NIEUWS K.R.G. NIEUWS HALLO LEDEN, We beginnen met de club dit jaar op 15 jan. voor de Ruppets om half zeven en 17 jan. voor de Snebbeltjes om half twee. Op 21 jan. gaan we oefenen voor onze culturele midcag. De Snebbeltjes van 6 tot 7 uur en de Ruppets van 7 tct 8 uur. De culturele middag zal gehouden worden op 5 april in Zaal "de Ruif". Iedereen is hierbij van harte welkom. De volgende leidstersvergadering is op 20 jan. om 7 uur in het jeugdhuis. Dit jaar gaan we in Bergen op kamp en niet van 13 t/m 17 juli, maar van 27 t/m 31 juli. Dit geldt alléén voor de Ruppets. §CHC0L3EyGD_SP!|LDE=ZUAAR=ZAALV0|T|ALT0ERN00I In de voorbije kerstvakantie vond op vrijdag 2 jan. het jaarlijkse schoolzaalvoetbaltoernooi plaats in "de Wette' line". Er speelden 15 lagere scholen mee, verdeeld over 2 poules. In de poule van Oirlo eindigden de jongens van de Raria-school als eerste met 5 overwinningen en 1 gelijkspel. Daardoor moest in de kruisfinales gespeeld worden tegen "de Foekepot", welke wedstrijd terecht met 2-0 werd verloren. Op oe eerste en tweede plaats streden zo "de Foekepot" en tide Kemp", waarbij verrassend de school uit het Brükske met 2-1 won door een goal 3 seconden voor het eindsignaal. Om 6e derde en vierde plaats speelden onze jongens tegen "Regina Pacis" uit Vredepeel. De eindstand na 12 minuten was 1t1, zodat strafschoppen de beslssing zouden brengen. Dat dachten we, maar de organisatoren meenden de doodvermoeide jongens nog eens 2x3 minuten verlening te geven waarbij de Urede- peel-jongens met 2-1 een g elukkige overwinning behaalden. Zo konden we met een 4e plaats en zonder beker naar Oirlc terug.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1981 | | pagina 4