(vervolg inleiding) JSiLJL, een verrassend nieuw gezicht in de tweede klasse heeft tegenstanders uit alle windstreken. Realistich hekeken zal een soms ongelijke strijd om lijfsbehoud volgen, maar wie weet heeft het derde sommige verrassingen in petto...... 1)15 4 speurt nog naarstig de markt af naar een echte keeper en is ondanks verwoede onderhandelingen nog niet geslaagd. Gelet op de zeer vele tegengoals tijdens verleden seizoen zou het wellicht niet eens zo gek zijn om met vliegende keeper te spelen Zondag Geysteren 3 op bezoek en wie het weet mag het komen zeggeni 5 beeft zich in alle rust op de strijd voorbereid en buiten enkele nieuwe gezichten is niets veranderd in de taktiek. Hegeisom 6 is zondag al een redelijke graadmeter doch nu al durf ik meer zeges te voorspellen als verleden seizoen Alle spelers,trainer,verzorger,leiders,grensrechters,wedstrijdleiders wensen wij een sportieve, plezierige succesvolle competitie toe...... ZONDAG HALF DRIE OP DE HESSAKKER competitie-start DIS- MELDERSLO Rabobank oirlo Onder-(neven-)staand treft u de agenda aan van de Algemene - ergadenng van onze bank.V/ij hebben Notaris hunter uit Venray bereid gevonden om op deze vergadering als gastspreker een uiteenzetting te geven over een aantal juridische aspekten by b.v» huwelijk, bedrijfsopvolging, testament boedelscheiding enz..Hierna is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Wij nodigen dan ook al onze leden met hun echtgenote en andere belangstellenden uit op deze vergadering.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1980 | | pagina 6