Manufacturenmagazijnen VEEHEN stoom-worstfabricatie Ghr. Goumans-Janssen. Moha Kluitkalk, Poot- aardappelen. flinke Dienstbode, Tandarts Dröge afwezig. Afbraak, als heeren-rijwiel. een burgerwoning een woning Geconfectionneerde Witte Goederen 1. LANDBOUWERS 1 Verkoop van vee H. Poels en C. Heertjes, 111 De beste Maaimachine's vruchtbare Boerderij I i. Venraysche Arbeidsbeurs en Informatiebureau. Maria Cuppen Antoon Thielen. Burgerlijk© Stand. Kerkelijke Diensten te Venray. VENRAY, Schoolstraat D 82, en gros Vitrages, Ondergordijnen, Brise-Bises, Muslins en gekleurde Vitrages, No. 1000 Mooie grijze Veer 40 ct; p. pd. 2000 Prima 60 ct. p. pd. 3000 Mooi vullende prachtige Veer f 1 p. pd. 4000 Prima Prima Veer f 1.40 p. pd. Prima onvermengde Java Kapok. koelinrichting dagelijksch versch rund,- kalfs- en varkens- vleesch SLAGERIJ Te Koop Industrie Up to date Eigenheimer zakken 18 cis. per 50 K.G. f 1.50. Gevraagd is Dinsdagnamiddag TE KOOP TE KOOP: Te huur: H. CUSTERS, Well a. d. Maas. TE HUUR: VEGHEL, nieuwe modellen Damesblousen, Jupons, Onderrokken en Costuumrokken. Dames- huishoud-, luuster-, pompadour-, fantasie- en Kinderschorten. Chique sorteeringen heerendassen, lavalières, boorden, overhemden, garnituren en manchet ten, Brettelles, Sokkenhouders enz. Mooie sorteeringen Damesen Kinder- Modeartikelen. Garneeringen, GalonsKantstoffen en Zijde kanten Kragen HEEREN- EN DAMES-PARAPLUIES. CORSETS in alle nieuwe modellen, prijzen en nummers vanaf 30 ct. per stuk. Jarretelles. Prachtsluitende Corsets, model Directoire vanaf f 1.80 per stuk. Zeer soliede met en zonder Jarretelles f 2.00, f 2.20, f 2.50 en hooger. als Heeren- en Jongenshemden en Engelsche hemden, Dames- en Meisjeshemden en Nacht ponnen, Tailles of Corsetlijfjes, Pantalons in enorm groote, volledig aangevulde voorraden. Witte Goederen aan het stuk en Servetgoederen, ongeëvenaarde sorteeringen. Vraagt de Stalen van GRASLINNENS, in alle breedten voorradig. Ondergeteekenden, de eenige verkoopers van den Noord-Brabantschen Christelijken Boeren bond, belasten zich met den uit de Limburgsche streken, tegen zeer voor- deelige conditiën. Hugo de Grootstraat 132a, ROTTERDAM. Te KOOP biGerard Poels der wereld, Machinefabriek te Maashees Te huur: een nette woning met tuin. Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, VEN RAY. Aangifte van den 28 Maart tot den 4 Apr. Geboorten. Andrea Maria Josephina Jacobs. Heodrikus Johannes Joseph Willems. Peter Hubertns Cuppen. Antonia Maria Petronella Janssen. Martinns Hendrikus Maria Swaghoven. Petronella Jacoba Gertruda Veriiet. Pluwelijken. Cornelia Hoeijmakers, oud 33 jaar, landbouwer te Horst en Gertrudis Arts, oud 30 jaar. zonder beroep te Venray. Willem Hendrik Manders, oud 38 jaar. landbouwer te Venray. en Wilhelmina Huberdina Gooren, oud 37 jaar, zonder beroep te Meerlo. Antoon van Handel, weduwnaar van Anna Gertrudis Duyf, oud G2 jaar, land» bouwer te Venray en Elisabeth Vermeulen weduwe van Christiaan Smits, oud 50 jaar, zonder beroep te Maashees. Cornelia Hnbertus Cremers, oud 28 jaar, landbouwer te Venray en Petronella de Lauw, oud 27 jaar, zonder beroep te Venray. Albertus Fleurkens. oud 29 jaar, land» bouwer en Johanna Maria Elisabeth Claes» sens, oud 24 jaar, zonder beroep, beiden te Venray. Coenrardus Wilhelmus Poels. oud 34 jaar; landbouwer te Horst en Maria Johanna Litjens, oud 27 jaar, zonder ber. te Venray. Sterlgevallen. Hendrikus Johannes Hubertus Stevens, oud 5 maanden. Johannes Jacobus Buggems. weduwnaar van Maria Geertrui Camps, oud 04 jaar. Parochiekerk. Paterskerk. Worden gevraagd Bieden zich aan Ondertrouwd: en Huwelijksvoltrekking te Escharen, 22 April 1913. VENRAY 4 April 1913. Prachtvolle en laag genoteerde keuze Tapijten, Vloerkleeden, Karpetten en Loopers, Kleedjes en Matten. Groen, Bordaeux, Olijf en andere kleuren Lakens. Velvet en Pluckette voor Gordijnen, afgepaste Gordijnen, Crème en wit gordijnfranje, Gordijnkanten, Gordijnentredeux, Graslinnen, wit gebleekt en ruw Katoen, witte Damasten, gekleurde Stores en Satinstreepen. Window Holland, Lancaster en Vlaamsch linnen, allen in alle breedten en kleuren. Karpetfranje, koperen Raamgarnituren, houten Raamgarnituren, Looperpinnen, Looperpunaises, Looperroeden enz. enz. Karpetboorband, Karpetboorlinten Springveer-, Spiraalveer-, Gezondheids- en Aupingsmatrassen, Kapok-, Zeegras en erin Vegetal Matrassen. Veeren en Kapokbedden, Kapok en Zeegras. Wollen, katoenen, gestikte, satinet, zomer en moltondekens en spreien, witte Spreien, gemaakte Sloopen en Lakens. cmbt. in alle kwaliteiten, speciaal adres. Beslist de laagste prijzen. Alle soorten extra gezuiverd, dubbel gestoomd, gereinigd van alle vetten en alle onzuiverheden. Onnoodig ts hel voor den Venrayer nog naar elders te gaan voor den aankoop zijner BED VEERENdezelve zijn in alle kwaliteiten immer voorrradig, en geheel gezuiverd, aan hoopen liggend, ter bezichtiging. Deze twee laatste soorten, vooral worden met massa's, tot volle te» vredenheid van iederen kooper, geleverd. Laagste prijzen. Vaste prijzen. Stipte betrouwbaarheid. Vlugge bediening. .Vette bediening. Hiermede maak ik het geachte publiek van Venray en omstreken bekend, dat ik door het aanschaffen eener in staat ben gesteld te leveren. Tevens heb ik aan mijne zaak eene verbonden. Neemt proef van mijn fijne Worstsoorten Minzaam aanbevelend, wegens groote voorraad prima eerste kwaliteit bij afname van minstens een wagon voor de prijs van f 13.50 per 10.000 Kilo franco station Venray, betaling in Ned. geld. binnen 30 dagen na levering. Per brief op briefkaart te bestellen aan het bureau van dit blad. tegen 1 Mei te VENLO, in een klein gezin met 2 kindereff, een netjes kunnende werken en voorzien van goede getuigen. Adres Kaldenkerkerweg 38, VENLO. Peperstraat 14 VENLO. Telef. 146. eene groote partij roode en blauwe pannen, plavuizen, deuren, deur- en glasramen met kozijnen, opleg» gers, zolderplanken enz. Te bevragen op het werk bij Tille» mans of bij üebr. OUDENHOVEN. Wegens omstandigheden zeer voordeelig een goed onderhouden bij A. VOESTEN, Scheide. niet tuin. bij P. J. MAESSEN. Langstraat. Goedkoope Winkel. voor klein gezin. Adres Bureau «Peel en Maas EN DETAIL. Hoogstraat B 28. Ontvangen enorm groote sorteeringen Het adres voor Hoogst betrouwbare behandeling. Aanbevelend, Kruis8en. worden op proef geleverd door de Te aanvaarden 1 Mei. Te bevragen by W. CLAASSENS, Zadelmaker. Langstraat.' zal op Maandag 7 April 1913 nam. half 2 bij van Daalwijk te Broekhuizen en op Woensdag 9 April voorin. 10 uur bij Tax op de Kooi te Wanssum, voor den heer V. Braat publiek verkoopen Op beide plaatsen eene scheepslading nieuwe gezaagde planken. zal op Maandag 7 April 1913, publiek verkoopen A nam. half 4 bij Huben aan bet station Lottum voor den heer L. Wils, 50 nos tophout en schalen aan den Gekkengraaf, bosch afk. van Stappers Obers. B nam. half 5 by G. Hendriks te Horst aan den Tienrayschen dijk, voor den heer L. Wils, 5000 boonenstaken en 50 nos tophout gelegen te Horst aan den Tienrayschen dyk en het gemeentebosch. Openbare verkoop van eene te Merselo Venray. zal op nader te bepalen dag in de maand April ter herberge van de wed. Arts te MerseloVenray op verzoek van de kin deren Muijzers—Pubben, publiek ver koopen Een vruchtbare en goed onderhouden boerdery gelegen te MerseloVenray. bestaande uit gebouw, tuin, boomgaard- bouw- en weiland. Wordt in perceelen en massa geveild. Groot 10 hectaren 74 aren 20 cent. WILLEM WINTERS, Maandag S uur uitvaart voor Jacob Buggems. Woensdag 8 uur jaarg. voor Jacomina Emons. Donderdag 8 uur sol. jaarg. voor Hendrik Cesar Kuijpers en Anr.a Haegens. Vrijdag 8 uur jaarg. voor Hend. Verblakt en Petronella Verdellen. Dinsdag en Woensdag Vrijdag en Zaterdag om uur leesmissen voor Jacob Buggems. Morgen Zondag zullen onder de Hoogmis van 8 uur de Vincentiusleden collecte houden voor de communiekinderen. Heden om 5, 6 en 7 uur H. Mis, met instructie. 8 uur Hoogmis met preek, kwart na 4 Vespers, 5 uur Lol. om 9 uur vergadering voor de leden der 3de Orde mannenafdeeling, 2 uur voor de vrouwenafdeeling. Dinsdag half 8 Hoogmis 5 uur Lof. Woensdag 7 uur en half 8 gew. uitvaart diensten voor de ziel van zaliger Petrus Duijkers, Donderdag voor Hendrica ClaesFriezen en Vrijdag voor Gerardus van Gerven, leden der Aartsbroederschap. Vrijdag halfb Hoogmis5 uur Lof en H. Kruis weg. Timmerlieden, Metselaars en losse arbeiders voor de mijnstreek in Zuid-Limburg. 1 2de meid voor Venlo 1 boerendienstmeid voor Broekhuizenvorst 1 dienstmeid voor Tegelen 1 dienstmeid voor Deurne. 2 keukenmeiden voor Venlo. 1 verversknecht voor Horst. 1 dienstmeid voor Venray. 2 kleermakersknechts voor Venray. 1 dienstmeid voor Venlo. 1 kindermeisje van 13—14jaar 1 2de meid of kindermeisje voor Venlo 16 jaar 1 jongen voor licht kantoorwerk, 1 tuinier of bloemist om zich verder in het va«c te bekwamen, 1 nette jongen voor schrijfwerk of ander licht werk, eiken dag na 3 uur's namiddags. Het kantoor is geopend op werkdagen van 12 tot 1 uur. Zondags van 's morgen 9 uur tot half 12. Bij elke aanvraag van werkgevers behoort 25 ct te worden betaald, aanvragen van werkzoekenden 10 ct. Bij aanvragen om inlichtingen op de aan vragen of aanbiedingen moet voor frankeering een postzegel van 5 cent gevoegd worden. N.B. Brieven om inlichtingen waarin zich geen postzegel bevindt, worden niet beantwoord. HET BESTUUR.

Peel en Maas | 1913 | | pagina 3