D 0 H P S INFO Hcofpunten vergadering 18 maart 1980 XX Het gewijzigde bestemmingsplan Diobysiusstraat - Haalakker ligt ter inzage op het gemeentehuis. XX Nu iedereen wordt aangesloten op de vuilnisophaal dienst per 1 april a.s. willen wij er nog op wijzen, dat iedereen verplicht is het huisvuil aab de dichtstbijzijnde geasfalteerde weg te zetten. XX Voor glas kan men terecht bij de glascontainer (bij Hebing geplaatst). Ulees milieubewust Al Uw afvalglas naar de container (tot 's avonds 9 uur). XX Het streekblad "Peel en Maas" bestaat 100 jaar. Ter gelegenheid hiervan is er 29 maart a.s. een receptie, waar voor de dorpsraad een uitnodiging heeft ontvangen. Een af vaardiging v.d. Dorpsraad zal namens Oirlo de felicitaties overt, rengen. XX Onze dorpsraadvoorzitter Hans Boefch is gekozen in he<»:bestuur van de dorpsradenoverlegLdij wensen Hans veel succes met de nieuwe taak. XX Wijzigingen met betrekking tot de bejaardenwoningen zijn door de woningbouwvereniging ingediend bij G.S. Voor stel tot bouw van 9 bejaarden- en 8 eengezinswoningen in Oirlo staat op de agenda voor de vergadering v.d. gemeente raad op 25 maart j.l. XX Van 1de gemeente is toestemming verkregen om nog 4 banken te mogen plaatsen buiten de bebouwde kom van Oirlo begin april. XX Het aanplanten van invalswegen met bomen gaat in de komende herfst plaatsvinden. XX In verband met de bouwplaatsen v.d. geplande bejaarden woningen zullen de plannen van volkstuintjes tot de herfst van dit jaar verschoven worden cm de zaak dan eens grondig te bekijken. Ook met de omwonenden zullen dan eens de Moge lijkheden bekeken worden met een schetsplan. XX Er zal contact gezocht worden met Dhr. Willemssen van de gemeente om hem een lezing te laten verzorgen over de his torie van Oirlo DORPSRAAD OIRLO

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1980 | | pagina 10