Provinciaal Nieuws. Bijenbond J. KEU Meuhi P. Mae Landbouwbond Venray. Paardenve Landbouwboi vergad Prijs w Attentie He: dienst een Burgerd Breis Burgerlijke Stand VK.YKAY. Districtsarbeidsbeurs Kerkelijke Diensten le Veuray. Maandag II Februari ZITDAG gehouden worden Café Pijpers, Eindstraat Betaling de Vrijdag 1 Lezing bijei lichtbe Th. Janssen, I Tuin-en land Vergad mvm QEVRA De bek Th. Pouwels, Iedereen en Niemand uitgezonderd, dient voor het verzorgen van elke plek der huid, welke ruw is of opengesprongen, stuk of ontstoken, gebrand of verwond, gebruik te maken van Pu rol Doozen 30, 60 en 90 cent. Bij Apoth. en Drogisten. 7 het invoersaldo 706 millioen gulden In 1921 en 1922 waren deze cijfers: 1921 1922 1923 invoer *2.240 2.028 2.009 uitvoer 1.370 1.221 1.303 invoersaldo 870 807 706 Van 870 daalde dus het invoersaldo op 807 en in 1923 op 706 millioen. Honderd millioen minder in één jaar. Moge 1924 dit goede pad vervolgen. Rywielbelasting. liet bestuur van den Alg. Ned. Bond van Handels- en Kantoorbedienden heeft zich gewend tot de Tweede Ka mer met verzoek, deze belastingwet niet tot stand te doen komen, dan wel daarin zeer belangrijke uitzonderings bepalingen te doen opnemen. Ij&ndbouwersrisico. Woensdagavond omstreeks half 5had te Bakel een ernstig ongeluk plaats De landbouwer Lambertus van Dijk bevond zich op den weg met paard en kar, waarop een varken geladen was. Op een gegeven oogenblik begon het varken zoo geweldig te schreeuwen, dat het paard op hol sloeg, waarbij van Dijk van de kar viel. Hevig bloe dende werd de .man opgenomen en hoewel de beste zorgen aan hem be steed werden is hij reeds om.circa half 8 tengevolge van schedelbreuk over leden, zonder tot bewustzijn te zijn gekomen. De ongelukkige, die gehuwd was, laat een vrouw en een kind achter. Ue werkloosheid. Men schrijft uit 's-Hertogenbosch Hier worden stappen gedaan om te komen tot samenstelling van een comité dat zich uitsluitend zal belasten, eene oplossing te vinden voor hel vraagstuk, hoe de werkloozen, speciaal de sigarenmakers weer aan hun eigen werk in de fabrieken te helpen. Intusschen is de gemeentelijke werk verschaffing grondwerk weer op nieuw geregeld en in uitvoering ge bracht en de onwilligen er uit ver wijderd. Verwacht wordt, dat het particulier initiatief verder kan gaan dan de overheid en niet zoo licht voor de moeilijkheden zalgeplaatst worden, welke de overheid zoo licht kan onder vinden ën waarmede zij ook reeds te kampen heeft gehad. Het begint al... De kerkeraad der Ned. llerv. Gem. te Ruurlo heeft kerkvoogden en nolabe len verzocht de klok niet te verzetten, als de zomertijd weer wordt ingevoerd. Een buitenkansje. Lenige dagen geleden werd op een boeldag te Dalen (Dr.) een oude Staten bijbel van het jaar 1636 verkocht voor slechts f 1,60. De kooper heeft dezen thans weer verkocht voor f 150. Teekenen des tyds. Voor de betrekking van timmerman bij Volkshuisvesting te Leeuwarden hebben zich 663 sollicitanten aange meld. In een sloot gewaaid. De 48-jarige ongehuwde kolenhande laar H. uit Lonneker is met zijn fiets van den rijksweg Hengelo-Enschede in een diepen bermsloot gewaaid en ver dronken. Verwaarloosde wapenen. Bij het innemen der wapenen van den bijzonderen vrijwilligen landstorm is, volgens de »Avp." gebleken, dat deze in zeer verwaarloosden toestand j verkeerden en een grondige herstelling vereischen om weer in bruikbaren toe stand te worden gebracht. Zeer waarschijnlijk zal de regeering niet meer lot uitreiking van wapenen aan deze burgermilitairen overgaan. Het blijkt te kostbaar te zijn. Leefl|jd van toelating tot de lagere school. De Minister van Onderwijs heeft aan de inspecteurs van het L. O. mede gedeeld, dat. er geen onzekerheid be hoeft te bestaan omtrent hot tijdstip van de inwerkingtreding van het K. B., waarbij de leeftijd, waarop kinderen tot eene school voor gewoon lager onderwijs worden toegelaten, een jaar opgeschoven is. Dit K. B. is geen alge- meerie maatregel van bestuur, die, tenzij anders bepaald, 20 dagen na de afkondiging in werking treedt, zoo dat dit besluit reeds in werking is ge treden op den dag zijner afkondiging, n.l. 19 Januari 1924. Kolenmijnen in Noord-Brabant. Naar de N. Venl. Ct. mededeelt, schijnen ernstige plannen te bestaan dat een Fransch-Belgische groep met dertig millioen gulden kapitaal, bij concessieverlening, in de buurt van Venlo wil exploiteeren. Bedoeld zijn blijkbaar de Pgelmijnvelden. De werkloosheid in Deventer. Bij de indeeling der lichting 1924 is gebleken, dat zich bij het indeelings- diatrict Zwolle niet minder dan 120 dienstplichtigen vrijwillig hebben opge geven, om bij het wapen der cavalerie le dienen. Een en ander staat in verband met de heerschende werkloosheid. Verdacht van moord. Op Nieuwjaarsdag 1923 werd on de *Br*kktro" t« Mill, W. vtu dar Haijdeu uit Vorste.nbosoh vermoord gebonden. De daders bleven ondanks afie ijverige nasporingen onbekend. Thans heeft de opperwachtmeester Geleijnse zooveel aanwijzingen tegen een der verdachten gevonden, dat deze gevankelijk naar Den Bosch is over gebracht, terwijl de arrestatie van een anderen verdachte nog wordt verwacht, meldt de »Tel." Tiende Nederlandsche Jaarbeurs. Aangaande de vooruitzichten van de in Maart a s. te houden Tiende Neder- landsehe Jaarbeurs kan medegedeeld worden, dat, niettegenstaande doör het aanbrengen van nieuwe monsterkamers en tafelvlaklen de expositieruimte in het Jaarbeursgebouw aanmerkelijk uitgebreid is, alle beschikbare ruimte in het gebouw nu reeds verhuurd is. Deze week is een aanvang gemaakt met den opbouw der houten monster kamers op het terrein Vredënburg, alwaar eveneens het aantal deelnemers dat der vorige beurs reeds heeft over schreden. De emigratie naar Canada. In de gemeente Emmen hebben zich reeds tweehonderd arbeiders aangemeld om met Rijkssteun naar Canada te kunnen vertrekken.'1 Doodelyk ongeluk. Woensdagmiddag struikelde te Amers foort de 29 jarige zoon van den meubel maker P. bij hel versjouwen van boomen. Hij kreeg daarbij een boom op zijn lichaam waardoor zijn rugge- graat werd gebroken. Na een kwartier is de ongelukkige overleden. Een onbetrouwbaar kwartiermeester. Zooals men zich herinneren zal, had zich onlangs de kapitein-administrateur K. G. uit Ede uit de voeten gemaakt met medeneming van f 44,000, welke hij ten nadeele van den Staat der Nederlanden had verduisterd om zich zelf bij voorbaat van zijn pensioen te verzekeren. Hij werd in het buitenland aangehouden en via Roosendaal aan de Nederlandsche marecnaussées uil- geleverd, vanwaar hij gevankelijk naar !s-IIertogenbosch is overgebracht. Monnikendam en Marken overstroomd. Door de Noord-Westerstorm is het Zuiderzeewaler 'zoodanig gestegen, dat te Monnikendam de buitendijks gelegen straten zijn overstroomd. In menig huis stroomt het zeewater naar binnen, zoodat de bewoners zich naar boven moeten begeven. Ook het eiland Marken is door het hooge zeewater wederom overstroomd. De paden zijn niet meer begaanbaar en het water wast nog steeds. De ver binding tusschen de buurten onderling wordt onderhouden per roeiboot. Hy had ze nog niet geteld. Op een dezer avonden Iaat. vond een vrouw te Pekela (Gr.) nog een jongslee van 'n jaar of vijf bij de straat. Ze herkende 't kind, bracht het naar huis i;oe naar de Ouders, die reeds sliepen. Ze klopte aan. Missen oe gain kind 'k Wait 't nait, ik heb ze nog nait telt. Eine... twei... drei... tiene... elf... twaalf... jao, wacht is... Janman ontbreekt En Janmaat werd binnengeloodst. Sneeuwstormen en koude. Tengevolge van geweldige sneeuw stormen moest in geheel Zuid-Servië het spoorwegverkeer stopgezet worden. Ook uit Midden-Amerika komen be richten over buitengewoon sterke sneeuw- en hagelstormen, gepaard ;aande met een ontzettende koude. Het ergste was het te Chicago, welke stad uren lang van alle verkeer was afgesneden. Myuschacht ingestort. 30 arbeiders bedolven. Uit Breslau wordt gemeld, dat in het Woldaburger kolengebied een groote mijnschacht bij Hausdorf ingestort is. Dertig arbeiders werden bedolven. Reeds zijn tien lijken geborgen. VENRAY, 9 Februari 1924. -De Burgemeester van Venray waarschuwt namens den Heer Com missaris van Politie te Bergen op Zoom, hen die in relatie wenschen te treden met de Nederlandsche Algemeene Trust maatschappij, gevestigd te Bergen op Zoom, Blauvvehandstraat 2, eerst inlich tingen bij voornoemden Commissaris van Politie in te winnen. Locaal telegramtarief. Behalve op het verkeer tusschen Venray en Oostrum is het locaal tele gramtarief niet van toepassing op telegrammen op liet hoofdkantoor aan geboden en door Publieke Stations afgeleverd en omgekeerd. Uitslag der aanbesteding bouwen van een ringoven voor rekening van H. Schreurs aan het Veulen alhier. Timmerwerk G. Verstraelen f1880. A. Pijpers f1835. A. Tacken, Oostrum f1796. A. Arts f 1745. H. Zwitserlood f1730. P. Spée f1495. Metselwerk Martens Tegelen, f4691. Ververgaerdt Tegelen, f4200. J. Klaassen en W. Lichte veld Overloon f 8600, Thiessen Horst, f 8585. Jean Sjtfe f3570, Gobr. VoHahb.firg f 3490. Gebr. Siebers f' 3085. Uitslag der aanbesteding bouwen van schuur en stalling voor H. van do Ven te IJsselsteyn. A. Tacken Oost.ru m, f4945. P. Janssen f4750. Th. Klaassen f4621. Th. Maassen f4617. J. Klaassen en W. Lichleveld Overloon f4525. A. Arts f 4430. P. Spée f4118. Vollenberg en Zwitserlood f4812. Door de marechaussee alhier zijn twee woonwagenbewoonsters aan gehouden, die in het politieblad ge signaleerd stonden, verdacht van ver duistering van rijwielen, ten nadeele van een rijwielverhuurder te Arnhem. Een der vrouwen is Dinsdag naar Arnhem overgebracht. De andere vrouw, die bedlegerig is, aangezien zij binnenkort een baby verwacht, werd in den woonwagen onder marechaussée toezicht naar Arnhem vervoerd. Binnenkort wordt in Venray wederom een transport Duitsche kin deren verwacht, die bij de inwoners alhier zullen worden opgenomen. Te St. Anthonis werd doör de politie aangehoiidon eeji 18-jarig meis je, afkomstig uit Venray, dat door een Rijksopvoedingsgesticht te Vlissingen in een dienst was geplaatst. Hier was zij weggeloopen. Door de politie werd zij weder naar het Rijksopvoedings gesticht te Heer teruggebracht. Belanghebbenden herinneren we eraan, dat voor 15 Febr. a.s. de honden belasting voor 1924 moet zijn voldaan. Voor de Rechtbank te Roermond stonden Dinsdag o.a. terecht G. O. 46 jaar te Venray, aangeklaagd van wederspannigheid legen veldwach ter Janssen. Eisch f 40 of' 40 d. h. A. C. C. 39 j. te Venray, aangeklaagd van mishandeling van haar buurman Cappel. Eisch f 10 of 10 d. h.J Voor de Nationale Militie lich ting 1924 zijn alhier ingeschreven 87 personen. Door de Schutterij St. Anna" aan het Eind alhier is besloten om op 18 Mei a.s. een groot schuttersconcours te geven. Voetbal. D.S.O. I—Belfeld I 1—0 Zondag speelde D. S. O I een Compe titiewedstrijd tegen Belfeld I uit Belfeld. Om 2 uur traden beide elftallen in het veld. Er wordt van beide kanten slecht spel vertoond. Geen der partijen weet voor de rust een doelpunt te be machtigen, zoodat de rust intreed met blanken stand. Na de rust begaat een der Belfeld- spelers een fout binnen het doelgebied, de door den scheidsrechter toegekende penalty, die door Aerts genomen werd miste zijn doel niet, hij geeft daardoor zijn club de leiding 1—0. In den stand weet geen der partijen verandering te brengen, zoodat D. S. O. de overwinning wist te behalen. HEIDE. Dinsdag werd alhier namens de Schoolcommissie, door den voorzit ter, den Heer Jan Janssen, een gedenk steen geplaatst aan de in aanbouw zijnde school. Jeanne d*Are, de Maagd van Orleans. De Uitvoeringen onzer Mariaver- eeniging op 2 en 3 Febr. jl. zijn een groot, een schitterend succes geweest. Zondagavond moest zelfs aan ver scheidene belangstellenden, die van de uitvoering op Zaterdag zooveel goeds hadden vernomen, tot hun teleurstelling de toegang tot de zaal worden ontzegd. 't Was, oppervlakkig beschouwd, een heel waagstuk, gezien de niet weinigen die de geschiedenis van Jeanne D'Arc niet of ternauwernood kenden en dus óók niet liefhadden. Maar, de Mariavereeniging weet wat zij wil. Het zoude kinderachtige vleierij zijn te beweren dat alle actrices zonder uitzondering gansch goed spel heb ben gegeven maar, hoe mild wer den geringe foutjes van de eene of andere vergoed door het rijke, smaak vol uitgezochte décor, door de prach tige costumeering en vooral door het schitterend spel van weer andere actrices. De pen trilt ons in de vingeren om namen neer te schrijven en naar verdiensten hoog te roemen. Evenwel het Bestuur richtte tot ons het verzoek om geen namen te vermelden. Dit verzoek hebben wij te eerbiedigen wij gaan dus, hoewel ongaarne, niet verder in op het schoone spel van Jeanne d'Arc, vrouw d'Arc, Konin gin Isabella, Gravin Hariot, Gravin Durant en anderen. De tooneelveranderingen vereisch- ten nogal eenigen tijd; doch dan speelde de kleine Fanfare „St. Anto- nius" een opwekkend stukje. De „Negerdans" was echt koddig, ja, maar toch ook weer een nummer van fijne gratie en keurige bevallig heid. De voordrachten „Een Sprookje" en „De Pastoor van Termure" ver wierven terecht den bijval van dege nen die dezen tak van kunst weten te waaTdeeren. En dgft het vermakelijke en gaeri gezongen duet „Juffrouw Pennewip en Juffrouw Groen", door een onbe kende, die echter gerust openlijk in de rij mag treden van de echte hu moristische dichters. Jeugdige actrices, gij hebt u de uitstekende regie volkomen waardig betoondMoge het u gegeven zijn nog vele malen uwe verdienstvolle vereeniging en ook anderen belang stellenden zulk een hoog genot te verschaffen als jongstleden Zaterdag en Zondag Er gaat zooveel goeds en verhef fends uit van deze soort uitvoeringen. Lang leve de Venraysche Maria vereeniging VENLO. Op de Coöp. Veilingver- eeniging van Maandag was de aanvoer 150000 eieren. Kipeieren van f8, tot f9. Extra zware van f 10,30. Eendeieren van f 8. PANNINGEN. Bij den landbouwer H. Reijnders te Zeelen brak een geval van mond en klauwzeer uit onder het rundvee. Dit is het tweede geval van deze gevreesde ziekte. HELDEN. Bij den landbouwer II. Coenen te Egchel brak mond en klauw zeer onder zijn veestapel uit. Op dezen slal was een melkcursus gegeven. ROERMOND. Op de Coöp. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 700000 eieren. Hoogste prijs f 10. Laagste prijs f8,30. Sluiting van alle bioscoop-bedr|jven. De Ned. Bioscoopbond heeft thans besloten het geheele bedrijf in hét Zuiden stop te zetten aldus wordt ge meld. Van Vrijdag af zullen geen bioscoop- tooneel en variétévoorstellingen meer gegeven worden in gebouwen van leden van den Bond. REUVER. De grenshandel is hier de laatste dagen zoodanig toegenomen, dat hier thans op één punt aan de grens niet minder dan elf kramen of tenten zijn geplaatst. De bezettingstroepen aan Duitsche zijde schijnen echter de kooplustige Duitscliers streng te controleelen en herhaalde malen hun de waren af te nemen. De ouderlijke woning ontvlucht. Te Weert hebben drie jongens, res pectievelijk 12, 13 en 13 jaar oud Maandag de ouderlijke woning verlaten en zijn nog niet teruggekeerd. De politie doet onderzoek. Verbrand. Te Lutterade-Geleen geraakte hét driejarig zoontje van den heer D. al spelende in een ketel kokend water. Het arme kind is aan de bekomen brandwonden overleden. De moord te Sehimmert. Dinsdagmorgen heeft de Maastricht- sche rechtbank de zaak behandeld tegen den 26-jarige Hub. J. P. de Wever, geboren te Sehimmert, laatstelijk kan toorbediende te Den Haag, thans gede tineerd in het huis van bewaring te Maastricht, aangeklaagd ter zake, dat hij op 25 November 1923 met het opzet om haar van het leven te berooven, zijne cchtgenoote, de 27-jarige Elisabeth Cornelia Bosschaert, wonende te Rot terdam, in een weide onder de gemeente Sehimmert met een mes een aantal steken in den hals heeft toegebracht, waardoor de slagader werd geraakt en een zijader werd doorgesneden, en haar daarna bij de keel heeft gegrepen, aan de gevolgen van welke verwonding en vastgrijpen, genoemde Elisabeth Corne lia Bosschaert kort daarop is overleden. Eisch levenslange gevangenisstraf. Limburg Belgisch. De Nederlandsche Arbeiders-Reisver* eeniging is voornemens naast vele reizen naar Zwitserland enz. ook uit stapjes te organiseeren naar de mooie streken, die in ons eigen land gevon den worden. Het hoofdbestuur wil nu probeeren de leden met Zuid-Limburg bekend te maken en de reissecretaris schrijft in het maandblad der vereeni ging een artikel over den aard der be volking enz. Dat de schrijver zelf niet bijzonder op de hoogte kan geacht worden van zijn onderwerp, blijkt wel uil de volgende passage, welke we aan het relaas ontleenen »Ondanks de beheersching door Duitsche vorsten, trots de ligging in de nabijheid van groote Duitsche steden en fabriekscentra, is de Duitsche in vloed gering, het volk is Belgisch gebleven. Bij volksfeesten en in den omgang komt dat duidelijk uit. Komt men daar, waar het groote toeristenbezoek zijn invloed nog niet heeft doen gelden, dan waant, men zich te midden van Belgen in Belgische dorpen. Velen spreken Fransch. De invloed, zoowel van Fransche als Duitsche zijde op de taal der bewoners is zoo groot, dat er een dialect uit voortgekomen is, dat geen Hollander verslaat." Het kanaal Maastricht-Maasbrucht. Naar de »Voorwaarts" meldt, zal er heden Zaterdagmiddag ten Stadhuize te Rotterdam een conferentie gehouden worden van belanghebbenden ter be spreking van de bezuinigingsplannen der regeering met betrekking tot de plannen voor den aanleg van het groote scheepvaartkanaal Maastricht Möwbrercht. Van, cfen vo.or dit doel benoodigden rijkssteun van een half millioen, is op de begrooting van 1924 door de regee ring slechts een bedrag gebracht van f 70.0C0. De uitnoodiging tot deze conferentie gaat uit van de burgemeesters van Rotterdam, Maastricht en Dordrecht, welke gemeenten groote belangen, heb ben bij het totstandkomen van het bovenbedoelde kanaal. 18 Febr. GEBOREN Johanna G. van den Berg, Oostrum Johannes G Achten, Heide Olga P. C. Pyls, Groote Straat Maria A. Th Pyls, idem Maria J. Vullings, Schoor Antoon J. Hendricx. Ma ash. wee OVERLEDEN Petronella H. Litjens, 29 jaar, Lull Johanna G. Klaassen. weduwe van P. J.Janssen, 83 jaar, Broekweg Johanna Poels, eebtgenoote van G. van Sinten, 37 jaar, Veltum 1 patient St. Annages'icht Kwellende pijnen in de kiezen, tanden en aangezicht, verdrijft men door Sanapirin-Tabletten (Mijnhardt). Koker 75 ct. Bij apoth. en drogisten. 5 Worden gevraagd 1 huishoudster 1 burgermeisje voor dadelijk 9 burgerdienstmeiden voor Paschen 1 schoenmakersknerht halfwas 2 smidsknechts bekend met alle werk en hoef >eslag 3 boerenknechten. 4 boerenmeiden en 1 aankomende bakkersleerling 1 bakkersknecht 1 of 2 jaar a h vak 1 bauke'bakkersleerling 1 burgerdienstmeisje 16 j. v Pa9chen 1 kindermeisje 1 dagmeisje 1 schoenmakersknecht Bieden zich aan 1 gediplomeerd boekhouder 2 werkmeisjes 3 timmerlieden 1 meubelmaker 5 boerenknechten voor Paschen 3 kantoorbedienden 1 bekwaam schoenmaker banketbakker 2 jaar a h vak. 2 burgerdiensimeisj^s v Paschen 1 bakkersknecht 2 jaar a h vak MIJNHARDT's Zenuw-Tablet ton 75 ct. Laxeer-Tabletten. 60 cl. Hoofdpijn-Tabletten 60 ct. Bij Apoth. en Drogisten. 6 Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur kleine Congregetie, half 3 herhalingscatechiamus, 4 uur recollectie. Maandag hall 8 leesmis, 8 uur de uitvaart ▼oor Drika Litjena, kwart na 4 Lof. Dinsdag half leesmis, 8 uur Janrg. voor Petronella Dekkers. Woensdag half 8 leesmis voor Drika Litjens, als lid der Mariavereeniging, 8 uur Jaarg. 2de kias voor Jan Poels. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor de familie Roelofs. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. 2de klas voor Peter Goumans en Elisabeth Jenneskens. Zaterdag bomen de kinderen der 3de klas te biechten, kwart na 4 Lof. Paterskerk Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H Mis met onderrichting. Om 8 uur Üoogcoie met preek, om 5 uur Lof. Dezen namiddag om 2 uur verga dering voor de vrouwelijke leden der 3e Orde, 2de afdeeling der maand. Dinsdag om half 8 Boogmis ter eere van den B. Antonius. Om 6 uur Lof Vrijdag féést van den H Andreas de Comitibus volle ail o.g.v. Om 7 en half 8 de gewone uit vaartdiensten voor Drieka Litjens, als lid der Broederschap v. h. Koordje. Om 6 uur Lof en H. Kruisweg. A.d ve r te o. Ci ën.. De Heer en Mevrouw VERKUYL POELS betuigen hun hartelijken dank voor de ontvangen bewijzen van be langstelling bij de geboorte van hun nen Zoon. BOXMEER, Febr. 1924. Bij vonnis der Arrondissejnents- Rechtbank te Roermond van den 7den Februari 1921 is verklaard in slaat van faillissement PETRUS KLYS, aan nemer, vroeger te Heerlen, thans wo nende te VENRAY Gasstraat 4, met benoeming van den E.A. Heer Mr. W. N. J. M. Smit, lid van gemelde Recht bank, tot Rechter-Gommissaris en van ondergeteekende tot Curator. 17 Mr. JOS. NOTERMANS, Advocaat-Procu re u r. VENLO, 7 Februari 1924 Heutzstraat No. 4 Door den Rechtskundig adviseur van den Limb. Land- en Tuinbouwbond, Advocaat DELHOUGNE zal a.s. voor het geven van rechtskundige adviezen in Wij vertrouwen dat hiervan een ruim februik gemaakt zal worden, aangezien an de kans bestaat, dat voortaan ge regeld op marktdagen zitdag zal ge houden worden. 25 HET BESTUUR. van d op ZONDAG 17 FEB tot 12 uur bij de We Premie bedraagt i laatste schatting.^ Dt 's avonds ht in het Patronaat 18 H met wer om flinke prijzen. Te I 10 FEBRUARI rn ei DAG 5 MAART 's avf STEEDS VERK Palitg in gelei Rolmops Iogelegde Har] Mosselen in 't s alles per Groote B Heuvelstraat 1 Eerste rkv Koolrapen echte gele kor tl Koolrapen gew. gele Mangelen Barres Eckendorf Jaapjesbieten Veeknollen, drie sooi Veldwortelen, div.j so Tuinboonen, witlciem Tuinzaden bv. Krops por lood 1.5 Bloemzaden div. sooi Alle soorten Beleefd aanbev Hiermede noodiger laars van Venray uit eener op MAANDAG 11 F1 uur in Café M. GOI straat. Eeni Ruime sorl Keuken-, Zitkai stoelen, Fautui B UStBtOi Prachtige sortee Schilderijen, elke Keukentafels. Nachtkastjes, Splraalmatra LAGE PRI Goedkoopst adres van portretten e! Aanbevelend, Langstrai voor zoo spoedig mog treden eene voor hulp in de hu boven de 30 jaar. KOPPENS, Deurne. voor Horst, om met I te treden. Adres Bureau van per 1-ons knol per pak 10 k

Peel en Maas | 1924 | | pagina 2