XXlimburgse indoor-kampioenschappen DRESUUUR d.d, te Roggel 7 en B febr. Zoals bekend maakt van onze vereniging Trudy Vermazeren met Pandoer hieraan meedoen. Zij behaalde hier de 4e prijs wat een zeer goede prestatie is in de cat. 142. Trudy mag nu met Pandoer naar de Nederlandse kampioenschap pen. Deze zullen gehouden morden op 21 en 22 februari te Wanroy XXlimburgse indoor-kampioenschappen SPRINGEN te Limbricht d.d. 14 en 15 febr. zaterd. 14 febr. cat. B Oos Nelissen met Ronnie reed een goed par cours. Dammer dat Ronnie te kort onder hindernis 10 kmam. Hierdoor kreeg hij 4 fouten voor zijn rekening. Henny Loo- nen met Patsy reed een foutloos parcours. Ook in de barags bleef zij foutloos. Met 64 punten voor s tijl behaalde deze combinatie de 4e prijs.24 Deelnemers van het gemest Lim burg mogen naar de Nederlandse kampioenschappen. Dus ook Henny is gerechtigd hier naar toe te gaan. Deze zullen ge houden morden op 7 en 8 maart te liianroy. zondag 15 febr. cat. L Dan Uillems met Radja reed ook een foutloos parcours, In de barage sprong Radja in een hindörnis, maardoor hij viel. Dit betekende 12 fouten voor Dan. In het eindklassement stond 3an °P de 27e plaats v.d. 108 deelne mers. Dan staat nu met Radja als 1e reserve voor de afvaar diging naar 'olanroy. XXsprinomedstrijd voor pony's d.d. 15 febr. te Uenray cat. L Martin Loonen met Goldy 1e prijs XXDe jaarvergadering is niet zoals eerder vermeld op 26 febr. maar op donderdag 5 maart. RI3VERENIGING "SPORT NA ARBEID" Uitslagen

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1981 | | pagina 17