DANKBETUIGING. J. Claessens-Wijnhoveü. J. Q. DRÖGE, het Voor- en Nagras een sterke Jongen, Werkvolk. MANÜFACTÜRENMAGAZIJNEN Zie de geheel nieuwe keuze NOUVEAUTÉS iu ie CamesMrasen. in Victoria Lawn, Katoenen, Wollen, Zijden, Batist, Waschzijde, Mouseline, Flanellenenz. Voor de warme dagen RECLAME SLOUSEN witte Witte Katoenen Rokken met feston en Entredeux. Witte Heeren-goederen Dames- Heeren- en Damesflanellen. Nachtponnen en Nachtjakken. Huishoud-, Fantasie- en Kinderschorten. Rookt Z ON BA GSM VST worden aan spotgoedkoope prijzen OPGERUIMD. Meisjes- en Jongens-SchooJhoeden, PCamps-Belhmifjne. vruchtbare Boerderij Stoomhoutzagerij en -Malerij Grasverkoop en ver- I pachting van Bouwland van 25 tol 60 ets. Johan Claessens Maria Wijnhoven, Notaris Linssen Het, V oorgras Wed. M. H. Janssen-Kpijns. VV. WIJNHOVEN. Te Koop Notaris Esser te Horst, Voor- en Nagras Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Hors Notaris Esser te Horst Te huur: GRASVERKOOP. Notaris Esser te Horst Boerderij met Café „de Nachtegaal", Gevraagd A. H. De Haen. Th. Slits Venray, f 1, f 1.30 en f 1.50. Firma van den Munckhof Üe nog voorradige Tevens opruiming van een partijtje circa 10000 dennen, Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, GETROUWD Maandelijksche bestelling tot 18 Juni a. s. van thomasslakfeeuk&init eu kalk bij Wijkmeesters of Secretarie. TANDARTS, Peperstraat 14 VENLO. Telef. 146. Spi eekuren 910 voorm. 1 —3 nam. Andere uren volgens afspraak. van een weide onder MERSELO, genaamd »het Broek". Te bevragen bij Wed. L RAEDTS. Openbare verkoop met tuin. Adres te bevragen aan het Bureau van dit Blad. de Rietweide (op de Kamp) Oejaterveld NotailS Essei' te Hoi'St om la bol Buldovak te worden opgeleid. Stroohulzenfabriek Th. Slits, Venray. Prima afvalstroo Stroohulzenfabriek vraagt degelijk VENRAY, Schoolstraat D 82. Eu gros VEGHEL, Hoogstraat B 28. Ec détail vanaf 50 ets. Puike 3-Cent Sigaar Bij Inschrijving le koop In 't depot bij Fr. SANDERS -e OOSTRUM is onder waarborg van gehalte aan scherp concurree- rende prijzen verkrijgbaar thomasslakken, kaïnit, kalliout, patentkali, guano, grasmest, superphosphaat, ammoniak, chili, ltjnmeel, grondnotenmeel, soyameel, vleesohmeel, voeder kalk en kal vermeel. Openbare verkoop te Merselo Venray. en die, ook namens wederzijdsohe familie hunnen hartelyken dank betuigen voor de blijken van belangstelling bij bun huwe lijk ondervonden. VKNRAY, 27 Mei 1913. TE VENRAY, zal in de maand Juni aanstaande op ver zoek van de Wed. Martinus Tbielen, Michiel Linssen, Martinus Camps en anderen publiek verkoopen van hunne weilanden in den Nieuwmolen, Lullsche Kuilen, Handerik, Jan Engelen Pas (Smakterspurkt). Ondergeteekende betu'gi haren besten DANK aan de lloll. illgemeeiie Verz.-Hwnk Ie Mcliledain, voor de prompte uitkeering wegens een over komen ziektegeval van een barer dienst boden. Zij kan deze Buik gerust in ieders gunst aanbevelen. Agent: M. VERHOEVEN, Kruissen. Ondergeteekende bericht hiermede bet geachte publiek van VEN RAY en omgeving dat hij vanaf heden zijne beeft overgedaan aan Joh. Cl»«üttens. Voor het genoten vertrouwen hartelijk dank zeggende, beveel ik mijn opvolger beleefd in aller gunst aan. Reflecteerende aan het bovenstaande, hoopt oodergeteekende de gunst, door zijn schoonvader genoten, steeds waardig te blijven. Voor vlugge en reëele bediening za' worden zorg gedragen. Aanbevelend, Pe thomasslakken zullen nu nog aan. merkelijk beter koop zyn dan bij alle volgende bestellingen van dit jaar. Bestelling tot 15 Juni a. s by den Sacrelarl» van LIJNKOEK en alle ander krachtvoeder. benoodigd voor den a. s. winter. Het krachtvoeder moet nu in eens besteld worden, doch wordt in 2 keer geleverd begin November en Januari. HET BESTOUR. zal op Woensdag 4 Juni 1913 op verzoek van Mej. de Wed. Kersten te Sevenum— Dorp en kinderen publiek verkoopen A. Voormiddags half 10 len hunnen huize, Den geheelen inboedel hoofdzakelijk bestaande uit 10 tafels. 25 stoelen, com mode, lessenaar, 6 bedden met toebehoor, 6 ledekanten, 3 kleer en keukenkasten, kolomkachel, gewone kachel, fornuis, klokken, lampen, spiegels, schilderijen, naaimachine, ketels, potten, pannen, aarde werk, vier waschkuipen, 2 inmaaktonnen steenen potten, waschketel met koperen en ijzeren binnenketel, verder inkelopstand en toonbank, weegscha len, bascule en gewichten, manufacturen en koloniale waren- Voorts 1 scheutelingvarken, 1 jonge versche geit, 8 kippen. Klein schuur en akkergereedschap, een partij stroo, mest, schansen en zaadhaver en wat verder ten verkoop zal worden aangeboden. B. Nam. 3 uur ter herberge van Gerard Thielen te Sevenum. 1 Huis, dienstig voor alle nering en bedrijf, bevattende beneden 5 en boven 5 vertrekken, kelder en zolder, met stal, schuur en bouwland, gelegen te Sevenum Molen veld sectie G nos. 1985, 1925 en Noordoost, ged. van 1986, te samen groot circa 20 aren. 2 Bouwterrein en tuin aldaar, ZW. ged van sectie G no 1986 groot circa 11 a. 50 c. belend P. M. van Dooren en koopl. 3 Bouwterrein aldaar, tegenover het huis, sectie G no 261 groot 8 a. 70 c- belend M. Kersten en J. van Enkevoort. Onmiddellijk daarna voor den heer M. van Bree—Kersten, Een perceel weiland en hakhout, gele gen te Sevenum op de Kuilen (Tilmanus- broek) sectie H no 1703, groot 60 a. 80 c. belend P. Huijs en M. H. Baeten. Aanvaarding dadelijk, betaling 1 van van het Kasteel WELL, zal op Maaudag 9 Juni 1913 uam. 1 uur by Q Tax op de Kooi te Wanssum op verzoek van de Maatschappij Well, publiek verkoopen A Het voorgras van de navolgende hooilanden De Neth in 22 pare., Waardjes Ayer- beek in 2 perc Sopbiaweid# I in 4 perc Sophiaweide II in 3 perc., Eswaard in perc., klein Esveld in 2 perc., de Hoek in 4 perc., Hoekweidje in 1 perc,, Augusta- weide in 9 perc., gedeelte van de Groes aan de weide van Mooren te Oennep groot 20 a. 10 c. (waarvan voor en na gras in l perc.) Lindscbe weide in 9 perc Kempweide I in 7 perc., Kempweide II in 5 perc., Baensche weide in 2 perc Valckxweide in 2 perc., Nieuwe weide in 9 perc. B Het nagras van Waardjes Ayer» beek in 2 perc., na weide van Kempweide I groot 7 morgenen Kempweide II groot 5 morgen ter beweiding met hoornvee. N.B. De koopers aan de overzyde der Maas ktygen het veer vergoed. te WANSSUM. zal bij op den Dinsdag 10 Juni 1913 nam. 2 uur heer V. Tervooren te Wanssum publiek verkoopen A voor het Burgerlijk Armbestuur van Horst, Het voorgras van de Groote Waard in 9 sl. en van de Kleine Waard in 3 sl. B voor den Weleerw. heer Pastoor Neujean, Het voorgras van de Aalweide in 2 s) en nagras ter beweiding in 1 s). C voor den heer Jos. Poels Overloon. Het voor en nagras van de waard nabij de Kooi, gr. 62 a. elk in 2 sl. D voor Mej. Lucia Peeten, Het voorgras van de Haal of Koeweide in 4 sl. en nagras ter beweiding in 1 sl E voor Mevr. Wed. van den Bergb, 6 sl. voorgras in Veermansweide. Onmiddellijk daarna zal op verzoek van het Burgerlijk Armbestuur van Horst de gewone zesjaarlijksche verpachting worden gehouden van hunne bouwlanden te Wanssum. ALLEN, die iets te vorderen hebben of verschuldigd zijn aan de nalatenschap van wijlen den heer J. Kersten, overleden te Sevenum worden verzocht daarvan ten spoedigste opgave of betaling te doen ten Kantore van NOTARIS ESSER te Horst zal op Dinsdag 10 Juni 1413 nam. half 4 Ibij M. van den Hor,. - "hlterswijk voor de Fam. Wijnhoven- Polten. publiek verkoopen 4 sl. voorgras en na weide ter beweiding I van den waard in de Mars naast J. Theu I wen. 2 sl. voorgras op de Waard aan den Steenoven tegenover café Kuijpers. zal op Maandag 9 Juni 1913. onmiddellyk na afloop van den grasverkoop van het Kasteel Well, alsnog by Tax op de Kooi te Wanssum, publiek verkoopen A voor den Weled. heer Th. va0 den Boogaart, a Het voorgras van Waardje aan Meuningsweide te Ayen in 1 slag, het waardje tegenover Maashees in 2 slagen, j f in 4 slagen, de groote weide in den Band iu 9 slageu, de waard in den Band in 3 OPENBARE VERKOOP van de bekende beslaande uit nieuwe gebouwen, boom gaarden, bouw— en weiland, zeer gunstig gelegen langs het vet harde fietspad en den in wording zynde grintweg VenrayDeurne, te VENRAY. verkrijgbaar f 15 per 1000 K.O. Ijverige flinke meisjes verdienen f 7 per week en aankomende meisjes en jongens f 3.50 a f 5,— per week. slagen, weide aan den Plankenweg in 4 slagen. Pasweide aan de Broekstraat in 4 slagen, de waard aan het Heiligen Hniske in 5 slagen, de Schooiwaard (no. 1 aan de oude school) in 4 sl. b Het nagras om te anydende Schooiwaard in 4 slagen, de waard in den Band in 3 slagen, waardje aan de Meu ningsweide in 1 slag. c De naweide ter beweiding met hoornvee de Rietweide groot 4 morgen, de Pasweide groot 3 morgen. d Het wishout van den waard in den Band. B voor den Weled. heer Dr R. Wol- ters. Het voorgras van de Ronde weide in 6 lagen en van de Lange weide in 4 sl. C voor den heer P. A. Seuren, Het voorgras van Esveld groot 40 80 c. in 1 slag. Rietweide in 5 slagen, 3 slagen aan het Roodlandt tegenover j| Rutten, Eldersweide in 6 slagen. D voor het Burgerlijk Armbestuur van Horst, Het voorgras van den Begynenwaard te Well in 3 slagen, E voor den heer J. Vullinghs te Sevenum, Het voorgras van de Rietweide groot 1 h. 29 a., in 4 slagen. F voor de Wed. H. J. Kessels te Vierlingsbeek, 2 slagen voorgras te Well in Geyatersoh veld groot «irca 62 a. De koopers aan de overayde der Maas krygen het veer vergoed. zal op Woensdag 25 Juni 1913, nam. uur ter herberge en op verzoek van Fr Koppens te Venray aan den Nachtegaal publiek verkoopen 1. Een flinke nieuw gebouwde boerde rij bestaande uit een goed beklante café met flink lokaal, waterdichte bier- en hutskelder, Hollandsche stal met gierput grooten bietenkelder, zolder, schuur, berg plaats, paardenstal, karschop met var kenshokken en 3 paardenstallen, berg plaats enz., prachtige boomgaard met eer9te soort fniitboomen, bouw en wei land, D nos. 3357, H 973, 1406, 977, 976. 428, Zged- 3358, Wged. D 3357, Ogd.2597 groot 3 H. 81 a. 30 c. 2. Bouwland aldaar O.ged. D 3357, gr. 55 a. 20 c. afk. van P. J. van Rens, belend beek, twee wegen en G. van Mejjel. 3. Nieuwgebouwde schuur Tnet prach tige varkensstallen (plaats voor oü vette varkens), 2 groote gierputten, groot voederhuis met stookinrichting, voeder bakken, waterput, zolder, bergplaats enz., verder prachtigen boomgaard, bouw en wetland, B 25%, 2878, 2879, Westged van 25% en N.ged. 2934, groot 4 H. 5 a. 90 c. 4. Bouwland genaamd de Pas B 1616 groot 65 a. 70 c. belend Willems, van Heijster en volgend perceel. 5. Weiland daarnaast, afkomstig van Arts, B 1203, groot 45 a. 20 c., belend L. Poels en van Heijster. r> (LJouwland °P de Grast aan de Heide B 2883, groot 37 a. 80 c. belend Kind Janssen en Wed. Peters. 7. Boerderijtje, afkomstig van M. Kus ters te Venray aan de Heide, bestaande &eP°uwen» bouw- en vyeilqnd enz., D 406, 407. 408, 409, 1808, 2228, 2229, 2235, groot 2 H. 83 a. 45 c. Wordt ook in massa's geveild. Qnmiddelljjk daarna voor G. Arts- Koppens, Weiland gelegen te Venray in Steegs- broek H 1131 groot 1 b. 60 a. belend P. J. van Heijster, Wed. Geurts en de beek. V> ordt in 2 perc. en in massa geveild. WILLEM WINTERS, VRNR4V .„-v. 3 Mi Be/ee/d aanbevelend, dienstig voor kuilhout, in 3 perceeleo eu in massa, te wassen staande te Oirlo— Venray nabij de boerdery in pacht by van Lipzig, tcebehoor6iide aan den Wel» Edelen heer Th. van den Boogaart. Inschryvingsbiljetten moeten voor 15 Juni 1913 ingeleverd worden by den NOTARIS ESSER te Horst, alwaar voorwaardeo te bevragen zyn. Aanwyzing doet Jac. Lommen Ie OirloVenray. i ram. zal op nader te bepalen dag te Venray publiek verkoopen A voor M. van Aarssen, 1 slag slag voorgras in het V!ak water weide afkomstig van Janssen—van Rus- sum). B voorde Wed. C. Michiels, ll/ï slag voor- en nagras in de Spurkt naast Fonck. C voor Mevr. de Wed. Ph. Esser. Het voorgras van de weide in het Ven- raysch Broek. zal op nader te bepalen dag ter herberge van de wed. Arts te MerseloVenray op verzoek vaD de kin deren Muyzers—Pubben, publiek ver koopen Een vruchtbare en goed onderhouden boerdery gelegen te Merselo— Venray bestaande uit gebouw, tuin, boomgaard, bouw- en weiland. Wo.dt in perceelen eu massa geveild. Groot 10 hectaren 74 aren 20 cent..

Peel en Maas | 1913 | | pagina 3