e Aanbesteding CL cmtams» Gelegenheids-koopje. PETROLEUM. WAARSCHUWING. 1 m'ssxs Q&oiaMO&Bia Beste Kachelkoien Vet- en ÜHager-Kolen. WINDGRAANHOLEN. De Notaris HAFFMANS De Notaris HAFFMANS De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh De Notaris vanden Bergli De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh De Notaris Van den Bergh yisitekaartjes3 ADVERTENT! EN. Johanna Pcli'onclia 1UEDTS, G. TOEBOSCH, Vulreguleerkachels, V. FONCR. Beste KACHELKOLEN JoSj van Üebergen3 Openbare verkoop WINDGRAANHOLEN, De Notaris LINSSEN De Notaris LINSSEN 30 slagen dennen klotsjes, De Notaris LINSSEN publiek verkoopen publiek verkoopen publiek verkoopen: publiek verkoopen publiek verkoopen De Notaris van den Bergh publiek verkoopen De Notaris van den Bergh publiek verkoopen De Notaris van tien Bergh De Notaris van den Bergh 4- -1- Öoor deze vervullen vij den treurigen plicht U ken- 1 nis te geven van het plot seling overlijden onzer geliefde Echtgenoote en Moedei, Mejuffrouw geb. Smits, in den ouderdom van 64 jaren. Overtuigd van mee deelneming in dit voor ons zoo smartelijk verliesbe velen wij de Dierbare Overledene in mee gebeden aan. C. R»c«Hs. Li. Venraai, den 7 November 1S90. Het behaagde den Almachtige r I mijne geliefde echtgenoote a Vrouwe Elisa Cornelia Johanna Theodora Clercx geboren De Rijk, heden morgen 5 uren, tijdig voorzien van de H. H. Sacramenten der Stervenden, in den ouderdom van 58 jaren tot zich te roepen. Mr. J. CLERCX. Bi.erick, gem. Maasbree, 6 Nov. 1890. De solcmneele dienst zal plaats heb ben in de parochiale Kerk te Blerick, op Maandag den 10 Nov. e. k. des morgens half negen en een tweede om 10 uren in de parochiale Kerk te Tegelen, alwaar alsdan de bijzetting in den familiegraf kelder zal plaats hebben. De TREKKING der eerste klas begint f 7i\oveiiil>cr; geheele en gedeelten van loten zijn te bekomen bij EindVenraai. De ondergeteekende is voornemens op Don derdag 13 November 1890, des namiddag 6 sxro, ten huize van den heer P. Lutters, aan te besteden: Het bouwen van een huis met bijlevering van alle ma terialen. Plan en bestek liggen ter inzage van af Zaterdag 8 NOVEMBER, ten huize van den hovengeuoemden Heer. A. van der Putten. Plcchligc Feestviering mei öclaaf van den Patroon tegen kwalen en ellenden, ivaartegen natuurlijke geneesmiddelen krachteloos schijnenvooral tegen ziekten der kinderen, IN DE PAROCHIEKERK TE OIRLO vanaf Zaterdag den 15 November tot en met Zaterdag den 22 November. Op den feestdag van den Heilige, den 15 Nov. en gedurende de octaaf de Vroegmis om halfacht en de Hoogmis om negen uur. 's Zondags onder de octaaf, den 16 Nov. de Vroegmis om halfacht, de Hoogmis met preek door een Eerw. Pater Franciscaan, om tien uur en het Lof om drie uur. Na de HH. Diensten bestaat er dagelijks gelegenheid om brood en water ter eere van den H. Machutus te laten zegenen en bij zondere zegeningen over zieken te laten uit spreken. Gedurende de octaaf kan onder de gewone voorwaarden een volle aflaat verdiend worden. Een paar s.eer goede AMBIIIKAMSCIIE ver beneden Fabrieksprijs te koop bij Prima PHTKOLEXM kost bij mij slechts 7 cent per enkele liter. De 5 liter 33 cent. Daarboven 61/2 cent per liter. Per vat beneden alle concurrentie. Alles a contant. V. FONCK. Ondergeteekende waarschuwt bij deze, voonaan niet meer te loopcn over zijn bouwland, gelegen in den Brabander, wijl tegen de overtreders de daarop vallende straf zal worden toegepast. Venray, 4 Nov. 1890. G. F. ARTS. Ondergeteekende bericht zijnen geëerden begunstigers, dat alle tYijiSagcn versck rsimlsi icescafi, bij hem te bekomen is. li ij noodigt allen uit, die lekBtcr en gocal- fitoop vleosch willen eten. zijn SLACHT HUIS in de Veldstraat niet te vergeten. Jan ARTS-JANSSEN. Veldstraat, Yenray. TE BEKOMEN Best Inlandsch Spek 35 cent per pond. Vet 38 cent per pond. Al hel overige VARKEXSVLEESCU 2 cent onder gewonen prijs. Yoor een nette en prompte bediening zal zal zorgd worden door Uw Dw. Dienaar. MARTINUS KLAASSENS. BESTE te bekomen bij G. van MEIJEL, Trap, Venraai. Station Yenray-Oostrum per mud 84 cent. Franco aan huis 88 cent. Franco aan huis in zakken 90 cent. te bekomen bij E. HAAS Is QSSTEÏÏH-VENSAY Station Venray-Oostrum 84 cent per mud. Franco aan huis 83 per mud. Franco aan huis in zakken 90 per mud zijn te bekomen bij cle Wed. P. A. Boers te OOSTRUM. Per mud station Venraai 84 cent. Franco aan huis 88 cent. Franco aan buis in zakken 90 cent. VENLO levert voordecligst per wagon Prijzen worden op aanvraag verstrekt. van een goed beklante gelegen te HORST bij het Dorp. zal op Maandag den 10. November 1890,- om 3 uur 's namiddags, te Horst ter herberge der Weduwe Verheven, op verzoek van den HoogGcboren heer Otto Graaf Von Wester- holt-Gysenberg, publiek verkoopen: Eene goed beklante gelegen te Horst bij het Dorp, kadastraal bekend als volgt; GEMEENTE HORST. Windmolen, sccHe A no. 497, groot 70 c. Schaapswei, 496, 14 a. 10 zal Maandag den 17 November 1890, om 2 uur 's namiddags te Swolgen ten huize van den lieer G. Rongen, op verzoek dor Kinderen Itenier Gerard Duppnt en Juliana, Maria, Johanna, Anna Verhorst, publiek verkoopen: Eenc in zeer goeden slaat zijnde bouwhoeve, bestaande in sterke gebouwen, beste bouw- en hooilanden, boomgaard beplant met 200 dragende li uithoornen, hakhout en heide, gelegen te Svyolgen gemeente Meerlo, ter ge- zameiijke grootte van 24 hectaren 98 aren en 25. centiaren. De tegenwoordige pachter betaalt f 475 pacht. Inlichtingen te bekomen ten kantoren van genoemden notaris. te Venray, zal ten verzoeke en ten huize van de Ëi fgeti: Gerard van Well, in de Groote straat te Ven- ray, op Maandag 10 November 1890, 's na middags ten 4 uur, PUBLIEK VERKOOPEN GEM LENTE VENRAIJ. lo. Een huis met openplaats, overdekte beugelbaan, seh-umo ruime kelders, stallen en tuin met uitgang in de schoolstraat, voor allen handel en bedrijf, aller gunstigst gelegen in de Groote straat, groot 9 aren 30 centiaren Sectie C nos 1042 en 3637. In dit erf, waaraan het regt van vergun ning, wordt sedert jaren met het beste gevolg herberg en sociëteit gehouden. 2o. Bouwland op de Kemp, groot 9 nren «0 cent. Sectie C no. 2200, naast den weg, Gerard Baltissen, Hendrik Otten en Hendrik Poels van Mcijol. 3o. Dito aan den schiethoorn, groot 12 a. 30 cent. Sectie C uo. 403, naast deu weg, den voetpad en deu heer Martin Poels. 4o. Dito in het Venrayscli veld groot 17 a. 80 cent Sectie C no. 1004, naast Martin Litjens van 2 zijden, Jacob Kutten en den weg. 5o. Weiland in Merselosclie pos, groot 37 aren 60 centiaren Sectie B no. 2138, naast den weg van 2 zijden, het volgend perceel en de Kinderen Gerard van Dijck. Go. Dito aldaar groot 32 aren 50 cent. Sectie B no. 2140 naast den weg van 2 zijden, het voorgaand perceel, de Kinderen Gerard van Dijck en Bernard van Meijel. 7o. Dito in den Handrik, groot 75 aren 20 centiaren Sectie B no. 2250, naast den weg de Wed. Peter Willems, Pet6r Johannes Hebben en Hendrik Hoedemakers. 8o. Struikgewas aan den Molen, groot 42 aren 30 centiaren SectieC no. 3278, naast den weg, Antoon van Well, de lieeren Dr. Rous seau en Fr. Rijke-Reijndcrs. Zegt 't voort. te Venray, zal ten verzoeke en ten huize van de Wed. Christiaan Janssen en Kinderen, aan het Brukske te Venray, op Duiiderdag 13 No vember 1S90, 's namiddags li 2 uur, publiek verkoopen Een sterk werkpaard, 3 melkgevende koeijen, 1 dra gend rund, 1 kalf, 10 varkens waarbij 2 dragende, 1 vet en 7 scheuteliiigen, lange en korte kar, ploeg egge en paariiutuig. 40 eiken en 1 den, staande te wassen nabij het huis. te VeniUy, zal ten verzoeke van den heer H. Syriër, op Maandag 17 November 1890, 's namid dags juist ten 3 ure ter herberge van P. M. Sanders te Oosi rum-Venray, publiek verkoopen: liggende op het stationsterrein te Venray. Vooraf to bezigtigen. Zegt 't voort. te Venray, zal ten verzoeke van Jan van Opbergen en Kinderen, op Donderdag 20 November 1890, 's namiddags ten 4 ure, ter herberge van de Wed. Jan Gossèns te Venray, Gemeente VENRAY, 1. Een huis met tuin, stallen, schuur en bouwland op Hanssenberg, groot 83 aren 45 centiaren, Sectic A nos 837. 882 en 883, naast den weg, de Gemeente en Martin Poels te Overloon. 2. Bouwland aldaar, groot 30 aren Sectie A 110. 892, naast do Gemeente en den Weg van 2 zijden. 3. Bouw- en weiland aldaar, groot 89 a, 65 centiaren, Sectie A nos 453 en 784, naast Johannes Peters, Bernard Bloemen, de Wed. Leonard Peters, Theodour Hot'mans, Heudri- ca Peters en den weg van 2 zijden. 4. Weiland in Ycnraysch broek, groot 38 aren 60 cent. Sectie A no. 10-15, naast Johan nes Peters, don heer Ilenri Try nes. en den weg var. 2 zijden. zal op Maandag den 10 November 1890, des voormiddags 10 ure te Horst., aan de Nieuw - straat ten huize van II. Verberkt, op verzoek van Bernard en Theodor van liens, Allerhande huismeubels, als: kast, tafels, stoelen, spiegels, schilderijen, klok, kachel met toebehooren, koper, tin. pörcelein, glas en aardewerk, potten en pannen, klein akkerge reedschap, enz. Zegt *t voort. za! op Maandag den 10 November 1890, des namiddags 2 ure, te Horst; aan de Water straat, op verzoek van Peter Jan Kmous, publiek verkoopen: IO zware roodnüli^e boomen. stamde nabij zijn huis, dienstig voor klomp en timmerhout. Vergadering aan No. 1. zal op Maandag den 10 November 1890, des namiddags half 3 uur, te Horst, aan het Broek op verzoek van J«>s. vau Douvercn, publiek verkoopen 15 schoone Canaclaboomen en 1 rood wilgenboom, staande nabij zijn buis en 5 zware eiken, 2 eisen en 1 essckeboom, staande aan hot üroek, nabij Hagens. Geschikt voor balken, karburriën, klomp en timmerhout. Vergadering aan het woonhuis. zal op Maandag den 10 November 1890, des namiddags 5 uur, te Horst, aan de Nieuw- straat, ter herberge van de wed. P. J. Camp op verzoek van Willem Booijen, publiek verkoopen: 1. koop. Een nieuw opgebouwd huis met stal, schuur, tuin en bouwland, gelegen te Horst, aan het Ham, Sectie C no. 1954 en gedeelte van nos 813 en 1182, samen groot 52 aren 65 centiaren. 2. koop. 32 aren bouwland uit Sectie C no. 813, 1182, naast bet vorige gelegen. 3. koop. 32'aren bouwland uit Sectie C nos. 813, 1182 en 1541, naast het vorige ge legen. 4. koop. 29 aren 40 centiaren bouwland uit Sectie C nos. 1536, 1538, 1640 en 1182 grenzende G. Claesseus, G. ilanssen en den weg. 5.koop Weiland tegen over het huis, groot 51 aren 35 centiaren. Sectie C. no. 877, grenzende M, Gerarts en de Eifg. Godfr. van den Mui.ckhof. 6. koop. Weiland aan het Ham, groot 36 aien 25 centiaren Sectie C no. 1037, grenzen de Th. van de Winkel, de erfg. II. Jcurissen en L. Verhaag. 7. koop. Weiland aldaar, groot 82 aren. Sectie C. no. 1042 grenzende W, van Helden en de erfgen. II. Jeurissen. De Massa groot 3 heet. 15 aren 65 cent. Aanvaarding op den gewonen tijd in 1891. zal op Dinsdag den 11 November 1890, des namiddags 5 ure, te Horst, ten huize van Ant. Peeters 111 do Veestraat, op verzoek van Hen drik Smits, publiek verkoopen: Een huis met. stal, tuin en bouwland, ge legen te Horst aan de Middelijk, kadastraal bekend in Sectie A 110. 2820, groot 16 aren 80 centiaren. Aanvaarding met Paschen aanstaande. zal op Vrijdag den 14 November 1890, des namiddags 1 uur, te Venraai aan liet Volen, tijn sterf huize van de weduwe Johannes Michels, 1 schoon sterk ruinpaard, 3 dragende en melkgevende koeien, 2 dragende malen, 1 kalf, 1 oud varken, 1 varken mot 8 biggen, 1 dragend varken, 2 scheut.elingvarkens, 30 dragende ooischapen, 25 gustelingen en 1 beste schnnpsliond. Alle paardentuig, lango kar niet nieuwe wielen, korte kar, ploegen, eggen, schaaps- ïibbeu en bakken, een ijzeren sopketel met rooster en deuren. zal op Vrijdag den 14 November 1890, des namiddags 4 ure te Venraai na afloop van den verkoop voor do erfgenamen de wed. J. Michels, aan het Volen, op verzoek van Gerardus Janssen, aan de Heide, canadaboomen, staande te wassen in de Merselosclie pas T zware cauada en 1 zware kersenboom nabij zijn huis. I)e boomen vooraf te bezichtigen, zullende deze aan de bouwhoeve aan het Volen er- kocht vvordeit. zal op Woensdag den 19 November 1890 des voot-mi Jd igs 11 ure, na afloop der jaar markt) te Venraai, nabij de Gouden Leeu\vr op verrock van Willem Groothuis Coendcrs, Eene groote partij VEREDELDE FRUITBOOMEN, als; Appel, Peren. Kersen, Pruimen, Noten, Perziken eu Abrikozeiiboomenhongstnmrnige pyramiden en leiboonic-n, alsmede druiven ranken in uitmuntende soorten. zal op Donderdag den 20 November 1830, des voormiddags 10 ure te Venraai ter plaatse Oirlo, op verzoek en ten huize van de Kinderen Gerard Bacteu, 1 Ojarig ruinpaard. 3 dragende en melkgevende koeien, 2 dragende malen 2 runderen 2 dragende varkens 1 varken met 4 biggen 26 dragende ooischapen 21 gustelingen 1 beste scha8pshond. Verder 60 zware en lange cikeboomen, 20 csschen, 15 elzen, 3 kersen en 0 berken, staande te wassen in de Leunsclic pas, in de Üostrum- sche pas, op de Beetcn cn aan 't huis. 6 slagen spurriestaken, latten en bindhout, in het bosch aan de Meerloosche grens, De boomen in de Oostrumsche pas, in do Beeten en het hout in het hosch aan de Meer loosche grens, vooraf te bezichtigen. Volgorde van de verkooping. I)es voormiddags 10 ure de boomen in de Leunsche pas, alwaar men zal vergaderen. Om 12 uur het vee eu daarna de overige boomen. zal op Donderdag den 20 November 1890, dadelijk na afloop der verkooping voor do Kinderen G. B-ieten, op verzoek van de Weduwe Gerard Smits, publiek vv-rkoopen 10 zware en lange eikebooraen en 2 noteboomen staande nabij 't huis zal op Vrijdag don 21 November 1890, des namiddags 5 ure, tc Venraai, ter plaatso Oirlo, ter herberge van ('li. Hosen-Peeters, op verzoek van Willem Gcllings, 1. Een nieuw opge bouwd huis iu twee wo ningen met stal. schuur, tuin, bouw- en weiland, gunstig gelogen to Oirlo, nabij de Kerk, kadastraal bekend Sectie F 110. 1432 en 1431, groot 34 aren 40 centiaren. ti. Een perceel bouw- en weiland, in do Oirlosche Pas Sectie F 110. 1419, groot 29 aren 80 centiaren, grenzende Noijon, Ileseii eu den weg. Aanvaarding met Paschen 1S91. zal op Maandag den 2-1 November 1890, des voormiddags 10 ure, te Venray ter plaatso Custenraai, op verzoek en ten huize van de Kinderen Jan Emons, publiek verkoopen 1 goed merriepaard oud 10 jaren, 3 drogen de cn melkgevende koeien, 1 maal, 2 run deren, 1 vet varken, 2 dragende varkens. AUerliande huismeubels, als: Kasten, kisten stoelen, tafels, klok. kachel met toebehoor, spiegels, schilderijen, pörcelein, glas. koper, tin en ijzerwerk, beddegoed, potten en pannen, tobbe, kern en ander vaatwerk, enz. Akkergereedschap, als: lango en korte kar, ploeg, egge, wanmolen, haksclbak, kruiwa gen, weiboom, schuppen, rieken, paardentuig, enz. Daarna 20 eiken en 12 Canadubooomen, staande op de bouwhoeve nabij den Grintweg. zal op Dinsdag den 25 November 1890, des namiddags 2 ure te Venraai, ter plaatse Len- ncn op verzoek en ten huizo van de Kinderen .aureus de Lauw, Publiek Verkoopen: 1 bost merriepaard, 1 melkgevend.-) koe, 1 diagc-nde maal, 1 kalf, 1 lange en 1 korte kar. ploeg, egge en paardentuig. 40 eikeboomen, 2 esschen en 3 canada staande nabij het huis. in alle soorten. Te bekomen bij \V. Y. d. ML'SCKHOi'-SASSEN.

Peel en Maas | 1890 | | pagina 3