1 Provinciaal Nienws. Authraciet en Mager Stukkolen Lnndbouwbo: Paardenv8 Landbouwboi Boerenbont Eierzendii Bond van Jt Algemeene Oistricts-arbeidsbeurs Kerkelijke uieiisisu Ik Veura\. Geregeld verkrijgbaar H- Trynes, Stationsweg. Burgerlijkeu Sï EGIE Johanna Elisal brandassi yeeverzek contrit voorjaarss premieb Afd. jls OOST Donderdag Lezing met nader hare meaning uiteen te zetten. De Regeering nu doet een beroep op de samenwerking der Staten Generaal in de overtuiging, dat zij handelt in den geest van uwe verga dering, wanneer zij haar uitnoodigt tot gemeenschappelijken arbeid, ten einde aan de hangende vraagstukken de oplossing te geven, die het land zoo dringend behoeft. Een ontploffing te Rotterdam. Twee doodcn. Zaterdagnacht arriveerde uit Utrecht de motorboot Wilhelmina aan de Wijn haven. De boot had 30.000 L. benzine aan boord. Maandagmorgen begaf de 20-jarige G. v. d. L. uit Vlaardingen zich mét een brandende petroleumlamp naar de machinekamer. Waarschijnlijk is de machinekamer met benzinedam pen gevuld geweest, want met een geweldigen slag had een explosie plaats met gevolg dat een ijzeren schot, dat de laadruimte van de kajuit scheidde, waar de schipper, diens vrouw en 2i/s jarig dochtertje sliepen, werd weggeslagen. Man en vrouw werden uit hun kooi geslingerd en verbrijzeld onder de plaat; bij aankomst in het ziekenhuis bleken zij overleden. Het dochtertje kreeg enkel een paar schrammen. De Postcheque- en Girodienst. Men deelt aan de »Tel." mede, dat de heer A. P. F. Duvnstee, inspec teur der posterijen en telegraphie, die genoemd werd als opvolger Yan den nog steeds met ziekte-verlof" zijnden directeur van den Postcheque- en Girodienst, den heer A. W. Kymmell, dezer dagen naar België is vertrokken, ten einde de functionneering van den Postcheque- en Girodienst daar te lande nader te bestudecren. Doodclyk ongeluk. Op de scheepswerf der firma Vuyk te Capelle aan den IJssel is bij het sloopen van een schip de arbeider A. Offerman uit Krimpen door een ijzeren plaat achterover geslagen, tengevolge waarvan hij met hel hoofd ap een ijzeren balk terecht kwam. De onge lukkige brak den schedel en was onmiddellijk dood. Een andere arbei der, de 17-jarige A. Kalkman werd met gebroken enkel naar het zieken huis te Rotterdam vervoerd. Het Motorgevaar. Men schrijft uit Culemborg Een driejarig kind van den land bouwer J. Kok aan den Rijksstraatweg werd door den motorrijder R. aange reden en was onmiddellijk dood. Volgens ooggetuigen treft den heer R. geen schuld. Liever „zitten" daii „dokken". Men constateert te Utrecht het feit, dat zij, die deor Kantongerecht of Rechtbank tot boete subsidair hechtenis werden veroordeeld, er hoe langer hoe meer de voorkeur aan beginnen te geven te «zitten" in plaats van te «dokken." Ook al door de malaise! De vorst. Als een bijzonderheid wordt uit Stad-Vollenhove aan de »Zw. Ct." ge meld" dat daar Dinsdagmiddag, recht streeks over zee, 60 schaatsenrijders uit Lemmer aankwamen. Gedurende een groot aantal jaren is een dergelijke tocht niet mogelijk ge weest. Twee schepen gezonken. Woensdagnacht is door een tot nu toe onopgehelderde oorzaak gezonken een werk bak groot 200 ton, eigendom van de N.V. Scheepswerf »De Nieuwe Waterweg" en een tjalk, grpot 161 ton geladen met oud ijzer, afkomstig van deze werf en genaamd »Willy" van Rotterdam, waarop schipper was een zekere Booy. De tjalk en de werkbak lagen zij aan zij gemeerd bij een der dokken in de monding van de Wil- helminahaven te Rotterdam. De schipper en diens vrouw zijn verdronken, overigens was er niemand aan boord. De daders van den moord te Etten. De verdachten P. B., G. van B. en A. van S., die Zaterdag naar Breda overgebracht zijn, hebben een beken tenis afgelegd. P. B. heeft de doode- lijke wonde toegebracht. Behalve deze drie misdadigers uit St. Willebrord zijn te Breda voorgeleid J. V. en R. de BI. De eerste heeft bekend. Dank zij de samenwerking tuaschen de gemeentepolitie uit Sprundel en Etten, de brigade der Kon. marechaus- sée te Sprundel en Etten en de twee te Sprundel gestationneerde Rijksveld wachters, is deze zaak zoo spoedig tot klaarheid gebracht. Hbld. Naar Vaz Dias verneemt heeft een broer van den verdachte van P. bij de Justitie aangifte gedaan, dat hij eeni- gen tijd geleden ontdekte, dat zijn broer en diens kameraad, die eveneens gearresteerd is, zich in zijn woning te Etten hadden laten insluiten. Toen de beide mannen ontdekt werden, wilden zij niet heengaan, doch met behulp van een mestvork werden zij door den broer van den verdachte van P. -weggejaagd. De zwager van v. P. en diens vrouw zijn eveneens naar Breda overgebracht. Het Dagbl. v. N. Brab. verneemt, dat een man uit het Heike ook was aangezocht om den roofmoord mede te plegen, doch deze man ging op het aanbod niet in. Deze man zou de justitie in kennis hebben gesteld qiet ie|«i Wrm indertijd was Mxq-ge- «•M Naar iripn het blad medadjeolde zouden drie personen de inbraak en den moord hebben gepleegd, terwijl er twee op post stonden, nabij de hoeve van Naalden. Het moordplan moet reeds geruimen tijd geleden zijn beraamd. Geraffineerde Postwisselvervalsching Het Ryk voor f 7000 opgelicht. Wederom heeft te Amsterdam een zeer brutale postdiefstal plaats gehad. Thans zijn de daders erin geslaagd het rijk te benadeelen voor een bedrag van ruim f'7000, door toepassing van een zeer geraffineerde, op groote schaal uitgevoerde postwisselvervalsching. Zaterdag werd aan nagenoeg alle bijkantoren der Posterijen en Telegrafie door een als heer gekleed persoon oen postwissel, ten bedrage van f300, ter inning aangeboden. Geen der ambtenaren maakte tegen de uitbetaling bezwaar, zoodat de on bekende aanbieder, die zich als gc adresseerde voordeed en den wissel dan ook voor ontydngst afleekende, achtereenvolgens 24 maal de somma van f300 in handen kreeg. In den loop van den middag bemerkte een der bureelambtenaren echter, dat de hem aangeboden postwissel valsch was. Kort daarna bleek, dal ook de andere bij kantoren door een geslepen oplichter geslachtofferd waren. Van den dader was toen evenwel geen spoor meer te bekennen. Het is gebleken dat alles, behalve het formulier zelf, aan den postwissel valsch was. Er zijn aanwijzingen, dat de man in gezelschap van een vrouw, die in het lokaal bleef Machten, de postwis sels heeft geïnd. De vrouw droeg, zooals gebleken is een donkerblauw mantelcostuum met een bruine bontmuts. Zij was niet groot van postuur. Op telegrafisch verzoek der politie te Amsterdam zijn door de politie te Maastricht aldaar in hotel Levrier aangehouden een tweetal personen, verdacht van medeplichtigheid ann de postwissel-oplichting aan alle hulp postkantoren te Amsterdam. Het zijn zekere v. R. en H. Ze hadden zich te Maastricht heel verdienstelijk geïn stalleerd. Thans zijn ze opgesloten. Het onderzoek wordt nog voortgezel Faillissement Hanzebank 's-Bosch. In de Maasbode van Zaterdag komt het volgende ingezonden stuk voor, dat wij op verzoek gaarne overnemen. Mijnheer de Redacteur. Nu er toch zoo velen tengevolge van het debacle der Hanzebank in de bitterste misere zijn geraakt, en som migen er inderdaad verschrikkelijk onder lijden, is 't werkelijk dieptreurig de bladen te moeten lezen dat le. de vorderingen voor 1 Nov. 1924 moeten worden ingediend 2e. dat de verificatie-vergadering zal gehouden worden op Zaterdag 11 Febr. 1925. Ik noem 't voor crediteuren ergerlijk, bedroevend, dat de van overheidswege aangestelde H. H. Curatoren niet tot veel meer spoed bereid schijnen te zijn, en ook niet aangezet schijnen te kunnen worden, en dat die heele afwikkelingsgeschiedenis als 't schijnt zóó is opgezet, dat onze overblijvende zuurverdiende spaarpenningen ook nog ten slotte voor een groot gedeelte in den zak der H. H. Curatoren terecht zullen komen. Het saldo-uitbrengen immers der diverse rekg.-crt.-houders mijnheer de redacteur, zou, zoo de H. II. Curatoren zich de hulp van enkele Directeuren der bank zouden willen assumeeren en waarvan er sommigen nog geen andere positie hebben, dus vrij zijn, hoogstens drie 5 vier maanden kunnen vorderen. Waarom dan zoo lang talmen Is er door de Bossche Rechtbank dan niets meer aan te doen, dat de H. H. Curatoren met veel meer spoed tot eerie regeling komen Kan er desnoods niet eene opdracht gegeven worden, binnen welken ter mijn men klaar moet zijn Er moet toch weer niet een vet baantje voor een vol jaar aan vast zitten Wij arme crediteuren hebben toch wel het recht te vorderen dat de over heid ons de hand boven het hoofd boude, en onze belangen op de aller eerste plaats behartigen. 't Is erg jammer mijnheer de redac teur, dat men zijn opinie zoo niet eens precies mag zeggen, maar het afwik- Kelen van faillissementen is nog lang niet goed geregeld, 't Wordt -werkelijk hoog tijd dat de Tweede Kamer der Staten Generaal zich eens met zoo n faillissement-wet ernstig gaat moeien, en eentje waarbij crediteuren, niet curatoren, gebaat zullen zijn. Ik hoop mijnheer de redacteur, dat dit mijn weeklagen den betrokken autoriteiten onder de oogen zal komen, en dat andere couranten dit zullen overnemen, opdat in deze voor duizen den zoo onaangename zaak, eene spoedige uitkeering zal volgen, zoo'n lang uitgestelde termijn van verificatie is meer dan treurig en totaal onge motiveerd. U, mijnheer de Redacteur, mijn hartelijken dank. EEN BELANGSTELLENDE. VENRAY, 19 January 1924. ve heer T-. tffl Vèriuaa'm ter gemeantasAcreiaris te Cuyk, ia bp- noemd tot ambtenaar ter secretarie alhier. Naar we vernemen zijn er nog al liefhebbers om een auto-omnibus- dienst naar het station alhier te beginnen. Zelfs vreemdelingen melden zich hiervoor aan. Of het zal meeval len, zullen we wel ondervinden. Op den «Gezelligen Avond" der Mariavereeniging, 2 Feb. e.k., zal wor den opgevoerd Jeanne d'Arc, de maagd van Orleans, historisch drama in een voorspel en 3 bedrijven van Helena Tullius. Het stuk M'erd reeds elders met veel succes gegeven. Het volksconcert gegeven ver leden Zondag door Venray's Fanfare corps is buitengewoon goed geslaagd. De muziekstukken werden uitstekend ten uitvoer gebracht. Directeur en leden hebben een werk lot stand gebracht, dal Nvaardeering verdient, en dat vele der toehoorders den wensch heeft doen uiten, dat op deze uitvoering nog meerdere dergelijke zullen volgen. „Sint Christoffel." Nu de turnelub «St. Christoffel"zich meer en meer in de belangstelling van Venray's bevolking blijkt te mogen vei heugen, is het plan gevormd de Koninklijke en Bisschoppelijke goed keuring op de statuten aan te vragen. De Hoogedelgestrenge heer Nijsten, hoofdinspecteur, deed de club de eer aan over de ontworpen statuten zijn zeer gewaardeerde bevindingen mede te deelen. Woensdagmiddag passeerde de heeren P. alhier'per rijtuig een vracht auto mot aanhangwagen op de Lang straat. Door te ver uitwijken kwam het rijtuig terecht tegen een telefoon paal en een boom. Hierbij geraakte het tuig stuk, waardoor het paard buiten de burrie's sprong. De beide inzittenden kwamen te vallen, waarbij de heer If. P. nogal ernstige verwon dingen aan het hoofd bekwam, waar voor geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Naar wij vernemen zal nog deze maand onderhandsch worden aanbe steed eene nogal belangrijke uitbreidin^ ran hel St. Servatius gesticht alhier en van het St. Bavo-gesticht te Noord- wijkerhout. Donderdagmiddag kwam een meisje op de Groote Markt alhier zoo danig te vallen door de gladheid, dat zij per wagen naar huis moest worden vervoerd. De bejaarde mejuffr. M. v. A- uit de Paterstraat alhier, had het onge luk van de trap te vallen; in bewus- teloozen toestand werd zij opgenomen. Dr. Struben constateerde beenbreuk. OOSTRUM. Maandag* had ölhier de Algemeene Vergadering van den Land- bouwbond plaats. Voorzitter W. Loonen. Secretaris Ed. Camps. Na den gewonen groet heette de voorzitter allen hartelijk welkom, in het bijzonder de geestelijk adviseur. Het deed hem genoegen dat de leden zoo trouw waren opgekomen. Nadat door den secretaris de notulen der vorige vergadering waren voorge lezen, kwam de beurt aan het jaar verslag. Bij monde van den voorzitter werd de jaarrekening voorgelezen, die zoo duidelijk en netjes in elkaar zat en alles weergaf, dat verdere inlichtingen overbodig waren. Uit de balans bleek dat er een flinke reserve is, zoodat de bond er financieel goed voorstaat, en toch met een kleine winst heeft om gezet. Binnenkort zal de uniforme boek houding worden ingevoerd, zooals die door den L. L. en T. B. is vastgesteld. De commissie, belast met de 3maan- delijksche controle der boeken, werd bij acclamatie herbenoemd. Na nog enkele huishoudelijke zaken besproken te hebben, gaf de voorzitter het woord aan den Zeereerw. Adviseur, die zei, dat hij met genoegen deze vergadering had bijgewoond. Dat ge allen zoo trouw zijt opgekomen, aldus spr., is een bewijs dat ge belangstelt in uwen bond. Dat het bestuur zoo'n mooi en uitgebreid verslag geeft, is een bewijs dat alles netjes wordt beheerd en dal er goede controle wordt uitgeoefend, waaruit van zelf' volgt dat de leden vertrouwen stellen in hun zaak. Na allen bedankt te hebben die werkten tot bloei van den bond, sprak hij den wensch uit dat Gods zegen op deze vereeniging moge blijve rusten. De voorzitter dankte den Zeereerw. spreker voor zijne -waardeerende woorden, alsook de leden voor hunne trouwe opkomst en gemoedelijke be sprekingen en sloot de vergadering met den christelijken groet. HEIDE. Zaterdag had een 2oon van den landbouwer v. V. alhier het onge luk in de schuur uit de bermplaats te vallen, waarbij hij op de harde dorsch- vloer terecht kwam. Bewusteloos werd hij opgenomen, waarna direct geeste lijke en geneeskundige hulp werd ingeroepen. Het bleek echter nog al goed te zijn afgeloopen, daar zijn toestand spoedig beterde. LEUNEN. Deze week werd van hier een wagon levensmiddelen ver zonden naar Stoppenberg bij Essen. Hierbij waren 2250 kilo rogge, 5620 kilo aardappelen en andere artikelen, Bttwi tsnSani|8«Va Se miïïe gWrt. LEUVEN. NSfir -wij uit goede hro.ti vernemen, heeft onze nog jeugdige fanfare St. Catharina besloten deel te nemen aan het dezen zomer te houden muziek-concours le Linne in de 4e af- deeling. HORST. De heer L. Th. Feiten te Venlo is benoemd lot directeur der Kon- Harmonie alhier. HORST. Naar \vij vernemen bestaat het plan om de St. Lamberluskerk te vergrooten. Met de verbóqwing zal waarschijnlijk in den loop dezes jaars een aanvang worden gemaakt. BLERIGK. Door een Duitsche fir ma is alhier een gedeelte eener bestaan de fabriek aangekocht om er een machinefabriek te vestigen. Met de verbouwing is reeds een aanvang ge maakt. Ünge wensch te Gasten. Woensdagmorgen kwamen te Gennep met den trein een 60 tal Duitsche vrouwen en meisjes aan, die naar zij beweerden met de tram naar Nijmegen wilden om daar inkoopen te doen. Bij een 30-tal bleken de vereischte papieren niet in orde te zijn, en deze werden onmiddellijk door de militaire politie over de grenzen gezet. Onveiligheid langs de grens. Men schrijft uit Mook Een dezer avonden werd door den rijksveldwachter Koenders een goede vangst gedaan. Hij kreeg n.l. aangifte van diefstal van een rijwiel dat nabij den Piasmolen was ontvreemd. Hij begaf zich onmiddellijk op onderzoek en weldra mocht het hem gelukken den dader te arresteeren, die het kar retje al reeds in veilige haven meende te hebben gebracht achter eenige struiken nabij de grens. Dat dit heerschap met minder goede bedoelingen zich aldaar ophield bleek eerst, toen de rijksveldwachter hij fouilleering een met 8 scherpe patronen geladen revolver op hem bevond. Hij werd gevankelijk overgebracht naar Arnhem, terwijl de eigenaar, een arme werkman, blij was dat zijn rijwiel terecht was. ARCEN. In den nacht van Zondag op Maandag werd in het naburige Lomm een paard ontvreemd bij de Wed. v. d. H. Het paard wefd uit een afgesloten stal gehaald. Maandagmor gen omstreeks 6 uur toen de tram Afferden passeerde werd een persoon met het paard gezien aldaar op den Rijksweg. VENLO. Op de Coop. Veilingver- eeniging van Maandag was de aanvoer 15000 eieren. Kipeieren van f 12,20 tot 1' 13,60. VENLO. Als verdacht van berooving van den Duitscher P. Vogt werd door de politie alhier aangehouden de werkvrouw Th. W. in de Jodenstraat. Nadat V. in de woning van de aange houdene was geweest, was hij van een bedrag van 20 gulden ontdaan. Na te Roermond door de justitie te zijn ge hoord, is W., die verklaarde aan het haar ten laste gelegde part noch deel te hebben wegens gebrek aan bewijs weder op vrije voeten gesteld. Doodelijk ongeluk. Te Neer had de 17-jarige landbouM'er T. van aldaar het ongeluk, bij zijn werk van een der karren te vallen. De wielen gingen hem over het lichaam. De jongeman werd zoodanig inwen dig gekneusd, dat hij aan de gevolgen is overleden. ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 210000 eieren. Hoogste prijs f 13,50. Laagste prijs f 9,50. Dubbele aanhouding. Door de politie te Heerlen werd aangehouden een Duitscher E. W., die ten nadeele van zijn vader in Duitsch- land 6 bankbiljetten van f 25 had ge stolen. Toen de vader zijn zoon kwam halen bleek dat E. ook nog duizend gulden had verdonkeremaand. Hij verklaarde deze aan 'n chaufleur te Heerlen heb ben gegeven om ze te wisselen, doch deze was er mee vandoor. Spoedig Mrerd de chauffeur, zekere II., opge spoord doch hij beweerde het geld verloren te hebben. Hij werd echter poedig tot een bekentenis gebracht n het geld is te Kerklede opgespoord. Stopzetting rayn? De N. R. C. meldt, dat het gebrek aan spoorwegmateriaal in de Mijnstreek het gevaar medebrengt, dat een der mijnen zal moeten worden stopgezet. De directie M'ordt genoodzaakt de productie in te krimpen, daar de spoor- wegen niet voldoende wagons beschik baar zouden stellen tot afvoer van de dagelijksche voorraden kolen. 80 pet. der productie is bestemd voor het Buitenland, 20 pet. voor het bin nenland voor deze 20 pet. is voldoende spoorwegmateriaal aanwezig, voor de 80 pet. naar buiten echter heelemaal geen. Hiervan zijn groote verliezen het gevolg geweest en ondanks allen aan drang der mijnen, zou de spoorweg directie in gebreke gebleven zijn het materiaal te verschaffen. Besmettelijke veeziekten. Gedurende de maand December zijn in de provincie Limburg geconstateerd 16 gevallen van mond en klauwzeer, en 1 van miltvuur bij alle vee. De cijfers bedroegen voor geheel Nederland547 gevallen van mond en klauwzeer. lÉjQ van schurft «n 49 van toSTt^uVr (wsbWdn 47 bij hire vVe). EYGF&SHOVEN. In de ondergrpnd- sche werken van de mijn Laura" te Eijgelshoven M'erd een Poolsch mijn werker door een landgenoot niet een pikhouweel levensgevaarlijk gewond. Zijn toestand is ernstig. De dader is in het huis van beM'aring te Maastricht opgesloten. Jeugdige personen in de bioscopen. De gemeenteraad van Maastricht heeft de bioscoop-verordening zoodanig gewijzigd dat, wanneer personen be neden achttien jaar de voorstellingen bijwonen, niet alleen de exploitant, doch ook de bedoelde jeugdige per sonen strafbaar zullen zijn. Post door '11 onbevoegde afgehaald. Te Heerlen heeft een onbevoegde, de post afgehaald bestemd voor de Geldersche Credietvereeniging aldaar. De dader was in 't bezit van een valsche volmacht en wist zoodoende beslag le leggen op de stukken. Groot was zijn buit niet, want stukken van waarde bevatte de post niet. De dader- wierp de brieven in een urinoir aan het station. Door de politie wordt een streng onderzoek ingesteld. Meineed. Voor de rechtbank te Maastricht stonden Dinsdag drie personen terecht ter zake meineed. Eerst had zich ieder afzonderlijk te verantwoorden de gebroeders W. J. en J. R. .1. uit Waubach, thans gedeti neerd, dat zij in de faillissementszaak van hun vader voor den rechter van instructie een meineed gedaad hadden. Eisch tegen ieder een jaar en zes maanden gevangenisstraf met aftrek van preventief'. Aangifte hengsten. De Burgemeester van Ven ray brengt in herinnering van belanghebbenden artikel 23 der Paardenwet 1918, volgens hetwelk ieder eigenaar of houder van een tweejarigen of ouderen hengst verplicht is hiervan bij den Burge meester der gemeente zijner inwoning aangifte te doen binnen eene maand nadat de hengst twee jaar is geworden of in zijn bezit is gekomen, alsmede vóór den eersten Februari van elk jaar. Ieder eigenaar of houder van een hengst van twee jaren of ouder moet dus in den loop dezer maand aangifte doen ter Secretarie, onverschillig of hij het vorig jaar den hengst al dan niet reeds heeft aangegeven. Venray, 14 Januari 1924 De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. Rheumatiek en spierpijn Spoedige verlichting van de pijnen en weldra genezing door Sanaperin-Tablet ten (Mijnhardt) Koker 75 ct. Bij apoth. en drogisten. 5 Worden gevraagd 1 boerenknecht goed kunnende melken in gesticht 1 petroleumventer 1 ^choenmakersknes ht halfwas 2 -midsknechis bekend met alle werken hoef eslag 3 boerenknechten. 4 boerenmeiden en 1 aa- komende bakkersleerling 1 bakkersknecht 1 of 2 jaar a h vak 1 bai'kebakkersleei ling 1 burge-dienstmeisje 16 j. v Paschèn Bl«d«n zich aan 1 gediplomeerd boebhonder 2 werkmeisjes 4 burgerdiens'meisjes voor Paschen 3 timmerlieden 1 meubelmaker 5 boerenknechten voor Paschen 3 kantoorbedienden 3 losse arbeiders 2 schilde-sknechts 1 burgerdienstmeid v dadelijk 1 bekwaam schoenmaker 1 metselaar 2 bakkenleerlineen 17 en 19 jaar Parooblekark Morgen Zondag 2 uur Congregatie, half 3 ber- baUngacatechismus, 4 uur H. Familie. Maandag hall 8 besteld Jaarg. voor Tbeodor Croemers, 8 uur besteld Jaarg. voor do overleden leden van den Boerenbond, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Petrus Dekkers. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Johannes Munsters en Margaretha Wijnhoven. Donderdag 7 uur te Veitum B Mis waarna het geofferde verkocht werdt half 8 leesmis, 8 uur besteld Jaarg. voor Th. de Bruin. Vrijdag half leesmis, 8 uur Jaarg. voor Henri Verblikt. Zaterdag komen de kindereu der 5de klas te biechten, kwart ua vier Lof. Paterskerk Heden 5, 6 en 7 uur H, Mis met onderrichting, 8 uur Hoogmis waarna processie, 2 uur congre gatie, 5 uur Lof. Na de Hoogmis bestuursverga dering 3e Orde. Dinsdag half 8 hoogmis ter eere vd. H. Antonius welke zal worden opgedragen voor Mart Janssen en Anna Gertr Jeuken, 6 uur Lof. Vrijdag half 8 hoogmis, om 6 uur Lof en U. Kruisweg St. Antonius-Patronaat. De achtergebleven Spaarbankboekjes inleveren. Om 2 uur Congregatie aan magazijn aan de bekende lage prijzen. lg 11U GEBOREN Peter J. G. Derk?, D Hermaou-» H. J Pril Anna C H. Arts, G« OVERLEDEN Dorothea Verheiier Classens, 75 jaar, Oidt 2 patiënten St. Serv, A_dveri De Heer en Mevrc POELS geven kenoi van hun ZOON BOXMEER, 12 Jai Heden overleed na een langdurig voorzien van de ten der StervenjU getelijke Echtgeiic gel>. Yan <i in den ouderdom v W. Leunen, 17 Janui Aanstaanden ZON! voormiddags betaling Trouwe opkomst d 16 B. j van c Wegens de alge der paarden is door ten ae jaarlijksche i gevolgd te houden als volgt Maandag 21 Ja*. Dinsdag 22 Jan. nam. 2 uui uur te Oost: Woensdag 23 Jan nam. 2 uur Donderdag 24 Jai nam. 2 uur Yrydag 25 Jon. Zaterdag 26 Jaa. Alles op de hel leden gelieven de brengen. De nieuwe schal king op 27 Januari. Name B I Betalingen kunn geschieden bij den PIJPERS. Bestellingen van 1 KALK kunnen wor til Hiermede wordt b< in de advertentie as eieren van de Eiervt Leunen Heide—L mende in dit blad naam van den laai geplaatst M'erd ge zijne voorkennis. 's avonds 6 ui bij H. VERHI over varkens, aar Ook niet-lederf genoodigd.

Peel en Maas | 1924 | | pagina 2