2l§!£iy5=SlSISi=2iiSÏ-^^5^yEID_VAN_DE_RH30BAIV!<_0inL0 Wegens het bereiken v. d. pensioengerechtigde leeftijd neemt Dhr, P3LDireks maandag 1 juni a,sr af scheid als directeur v.d. Rabobank Oirlo. Na een H.Mis in de parochiekerk van Oirlo om 15.00 uur en een bijeenkomst voor genodigden in Zaal Rongen te Oirlo, die om 18.00 uur begint, wordt aldaar van 20.00 uur tot 22.00 uur een receptie gehouden, waarop eenieder gelegenheid heeft om persoonlijk afscheid te nemen van Dhr. Direks. Dhr. Direks, die op 2 juni 1916 in Oirlo werd geboren, trad op 1 november 1956 in dienst van de Rabobank OirloVoordien was hij werkzaam bij de Rijksdienst voor Landbouwherstel en het Landbouwsdhap te Arnhem» Op 1mei 1957 werd hij benoemd tot kassier van de bank, een functie die later werd gewijzigd in directeur. Nadat in 1962 een bijkantoor aan de Lollebeekwelj 6d in Lastenray in gebruik was genomen, vond in 1964 de opening v.d. nieuwbouw aan de Hoofdstraat 25a in Oirlo plaats. Vooral in de afgelopen jaren ontwikkelde de bank zich enorm. Niet alleen de balans- en spaarcijfers groeiden van jaar tot jaar, ook het dienstenpakket werd aanmerkelijk uitgebreid. Dit had weer tot gevolg, dat tevens de werkzaamheden toenamen en om aan de cliënten toch een optimale service te kunnen verlenen, werd het personeelsbestand in 10 jaar tijds van 5 op 8 gebracht. Bovendien loopt op dit moment de voorbe reidende fase van een ingrijpende verbouwing v.h. bankgebouw te Oirlo ten einde. Hoewel hij door zijn functie als directeur van de Rabobank niet over werkzaamheden had te klagen,, nam Dhr.Direks toch aktief deel aan het gemeenschapsleven. Zü is hij secre taris-penningmeester v.d. Muziek verening "Ons Genoegen". Tot zijn hobby's behoort dan ook muziek. De leiding v.d. Rabc-bank Oirlo berust nu bij Dhr. M.M.V. Janssen, die sinds 1 april 1980 tot de rirectie behoort. Van mei 1967 tot maart 1980 was Dhr. Janssen, die op 21 janoari 1945 te IJsselsteyn werd geboren, werkzaam bij de Rabobank Venray, Nadat hij diverse afdelingen had doorlopen, werd hij benoemd tot chef de bureau v.d. Afdeling Bankzaken. Tot zijn takenpakket behoorden financieringsadvisèur agrarische bedrijven, adminis tratie v.d. financieringen en kredietbewaking. Bovendien trad hij als coördinator v.d. medewerkers v.d. afdeling op0 Dhr. Janssen, die in Maashees woont, vervult daar enkele functies in het verenigingsleven.. Hij is o,-.a4 penning - 1 "V*

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1981 | | pagina 6