de dorpsraad beschikking krijgen over grond als volks tuincomplex. De overige stroken zullen te koop worden aangebeden. Uie wachten nog op de ufficielo toezegging. - Lijst van de woningbouwvereniging met diegenen die inge schreven staan als woningzoekend. - Schrijven van de S.S.O. m.b.t. Teleac-kursus "Welzijns planning'1 O Deze ktursus is gestart op 2 Dktober 1980. Herhalingen beginnen op donderdag 13 november 1980. Op Nederland 2 van 18.25 - 18.55 uur. De kursus bestaat uit zes televisielessen en is bestemd voor elke organisatie die voornamelijk met vrijwilligers werkt. - - Sociale kaart samengesteld door de ScSc0. - Nota parkeeronderzoek l/enray. - Globale indicatie woningbehoefte kleine kernen 198Ü - 1995 van de afdeling Statistiek en Onderzoek van.de ge meente l/enray. Zij die meer informatie willen, kunnen een exemplaar krijgen via de secretaris van de dorpsraad. - - Onderwerpen die bij de Gemeente in behandeling zijn: oca. - Dorpsplein - Grensstenen - Fietspadenplan nl. Fietspad Oirlc-Oostrum Is wat de buitenpaden betreft (buiten de bebouwde kom-vsn l/enray) prioriteit nummer 1. - Accomodatie onderzoek is nog niet afgerond. - Bewegwijzering naar aanleiding van vragenuurtje na de Gemeenteraadsvergadering op het Gemeentehuis. De.Heer Driessen: Mijnheer de voorzitter. Als lid van de dorpsraad van Oirlo vind ik het de moeite waard ma teriaal vanuit de basis aan te dragon, waarna dan in deze raad de besluiten kunnen worden genomen. Het is voor:mijn collega Peters en mij een openbaring geweest om deze bijeenkomst mee te mogen maken en het i3 een nog grotere openbaring üat wij vanavond hebben gehoord dat vooral het fietspad langs de Oirloseweg de hoogste ^prioriteit hfceft gekregen. Wij danken alle aanwezigen hiervoor. Wij vragen de heer Loonen voor de zoveelste maal om de volgende week in het gesprek met provinciale waterstaat aandacht te vragen voor het ANWB-bi.rd bij de kruising Wanssumseweg—Witte l/ennenwegj op dit bord ont breekt al acht jaar de aanduiding 0irloG Do dorpsraad vraagt nu V-er jaar lang 'wanneer die aanduiding einde lijk eens komt. Nadat de heer Loonen volgende week het

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1980 | | pagina 5