Hot programma is als volgt D.I.S. A 1 D.I.S. B 1 D.I.S. C1 D.IS. €2 Venray D2 D.I.S..D2 - Casten ray E 1 Griendtsveen A Swolgenso boys B.V.V. C 1 lilittonhorst cb D.I.S. D 1' Horst D3 D.I.S. E 1 1 B 1 11 uur 11 - uur 10 uur 4 uur 4 uur 2 uur 2 uur vertrek 10.15 DIS TRAINERSMUTATIE In beste verstandhouding gaat de huidige traihor Krouwel ons verlaten. Derek zal volgend seizoen Sparta-uit Seve- num onder zijn hoede hebben, een ovorgang waarmee we hem alle succes wensen,, Deze overstap betekent voor Krouwel oen grote uitdaging, doch mede gelet op zijn persoonlijke instelling verdient hij een dergelijke kans. Hopelijk kan hij vanaf het begintzijn trainorseigenschap- pen bij Sparta positief laten gelden, iets wat wij hom v.an .harte wensen* Het zou ook geweldig zijn als ons eerste •team hieruit in het resterende geeeelte der competitie extra inspiratie weet te putten. - DIS dankt Krouwel voor zijn inzet tot op heden bij onze vereniging en wenst hem verder hoel veel success- Het bestuur heeft zich uiteraard direkt gebogen over zijn opvolger en aangezien het "geweeste profiel" 'reeds bekend was door de in november gehouden persoonlijke gesprekken tussen de -spelers afzonderlijk met voorzitter en wedstrijd secretaris, kon het bestuur siagvaardig -handelen. Kandidaat nummer een werd door de wedstrijdsecretaris benaderd, waar na in oen bliksemtempo oen tweetal duidelijke gesprekken volgden, het laatste met het voltallige bestuur, waarna snel overeenstemming werd bereikt. De nieuwe trainer is Harrie Cox uit V/enray (voorheen Heide), 34 jaar oud, en in het bezit van het D-diploma. V/oorheen trainde hij Leunen, ffleterik en ülanssum,^ waarna hij* zich vrijwillig een tweetal- jaartjes afzijdig hield. In die tijd trainde hij nog wel even de scheidsrochtorsvereniging. Het bestuur hoopt met zijn keuze een gelukkige keuze te doen (wo waren maar net een andere vereniging voor) en is unaniem van mening dat we deze trainer met het oog op een ■verantwoorde opbouw cons langer in. O.irio moeten houden, "in SENIOREN I I

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1979 | | pagina 6