antiek worden gefeild, z°dat liefhebbers hier iuimc keus zullen vinden, zowel in groot als klein antieke De netto-opbiengst van deze vlooienmarkt zal wor den gestort in het Uniformenfonds van ,!Üns Genoegen", waar door wij hopen een stap dichter bij ons doel to komenc Vermeld dient te worden dat de-zo vlooienmarkt muzikaal zal worden opgeluisterd. Houdt deze middag vrij voor een bezoek aan de Tuin- bouwloods; zondag 15 juli a.s. Uniformenfonds "Ons Genoegen" Het is verheugend te constateren, dat het saldo van ons Uniformenfonds elke week groeit. Er is ech ter nog zeer veel nodig, wil het bestuur hun doel ban nieuwe uniformen voor ons korps vcrweznclijkt zien, doch de eerste vijf uniformen zijn reeds binnen. Hoge er binnen af zienbare tijd n'og vele volgen. Giften kunnen gestort of over geschreven worden op bankrekening 13.87*. 00.125 t.n.v. Unifor menfonds bij de Rabo-bank Oirlo s Stand vorige week ƒ2332,- Gcschonkcn P.M. Oirlo 300,- Goschonken N.N. Oirlo 100,- Diversc giften.:. A 168,- Stand per 25 juni ƒ2900,- Do milde gevers hierbij-nog onze oprechte dank. Uaqwcgc de.zomerstop van Tt Krantje zal in oe maand juli geen overzicht .gegeven kunnen worden. Bij eb eerstvolgende uitgave zullen wc de stand bijwerken. UJe hopen dan een goede stand te mogen vermelden. 1 Deelname fanfare "Ons Genoeoen" MUZIEKCONCOURS Door directeurb estuur en leden-is-besloten dit najaar weer deel te nemen aan oen muziekconcours en iel op 18 november te St. Michielsgestel (N-Br.). Na de zomerstop zul len de voorbereidingen hiervoor een aanvang nemen, waarvan wi U te zijner tijd na' deze mededelingen zullen eben.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1979 | | pagina 12