ft MUZ IEKUERE NI-GING ONS G EN OF. GEN" Succes op Wereld-Muz.iek-Concours te Keek rade Door fanfare "Ons Genoegen" werd op het ÜJMC te Kerkrade in de hoogste afdeling door de fanfare ee. 1e prijs behaald met 293 punten. Een succes wat de inspanningen en repe tities van dirigent en leden ved, fanfare beloont en waarvan men met recht trots op mag zijn. Een prestatie welke voldoening geeft aan al diegenen, welke er toe hebben bijgedragen tot het behalen van dit succes. Een woord van dank en waardering aan de vele supporters welke onze fanfare in Kerkrade hebben berge-- zeld. Ter viering van dit succes zal op zonda 6 sept, a.s. een receptie worden gehouden tijdens de reeds geplande Muziekfeesten. Op deze receptie verwelkomen wij LI allen graag,. Voor nadere bijzonderheden zie het programma v.d. Muziekfeesten. Serenade Lid M,Uoesten Leden van fanfare en drumband worden a.s, vrijdag 28 augustus om 19.30 uur verwacht bij Marjacq om gezamnelijk een serenade te brengen aan het bruidspaar M„ Voesten-C,Hermans bij gelegenheid tan hun huwelijk. Op de medewerking van alle leden wordt gerekend Repetitie fanfarekorps Na de serenade zal op vrijdag 28 augus tus nog een repetitie van het fanfarekorps zijn van caf 20,3. tot 21.30 uur bij Marjacq, I.v.m. het vervallen v.d„ repetitie op- vrijdag 4 september is in overleg met Dhr. Schellens een extra repetitie van het fanfare-korps vastgesteld op zondag 30 aug. a.s. in het parochiehuis te Oostrum, welke om 11.30 uur begint. Deze repetitie is noodzakelijk i.v,mc de uitvoering v.d. concourswerken op zondag 6 sept. tijdens- de receptie van "Ons Genoegen". Alle leden van het fanfarekorps worden verzocht op deze repetitie aanwezig te zijn, zoz

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1981 | | pagina 16