Algem. Vergadering Bericht een schoon Maalkalf, Gaslicht. Erven P. Janssen, Wortelenzaad, MART. HILLERRANDT. Jaarmarkt te Venray, Paarden, Hoornvee Jfgfp Varkens, 383e Staatsloterij. air f 100.000 -rus goed Roggestroo, Liefdadigheids-Soirée St. Vincentius-Vereeniging te Venray, PERU GUANO Van 2 tot 4 gulden per dag te verdienen. Stroohulzenfabriek Venraysche Arbeidsbeurs en Informatiebureau. J. J. Walewijn Zoon. op Zondag 20 Januari a. s. Boter- en Eiermarkten. Burgerlijk© Stand. Kerkelijke Diensten te Venray. A DY E RTENTlEN. V. P. N. Ond. aid. Venray. op Zondag 20 Jan. a. s Wed. W. POELS. TE KOOP GASLAMPEN, Branders, kousjes enz. op Maandag 21 Jan. 1907. Maandag 21 Jan a. s. Te koop gevraagd Het Gemeentebestuur Notaris Esser te Horst, PTtOGRAMMA Laplata Mais a f 6,00 Kleine Odessa Mais, puike Duilsche bakrogge f 7.25, gewone Duilsche Kogge f 7.10. grove reine Rotterdammer Kogge J. van de Voort Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, Door ziekte in nood. 10 nvrinsrxjTEisr pauze. rechlslrteks van de eilanden ingevoerd. Ollendorff's opgeloste Peru Guano, opgelosle^ Notaris Esser te Horst, Notaris Esser te Horst, prima blank zuiver Schoolslrao, a f 14 per 1000 pond MAASTRICHT 8 Jan. Aanvoer 00000 iilo boter. Hoogste prijs f 1.33 laagste f1,22 gemiddeld 1.25 Eieren aangevoerd 0000. Prijzen: Dikke f 6,60—6,80 Kleine f 4,80—5,00 Gem. (5,60 a f 6.60 per 100 stuks. Het Kantoor is geopend op werkdagen van 12 tot 1 uur en Zondags van 's mor» gens hall 9 tot half 12. Worden gevraagd 2 meubelmakersknechts. 3 koperslagersknechten voor Venray. 6 paardeknechlen. 4 boerendienstmeiden. 3 keukenmeiden. 7 boerendienstknechten 3 meisjes van 16 a 18 jaar. 1 dienstbode voor Gennep. 3 dienstmeiden voor Venlo. 1 2de meid voor Venray. 3 sigarenmakers. 1 leerling timmermansknecht. 2 bekwame Metselaars en 2 leer linger.. 2 handlangers. 2 rijwielreparateurs. 1 schoenmakersknecht. 1 bakkersknecht. 1 timmermansknecht. Melkknechten, Landbouwknechten en stalmeiden voor Duilschland. Bieden zich aan s 1 bekwaam daglooner voor alle werk. 1 bekwaam koetsier 1 paardeknecht of voor Koetsier. 2 losse werklieden. 1 nette kindei juffrouw. 1 Boodschaplooper. 1 leerling Metselaar. N B. Bij elke aanvraag van werkgevers behoort 25 ets. Ie worden betaald. Aan vragen van werkzoekenden 10 ets, VENRAY. Aangifte van den 4 Jan. tot den 11 Jan Geboorten. Anna Petronella Gertruda Regina Jacobs. Peter Antoon van den Eijnden, Gerarda Maria Vermeulen. Huwelijken. Sterfgevallen. 'Antoon Verstraaten oud 72 jaren, weduwenaar van Theodora van den Berg. Parochiekerk. Paterskerk. nam. 4 uur in Café VAN MEIJEL, Henseniusplein, HET BESTUUR. Het geachte publiek van Venray wordt bij deze bekend gemaakt, dat ondergeteekende vanaf 15 JANUARI a. s. ge regeld op den lsten trein naar Nijmegen rijdt. Onder n. Dij JAC. PEETERS—HEBBEN op de Kemp. vaij de 'gewone tot de fijnste soorten. alles wat tot de gasinrichting behoort, aan concurreerende prijzen verkrijgbaar. Aanbevelend Koperslagerij, Groote Straat. Eerste kwaliteit aan billijken prijs verkrijgbaar bij SEB. RUTTEN Heide. Speciale inrichting voor de levering van Gaslampen in eiken stijl, O Salon Kronen, Koplampen bureau-en winkellampen. Glaswerk in de fijnste soorten q O Branders, Gloeilicbtkousjes. zoowel p" voor Aüei branders als voor Gas- ctf electric-brnnders (hangend gloeilichi) O Magazijn II (üccstslranl YlvMO. FabrieksprijzenFabrieksprijzen. A anbevelend, voor begint de trekking der 5e klasse waati'n de prijzen van f50.000 f 30.000 f 25.000 f 15,000 f 10,000 f 5000 f 3000 f2000 3 a f 1500 55 a f 1000 65 a f 400; 70 a f200; 170 a f 100. en mg bijna 4000 van f70 allen moeten iiMltomeii. Verkrijgbaar Heel lot f 70, half f 35. kwart f 17,50, vijfde f 14, tiende f7 en twintigste f 3.50 bij de Collecteurs Hondstraat 9 Maastricht. Voor verzending per post porto bij te voegen, - bij Wed. J, VAN DER LINDEN, Schoolstraat Ven-ny. van Venray. zal op Dinsdag 22 Januari 1907 des vooi middags 10 uur, ter pliatso Castenray in het Gemeentebosch aldaar, publiek Verkoopen 300 slagen afgekapt dennenhout, zijnde gelinlpalen, rekhout, enkele o:i dubbele latten, opleggers, brandhout on'boonstaken Te vergaderen aan no. 1. zal op Woensdag 16 Januari 1907 te Seveirum, publiek verkoopen: a Nam. 1 uur ter plaatse voor den heer Fr, van den Broek. 1 noteboom aan 't huis (omtrek 1.70 M) 1 canadaboom in de Wiel (omtrek 2 M) deze vooraf te bezichtigen); 3 esschen op het Dorperbroek (omtrek 1,40 M) 2 eiken aan de Ervenwoide (omtrek 2 M); 1 eik aan Tongerloosch stiaatje (orutrek 1,30 M) Vergadeiing no-. 1 Tongerloosch straatje. I» voor F. J Keijzers, 1 nam. hall*drie bij J. Snellen aan de Bergen. 50 No8. tophout en schalen, gelegen te Sevenum aan de Bergen in de bosschen van Snellen, Leijssen en Pubben. 2 nam. 4 uur bij Mej de Wed. Leijssen in het dorp. 20 koopen dennenschanssen, gelegen in het bosch van F. van den Broek, nabij de Erf, Bij vooruitbestelling te verkrijgen puike kleine ft f 5.S5 per 100 kilo. (juist op Duitsche rogge gelijkend) fO.flO lloll. gohl per IOÖ It.G. contante betaling en uit de wagon'te laden zal op Vrijdag 18 Januari 1907 te Venray publiek verkoopen. A Nam. 2 uur bij J. Vousten aan het Schoor op verzoek van Mevr. dn wed. C, EsserVan Wylick en kinderen 16 nos best brandhout in haar bosch -op de Verzen" aan Hoogriebroek. Vooraf te bezichtigen. B Onmiddelijk daarna ter plaatse voor de Fam, Esser, 00 nos hoonenstaken, rek en biar.dhout in hun bosch in de Castenraysche bergen zal op Maandag 21 Januari voorm. 11 uur in den Engel" te Venray, op verzoek van zijn principaal, publiek verkoopen Rij en paardentuig, hoofdstellen, zeilen, oen partij lijtuig en paardendekens, zwepen lantaarn?, camassen. kapstokken en wat verder zal worden aangeboden. zal op Maandag 21 Januari 1907, voorm. 11 uur in den Gouden Leeuw te Venray, op verzoek van den heer I. Jacob, publiek vernoopen. Een partij dragende malen. Op crediet mits bekerde borgstelling. zal op Donderdag 21 Januari 1907, ter herberge van Seb, Rutten te Venray aan de Heide, publiek verkoopen, A voor Antoon Maas, 80 nos boonenstaken, rek hm», enke e en dubbele latten, boompaaltjes en brandhout, B voor Maitinus Maas, 50 nos boonenstaken, rekhout, enkele en dubbele latten, boompaaltjes en brandhout. Alles gelegen te Venray aan de Heide in de Kustert" nabij Strybosch, Vooraf te bezichtigen, zal op Donderdag 24 Januari 1907 nam. 2 uur ter herberge van J. Vousten te Venray aan het Schoor voor den heer L Wils, publiek verkoopen 30 nos dennentophout en 2 nos schalen in het bosch der Fam, Esser nabij den grintweg aan het Schoor. zal op Vrijdag 25 Januari 1907 ter plaatse te Venray. publiek verkoopen A Nam, 1 uur voor Mevr. de Wed. Ph EsserEngels 100 nos. enkele en dubbele latten, boonenstaken; brandhout en opleggers gelegen in haar bosch in de Giezevennen. 10 nos. berkenslaghout in de Eudepoel. 10 nos, boononstaken en brandhout in hei bosch op do Hiept, Vergadering no. 1 aan de Giezevennen. B Onmiddelijk daarna voor den heer H. Janssen (Gouden Leeuw, 20 nos. boonenstaken, lat en rekhout boompaaltjes on brandhout in zijn bosch abij den Dril. zal op Zaterdag 26 Januari 190/ nam. 3 uur bij W Beurskens le Grubbenvoisl op Soest" voor Mevrouw de wed. Ph. Esser Engels, publiek verkoopen 30 nos. booneustaken, spurriestaken en brandhout op Soesterberg. 40 nos. dennenuitdunsel en 30jar>g strooisel in bet bosch Meikamp aan de Meerloosche baan- zal op Woensdag 30 Januari 1907 te Swolgen. publiek verkoopen A voorm. half 10 by J. Dupont, voor Ant. Ewals. 30 nos. lat rekhout, boonenstaken en boompaaltjes te Swolgen in de Vlasmeer en op de Hooghei. B Onmiddelijk daarna ter plaatse voor L. Keursten 160 gave eikeboomen, staande om de boerderij -Donkerhof.'' geschikt voor kuip on timmerhout en hei palen, 1 zware esch en 1 noteboom, staande al daar. VAN DE DER Aanvang precies 0 uur. 1. 4. 5. 6. 7. 8 9. 10 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. Ouverture Marie Henriotte van L. Montayne, door de Fanfare -Euterpe De Indische Post, quatre mains van G. Lamothe, door Mej. Alb. Esser en den heer J. Mart ene. Maiglöcken und die Blümlein van I. Mendelsohn Bartholdydoor de dames Cl. Ellerbeck, M. Reijnders en M. Vermeulen. Een Nederlandsch Lied van It. Hol, door het Zangerskoor -St. Cecilia." Van een Koningsvrouw, Lied van Arnold Spoel, doop Mevr. Eggink. Ouverture Peter Schmoll van C. M. v. Weber, door de dames Clara en Jeannette EllerbeGk. Aan de Matigheid van Qheres, door het Zangerskoor van Merseloo. Au der Weser, van G. Prestel, solo door Mej. M. Vermeulen. Valse Arabesque, van Th. Lack, door Mej. Cl. Ellerbeck Caprice sur l'opéra Norma van Bellini, door de Fanfare -St. Cecilia". (van J. Verheugen Sr.) Dramatische scène in 2 bedrijven. Personen Gerard Steffens, daglooner, Trui, zijn vrouw. Piet en Grietje, kinderen van Steffens, Mevr, de Wed. Dupont. rijke weduwe. Hendrien, arme weduwe, buurvrouw van Steffens. I)r. Pelmans, Twee leden van Vincentius. Lohingrin, mélange sur l'opéra de R. Wagner, door de Fanfare Euterpe De Avondstond, van R. Hol Kleine Cantate driestemmig gezongen door Een Dameskoor. Le Pirate, van J. B. Singélee, fantaisie voor viool en piano, door de heeren J. Martens en M. Strik. Biergalop, van P. S. Paesshen, door het Zangerskoor -St. Cecilia" Lorelei van H. Frehde, pianosolo. door den hcer J. Martens. In de Lente, van L. v. Beethoven, Qualtet, door de dames M. D. en J. Vermeulen en den heer A, Vermeulen. Het huishouden van den Kruidenier, Duet, door de heeren J. en A, Verheugen, Ave Maria, van Lambillot en de Hemel van A. de Vlieghdoor het Zan gerskoor van Merseloo Httnnus, de Klepperman van Abraham de Winter, door don heer J. Kemps. De Bruiloft van Neef Janus. duet, door de heeren J. en A. Verheugen. Blanchette, Fantaisie van G Tackdoor de Fanfare 'Cecilia". Buffet; Wijn, Bier, Saucise Broodjes en Taartjes. van allereerste kwaliteit met stikstofgehalte tot 12% te boven gaande Monsters en aangifte van prijzen op aanvraag verkrijgbaar. onder controle der Rijkslandbouwproefstations, sedert ruim 40 jaren ia gebruik, blijft ontegenzeggelijk steeds de voornaamste aller volledige meststoffen, en de meest betrouwbare bij alle weersgesteldheden. Onovertroffen voor aardappels, haver, vlas, getast, bietengroenten en voor alle veldvruchten, waar bijzondere waarde aan uitmuntende kwaliteit gehecht wordt. Afbeelding MET Afdruk werden '%0 der Balen. in 1900 op proefvelden in Belgiè tot 53.200 KG. Aardappelen per Hectare geoogst Anglo Continentale (vorm. Ohlendorff sche) Guano Werke. Antwerpen, Januari 1907. looden zegel Openbare verkoop van Huizen te VENRAY. zal op Vrijdag 1 Fetruari 1907 nam. 4 uur bij Jftc. Scliaeffers op do Langstraat, op verzoek van de erven Millen- -Claassens, publiek verkoopen 1. Huis en tuin gelegen te Venray in do Paterstraat, sectie C no. 4756 groot 4 aren 70 c. bewoond door J. van Maris. 2. Huis en tuin te Venray in den Houtenhoek, Sectie C 110. 4683 groot 6 a. 50 c. 3 Bouwland to Venray op de Kemp Sectie C uo. 4146 groot 27 a. 80 c. 1 Huis en tuin aan de Langstraat te Ven ray, Sectie C no. 48301 groot 8 aren, in pacht bij Hendrix. 2 Bouwland op de Kemp, C no 225 groot 27 aren 20 centiaren, zal op Vrydag 1 Februari 19C7 nam. 5 uur by Jac. Scliaeffers te Venray aan de Langstraat, op verzoek van Geertrui Ne lissen, publiek verkoopen TH- SLITS ontvangt Verkrijgbaar afvalelroo aan f 14 per 1000 kilo. Verder prima rogge en haver aan marktprys. Haver zeer gescaikt voor zaadhaver. alles k contant. Vraagt steeds Personeel voor <J« Hulzenfabriek. Martin Baltussen oud 27 jaren landbouwer te Venray en Gertruda Nelissen, weduwe van Henri* «as Cleven. oud 39 jaren te Venray. MAANDAG 8 uur jaarg. voor Joh. Munsters. 9 uur jaarg. voor Ger. Poels en Theodora Eibers DINSDAG 9 uur jaarg. voor G. Martens en Helena Henckens. WOENSDAG 8 uur jaarg. voor I'etron. Dekkers 9 uur jaarg. 2de kl. voor J. Poels. DONDERDAG leest van St. Antonius-Abt; te Veltuni 9 uur Hoogmis met preek, hier in de kerk om 9 uur geen mis. VRIJDAG 8 uur zingende mis ter eere van St. Petrus Stoel te Rome. Vrijdag zal te Veltum na de mis van half 7 het offervleesch verkocht worden. Zondagmiddag om 5 uur Lof en H. Kruisweg. Maandag, feestdag oan den Zoeten Naam Jezus, ie in deze kerk te verdienen volle aflaat onder de gewone voorwaarden. Om half 8 gezongen Hoog mis, om 5 uur Lof. Dinsdag om uur Lof. Woensdag leest van de H.H. Bernardus en Gez. eerste martelaren onzer H Orde, is in deze kerk ta verdienen volle aflaat onder de gewone voor waarden. Om 5 uur Lof. Vrijdag om 5 uur Lof A, s. Zondag zal de hoogmis worden opgedra gen voor de levende leden der Aartsbroederschap, Na do Hoogmis Processie. O •cirepcwa «RIL Wij vragen personen van belde geslachten om op onze eenvoudige en snelwerkende breimachine te werken. Gemakkelijk werk aan huis het geheele jaar door zonder ondervinding. afstand <oet niets ter zake, wij koopen uw werk. Gouden Med. Exp. Parijs Fettr. 1905. Schrijf aan de Maatschappij „LA RUCHE", Gelderschekade 8, Rotterdam. Oudste firma in Nederland en België. De rechtbank te Termonde heeft bij vonnis van 29 Maart J.l. beslist, dat de brei- machlae „La Ruche" In alle opzichten aan elke elsch voldoet, dat daarop Iedere maat kan worden gebreid en dat hetgeen de firma In hare brochure beweert, volkomen met de waarheid strookt. Vele Hollandsche getuigschriften ter Inzage. Bekroond Gouden Medaille Internationale Tentoonstelling te Antwerpen !8 Mei 190»

Peel en Maas | 1907 | | pagina 3