewijd aan het werk der Missie, ter wijl velen hem het te danken hebben, het ideaal bereikt te hebben waarnaar zij steeds gestreefd hebben, nl. het H. Priesterschap. Naast gedichten en korte, hartelijke toespraken mocht de priester-jubilaris een prachtig Missaal ontvangen namens zijne naaste bloedverwanten. Wij sluiten ons aan bij de tallooze wenschen, op beide dagen aan den beminden Priester aangeboden, dat het Hem moge gegeven zijn nog lange jaren werkzaam te zijn in den Dienst des Heeren. Moge Hem de kracht ge schonken worden, dat Hij, onze Mer- selosche Priester, nog vele jongelingen opleide tot den Dienst der Allerhoogsten. Moge het den ijverigen, werkzaraen Pater, die niet zich zeiven zoekt, maar alles over heeft voor de aan zijne zorg toevertrouwden, nog vele jaren gege ven zijn om in den Wijngaard des Heeren werkzaam te zijn, dat wenschen hem niet alleen zijne familieleden, vrienden en kennissen, neen, dat wenscht hem geheel Merselo, zijn geboortedorp. LEUNEN. Donderdag liep tegen den avond als een loopend vuurtje door ons gehucht de mare dat onze nog jeugdige fanfare «St. Catharina" op het te Linne gehouden concours den 2e prijs had behaald in de 4de afdeeling. In een oogenblik was alles in rep en roer om onze jongens eene feeste lijke ontvangst te bereiden, jammer dat het corps door omstandigheden zoo laat arriveerde, zoodat velen die hunne opwachting wilden maken, onverrich ter zaken weer huiswaarts moesten keeren. De verschillende vereenigingen en nog vele belangstellenden wachtten echter de komst van het gezelschap af, tot half twaalf toen het arriveerde. Bij monde van den WelEd. HeerW. H. de Haen Hoofd der School werden bestuur en leden gefeliciteerd namens alle inwoners van Leunen. Spreker schetste in korte trekken wat na een vierjarig bestaan reeds was bereikt en dat door een corps bestaan de uit enkel boerenjongens. Hij hoopte dat ze metdenzelfden ijver en ambitie zou blijven doorgaan. De Heer Derks bedankte den geachten spreker en alle aanwezigen in naam van de fanfare. Na het blazen van een pittigen marsch in 't schijnsel van een paar bijgehaal de lampen, trok men in optocht ons gehucht binnen en begaven allen zich naar 't Bondslokaal waar nog met een nummer muziek deze jammer genoeg te korte ovatie was afgeloopen. Aan 't fanfarecorps »St. Catharina" ons saluut en in studie en eendracht Excelsior. Paardenfokdag te Horst. Ten tweede male zal Noord-Limburg zijn Paarden-Show houden op Dinsdag 3 Juni a.s. in de schaduw der aloude ruïne van het Kasteel te Horst. Heeft de eerste Fokdag in 1921 be wezen wat onderlinge samenwerking vermag op het gebied der paarden fokkerij, deze tweede zal dezelve evenaren, wat kwantum betreft, nl. ruim 200 paarden, doch wat kwaliteit aangaat, zal hij hem misschien over treffen, getuige de afstammelingen van de Kampioenhengsten «Germinal" en «Cavalier". Mede komt ter opluistering de pas door de Hengsten-Associatie «Vooruit gang" aangekochte reserve-kampioen 1923 «Carnaval". Dat ook de hooge Regeering het streven der paardenfok kers waardeert, bewijst de toezegging van Z.Exc. Jhr. Mr. Ruys de Beeren- brouck, MinisterPresident en Minister van Landbouw, om onze Fokdag met een bezoek te vereeren. Moge deze tweede Paardentoonstelling een succes blijken te zijn voor de ondernemers en eene aansporing voor de paardenfokkers uit Noord-Limburg, om op den ingeslagen weg voort te gaan. GRIENDTSVEEN. Bij Min. Besluit is benoemd tot Rijksveldwachter ter standplaats Griendtsveen dhr. P. G. Th. Sieben, thans gemeenteveldwachter te Buggenum. Priesterjubilé. Dinsdag was het 25 jaar geleden, dat Mgr. Frans Schraven te Chentingfu, China (Vicaris-Apostolicus van Tehely- occdental) geboren te Lottum (Limburg) te Parijs de H. Priesterwijding mocht ontvangen. Mgr. Schraven behoort tot de Orde der Lazaristen. In de maand Juli van hetzelfde jaar zijner H. Pries terwijding vertrok Mgr. Schraven naar de missie der Lazaristen in China, alwaar Z. D. H. gedurende al deze tijd onverpoosd werkzaam is aan het heil der hem toevertrouwde zielen, eerst als priester-missionaris, vervolgens als procurator, totdat in het jaar 1920 zijne benoeming volgde als bisschop van bovengenoemd vicariaat. Droevig. Als verdacht van het plegen van niet te noemen handelingen met school gaande kinderen werd door de Mare chaussee te Reuver aangehouden en op last der Justitie in het Huis van Bewaring te Roermond opgesloten de 73-jarige G. H. N. aldaar. De Maasbrug te Yenlo. Men schrijft uit Venlo De werkzaamheden aan de ver nieuwing van het bovendek der Maas brug vorderen de laatste dagen zeer goed. Een flink gedeelte is reeds van blokjes Jarrahout voorzien. Met de vernieuwing van de onderdeklaag is men bijna klaar over de geheele breedte. Uit alles blijkt, dat de herstelling veel degelijker dan vroeger het geval was wordt uitgevoerd. VENLO. Door de politie werden een paar Amsterdams^he kooplui aange houden, die double horloges voor gouden ten verkoop aanboden onder allerlei voorwendsels, om het publiek in den waan te brengen, dat ze echt waren. Men zij gewaarschuwd Brand te Stejjl. Zondagmorgen omstreeks 11 uur ont stond door onbekende oorzaak brand op een der slaapzalen in het missiehuis te Steijl. Telefonisch werd de brand weer van Venlo en München-Gladbach ontboden, welke spoedig ter plaatse waren, terwijl de eigen brandweer het vuur reeds terstond aantastte. Met vereende krachten was men spoedig den brand meester; zoodat alleen de bovenbouw van het gebouw, waarin de brand ontstond, is afgebrand. ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 2.200000 eieren. Hoogste prijs f6.90. Laagste prijs f 5.50. Benoemingen in het Bisdom Roermond. Z. D. H. Mgr. Laurentius J. A. PI. Schrijnen, Bisschop van Roermond, heeft op zijn verzoek aan den Weleer waarden heer M. H. V. Kissels eervol ontslag verleend als pastoor te Haelen, en heeft benoemd tot pastoor en deken te Echt den Zeereerwaarden heer P. J. H. Jongen, tot pastoor te Spekholzer- heide den Weleerw. heer J. A. J. A. Verheggen, tot pastoor te Roosteren den Weleerw. heer H. J. S. Terstappen thans kapelaan te Panningentot pastoor te Haelen den Weleerw. heer A. Th. A. G. Meijer en tot pastoor te Nunhem den Weleeiw. heer J. A. K. Hoomans, tot dusverre kapelaan te Meijel. Ernstige vechtpartij. Zondagnacht kwam het in de Pieter straat te Maastricht tot een woorden wisseling tusschen burgers en militairen Zonder eenige reden begon de 20-jarige soldaat J. G uit Weert met een mes te zwaaien en trof een 21-jarigen expeditieknecht M. G. zoodanig in het hoofd, dat het mes erin bleef zitten. In deerniswekkenden toestand werd de jongeman naar het ziekenhuis overge bracht, waar het mes na eenige uren uit de ruim 7 centimeter diepe wonde zou worden verwijderd. Voor het leven van den getroffene wordt gevreesd. De dader werd in arrest gesteld. Ingezonden. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Drama't Spook van 't Gymnasium. Hiep hiep IHoera 11 Leve VenrayLeve de vooruitgang De petten en hoeden omhoog. Hoera VenrayersWeten jullie 't nog niet, 't groote nieuws, 't nieuws van de d9 Van 't stadhuis bedoel je Welnee 1 Heel wat anders, iets héél nieuws. Nou, ik zal 't maar ineens vertellen 't SpooktII! Brrrr1 Ewèèèèèl Waar dan In 't Internaat van de Paters, dat ze aan 't bouwen zijn Wat zeg je Jaaa Och kom I ik gel.... Ja zeker, met m'n eigen oogen ge zien; 's nachts om twaalf uur komt 'n wit spook door de nieuwe bouw. Is 't toch waar, ik dacht ook al waar blijft die hittegolf toch, zeker op visite bij 't spook hè 1 Nee, maak er maar geen gekheid mee, 't is zeker waar, 't heeft ook 'n ketting.... Aan z'n horloge Ja, spot jij er maar mee; vraag 't maar aan de menschen die »op de Kruuse" wonen, ook de menschen van 't circus hebben 't gezien: Pats! daar zitten we nou met onze gebakken peren; je dacht al zoo lek ker van de spoken tijd af te wezen en nu komt er me warempel weer een voor den dag. Maar waar zou dat spook toch van daan kunnen komen, niks voor niks, ik kon me toch niet herinneren, dal daar ooit 'n ongeluk gebeurd is; 'n klopgeest is 't dus niet, dal is al vast zeker. Maar laten we eens nagaan, wat daar vroeger gestaan heeft, ik ben nog al vaak in 't oude Gymna sium geweest, 't bewuste deel waar 't spook nu verschijnt, was vroeger, meen ik, tuin, ook daar ben ik wel eens geweest; o, wacht eens, nu heb ik 't, zoo klaar als de dag, ja, natuurlijk, dat is 't, 't is de jammerende geest van de groote beerput, die vroeger daar gelegen heeft, heel verklaarbaar, ge beurt meer bij geestrijke grootheden. U ziet dus, geachte dorpsgenooten, dat 't per slot van rekening maar 'n gewoon natuurverschijnsel is. Maar nou in ernst, 't Is toch te gek om los te loopen dat zulke praatjes nog in »'t Venray van heden" hun zegetocht doen, kom kom, wees wijzer, geloof toch niet aan een of ander oud wijf, (letterlijk of figuurlijk) dat dit verhaal in omloop heeft gebracht, laat dat spook maar oude wijven en de oude wijven maar spoken. Maar nog zijn de nieuwetjes niet van de lucht. t Volgende wil ik nog even aan de kaak stellen. le 't Regende, 't heeft veel geregend 2e 't Water in de koel steeg steeds hooger 3e 't Kon niet goed wegloopen 4e 't Nieuwe internaat staat in de buurt... dus 't internaat is de schuld er van dat 't water niet wegloopt. Deur dichtramen dicht 1 Wie lacht daar 1 P. S. Morgennacht precies om 12 uur zal 't nieuwe Gymnasium een polka dansen »op de Paterskoel" terwijl de geest van 't oude klokje zal gillen om 't leed haar aangedaan. Zegt 't voort. PAUL KRüGER. Petronella J. Aarts, Veulen. Gertruda van Hooff, Veltum Johannes A. Barents, Overloonschew. Hubertus M. M. J. Verstegen, Oostrum Leonardus A. Oudenhoven, Óverlweg. GEHUWD: Gerardus Martens, oud 24 j. te Ven ray, en Maria Ripkens oud 22 j. te Weeze. OVERIEDEN 1 patiënt St. Anriagesticht. St. Antonius-Patronaat. Wie eenige malen zonder kennis geving het Patronaat verzuimt, kan niet langer lid blijven. Om 2 uur Congregatie. De ouderen, die nog in het bezit zijn van een Congregatieboekje, gelieven dit mede te brengen. Burgerlijke Stand VENRAY. 23—30 Mei GEBOREN Gerardus J. Keijzers, Castenraij. Gertruida J. Keijzers, Castenraij. Kerkelijke llieusieii (e Venrsn. Pa.roohlelc#»rk Morgen kwart voor 8 bedevaart H Familie naar Oostrum, 2 uur Congregatie en collecte met open schaal, half 3 herhalingscatechismus, 3 uur Lof en Litanie ter eere van het H. Hart van Jezus, waarna processie. Maandag 6 uur speciale Mis voor de vruchten der aarde, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2« klas voor H. Mosmans, Petr. Verriet en kinderen. 7 uur Lof en Litanie ter eere van het H. Hart. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur Sol jaarg. voor M. Timmer van Geffen en Agues Neikens. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2e klas voor Jac Verbeek en Mecht. Baltissen Donderdag half 7 te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Joh. Nefkens en Elisabeth Sassen. Vrijdag le der maand en vereering van het H. Hart van Jexus, 6 uur Hoogmis, half 8 leesmis. 8 uur Sol. jaarg. voor Ant. Joseph vd Boogaart, 7 uur Lof en Litanie ter eere van het H. Hart. Zaterdag kernen de kinderen der 6e klas te biechten Vigilie van Pinksteren, geboden vasten- en onthoudingsdag. Kwart na 7 wijding der doopvont, waarna de Hoogmis, 7 uur Lof en Litanio. Gedurende de maand Juni Maandag, Vrijdag en Zaterdag om 7 uur Lof en Litanie ter eere van het H. Hart In de maanden Juni, Juli. Aug. en Sept. tal op nader te bepalen dagen een Hoogmis worden opgedragen voor de vruchten der aarde en alle noodzakelijkheid. Dinsdag 6 uur leesmis voor H. Boom als lid der H. Familie. Paterskerk Morgen om 5, 6 en 7 uur H. Mis met onder» richting, 8 uur Hoogmis met preek, 2 uur Con gregatie, 5 uur Lof en H. Kruisweg DinsJag half 8 Hoogmisoter eere van den H. Antonius, 6 uur Lof Vrijdag le der maand, toegewijd aan het H Hart van Jezus, 6 uur Lof met eereboete Zaterdag half 8 de plechtigheden, waarna de Hoogmis. Genadekapel Oostrum. Morgen komt- de H. Familie ter bedevaart, Hoogmis ongeveer half negen. De le en 2e Mis voor 't Rectoraat te 7 en 10 uur. Namiddag 4 uur laatste Lof met preek proces sie cu vereering der relikwie en Te Deum tot. sluiting der Meimaand Worden gevraagd 1 bekwaam smidsknecht bekend met hoefbeslag 1 burgerdienstmeid voor Sevenum Bekwame timmerlieden 1 meubelmakersknecht Sleepers voor de Staatsmijnen 3 bekwaam schilders 1 koperslagersknecht. 2 keukenmeiden Bekwame metselaars 6 boerendienstmeiden 1 jongen 1314 j. v. boerenwerk 10 boerendipnstmeiden 1 jongen 15 j kunnende melken 6 bekwame boerenknechts 3 smidsknechts bekend met alle werk en hoef eslag 1 burg"» dienstmeid van 20 tot 24 jaar. Bieden zich aan 2 dag'oone'S 1 bedrijfsleider boerderij '3j«'ige jongen voo' loopwerk enz 1 gediplomeerd boekhouder 3 k-nto<>fbed"-nden IN PLAATS VAN KAARTEN. VERLOOFD Clémence Poels Frans Poels Burzacco Buenos Aires, 31 Mei 1924 (Calle Sarmienlo 357) 15 GEEN RECEPTIE M Uendriks, Oostrum ALLE SOORTEN verkrijgbaar bij JOS. KEIJZERS, Heuvelstraat. 8 Degene, welke wenschen te bestefen, k den Depothouder JPIJF 12 IET nam. 7 uur bij VA de Heide Trouwe opkomst/erzo ÏET voorm. half elf bij *R. Uitbrengen Jaarvrslag Onmiddellijk daaaa van len Bespreking verpaatirij Trouwe opkomst erzo >E I Witte-, Roode-, Svoyt Sprv.itKoolraap- erSte Mijn bekend soorgro kop extra Nog voorradig GÜS- ZADEN enz. Aabevi GE VRU tegen 1 Augustus lis met aflossing van fiOO. Inlichtingen aanBu; Courant. STEEDS VO(RH in vollen bloeivai 20 cent in boei HET BESTE .Dl in alle soorten aar bil Aanbevelend, Maasheezer weg in naturel, wit enbn stroo, pitriet en teen,me vaste en losse kap Z teering en alweer irij ergens. Zegt het voor. Willem W

Peel en Maas | 1924 | | pagina 2